Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo KPD mužů a žen

Chomutov (27. 9. 2020)
100 m - Muži (neděle, 27.9.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Jakub BeckJakub Beck 98 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. SB 11.73 11.00
2 Jan TrefnýJan Trefný 02 AK MostAK Most SB 11.74 9.00
3 Albert HönigAlbert Hönig 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. SB 12.46 8.00
100 m - Muži (neděle, 27.9.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Michal ŠkoudlilMichal Škoudlil 04 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. SB 13.05 4.00
2 Petr ScigelPetr Scigel 83 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 13.12 3.00
3 Jiří VondráčekJiří Vondráček 05 ASK DěčínASK Děčín 13.20 2.00
100 m - Ženy (neděle, 27.9.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Natálie SvobodováNatálie Svobodová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 13.90 4.00
2 Tereza BachroňováTereza Bachroňová 03 ASK DěčínASK Děčín 14.18 3.00
3 Michaela HaluzováMichaela Haluzová 02 ASK DěčínASK Děčín SB 14.20 2.00
100 m - Ženy (neděle, 27.9.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Marie NovákováMarie Nováková 06 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 13.03 11.00
2 Nikola KolínskáNikola Kolínská 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 13.53 9.00
3 Natálie KlepáčováNatálie Klepáčová 06 ASK LovosiceASK Lovosice 13.75 8.00
400 m - Muži (neděle, 27.9.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Pavel CmíralPavel Cmíral 85 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. SB 56.64 11.00
3 Vojtěch VyskočilVojtěch Vyskočil 01 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. PB 57.28 9.00
1500 m - Muži (neděle, 27.9.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Petr NemetzPetr Nemetz 04 AK MostAK Most 4:53.36 11.00
2 Jiří DvořáčekJiří Dvořáček 96 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5:09.33 9.00
3 Pavel RyzákPavel Ryzák 77 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5:13.19 8.00
1500 m - Ženy (neděle, 27.9.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Zuzana KožnarováZuzana Kožnarová 06 ASK LovosiceASK Lovosice 5:24.78 11.00
3 Veronika BrabcováVeronika Brabcová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5:34.98 9.00
3000 m - Muži (neděle, 27.9.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jiří DvořáčekJiří Dvořáček 96 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 10:41.63 11.00
2 Sergiu MaticoSergiu Matico 03 ASK DěčínASK Děčín 10:53.39 9.00
3 Pavel RyzákPavel Ryzák 77 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 10:59.20 8.00
300 m překážek (0.91) - Muži (neděle, 27.9.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Pavel CmíralPavel Cmíral 85 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 45.87 11.00
2 Miroslav NeumannMiroslav Neumann 73 ASK DěčínASK Děčín 48.06 9.00
300 m překážek - Ženy (neděle, 27.9.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Amálie FučíkováAmálie Fučíková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 50.90 11.00
2 Magdalena HorníkováMagdalena Horníková 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 50.98 9.00
3 Ema DvořákováEma Dvořáková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 51.80 8.00
4 x 100 m - Muži (neděle, 27.9.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Zelinka, Scigel, Vyskočil, Cmíral Zelinka, Scigel, Vyskočil, Cmíral Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 52.38 11.00
4 x 100 m - Ženy (neděle, 27.9.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Dvořáková, Fučíková, Cermanová, Fučíková Dvořáková, Fučíková, Cermanová, Fučíková TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 54.23 11.00
2 Bachroňová, Vlachová, Haluzová, Horníková Bachroňová, Vlachová, Haluzová, Horníková ASK DěčínASK Děčín 56.05 9.00
3 Sawruková, Lukešová, Sawruková, Cermanová Sawruková, Lukešová, Sawruková, Cermanová TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 57.30 8.00