Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo společného KPD mužů a žen a KPJ mužů a žen OPEN

Svitavy (13. 9. 2020)

800 m - Muži

(ne, 13.9.2020 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
MS Kryštof HübnerKryštof Hübner 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 1:57.96
MS Vojtěch VondraVojtěch Vondra 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 2:01.85
MS Jan DoskočilJan Doskočil 97 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 SB 2:04.54
4 Jan BukovskýJan Bukovský 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 SB 2:06.22 11.00
5 Vojtěch FišerVojtěch Fišer 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 SB 2:06.44 9.00
MS Ondřej PetiškaOndřej Petiška 97 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 11 2:09.59
MS Matěj ŠtantejskýMatěj Štantejský 05 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 12 2:11.45
MS Pavel KudrnaPavel Kudrna 68 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 SB 2:11.64
9 Martin SpěvákMartin Spěvák 00 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 14 2:15.89 8.00
10 Jiří JankůJiří Janků 87 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 13 2:18.88 7.00
11 Ondřej KličkaOndřej Klička 88 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 7 2:19.35 6.00
12 Luděk StrouhalLuděk Strouhal 84 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 15 2:20.26 5.00
MS Vojtěch KoudelkaVojtěch Koudelka 81 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 8 2:21.53
14 Jakub KoblovskýJakub Koblovský 05 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 9 2:25.23 4.00
MS Jiří MarekJiří Marek 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 10 2:36.64
Celkem 15 závodníků

800 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 13.9.2020 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
MS Sára Viktorie SerbouskováSára Viktorie Serbousková 04 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 4 2:19.67
2 Vendulka StránskáVendulka Stránská 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 SB 2:20.41 11.00
MS Veronika HynkováVeronika Hynková 02 AC PardubiceAC Pardubice 2 SB 2:23.14
MS Marie JanovskáMarie Janovská 06 AC PardubiceAC Pardubice 6 SB 2:25.11
MS Rozálie VetcháRozálie Vetchá 07 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 1 SB 2:28.72
6 Petra ČerenkovaPetra Čerenkova 99 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 3 2:35.26 8.00
7 Monika VebrováMonika Vebrová 79 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 2:35.73 7.00
8 Zuzana BeránkováZuzana Beránková 95 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 4 2:37.46 6.00
MS Karolína HovorkováKarolína Hovorková 03 Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk 2 2:39.23
MS Klára HanákováKlára Hanáková 02 ACTIVITY LanškrounACTIVITY Lanškroun 5 2:50.62
Natálie FurchováNatálie Furchová 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 DNS
Celkem 11 závodníků
Běh 02 (ne, 13.9.2020 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Marie BalcarováMarie Balcarová 06 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 5 SB 2:32.05 9.00
MS Andrea KumpoštováAndrea Kumpoštová 05 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 4 SB 2:32.78
MS Terezie KladivováTerezie Kladivová 04 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 5 SB 2:34.96
MS Ema DvořákováEma Dvořáková 04 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 2 SB 2:36.85
5 Barbora ČejkováBarbora Čejková 06 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 3 2:39.66 5.00
MS Diana ŠtráchalováDiana Štráchalová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 2:44.40
7 Patricie JaníčkováPatricie Janíčková 02 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 SB 2:45.98 4.00
8 Daniela KopeckáDaniela Kopecká 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 2:47.63 3.00
9 Natálie KosařováNatálie Kosařová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 3:00.37 2.00
10 Denisa BrožkováDenisa Brožková 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 3:18.68 1.00
Celkem 10 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Sára Viktorie SerbouskováSára Viktorie Serbousková 04 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 4 2:19.67
2 Vendulka StránskáVendulka Stránská 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 SB 2:20.41 11.00
3 Veronika HynkováVeronika Hynková 02 AC PardubiceAC Pardubice 2 SB 2:23.14
4 Marie JanovskáMarie Janovská 06 AC PardubiceAC Pardubice 6 SB 2:25.11
5 Rozálie VetcháRozálie Vetchá 07 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 1 SB 2:28.72
6 Marie BalcarováMarie Balcarová 06 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 5 SB 2:32.05 9.00
7 Andrea KumpoštováAndrea Kumpoštová 05 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 4 SB 2:32.78
8 Terezie KladivováTerezie Kladivová 04 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 5 SB 2:34.96
9 Petra ČerenkovaPetra Čerenkova 99 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 3 2:35.26 8.00
10 Monika VebrováMonika Vebrová 79 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 2:35.73 7.00
11 Ema DvořákováEma Dvořáková 04 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 2 SB 2:36.85
12 Zuzana BeránkováZuzana Beránková 95 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 4 2:37.46 6.00
13 Karolína HovorkováKarolína Hovorková 03 Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk 2 2:39.23
14 Barbora ČejkováBarbora Čejková 06 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 3 2:39.66 5.00
15 Diana ŠtráchalováDiana Štráchalová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 2:44.40
16 Patricie JaníčkováPatricie Janíčková 02 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 SB 2:45.98 4.00
17 Daniela KopeckáDaniela Kopecká 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 2:47.63 3.00
18 Klára HanákováKlára Hanáková 02 ACTIVITY LanškrounACTIVITY Lanškroun 5 2:50.62
19 Natálie KosařováNatálie Kosařová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 3:00.37 2.00
20 Denisa BrožkováDenisa Brožková 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 3:18.68 1.00
Natálie FurchováNatálie Furchová 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 DNS