II. kolo MPD staršího žactva, skupina C
Praha - Děkanka (8. 9. 2020)60 m - Žáci (Běh)
Běh 01 (út, 8.9.2020 - 17:15) official | Vítr: -1.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petr LabuťPetr Labuť | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. A | 3 | PB 07.35 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Petr ZlesákPetr Zlesák | 06 | PSK Olymp Praha, z.s. A | 5 | PB 07.46 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Alex ObstAlex Obst | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. A | 6 | PB 07.80 | 7.00 | |||||||||||||
4 | David KlusoňDavid Klusoň | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. A | 4 | 08.06 | 4.00 | |||||||||||||
5 | Adam OndriášAdam Ondriáš | 06 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 2 | 08.15 | 2.00 | |||||||||||||
6 | Jakub ŠebekJakub Šebek | 05 | Spartak Praha 4 | 1 | 08.22 | 1.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (út, 8.9.2020 - 17:15) official | Vítr: +0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tobias ParikhTobias Parikh | 06 | A. C. Sparta Praha | 3 | PB 08.03 | 5.00 | |||||||||||||
2 | Filip StarýFilip Starý | 06 | Spartak Praha 4 | 5 | PB 08.23 | ||||||||||||||
3 | Ondřej ČurdaOndřej Čurda | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. A | 6 | PB 08.33 | ||||||||||||||
4 | Štěpán SchmidtŠtěpán Schmidt | 06 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 4 | 08.44 | ||||||||||||||
5 | Jakub HollmannJakub Hollmann | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. A | 2 | 08.70 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 03 (út, 8.9.2020 - 17:15) official | Vítr: +0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin OvčiakMartin Ovčiak | 06 | PSK Olymp Praha, z.s. A | 3 | PB 08.25 | ||||||||||||||
2 | Filip HladůvkaFilip Hladůvka | 06 | AC Praha 1890 | 5 | PB 08.47 | ||||||||||||||
3 | Robert VolákRobert Volák | 06 | PSK Olymp Praha, z.s. B | 4 | PB 08.49 | ||||||||||||||
4 | Ctirad AdamčíkCtirad Adamčík | 06 | Spartak Praha 4 | 6 | PB 08.61 | ||||||||||||||
5 | Josef UrešJosef Ureš | 06 | A. C. Sparta Praha | 2 | 08.81 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 04 (út, 8.9.2020 - 17:15) official | Vítr: -1.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Oldřich SahajdákOldřich Sahajdák | 06 | PSK Olymp Praha, z.s. B | 6 | 09.07 | ||||||||||||||
2 | Jan HolýJan Holý | 06 | Spartak Praha 4 | 3 | SB 09.09 | ||||||||||||||
3 | Daniel JindraDaniel Jindra | 06 | PSK Olymp Praha, z.s. B | 4 | 09.37 | ||||||||||||||
4 | Patrik ŠtefkaPatrik Štefka | 06 | Spartak Praha 4 | 2 | 10.46 | ||||||||||||||
Petr FifkaPetr Fifka | 06 | Spartak Praha 4 | 5 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 05 (út, 8.9.2020 - 17:15) official | Vítr: -2.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej HořejšíOndřej Hořejší | 05 | AC Praha 1890 | 4 | 07.63 | 8.00 | |||||||||||||
2 | Petr VajsochrPetr Vajsochr | 05 | AC Praha 1890 | 6 | 07.94 | 6.00 | |||||||||||||
3 | Mikuláš AndresMikuláš Andres | 06 | PSK Olymp Praha, z.s. A | 3 | 08.68 | ||||||||||||||
Vojtěch PravdaVojtěch Pravda | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. A | 5 | DNS | |||||||||||||||
Jáchym RysJáchym Rys | 05 | AC Praha 1890 | 2 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 06 (út, 8.9.2020 - 17:15) official | Vítr: -0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matyáš HarantaMatyáš Haranta | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. A | 5 | 08.13 | 3.00 | |||||||||||||
2 | Vladimír PravenecVladimír Pravenec | 05 | AC Praha 1890 | 2 | 08.50 | ||||||||||||||
3 | Hugo HamanHugo Haman | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. A | 4 | 08.62 | ||||||||||||||
4 | Štěpán ZnojilŠtěpán Znojil | 06 | AC Praha 1890 | 6 | 09.88 | ||||||||||||||
Samuel FišerSamuel Fišer | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. A | 3 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petr LabuťPetr Labuť | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. A | 3 | PB 07.35 | 11.00 | |||
2 | Petr ZlesákPetr Zlesák | 06 | PSK Olymp Praha, z.s. A | 5 | PB 07.46 | 9.00 | |||
3 | Ondřej HořejšíOndřej Hořejší | 05 | AC Praha 1890 | 4 | 07.63 | 8.00 | |||
4 | Alex ObstAlex Obst | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. A | 6 | PB 07.80 | 7.00 | |||
5 | Petr VajsochrPetr Vajsochr | 05 | AC Praha 1890 | 6 | 07.94 | 6.00 | |||
6 | Tobias ParikhTobias Parikh | 06 | A. C. Sparta Praha | 3 | PB 08.03 | 5.00 | |||
7 | David KlusoňDavid Klusoň | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. A | 4 | 08.06 | 4.00 | |||
8 | Matyáš HarantaMatyáš Haranta | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. A | 5 | 08.13 | 3.00 | |||
9 | Adam OndriášAdam Ondriáš | 06 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 2 | 08.15 | 2.00 | |||
10 | Jakub ŠebekJakub Šebek | 05 | Spartak Praha 4 | 1 | 08.22 | 1.00 | |||
11 | Filip StarýFilip Starý | 06 | Spartak Praha 4 | 5 | PB 08.23 | ||||
12 | Martin OvčiakMartin Ovčiak | 06 | PSK Olymp Praha, z.s. A | 3 | PB 08.25 | ||||
13 | Ondřej ČurdaOndřej Čurda | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. A | 6 | PB 08.33 | ||||
14 | Štěpán SchmidtŠtěpán Schmidt | 06 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 4 | 08.44 | ||||
15 | Filip HladůvkaFilip Hladůvka | 06 | AC Praha 1890 | 5 | PB 08.47 | ||||
16 | Robert VolákRobert Volák | 06 | PSK Olymp Praha, z.s. B | 4 | PB 08.49 | ||||
17 | Vladimír PravenecVladimír Pravenec | 05 | AC Praha 1890 | 2 | 08.50 | ||||
18 | Ctirad AdamčíkCtirad Adamčík | 06 | Spartak Praha 4 | 6 | PB 08.61 | ||||
19 | Hugo HamanHugo Haman | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. A | 4 | 08.62 | ||||
20 | Mikuláš AndresMikuláš Andres | 06 | PSK Olymp Praha, z.s. A | 3 | 08.68 | ||||
21 | Jakub HollmannJakub Hollmann | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. A | 2 | 08.70 | ||||
22 | Josef UrešJosef Ureš | 06 | A. C. Sparta Praha | 2 | 08.81 | ||||
23 | Oldřich SahajdákOldřich Sahajdák | 06 | PSK Olymp Praha, z.s. B | 6 | 09.07 | ||||
24 | Jan HolýJan Holý | 06 | Spartak Praha 4 | 3 | SB 09.09 | ||||
25 | Daniel JindraDaniel Jindra | 06 | PSK Olymp Praha, z.s. B | 4 | 09.37 | ||||
26 | Štěpán ZnojilŠtěpán Znojil | 06 | AC Praha 1890 | 6 | 09.88 | ||||
27 | Patrik ŠtefkaPatrik Štefka | 06 | Spartak Praha 4 | 2 | 10.46 | ||||
Petr FifkaPetr Fifka | 06 | Spartak Praha 4 | 5 | DNS | |||||
Vojtěch PravdaVojtěch Pravda | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. A | 5 | DNS | |||||
Jáchym RysJáchym Rys | 05 | AC Praha 1890 | 2 | DNS | |||||
Samuel FišerSamuel Fišer | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. A | 3 | DNS |
60 m - Žákyně (Běh)
Běh 01 (út, 8.9.2020 - 17:00) official | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela JindrováMichaela Jindrová | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. A | 3 | 08.26 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Šárka RůžičkováŠárka Růžičková | 06 | A. C. Sparta Praha | 1 | SB 08.57 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Johana PohořelickáJohana Pohořelická | 06 | Spartak Praha 4 | 4 | 08.63 | 7.50 | |||||||||||||
4 | Anna ŠimkováAnna Šimková | 06 | A. C. Sparta Praha | 2 | 08.63 | 7.50 | |||||||||||||
5 | Kristýna HruškováKristýna Hrušková | 05 | Spartak Praha 4 | 5 | 08.76 | 6.00 | |||||||||||||
6 | Laura KněžkováLaura Kněžková | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. A | 6 | 08.80 | 5.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (út, 8.9.2020 - 17:00) official | Vítr: +0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 6 | Aneta KrejdlováAneta Krejdlová | 06 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 3 | 08.83 | 4.00 | ||||||||||||
2 | Juliana FrimlováJuliana Frimlová | 06 | PSK Olymp Praha, z.s. A | 6 | 08.94 | 2.00 | |||||||||||||
3 | Adriana KoděrováAdriana Koděrová | 06 | Spartak Praha 4 | 5 | 08.95 | 1.00 | |||||||||||||
4 | 12 | Věra MalinskáVěra Malinská | 06 | Spartak Praha 4 | 4 | 09.02 | |||||||||||||
Šárka ŠamšováŠárka Šamšová | 06 | A. C. Sparta Praha | 2 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 03 (út, 8.9.2020 - 17:00) official | Vítr: -0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Viktorie BrožováViktorie Brožová | 05 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 2 | 09.08 | ||||||||||||||
2 | Anna VítkovskáAnna Vítkovská | 06 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 3 | 09.10 | ||||||||||||||
3 | Julie BrabencováJulie Brabencová | 06 | A. C. Sparta Praha | 5 | 09.17 | ||||||||||||||
4 | Barbora StárkováBarbora Stárková | 06 | Spartak Praha 4 | 4 | 09.20 | ||||||||||||||
5 | 9 | Stella SklenaříkováStella Sklenaříková | 06 | A. C. Sparta Praha | 6 | 09.23 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 04 (út, 8.9.2020 - 17:00) official | Vítr: -0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Magdaléna PokornáMagdaléna Pokorná | 05 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 2 | 08.99 | ||||||||||||||
2 | Kamila KovaříkováKamila Kovaříková | 05 | Spartak Praha 4 | 3 | PB 09.23 | ||||||||||||||
3 | 10 | Karolína SoučkováKarolína Součková | 06 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 6 | PB 09.37 | |||||||||||||
4 | Lucie UlbrichováLucie Ulbrichová | 05 | Spartak Praha 4 | 4 | 09.45 | ||||||||||||||
5 | Anna TulachováAnna Tulachová | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. B | 5 | 09.46 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 05 (út, 8.9.2020 - 17:00) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna ČervenkováAnna Červenková | 06 | Tělocvičná jednota Sokol I.... | 4 | 08.86 | 3.00 | |||||||||||||
2 | Barbora StodolováBarbora Stodolová | 05 | Spartak Praha 4 | 6 | 08.98 | ||||||||||||||
MS | Laura BrožováLaura Brožová | 06 | Spartak Praha 4 | 3 | 09.52 | ||||||||||||||
4 | Denisa SoučkováDenisa Součková | 06 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 2 | 09.56 | ||||||||||||||
Františka FloriánkováFrantiška Floriánková | 05 | A. C. Sparta Praha | 5 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela JindrováMichaela Jindrová | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. A | 3 | 08.26 | 11.00 | |||
2 | Šárka RůžičkováŠárka Růžičková | 06 | A. C. Sparta Praha | 1 | SB 08.57 | 9.00 | |||
3 | Johana PohořelickáJohana Pohořelická | 06 | Spartak Praha 4 | 4 | 08.63 | 7.50 | |||
3 | Anna ŠimkováAnna Šimková | 06 | A. C. Sparta Praha | 2 | 08.63 | 7.50 | |||
5 | Kristýna HruškováKristýna Hrušková | 05 | Spartak Praha 4 | 5 | 08.76 | 6.00 | |||
6 | Laura KněžkováLaura Kněžková | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. A | 6 | 08.80 | 5.00 | |||
7 | 6 | Aneta KrejdlováAneta Krejdlová | 06 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 3 | 08.83 | 4.00 | ||
8 | Anna ČervenkováAnna Červenková | 06 | Tělocvičná jednota Sokol I.... | 4 | 08.86 | 3.00 | |||
9 | Juliana FrimlováJuliana Frimlová | 06 | PSK Olymp Praha, z.s. A | 6 | 08.94 | 2.00 | |||
10 | Adriana KoděrováAdriana Koděrová | 06 | Spartak Praha 4 | 5 | 08.95 | 1.00 | |||
11 | Barbora StodolováBarbora Stodolová | 05 | Spartak Praha 4 | 6 | 08.98 | ||||
12 | Magdaléna PokornáMagdaléna Pokorná | 05 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 2 | 08.99 | ||||
13 | 12 | Věra MalinskáVěra Malinská | 06 | Spartak Praha 4 | 4 | 09.02 | |||
14 | Viktorie BrožováViktorie Brožová | 05 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 2 | 09.08 | ||||
15 | Anna VítkovskáAnna Vítkovská | 06 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 3 | 09.10 | ||||
16 | Julie BrabencováJulie Brabencová | 06 | A. C. Sparta Praha | 5 | 09.17 | ||||
17 | Barbora StárkováBarbora Stárková | 06 | Spartak Praha 4 | 4 | 09.20 | ||||
18 | 9 | Stella SklenaříkováStella Sklenaříková | 06 | A. C. Sparta Praha | 6 | 09.23 | |||
18 | Kamila KovaříkováKamila Kovaříková | 05 | Spartak Praha 4 | 3 | PB 09.23 | ||||
20 | 10 | Karolína SoučkováKarolína Součková | 06 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 6 | PB 09.37 | |||
21 | Lucie UlbrichováLucie Ulbrichová | 05 | Spartak Praha 4 | 4 | 09.45 | ||||
22 | Anna TulachováAnna Tulachová | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. B | 5 | 09.46 | ||||
23 | Laura BrožováLaura Brožová | 06 | Spartak Praha 4 | 3 | 09.52 | ||||
24 | Denisa SoučkováDenisa Součková | 06 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 2 | 09.56 | ||||
Šárka ŠamšováŠárka Šamšová | 06 | A. C. Sparta Praha | 2 | DNS | |||||
Františka FloriánkováFrantiška Floriánková | 05 | A. C. Sparta Praha | 5 | DNS |
300 m - Žáci (Běh)
Běh 01 (út, 8.9.2020 - 17:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petr VajsochrPetr Vajsochr | 05 | AC Praha 1890 | 3 | 39.91 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Ondřej HořejšíOndřej Hořejší | 05 | AC Praha 1890 | 6 | PB 40.72 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Jáchym RysJáchym Rys | 05 | AC Praha 1890 | 2 | PB 42.18 | 8.00 | |||||||||||||
Adam OndriášAdam Ondriáš | 06 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 5 | DNS | |||||||||||||||
David KlusoňDavid Klusoň | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. A | 4 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (út, 8.9.2020 - 17:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tobias ParikhTobias Parikh | 06 | A. C. Sparta Praha | 4 | PB 42.41 | 7.00 | |||||||||||||
2 | Kryštof PudilKryštof Pudil | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. A | 2 | PB 44.02 | 6.00 | |||||||||||||
3 | Adam KloudaAdam Klouda | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. A | 5 | PB 44.10 | 5.00 | |||||||||||||
4 | Jan KoverdynskýJan Koverdynský | 06 | Spartak Praha 4 | 6 | PB 47.08 | 1.00 | |||||||||||||
Vojtěch PravdaVojtěch Pravda | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. A | 3 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 03 (út, 8.9.2020 - 17:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Josef ŘezníčekJosef Řezníček | 06 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 2 | PB 44.50 | 4.00 | |||||||||||||
2 | Aleš DědinaAleš Dědina | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. B | 4 | PB 45.79 | 3.00 | |||||||||||||
3 | Filip DoležalFilip Doležal | 05 | A. C. Sparta Praha | 1 | 47.30 | ||||||||||||||
4 | Vladimír PravenecVladimír Pravenec | 05 | AC Praha 1890 | 5 | 47.85 | ||||||||||||||
5 | Ruben SzabóRuben Szabó | 06 | PSK Olymp Praha, z.s. B | 3 | PB 48.26 | ||||||||||||||
6 | Patrik ŠtefkaPatrik Štefka | 06 | Spartak Praha 4 | 6 | PB 55.72 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 04 (út, 8.9.2020 - 17:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej SikačOndřej Sikač | 06 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 3 | PB 46.69 | 2.00 | |||||||||||||
2 | Filip HladůvkaFilip Hladůvka | 06 | AC Praha 1890 | 6 | 48.51 | ||||||||||||||
3 | Ctirad AdamčíkCtirad Adamčík | 06 | Spartak Praha 4 | 4 | PB 49.12 | ||||||||||||||
4 | Alex ČasarAlex Časar | 06 | Spartak Praha 4 | 5 | PB 51.27 | ||||||||||||||
5 | Štěpán ZnojilŠtěpán Znojil | 06 | AC Praha 1890 | 2 | 53.22 | ||||||||||||||
6 | Daniel JindraDaniel Jindra | 06 | PSK Olymp Praha, z.s. B | 1 | PB 53.77 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petr VajsochrPetr Vajsochr | 05 | AC Praha 1890 | 3 | 39.91 | 11.00 | |||
2 | Ondřej HořejšíOndřej Hořejší | 05 | AC Praha 1890 | 6 | PB 40.72 | 9.00 | |||
3 | Jáchym RysJáchym Rys | 05 | AC Praha 1890 | 2 | PB 42.18 | 8.00 | |||
4 | Tobias ParikhTobias Parikh | 06 | A. C. Sparta Praha | 4 | PB 42.41 | 7.00 | |||
5 | Kryštof PudilKryštof Pudil | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. A | 2 | PB 44.02 | 6.00 | |||
6 | Adam KloudaAdam Klouda | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. A | 5 | PB 44.10 | 5.00 | |||
7 | Josef ŘezníčekJosef Řezníček | 06 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 2 | PB 44.50 | 4.00 | |||
8 | Aleš DědinaAleš Dědina | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. B | 4 | PB 45.79 | 3.00 | |||
9 | Ondřej SikačOndřej Sikač | 06 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 3 | PB 46.69 | 2.00 | |||
10 | Jan KoverdynskýJan Koverdynský | 06 | Spartak Praha 4 | 6 | PB 47.08 | 1.00 | |||
11 | Filip DoležalFilip Doležal | 05 | A. C. Sparta Praha | 1 | 47.30 | ||||
12 | Vladimír PravenecVladimír Pravenec | 05 | AC Praha 1890 | 5 | 47.85 | ||||
13 | Ruben SzabóRuben Szabó | 06 | PSK Olymp Praha, z.s. B | 3 | PB 48.26 | ||||
14 | Filip HladůvkaFilip Hladůvka | 06 | AC Praha 1890 | 6 | 48.51 | ||||
15 | Ctirad AdamčíkCtirad Adamčík | 06 | Spartak Praha 4 | 4 | PB 49.12 | ||||
16 | Alex ČasarAlex Časar | 06 | Spartak Praha 4 | 5 | PB 51.27 | ||||
17 | Štěpán ZnojilŠtěpán Znojil | 06 | AC Praha 1890 | 2 | 53.22 | ||||
18 | Daniel JindraDaniel Jindra | 06 | PSK Olymp Praha, z.s. B | 1 | PB 53.77 | ||||
19 | Patrik ŠtefkaPatrik Štefka | 06 | Spartak Praha 4 | 6 | PB 55.72 | ||||
Adam OndriášAdam Ondriáš | 06 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 5 | DNS | |||||
David KlusoňDavid Klusoň | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. A | 4 | DNS | |||||
Vojtěch PravdaVojtěch Pravda | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. A | 3 | DNS |
300 m - Žákyně (Běh)
Běh 01 (út, 8.9.2020 - 17:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Juliana FrimlováJuliana Frimlová | 06 | PSK Olymp Praha, z.s. A | 4 | PB 46.11 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Františka FloriánkováFrantiška Floriánková | 05 | A. C. Sparta Praha | 1 | 46.36 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Anna MarešováAnna Marešová | 05 | Spartak Praha 4 | 3 | 47.74 | 7.00 | |||||||||||||
4 | Anna TulachováAnna Tulachová | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. B | 5 | PB 51.27 | ||||||||||||||
Tereza Petra ČeškováTereza Petra Češková | 06 | Spartak Praha 4 | 2 | DNS | |||||||||||||||
Izabel KubiesIzabel Kubies | 06 | Tělocvičná jednota Sokol I.... | 6 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (út, 8.9.2020 - 17:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora StodolováBarbora Stodolová | 05 | Spartak Praha 4 | 3 | PB 46.70 | 8.00 | |||||||||||||
2 | Lenka KřenováLenka Křenová | 05 | Spartak Praha 4 | 4 | PB 48.67 | 3.00 | |||||||||||||
3 | Leontýna KrimlákováLeontýna Krimláková | 05 | A. C. Sparta Praha | 2 | PB 49.26 | 2.00 | |||||||||||||
4 | Kateřina KolářováKateřina Kolářová | 05 | Spartak Praha 4 | 6 | PB 50.06 | ||||||||||||||
5 | Lucie UlbrichováLucie Ulbrichová | 05 | Spartak Praha 4 | 5 | 50.68 | ||||||||||||||
6 | Denisa SoučkováDenisa Součková | 06 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 1 | 51.67 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (út, 8.9.2020 - 17:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alexandra HanušováAlexandra Hanušová | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. A | 4 | 48.23 | 6.00 | |||||||||||||
2 | Taťána RezkováTaťána Rezková | 06 | AC Praha 1890 | 2 | 48.35 | 5.00 | |||||||||||||
3 | Laura KněžkováLaura Kněžková | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. A | 5 | PB 48.51 | 4.00 | |||||||||||||
4 | Kristýna ČervenkováKristýna Červenková | 06 | Tělocvičná jednota Sokol I.... | 3 | 49.49 | 1.00 | |||||||||||||
5 | Sára ZvěřinováSára Zvěřinová | 05 | A. C. Sparta Praha | 6 | 49.58 | ||||||||||||||
MS | Laura BrožováLaura Brožová | 06 | Spartak Praha 4 | 1 | 51.80 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Juliana FrimlováJuliana Frimlová | 06 | PSK Olymp Praha, z.s. A | 4 | PB 46.11 | 11.00 | |||
2 | Františka FloriánkováFrantiška Floriánková | 05 | A. C. Sparta Praha | 1 | 46.36 | 9.00 | |||
3 | Barbora StodolováBarbora Stodolová | 05 | Spartak Praha 4 | 3 | PB 46.70 | 8.00 | |||
4 | Anna MarešováAnna Marešová | 05 | Spartak Praha 4 | 3 | 47.74 | 7.00 | |||
5 | Alexandra HanušováAlexandra Hanušová | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. A | 4 | 48.23 | 6.00 | |||
6 | Taťána RezkováTaťána Rezková | 06 | AC Praha 1890 | 2 | 48.35 | 5.00 | |||
7 | Laura KněžkováLaura Kněžková | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. A | 5 | PB 48.51 | 4.00 | |||
8 | Lenka KřenováLenka Křenová | 05 | Spartak Praha 4 | 4 | PB 48.67 | 3.00 | |||
9 | Leontýna KrimlákováLeontýna Krimláková | 05 | A. C. Sparta Praha | 2 | PB 49.26 | 2.00 | |||
10 | Kristýna ČervenkováKristýna Červenková | 06 | Tělocvičná jednota Sokol I.... | 3 | 49.49 | 1.00 | |||
11 | Sára ZvěřinováSára Zvěřinová | 05 | A. C. Sparta Praha | 6 | 49.58 | ||||
12 | Kateřina KolářováKateřina Kolářová | 05 | Spartak Praha 4 | 6 | PB 50.06 | ||||
13 | Lucie UlbrichováLucie Ulbrichová | 05 | Spartak Praha 4 | 5 | 50.68 | ||||
14 | Anna TulachováAnna Tulachová | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. B | 5 | PB 51.27 | ||||
15 | Denisa SoučkováDenisa Součková | 06 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 1 | 51.67 | ||||
16 | Laura BrožováLaura Brožová | 06 | Spartak Praha 4 | 1 | 51.80 | ||||
Tereza Petra ČeškováTereza Petra Češková | 06 | Spartak Praha 4 | 2 | DNS | |||||
Izabel KubiesIzabel Kubies | 06 | Tělocvičná jednota Sokol I.... | 6 | DNS |
1500 m - Žáci
(út, 8.9.2020 - 18:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 16 | Richard RozkydálekRichard Rozkydálek | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. A | 11 | 4:42.77 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 3 | Ondřej KohlOndřej Kohl | 05 | AC Praha 1890 | 1 | SB 4:46.03 | 9.00 | ||||||||||||
3 | 8 | Adam FeixAdam Feix | 05 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 6 | 4:49.39 | 8.00 | ||||||||||||
4 | 6 | Daniel BolehovskýDaniel Bolehovský | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. A | 4 | 4:51.12 | 7.00 | ||||||||||||
5 | 7 | Oldřich DaněkOldřich Daněk | 06 | A. C. Sparta Praha | 5 | 4:54.24 | 6.00 | ||||||||||||
6 | 10 | Šimon MacháčekŠimon Macháček | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. A | 8 | 4:54.34 | 5.00 | ||||||||||||
7 | 4 | Jiří SyrovátkoJiří Syrovátko | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. A | 2 | SB 4:54.42 | 4.00 | ||||||||||||
8 | 11 | Lukáš OrtLukáš Ort | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. A | 9 | 4:57.81 | 3.00 | ||||||||||||
9 | 5 | Jan ŠkardaJan Škarda | 05 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 3 | SB 4:59.17 | 2.00 | ||||||||||||
10 | 18 | Mathias ShonMathias Shon | 06 | A. C. Sparta Praha | 13 | 5:02.30 | 1.00 | ||||||||||||
11 | 9 | Mathias LauberMathias Lauber | 06 | Spartak Praha 4 | 7 | 5:14.61 | |||||||||||||
12 | 17 | František SaidlFrantišek Saidl | 06 | PSK Olymp Praha, z.s. B | 12 | 5:30.53 | |||||||||||||
13 | 19 | Martin SoukupMartin Soukup | 05 | Spartak Praha 4 | 14 | 5:33.74 | |||||||||||||
14 | 20 | Pavel ŠkopPavel Škop | 05 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 15 | 5:48.34 | |||||||||||||
13 | Vojtěch PtáčekVojtěch Ptáček | 06 | AC Praha 1890 | 10 | DNS | ||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
1500 m - Žákyně
(út, 8.9.2020 - 18:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 11 | Lucie Tereza ValachováLucie Tereza Valachová | 06 | PSK Olymp Praha, z.s. A | 11 | 5:12.20 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 1 | Barbora VelenskáBarbora Velenská | 05 | Spartak Praha 4 | 1 | SB 5:16.21 | 9.00 | ||||||||||||
3 | 2 | Julie MrázováJulie Mrázová | 06 | Spartak Praha 4 | 2 | 5:32.95 | 8.00 | ||||||||||||
4 | 3 | Eliška DolejšíEliška Dolejší | 06 | PSK Olymp Praha, z.s. A | 3 | 5:34.44 | 7.00 | ||||||||||||
5 | 4 | Alžběta FranklováAlžběta Franklová | 05 | A. C. Sparta Praha | 4 | 5:39.57 | 6.00 | ||||||||||||
6 | 9 | Stella SklenaříkováStella Sklenaříková | 06 | A. C. Sparta Praha | 9 | 5:58.74 | 5.00 | ||||||||||||
7 | 12 | Anna VolfováAnna Volfová | 06 | A. C. Sparta Praha | 12 | 6:05.69 | 4.00 | ||||||||||||
8 | 10 | Karolína SoučkováKarolína Součková | 06 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 10 | 6:07.17 | 3.00 | ||||||||||||
9 | 5 | Anna HřebíčkováAnna Hřebíčková | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. A | 5 | 6:30.51 | 2.00 | ||||||||||||
10 | 6 | Aneta KrejdlováAneta Krejdlová | 06 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 6 | 6:37.22 | 1.00 | ||||||||||||
11 | 7 | Tereza PrůšováTereza Průšová | 06 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 7 | 6:37.40 | |||||||||||||
8 | Tereza SchlesingerováTereza Schlesingerová | 05 | AC Praha 1890 | 8 | DNS | ||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
200 m překážek [76,2 cm] - Žáci (Běh)
Běh 01 (út, 8.9.2020 - 16:45) official | Vítr: +0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petr ZlesákPetr Zlesák | 06 | PSK Olymp Praha, z.s. A | 3 | SB 27.78 | 11.00 | |||||||||||||
2 | 16 | Richard RozkydálekRichard Rozkydálek | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. A | 4 | SB 28.53 | 9.00 | ||||||||||||
3 | Filip StarýFilip Starý | 06 | Spartak Praha 4 | 6 | SB 29.90 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Ondřej ČurdaOndřej Čurda | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. A | 2 | 31.23 | 4.00 | |||||||||||||
5 | Jan ŠafránekJan Šafránek | 06 | Spartak Praha 4 | 1 | 32.89 | 1.00 | |||||||||||||
Jonáš LupačJonáš Lupač | 05 | A. C. Sparta Praha | 5 | DNF | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (út, 8.9.2020 - 16:45) official | Vítr: -0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matyáš HarantaMatyáš Haranta | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. A | 4 | PB 30.16 | 7.00 | |||||||||||||
2 | Matyáš LukešMatyáš Lukeš | 06 | Spartak Praha 4 | 2 | 30.24 | 6.00 | |||||||||||||
3 | Martin OvčiakMartin Ovčiak | 06 | PSK Olymp Praha, z.s. A | 6 | 30.55 | 5.00 | |||||||||||||
4 | Jakub HollmannJakub Hollmann | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. A | 5 | PB 31.85 | 3.00 | |||||||||||||
5 | Štěpán SchmidtŠtěpán Schmidt | 06 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 1 | 32.08 | 2.00 | |||||||||||||
6 | 7 | Oldřich DaněkOldřich Daněk | 06 | A. C. Sparta Praha | 3 | 33.11 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petr ZlesákPetr Zlesák | 06 | PSK Olymp Praha, z.s. A | 3 | SB 27.78 | 11.00 | |||
2 | 16 | Richard RozkydálekRichard Rozkydálek | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. A | 4 | SB 28.53 | 9.00 | ||
3 | Filip StarýFilip Starý | 06 | Spartak Praha 4 | 6 | SB 29.90 | 8.00 | |||
4 | Matyáš HarantaMatyáš Haranta | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. A | 4 | PB 30.16 | 7.00 | |||
5 | Matyáš LukešMatyáš Lukeš | 06 | Spartak Praha 4 | 2 | 30.24 | 6.00 | |||
6 | Martin OvčiakMartin Ovčiak | 06 | PSK Olymp Praha, z.s. A | 6 | 30.55 | 5.00 | |||
7 | Ondřej ČurdaOndřej Čurda | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. A | 2 | 31.23 | 4.00 | |||
8 | Jakub HollmannJakub Hollmann | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. A | 5 | PB 31.85 | 3.00 | |||
9 | Štěpán SchmidtŠtěpán Schmidt | 06 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 1 | 32.08 | 2.00 | |||
10 | Jan ŠafránekJan Šafránek | 06 | Spartak Praha 4 | 1 | 32.89 | 1.00 | |||
11 | 7 | Oldřich DaněkOldřich Daněk | 06 | A. C. Sparta Praha | 3 | 33.11 | |||
Jonáš LupačJonáš Lupač | 05 | A. C. Sparta Praha | 5 | DNF |
200 m překážek [76,2 cm] - Žákyně (Běh)
Běh 01 (út, 8.9.2020 - 16:30) official | Vítr: +0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela JindrováMichaela Jindrová | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. A | 3 | PB 31.95 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Kristýna HruškováKristýna Hrušková | 05 | Spartak Praha 4 | 5 | 34.39 | 7.00 | |||||||||||||
3 | Soňa LedvinkováSoňa Ledvinková | 05 | Spartak Praha 4 | 2 | 34.54 | 6.00 | |||||||||||||
4 | Anna MarešováAnna Marešová | 05 | Spartak Praha 4 | 4 | 34.99 | 5.00 | |||||||||||||
5 | 11 | Agáta ProcházkováAgáta Procházková | 06 | A. C. Sparta Praha | 6 | 35.35 | 3.50 | ||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (út, 8.9.2020 - 16:30) official | Vítr: -0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška KrimlákováEliška Krimláková | 05 | A. C. Sparta Praha | 2 | PB 32.14 | 9.00 | |||||||||||||
2 | Aneta JarouškováAneta Jaroušková | 06 | A. C. Sparta Praha | 4 | 32.56 | 8.00 | |||||||||||||
3 | Rozálie KrejčovesováRozálie Krejčovesová | 05 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 5 | 35.35 | 3.50 | |||||||||||||
4 | Magdaléna TepláMagdaléna Teplá | 05 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 6 | 37.37 | 1.00 | |||||||||||||
5 | Kateřina VáchováKateřina Váchová | 06 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 3 | 39.67 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 03 (út, 8.9.2020 - 16:30) official | Vítr: -0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna ČervenkováAnna Červenková | 06 | Tělocvičná jednota Sokol I.... | 3 | 35.55 | 2.00 | |||||||||||||
2 | Veronika MaláVeronika Malá | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. A | 4 | 41.63 | ||||||||||||||
3 | 7 | Tereza PrůšováTereza Průšová | 06 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 2 | 42.65 | |||||||||||||
4 | Julie NěmečkováJulie Němečková | 05 | Spartak Praha 4 | 5 | 51.07 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela JindrováMichaela Jindrová | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. A | 3 | PB 31.95 | 11.00 | |||
2 | Eliška KrimlákováEliška Krimláková | 05 | A. C. Sparta Praha | 2 | PB 32.14 | 9.00 | |||
3 | Aneta JarouškováAneta Jaroušková | 06 | A. C. Sparta Praha | 4 | 32.56 | 8.00 | |||
4 | Kristýna HruškováKristýna Hrušková | 05 | Spartak Praha 4 | 5 | 34.39 | 7.00 | |||
5 | Soňa LedvinkováSoňa Ledvinková | 05 | Spartak Praha 4 | 2 | 34.54 | 6.00 | |||
6 | Anna MarešováAnna Marešová | 05 | Spartak Praha 4 | 4 | 34.99 | 5.00 | |||
7 | 11 | Agáta ProcházkováAgáta Procházková | 06 | A. C. Sparta Praha | 6 | 35.35 | 3.50 | ||
7 | Rozálie KrejčovesováRozálie Krejčovesová | 05 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 5 | 35.35 | 3.50 | |||
9 | Anna ČervenkováAnna Červenková | 06 | Tělocvičná jednota Sokol I.... | 3 | 35.55 | 2.00 | |||
10 | Magdaléna TepláMagdaléna Teplá | 05 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 6 | 37.37 | 1.00 | |||
11 | Kateřina VáchováKateřina Váchová | 06 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 3 | 39.67 | ||||
12 | Veronika MaláVeronika Malá | 05 | PSK Olymp Praha, z.s. A | 4 | 41.63 | ||||
13 | 7 | Tereza PrůšováTereza Průšová | 06 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 2 | 42.65 | |||
14 | Julie NěmečkováJulie Němečková | 05 | Spartak Praha 4 | 5 | 51.07 |
4 x 300 m - Žáci (Běh)
Běh 01 (út, 8.9.2020 - 18:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Obst, Bendičák, Haman, Labuť Obst, Bendičák, Haman, Labuť | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | 2:45.48 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Šebek, Šafránek, Lukeš, Starý Šebek, Šafránek, Lukeš, Starý | Spartak Praha 4 | 2 | 2:47.30 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Lupač, Daněk, Parikh, Shon Lupač, Daněk, Parikh, Shon | A. C. Sparta Praha | 3 | 3:01.38 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Řezníček, Schmidt, Pospíšil, Sikač Řezníček, Schmidt, Pospíšil, Sikač | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 5 | 3:04.96 | 6.00 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 02 (út, 8.9.2020 - 18:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rys, Hořejší, Vajsochr, Hladůvka Rys, Hořejší, Vajsochr, Hladůvka | AC Praha 1890 | 3 | 3:04.62 | 7.00 | ||||||||||||||
2 | Adamčík, Koverdynský, Časar, Lauber Adamčík, Koverdynský, Časar, Lauber | Spartak Praha 4 | 5 | 3:10.25 | 5.00 | ||||||||||||||
Doležal, Ureš, Vítek, Hanzal Doležal, Ureš, Vítek, Hanzal | A. C. Sparta Praha | 4 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Obst, Bendičák, Haman, Labuť Obst, Bendičák, Haman, Labuť | PSK Olymp Praha, z.s. | 4 | 2:45.48 | 11.00 | ||||
2 | Šebek, Šafránek, Lukeš, Starý Šebek, Šafránek, Lukeš, Starý | Spartak Praha 4 | 2 | 2:47.30 | 9.00 | ||||
3 | Lupač, Daněk, Parikh, Shon Lupač, Daněk, Parikh, Shon | A. C. Sparta Praha | 3 | 3:01.38 | 8.00 | ||||
4 | Rys, Hořejší, Vajsochr, Hladůvka Rys, Hořejší, Vajsochr, Hladůvka | AC Praha 1890 | 3 | 3:04.62 | 7.00 | ||||
5 | Řezníček, Schmidt, Pospíšil, Sikač Řezníček, Schmidt, Pospíšil, Sikač | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 5 | 3:04.96 | 6.00 | ||||
6 | Adamčík, Koverdynský, Časar, Lauber Adamčík, Koverdynský, Časar, Lauber | Spartak Praha 4 | 5 | 3:10.25 | 5.00 | ||||
Doležal, Ureš, Vítek, Hanzal Doležal, Ureš, Vítek, Hanzal | A. C. Sparta Praha | 4 | DNS |
4 x 300 m - Žákyně (Běh)
Běh 01 (út, 8.9.2020 - 18:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šimková, Krimláková, Floriánková, Jaroušková Šimková, Krimláková, Floriánková, Jaroušková | A. C. Sparta Praha | 4 | 3:05.65 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Pokorná, Teplá, Brožová, Krejčovesová Pokorná, Teplá, Brožová, Krejčovesová | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 2 | 3:13.94 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Koděrová, Hrušková, Loskotová, Ledvinková Koděrová, Hrušková, Loskotová, Ledvinková | Spartak Praha 4 | 3 | 3:14.58 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Válová, Maříková, Barratt, Rezková Válová, Maříková, Barratt, Rezková | AC Praha 1890 | 5 | 3:23.91 | 5.00 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 02 (út, 8.9.2020 - 18:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Růžičková, Krimláková, Brabencová, Procházková Růžičková, Krimláková, Brabencová, Procházková | A. C. Sparta Praha | 2 | 3:17.61 | 7.00 | ||||||||||||||
2 | Pohořelická, Noasová, Kovaříková, Malinská Pohořelická, Noasová, Kovaříková, Malinská | Spartak Praha 4 | 3 | 3:20.82 | 6.00 | ||||||||||||||
Šamšová, Zvěřinová, Veselá, Smrčková Šamšová, Zvěřinová, Veselá, Smrčková | A. C. Sparta Praha | 4 | DQ | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šimková, Krimláková, Floriánková, Jaroušková Šimková, Krimláková, Floriánková, Jaroušková | A. C. Sparta Praha | 4 | 3:05.65 | 11.00 | ||||
2 | Pokorná, Teplá, Brožová, Krejčovesová Pokorná, Teplá, Brožová, Krejčovesová | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 2 | 3:13.94 | 9.00 | ||||
3 | Koděrová, Hrušková, Loskotová, Ledvinková Koděrová, Hrušková, Loskotová, Ledvinková | Spartak Praha 4 | 3 | 3:14.58 | 8.00 | ||||
4 | Růžičková, Krimláková, Brabencová, Procházková Růžičková, Krimláková, Brabencová, Procházková | A. C. Sparta Praha | 2 | 3:17.61 | 7.00 | ||||
5 | Pohořelická, Noasová, Kovaříková, Malinská Pohořelická, Noasová, Kovaříková, Malinská | Spartak Praha 4 | 3 | 3:20.82 | 6.00 | ||||
6 | Válová, Maříková, Barratt, Rezková Válová, Maříková, Barratt, Rezková | AC Praha 1890 | 5 | 3:23.91 | 5.00 | ||||
Šamšová, Zvěřinová, Veselá, Smrčková Šamšová, Zvěřinová, Veselá, Smrčková | A. C. Sparta Praha | 4 | DQ |
skok o tyči - Žáci
(út, 8.9.2020 - 17:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 2,25 2,40 2,50 2,60 2,70 2,80 2,90 3,00 3,10 3,20 3,30 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Matyáš LukešMatyáš Lukeš
Spartak Praha 4 |
06 | 2 | PB 3.20 | -o-o-o-oxooxxx | 11.00 | |||||||||||||
2 |
Jonáš LupačJonáš Lupač
A. C. Sparta Praha |
05 | 1 | PB 2.60 | ---o-xxx | 9.00 | |||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
skok o tyči - Žákyně
(út, 8.9.2020 - 16:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1,86 2,00 2,20 2,30 2,40 2,50 2,60 3,30 3,50 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Viktorie OndrováViktorie Ondrová
PSK Olymp Praha, z.s. A |
05 | 3 | 3.30 | -------oxxx | 11.00 | |||||||||||||
2 |
Eliška KrimlákováEliška Krimláková
A. C. Sparta Praha |
05 | 1 | PB 2.30 | oooxoxxx | 9.00 | |||||||||||||
3 |
Anna ŠimkováAnna Šimková
A. C. Sparta Praha |
06 | 2 | PB 1.86 | oxxx | 8.00 | |||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
skok daleký - Žáci
(út, 8.9.2020 - 16:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Alex ObstAlex Obst
PSK Olymp Praha, z.s. A |
05 | 15 | PB 5.57 -0.1 m/s | 5.43 -0.6 | 5.36 +0.1 | 5.57 -0.1 | 5.57 | 5.32 -0.1 | 5.39 +0.0 | 5.40 -0.4 | 11.00 | |||||||
2 |
Jakub ŠebekJakub Šebek
Spartak Praha 4 |
05 | 6 | PB 5.05 +1.0 m/s | 4.54 -1.5 | 4.80 -1.4 | 4.74 +0.0 | 4.80 | 5.05 +1.0 | 4.94 -0.3 | 4.88 -1.1 | 9.00 | |||||||
3 |
Adam KloudaAdam Klouda
PSK Olymp Praha, z.s. A |
05 | 14 | PB 4.95 -0.2 m/s | 4.78 -1.1 | x | x | 4.78 | x | 4.63 -0.4 | 4.95 -0.2 | 8.00 | |||||||
4 |
Robert VolákRobert Volák
PSK Olymp Praha, z.s. B |
06 | 9 | PB 4.68 -0.7 m/s | 4.68 -0.7 | 4.37 -1.7 | 4.33 -0.9 | 4.68 | 4.29 -0.7 | 4.37 +0.0 | 4.04 +0.1 | 7.00 | |||||||
5 |
Ondřej SikačOndřej Sikač
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
06 | 13 | PB 4.64 +0.0 m/s | 4.40 -0.6 | 4.51 -0.3 | 4.57 +0.0 | 4.57 | 4.64 +0.0 | 4.63 +0.0 | 4.51 -0.4 | 6.00 | |||||||
6 | 20 |
Pavel ŠkopPavel Škop
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
05 | 7 | PB 4.58 -1.5 m/s | 4.58 -1.5 | 4.58 -1.2 | 4.14 -1.3 | 4.58 | 3.89 -0.6 | 4.33 +1.1 | 4.38 +0.0 | 5.00 | ||||||
7 |
Mikuláš AndresMikuláš Andres
PSK Olymp Praha, z.s. A |
06 | 1 | PB 4.55 -0.4 m/s | x | 4.27 +0.1 | 4.55 -0.4 | 4.55 | 4.41 -0.6 | 4.45 +0.0 | 4.52 +0.4 | 4.00 | |||||||
8 |
Jan KoverdynskýJan Koverdynský
Spartak Praha 4 |
06 | 2 | PB 4.43 -0.1 m/s | 4.16 -1.3 | 4.25 +0.3 | 4.43 -0.1 | 4.43 | 4.31 -0.7 | 4.26 -0.1 | 4.29 -0.4 | 3.00 | |||||||
9 |
Josef UrešJosef Ureš
A. C. Sparta Praha |
06 | 12 | PB 4.36 +0.0 m/s | 4.33 -0.7 | x | 4.36 +0.0 | 4.36 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 2.00 | |||||||
10 |
Josef ŘezníčekJosef Řezníček
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
06 | 4 | PB 4.25 -1.0 m/s | 4.25 -1.0 | 3.90 -0.4 | 4.04 -0.1 | 4.25 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.00 | |||||||
11 | 18 |
Mathias ShonMathias Shon
A. C. Sparta Praha |
06 | 11 | PB 4.20 -1.2 m/s | 4.13 -0.2 | 4.20 -1.2 | 4.12 -0.4 | 4.20 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||
12 |
Jan PospíšilJan Pospíšil
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
06 | 3 | PB 3.96 -1.3 m/s | 3.84 +0.2 | 3.73 -1.2 | 3.96 -1.3 | 3.96 | - | - | - | ||||||||
13 |
Jan HolýJan Holý
Spartak Praha 4 |
06 | 10 | PB 3.93 -3.2 m/s | 3.81 -0.1 | 3.93 -3.2 | 3.73 -0.2 | 3.93 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
14 |
Oldřich SahajdákOldřich Sahajdák
PSK Olymp Praha, z.s. B |
06 | 5 | PB 3.87 -1.9 m/s | 3.78 -0.8 | 3.78 -0.7 | 3.87 -1.9 | 3.87 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Jaroslav VítekJaroslav Vítek
A. C. Sparta Praha |
06 | 8 | DNS | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Celkem 15 závodníků |
skok daleký - Žákyně
(út, 8.9.2020 - 17:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Aneta JarouškováAneta Jaroušková
A. C. Sparta Praha |
06 | 3 | PB 4.89 -0.5 m/s | 4.66 -1.0 | 4.28 -0.8 | 4.28 +0.0 | 4.66 | 3.81 +0.0 | 4.57 +0.0 | 4.89 -0.5 | 11.00 | |||||||
2 |
Rozálie KrejčovesováRozálie Krejčovesová
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
05 | 22 | PB 4.86 +0.0 m/s | 4.75 -0.1 | 4.63 +0.0 | 4.52 -0.2 | 4.75 | 4.86 +0.0 | 4.55 +0.0 | 4.86 -0.3 | 9.00 | |||||||
3 |
Sára NoasováSára Noasová
Spartak Praha 4 |
05 | 24 | PB 4.79 +0.0 m/s | 4.30 -0.8 | 4.64 +0.0 | 4.69 +0.0 | 4.69 | 4.79 +0.0 | 4.63 -0.7 | 4.77 -0.2 | 8.00 | |||||||
4 |
Soňa LedvinkováSoňa Ledvinková
Spartak Praha 4 |
05 | 23 | PB 4.68 -0.1 m/s | 4.68 -0.1 | x | 4.50 +0.0 | 4.68 | x | 4.60 -0.3 | x +0.0 | 7.00 | |||||||
5 |
Anežka JelínkováAnežka Jelínková
Spartak Praha 4 |
05 | 20 | PB 4.40 +0.1 m/s | 4.19 -0.4 | 3.92 -0.7 | 4.25 -0.1 | 4.25 | 4.40 +0.1 | 4.32 -1.0 | 4.37 +0.0 | 6.00 | |||||||
6 |
Šárka RůžičkováŠárka Růžičková
A. C. Sparta Praha |
06 | 19 | PB 4.38 -0.5 m/s | 3.90 -0.5 | 3.99 -0.5 | 4.29 +0.0 | 4.29 | 4.23 +0.0 | 4.38 -0.5 | 4.20 +0.0 | 5.00 | |||||||
MS |
Anna ŠimkováAnna Šimková
A. C. Sparta Praha |
06 | 21 | PB 4.24 -0.2 m/s | 4.24 -0.2 | x | x -0.1 | 4.24 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
8 |
Kamila KovaříkováKamila Kovaříková
Spartak Praha 4 |
05 | 14 | PB 4.18 -0.1 m/s | 3.93 -0.3 | 4.18 -0.1 | x | 4.18 | x | x | 4.14 +0.0 | 4.00 | |||||||
9 |
Viktorie BrožováViktorie Brožová
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
05 | 2 | PB 4.11 -1.0 m/s | 4.11 -1.0 | 3.68 -0.5 | 3.89 -1.0 | 4.11 | 3.86 -0.4 | 4.11 +0.0 | x +0.0 | 3.00 | |||||||
10 |
Veronika MaláVeronika Malá
PSK Olymp Praha, z.s. A |
05 | 5 | PB 4.09 -0.7 m/s | 3.92 -1.2 | 4.09 -0.7 | 4.07 +0.3 | 4.09 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 2.00 | |||||||
11 |
Leontýna KrimlákováLeontýna Krimláková
A. C. Sparta Praha |
05 | 4 | PB 4.06 +0.0 m/s | x | 4.00 -0.2 | 4.06 +0.0 | 4.06 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.00 | |||||||
12 |
Julie BrabencováJulie Brabencová
A. C. Sparta Praha |
06 | 16 | PB 4.06 -1.0 m/s | x | 4.06 -1.0 | x -0.3 | 4.06 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
13 |
Magdaléna PokornáMagdaléna Pokorná
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
05 | 18 | PB 4.05 -0.9 m/s | 3.88 +0.5 | 4.02 -0.3 | 4.05 -0.9 | 4.05 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
14 |
Lucie LoskotováLucie Loskotová
Spartak Praha 4 |
05 | 10 | PB 3.97 -1.4 m/s | 3.45 +0.0 | 3.97 -1.4 | 3.45 -1.2 | 3.97 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
15 |
Ella JelínkováElla Jelínková
PSK Olymp Praha, z.s. B |
05 | 12 | PB 3.87 +0.0 m/s | 3.73 -1.0 | 3.67 -0.1 | 3.87 +0.0 | 3.87 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
16 |
Agáta BrendlováAgáta Brendlová
PSK Olymp Praha, z.s. B |
05 | 15 | PB 3.82 -0.4 m/s | 3.82 -0.4 | 3.68 -1.2 | x +0.1 | 3.82 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
17 |
Alexandra HanušováAlexandra Hanušová
PSK Olymp Praha, z.s. A |
05 | 9 | PB 3.74 -1.0 m/s | x | 3.71 -1.8 | 3.74 -1.0 | 3.74 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
18 |
Kateřina KolářováKateřina Kolářová
Spartak Praha 4 |
05 | 13 | PB 3.73 -0.2 m/s | x | 3.57 -0.8 | 3.73 -0.2 | 3.73 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
19 |
Lenka KřenováLenka Křenová
Spartak Praha 4 |
05 | 17 | PB 3.68 -0.1 m/s | x | x | 3.68 -0.1 | 3.68 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
20 | 11 |
Agáta ProcházkováAgáta Procházková
A. C. Sparta Praha |
06 | 6 | PB 3.63 -0.8 m/s | 3.45 -0.4 | 3.63 -0.8 | 3.54 +0.0 | 3.63 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||
21 |
Dominika BarrattDominika Barratt
AC Praha 1890 |
06 | 1 | PB 3.32 -0.9 m/s | 3.23 -1.0 | 3.32 -0.9 | x +0.4 | 3.32 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
22 |
Barbora MarešováBarbora Marešová
Spartak Praha 4 |
06 | 11 | PB 3.27 -1.3 m/s | 3.27 -1.3 | x | x -1.3 | 3.27 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Šárka ŠamšováŠárka Šamšová
A. C. Sparta Praha |
06 | 7 | DNS | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Anna VítkovskáAnna Vítkovská
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
06 | 8 | NM | x | x | x +0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Celkem 24 závodníků |
vrh koulí 3kg - Žákyně
(út, 8.9.2020 - 16:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Adriana ŽuffováAdriana Žuffová
A. C. Sparta Praha |
05 | 20 | PB 10.57 | 0.0 | 11.00 | |||||||||||||
2 |
Natálie KryštofováNatálie Kryštofová
PSK Olymp Praha, z.s. A |
05 | 21 | 10.18 | 0.0 | 9.00 | |||||||||||||
3 |
Adéla MaříkováAdéla Maříková
AC Praha 1890 |
05 | 15 | PB 09.20 | 0.0 | 8.00 | |||||||||||||
4 |
Nicol ČadováNicol Čadová
A. C. Sparta Praha |
05 | 16 | PB 08.81 | 0.0 | 7.00 | |||||||||||||
5 |
Anna StřelcováAnna Střelcová
A. C. Sparta Praha |
06 | 19 | 08.61 | 0.0 | 6.00 | |||||||||||||
6 |
Veronika VeseláVeronika Veselá
A. C. Sparta Praha |
06 | 17 | PB 08.60 | 0.0 | 5.00 | |||||||||||||
7 |
Simona VálováSimona Válová
AC Praha 1890 |
05 | 7 | PB 08.57 | 0.0 | 4.00 | |||||||||||||
8 |
Magdaléna TepláMagdaléna Teplá
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
05 | 6 | PB 08.27 | 0.0 | 3.00 | |||||||||||||
9 | 13 |
Denisa SmrčkováDenisa Smrčková
A. C. Sparta Praha |
05 | 18 | 08.19 | 0.0 | 2.00 | ||||||||||||
10 |
Matylda HaasováMatylda Haasová
PSK Olymp Praha, z.s. |
06 | 4 | PB 07.88 | 0.0 | 1.00 | |||||||||||||
11 | 1 |
Barbora VelenskáBarbora Velenská
Spartak Praha 4 |
05 | 14 | PB 07.78 | 0.0 | |||||||||||||
12 |
Karolína NeufusováKarolína Neufusová
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
05 | 11 | PB 07.65 | 0.0 | ||||||||||||||
13 | 11 |
Lucie Tereza ValachováLucie Tereza Valachová
PSK Olymp Praha, z.s. A |
06 | 12 | 06.78 | 0.0 | |||||||||||||
14 |
Julie NěmečkováJulie Němečková
Spartak Praha 4 |
05 | 10 | 06.59 | 0.0 | ||||||||||||||
15 |
Agáta BrendlováAgáta Brendlová
PSK Olymp Praha, z.s. B |
05 | 2 | SB 06.39 | 0.0 | ||||||||||||||
16 |
Barbora MarešováBarbora Marešová
Spartak Praha 4 |
06 | 9 | PB 06.33 | 0.0 | ||||||||||||||
17 | 4 |
Alžběta FranklováAlžběta Franklová
A. C. Sparta Praha |
05 | 3 | PB 06.30 | 0.0 | |||||||||||||
18 |
Ella JelínkováElla Jelínková
PSK Olymp Praha, z.s. B |
05 | 5 | SB 06.26 | 0.0 | ||||||||||||||
19 |
Sára ZvěřinováSára Zvěřinová
A. C. Sparta Praha |
05 | 8 | PB 06.07 | 0.0 | ||||||||||||||
20 |
Kristýna PíšováKristýna Píšová
PSK Olymp Praha, z.s. A |
06 | 13 | 05.91 | 0.0 | ||||||||||||||
21 |
Dominika BarrattDominika Barratt
AC Praha 1890 |
06 | 1 | PB 05.68 | 0.0 | ||||||||||||||
Celkem 21 závodníků |
vrh koulí 4kg - Žáci
(út, 8.9.2020 - 17:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Adrian ŠandaAdrian Šanda
PSK Olymp Praha, z.s. A |
05 | 14 | 12.75 | x | 12.02 | 12.75 | 12.75 | 12.67 | 12.63 | 12.54 | 11.00 | |||||||
2 |
Petr LabuťPetr Labuť
PSK Olymp Praha, z.s. A |
05 | 13 | 11.66 | 09.63 | 10.76 | 10.55 | 10.76 | 11.18 | 11.66 | 10.98 | 9.00 | |||||||
3 |
Štěpán KovačičŠtěpán Kovačič
A. C. Sparta Praha |
05 | 12 | 09.38 | 07.70 | 09.38 | x | 09.38 | 08.32 | x | 08.81 | 8.00 | |||||||
4 |
Jan PospíšilJan Pospíšil
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
06 | 11 | PB 09.32 | 08.73 | 08.29 | 09.28 | 09.28 | 09.32 | 08.00 | 07.90 | 7.00 | |||||||
5 |
Jakub ŽákJakub Žák
Spartak Praha 4 |
06 | 9 | PB 09.20 | 08.61 | 08.83 | 08.73 | 08.83 | 09.18 | 09.15 | 09.20 | 6.00 | |||||||
6 | 8 |
Adam FeixAdam Feix
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
05 | 6 | PB 08.22 | 08.15 | 07.77 | 08.22 | 08.22 | 07.98 | 07.57 | 08.15 | 5.00 | ||||||
7 | 5 |
Jan ŠkardaJan Škarda
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
05 | 10 | PB 08.08 | 07.76 | 07.44 | 07.41 | 07.76 | 07.52 | 08.08 | 07.54 | 4.00 | ||||||
8 |
Filip HanzalFilip Hanzal
A. C. Sparta Praha |
06 | 8 | 07.51 | x | 07.11 | 07.51 | 07.51 | 07.22 | x | 06.62 | 3.00 | |||||||
9 |
Kryštof BendičákKryštof Bendičák
PSK Olymp Praha, z.s. A |
05 | 7 | 07.47 | x | 07.47 | x | 07.47 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 2.00 | |||||||
10 |
Filip DoležalFilip Doležal
A. C. Sparta Praha |
05 | 2 | PB 07.45 | - | 07.45 | - | 07.45 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.00 | |||||||
11 |
Alex ČasarAlex Časar
Spartak Praha 4 |
06 | 1 | PB 05.36 | 05.36 | - | - | 05.36 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Samuel FišerSamuel Fišer
PSK Olymp Praha, z.s. A |
05 | 3 | DNS | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Štěpán PříhodaŠtěpán Příhoda
PSK Olymp Praha, z.s. A |
06 | 4 | DNS | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Jaroslav VítekJaroslav Vítek
A. C. Sparta Praha |
06 | 5 | DNS | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Celkem 14 závodníků |
hod oštěpem 500g - Žákyně
(út, 8.9.2020 - 17:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Natálie KryštofováNatálie Kryštofová
PSK Olymp Praha, z.s. A |
05 | 14 | PB 34.52 | 0.0 | 11.00 | |||||||||||||
2 |
Nicol ČadováNicol Čadová
A. C. Sparta Praha |
05 | 13 | PB 31.36 | 0.0 | 9.00 | |||||||||||||
3 |
Adéla MaříkováAdéla Maříková
AC Praha 1890 |
05 | 4 | PB 28.28 | 0.0 | 8.00 | |||||||||||||
4 | 13 |
Denisa SmrčkováDenisa Smrčková
A. C. Sparta Praha |
05 | 9 | PB 26.32 | 0.0 | 7.00 | ||||||||||||
5 |
Adriana ŽuffováAdriana Žuffová
A. C. Sparta Praha |
05 | 12 | 24.63 | 0.0 | 6.00 | |||||||||||||
6 |
Lucie LoskotováLucie Loskotová
Spartak Praha 4 |
05 | 3 | PB 23.65 | 0.0 | 5.00 | |||||||||||||
7 |
Sára NoasováSára Noasová
Spartak Praha 4 |
05 | 10 | 23.12 | 0.0 | 4.00 | |||||||||||||
8 |
Veronika VeseláVeronika Veselá
A. C. Sparta Praha |
06 | 11 | 21.83 | 0.0 | 3.00 | |||||||||||||
9 |
Matylda HaasováMatylda Haasová
PSK Olymp Praha, z.s. |
06 | 1 | PB 21.45 | 0.0 | 2.00 | |||||||||||||
10 | 3 |
Eliška DolejšíEliška Dolejší
PSK Olymp Praha, z.s. A |
06 | 2 | PB 20.67 | 0.0 | 1.00 | ||||||||||||
11 |
Anna StřelcováAnna Střelcová
A. C. Sparta Praha |
06 | 6 | PB 20.01 | 0.0 | ||||||||||||||
12 |
Kateřina VáchováKateřina Váchová
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
06 | 7 | PB 18.73 | 0.0 | ||||||||||||||
13 |
Karolína NeufusováKarolína Neufusová
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
05 | 5 | PB 17.84 | 0.0 | ||||||||||||||
14 |
Simona VálováSimona Válová
AC Praha 1890 |
05 | 8 | PB 15.43 | 0.0 | ||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
hod oštěpem 600g - Žáci
(út, 8.9.2020 - 16:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS |
Jonáš LupačJonáš Lupač
A. C. Sparta Praha |
05 | 4 | PB 38.57 | 0.0 | ||||||||||||||
2 |
Jan ŠafránekJan Šafránek
Spartak Praha 4 |
06 | 8 | PB 26.01 | 0.0 | 11.00 | |||||||||||||
3 |
Štěpán KovačičŠtěpán Kovačič
A. C. Sparta Praha |
05 | 9 | PB 25.77 | 0.0 | 9.00 | |||||||||||||
4 |
Ruben SzabóRuben Szabó
PSK Olymp Praha, z.s. B |
06 | 5 | PB 25.25 | 0.0 | 8.00 | |||||||||||||
5 |
Adrian ŠandaAdrian Šanda
PSK Olymp Praha, z.s. A |
05 | 6 | PB 25.11 | 0.0 | 7.00 | |||||||||||||
6 |
Filip HanzalFilip Hanzal
A. C. Sparta Praha |
06 | 10 | 23.18 | 0.0 | 6.00 | |||||||||||||
7 |
Kryštof BendičákKryštof Bendičák
PSK Olymp Praha, z.s. A |
05 | 1 | PB 22.00 | 0.0 | 5.00 | |||||||||||||
8 |
Hugo HamanHugo Haman
PSK Olymp Praha, z.s. A |
05 | 3 | PB 21.97 | 0.0 | 4.00 | |||||||||||||
9 |
Jakub ŽákJakub Žák
Spartak Praha 4 |
06 | 7 | PB 21.94 | 0.0 | 3.00 | |||||||||||||
10 |
Aleš DědinaAleš Dědina
PSK Olymp Praha, z.s. B |
05 | 2 | PB 17.09 | 0.0 | 2.00 | |||||||||||||
Celkem 10 závodníků |