Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo KPD mužů a žen

Chomutov (27. 9. 2020)

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 27.9.2020 - 13:00) official Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Albert HönigAlbert Hönig 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 25.48 11.00
2 Tomáš PetržilkaTomáš Petržilka 99 ASK DěčínASK Děčín 3 25.54 9.00
3 Patrik HausnerPatrik Hausner 05 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 4 25.66 8.00
4 Milan MikovecMilan Mikovec 06 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 5 25.98 5.00
5 Vojtěch HubkaVojtěch Hubka 04 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 1 PB 25.98 4.00
6 Jan HorníkJan Horník 05 ASK DěčínASK Děčín 6 26.92 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 27.9.2020 - 13:00) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel CmíralPavel Cmíral 85 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 5 25.87 7.00
2 Vojtěch VyskočilVojtěch Vyskočil 01 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 1 25.93 6.00
MS Timothy WangleTimothy Wangle 05 ASK LovosiceASK Lovosice 2 26.38
4 Petr NemetzPetr Nemetz 04 AK MostAK Most 3 27.74 2.00
Matyáš KollárMatyáš Kollár 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Albert HönigAlbert Hönig 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 25.48 11.00
2 Tomáš PetržilkaTomáš Petržilka 99 ASK DěčínASK Děčín 3 25.54 9.00
3 Patrik HausnerPatrik Hausner 05 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 4 25.66 8.00
4 Pavel CmíralPavel Cmíral 85 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 5 25.87 7.00
5 Vojtěch VyskočilVojtěch Vyskočil 01 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 1 25.93 6.00
6 Milan MikovecMilan Mikovec 06 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 5 25.98 5.00
6 Vojtěch HubkaVojtěch Hubka 04 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 1 PB 25.98 4.00
8 Timothy WangleTimothy Wangle 05 ASK LovosiceASK Lovosice 2 26.38
9 Jan HorníkJan Horník 05 ASK DěčínASK Děčín 6 26.92 3.00
10 Petr NemetzPetr Nemetz 04 AK MostAK Most 3 27.74 2.00
Matyáš KollárMatyáš Kollár 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 DNS

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 27.9.2020 - 13:15) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie NovákováMarie Nováková 06 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 3 26.29 11.00
2 Adéla FučíkováAdéla Fučíková 04 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 29.11 9.00
3 Natálie SvobodováNatálie Svobodová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 PB 29.26 8.00
4 Tereza UngerováTereza Ungerová 04 ASK LovosiceASK Lovosice 6 31.07 4.00
Štěpánka GelhofováŠtěpánka Gelhofová 04 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 DNS
Štěpánka MetálováŠtěpánka Metálová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 27.9.2020 - 13:15) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla SawrukováAdéla Sawruková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 30.10 7.00
2 Adéla KrutskáAdéla Krutská 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 30.21 6.00
3 Rozálie El NgarováRozálie El Ngarová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 30.51 5.00
4 Kateřina EisnerováKateřina Eisnerová 06 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 3 31.29 3.00
5 Natálie SawrukováNatálie Sawruková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 31.61 2.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie NovákováMarie Nováková 06 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 3 26.29 11.00
2 Adéla FučíkováAdéla Fučíková 04 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 29.11 9.00
3 Natálie SvobodováNatálie Svobodová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 PB 29.26 8.00
4 Adéla SawrukováAdéla Sawruková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 30.10 7.00
5 Adéla KrutskáAdéla Krutská 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 30.21 6.00
6 Rozálie El NgarováRozálie El Ngarová 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 30.51 5.00
7 Tereza UngerováTereza Ungerová 04 ASK LovosiceASK Lovosice 6 31.07 4.00
8 Kateřina EisnerováKateřina Eisnerová 06 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 3 31.29 3.00
9 Natálie SawrukováNatálie Sawruková 06 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 31.61 2.00
Štěpánka GelhofováŠtěpánka Gelhofová 04 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 DNS
Štěpánka MetálováŠtěpánka Metálová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 DNS