Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajský přebor juniorských a dorosteneckých kategorií (3. kolo)

Turnov (13. 9. 2020)
100 m - Junioři (neděle, 13.9.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Kryštof JelínekKryštof Jelínek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. SB 11.26 11.00
2 Thach Nguyen NgocThach Nguyen Ngoc 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. SB 11.41 9.00
3 Robert HlaváčekRobert Hlaváček 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. SB 11.54 8.00
100 m - Dorostenci (neděle, 13.9.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. SB 11.14 11.00
2 Tomáš OsobaTomáš Osoba 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. SB 11.32 9.00
3 Vojtěch ŠtěpánekVojtěch Štěpánek 03 AC TJ JičínAC TJ Jičín SB 11.48 8.00
100 m - Juniorky (neděle, 13.9.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Aneta KočováAneta Kočová 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 13.04 11.00
2 Kateřina KrouskáKateřina Krouská 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 13.44 9.00
3 Viktorie PatzeltováViktorie Patzeltová 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 14.76 8.00
100 m - Dorostenky (neděle, 13.9.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Adéla MislerováAdéla Mislerová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. SB 12.57 11.00
2 Lucie KozlováLucie Kozlová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín SB 12.65 9.00
3 Anna BleptováAnna Bleptová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín SB 12.82 8.00
100 m - Dorostenky (neděle, 13.9.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Klára HoráčkováKlára Horáčková 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín SB 13.01 4.00
2 Kateřina RichterováKateřina Richterová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. SB 13.45 3.00
3 Aneta DusilováAneta Dusilová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. SB 13.50 2.00
200 m - Dorostenci (neděle, 13.9.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Adam ČernýAdam Černý 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. PB 24.62 11.00
2 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 25.31 9.00
3 Filip HájekFilip Hájek 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 26.49 8.00
200 m - Juniorky (neděle, 13.9.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Kateřina KrouskáKateřina Krouská 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. SB 26.59 11.00
2 Adéla BrádlerováAdéla Brádlerová 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín SB 26.83 9.00
3 Aneta KočováAneta Kočová 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. SB 26.93 8.00
400 m - Junioři (neděle, 13.9.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Sebastián ŠlechtaSebastián Šlechta 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 50.98 11.00
2 Kryštof JelínekKryštof Jelínek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 51.47 9.00
3 Jiří KováčJiří Kováč 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 51.64 8.00
400 m - Dorostenci (neděle, 13.9.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Jiří DlouhýJiří Dlouhý 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 55.28 11.00
2 Štěpán SochaŠtěpán Socha 03 AC TJ JičínAC TJ Jičín 58.34 9.00
400 m - Juniorky (neděle, 13.9.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Denisa FolkováDenisa Folková 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 58.52 11.00
2 Lea JelínkováLea Jelínková 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. SB 63.76 9.00
3 Aneta KuchařováAneta Kuchařová 02 AC Česká LípaAC Česká Lípa PB 68.00 8.00
800 m - Junioři (neděle, 13.9.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub ZejbrdlichJakub Zejbrdlich 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2:01.38 11.00
2 Daniel BaliczDaniel Balicz 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2:21.69 9.00
800 m - Dorostenci (neděle, 13.9.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jiří DlouhýJiří Dlouhý 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. PB 2:04.18 11.00
2 Jan Alexandr KopřivaJan Alexandr Kopřiva 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2:10.58 9.00
3 Štěpán SochaŠtěpán Socha 03 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2:14.54 8.00
800 m - Juniorky (neděle, 13.9.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Karolína ŠimůnkováKarolína Šimůnková 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2:37.75 11.00
2 Zuzana AbrahamováZuzana Abrahamová 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. SB 2:41.64 9.00
3 Karolína HoličováKarolína Holičová 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2:55.34 8.00
800 m - Dorostenky (neděle, 13.9.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Barbora SmolkováBarbora Smolková 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2:32.69 11.00
2 Kristýna JaneckáKristýna Janecká 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2:34.59 9.00
3 Zuzana LoudováZuzana Loudová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. SB 2:35.81 8.00
1500 m - Junioři (neděle, 13.9.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub ZejbrdlichJakub Zejbrdlich 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4:06.86 11.00
2 Jan MálekJan Málek 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4:12.22 9.00
3 Jiří ČermákJiří Čermák 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. SB 4:29.90 8.00
1500 m - Dorostenci (neděle, 13.9.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub PitoňákJakub Pitoňák 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. SB 4:12.35 11.00
2 Jan JelínekJan Jelínek 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5:54.75 9.00
1500 m - Juniorky (neděle, 13.9.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
2 Denisa FolkováDenisa Folková 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4:55.77 11.00
3 Eliška MartínkováEliška Martínková 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5:11.05 9.00
1500 m - Dorostenky (neděle, 13.9.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Barbora PlevováBarbora Plevová 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín SB 5:27.06 11.00
2 Klára KesselgruberováKlára Kesselgruberová 03 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5:30.42 9.00
3 Eliška PřichystalováEliška Přichystalová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. PB 5:37.93 8.00
3000 m - Dorostenci (neděle, 13.9.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
3000 m - Juniorky (neděle, 13.9.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
3000 m - Dorostenky (neděle, 13.9.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Marie VenclováMarie Venclová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 12:58.27 11.00
2 Barbora TrojanováBarbora Trojanová 06 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 14:27.22 9.00
3 Kateřina SkálováKateřina Skálová 04 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 14:27.23 8.00
5000 m - Junioři (neděle, 13.9.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan MálekJan Málek 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 17:25.32 11.00
2 Martin MariniMartin Marini 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 19:13.82 9.00
3 Jakub KolínJakub Kolín 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 19:23.06 8.00
100 m překážek (0.84) - Juniorky (neděle, 13.9.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
2 Lenka BártováLenka Bártová 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 15.97 11.00
3 Bára KošťálováBára Košťálová 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 19.03 9.00
100 m překážek (0.76/8.50) - Dorostenky (neděle, 13.9.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 14.23 11.00
3 Linda JanďurováLinda Janďurová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 17.38 9.00
110 m překážek (0.99) - Junioři (neděle, 13.9.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Daniel StádníkDaniel Stádník 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. SB 15.44 11.00
2 Jakub DemelJakub Demel 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. SB 15.99 9.00
3 Jan VodičkaJan Vodička 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 16.03 8.00
300 m překážek (0.84) - Dorostenci (neděle, 13.9.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
3 Petr StránskýPetr Stránský 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 41.07 11.00
400 m překážek (0.91) - Junioři (neděle, 13.9.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Oskar HajerOskar Hajer 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 58.02 11.00
2 Jakub TrafinaJakub Trafina 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 58.05 9.00
3 Jakub VaníčekJakub Vaníček 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 59.32 8.00
400 m překážek (0.76) - Juniorky (neděle, 13.9.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Daniela VolnáDaniela Volná 02 AC TJ JičínAC TJ Jičín 63.76 11.00
3 Dominika ŠirlováDominika Širlová 02 AC Česká LípaAC Česká Lípa 72.49 9.00
4 x 100 m - Junioři (neděle, 13.9.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Hlaváček, Vích, Zejbrdlich, Šlechta Hlaváček, Vích, Zejbrdlich, Šlechta AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 45.26 11.00
2 Beníček, Hajer, Mašek, Vodička Beníček, Hajer, Mašek, Vodička AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 45.93 9.00
4 x 100 m - Dorostenci (neděle, 13.9.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Papoušek, Princ, Osoba, Schubert Papoušek, Princ, Osoba, Schubert TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 44.26 11.00
2 Štancl, Velička, Vávra, Dlouhý Štancl, Velička, Vávra, Dlouhý TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 47.16 9.00
3 Černý, Votýpka, Pitoňák, Kopřiva Černý, Votýpka, Pitoňák, Kopřiva TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 50.25 8.00
4 x 100 m - Juniorky (neděle, 13.9.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Abrahamová, Jelínková, Šimůnková, Folková Abrahamová, Jelínková, Šimůnková, Folková TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 54.08 11.00
2 Patzeltová, Klímová, Goda, Kuchařová Patzeltová, Klímová, Goda, Kuchařová AC Česká LípaAC Česká Lípa 55.76 9.00
4 x 100 m - Dorostenky (neděle, 13.9.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Vaníčková, Čapková, Loudová, Sajdlová Vaníčková, Čapková, Loudová, Sajdlová AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 52.61 11.00
2 Dusilová, Kovářová, Latislavová, Přichystalová Dusilová, Kovářová, Latislavová, Přichystalová TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 52.94 9.00
3 Nedvídková, Merkoutová, Horáková, Švitorková Nedvídková, Merkoutová, Horáková, Švitorková AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 60.88 8.00
chůze dráha 3000 m - Junioři (neděle, 13.9.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Daniel BaliczDaniel Balicz 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 15:46.56 11.00
2 Patrik SolničkaPatrik Solnička 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 16:35.93 9.00
3 Matěj ŠturmaMatěj Šturma 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. SB 18:14.70 8.00
chůze dráha 3000 m - Dorostenci (neděle, 13.9.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
chůze dráha 3000 m - Juniorky (neděle, 13.9.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
chůze dráha 3000 m - Dorostenky (neděle, 13.9.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Katka NedvídkováKatka Nedvídková 04 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. SB 16:50.34 11.00
2 Anna HorákováAnna Horáková 05 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 16:50.59 9.00
3 Erika MerkoutováErika Merkoutová 04 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 17:45.30 8.00