Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Finále B KPD Stč kraje staršího žactva

Kutná Hora (11. 9. 2020)

200 m překážek (0.76) - Žáci

(pá, 11.9.2020 - 15:30) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Stanislav KřídaStanislav Křída 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 30.49 9.00
2 Jakub ChroustovskýJakub Chroustovský 05 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 SB 34.55 7.00
Celkem 2 závodníků

200 m překážek (0.76) - Žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 11.9.2020 - 15:40) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominika NovákováDominika Nováková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 30.49 11.00
2 Veronika VrbováVeronika Vrbová 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 32.74 9.00
3 Claudie ChrastinováClaudie Chrastinová 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 35.11 8.00
Valentina BartákováValentina Bartáková 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 DNF
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (pá, 11.9.2020 - 15:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza TomaňováTereza Tomaňová 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 35.76 7.00
2 Julie ChrastinováJulie Chrastinová 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 36.68 6.00
3 Emily ZbránkováEmily Zbránková 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 38.27 5.00
Tereza KalousováTereza Kalousová 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominika NovákováDominika Nováková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 30.49 11.00
2 Veronika VrbováVeronika Vrbová 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 32.74 9.00
3 Claudie ChrastinováClaudie Chrastinová 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 35.11 8.00
4 Tereza TomaňováTereza Tomaňová 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 35.76 7.00
5 Julie ChrastinováJulie Chrastinová 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 36.68 6.00
6 Emily ZbránkováEmily Zbránková 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 38.27 5.00
Valentina BartákováValentina Bartáková 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 DNF
Tereza KalousováTereza Kalousová 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 2 DNS