Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajský přebor juniorských a dorosteneckých kategorií (3. kolo)

Turnov (13. 9. 2020)

skok daleký - Junioři

(ne, 13.9.2020 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Daniel PetrželkaDaniel Petrželka
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 6 PB 6.78 +0.0 m/s 0.0 11.00
2 Thach Nguyen NgocThach Nguyen Ngoc
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 5 PB 6.29 +0.7 m/s 0.0 9.00
3 Šimon MachačŠimon Machač
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
03 4 PB 5.55 +0.2 m/s 0.0 8.00
4 Jakub ZejbrdlichJakub Zejbrdlich
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
02 3 PB 5.39 +0.7 m/s 0.0 7.00
5 Jakub KolínJakub Kolín
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
02 1 PB 5.30 +0.3 m/s 0.0 6.00
6 Martin MariniMartin Marini
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
03 2 PB 4.72 +0.0 m/s 0.0 5.00
Celkem 6 závodníků

skok daleký - Dorostenci

(ne, 13.9.2020 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 4 6.57 +0.8 m/s 0.0 11.00
2 Tomáš OsobaTomáš Osoba
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 3 6.13 +0.0 m/s 0.0 9.00
3 Jakub PodhájskýJakub Podhájský
AC TJ JičínAC TJ Jičín
03 2 PB 5.11 +0.0 m/s 0.0 8.00
4 Roman PrincRoman Princ
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 1 PB 3.92 +0.1 m/s 0.0 7.00
Jakub ŠafářJakub Šafář
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 5 DNS 0.0
Celkem 5 závodníků

skok daleký - Juniorky

(ne, 13.9.2020 - 11:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lenka BártováLenka Bártová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
02 5 4.93 +0.3 m/s 0.0 11.00
2 Kateřina KlímováKateřina Klímová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
01 4 4.52 +0.1 m/s 0.0 9.00
3 Eliška DrahoňovskáEliška Drahoňovská
AC TJ JičínAC TJ Jičín
02 3 PB 4.14 +0.1 m/s 0.0 8.00
4 Daniela KřelinováDaniela Křelinová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
02 1 PB 3.94 +0.0 m/s 0.0 7.00
5 Kateřina KuhnováKateřina Kuhnová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
02 2 PB 3.90 +0.1 m/s 0.0 6.00
Celkem 5 závodníků

skok daleký - Dorostenky

(ne, 13.9.2020 - 10:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška LatislavováEliška Latislavová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 7 PB 5.17 -0.1 m/s 0.0 11.00
2 Zuzana KovářováZuzana Kovářová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 6 PB 5.15 -0.1 m/s 0.0 9.00
MS Jasmína GrebeníčkováJasmína Grebeníčková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 1 PB 4.95 +0.1 m/s 0.0
4 Pavla SajdlováPavla Sajdlová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
03 5 PB 4.94 +0.1 m/s 0.0 8.00
5 Veronika KozlerováVeronika Kozlerová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
04 2 PB 4.89 +0.3 m/s 0.0 7.00
6 Šárka ZaydlarováŠárka Zaydlarová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
04 3 PB 4.63 +0.1 m/s 0.0 6.00
7 Jana ValentováJana Valentová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
03 4 PB 4.29 +0.1 m/s 0.0 5.00
Celkem 7 závodníků