Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo KPD mužů a žen

Chomutov (27. 9. 2020)

Body - závodníci

# Jméno Ročník Oddíl Body
1 Němcová, Eliška 01 ASK Děčín 33,00
2 Jindra, Pavel 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 31,00
3 Hellmich, Tomáš 75 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 31,00
4 Cmíral, Pavel 85 Atletika Litvínov, z.s. 29,00
5 Horníková, Kateřina 01 ASK Děčín 26,00
6 Neumann, Miroslav 73 ASK Děčín 25,00
7 Šedivá, Adéla 02 Athletic Club Ústí n/L. z.s. 24,00
8 Vlasáková, Kateřina 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 23,00
9 Nováková, Marie 06 ASK ELNA Počerady 22,00
10 Dvořáček, Jiří 96 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 20,00
11 Bulva, Pavel 70 ASK Děčín 20,00
12 Scigel, Petr 83 Atletika Litvínov, z.s. 20,00
13 Petržilka, Tomáš 99 ASK Děčín 20,00
14 Klepáčová, Natálie 06 ASK Lovosice 19,00
15 Hönig, Albert 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 19,00
16 Brabcová, Veronika 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s. 18,00
17 Škoudlil, Michal 04 Atletika Litvínov, z.s. 18,00
18 Kolínská, Nikola 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 17,00
19 Helebrantová, Kateřina 05 ASK ELNA Počerady 17,00
20 Ryzák, Pavel 77 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 16,00
21 Fojtík, Jaroslav 73 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 15,00
22 Nemejtová, Adéla 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s. 15,00
23 Vyskočil, Vojtěch 01 Atletika Litvínov, z.s. 15,00
24 Horníková, Magdalena 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s. 14,00
25 Markvartová, Adéla 05 ASK Lovosice 14,00
26 Hausner, Patrik 05 ASK ELNA Počerady 14,00
27 Klíma, Mojmír 54 AK Most 14,00
28 El Ngarová, Rozálie 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 13,00
29 Nemetz, Petr 04 AK Most 13,00
30 Smržová, Jolana 06 ASK Lovosice 13,00
31 Hubka, Vojtěch 04 ASK ELNA Počerady 13,00
32 Fučíková, Adéla 04 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 13,00
33 Mikovec, Milan 06 ASK ELNA Počerady 12,00
34 Svobodová, Natálie 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 12,00
35 Balínová, Nicol 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s. 12,00
36 Pikeš, Dominik 98 AK Most 12,00
37 Matzuzzi, Sofia 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 11,50
38 Holeček, Jiří 86 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 11,00
39 Beck, Jakub 98 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 11,00
40 Kožnarová, Zuzana 06 ASK Lovosice 11,00
41 Táborský, Jiří 63 AK Most 11,00
42 Fučíková, Amálie 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 11,00
43 Ungerová, Tereza 04 ASK Lovosice 11,00
44 Kozmová, Hana 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s. 10,00
45 Trefný, Jan 02 AK Most 9,00
46 Haluzová, Michaela 02 ASK Děčín 9,00
47 Matico, Sergiu 03 ASK Děčín 9,00
48 Novák, Josef 06 ASK ELNA Počerady 9,00
49 Fišerová, Natálie 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s. 9,00
50 Brožková, Lucie 05 ASK Lovosice 8,00
51 Durdil, Šimon 03 ASK Děčín 8,00
52 Dvořáková, Ema 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 8,00
53 Jeřábková, Michaela 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 7,50
54 Baxa, Martin 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 7,00
55 Zelinka, Jan 79 Atletika Litvínov, z.s. 7,00
56 Sawruková, Adéla 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 7,00
57 Lukešová, Adéla 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 7,00
58 Červínová, Tereza 05 ASK Lovosice 7,00
59 Vondráček, Lukáš 05 ASK Děčín 6,00
60 Brettschneider, Adam 04 Atletika Litvínov, z.s. 6,00
61 Krutská, Adéla 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6,00
62 Hrbek, Matěj 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5,00
63 Kostelejová, Eva 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5,00
64 Bachroňová, Tereza 03 ASK Děčín 3,00
65 Horník, Jan 05 ASK Děčín 3,00
66 Cermanová, Tereza 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3,00
67 Eisnerová, Kateřina 06 ASK ELNA Počerady 3,00
68 Sawruková, Natálie 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2,00
69 Vondráček, Jiří 05 ASK Děčín 2,00
70 Vlachová, Lucie 06 ASK Děčín 2,00
71 Smržová, Aneta 04 ASK Lovosice 1,00