Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajský přebor juniorských a dorosteneckých kategorií (3. kolo)

Turnov (13. 9. 2020)

1500 m - Junioři

(ne, 13.9.2020 - 14:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub ZejbrdlichJakub Zejbrdlich 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 4:06.86 11.00
2 Jan MálekJan Málek 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 4:12.22 9.00
3 Jiří ČermákJiří Čermák 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 SB 4:29.90 8.00
4 Jakub PeterkaJakub Peterka 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 4:31.69 7.00
5 Eduard FojtíčekEduard Fojtíček 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 4:47.10 6.00
Celkem 5 závodníků

1500 m - Dorostenci

(ne, 13.9.2020 - 14:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub PitoňákJakub Pitoňák 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 SB 4:12.35 11.00
2 Jan JelínekJan Jelínek 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 5:54.75 9.00
Celkem 2 závodníků

1500 m - Juniorky

(ne, 13.9.2020 - 14:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
MS Hana KoděrováHana Koděrová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 4:50.49
2 Denisa FolkováDenisa Folková 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 4:55.77 11.00
3 Eliška MartínkováEliška Martínková 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 5:11.05 9.00
MS Andrea HejdováAndrea Hejdová 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 SB 5:46.17
Celkem 4 závodníků

1500 m - Dorostenky

(ne, 13.9.2020 - 14:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Barbora PlevováBarbora Plevová 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 SB 5:27.06 11.00
2 Klára KesselgruberováKlára Kesselgruberová 03 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 5:30.42 9.00
3 Eliška PřichystalováEliška Přichystalová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 PB 5:37.93 8.00
4 Monika BrunclíkováMonika Brunclíková 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 5:43.04 7.00
5 Kamila CvrčkováKamila Cvrčková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 7:04.47 6.00
6 Andrea FúskováAndrea Fúsková 03 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 2 7:05.63 5.00
Celkem 6 závodníků