Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Sprinterský trojboj

Třebíč (17. 9. 2020)

60 m - Muži

(čt, 17.9.2020 - 16:40) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš BognerTomáš Bogner 01 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 5 07.43 736.00
2 Matěj ŠulcMatěj Šulc 02 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 6 07.49 716.00
3 Michal KrátkýMichal Krátký 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 07.57 690.00
4 Adam HavlíčekAdam Havlíček 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 07.64 668.00
5 Lukáš BulíčekLukáš Bulíček 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 08.06 542.00
6 Patrik VlasákPatrik Vlasák 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 08.12 525.00
7 Jan VelebaJan Veleba 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 08.26 487.00
Celkem 7 závodníků

60 m - Žáci

(čt, 17.9.2020 - 16:00) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jonáš ValentaJonáš Valenta 05 Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 5 PB 07.52 706.00
2 Matěj TučekMatěj Tuček 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 07.87 598.00
3 Dalibor SüssenbekDalibor Süssenbek 06 Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 1 08.14 520.00
4 Denis NekulaDenis Nekula 05 Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 2 08.24 492.00
5 Jan VančuraJan Vančura 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 PB 08.79 352.00
6 Tomáš SvobodaTomáš Svoboda 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 PB 09.03 298.00
7 Jiří SchreiberJiří Schreiber 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 09.19 264.00
8 Kryštof SvobodaKryštof Svoboda 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 09.36 229.00
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 17.9.2020 - 16:10) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj VomelaMatěj Vomela 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 08.90 327.00
2 Zeno PospíšilZeno Pospíšil 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 09.66 174.00
3 Tomáš CahaTomáš Caha 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 PB 09.91 134.00
4 Tomáš ZimaTomáš Zima 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 10.33 77.00
5 Filip RoupecFilip Roupec 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 10.66 42.00
6 Marek VostalMarek Vostal 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 10.85 26.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 17.9.2020 - 16:10) official Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš ČaněkTomáš Čaněk 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 09.65 176.00
2 Robin KotačkaRobin Kotačka 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 09.81 149.00
3 Tomáš DoležalTomáš Doležal 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 09.91 134.00
4 Erik NeugebauerErik Neugebauer 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 10.63 45.00
5 Vojtěch DoležalVojtěch Doležal 09 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 10.99 17.00
6 Jan AufJan Auf 09 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 11.44 0.00
7 Jan HorkýJan Horký 09 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 11.75 0.00
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (čt, 17.9.2020 - 16:10) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek SpáčilMarek Spáčil 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 09.63 180.00
2 Stanislav HorkýStanislav Horký 11 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 09.78 154.00
3 Michal HobzaMichal Hobza 09 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 09.95 128.00
4 Daniel PokornýDaniel Pokorný 09 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 10.84 27.00
5 Mikuláš SvobodaMikuláš Svoboda 09 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 11.60 0.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj VomelaMatěj Vomela 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 08.90 327.00
2 Marek SpáčilMarek Spáčil 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 09.63 180.00
3 Tomáš ČaněkTomáš Čaněk 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 09.65 176.00
4 Zeno PospíšilZeno Pospíšil 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 09.66 174.00
5 Stanislav HorkýStanislav Horký 11 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 09.78 154.00
6 Robin KotačkaRobin Kotačka 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 09.81 149.00
7 Tomáš CahaTomáš Caha 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 PB 09.91 134.00
7 Tomáš DoležalTomáš Doležal 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 09.91 134.00
9 Michal HobzaMichal Hobza 09 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 09.95 128.00
10 Tomáš ZimaTomáš Zima 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 10.33 77.00
11 Erik NeugebauerErik Neugebauer 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 10.63 45.00
12 Filip RoupecFilip Roupec 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 10.66 42.00
13 Daniel PokornýDaniel Pokorný 09 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 10.84 27.00
14 Marek VostalMarek Vostal 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 10.85 26.00
15 Vojtěch DoležalVojtěch Doležal 09 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 10.99 17.00
16 Jan AufJan Auf 09 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 11.44 0.00
17 Mikuláš SvobodaMikuláš Svoboda 09 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 11.60 0.00
18 Jan HorkýJan Horký 09 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 11.75 0.00

60 m - Ženy

(čt, 17.9.2020 - 16:45) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eva RemešováEva Remešová 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 08.45 715.00
Celkem 1 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 17.9.2020 - 16:20) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela FialováNela Fialová 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 PB 08.36 741.00
2 Anna DobešováAnna Dobešová 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 08.61 670.00
3 Kateřina StaňkováKateřina Staňková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 08.82 613.00
4 Nela SoboňováNela Soboňová 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 PB 08.95 579.00
5 Nikola ŠtorkováNikola Štorková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 PB 09.10 541.00
6 Kristýna KučerováKristýna Kučerová 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 09.32 487.00
7 Tereza HalvováTereza Halvová 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 09.50 444.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (čt, 17.9.2020 - 16:20) official Vítr: +2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alinka Mukumbu AndělováAlinka Mukumbu Andělová 05 Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 2 08.94 582.00
2 Lucie MorávkováLucie Morávková 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 09.22 511.00
3 Lucie KrištofováLucie Krištofová 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 09.45 456.00
4 Martina SlatinskáMartina Slatinská 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 09.71 397.00
5 Marie SchreiberováMarie Schreiberová 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 09.77 384.00
6 Veronika MarešováVeronika Marešová 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 09.79 380.00
7 Apolena TopilováApolena Topilová 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 10.19 299.00
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela FialováNela Fialová 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 PB 08.36 741.00
2 Anna DobešováAnna Dobešová 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 08.61 670.00
3 Kateřina StaňkováKateřina Staňková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 08.82 613.00
4 Alinka Mukumbu AndělováAlinka Mukumbu Andělová 05 Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s... 2 08.94 582.00
5 Nela SoboňováNela Soboňová 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 PB 08.95 579.00
6 Nikola ŠtorkováNikola Štorková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 PB 09.10 541.00
7 Lucie MorávkováLucie Morávková 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 09.22 511.00
8 Kristýna KučerováKristýna Kučerová 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 09.32 487.00
9 Lucie KrištofováLucie Krištofová 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 09.45 456.00
10 Tereza HalvováTereza Halvová 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 09.50 444.00
11 Martina SlatinskáMartina Slatinská 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 09.71 397.00
12 Marie SchreiberováMarie Schreiberová 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 09.77 384.00
13 Veronika MarešováVeronika Marešová 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 09.79 380.00
14 Apolena TopilováApolena Topilová 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 10.19 299.00

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 17.9.2020 - 16:30) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jolana MityskováJolana Mitysková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 PB 08.46 712.00
2 Beáta MeschkováBeáta Meschková 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 PB 08.47 709.00
3 Kristýna NeumanováKristýna Neumanová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 PB 08.51 698.00
4 Dita SmolováDita Smolová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 PB 08.55 687.00
5 Eliška TrojanováEliška Trojanová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 PB 08.76 629.00
6 Karolína KovandováKarolína Kovandová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 PB 08.98 571.00
7 Kateřina KučerováKateřina Kučerová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 09.00 566.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (čt, 17.9.2020 - 16:30) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla MikulášováPavla Mikulášová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 09.25 504.00
2 Alexandra PekárkováAlexandra Pekárková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 PB 09.53 438.00
3 Kristýna KollmannováKristýna Kollmannová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 PB 09.64 413.00
4 Soňa JuřičkováSoňa Juřičková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 09.67 406.00
5 Kristýna JaníčkováKristýna Janíčková 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 PB 09.69 402.00
6 Lucie HoláLucie Holá 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 09.90 357.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 17.9.2020 - 16:30) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikol HorkáNikol Horká 09 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 09.39 470.00
2 Aneta ChaloupkováAneta Chaloupková 09 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 PB 09.55 433.00
3 Barbora KatovskáBarbora Katovská 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 PB 09.78 382.00
4 Tereza ProcházkováTereza Procházková 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 10.53 236.00
5 Sabina DivišováSabina Divišová 09 Atletika Okříšky, z.s.Atletika Okříšky, z.s. 4 PB 10.62 221.00
6 Helena HálováHelena Hálová 09 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 10.91 174.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 17.9.2020 - 16:30) official Vítr: +2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana ZachováHana Zachová 09 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 09.34 482.00
2 Natálie PolákováNatálie Poláková 09 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 09.73 393.00
3 Kateřina PapouškováKateřina Papoušková 09 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 09.74 391.00
4 Aneta KrátkáAneta Krátká 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 10.16 304.00
5 Natálie ProkešováNatálie Prokešová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 10.37 265.00
6 Dorota KatovskáDorota Katovská 10 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 10.49 243.00
7 Andrea KašpárkováAndrea Kašpárková 09 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 10.64 218.00
8 Michaela ZásmětováMichaela Zásmětová 10 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 11.28 122.00
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (čt, 17.9.2020 - 16:30) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta RadvanováMarkéta Radvanová 09 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 09.70 400.00
2 Karolína ŠandováKarolína Šandová 08 Atletika Okříšky, z.s.Atletika Okříšky, z.s. 3 10.29 280.00
3 Julie ŠtěrbováJulie Štěrbová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 10.64 218.00
4 Elisabeth SzabóElisabeth Szabó 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 10.74 201.00
5 Veronika VávrováVeronika Vávrová 09 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 10.77 196.00
6 Annabel SzabóAnnabel Szabó 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 10.99 163.00
7 Andrea VeberováAndrea Veberová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 11.35 114.00
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jolana MityskováJolana Mitysková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 PB 08.46 712.00
2 Beáta MeschkováBeáta Meschková 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 PB 08.47 709.00
3 Kristýna NeumanováKristýna Neumanová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 PB 08.51 698.00
4 Dita SmolováDita Smolová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 PB 08.55 687.00
5 Eliška TrojanováEliška Trojanová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 PB 08.76 629.00
6 Karolína KovandováKarolína Kovandová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 PB 08.98 571.00
7 Kateřina KučerováKateřina Kučerová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 09.00 566.00
8 Pavla MikulášováPavla Mikulášová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 09.25 504.00
9 Hana ZachováHana Zachová 09 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 09.34 482.00
10 Nikol HorkáNikol Horká 09 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 09.39 470.00
11 Alexandra PekárkováAlexandra Pekárková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 PB 09.53 438.00
12 Aneta ChaloupkováAneta Chaloupková 09 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 PB 09.55 433.00
13 Kristýna KollmannováKristýna Kollmannová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 PB 09.64 413.00
14 Soňa JuřičkováSoňa Juřičková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 09.67 406.00
15 Kristýna JaníčkováKristýna Janíčková 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 PB 09.69 402.00
16 Markéta RadvanováMarkéta Radvanová 09 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 09.70 400.00
17 Natálie PolákováNatálie Poláková 09 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 09.73 393.00
18 Kateřina PapouškováKateřina Papoušková 09 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 09.74 391.00
19 Barbora KatovskáBarbora Katovská 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 PB 09.78 382.00
20 Lucie HoláLucie Holá 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 09.90 357.00
21 Aneta KrátkáAneta Krátká 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 10.16 304.00
22 Karolína ŠandováKarolína Šandová 08 Atletika Okříšky, z.s.Atletika Okříšky, z.s. 3 10.29 280.00
23 Natálie ProkešováNatálie Prokešová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 10.37 265.00
24 Dorota KatovskáDorota Katovská 10 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 10.49 243.00
25 Tereza ProcházkováTereza Procházková 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 10.53 236.00
26 Sabina DivišováSabina Divišová 09 Atletika Okříšky, z.s.Atletika Okříšky, z.s. 4 PB 10.62 221.00
27 Andrea KašpárkováAndrea Kašpárková 09 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 10.64 218.00
27 Julie ŠtěrbováJulie Štěrbová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 10.64 218.00
29 Elisabeth SzabóElisabeth Szabó 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 10.74 201.00
30 Veronika VávrováVeronika Vávrová 09 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 10.77 196.00
31 Helena HálováHelena Hálová 09 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 10.91 174.00
32 Annabel SzabóAnnabel Szabó 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 10.99 163.00
33 Michaela ZásmětováMichaela Zásmětová 10 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 11.28 122.00
34 Andrea VeberováAndrea Veberová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 11.35 114.00