Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajský přebor juniorských a dorosteneckých kategorií (3. kolo)

Turnov (13. 9. 2020)

hod diskem 1kg - Juniorky

(ne, 13.9.2020 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eva NiedermertlováEva Niedermertlová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
02 4 PB 32.40 0.0 11.00
2 Michaela TrčováMichaela Trčová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
01 1 PB 30.50 0.0 9.00
3 Dominika ŠirlováDominika Širlová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
02 5 PB 29.93 0.0 8.00
4 Zuzana MatějkováZuzana Matějková
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
02 3 PB 22.67 0.0 7.00
5 Daniela VolnáDaniela Volná
AC TJ JičínAC TJ Jičín
02 2 PB 20.28 0.0 6.00
Celkem 5 závodníků

hod diskem 1kg - Dorostenky

(ne, 13.9.2020 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Sára DočekalováSára Dočekalová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 13 41.90 0.0 11.00
2 Kateřina JeništováKateřina Jeništová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
04 11 29.82 0.0 9.00
3 Zuzana ZdvihalováZuzana Zdvihalová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
04 8 PB 29.05 0.0 8.00
4 Barbora ŠtejfováBarbora Štejfová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 12 PB 28.84 0.0 7.00
5 Karolína PavlíkováKarolína Pavlíková
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
03 10 PB 26.12 0.0 6.00
6 Monika NezdarováMonika Nezdarová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
03 7 PB 25.77 0.0 5.00
7 Denisa JégrováDenisa Jégrová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 9 25.65 0.0 4.00
8 Petra PokornáPetra Pokorná
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
06 6 PB 25.27 0.0 3.00
9 Amálie PoštováAmálie Poštová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
04 4 PB 20.98 0.0 2.00
10 Žaneta MoudráŽaneta Moudrá
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
04 5 19.72 0.0 1.00
11 Adéla BakešováAdéla Bakešová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 3 PB 19.70 0.0
12 Aneta AdámkováAneta Adámková
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
05 1 PB 16.32 0.0
13 Františka RappováFrantiška Rappová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 2 PB 15.96 0.0
Celkem 13 závodníků