Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

KP ve vícebojích - mladší žactvo a přípravka

Lomnice nad Lužnicí (19. 9. 2020)

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 19.9.2020 - 10:30) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 64 Michal RadaMichal Rada 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 09.58 623.00
2 65 René SteinkeRené Steinke 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 09.65 609.00
3 66 Filip KortanFilip Kortan 07 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 5 PB 10.00 541.00
4 53 Vojtěch StříbrnýVojtěch Stříbrný 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 10.63 428.00
5 71 Jan ŠustrJan Šustr 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 10.89 385.00
6 55 Martin ObornýMartin Oborný 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 1 11.16 343.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 19.9.2020 - 10:30) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 68 Martin DušekMartin Dušek 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 PB 10.94 377.00
2 58 Tobias DvořákTobias Dvořák 08 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 11.86 245.00
3 73 Robin JanovskýRobin Janovský 08 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 PB 11.90 240.00
4 70 Jan SujaJan Suja 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 1 PB 12.11 213.00
5 57 Jan ČermákJan Čermák 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 6 PB 12.22 200.00
6 62 Matěj ŠívrMatěj Šívr 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 12.97 121.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 19.9.2020 - 10:30) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 67 Matěj NovotnýMatěj Novotný 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 PB 11.27 327.00
2 72 Adam KvasničkaAdam Kvasnička 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 6 PB 12.14 210.00
3 74 Štěpán ČápŠtěpán Čáp 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 4 PB 12.24 198.00
4 52 Matěj ŠímaMatěj Šíma 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 PB 12.46 173.00
5 59 Jan HoloubekJan Holoubek 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 1 PB 12.88 130.00
6 60 Mikuláš SmažíkMikuláš Smažík 08 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 13.25 97.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 19.9.2020 - 10:30) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 69 Adam FišerAdam Fišer 08 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 10.82 397.00
2 54 Filip KrejčíFilip Krejčí 08 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 3 12.90 128.00
3 61 Martin StárekMartin Stárek 08 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 2 13.49 78.00
4 63 Václav ZemanVáclav Zeman 08 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 1 13.64 67.00
5 56 Jan VšetečkaJan Všetečka 07 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 6 13.68 64.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 64 Michal RadaMichal Rada 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 09.58 623.00
2 65 René SteinkeRené Steinke 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 09.65 609.00
3 66 Filip KortanFilip Kortan 07 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 5 PB 10.00 541.00
4 53 Vojtěch StříbrnýVojtěch Stříbrný 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 10.63 428.00
5 69 Adam FišerAdam Fišer 08 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 10.82 397.00
6 71 Jan ŠustrJan Šustr 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 10.89 385.00
7 68 Martin DušekMartin Dušek 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 PB 10.94 377.00
8 55 Martin ObornýMartin Oborný 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 1 11.16 343.00
9 67 Matěj NovotnýMatěj Novotný 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 PB 11.27 327.00
10 58 Tobias DvořákTobias Dvořák 08 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 11.86 245.00
11 73 Robin JanovskýRobin Janovský 08 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 PB 11.90 240.00
12 70 Jan SujaJan Suja 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 1 PB 12.11 213.00
13 72 Adam KvasničkaAdam Kvasnička 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 6 PB 12.14 210.00
14 57 Jan ČermákJan Čermák 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 6 PB 12.22 200.00
15 74 Štěpán ČápŠtěpán Čáp 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 4 PB 12.24 198.00
16 52 Matěj ŠímaMatěj Šíma 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 PB 12.46 173.00
17 59 Jan HoloubekJan Holoubek 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 1 PB 12.88 130.00
18 54 Filip KrejčíFilip Krejčí 08 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 3 12.90 128.00
19 62 Matěj ŠívrMatěj Šívr 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 12.97 121.00
20 60 Mikuláš SmažíkMikuláš Smažík 08 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 13.25 97.00
21 61 Martin StárekMartin Stárek 08 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 2 13.49 78.00
22 63 Václav ZemanVáclav Zeman 08 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 1 13.64 67.00
23 56 Jan VšetečkaJan Všetečka 07 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 6 13.68 64.00

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 19.9.2020 - 10:00) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 41 Lucie ChmátalováLucie Chmátalová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 PB 09.87 737.00
2 23 Ema AlbrechtováEma Albrechtová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 10.22 672.00
3 22 Nina RadováNina Radová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 10.37 644.00
4 25 Nela ŠebestováNela Šebestová 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 3 10.39 641.00
5 30 Kateřina PeniaštekováKateřina Peniašteková 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 11.27 493.00
6 Michaela BěhounováMichaela Běhounová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 19.9.2020 - 10:00) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 28 Kateřina HlaváčováKateřina Hlaváčová 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 3 PB 10.89 555.00
2 26 Angela Linda ManuelAngela Linda Manuel 08 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 PB 11.36 479.00
3 35 Tereza ČápováTereza Čápová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 11.68 430.00
4 38 Nela VybíralováNela Vybíralová 08 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 PB 11.92 395.00
5 40 Eliška SvatošováEliška Svatošová 08 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 PB 12.16 362.00
6 31 Tereza KozákováTereza Kozáková 08 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2 17.36 0.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 19.9.2020 - 10:00) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 39 Lucie JežkováLucie Ježková 08 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 PB 12.61 302.00
2 3 Michaela MikulíkováMichaela Mikulíková 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 1 PB 12.74 286.00
3 15 Kateřina BlackáKateřina Blacká 08 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 12.90 267.00
4 4 Denisa KupkováDenisa Kupková 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 13.36 214.00
5 8 Aneta EllederováAneta Ellederová 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 6 14.23 130.00
6 5 Markéta MácováMarkéta Mácová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 15.22 57.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 19.9.2020 - 10:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 24 Marika KouřimováMarika Kouřimová 07 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 3 PB 10.75 578.00
2 14 Marína PavlátováMarína Pavlátová 07 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 4 PB 12.71 290.00
3 19 Adéla ŠediváAdéla Šedivá 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 SB 13.53 196.00
4 34 Kamila KnotkováKamila Knotková 08 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 6 PB 13.73 176.00
5 36 Markéta VaňkováMarkéta Vaňková 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1 PB 13.79 170.00
6 2 Karolína StrakováKarolína Straková 08 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 5 14.05 145.00
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (so, 19.9.2020 - 10:00) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 33 Jolana JanišováJolana Janišová 07 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 6 12.59 305.00
2 16 Eva SlavíkováEva Slavíková 07 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2 PB 12.96 259.00
3 10 Nikola JinochováNikola Jinochová 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 PB 13.88 161.00
4 11 Kristýna NovotnáKristýna Novotná 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 PB 14.10 141.00
5 37 Claudie MikulíkováClaudie Mikulíková 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 15.68 33.00
13 Natálie MíchalováNatálie Míchalová 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1 DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (so, 19.9.2020 - 10:00) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 27 Dorothea PincováDorothea Pincová 08 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 11.88 401.00
2 32 Magdalena ŠimánkováMagdalena Šimánková 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 12.05 377.00
3 20 Petra ŠtabrňákováPetra Štabrňáková 08 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 1 13.68 181.00
4 9 Zuzana AdámkováZuzana Adámková 08 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 13.90 159.00
5 7 Kateřina MatouškováKateřina Matoušková 07 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 5 13.90 159.00
6 1 Magdaléna FučíkováMagdaléna Fučíková 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 3 14.43 113.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 41 Lucie ChmátalováLucie Chmátalová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 PB 09.87 737.00
2 23 Ema AlbrechtováEma Albrechtová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 10.22 672.00
3 22 Nina RadováNina Radová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 10.37 644.00
4 25 Nela ŠebestováNela Šebestová 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 3 10.39 641.00
5 24 Marika KouřimováMarika Kouřimová 07 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 3 PB 10.75 578.00
6 28 Kateřina HlaváčováKateřina Hlaváčová 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 3 PB 10.89 555.00
7 30 Kateřina PeniaštekováKateřina Peniašteková 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 11.27 493.00
8 26 Angela Linda ManuelAngela Linda Manuel 08 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 PB 11.36 479.00
9 35 Tereza ČápováTereza Čápová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 11.68 430.00
10 27 Dorothea PincováDorothea Pincová 08 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 11.88 401.00
11 38 Nela VybíralováNela Vybíralová 08 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 PB 11.92 395.00
12 32 Magdalena ŠimánkováMagdalena Šimánková 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 12.05 377.00
13 40 Eliška SvatošováEliška Svatošová 08 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 PB 12.16 362.00
14 33 Jolana JanišováJolana Janišová 07 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 6 12.59 305.00
15 39 Lucie JežkováLucie Ježková 08 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 PB 12.61 302.00
16 14 Marína PavlátováMarína Pavlátová 07 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 4 PB 12.71 290.00
17 3 Michaela MikulíkováMichaela Mikulíková 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 1 PB 12.74 286.00
18 15 Kateřina BlackáKateřina Blacká 08 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 12.90 267.00
19 16 Eva SlavíkováEva Slavíková 07 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2 PB 12.96 259.00
20 4 Denisa KupkováDenisa Kupková 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 13.36 214.00
21 19 Adéla ŠediváAdéla Šedivá 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 SB 13.53 196.00
22 20 Petra ŠtabrňákováPetra Štabrňáková 08 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 1 13.68 181.00
23 34 Kamila KnotkováKamila Knotková 08 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 6 PB 13.73 176.00
24 36 Markéta VaňkováMarkéta Vaňková 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1 PB 13.79 170.00
25 10 Nikola JinochováNikola Jinochová 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 PB 13.88 161.00
26 9 Zuzana AdámkováZuzana Adámková 08 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 13.90 159.00
26 7 Kateřina MatouškováKateřina Matoušková 07 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 5 13.90 159.00
28 2 Karolína StrakováKarolína Straková 08 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 5 14.05 145.00
29 11 Kristýna NovotnáKristýna Novotná 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 PB 14.10 141.00
30 8 Aneta EllederováAneta Ellederová 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 6 14.23 130.00
31 1 Magdaléna FučíkováMagdaléna Fučíková 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 3 14.43 113.00
32 5 Markéta MácováMarkéta Mácová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 15.22 57.00
33 37 Claudie MikulíkováClaudie Mikulíková 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 15.68 33.00
34 31 Tereza KozákováTereza Kozáková 08 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2 17.36 0.00
6 Michaela BěhounováMichaela Běhounová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 DNF
13 Natálie MíchalováNatálie Míchalová 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1 DNF