Vrhačský sokolský čtvrtek
Opava (10. 9. 2020)vrh koulí 3kg - Veteránky
(čt, 10.9.2020 - 17:30) in progress | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Ema RyckováEma Rycková
SSK Vítkovice, z.s. |
55 | PB 09.38 | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
vrh koulí 5kg - Dorostenci
(čt, 10.9.2020 - 17:30) in progress | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
03 | PB 15.23 | 0.0 | |||||||||||||||
2 |
Martin VajdaMartin Vajda
TJ Sokol Opava |
04 | PB 14.69 | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
vrh koulí 6kg - Junioři
(čt, 10.9.2020 - 17:30) in progress | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Michal KáňaMichal Káňa
TJ Sokol Opava |
03 | PB 12.92 | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod diskem 0,75kg - Žákyně
(čt, 10.9.2020 - 16:00) in progress | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Emma VocetkováEmma Vocetková
TJ Sokol Opava |
05 | PB 33.55 | 0.0 | |||||||||||||||
2 |
Julie VlčkováJulie Vlčková
TJ Sokol Opava |
05 | PB 24.61 | 0.0 | |||||||||||||||
3 |
Natálie ŠtěbrováNatálie Štěbrová
TJ Sokol Opava |
05 | PB 22.00 | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
hod diskem 1kg - Žáci
(čt, 10.9.2020 - 16:00) in progress | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Josef ŠindelářJosef Šindelář
TJ Sokol Opava |
06 | PB 40.97 | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod diskem 1kg - Ženy
(čt, 10.9.2020 - 16:00) in progress | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Ema RyckováEma Rycková
SSK Vítkovice, z.s. |
55 | PB 27.76 | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod diskem 1,5kg - Dorostenci
(čt, 10.9.2020 - 16:00) in progress | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Martin VajdaMartin Vajda
TJ Sokol Opava |
04 | PB 41.28 | 0.0 | |||||||||||||||
2 |
Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
03 | PB 41.25 | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
hod diskem 1,75kg - Junioři
(čt, 10.9.2020 - 16:00) in progress | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Michal ŠpilháčekMichal Špilháček
TJ Sokol Opava |
02 | PB 37.44 | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod diskem 2kg - Muži
(čt, 10.9.2020 - 16:00) in progress | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Martin VajdaMartin Vajda
TJ Sokol Opava |
04 | 36.80 | 0.0 | |||||||||||||||
2 |
Václav KlvaňaVáclav Klvaňa
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
98 | 30.70 | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
hod kladivem 3kg - Dorostenky
(čt, 10.9.2020 - 17:00) in progress | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Sára PlucnarováSára Plucnarová
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
03 | PB 26.91 | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod kladivem 3kg - Veteránky
(čt, 10.9.2020 - 17:00) in progress | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Ema RyckováEma Rycková
SSK Vítkovice, z.s. |
55 | PB 29.62 | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod kladivem 6kg - Junioři
(čt, 10.9.2020 - 17:00) in progress | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Michal ŠpilháčekMichal Špilháček
TJ Sokol Opava |
02 | PB 59.48 | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod kladivem 7,26kg - Muži
(čt, 10.9.2020 - 17:00) in progress | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Martin VajdaMartin Vajda
TJ Sokol Opava |
04 | 45.43 | 0.0 | |||||||||||||||
2 |
Václav KlvaňaVáclav Klvaňa
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
98 | SB 35.43 | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
hod oštěpem 500g - Žákyně
(čt, 10.9.2020 - 16:30) in progress | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Julie VlčkováJulie Vlčková
TJ Sokol Opava |
05 | PB 24.61 | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod oštěpem 600g - Žáci
(čt, 10.9.2020 - 16:30) in progress | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Josef ŠindelářJosef Šindelář
TJ Sokol Opava |
06 | PB 42.39 | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod oštěpem 600g - Ženy
(čt, 10.9.2020 - 16:30) in progress | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Natálie ŠtěbrováNatálie Štěbrová
TJ Sokol Opava |
05 | PB 20.66 | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod oštěpem 800g - Muži
(čt, 10.9.2020 - 16:30) in progress | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Václav KlvaňaVáclav Klvaňa
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
98 | PB 50.60 | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |