Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajský přebor juniorských a dorosteneckých kategorií (3. kolo)

Turnov (13. 9. 2020)

300 m překážek (0.84) - Dorostenci

(ne, 13.9.2020 - 13:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 38.77
MS Matyáš MüllerMatyáš Müller 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 39.75
3 Petr StránskýPetr Stránský 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 41.07 11.00
4 Adam David TmějAdam David Tměj 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 SB 45.25 9.00
Celkem 4 závodníků

300 m překážek (0.76) - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (ne, 13.9.2020 - 12:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana KovářováZuzana Kovářová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 49.69 11.00
MS Jasmine GodaJasmine Goda 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 SB 50.79
3 Veronika KozlerováVeronika Kozlerová 04 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 2 52.27 8.00
4 Tereza ŠefrováTereza Šefrová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 60.31 5.00
Sára KřížkováSára Křížková 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 13.9.2020 - 12:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára KesselgruberováKlára Kesselgruberová 03 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 50.63 9.00
2 Laura VápeníkováLaura Vápeníková 05 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 5 PB 52.98 7.00
3 Kristýna JaneckáKristýna Janecká 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 55.25 6.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana KovářováZuzana Kovářová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 49.69 11.00
2 Klára KesselgruberováKlára Kesselgruberová 03 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 50.63 9.00
3 Jasmine GodaJasmine Goda 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 SB 50.79
4 Veronika KozlerováVeronika Kozlerová 04 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 2 52.27 8.00
5 Laura VápeníkováLaura Vápeníková 05 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 5 PB 52.98 7.00
6 Kristýna JaneckáKristýna Janecká 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 55.25 6.00
7 Tereza ŠefrováTereza Šefrová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 60.31 5.00
Sára KřížkováSára Křížková 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 DNS