Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajský přebor juniorských a dorosteneckých kategorií (3. kolo)

Turnov (13. 9. 2020)

400 m - Junioři

(ne, 13.9.2020 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sebastián ŠlechtaSebastián Šlechta 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 50.98 11.00
2 Kryštof JelínekKryštof Jelínek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 51.47 9.00
3 Jiří KováčJiří Kováč 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 51.64 8.00
4 Jakub FaistauerJakub Faistauer 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 SB 52.90 7.00
5 Oskar HajerOskar Hajer 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 54.16 6.00
6 Martin MariniMartin Marini 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 SB 59.91 5.00
Celkem 6 závodníků

400 m - Dorostenci

(ne, 13.9.2020 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří DlouhýJiří Dlouhý 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 55.28 11.00
2 Štěpán SochaŠtěpán Socha 03 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 58.34 9.00
Celkem 2 závodníků

400 m - Juniorky

(ne, 13.9.2020 - 11:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa FolkováDenisa Folková 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 58.52 11.00
2 Lea JelínkováLea Jelínková 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 SB 63.76 9.00
3 Aneta KuchařováAneta Kuchařová 02 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 PB 68.00 8.00
4 Eliška DrahoňovskáEliška Drahoňovská 02 AC TJ JičínAC TJ Jičín 1 68.32 7.00
5 Viktorie PatzeltováViktorie Patzeltová 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 77.05 6.00
Kateřina KlímováKateřina Klímová 01 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 DNS
Celkem 6 závodníků

400 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (ne, 13.9.2020 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 59.37 11.00
2 Marie ŠulcováMarie Šulcová 05 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 2 PB 62.48 9.00
3 Veronika SuchardováVeronika Suchardová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 64.48 8.00
4 Eliška PřichystalováEliška Přichystalová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 PB 65.14 7.00
5 Barbora SmolkováBarbora Smolková 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 66.42 6.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 13.9.2020 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina RichterováKateřina Richterová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 68.88 5.00
2 Miroslava LiskováMiroslava Lisková 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 72.82 4.00
3 Erika MerkoutováErika Merkoutová 04 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 2 77.38 3.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 59.37 11.00
2 Marie ŠulcováMarie Šulcová 05 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 2 PB 62.48 9.00
3 Veronika SuchardováVeronika Suchardová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 64.48 8.00
4 Eliška PřichystalováEliška Přichystalová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 PB 65.14 7.00
5 Barbora SmolkováBarbora Smolková 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 66.42 6.00
6 Kateřina RichterováKateřina Richterová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 68.88 5.00
7 Miroslava LiskováMiroslava Lisková 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 72.82 4.00
8 Erika MerkoutováErika Merkoutová 04 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 2 77.38 3.00