Oddílové závody žactva
Plzeň (8. 9. 2020)skok daleký - Žáci
(út, 8.9.2020 - 16:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tomáš ZemanTomáš Zeman
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
06 | 5 | 5.46 +0.8 m/s | 5.20 +0.4 | 5.17 +0.7 | 5.23 +1.8 | 5.23 | x | 5.38 +1.7 | 5.46 +0.8 | ||||||||
2 |
Martin HoudekMartin Houdek
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
05 | 4 | PB 5.09 +0.8 m/s | 4.87 +1.4 | 4.98 +0.4 | 5.03 +0.4 | 5.03 | 5.09 +0.8 | 4.73 +0.4 | 4.91 -0.5 | ||||||||
3 |
Matyáš NeumayerMatyáš Neumayer
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
05 | 1 | PB 4.54 +1.6 m/s | 2.99 +0.6 | 4.33 -0.5 | 4.54 +1.6 | 4.54 | 3.84 +0.4 | x | x | ||||||||
4 |
Adam NovákAdam Novák
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
08 | 3 | PB 4.27 -0.8 m/s | 4.01 +1.2 | 3.97 -0.5 | 3.67 +0.4 | 4.01 | 4.27 -0.8 | 3.86 +0.4 | x | ||||||||
5 |
Marek RuttnerMarek Ruttner
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
05 | 2 | PB 4.06 +0.7 m/s | 3.00 +0.9 | x | 3.94 -0.4 | 3.94 | 3.78 +0.8 | 4.04 +1.7 | 4.06 +0.7 | ||||||||
Celkem 5 závodníků |
skok daleký - Žákyně
(út, 8.9.2020 - 16:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Nikola AzariNikola Azari
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
05 | 7 | PB 4.81 +0.5 m/s | 4.61 +0.9 | 4.70 +0.4 | 4.81 +0.5 | 4.81 | 4.45 +0.4 | 4.61 +0.4 | 4.66 +1.5 | ||||||||
MS |
Adéla HusákováAdéla Husáková
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
04 | 1 | PB 4.78 +0.7 m/s | 4.78 +0.7 | 4.51 -0.6 | 4.60 +0.9 | 4.78 | 4.55 +0.9 | 4.64 +0.7 | 4.78 +0.7 | ||||||||
3 |
Adéla HezinováAdéla Hezinová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
05 | 6 | PB 4.21 -0.4 m/s | 4.11 +1.6 | 3.84 -0.1 | 4.21 -0.4 | 4.21 | 4.02 -0.5 | 3.84 +0.0 | 4.10 +1.1 | ||||||||
4 |
Klára KorandováKlára Korandová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
06 | 5 | PB 4.03 +1.1 m/s | 4.03 +1.1 | 4.00 +0.5 | 3.59 +1.7 | 4.03 | 3.86 -1.4 | 3.92 +0.9 | x | ||||||||
5 |
Anna JindrováAnna Jindrová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
06 | 8 | PB 3.98 -0.3 m/s | 3.75 +0.4 | 3.59 -0.5 | x | 3.75 | 3.98 -0.3 | 3.71 +0.8 | 3.81 +0.7 | ||||||||
6 |
Natálie AndrýsováNatálie Andrýsová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
05 | 4 | PB 3.78 +0.8 m/s | 3.73 +1.6 | 3.77 -1.1 | 3.77 +0.6 | 3.77 | 3.78 +0.8 | 3.62 +1.8 | 3.45 +0.7 | ||||||||
7 |
Adéla AlblováAdéla Alblová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
05 | 3 | PB 3.62 +0.5 m/s | 3.58 +1.6 | 3.62 +0.5 | x | 3.62 | 3.56 +1.4 | 3.57 +1.8 | 3.52 +1.2 | ||||||||
8 |
Martina RoubalováMartina Roubalová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
05 | 2 | PB 3.57 +0.4 m/s | x | 3.21 +0.4 | x | 3.21 | x | 3.44 +0.1 | 3.57 +0.4 | ||||||||
Adéla HousarováAdéla Housarová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
06 | 9 | NM | x | x | x | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Celkem 9 závodníků |
vrh koulí 3kg - Žákyně
(út, 8.9.2020 - 18:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Eliška DobešováEliška Dobešová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
05 | 4 | PB 09.29 | x | 09.19 | 09.18 | 09.19 | x | 08.48 | 09.29 | ||||||||
2 |
Kateřina ČermákováKateřina Čermáková
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
06 | 5 | PB 08.59 | 08.59 | 08.45 | 08.15 | 08.59 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
3 |
Nikola AzariNikola Azari
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
05 | 1 | PB 07.20 | 07.20 | 06.33 | - | 07.20 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
4 |
Adéla AlblováAdéla Alblová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
05 | 2 | PB 06.33 | x | 05.05 | x | 05.05 | 05.94 | 06.33 | 06.03 | ||||||||
5 |
Martina RoubalováMartina Roubalová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
05 | 3 | 06.11 | 06.00 | 05.90 | 05.87 | 06.00 | 05.11 | 05.76 | 06.11 | ||||||||
Celkem 5 závodníků |
vrh koulí 4kg - Žáci
(út, 8.9.2020 - 18:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tomáš ZemanTomáš Zeman
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
06 | 3 | PB 11.13 | x | 09.92 | 10.68 | 10.68 | 10.05 | 11.13 | 09.31 | ||||||||
2 |
Jakub DaněkJakub Daněk
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
05 | 1 | PB 08.71 | x | 08.71 | x | 08.71 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Celkem 2 závodníků |
vrh koulí 5kg - Dorostenci
(út, 8.9.2020 - 18:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan KinkorJan Kinkor
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
04 | 1 | PB 09.76 | 08.75 | 09.72 | 09.76 | 09.76 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod oštěpem 500g - Dorostenky
(út, 8.9.2020 - 17:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS |
Petra SičakováPetra Sičaková
AK ŠKODA Plzeň |
03 | 13 | PB 51.00 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | x | 0.0 | 0.0 | ||||||||
MS |
Adéla HusákováAdéla Husáková
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
04 | 1 | PB 38.24 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
MS |
Aneta KmetíkováAneta Kmetíková
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
02 | 4 | PB 30.82 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
MS |
Tereza BrotánkováTereza Brotánková
AC Domažlice, z. s. |
02 | 3 | PB 25.60 | 0.0 | 0.0 | x | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Celkem 4 závodníků |
hod oštěpem 500g - Žákyně
(út, 8.9.2020 - 17:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Magdaléna HellmayerováMagdaléna Hellmayerová
AK ŠKODA Plzeň |
05 | 11 | PB 37.95 | 0.0 | 0.0 | x | 0.0 | 0.0 | x | 0.0 | ||||||||
2 |
Magdaléna ŠtampachováMagdaléna Štampachová
Atletika Klatovy |
05 | 12 | PB 34.58 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
3 |
Kristýna ProkopováKristýna Prokopová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
05 | 10 | PB 31.39 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
4 |
Nikola AzariNikola Azari
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
05 | 8 | PB 27.39 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
5 |
Natálie AndrýsováNatálie Andrýsová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
05 | 9 | PB 26.35 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
6 |
Adéla AlblováAdéla Alblová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
05 | 2 | PB 22.85 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | x | 0.0 | 0.0 | ||||||||
7 |
Klára KorandováKlára Korandová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
06 | 7 | PB 21.14 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
8 |
Zuzana TomáškováZuzana Tomášková
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
05 | 6 | PB 19.31 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
9 |
Adéla SchinabkováAdéla Schinabková
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
05 | 15 | PB 12.37 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Celkem 9 závodníků |
hod oštěpem 600g - Žáci
(út, 8.9.2020 - 17:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Matyáš NeumayerMatyáš Neumayer
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
05 | 2 | PB 25.22 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
2 |
Marek RuttnerMarek Ruttner
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
05 | 3 | PB 23.90 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
3 |
Šimon SchneiderŠimon Schneider
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
06 | 4 | PB 22.88 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
4 |
Martin HoudekMartin Houdek
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
05 | 1 | PB 21.88 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Celkem 4 závodníků |