Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo společného KPD mužů a žen a KPJ mužů a žen OPEN

Svitavy (13. 9. 2020)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 13.9.2020 - 10:30) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Filip PustějovskýFilip Pustějovský 95 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 8 11.28
2 Matěj ČervenýMatěj Červený 97 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 11.30
MS Jakub ŘehounekJakub Řehounek 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 SB 11.56
MS Jakub AdámekJakub Adámek 93 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 SB 11.67
5 Jan BukovskýJan Bukovský 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 7 SB 12.07
6 Martin SpěvákMartin Spěvák 00 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 12.08
Jiří NárovecJiří Nárovec 90 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 6 DQ
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (ne, 13.9.2020 - 10:30) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef RýdlJosef Rýdl 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 4 11.38
MS Sebastian KellermannSebastian Kellermann 00 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 SB 11.54
3 Jakub ŠtěpánekJakub Štěpánek 01 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 11.71
MS Vít VosáhloVít Vosáhlo 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 12.22
5 Marek KratochvílMarek Kratochvíl 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 12.84
6 Slawomir KosucinskiSlawomir Kosucinski 81 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 7 13.08
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (ne, 13.9.2020 - 10:30) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Jakub ŠenkJakub Šenk 02 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 SB 11.36
2 Jiří MachekJiří Machek 98 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 5 SB 11.52
3 Michael HavlíkMichael Havlík 88 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 3 SB 11.68
4 Jonáš MelicharJonáš Melichar 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 8 SB 12.89
5 Marek BukáčekMarek Bukáček 04 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 7 13.04
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip PustějovskýFilip Pustějovský 95 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 8 11.28
2 Matěj ČervenýMatěj Červený 97 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 11.30
3 Jakub ŠenkJakub Šenk 02 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 SB 11.36
4 Josef RýdlJosef Rýdl 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 4 11.38
5 Jiří MachekJiří Machek 98 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 5 SB 11.52
6 Sebastian KellermannSebastian Kellermann 00 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 SB 11.54
7 Jakub ŘehounekJakub Řehounek 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 SB 11.56
8 Jakub AdámekJakub Adámek 93 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 SB 11.67
9 Michael HavlíkMichael Havlík 88 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 3 SB 11.68
10 Jakub ŠtěpánekJakub Štěpánek 01 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 11.71
11 Jan BukovskýJan Bukovský 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 7 SB 12.07
12 Martin SpěvákMartin Spěvák 00 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 12.08
13 Vít VosáhloVít Vosáhlo 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 12.22
14 Marek KratochvílMarek Kratochvíl 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 12.84
15 Jonáš MelicharJonáš Melichar 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 8 SB 12.89
16 Marek BukáčekMarek Bukáček 04 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 7 13.04
17 Slawomir KosucinskiSlawomir Kosucinski 81 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 7 13.08
Jiří NárovecJiří Nárovec 90 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 6 DQ

100 m - Muži (Finále)

Finále A (ne, 13.9.2020 - 12:05) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří MachekJiří Machek 98 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 3 SB 11.30 11.00
2 Matěj ČervenýMatěj Červený 97 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 11.32 9.00
3 Josef RýdlJosef Rýdl 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 5 11.46 8.00
MS Jakub ŘehounekJakub Řehounek 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 SB 11.46
5 Jakub ŠtěpánekJakub Štěpánek 01 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 8 SB 11.70 7.00
6 Michael HavlíkMichael Havlík 88 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 7 11.70 6.00
7 Jan BukovskýJan Bukovský 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 12.16 5.00
Celkem 7 závodníků
Finále B (ne, 13.9.2020 - 12:05) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aleš KadlecAleš Kadlec 98 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 11.92 4.00
2 Martin SpěvákMartin Spěvák 00 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 12.31 3.00
3 Jakub BlažekJakub Blažek 05 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 PB 12.33 2.00
4 Václav ČervinkaVáclav Červinka 94 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 7 12.39 1.00
5 Martin HálaMartin Hála 03 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 8 12.41
Lukáš ČástkaLukáš Částka 88 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 6 DQ
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (ne, 13.9.2020 - 12:10) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Kristýna ŠafářováKristýna Šafářová 98 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 4 SB 12.63
2 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 SB 12.78 11.00
3 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 12.96 9.00
4 Eliška DoubravováEliška Doubravová 03 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 13.21 8.00
5 Ludmila JiráskováLudmila Jirásková 01 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 8 SB 13.31 7.00
MS Lenka SršňováLenka Sršňová 03 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 7 SB 13.37
7 Kateřina KotvováKateřina Kotvová 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 1 SB 13.65 6.00
8 Magdaléna KomůrkováMagdaléna Komůrková 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 13.94 5.00
Celkem 8 závodníků
Finále B (ne, 13.9.2020 - 12:10) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Žaneta PetrásováŽaneta Petrásová 00 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 4 SB 13.60 4.00
2 Myroslava KlempushMyroslava Klempush 05 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 SB 13.60 3.00
MS Ema DvořákováEma Dvořáková 04 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 6 SB 14.03
MS Veronika KrauseVeronika Krause 97 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 14.16
5 Ema TrnkováEma Trnková 06 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 2 SB 14.24 2.00
6 Vendula FrantováVendula Frantová 03 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 7 14.39 1.00
7 Adéla SedlákováAdéla Sedláková 02 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 8 14.72
Eliška KabrhelováEliška Kabrhelová 04 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 1 DQ
Celkem 8 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 13.9.2020 - 10:40) official Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Kristýna ŠafářováKristýna Šafářová 98 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 4 12.86
MS Lenka SršňováLenka Sršňová 03 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 5 13.40
3 Kateřina KotvováKateřina Kotvová 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 13.94
4 Viktoria MyškováViktoria Myšková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 14.63
MS Sophia SalivarováSophia Salivarová 06 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 2 14.93
MS Eliška KabrhelováEliška Kabrhelová 04 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 6 14.98
7 Lenka SedláčkováLenka Sedláčková 01 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 8 SB 15.43
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (ne, 13.9.2020 - 10:40) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 12.87
2 Ludmila JiráskováLudmila Jirásková 01 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 13.52
3 Žaneta PetrásováŽaneta Petrásová 00 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 3 SB 13.74
4 Myroslava KlempushMyroslava Klempush 05 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 SB 13.88
MS Ema DvořákováEma Dvořáková 04 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 2 14.28
6 Ema TrnkováEma Trnková 06 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 7 14.61
7 Kateřina KlimešováKateřina Klimešová 01 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 8 15.28
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (ne, 13.9.2020 - 10:40) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 SB 12.92
2 Eliška DoubravováEliška Doubravová 03 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 13.17
3 Magdaléna KomůrkováMagdaléna Komůrková 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 13.76
MS Veronika KrauseVeronika Krause 97 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 13.94
5 Vendula FrantováVendula Frantová 03 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 14.34
6 Adéla SedlákováAdéla Sedláková 02 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 7 SB 14.55
Eliška FrydrychováEliška Frydrychová 01 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 8 DQ
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna ŠafářováKristýna Šafářová 98 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 4 12.86
2 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 12.87
3 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 SB 12.92
4 Eliška DoubravováEliška Doubravová 03 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 13.17
5 Lenka SršňováLenka Sršňová 03 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 5 13.40
6 Ludmila JiráskováLudmila Jirásková 01 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 13.52
7 Žaneta PetrásováŽaneta Petrásová 00 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 3 SB 13.74
8 Magdaléna KomůrkováMagdaléna Komůrková 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 13.76
9 Myroslava KlempushMyroslava Klempush 05 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 SB 13.88
10 Kateřina KotvováKateřina Kotvová 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 13.94
10 Veronika KrauseVeronika Krause 97 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 13.94
12 Ema DvořákováEma Dvořáková 04 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 2 14.28
13 Vendula FrantováVendula Frantová 03 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 14.34
14 Adéla SedlákováAdéla Sedláková 02 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 7 SB 14.55
15 Ema TrnkováEma Trnková 06 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 7 14.61
16 Viktoria MyškováViktoria Myšková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 14.63
17 Sophia SalivarováSophia Salivarová 06 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 2 14.93
18 Eliška KabrhelováEliška Kabrhelová 04 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 6 14.98
19 Kateřina KlimešováKateřina Klimešová 01 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 8 15.28
20 Lenka SedláčkováLenka Sedláčková 01 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 8 SB 15.43
Eliška FrydrychováEliška Frydrychová 01 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 8 DQ