Finále B Přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň
Praha - Vokovice (16. 9. 2020)60 m - Žáci (Běh)
Běh 01 (st, 16.9.2020 - 17:15) official | Vítr: -0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petr VajsochrPetr Vajsochr | 05 | AC Praha 1890 | 4 | SB 07.83 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Adam OndriášAdam Ondriáš | 06 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 3 | 07.87 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Jan KlesňákJan Klesňák | 05 | ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. | 5 | 08.19 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Pavel KaftanPavel Kaftan | 06 | SC Radotín Praha | 6 | 08.24 | 7.00 | |||||||||||||
5 | David RajchartDavid Rajchart | 05 | SK Jeseniova | 2 | 08.29 | 6.00 | |||||||||||||
6 | Štěpán SchmidtŠtěpán Schmidt | 06 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 1 | 08.40 | 5.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (st, 16.9.2020 - 17:15) official | Vítr: -1.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vladimír PravenecVladimír Pravenec | 05 | AC Praha 1890 | 2 | 08.52 | 4.00 | |||||||||||||
2 | Sean O´ KeeffeSean O´ Keeffe | 06 | SK Jeseniova | 5 | 08.66 | 3.00 | |||||||||||||
3 | Filip HladůvkaFilip Hladůvka | 06 | AC Praha 1890 | 4 | 08.77 | 2.00 | |||||||||||||
4 | Tomáš UrbanTomáš Urban | 05 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 3 | 08.79 | 1.00 | |||||||||||||
5 | Jakub TopolJakub Topol | 06 | SK Jeseniova | 6 | 09.09 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 03 (st, 16.9.2020 - 17:15) official | Vítr: -0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan JordanidisJan Jordanidis | 05 | SC Radotín Praha | 2 | 09.36 | ||||||||||||||
2 | Vojtěch CádraVojtěch Cádra | 05 | SC Radotín Praha | 5 | 09.45 | ||||||||||||||
3 | Vít LorencVít Lorenc | 06 | SK Jeseniova | 3 | 10.20 | ||||||||||||||
Daniel VaškoDaniel Vaško | 05 | ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. | 4 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petr VajsochrPetr Vajsochr | 05 | AC Praha 1890 | 4 | SB 07.83 | 11.00 | |||
2 | Adam OndriášAdam Ondriáš | 06 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 3 | 07.87 | 9.00 | |||
3 | Jan KlesňákJan Klesňák | 05 | ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. | 5 | 08.19 | 8.00 | |||
4 | Pavel KaftanPavel Kaftan | 06 | SC Radotín Praha | 6 | 08.24 | 7.00 | |||
5 | David RajchartDavid Rajchart | 05 | SK Jeseniova | 2 | 08.29 | 6.00 | |||
6 | Štěpán SchmidtŠtěpán Schmidt | 06 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 1 | 08.40 | 5.00 | |||
7 | Vladimír PravenecVladimír Pravenec | 05 | AC Praha 1890 | 2 | 08.52 | 4.00 | |||
8 | Sean O´ KeeffeSean O´ Keeffe | 06 | SK Jeseniova | 5 | 08.66 | 3.00 | |||
9 | Filip HladůvkaFilip Hladůvka | 06 | AC Praha 1890 | 4 | 08.77 | 2.00 | |||
10 | Tomáš UrbanTomáš Urban | 05 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 3 | 08.79 | 1.00 | |||
11 | Jakub TopolJakub Topol | 06 | SK Jeseniova | 6 | 09.09 | ||||
12 | Jan JordanidisJan Jordanidis | 05 | SC Radotín Praha | 2 | 09.36 | ||||
13 | Vojtěch CádraVojtěch Cádra | 05 | SC Radotín Praha | 5 | 09.45 | ||||
14 | Vít LorencVít Lorenc | 06 | SK Jeseniova | 3 | 10.20 | ||||
Daniel VaškoDaniel Vaško | 05 | ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. | 4 | DNS |
60 m - Žákyně (Běh)
Běh 01 (st, 16.9.2020 - 17:00) official | Vítr: -0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Júlia NovotnáJúlia Novotná | 05 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 3 | SB 08.10 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Kateřina PolanskáKateřina Polanská | 05 | ATLETIK RUDNÁ | 4 | 08.36 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Luisa NovotnáLuisa Novotná | 05 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 2 | 08.55 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Tereza HaveldováTereza Haveldová | 06 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 5 | 08.56 | 7.00 | |||||||||||||
Alice ŠírováAlice Šírová | 06 | SC Radotín Praha | 6 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (st, 16.9.2020 - 17:00) official | Vítr: -0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aneta KrejdlováAneta Krejdlová | 06 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 3 | SB 08.78 | 6.00 | |||||||||||||
2 | Eliška AdamkováEliška Adamková | 05 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 6 | 08.79 | 5.00 | |||||||||||||
3 | Lenka KučerováLenka Kučerová | 06 | SC Radotín Praha | 4 | 08.91 | 4.00 | |||||||||||||
4 | Agáta ZodetováAgáta Zodetová | 05 | ATLETIK RUDNÁ | 5 | PB 09.22 | 3.00 | |||||||||||||
Lenka SvitákováLenka Svitáková | 05 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 2 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 03 (st, 16.9.2020 - 17:00) official | Vítr: -0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Justýna CesnekováJustýna Cesneková | 06 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 3 | PB 09.25 | 2.00 | |||||||||||||
2 | Simona VálováSimona Válová | 05 | AC Praha 1890 | 6 | 09.26 | 1.00 | |||||||||||||
3 | Klára PenkováKlára Penková | 06 | SC Radotín Praha | 4 | SB 09.57 | ||||||||||||||
4 | Eliška KubíčkováEliška Kubíčková | 05 | SC Radotín Praha | 5 | 09.68 | ||||||||||||||
5 | Lucie VoburkováLucie Voburková | 06 | SC Radotín Praha | 2 | SB 09.85 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Júlia NovotnáJúlia Novotná | 05 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 3 | SB 08.10 | 11.00 | |||
2 | Kateřina PolanskáKateřina Polanská | 05 | ATLETIK RUDNÁ | 4 | 08.36 | 9.00 | |||
3 | Luisa NovotnáLuisa Novotná | 05 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 2 | 08.55 | 8.00 | |||
4 | Tereza HaveldováTereza Haveldová | 06 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 5 | 08.56 | 7.00 | |||
5 | Aneta KrejdlováAneta Krejdlová | 06 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 3 | SB 08.78 | 6.00 | |||
6 | Eliška AdamkováEliška Adamková | 05 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 6 | 08.79 | 5.00 | |||
7 | Lenka KučerováLenka Kučerová | 06 | SC Radotín Praha | 4 | 08.91 | 4.00 | |||
8 | Agáta ZodetováAgáta Zodetová | 05 | ATLETIK RUDNÁ | 5 | PB 09.22 | 3.00 | |||
9 | Justýna CesnekováJustýna Cesneková | 06 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 3 | PB 09.25 | 2.00 | |||
10 | Simona VálováSimona Válová | 05 | AC Praha 1890 | 6 | 09.26 | 1.00 | |||
11 | Klára PenkováKlára Penková | 06 | SC Radotín Praha | 4 | SB 09.57 | ||||
12 | Eliška KubíčkováEliška Kubíčková | 05 | SC Radotín Praha | 5 | 09.68 | ||||
13 | Lucie VoburkováLucie Voburková | 06 | SC Radotín Praha | 2 | SB 09.85 | ||||
Alice ŠírováAlice Šírová | 06 | SC Radotín Praha | 6 | DNS | |||||
Lenka SvitákováLenka Svitáková | 05 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 2 | DNS |
150 m - Žáci (Běh)
Běh 01 (st, 16.9.2020 - 17:40) official | Vítr: -1.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petr VajsochrPetr Vajsochr | 05 | AC Praha 1890 | 3 | SB 18.45 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Adam OndriášAdam Ondriáš | 06 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 4 | 19.11 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Jan KlesňákJan Klesňák | 05 | ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. | 2 | 19.91 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Štěpán SchmidtŠtěpán Schmidt | 06 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 5 | SB 20.40 | 6.00 | |||||||||||||
5 | 52 | Štěpán KonopíkŠtěpán Konopík | 06 | ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. | 6 | 20.44 | 5.00 | ||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (st, 16.9.2020 - 17:40) official | Vítr: -1.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sean O´ KeeffeSean O´ Keeffe | 06 | SK Jeseniova | 3 | SB 20.74 | 4.00 | |||||||||||||
2 | Vladimír PravenecVladimír Pravenec | 05 | AC Praha 1890 | 2 | 21.39 | 2.00 | |||||||||||||
3 | Filip HladůvkaFilip Hladůvka | 06 | AC Praha 1890 | 4 | 22.36 | 1.00 | |||||||||||||
Daniel VaškoDaniel Vaško | 05 | ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. | 5 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 03 (st, 16.9.2020 - 17:40) official | Vítr: -0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavel KaftanPavel Kaftan | 06 | SC Radotín Praha | 3 | 20.03 | 7.00 | |||||||||||||
2 | Alexandr PokornýAlexandr Pokorný | 06 | SK Jeseniova | 2 | 20.98 | 3.00 | |||||||||||||
3 | Vojtěch LiteraVojtěch Litera | 06 | SC Radotín Praha | 4 | 22.81 | ||||||||||||||
4 | Lukáš JechaLukáš Jecha | 06 | ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. | 5 | 24.02 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petr VajsochrPetr Vajsochr | 05 | AC Praha 1890 | 3 | SB 18.45 | 11.00 | |||
2 | Adam OndriášAdam Ondriáš | 06 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 4 | 19.11 | 9.00 | |||
3 | Jan KlesňákJan Klesňák | 05 | ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. | 2 | 19.91 | 8.00 | |||
4 | Pavel KaftanPavel Kaftan | 06 | SC Radotín Praha | 3 | 20.03 | 7.00 | |||
5 | Štěpán SchmidtŠtěpán Schmidt | 06 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 5 | SB 20.40 | 6.00 | |||
6 | 52 | Štěpán KonopíkŠtěpán Konopík | 06 | ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. | 6 | 20.44 | 5.00 | ||
7 | Sean O´ KeeffeSean O´ Keeffe | 06 | SK Jeseniova | 3 | SB 20.74 | 4.00 | |||
8 | Alexandr PokornýAlexandr Pokorný | 06 | SK Jeseniova | 2 | 20.98 | 3.00 | |||
9 | Vladimír PravenecVladimír Pravenec | 05 | AC Praha 1890 | 2 | 21.39 | 2.00 | |||
10 | Filip HladůvkaFilip Hladůvka | 06 | AC Praha 1890 | 4 | 22.36 | 1.00 | |||
11 | Vojtěch LiteraVojtěch Litera | 06 | SC Radotín Praha | 4 | 22.81 | ||||
12 | Lukáš JechaLukáš Jecha | 06 | ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. | 5 | 24.02 | ||||
Daniel VaškoDaniel Vaško | 05 | ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. | 5 | DNS |
150 m - Žákyně (Běh)
Běh 01 (st, 16.9.2020 - 17:30) official | Vítr: -0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Júlia NovotnáJúlia Novotná | 05 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 3 | PB 19.43 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Kateřina PolanskáKateřina Polanská | 05 | ATLETIK RUDNÁ | 4 | PB 20.38 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Tereza HaveldováTereza Haveldová | 06 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 2 | SB 20.90 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Marie ŠilhaváMarie Šilhavá | 06 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 5 | SB 21.15 | 7.00 | |||||||||||||
5 | Aneta KrejdlováAneta Krejdlová | 06 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 6 | PB 21.33 | 6.00 | |||||||||||||
6 | Lenka KučerováLenka Kučerová | 06 | SC Radotín Praha | 1 | 21.81 | 5.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (st, 16.9.2020 - 17:30) official | Vítr: -0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 60 | Antonie BezdíčkováAntonie Bezdíčková | 06 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 6 | 22.56 | 2.00 | ||||||||||||
2 | Zuzana DvořákováZuzana Dvořáková | 06 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 2 | PB 23.24 | ||||||||||||||
3 | Lucie LokajíčkováLucie Lokajíčková | 06 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 4 | 23.59 | ||||||||||||||
Lenka SvitákováLenka Svitáková | 05 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 5 | DNS | |||||||||||||||
Tereza VespalcováTereza Vespalcová | 06 | SC Radotín Praha | 3 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 03 (st, 16.9.2020 - 17:30) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora KlimešováBarbora Klimešová | 05 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 3 | 22.29 | 4.00 | |||||||||||||
2 | Karolína SoučkováKarolína Součková | 06 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 4 | 22.49 | 3.00 | |||||||||||||
3 | Simona VálováSimona Válová | 05 | AC Praha 1890 | 5 | 22.56 | 1.00 | |||||||||||||
Zuzana KvasničkováZuzana Kvasničková | 06 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 2 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Júlia NovotnáJúlia Novotná | 05 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 3 | PB 19.43 | 11.00 | |||
2 | Kateřina PolanskáKateřina Polanská | 05 | ATLETIK RUDNÁ | 4 | PB 20.38 | 9.00 | |||
3 | Tereza HaveldováTereza Haveldová | 06 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 2 | SB 20.90 | 8.00 | |||
4 | Marie ŠilhaváMarie Šilhavá | 06 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 5 | SB 21.15 | 7.00 | |||
5 | Aneta KrejdlováAneta Krejdlová | 06 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 6 | PB 21.33 | 6.00 | |||
6 | Lenka KučerováLenka Kučerová | 06 | SC Radotín Praha | 1 | 21.81 | 5.00 | |||
7 | Barbora KlimešováBarbora Klimešová | 05 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 3 | 22.29 | 4.00 | |||
8 | Karolína SoučkováKarolína Součková | 06 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 4 | 22.49 | 3.00 | |||
9 | 60 | Antonie BezdíčkováAntonie Bezdíčková | 06 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 6 | 22.56 | 2.00 | ||
9 | Simona VálováSimona Válová | 05 | AC Praha 1890 | 5 | 22.56 | 1.00 | |||
11 | Zuzana DvořákováZuzana Dvořáková | 06 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 2 | PB 23.24 | ||||
12 | Lucie LokajíčkováLucie Lokajíčková | 06 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 4 | 23.59 | ||||
Lenka SvitákováLenka Svitáková | 05 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 5 | DNS | |||||
Tereza VespalcováTereza Vespalcová | 06 | SC Radotín Praha | 3 | DNS | |||||
Zuzana KvasničkováZuzana Kvasničková | 06 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 2 | DNS |
800 m - Žáci
(st, 16.9.2020 - 18:25) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 45 | Jáchym HořejšíJáchym Hořejší | 06 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 11 | 2:17.89 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 54 | Ondřej KohlOndřej Kohl | 05 | AC Praha 1890 | 1 | SB 2:18.97 | 9.00 | ||||||||||||
MS | 11 | Martin GregorMartin Gregor | 06 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 2 | PB 2:19.34 | |||||||||||||
4 | 40 | Jáchym RysJáchym Rys | 05 | AC Praha 1890 | 4 | SB 2:19.93 | 8.00 | ||||||||||||
5 | 61 | Jan ŠkardaJan Škarda | 05 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 13 | PB 2:22.26 | 7.00 | ||||||||||||
6 | 52 | Štěpán KonopíkŠtěpán Konopík | 06 | ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. | 3 | 2:30.87 | 6.00 | ||||||||||||
7 | 76 | Nikola SkripnikNikola Skripnik | 06 | SC Radotín Praha | 12 | 2:31.99 | 5.00 | ||||||||||||
8 | 67 | Vojtěch PtáčekVojtěch Ptáček | 06 | AC Praha 1890 | 6 | SB 2:41.85 | 4.00 | ||||||||||||
9 | 62 | Matouš HorsákMatouš Horsák | 06 | SC Radotín Praha | 8 | SB 2:44.06 | 3.00 | ||||||||||||
10 | 36 | Lukáš ČervinkaLukáš Červinka | 06 | SC Radotín Praha | 9 | 2:45.26 | 2.00 | ||||||||||||
11 | 19 | Josef ŘezníčekJosef Řezníček | 06 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 5 | 2:50.31 | 1.00 | ||||||||||||
12 | 13 | Lukáš GrulichLukáš Grulich | 06 | ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. | 7 | 3:01.97 | |||||||||||||
46 | Adam FeixAdam Feix | 05 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 10 | DNF | ||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
800 m - Žákyně
(st, 16.9.2020 - 18:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 37 | Laura LinkováLaura Linková | 06 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 1 | 2:35.86 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 7 | Kristína ŠčerbíkováKristína Ščerbíková | 06 | ATLETIK RUDNÁ | 5 | PB 2:40.90 | 9.00 | ||||||||||||
3 | 39 | Taťána RezkováTaťána Rezková | 06 | AC Praha 1890 | 2 | 2:41.86 | 8.00 | ||||||||||||
4 | 28 | Ludmila VávrováLudmila Vávrová | 05 | ATLETIK RUDNÁ | 3 | 2:42.62 | 7.00 | ||||||||||||
5 | 60 | Antonie BezdíčkováAntonie Bezdíčková | 06 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 4 | 2:46.15 | 6.00 | ||||||||||||
6 | 73 | Denisa SoučkováDenisa Součková | 06 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 7 | PB 2:52.95 | 5.00 | ||||||||||||
7 | 41 | Tereza SchlesingerováTereza Schlesingerová | 05 | AC Praha 1890 | 6 | SB 2:56.44 | 4.00 | ||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
100 m překážek [83,8cm] - Žáci
(st, 16.9.2020 - 16:45) official | Vítr: -0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan ŽilinaJan Žilina | 06 | SC Radotín Praha | 4 | SB 16.46 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Tomáš JordanidisTomáš Jordanidis | 05 | SC Radotín Praha | 3 | SB 17.63 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Filip NetolickýFilip Netolický | 06 | SC Radotín Praha | 2 | SB 19.06 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Radim VotavaRadim Votava | 06 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 5 | SB 19.62 | 7.00 | |||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
100 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně
(st, 16.9.2020 - 16:30) official | Vítr: -1.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klára BrandejsováKlára Brandejsová | 05 | ATLETIK RUDNÁ | 3 | 15.87 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Eliška AdamkováEliška Adamková | 05 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 4 | 17.98 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Adriana SvobodováAdriana Svobodová | 06 | SC Radotín Praha | 6 | SB 18.36 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Nela PeterkováNela Peterková | 06 | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 2 | 19.09 | 7.00 | |||||||||||||
5 | Anna VondrováAnna Vondrová | 06 | ATLETIK RUDNÁ | 5 | 20.26 | 6.00 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
200 m překážek [76,2 cm] - Žáci (Běh)
Běh 01 (st, 16.9.2020 - 18:05) official | Vítr: -0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš JordanidisTomáš Jordanidis | 05 | SC Radotín Praha | 2 | SB 32.15 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Josef KolářJosef Kolář | 06 | SK Jeseniova | 3 | 33.36 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Martin KovářMartin Kovář | 06 | ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. | 1 | 34.43 | 7.00 | |||||||||||||
4 | Marek NovotnýMarek Novotný | 06 | SK Jeseniova | 4 | 34.71 | 5.00 | |||||||||||||
5 | Filip NetolickýFilip Netolický | 06 | SC Radotín Praha | 5 | 35.31 | 3.00 | |||||||||||||
6 | Jan JordanidisJan Jordanidis | 05 | SC Radotín Praha | 6 | SB 36.12 | 2.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (st, 16.9.2020 - 18:05) official | Vítr: -0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej SikačOndřej Sikač | 06 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 5 | 34.10 | 8.00 | |||||||||||||
2 | Petr MartínekPetr Martínek | 05 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 2 | 34.50 | 6.00 | |||||||||||||
3 | Radim VotavaRadim Votava | 06 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 6 | 35.09 | 4.00 | |||||||||||||
4 | Jonáš SgalitzerJonáš Sgalitzer | 06 | SC Radotín Praha | 3 | SB 37.28 | 1.00 | |||||||||||||
5 | 13 | Lukáš GrulichLukáš Grulich | 06 | ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. | 4 | SB 38.81 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš JordanidisTomáš Jordanidis | 05 | SC Radotín Praha | 2 | SB 32.15 | 11.00 | |||
2 | Josef KolářJosef Kolář | 06 | SK Jeseniova | 3 | 33.36 | 9.00 | |||
3 | Ondřej SikačOndřej Sikač | 06 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 5 | 34.10 | 8.00 | |||
4 | Martin KovářMartin Kovář | 06 | ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. | 1 | 34.43 | 7.00 | |||
5 | Petr MartínekPetr Martínek | 05 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 2 | 34.50 | 6.00 | |||
6 | Marek NovotnýMarek Novotný | 06 | SK Jeseniova | 4 | 34.71 | 5.00 | |||
7 | Radim VotavaRadim Votava | 06 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 6 | 35.09 | 4.00 | |||
8 | Filip NetolickýFilip Netolický | 06 | SC Radotín Praha | 5 | 35.31 | 3.00 | |||
9 | Jan JordanidisJan Jordanidis | 05 | SC Radotín Praha | 6 | SB 36.12 | 2.00 | |||
10 | Jonáš SgalitzerJonáš Sgalitzer | 06 | SC Radotín Praha | 3 | SB 37.28 | 1.00 | |||
11 | 13 | Lukáš GrulichLukáš Grulich | 06 | ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. | 4 | SB 38.81 |
200 m překážek [76,2 cm] - Žákyně
(st, 16.9.2020 - 17:55) official | Vítr: -0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Viktorie OstenováViktorie Ostenová | 05 | ATLETIK RUDNÁ | 3 | PB 31.77 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Adriana SvobodováAdriana Svobodová | 06 | SC Radotín Praha | 4 | SB 35.05 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Valentýna PšeničnáValentýna Pšeničná | 06 | ATLETIK RUDNÁ | 5 | 36.71 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Karolína SoučkováKarolína Součková | 06 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 1 | 36.81 | 7.00 | |||||||||||||
5 | Magdaléna TepláMagdaléna Teplá | 05 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 2 | 37.45 | 6.00 | |||||||||||||
6 | Nicole ScheibováNicole Scheibová | 06 | SC Radotín Praha | 6 | 38.89 | 5.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
4 x 60 m - Žáci (Běh)
Běh 01 (st, 16.9.2020 - 18:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kaftan, Litera, Cuřín, Žilina Kaftan, Litera, Cuřín, Žilina | SC Radotín Praha | 5 | 30.94 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | 19 | Řezníček, Schmidt, Sikač, Ondriáš Řezníček, Schmidt, Sikač, Ondriáš | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 3 | 31.93 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Hladůvka, Pravenec, Rys, Ptáček Hladůvka, Pravenec, Rys, Ptáček | AC Praha 1890 | 4 | 33.25 | 7.00 | ||||||||||||||
4 | Martínek, Hořejší, Dominik, Votava Martínek, Hořejší, Dominik, Votava | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 2 | 33.57 | 6.00 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 02 (st, 16.9.2020 - 18:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klesňák, Kovář, Konopík, Lazar Klesňák, Kovář, Konopík, Lazar | ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. | 2 | 32.42 | 8.00 | ||||||||||||||
2 | Jordanidis, Netolický, Sgalitzer, Jordanidis Jordanidis, Netolický, Sgalitzer, Jordanidis | SC Radotín Praha | 4 | 33.75 | 5.00 | ||||||||||||||
3 | Cádra, Červenka, Horsák, Skripnik Cádra, Červenka, Horsák, Skripnik | SC Radotín Praha | 3 | 35.67 | 4.00 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kaftan, Litera, Cuřín, Žilina Kaftan, Litera, Cuřín, Žilina | SC Radotín Praha | 5 | 30.94 | 11.00 | ||||
2 | 19 | Řezníček, Schmidt, Sikač, Ondriáš Řezníček, Schmidt, Sikač, Ondriáš | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 3 | 31.93 | 9.00 | |||
3 | Klesňák, Kovář, Konopík, Lazar Klesňák, Kovář, Konopík, Lazar | ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. | 2 | 32.42 | 8.00 | ||||
4 | Hladůvka, Pravenec, Rys, Ptáček Hladůvka, Pravenec, Rys, Ptáček | AC Praha 1890 | 4 | 33.25 | 7.00 | ||||
5 | Martínek, Hořejší, Dominik, Votava Martínek, Hořejší, Dominik, Votava | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 2 | 33.57 | 6.00 | ||||
6 | Jordanidis, Netolický, Sgalitzer, Jordanidis Jordanidis, Netolický, Sgalitzer, Jordanidis | SC Radotín Praha | 4 | 33.75 | 5.00 | ||||
7 | Cádra, Červenka, Horsák, Skripnik Cádra, Červenka, Horsák, Skripnik | SC Radotín Praha | 3 | 35.67 | 4.00 |
4 x 60 m - Žákyně (Běh)
Běh 01 (st, 16.9.2020 - 18:35) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Novotná, Linková, Adamková, Novotná Novotná, Linková, Adamková, Novotná | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 5 | 31.22 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Vondrová, Brandejsová, Polanská, Pospíšilová Vondrová, Brandejsová, Polanská, Pospíšilová | ATLETIK RUDNÁ | 4 | 31.55 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Kučerová, Valentová, Svobodová, Briglová Kučerová, Valentová, Svobodová, Briglová | SC Radotín Praha | 3 | 32.84 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Krejdlová, Teplá, Součková, Krejčovesová Krejdlová, Teplá, Součková, Krejčovesová | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 2 | 33.57 | 6.00 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 02 (st, 16.9.2020 - 18:35) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pšeničná, Zodetová, Vávrová, Ostenová Pšeničná, Zodetová, Vávrová, Ostenová | ATLETIK RUDNÁ | 4 | 33.26 | 7.00 | ||||||||||||||
2 | Dvořáková, Klimešová, Bezdíčková, Haveldová Dvořáková, Klimešová, Bezdíčková, Haveldová | SK Kotlářka Praha, z.s. | 5 | 34.01 | 5.00 | ||||||||||||||
3 | Kubíčková, Penková, Scheibová, Štrauchová Kubíčková, Penková, Scheibová, Štrauchová | SC Radotín Praha | 3 | 35.53 | 4.00 | ||||||||||||||
4 | 41 | Schlesingerová, Rezková, Maříková, Válová Schlesingerová, Rezková, Maříková, Válová | AC Praha 1890 | 2 | 35.76 | 3.00 | |||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Novotná, Linková, Adamková, Novotná Novotná, Linková, Adamková, Novotná | TJ Stodůlky Praha, z.s. | 5 | 31.22 | 11.00 | ||||
2 | Vondrová, Brandejsová, Polanská, Pospíšilová Vondrová, Brandejsová, Polanská, Pospíšilová | ATLETIK RUDNÁ | 4 | 31.55 | 9.00 | ||||
3 | Kučerová, Valentová, Svobodová, Briglová Kučerová, Valentová, Svobodová, Briglová | SC Radotín Praha | 3 | 32.84 | 8.00 | ||||
4 | Pšeničná, Zodetová, Vávrová, Ostenová Pšeničná, Zodetová, Vávrová, Ostenová | ATLETIK RUDNÁ | 4 | 33.26 | 7.00 | ||||
5 | Krejdlová, Teplá, Součková, Krejčovesová Krejdlová, Teplá, Součková, Krejčovesová | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 2 | 33.57 | 6.00 | ||||
6 | Dvořáková, Klimešová, Bezdíčková, Haveldová Dvořáková, Klimešová, Bezdíčková, Haveldová | SK Kotlářka Praha, z.s. | 5 | 34.01 | 5.00 | ||||
7 | Kubíčková, Penková, Scheibová, Štrauchová Kubíčková, Penková, Scheibová, Štrauchová | SC Radotín Praha | 3 | 35.53 | 4.00 | ||||
8 | 41 | Schlesingerová, Rezková, Maříková, Válová Schlesingerová, Rezková, Maříková, Válová | AC Praha 1890 | 2 | 35.76 | 3.00 |
skok vysoký - Žáci
(st, 16.9.2020 - 17:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1,20 1,25 1,30 1,35 1,38 1,41 1,44 1,47 1,50 1,52 1,54 1,56 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tomáš UrbanTomáš Urban
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
05 | 5 | PB 1.50 | --oooooooxxx | 11.00 | |||||||||||||
2 |
Sebastian DominikSebastian Dominik
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
06 | 1 | PB 1.44 | oooooxoxoxxx | 9.00 | |||||||||||||
3 |
Vojtěch CádraVojtěch Cádra
SC Radotín Praha |
05 | 3 | PB 1.44 | ooooooxxoxxx | 8.00 | |||||||||||||
4 |
Tobiáš HypšTobiáš Hypš
SK Jeseniova |
06 | 4 | 1.41 | --ooxxooxxx | 7.00 | |||||||||||||
5 |
Josef KolářJosef Kolář
SK Jeseniova |
06 | 2 | 1.38 | --ooxxoxxx | 6.00 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
skok vysoký - Žákyně
(st, 16.9.2020 - 16:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1,20 1,25 1,30 1,33 1,36 1,39 1,42 1,44 1,46 1,48 1,50 1,52 1,56 1,60 1,64 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Klára BrandejsováKlára Brandejsová
ATLETIK RUDNÁ |
05 | 8 | PB 1.60 | -------o-o-oxooxx | 11.00 | |||||||||||||
2 |
Anna VondrováAnna Vondrová
ATLETIK RUDNÁ |
06 | 6 | PB 1.44 | ---oxoooxo-xxx | 9.00 | |||||||||||||
3= |
Nicole ScheibováNicole Scheibová
SC Radotín Praha |
06 | 3 | PB 1.42 | oooooooxxx | 7.50 | |||||||||||||
3= |
Rozálie KrejčovesováRozálie Krejčovesová
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
05 | 5 | PB 1.42 | oooooooxxx | 7.50 | |||||||||||||
5 |
Matilda Lejla BriglováMatilda Lejla Briglová
SC Radotín Praha |
05 | 4 | PB 1.42 | xooooooxxoxxx | 6.00 | |||||||||||||
6 |
Viktorie OstenováViktorie Ostenová
ATLETIK RUDNÁ |
05 | 7 | 1.39 | --ooxoxxoxxx | 5.00 | |||||||||||||
Karolína AustováKarolína Austová
SK Kotlářka Praha, z.s. |
06 | 2 | NM | xxx | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
skok daleký - Žáci
(st, 16.9.2020 - 16:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 45 |
Jáchym HořejšíJáchym Hořejší
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
06 | 10 | PB 5.17 +1.8 m/s | 0.0 | 11.00 | ||||||||||||
2 |
Ondřej SikačOndřej Sikač
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
06 | 9 | PB 4.68 +0.2 m/s | 0.0 | 9.00 | |||||||||||||
3 |
Sebastian DominikSebastian Dominik
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
06 | 8 | PB 4.44 +0.8 m/s | 0.0 | 8.00 | |||||||||||||
4 |
Jonáš SgalitzerJonáš Sgalitzer
SC Radotín Praha |
06 | 4 | PB 4.35 +0.0 m/s | 0.0 | 7.00 | |||||||||||||
5 |
Marek NovotnýMarek Novotný
SK Jeseniova |
06 | 5 | PB 4.29 +0.8 m/s | 0.0 | 6.00 | |||||||||||||
6 |
Martin KovářMartin Kovář
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. |
06 | 7 | 4.28 +2.3 m/s | 0.0 | 5.00 | |||||||||||||
7 |
Jakub TopolJakub Topol
SK Jeseniova |
06 | 6 | 4.17 +1.4 m/s | 0.0 | 4.00 | |||||||||||||
8 | 36 |
Lukáš ČervinkaLukáš Červinka
SC Radotín Praha |
06 | 2 | PB 3.95 +1.5 m/s | 0.0 | 3.00 | ||||||||||||
9 | 62 |
Matouš HorsákMatouš Horsák
SC Radotín Praha |
06 | 3 | PB 3.40 +0.5 m/s | 0.0 | 2.00 | ||||||||||||
Vít LorencVít Lorenc
SK Jeseniova |
06 | 1 | NM | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
skok daleký - Žákyně
(st, 16.9.2020 - 17:55) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Rozálie KrejčovesováRozálie Krejčovesová
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
05 | 18 | PB 4.88 +0.0 m/s | 0.0 | 11.00 | |||||||||||||
2 |
Zuzana PospíšilováZuzana Pospíšilová
ATLETIK RUDNÁ |
06 | 19 | 4.68 +0.0 m/s | 0.0 | 9.00 | |||||||||||||
3 |
Marie ŠilhaváMarie Šilhavá
SK Kotlářka Praha, z.s. |
06 | 17 | PB 4.48 +0.5 m/s | 0.0 | 8.00 | |||||||||||||
4 |
Sabina ValentováSabina Valentová
SC Radotín Praha |
05 | 14 | PB 4.29 +0.0 m/s | 0.0 | 7.00 | |||||||||||||
5 |
Barbora KlimešováBarbora Klimešová
SK Kotlářka Praha, z.s. |
05 | 8 | PB 4.20 +0.0 m/s | 0.0 | 6.00 | |||||||||||||
6 |
Karolína NeufusováKarolína Neufusová
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
05 | 12 | PB 4.18 +0.0 m/s | 0.0 | 5.00 | |||||||||||||
7 | 37 |
Laura LinkováLaura Linková
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
06 | 16 | 4.10 +0.9 m/s | 0.0 | 4.00 | ||||||||||||
8 | 28 |
Ludmila VávrováLudmila Vávrová
ATLETIK RUDNÁ |
05 | 2 | PB 4.09 +0.0 m/s | 0.0 | 3.00 | ||||||||||||
9 |
Nela PeterkováNela Peterková
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
06 | 7 | PB 4.07 +0.0 m/s | 0.0 | 2.00 | |||||||||||||
10 |
Justýna CesnekováJustýna Cesneková
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
06 | 13 | 3.97 +0.0 m/s | 0.0 | 1.00 | |||||||||||||
11 |
Matilda Lejla BriglováMatilda Lejla Briglová
SC Radotín Praha |
05 | 9 | PB 3.77 +0.0 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
12 |
Lucie VoburkováLucie Voburková
SC Radotín Praha |
06 | 4 | PB 3.69 +0.0 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
13 |
Zuzana DvořákováZuzana Dvořáková
SK Kotlářka Praha, z.s. |
06 | 6 | 3.62 +0.9 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
14 |
Klára PenkováKlára Penková
SC Radotín Praha |
06 | 3 | PB 3.54 +0.0 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
15 |
Eliška KubíčkováEliška Kubíčková
SC Radotín Praha |
05 | 1 | PB 3.53 +0.0 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
16 |
Lucie LokajíčkováLucie Lokajíčková
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
06 | 11 | 3.38 +0.0 m/s | 0.0 | ||||||||||||||
Tereza VespalcováTereza Vespalcová
SC Radotín Praha |
06 | 10 | DNS | 0.0 | |||||||||||||||
Zuzana KvasničkováZuzana Kvasničková
SK Kotlářka Praha, z.s. |
06 | 5 | DNS | 0.0 | |||||||||||||||
Alice ŠírováAlice Šírová
SC Radotín Praha |
06 | 15 | DNS | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 19 závodníků |
vrh koulí 3kg - Žákyně
(st, 16.9.2020 - 17:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Zuzana PospíšilováZuzana Pospíšilová
ATLETIK RUDNÁ |
06 | 12 | 09.57 | 0.0 | 11.00 | |||||||||||||
2 |
Adéla MaříkováAdéla Maříková
AC Praha 1890 |
05 | 11 | PB 09.23 | 0.0 | 9.00 | |||||||||||||
3 |
Magdaléna TepláMagdaléna Teplá
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
05 | 10 | PB 08.27 | 0.0 | 8.00 | |||||||||||||
4 |
Barbora SedláčkováBarbora Sedláčková
SC Radotín Praha |
06 | 6 | PB 07.88 | 0.0 | 7.00 | |||||||||||||
5 |
Hedvika MalečkováHedvika Malečková
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
05 | 5 | PB 07.84 | 0.0 | 6.00 | |||||||||||||
6 |
Julie ŠtrauchováJulie Štrauchová
SC Radotín Praha |
06 | 7 | PB 07.66 | 0.0 | 5.00 | |||||||||||||
7 |
Kateřina VáchováKateřina Váchová
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
06 | 4 | PB 07.60 | 0.0 | 4.00 | |||||||||||||
8 |
Anna SellnerováAnna Sellnerová
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
05 | 3 | PB 07.25 | 0.0 | 3.00 | |||||||||||||
9 |
Klára HodkováKlára Hodková
ATLETIK RUDNÁ |
05 | 8 | 07.03 | 0.0 | 2.00 | |||||||||||||
10 |
Lucie ŠpačkováLucie Špačková
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
05 | 2 | 05.60 | 0.0 | 1.00 | |||||||||||||
Magdalena MužíkováMagdalena Mužíková
SK Kotlářka Praha, z.s. |
06 | 9 | DNS | 0.0 | |||||||||||||||
Žaneta BartákováŽaneta Bartáková
AC Praha 1890 |
06 | 1 | DNS | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
vrh koulí 4kg - Žáci
(st, 16.9.2020 - 16:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan LazarJan Lazar
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. |
05 | 12 | PB 10.44 | 0.0 | 11.00 | |||||||||||||
2 |
Daniel BřendaDaniel Břenda
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. |
06 | 13 | PB 10.41 | 0.0 | 9.00 | |||||||||||||
3 |
Petr MartínekPetr Martínek
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
05 | 9 | PB 09.93 | 0.0 | 8.00 | |||||||||||||
4 |
David RajchartDavid Rajchart
SK Jeseniova |
05 | 10 | 09.30 | 0.0 | 7.00 | |||||||||||||
5 |
Maximilian ŠpačekMaximilian Špaček
SC Radotín Praha |
05 | 2 | PB 09.20 | 0.0 | 6.00 | |||||||||||||
6 |
Mikuláš CuřínMikuláš Cuřín
SC Radotín Praha |
06 | 11 | PB 09.18 | 0.0 | 5.00 | |||||||||||||
7 | 76 |
Nikola SkripnikNikola Skripnik
SC Radotín Praha |
06 | 7 | PB 09.02 | 0.0 | 4.00 | ||||||||||||
8 |
Jan PospíšilJan Pospíšil
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
06 | 8 | PB 08.65 | 0.0 | 3.00 | |||||||||||||
9 | 19 |
Josef ŘezníčekJosef Řezníček
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
06 | 4 | PB 08.30 | 0.0 | 2.00 | ||||||||||||
10 | 61 |
Jan ŠkardaJan Škarda
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
05 | 6 | PB 08.19 | 0.0 | 1.00 | ||||||||||||
11 |
Tobiáš HypšTobiáš Hypš
SK Jeseniova |
06 | 5 | PB 07.88 | 0.0 | ||||||||||||||
12 |
Lukáš JechaLukáš Jecha
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. |
06 | 3 | PB 07.33 | 0.0 | ||||||||||||||
13 |
David MoggDavid Mogg
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
06 | 1 | PB 06.23 | 0.0 | ||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
hod oštěpem 500g - Žákyně
(st, 16.9.2020 - 16:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Sabina ValentováSabina Valentová
SC Radotín Praha |
05 | 15 | PB 29.70 | 0.0 | 11.00 | |||||||||||||
2 |
Anna SellnerováAnna Sellnerová
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
05 | 11 | PB 29.26 | 0.0 | 9.00 | |||||||||||||
3 |
Adéla MaříkováAdéla Maříková
AC Praha 1890 |
05 | 14 | PB 24.70 | 0.0 | 8.00 | |||||||||||||
4 | 73 |
Denisa SoučkováDenisa Součková
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
06 | 3 | PB 24.63 | 0.0 | 7.00 | ||||||||||||
5 |
Hedvika MalečkováHedvika Malečková
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
05 | 13 | 22.67 | 0.0 | 6.00 | |||||||||||||
6 |
Barbora SedláčkováBarbora Sedláčková
SC Radotín Praha |
06 | 10 | PB 21.84 | 0.0 | 5.00 | |||||||||||||
7 |
Valentýna PšeničnáValentýna Pšeničná
ATLETIK RUDNÁ |
06 | 7 | PB 19.32 | 0.0 | 4.00 | |||||||||||||
8 |
Karolína NeufusováKarolína Neufusová
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
05 | 8 | PB 18.33 | 0.0 | 3.00 | |||||||||||||
9 |
Agáta ZodetováAgáta Zodetová
ATLETIK RUDNÁ |
05 | 6 | PB 17.73 | 0.0 | 2.00 | |||||||||||||
10 |
Lucie ŠpačkováLucie Špačková
TJ Stodůlky Praha, z.s. |
05 | 5 | PB 16.67 | 0.0 | 1.00 | |||||||||||||
11 |
Julie ŠtrauchováJulie Štrauchová
SC Radotín Praha |
06 | 4 | PB 16.62 | 0.0 | ||||||||||||||
12 |
Kateřina VáchováKateřina Váchová
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
06 | 9 | PB 15.64 | 0.0 | ||||||||||||||
13 |
Klára HodkováKlára Hodková
ATLETIK RUDNÁ |
05 | 2 | PB 13.91 | 0.0 | ||||||||||||||
Magdalena MužíkováMagdalena Mužíková
SK Kotlářka Praha, z.s. |
06 | 12 | DNS | 0.0 | |||||||||||||||
Žaneta BartákováŽaneta Bartáková
AC Praha 1890 |
06 | 1 | DNS | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
hod oštěpem 600g - Žáci
(st, 16.9.2020 - 17:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Daniel BřendaDaniel Břenda
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. |
06 | 7 | PB 34.66 | 0.0 | 11.00 | |||||||||||||
2 |
Jan ŽilinaJan Žilina
SC Radotín Praha |
06 | 10 | PB 34.29 | 0.0 | 9.00 | |||||||||||||
3 |
Mikuláš CuřínMikuláš Cuřín
SC Radotín Praha |
06 | 5 | PB 32.93 | 0.0 | 8.00 | |||||||||||||
4 | 46 |
Adam FeixAdam Feix
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
05 | 1 | PB 31.96 | 0.0 | 7.00 | ||||||||||||
5 |
Maximilian ŠpačekMaximilian Špaček
SC Radotín Praha |
05 | 8 | PB 31.61 | 0.0 | 6.00 | |||||||||||||
6 |
David MoggDavid Mogg
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
06 | 6 | PB 30.19 | 0.0 | 5.00 | |||||||||||||
7 |
Jan LazarJan Lazar
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. |
05 | 4 | PB 29.25 | 0.0 | 4.00 | |||||||||||||
8 |
Vojtěch LiteraVojtěch Litera
SC Radotín Praha |
06 | 9 | PB 27.01 | 0.0 | 3.00 | |||||||||||||
9 |
Alexandr PokornýAlexandr Pokorný
SK Jeseniova |
06 | 2 | PB 21.87 | 0.0 | 2.00 | |||||||||||||
10 |
Jan PospíšilJan Pospíšil
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
06 | 3 | PB 20.67 | 0.0 | 1.00 | |||||||||||||
Celkem 10 závodníků |