Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Finále KP družstev mladšího žactva

Litomyšl (27. 9. 2020)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 27.9.2020 - 10:40) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam JulišAdam Juliš 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 08.34
2 Jakub MarousekJakub Marousek 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 09.40
3 Pavel OlivaPavel Oliva 10 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 2 10.01
4 48 Lukáš KuthLukáš Kuth 10 AC PardubiceAC Pardubice 6 10.27
Vít DucháčekVít Ducháček 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (ne, 27.9.2020 - 10:40) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal PražákMichal Pražák 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 08.39
2 57 Patrik StoklasaPatrik Stoklasa 08 AC PardubiceAC Pardubice 3 PB 08.97
3 Ondřej AdámekOndřej Adámek 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 09.38
4 Radim TáborskýRadim Táborský 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 09.93
5 39 Radim JičínskýRadim Jičínský 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 09.99
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (ne, 27.9.2020 - 10:40) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš ValentaLukáš Valenta 07 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 4 08.56
2 Jiří MocekJiří Mocek 09 AC PardubiceAC Pardubice 5 09.55
3 Jakub ŠerýJakub Šerý 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 PB 09.73
4 Filip ČermákFilip Čermák 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 09.78
5 42 Tadeáš BarvíkTadeáš Barvík 10 AC PardubiceAC Pardubice 2 10.18
Celkem 5 závodníků
Rozběh 04 (ne, 27.9.2020 - 10:40) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub LouvarJakub Louvar 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 08.94
2 Tomáš JankůTomáš Janků 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 PB 09.12
3 Jan KorbutJan Korbut 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 PB 09.36
4 Jan BendaJan Benda 09 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 PB 09.65
5 Jakub KábeleJakub Kábele 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 PB 09.70
Celkem 5 závodníků
Rozběh 05 (ne, 27.9.2020 - 10:40) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 91 Tomáš PamánekTomáš Pamánek 07 AC PardubiceAC Pardubice 1 08.93
2 Šimon HegerŠimon Heger 08 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 3 SB 08.97
3 Radek BurkoňRadek Burkoň 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 09.16
4 Benjamín HolíkBenjamín Holík 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 09.84
5 Petr PtáčekPetr Ptáček 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 09.95
6 Samuel Van SasSamuel Van Sas 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 10.14
Celkem 6 závodníků
Rozběh 06 (ne, 27.9.2020 - 10:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán OutrataŠtěpán Outrata 07 AC PardubiceAC Pardubice 4 PB 08.86
2 Václav HolekaVáclav Holeka 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 09.22
3 50 Matouš KarešMatouš Kareš 08 AC PardubiceAC Pardubice 1 09.31
4 Ondřej KuchyňkaOndřej Kuchyňka 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 PB 09.67
5 Alexandr BendaAlexandr Benda 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 09.84
6 Adam JaneckýAdam Janecký 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 10.25
Celkem 6 závodníků
Rozběh 07 (ne, 27.9.2020 - 10:40) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr NedbalPetr Nedbal 08 AC PardubiceAC Pardubice 4 PB 08.95
2 Jakub RipkaJakub Ripka 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 09.25
3 Šimon PavlíkŠimon Pavlík 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 09.77
4 59 Sebastian PourSebastian Pour 11 AC PardubiceAC Pardubice 6 10.12
5 Matěj RůžičkaMatěj Růžička 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 10.26
6 František LoderFrantišek Loder 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 1 10.50
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam JulišAdam Juliš 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 08.34
2 Michal PražákMichal Pražák 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 08.39
3 Lukáš ValentaLukáš Valenta 07 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 4 08.56
4 Štěpán OutrataŠtěpán Outrata 07 AC PardubiceAC Pardubice 4 PB 08.86
5 91 Tomáš PamánekTomáš Pamánek 07 AC PardubiceAC Pardubice 1 08.93
6 Jakub LouvarJakub Louvar 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 08.94
7 Petr NedbalPetr Nedbal 08 AC PardubiceAC Pardubice 4 PB 08.95
8 57 Patrik StoklasaPatrik Stoklasa 08 AC PardubiceAC Pardubice 3 PB 08.97
8 Šimon HegerŠimon Heger 08 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 3 SB 08.97
10 Tomáš JankůTomáš Janků 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 PB 09.12
11 Radek BurkoňRadek Burkoň 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 09.16
12 Václav HolekaVáclav Holeka 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 09.22
13 Jakub RipkaJakub Ripka 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 09.25
14 50 Matouš KarešMatouš Kareš 08 AC PardubiceAC Pardubice 1 09.31
15 Jan KorbutJan Korbut 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 PB 09.36
16 Ondřej AdámekOndřej Adámek 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 09.38
17 Jakub MarousekJakub Marousek 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 09.40
18 Jiří MocekJiří Mocek 09 AC PardubiceAC Pardubice 5 09.55
19 Jan BendaJan Benda 09 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 PB 09.65
20 Ondřej KuchyňkaOndřej Kuchyňka 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 PB 09.67
21 Jakub KábeleJakub Kábele 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 PB 09.70
22 Jakub ŠerýJakub Šerý 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 PB 09.73
23 Šimon PavlíkŠimon Pavlík 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 09.77
24 Filip ČermákFilip Čermák 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 09.78
25 Benjamín HolíkBenjamín Holík 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 09.84
25 Alexandr BendaAlexandr Benda 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 09.84
27 Radim TáborskýRadim Táborský 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 09.93
28 Petr PtáčekPetr Ptáček 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 09.95
29 39 Radim JičínskýRadim Jičínský 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 09.99
30 Pavel OlivaPavel Oliva 10 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 2 10.01
31 59 Sebastian PourSebastian Pour 11 AC PardubiceAC Pardubice 6 10.12
32 Samuel Van SasSamuel Van Sas 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 10.14
33 42 Tadeáš BarvíkTadeáš Barvík 10 AC PardubiceAC Pardubice 2 10.18
34 Adam JaneckýAdam Janecký 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 10.25
35 Matěj RůžičkaMatěj Růžička 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 10.26
36 48 Lukáš KuthLukáš Kuth 10 AC PardubiceAC Pardubice 6 10.27
37 František LoderFrantišek Loder 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 1 10.50
Vít DucháčekVít Ducháček 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 DNS

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (ne, 27.9.2020 - 11:50) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam JulišAdam Juliš 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 SB 08.19 11.00
2 Michal PražákMichal Pražák 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 SB 08.34 9.00
3 Lukáš ValentaLukáš Valenta 07 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 5 SB 08.39 8.00
4 Štěpán OutrataŠtěpán Outrata 07 AC PardubiceAC Pardubice 2 SB 08.82 7.00
5 Jakub LouvarJakub Louvar 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 SB 08.89 6.00
6 91 Tomáš PamánekTomáš Pamánek 07 AC PardubiceAC Pardubice 6 SB 08.91 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 27.9.2020 - 11:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr NedbalPetr Nedbal 08 AC PardubiceAC Pardubice 3 SB 08.93 4.00
2 57 Patrik StoklasaPatrik Stoklasa 08 AC PardubiceAC Pardubice 4 08.97 3.00
3 Šimon HegerŠimon Heger 08 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 2 SB 08.97 2.00
4 Radek BurkoňRadek Burkoň 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 SB 09.05 1.00
5 Tomáš JankůTomáš Janků 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 SB 09.07
Václav HolekaVáclav Holeka 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 DNS
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 27.9.2020 - 11:00) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa KošťálováDenisa Košťálová 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 08.63
2 Natálie DedíkováNatálie Dedíková 07 AC PardubiceAC Pardubice 3 09.14
3 Nela BisováNela Bisová 07 AC PardubiceAC Pardubice 5 09.24
4 Nela NekolováNela Nekolová 08 AC PardubiceAC Pardubice 6 SB 09.68
5 Natálie ŠmeralováNatálie Šmeralová 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 PB 09.81
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (ne, 27.9.2020 - 11:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára HynkováSára Hynková 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 08.49
2 Veronika KotyzováVeronika Kotyzová 09 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 3 09.17
3 Magdaléna KutováMagdaléna Kutová 08 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 5 09.18
4 Anežka ZahradníčkováAnežka Zahradníčková 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 10.21
5 Anna ŠtěpánkováAnna Štěpánková 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 10.76
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (ne, 27.9.2020 - 11:00) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora JankůBarbora Janků 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 PB 08.54
2 Anežka ŘíhováAnežka Říhová 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 09.14
3 Aneta JamborováAneta Jamborová 08 AC PardubiceAC Pardubice 5 09.40
4 37 Elishka Van SasElishka Van Sas 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 PB 09.65
5 Marie LapkováMarie Lapková 07 AC PardubiceAC Pardubice 1 09.66
Veronika BezouškováVeronika Bezoušková 08 AC PardubiceAC Pardubice 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (ne, 27.9.2020 - 11:00) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie ManychováLucie Manychová 07 AC PardubiceAC Pardubice 4 08.77
2 Monika ZemkováMonika Zemková 07 AC PardubiceAC Pardubice 1 09.02
3 Viktorie KárychováViktorie Kárychová 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 PB 09.21
4 Maombi JílkováMaombi Jílková 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 09.33
5 Tereza KožíškováTereza Kožíšková 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 09.60
6 Lucie BělovskáLucie Bělovská 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 PB 10.06
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (ne, 27.9.2020 - 11:00) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna ŠtorkováAnna Štorková 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 08.84
2 Gabriela MenclováGabriela Menclová 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 PB 09.15
3 Barbora KühnováBarbora Kühnová 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 09.27
4 Maya OuhrabkováMaya Ouhrabková 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 PB 09.56
5 Pavlína LorencováPavlína Lorencová 07 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 1 09.56
6 Laura KlementováLaura Klementová 09 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 PB 10.01
Celkem 6 závodníků
Rozběh 06 (ne, 27.9.2020 - 11:00) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika ČechováVeronika Čechová 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 08.93
2 Barbora LetochováBarbora Letochová 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 09.03
3 Nela RozinkováNela Rozinková 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 1 09.53
4 Lucie ChaloupkováLucie Chaloupková 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 PB 09.63
5 Natálie PevnáNatálie Pevná 07 AC PardubiceAC Pardubice 5 09.77
6 Viola NovotnáViola Novotná 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 10.10
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára HynkováSára Hynková 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 08.49
2 Barbora JankůBarbora Janků 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 PB 08.54
3 Denisa KošťálováDenisa Košťálová 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 08.63
4 Lucie ManychováLucie Manychová 07 AC PardubiceAC Pardubice 4 08.77
5 Anna ŠtorkováAnna Štorková 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 08.84
6 Veronika ČechováVeronika Čechová 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 08.93
7 Monika ZemkováMonika Zemková 07 AC PardubiceAC Pardubice 1 09.02
8 Barbora LetochováBarbora Letochová 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 09.03
9 Natálie DedíkováNatálie Dedíková 07 AC PardubiceAC Pardubice 3 09.14
9 Anežka ŘíhováAnežka Říhová 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 09.14
11 Gabriela MenclováGabriela Menclová 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 PB 09.15
12 Veronika KotyzováVeronika Kotyzová 09 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 3 09.17
13 Magdaléna KutováMagdaléna Kutová 08 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 5 09.18
14 Viktorie KárychováViktorie Kárychová 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 PB 09.21
15 Nela BisováNela Bisová 07 AC PardubiceAC Pardubice 5 09.24
16 Barbora KühnováBarbora Kühnová 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 09.27
17 Maombi JílkováMaombi Jílková 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 09.33
18 Aneta JamborováAneta Jamborová 08 AC PardubiceAC Pardubice 5 09.40
19 Nela RozinkováNela Rozinková 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 1 09.53
20 Maya OuhrabkováMaya Ouhrabková 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 PB 09.56
20 Pavlína LorencováPavlína Lorencová 07 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 1 09.56
22 Tereza KožíškováTereza Kožíšková 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 09.60
23 Lucie ChaloupkováLucie Chaloupková 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 PB 09.63
24 37 Elishka Van SasElishka Van Sas 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 PB 09.65
25 Marie LapkováMarie Lapková 07 AC PardubiceAC Pardubice 1 09.66
26 Nela NekolováNela Nekolová 08 AC PardubiceAC Pardubice 6 SB 09.68
27 Natálie PevnáNatálie Pevná 07 AC PardubiceAC Pardubice 5 09.77
28 Natálie ŠmeralováNatálie Šmeralová 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 PB 09.81
29 Laura KlementováLaura Klementová 09 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 PB 10.01
30 Lucie BělovskáLucie Bělovská 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 PB 10.06
31 Viola NovotnáViola Novotná 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 10.10
32 Anežka ZahradníčkováAnežka Zahradníčková 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 10.21
33 Anna ŠtěpánkováAnna Štěpánková 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 10.76
Veronika BezouškováVeronika Bezoušková 08 AC PardubiceAC Pardubice 2 DNS

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (ne, 27.9.2020 - 12:05) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára HynkováSára Hynková 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 SB 08.38 11.00
2 Barbora JankůBarbora Janků 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 SB 08.47 9.00
3 Denisa KošťálováDenisa Košťálová 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 SB 08.48 8.00
4 Lucie ManychováLucie Manychová 07 AC PardubiceAC Pardubice 2 08.79 7.00
5 Anna ŠtorkováAnna Štorková 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 SB 08.83 6.00
6 Veronika ČechováVeronika Čechová 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 09.15 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 27.9.2020 - 12:05) official Vítr: -2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora LetochováBarbora Letochová 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 09.15 4.00
2 Monika ZemkováMonika Zemková 07 AC PardubiceAC Pardubice 3 09.20 3.00
3 Anežka ŘíhováAnežka Říhová 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 09.25 2.00
4 Natálie DedíkováNatálie Dedíková 07 AC PardubiceAC Pardubice 5 09.26 1.00
5 Gabriela MenclováGabriela Menclová 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 09.34
6 Veronika KotyzováVeronika Kotyzová 09 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 6 09.40
Celkem 6 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 27.9.2020 - 13:10) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal PražákMichal Pražák 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 20.60 11.00
2 Štěpán OutrataŠtěpán Outrata 07 AC PardubiceAC Pardubice 4 PB 21.26 9.00
3 Šimon SuldovskýŠimon Suldovský 08 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 2 PB 21.63 7.00
4 Vojtěch ZajíčekVojtěch Zajíček 08 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 1 PB 21.66 6.00
5 Vít DucháčekVít Ducháček 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 22.91 1.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 27.9.2020 - 13:10) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 60 Dominik ŠrajerDominik Šrajer 08 AC PardubiceAC Pardubice 2 22.00 5.00
2 Rudolf ŠvecRudolf Švec 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 22.64 2.00
3 Ondřej AdámekOndřej Adámek 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 PB 23.33
4 49 Lukáš TůmaLukáš Tůma 11 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 PB 25.22
5 45 Marek KadaněMarek Kadaně 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 1 25.75
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 27.9.2020 - 13:10) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 53 Kryštof VrančíkKryštof Vrančík 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 21.52 8.00
2 Tomáš JankůTomáš Janků 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 22.04 4.00
3 Matěj ŠpatenkaMatěj Špatenka 09 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 4 22.25 3.00
4 Tomáš ZapletalTomáš Zapletal 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 24.27
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal PražákMichal Pražák 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 20.60 11.00
2 Štěpán OutrataŠtěpán Outrata 07 AC PardubiceAC Pardubice 4 PB 21.26 9.00
3 53 Kryštof VrančíkKryštof Vrančík 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 21.52 8.00
4 Šimon SuldovskýŠimon Suldovský 08 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 2 PB 21.63 7.00
5 Vojtěch ZajíčekVojtěch Zajíček 08 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 1 PB 21.66 6.00
6 60 Dominik ŠrajerDominik Šrajer 08 AC PardubiceAC Pardubice 2 22.00 5.00
7 Tomáš JankůTomáš Janků 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 22.04 4.00
8 Matěj ŠpatenkaMatěj Špatenka 09 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 4 22.25 3.00
9 Rudolf ŠvecRudolf Švec 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 22.64 2.00
10 Vít DucháčekVít Ducháček 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 22.91 1.00
11 Ondřej AdámekOndřej Adámek 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 PB 23.33
12 Tomáš ZapletalTomáš Zapletal 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 24.27
13 49 Lukáš TůmaLukáš Tůma 11 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 PB 25.22
14 45 Marek KadaněMarek Kadaně 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 1 25.75

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 27.9.2020 - 13:30) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa KošťálováDenisa Košťálová 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 20.42 11.00
2 26 Barbora StekláBarbora Steklá 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 PB 20.83 9.00
3 24 Karolína VyňuchalováKarolína Vyňuchalová 07 AC PardubiceAC Pardubice 2 21.75 8.00
4 Lucie ManychováLucie Manychová 07 AC PardubiceAC Pardubice 1 21.82 7.00
5 Monika ZemkováMonika Zemková 07 AC PardubiceAC Pardubice 6 22.08 6.00
6 Tereza ŠejnohováTereza Šejnohová 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 24.16
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 27.9.2020 - 13:30) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika KotyzováVeronika Kotyzová 09 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 5 PB 22.57 4.00
2 Veronika VávrováVeronika Vávrová 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 PB 22.89 3.00
3 Anna BurkoňováAnna Burkoňová 07 AC PardubiceAC Pardubice 6 PB 23.02 2.00
4 Pavlína LinhartováPavlína Linhartová 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 23.19
5 Viktorie BajerováViktorie Bajerová 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 23.39
6 Karolína KlodnerováKarolína Klodnerová 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 23.74
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 27.9.2020 - 13:30) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KožíškováTereza Kožíšková 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 PB 23.25
2 Marie KošinováMarie Košinová 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 24.03
3 Nikola HyhlíkováNikola Hyhlíková 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 PB 24.58
4 Kateřina ČervinkováKateřina Červinková 07 AC PardubiceAC Pardubice 3 24.82
5 Lucie BělovskáLucie Bělovská 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 25.27
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 27.9.2020 - 13:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie NádvorníkováLucie Nádvorníková 08 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 PB 24.40
2 Laura KlementováLaura Klementová 09 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 PB 24.65
3 Johana BlaškoJohana Blaško 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 25.59
4 Lucie FaltejskováLucie Faltejsková 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 PB 25.83
5 Anna DostálováAnna Dostálová 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 26.25
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (ne, 27.9.2020 - 13:30) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna MohoutováAnna Mohoutová 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 1 PB 22.30 5.00
2 Maya OuhrabkováMaya Ouhrabková 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 23.16 1.00
3 Marie LapkováMarie Lapková 07 AC PardubiceAC Pardubice 4 23.55
4 Nela LuxováNela Luxová 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 24.51
Veronika BezouškováVeronika Bezoušková 08 AC PardubiceAC Pardubice 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa KošťálováDenisa Košťálová 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 20.42 11.00
2 26 Barbora StekláBarbora Steklá 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 PB 20.83 9.00
3 24 Karolína VyňuchalováKarolína Vyňuchalová 07 AC PardubiceAC Pardubice 2 21.75 8.00
4 Lucie ManychováLucie Manychová 07 AC PardubiceAC Pardubice 1 21.82 7.00
5 Monika ZemkováMonika Zemková 07 AC PardubiceAC Pardubice 6 22.08 6.00
6 Anna MohoutováAnna Mohoutová 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 1 PB 22.30 5.00
7 Veronika KotyzováVeronika Kotyzová 09 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 5 PB 22.57 4.00
8 Veronika VávrováVeronika Vávrová 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 PB 22.89 3.00
9 Anna BurkoňováAnna Burkoňová 07 AC PardubiceAC Pardubice 6 PB 23.02 2.00
10 Maya OuhrabkováMaya Ouhrabková 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 23.16 1.00
11 Pavlína LinhartováPavlína Linhartová 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 23.19
12 Tereza KožíškováTereza Kožíšková 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 PB 23.25
13 Viktorie BajerováViktorie Bajerová 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 23.39
14 Marie LapkováMarie Lapková 07 AC PardubiceAC Pardubice 4 23.55
15 Karolína KlodnerováKarolína Klodnerová 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 23.74
16 Marie KošinováMarie Košinová 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 24.03
17 Tereza ŠejnohováTereza Šejnohová 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 24.16
18 Lucie NádvorníkováLucie Nádvorníková 08 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 PB 24.40
19 Nela LuxováNela Luxová 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 24.51
20 Nikola HyhlíkováNikola Hyhlíková 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 PB 24.58
21 Laura KlementováLaura Klementová 09 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 PB 24.65
22 Kateřina ČervinkováKateřina Červinková 07 AC PardubiceAC Pardubice 3 24.82
23 Lucie BělovskáLucie Bělovská 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 25.27
24 Johana BlaškoJohana Blaško 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 25.59
25 Lucie FaltejskováLucie Faltejsková 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 PB 25.83
26 Anna DostálováAnna Dostálová 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 26.25
Veronika BezouškováVeronika Bezoušková 08 AC PardubiceAC Pardubice 3 DNS

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 27.9.2020 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán OutrataŠtěpán Outrata 07 AC PardubiceAC Pardubice 3 44.94 11.00
2 Šimon SuldovskýŠimon Suldovský 08 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 2 PB 45.96 9.00
3 Lukáš ValentaLukáš Valenta 07 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 1 PB 45.97 8.00
4 Jiří VacekJiří Vacek 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 47.07 7.00
5 Jakub ŠerýJakub Šerý 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 53.51 3.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 27.9.2020 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán HladíkŠtěpán Hladík 07 AC PardubiceAC Pardubice 3 51.24 6.00
2 Jakub RipkaJakub Ripka 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 51.80 5.00
3 Jan BlaškoJan Blaško 09 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 53.24 4.00
4 Jiří MocekJiří Mocek 09 AC PardubiceAC Pardubice 2 PB 54.16 2.00
5 Samuel Van SasSamuel Van Sas 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 56.79 1.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán OutrataŠtěpán Outrata 07 AC PardubiceAC Pardubice 3 44.94 11.00
2 Šimon SuldovskýŠimon Suldovský 08 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 2 PB 45.96 9.00
3 Lukáš ValentaLukáš Valenta 07 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 1 PB 45.97 8.00
4 Jiří VacekJiří Vacek 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 47.07 7.00
5 Štěpán HladíkŠtěpán Hladík 07 AC PardubiceAC Pardubice 3 51.24 6.00
6 Jakub RipkaJakub Ripka 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 51.80 5.00
7 Jan BlaškoJan Blaško 09 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 53.24 4.00
8 Jakub ŠerýJakub Šerý 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 53.51 3.00
9 Jiří MocekJiří Mocek 09 AC PardubiceAC Pardubice 2 PB 54.16 2.00
10 Samuel Van SasSamuel Van Sas 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 56.79 1.00

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 27.9.2020 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora JankůBarbora Janků 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 45.19 11.00
2 Sára HynkováSára Hynková 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 46.68 9.00
3 Monika ZemkováMonika Zemková 07 AC PardubiceAC Pardubice 1 PB 46.69 8.00
4 Veronika VávrováVeronika Vávrová 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 48.78 7.00
5 Tereza NovotnáTereza Novotná 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 49.55 5.00
6 Bohdana MetyšováBohdana Metyšová 08 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 5 52.57
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 27.9.2020 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína KlodnerováKarolína Klodnerová 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 PB 49.48 6.00
2 Tereza KožíškováTereza Kožíšková 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 50.67 1.00
3 Kristýna LipenskáKristýna Lipenská 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 1 51.07
4 Aneta JamborováAneta Jamborová 08 AC PardubiceAC Pardubice 6 51.27
5 Natálie ŠmeralováNatálie Šmeralová 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 55.23
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 27.9.2020 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie LehkáLucie Lehká 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 PB 49.57 4.00
2 Kateřina ČervinkováKateřina Červinková 07 AC PardubiceAC Pardubice 4 PB 49.75 3.00
3 Markéta ŠejnohováMarkéta Šejnohová 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 PB 50.38 2.00
4 Marie KošinováMarie Košinová 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 PB 50.70
5 Michaela UmováMichaela Umová 08 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 6 59.42
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora JankůBarbora Janků 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 45.19 11.00
2 Sára HynkováSára Hynková 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 46.68 9.00
3 Monika ZemkováMonika Zemková 07 AC PardubiceAC Pardubice 1 PB 46.69 8.00
4 Veronika VávrováVeronika Vávrová 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 48.78 7.00
5 Karolína KlodnerováKarolína Klodnerová 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 PB 49.48 6.00
6 Tereza NovotnáTereza Novotná 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 49.55 5.00
7 Lucie LehkáLucie Lehká 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 PB 49.57 4.00
8 Kateřina ČervinkováKateřina Červinková 07 AC PardubiceAC Pardubice 4 PB 49.75 3.00
9 Markéta ŠejnohováMarkéta Šejnohová 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 PB 50.38 2.00
10 Tereza KožíškováTereza Kožíšková 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 50.67 1.00
11 Marie KošinováMarie Košinová 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 PB 50.70
12 Kristýna LipenskáKristýna Lipenská 09 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 1 51.07
13 Aneta JamborováAneta Jamborová 08 AC PardubiceAC Pardubice 6 51.27
14 Bohdana MetyšováBohdana Metyšová 08 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 5 52.57
15 Natálie ŠmeralováNatálie Šmeralová 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 55.23
16 Michaela UmováMichaela Umová 08 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 6 59.42

800 m - Ml. žáci

(ne, 27.9.2020 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 55 Dominik BažoutDominik Bažout 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 2:25.00 11.00
2 56 Jiří MarekJiří Marek 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 PB 2:29.38 9.00
3 60 Dominik ŠrajerDominik Šrajer 08 AC PardubiceAC Pardubice 6 2:38.57 8.00
4 57 Patrik StoklasaPatrik Stoklasa 08 AC PardubiceAC Pardubice 3 2:45.18 7.00
5 91 Tomáš PamánekTomáš Pamánek 07 AC PardubiceAC Pardubice 8 2:52.29 6.00
6 58 Daniel RazýmDaniel Razým 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 2:57.15 5.00
7 59 Sebastian PourSebastian Pour 11 AC PardubiceAC Pardubice 5 PB 3:00.96 4.00
8 84 Eduard MarušEduard Maruš 10 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 7 3:02.11 3.00
Celkem 8 závodníků

800 m - Ml. žákyně

(ne, 27.9.2020 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 26 Barbora StekláBarbora Steklá 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 PB 2:32.32 11.00
2 24 Karolína VyňuchalováKarolína Vyňuchalová 07 AC PardubiceAC Pardubice 1 PB 2:32.88 9.00
3 29 Karin KamarytováKarin Kamarytová 08 AC PardubiceAC Pardubice 4 2:40.93 8.00
4 28 Anna KožíškováAnna Kožíšková 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 2:41.94 7.00
5 30 Viktorie ŠmejdováViktorie Šmejdová 07 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 5 2:47.58 6.00
6 32 Beáta BartoníčkováBeáta Bartoníčková 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 2:50.37 5.00
7 35 Nela ŠkeříkováNela Škeříková 07 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 9 PB 2:51.43 4.00
8 34 Lenka ZemánkováLenka Zemánková 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 8 2:53.04 3.00
9 33 Anna KratochvílováAnna Kratochvílová 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 2:54.80 2.00
10 36 Charlotte Nela CrhováCharlotte Nela Crhová 11 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 10 PB 3:14.45 1.00
11 37 Elishka Van SasElishka Van Sas 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 11 3:19.58
Celkem 11 závodníků

1500 m - Ml. žáci

(ne, 27.9.2020 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 38 Ondřej ChaloupekOndřej Chaloupek 07 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 1 5:19.47 11.00
2 53 Kryštof VrančíkKryštof Vrančík 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 11 5:26.26 9.00
3 46 Tadeáš MiškolciTadeáš Miškolci 10 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 5 PB 5:42.80 8.00
4 50 Matouš KarešMatouš Kareš 08 AC PardubiceAC Pardubice 8 5:47.45 7.00
5 39 Radim JičínskýRadim Jičínský 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 5:52.91 6.00
6 45 Marek KadaněMarek Kadaně 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 5:55.49 5.00
7 48 Lukáš KuthLukáš Kuth 10 AC PardubiceAC Pardubice 6 SB 6:07.32 4.00
8 54 Jindřich VyroubalJindřich Vyroubal 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 12 6:10.54 3.00
9 42 Tadeáš BarvíkTadeáš Barvík 10 AC PardubiceAC Pardubice 3 6:19.12 2.00
10 49 Lukáš TůmaLukáš Tůma 11 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 7 PB 6:29.77 1.00
52 František ŠperkaFrantišek Šperka 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 10 DNS
51 Jakub NezvalJakub Nezval 07 AC PardubiceAC Pardubice 9 DNS
Celkem 12 závodníků

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 27.9.2020 - 10:00) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam JulišAdam Juliš 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 PB 09.43 11.00
2 55 Dominik BažoutDominik Bažout 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 PB 09.75 9.00
3 Šimon KrausŠimon Kraus 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 PB 10.05 8.00
4 56 Jiří MarekJiří Marek 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 10.80 7.00
5 Vojtěch ZajíčekVojtěch Zajíček 08 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 1 PB 10.99 4.00
6 Patrik JonášPatrik Jonáš 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 PB 11.00 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 27.9.2020 - 10:00) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rudolf ŠvecRudolf Švec 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 PB 10.84 6.00
2 Jiří VacekJiří Vacek 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 PB 10.85 5.00
3 Šimon SuldovskýŠimon Suldovský 08 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 3 PB 11.20 2.00
4 Šimon HegerŠimon Heger 08 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 6 PB 11.46 1.00
5 Štěpán HladíkŠtěpán Hladík 07 AC PardubiceAC Pardubice 2 SB 12.14
6 Jiří MocekJiří Mocek 09 AC PardubiceAC Pardubice 1 12.85
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 27.9.2020 - 10:00) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek ZelinkaMarek Zelinka 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 PB 12.45
2 Čeněk ŠmídČeněk Šmíd 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 PB 12.73
3 Adam JaneckýAdam Janecký 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 PB 12.78
4 Benjamín HolíkBenjamín Holík 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 13.78
5 Adam JonášAdam Jonáš 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 PB 13.88
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam JulišAdam Juliš 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 PB 09.43 11.00
2 55 Dominik BažoutDominik Bažout 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 PB 09.75 9.00
3 Šimon KrausŠimon Kraus 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 PB 10.05 8.00
4 56 Jiří MarekJiří Marek 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 10.80 7.00
5 Rudolf ŠvecRudolf Švec 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 PB 10.84 6.00
6 Jiří VacekJiří Vacek 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 PB 10.85 5.00
7 Vojtěch ZajíčekVojtěch Zajíček 08 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 1 PB 10.99 4.00
8 Patrik JonášPatrik Jonáš 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 PB 11.00 3.00
9 Šimon SuldovskýŠimon Suldovský 08 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 3 PB 11.20 2.00
10 Šimon HegerŠimon Heger 08 Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 6 PB 11.46 1.00
11 Štěpán HladíkŠtěpán Hladík 07 AC PardubiceAC Pardubice 2 SB 12.14
12 Marek ZelinkaMarek Zelinka 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 PB 12.45
13 Čeněk ŠmídČeněk Šmíd 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 PB 12.73
14 Adam JaneckýAdam Janecký 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 PB 12.78
15 Jiří MocekJiří Mocek 09 AC PardubiceAC Pardubice 1 12.85
16 Benjamín HolíkBenjamín Holík 09 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 13.78
17 Adam JonášAdam Jonáš 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 PB 13.88

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 27.9.2020 - 10:20) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna ŠtorkováAnna Štorková 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 PB 10.41 11.00
2 Denisa KošťálováDenisa Košťálová 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 10.59 9.00
3 Barbora JankůBarbora Janků 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 10.62 8.00
4 Tereza MedunováTereza Medunová 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 10.74 7.00
5 Natálie DedíkováNatálie Dedíková 07 AC PardubiceAC Pardubice 1 PB 11.02 6.00
6 Veronika ČechováVeronika Čechová 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 12.24
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 27.9.2020 - 10:20) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška LipskáEliška Lipská 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 11.26 5.00
2 Magdaléna VysokáMagdaléna Vysoká 07 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 PB 11.35 4.00
3 Elena SkřivánkováElena Skřivánková 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 11.58 3.00
4 Barbora LetochováBarbora Letochová 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 PB 11.82 1.00
5 30 Viktorie ŠmejdováViktorie Šmejdová 07 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 5 11.90
6 Charlene CrhováCharlene Crhová 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 11.91
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 27.9.2020 - 10:20) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška BílkováEliška Bílková 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 PB 12.12
2 Leontýna MihulkováLeontýna Mihulková 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 PB 12.16
3 Adéla PeřinováAdéla Peřinová 07 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 6 PB 12.43
4 29 Karin KamarytováKarin Kamarytová 08 AC PardubiceAC Pardubice 4 12.54
5 Lucie MorávkováLucie Morávková 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 PB 12.57
6 Viktorie BajerováViktorie Bajerová 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 12.80
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 27.9.2020 - 10:20) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie LehkáLucie Lehká 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 11.61 2.00
2 Karolína KorábováKarolína Korábová 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 PB 12.71
3 Tereza SlabihoudováTereza Slabihoudová 07 AC PardubiceAC Pardubice 2 13.18
4 Nikola ChourováNikola Chourová 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 PB 13.19
5 Lucie FaltejskováLucie Faltejsková 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 13.95
6 Nela NekolováNela Nekolová 08 AC PardubiceAC Pardubice 6 PB 13.97
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna ŠtorkováAnna Štorková 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 PB 10.41 11.00
2 Denisa KošťálováDenisa Košťálová 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 10.59 9.00
3 Barbora JankůBarbora Janků 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 10.62 8.00
4 Tereza MedunováTereza Medunová 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 10.74 7.00
5 Natálie DedíkováNatálie Dedíková 07 AC PardubiceAC Pardubice 1 PB 11.02 6.00
6 Eliška LipskáEliška Lipská 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 11.26 5.00
7 Magdaléna VysokáMagdaléna Vysoká 07 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 PB 11.35 4.00
8 Elena SkřivánkováElena Skřivánková 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 11.58 3.00
9 Lucie LehkáLucie Lehká 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 11.61 2.00
10 Barbora LetochováBarbora Letochová 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 PB 11.82 1.00
11 30 Viktorie ŠmejdováViktorie Šmejdová 07 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 5 11.90
12 Charlene CrhováCharlene Crhová 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 11.91
13 Eliška BílkováEliška Bílková 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 PB 12.12
14 Leontýna MihulkováLeontýna Mihulková 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 PB 12.16
15 Veronika ČechováVeronika Čechová 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 12.24
16 Adéla PeřinováAdéla Peřinová 07 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 6 PB 12.43
17 29 Karin KamarytováKarin Kamarytová 08 AC PardubiceAC Pardubice 4 12.54
18 Lucie MorávkováLucie Morávková 08 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 PB 12.57
19 Karolína KorábováKarolína Korábová 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 PB 12.71
20 Viktorie BajerováViktorie Bajerová 08 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 2 12.80
21 Tereza SlabihoudováTereza Slabihoudová 07 AC PardubiceAC Pardubice 2 13.18
22 Nikola ChourováNikola Chourová 08 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 PB 13.19
23 Lucie FaltejskováLucie Faltejsková 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 13.95
24 Nela NekolováNela Nekolová 08 AC PardubiceAC Pardubice 6 PB 13.97

4 x 60 m - Ml. žáci

Ml. žáci 01 (ne, 27.9.2020 - 13:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 53 Vrančík, Burkoň, Jonáš, Louvar Vrančík, Burkoň, Jonáš, Louvar Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 34.31 11.00
2 Oliva, Miškolci, Špatenka, Valenta Oliva, Miškolci, Špatenka, Valenta Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun 4 36.35 9.00
3 Janků, Zelinka, Van Sas, Kuchyňka Janků, Zelinka, Van Sas, Kuchyňka TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 36.68 8.00
4 50 Kareš, Pamánek, Pour, Nezval Kareš, Pamánek, Pour, Nezval AC PardubiceAC Pardubice 6 37.30 6.00
5 Janecký, Jičínský, Jonáš, Šerý Janecký, Jičínský, Jonáš, Šerý ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 38.75 4.00
6 Blaško, Zapletal, Ducháček, Šmíd Blaško, Zapletal, Ducháček, Šmíd TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 39.17 3.00
Celkem 6 závodníků
Ml. žáci 02 (ne, 27.9.2020 - 13:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bárta, Holík, Kopecký, Marousek Bárta, Holík, Kopecký, Marousek Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 37.17 7.00
2 Benda, Benda, Čermák, Kadaně Benda, Benda, Čermák, Kadaně ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 38.06 5.00
3 56 Marek, Tůma, Loder, Šperka Marek, Tůma, Loder, Šperka TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 39.76 2.00
Celkem 3 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně

Ml. žákyně 01 (ne, 27.9.2020 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hynková, Kárychová, Říhová, Skřivánková Hynková, Kárychová, Říhová, Skřivánková ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 6 33.95 11.00
2 Klodnerová, Linhartová, Menclová, Mihulková Klodnerová, Linhartová, Menclová, Mihulková Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 35.33 8.00
3 Peřinová, Šmejdová, Nádvorníková, Škeříková Peřinová, Šmejdová, Nádvorníková, Škeříková TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 5 35.40 7.00
4 Manychová, Červinková, Burkoňová, Bisová Manychová, Červinková, Burkoňová, Bisová AC PardubiceAC Pardubice 2 35.80 6.00
5 Karalová, Lorencova, Šejnohová, Šejnohová Karalová, Lorencova, Šejnohová, Šejnohová TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 37.27 4.00
6 Bělovská, Blaško, Brožková, Hyhlíková Bělovská, Blaško, Brožková, Hyhlíková TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 38.96
Celkem 6 závodníků
Ml. žákyně 02 (ne, 27.9.2020 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jílková, Svojanovská, Novotná, Steklá Jílková, Svojanovská, Novotná, Steklá TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 35.03 9.00
2 Hávová, Ouhrabková, Rozinková, Chaloupková Hávová, Ouhrabková, Rozinková, Chaloupková ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 5 35.90 5.00
3 Umová, Nováková, Lorencová, Metyšová Umová, Nováková, Lorencová, Metyšová TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 4 37.61 2.00
4 Štrupová, Straková, Chourová, Vávrová Štrupová, Straková, Chourová, Vávrová Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 37.76 1.00
Celkem 4 závodníků
Ml. žákyně 03 (ne, 27.9.2020 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Crhová, Zahradníčková, Korábová, Lipenská Crhová, Zahradníčková, Korábová, Lipenská TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 37.36
2 Hirková, Štěpánková, Crhová, Pešinová Hirková, Štěpánková, Crhová, Pešinová TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 40.05
Faltejsková, Harantová, Bartoníčková, Novotná Faltejsková, Harantová, Bartoníčková, Novotná ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 DQ
Celkem 3 závodníků

skok vysoký - Ml. žáci

(ne, 27.9.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.151.201.251.301.331.361.391.421.451.481.511.54 Body
1 Václav HolekaVáclav Holeka
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
08 3 PB 1.48 oooxoxoxxoxoxxoooxxx 11.00
2 Samuel KopeckýSamuel Kopecký
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 7 PB 1.48 oooxooxoxoxxoxoxxoxxx 9.00
3 Šimon KrausŠimon Kraus
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
07 8 PB 1.39 oooooxooxxx 8.00
4 Petr NedbalPetr Nedbal
AC PardubiceAC Pardubice
08 6 PB 1.33 ooooxoxxx 7.00
5 Adam JonášAdam Jonáš
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
08 5 PB 1.33 -xoxoxoxxoxxx 6.00
6 56 Jiří MarekJiří Marek
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
07 4 1.20 ooxxx 5.00
7 Vít DucháčekVít Ducháček
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
08 2 1.20 oxoxxx 4.00
Ondra SchmidOndra Schmid
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
07 1 DNS
Celkem 8 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(ne, 27.9.2020 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.151.201.251.301.331.361.391.421.451.481.51 Body
1 Lucie LehkáLucie Lehká
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
07 19 PB 1.42 oooooooxxoxxx 11.00
MS Aneta VoleskáAneta Voleská
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
07 1 PB 1.39 ooooxoxxoxoxxx
3 Berenika GultováBerenika Gultová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
07 12 PB 1.39 oooxoxoxxoxoxxx 9.00
4 Magdaléna MencováMagdaléna Mencová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 17 PB 1.36 -ooxxoxooxxx 8.00
5 Tereza MedunováTereza Medunová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
08 16 PB 1.36 oooooxxoxxx 7.00
6 Adéla SyrovcováAdéla Syrovcová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 18 PB 1.33 --oooxxx 6.00
7 Pavlína LorencováPavlína Lorencová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
07 15 PB 1.33 ooooxxoxxx 5.00
8 Karolína KorábováKarolína Korábová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
07 9 PB 1.30 ooxooxxx 4.00
9 34 Lenka ZemánkováLenka Zemánková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 8 PB 1.30 oooxoxxx 3.00
10 Barbora KühnováBarbora Kühnová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
08 14 PB 1.25 oooxxx 2.00
11 Tereza NovotnáTereza Novotná
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
09 4 PB 1.25 oxxooxxx 1.00
12 Kateřina HávováKateřina Hávová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 13 PB 1.25 ooxxoxxx
13= Magdaléna VysokáMagdaléna Vysoká
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
07 5 PB 1.20 ooxxx
13= Viktorie BajerováViktorie Bajerová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
08 10 PB 1.20 ooxxx
15 Marie KošinováMarie Košinová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
08 6 PB 1.20 xooxxx
16= Nela LuxováNela Luxová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
08 3 PB 1.15 oxxx
16= Johana BlaškoJohana Blaško
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
08 2 PB 1.15 oxxx
Natálie PevnáNatálie Pevná
AC PardubiceAC Pardubice
07 11 DNS
32 Beáta BartoníčkováBeáta Bartoníčková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 7 NM xxx
Celkem 19 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(ne, 27.9.2020 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam JulišAdam Juliš
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 30 PB 4.95 +1.6 m/s 4.95  +1.60.00.04.950.00.00.0 11.00
2 Šimon KrausŠimon Kraus
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
07 29 PB 4.87 +0.1 m/s 4.87  +0.10.00.04.870.00.00.0 9.00
3 Šimon HegerŠimon Heger
Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun
08 25 PB 4.46 +0.4 m/s 4.46  +0.40.00.04.460.00.00.0 8.00
4 Jiří VacekJiří Vacek
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
08 26 PB 4.41 +1.5 m/s 4.41  +1.50.00.04.410.00.00.0 7.00
5 60 Dominik ŠrajerDominik Šrajer
AC PardubiceAC Pardubice
08 1 PB 4.40 +1.7 m/s 4.40  +1.70.00.04.400.00.00.0 6.00
6 57 Patrik StoklasaPatrik Stoklasa
AC PardubiceAC Pardubice
08 16 PB 4.23 +0.5 m/s 4.23  +0.50.00.04.230.00.00.0 5.00
7 Václav HolekaVáclav Holeka
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
08 24 PB 4.22 -0.1 m/s 4.22  -0.10.00.04.220.00.00.0 4.00
8 Radek BurkoňRadek Burkoň
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
08 17 PB 4.18 +1.1 m/s 4.18  +1.10.00.04.180.00.00.0 3.00
9 38 Ondřej ChaloupekOndřej Chaloupek
Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun
07 27 PB 4.16 +0.1 m/s 4.16  +0.10.00.04.160.00.00.0 2.00
10 Vojtěch ZajíčekVojtěch Zajíček
Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun
08 28 PB 4.15 -0.2 m/s 4.15  -0.20.00.04.150.00.00.0 1.00
11 Petr NedbalPetr Nedbal
AC PardubiceAC Pardubice
08 23 PB 4.09 +0.4 m/s 4.09  +0.40.00.04.090.00.00.0
12 Jan KorbutJan Korbut
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 19 PB 3.98 +0.3 m/s 3.98  +0.30.00.03.980.00.00.0
13 Jakub RipkaJakub Ripka
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
08 21 PB 3.89 +0.9 m/s 3.89  +0.90.00.03.890.00.00.0
14 Jakub LouvarJakub Louvar
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
08 15 PB 3.85 +1.0 m/s 3.85  +1.00.00.03.850.00.00.0
15 Alexandr BendaAlexandr Benda
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 18 PB 3.78 -1.6 m/s 3.78  -1.60.00.03.780.00.00.0
16= Filip ČermákFilip Čermák
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
08 5 PB 3.76 +0.8 m/s 3.76  +0.50.00.03.760.00.00.0
16= Marek ZelinkaMarek Zelinka
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
07 22 PB 3.76 +0.5 m/s 3.76  +0.80.00.03.760.00.00.0
18 Jakub MarousekJakub Marousek
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 13 PB 3.74 -0.2 m/s 3.74  -0.20.00.03.740.00.00.0
19 Rudolf ŠvecRudolf Švec
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 20 PB 3.72 -0.1 m/s 3.72  -0.10.00.03.720.00.00.0
20 58 Daniel RazýmDaniel Razým
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
08 14 PB 3.63 +0.4 m/s 3.63  +0.40.00.03.630.00.00.0
21 Ondřej AdámekOndřej Adámek
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
08 12 PB 3.62 +0.8 m/s 3.62  +0.80.00.03.620.00.00.0
22 Petr PtáčekPetr Ptáček
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 10 PB 3.61 +1.0 m/s 3.61  +1.00.00.03.610.00.00.0
23 Jakub KábeleJakub Kábele
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 3 PB 3.52 +0.2 m/s 3.52  +0.20.00.03.520.00.00.0
24 Šimon PavlíkŠimon Pavlík
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
08 6 PB 3.29 +0.3 m/s 3.29  +0.30.00.03.290.00.00.0
25 Jan BendaJan Benda
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
09 9 PB 3.23 -0.6 m/s 3.23  -0.60.00.03.230.00.00.0
26 Filip ReslerFilip Resler
Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun
09 8 PB 3.08 +1.6 m/s 3.08  +1.60.00.03.080.00.00.0
27 Matěj RůžičkaMatěj Růžička
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 11 PB 3.07 -0.4 m/s 3.07  -0.40.00.03.070.00.00.0
28 Pavel OlivaPavel Oliva
Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun
10 2 PB 3.00 +1.4 m/s 3.00  +1.40.00.03.000.00.00.0
29 Radim TáborskýRadim Táborský
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
08 4 PB 2.81 +1.6 m/s 2.81  +1.60.00.02.810.00.00.0
Čeněk ŠmídČeněk Šmíd
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
08 7 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 30 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(ne, 27.9.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna ŠtorkováAnna Štorková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 35 4.62 +2.3 m/s 4.62  +2.30.00.04.620.00.00.0 11.00
2 Magdaléna MencováMagdaléna Mencová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 16 4.59 +2.3 m/s 4.59  +2.30.00.04.590.00.00.0 9.00
3 Eliška LipskáEliška Lipská
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
08 31 PB 4.42 +1.0 m/s 4.42  +1.00.00.04.420.00.00.0 8.00
4 Veronika ČechováVeronika Čechová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
07 34 PB 4.41 +0.7 m/s 4.41  +0.70.00.04.410.00.00.0 7.00
5 Tereza MedunováTereza Medunová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
08 32 PB 4.29 +1.9 m/s 4.29  +1.90.00.04.290.00.00.0 6.00
6 Veronika KotyzováVeronika Kotyzová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
09 33 PB 4.26 +2.0 m/s 4.26  +2.00.00.04.260.00.00.0 5.00
7 24 Karolína VyňuchalováKarolína Vyňuchalová
AC PardubiceAC Pardubice
07 29 PB 4.19 +0.3 m/s 4.19  +0.30.00.04.190.00.00.0 4.00
8 Barbora LetochováBarbora Letochová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 28 PB 4.13 +1.7 m/s 4.13  +1.70.00.04.130.00.00.0 3.00
9 Anežka ŘíhováAnežka Říhová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 15 PB 4.03 +1.9 m/s 4.03  +1.90.00.04.030.00.00.0 2.00
10 Lucie MorávkováLucie Morávková
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
08 10 4.02 +2.3 m/s 4.02  +2.30.00.04.020.00.00.0 1.00
11 Leontýna MihulkováLeontýna Mihulková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
08 24 PB 3.89 -0.1 m/s 3.89  -0.10.00.03.890.00.00.0
12 Barbora KühnováBarbora Kühnová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
08 27 PB 3.89 -0.6 m/s 3.89  -0.60.00.03.890.00.00.0
13 Natálie DedíkováNatálie Dedíková
AC PardubiceAC Pardubice
07 26 PB 3.89 -0.1 m/s 3.89  -0.10.00.03.890.00.00.0
14 Magdaléna KutováMagdaléna Kutová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
08 20 PB 3.88 +0.1 m/s 3.88  +0.10.00.03.880.00.00.0
15 Charlene CrhováCharlene Crhová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
08 9 PB 3.81 -0.2 m/s 3.81  -0.20.00.03.810.00.00.0
16 Markéta ŠejnohováMarkéta Šejnohová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
07 17 PB 3.76 +0.9 m/s 3.76  +0.90.00.03.760.00.00.0
17 Pavlína LorencováPavlína Lorencová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
07 21 PB 3.75 +0.2 m/s 3.75  +0.20.00.03.750.00.00.0
18 Nela BisováNela Bisová
AC PardubiceAC Pardubice
07 23 PB 3.73 +0.3 m/s 3.73  +0.30.00.03.730.00.00.0
19 Eliška BílkováEliška Bílková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 25 PB 3.70 +0.7 m/s 3.70  +0.70.00.03.700.00.00.0
20 Nela NekolováNela Nekolová
AC PardubiceAC Pardubice
08 18 PB 3.68 -0.1 m/s 3.68  -0.10.00.03.680.00.00.0
21 Nela LuxováNela Luxová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
08 19 PB 3.66 -1.6 m/s 3.66  -1.60.00.03.660.00.00.0
22 Pavlína LinhartováPavlína Linhartová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
08 12 PB 3.63 +0.3 m/s 3.63  +0.30.00.03.630.00.00.0
23 Anna BurkoňováAnna Burkoňová
AC PardubiceAC Pardubice
07 13 PB 3.62 +2.0 m/s 3.62  +2.00.00.03.620.00.00.0
24 Laura KlementováLaura Klementová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
09 7 PB 3.45 +0.5 m/s 3.45  +0.50.00.03.450.00.00.0
25 37 Elishka Van SasElishka Van Sas
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
08 3 PB 3.41 +0.1 m/s 3.41  +0.10.00.03.410.00.00.0
26 Nikola ChourováNikola Chourová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
08 6 PB 3.40 +1.4 m/s 3.40  +1.40.00.03.400.00.00.0
27 Lucie NádvorníkováLucie Nádvorníková
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
08 8 PB 3.37 +0.4 m/s 3.37  +0.40.00.03.370.00.00.0
28 Viola NovotnáViola Novotná
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
08 22 PB 3.34 -0.9 m/s 3.34  -0.90.00.03.340.00.00.0
MS Karolína KořistkováKarolína Kořistková
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
07 4 PB 3.22 +0.5 m/s 3.22  +0.50.00.03.220.00.00.0
30 Michaela UmováMichaela Umová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
08 2 PB 3.11 +0.2 m/s 3.11  +0.20.00.03.110.00.00.0
31 Lucie SvojanovskáLucie Svojanovská
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
09 11 PB 2.97 +0.1 m/s 2.97  +0.10.00.02.970.00.00.0
32 Anna ŠtěpánkováAnna Štěpánková
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
10 1 2.91 +2.1 m/s 2.91  +2.10.00.02.910.00.00.0
33 Anežka ZahradníčkováAnežka Zahradníčková
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
10 5 PB 2.87 +0.7 m/s 2.87  +0.70.00.02.870.00.00.0
Lucie LehkáLucie Lehká
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
07 30 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Hana LorencováHana Lorencová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
07 14 NM 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 35 závodníků

vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(ne, 27.9.2020 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Markéta HarantováMarkéta Harantová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 27 10.97 0.0 11.00
2 Anna MohoutováAnna Mohoutová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 26 10.52 0.0 9.00
3 Adéla PeřinováAdéla Peřinová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
07 25 10.07 0.0 8.00
4 Berenika GultováBerenika Gultová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
07 22 09.30 0.0 7.00
5 Bohdana MetyšováBohdana Metyšová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
08 23 09.29 0.0 6.00
6 Nikola KarbašováNikola Karbašová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
07 24 PB 09.26 0.0 5.00
7 Gabriela MenclováGabriela Menclová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 17 09.10 0.0 4.00
8 28 Anna KožíškováAnna Kožíšková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 21 09.02 0.0 3.00
9 Adéla SyrovcováAdéla Syrovcová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 20 08.66 0.0 2.00
10 Eliška ŠtrupováEliška Štrupová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
08 11 08.43 0.0 1.00
11 Nela RozinkováNela Rozinková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 14 07.97 0.0
12 Linda KaralováLinda Karalová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
07 15 07.89 0.0
13 Natálie PevnáNatálie Pevná
AC PardubiceAC Pardubice
07 18 07.82 0.0
14 Magdaléna VysokáMagdaléna Vysoká
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
07 7 PB 07.62 0.0
15 Anneli Marie VrátnáAnneli Marie Vrátná
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
09 19 07.59 0.0
16 Hana LorencovaHana Lorencova
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
07 8 07.32 0.0
17 Lucie SvojanovskáLucie Svojanovská
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
09 9 07.26 0.0
18 Anna BrožkováAnna Brožková
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
08 4 07.12 0.0
19 Melánie StrakováMelánie Straková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
08 10 PB 07.08 0.0
20 Anna DostálováAnna Dostálová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
08 3 06.98 0.0
21 Renata BrotanováRenata Brotanová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 5 06.76 0.0
22 Natálie HirkováNatálie Hirková
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
08 13 06.75 0.0
23 Aneta JamborováAneta Jamborová
AC PardubiceAC Pardubice
08 12 06.65 0.0
24 29 Karin KamarytováKarin Kamarytová
AC PardubiceAC Pardubice
08 16 06.45 0.0
25 Nikola HyhlíkováNikola Hyhlíková
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
07 2 PB 06.21 0.0
26 Anna NovákováAnna Nováková
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
08 6 06.19 0.0
MS Karolína KořistkováKarolína Kořistková
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
07 1 04.99 0.0
Celkem 27 závodníků

vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(ne, 27.9.2020 - 12:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Vilém VoříšekVilém Voříšek
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
07 1 PB 15.26 0.0
2 Jiří ŘehořekJiří Řehořek
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
08 12 PB 08.82 0.0 11.00
3 Jakub BártaJakub Bárta
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 10 PB 07.96 0.0 9.00
4 Jan KorbutJan Korbut
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 11 PB 07.73 0.0 8.00
5 51 Jakub NezvalJakub Nezval
AC PardubiceAC Pardubice
07 9 PB 06.69 0.0 7.00
6 Petr PtáčekPetr Ptáček
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 8 PB 06.51 0.0 6.00
7 Lukáš MarekLukáš Marek
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
11 7 PB 06.17 0.0 5.00
8 Jan BlaškoJan Blaško
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
09 2 PB 06.08 0.0 4.00
9 52 František ŠperkaFrantišek Šperka
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
08 6 PB 05.83 0.0 3.00
10 Daniel ProrokDaniel Prorok
AC PardubiceAC Pardubice
07 5 PB 05.72 0.0 2.00
11 Filip ReslerFilip Resler
Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun
09 PB 05.14 0.0 1.00
12 46 Tadeáš MiškolciTadeáš Miškolci
Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun
10 4 PB 04.77 0.0
54 Jindřich VyroubalJindřich Vyroubal
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
08 3 DNS 0.0
Celkem 13 závodníků

hod oštěpem 400g - Ml. žákyně

(ne, 27.9.2020 - 12:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna MohoutováAnna Mohoutová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 26 PB 33.02 0.0 11.00
2 Elena SkřivánkováElena Skřivánková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 19 PB 27.82 0.0 9.00
3 Linda KaralováLinda Karalová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
07 21 PB 27.65 0.0 8.00
4 Viktorie KárychováViktorie Kárychová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 20 PB 26.63 0.0 7.00
5 Magdaléna KutováMagdaléna Kutová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
08 8 PB 26.42 0.0 6.00
6 Berenika GultováBerenika Gultová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
07 24 26.30 0.0 5.00
7 Magdaléna MencováMagdaléna Mencová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 23 24.99 0.0 4.00
8 Eliška LipskáEliška Lipská
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
08 25 24.19 0.0 3.00
9 Maombi JílkováMaombi Jílková
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
07 14 PB 22.79 0.0 2.00
10 Eliška ŠtrupováEliška Štrupová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
08 4 PB 21.61 0.0 1.00
11 28 Anna KožíškováAnna Kožíšková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 17 20.60 0.0
12 Hana LorencováHana Lorencová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
07 1 PB 20.57 0.0
13 Anna BrožkováAnna Brožková
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
08 6 PB 20.01 0.0
14 34 Lenka ZemánkováLenka Zemánková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 12 19.76 0.0
15 Anna NovákováAnna Nováková
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
08 9 PB 19.71 0.0
16 Tereza ŠejnohováTereza Šejnohová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
07 18 19.68 0.0
17 Markéta HarantováMarkéta Harantová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 22 19.53 0.0
18 35 Nela ŠkeříkováNela Škeříková
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
07 11 PB 18.66 0.0
19 Eliška BílkováEliška Bílková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 16 18.17 0.0
20 Lucie ChaloupkováLucie Chaloupková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
08 13 18.09 0.0
21 Barbora PešinováBarbora Pešinová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
09 15 17.39 0.0
22 Melánie StrakováMelánie Straková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
08 10 PB 17.29 0.0
23 Hana LorencovaHana Lorencova
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
07 5 PB 16.34 0.0
24 Tereza SlabihoudováTereza Slabihoudová
AC PardubiceAC Pardubice
07 2 PB 16.32 0.0
25 Anna DostálováAnna Dostálová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
08 3 PB 15.90 0.0
26 Renata BrotanováRenata Brotanová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 7 14.68 0.0
Celkem 26 závodníků

hod oštěpem 500g - Ml. žáci

(ne, 27.9.2020 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Vilém VoříšekVilém Voříšek
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
07 1 40.07 0.0
2 Michal PražákMichal Pražák
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
07 18 33.69 0.0 11.00
3 Štěpán HladíkŠtěpán Hladík
AC PardubiceAC Pardubice
07 17 29.28 0.0 9.00
4 38 Ondřej ChaloupekOndřej Chaloupek
Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun
07 15 26.46 0.0 8.00
5 55 Dominik BažoutDominik Bažout
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 14 25.71 0.0 7.00
6 Matěj ŠpatenkaMatěj Špatenka
Atletika TJ LanškrounAtletika TJ Lanškroun
09 7 25.26 0.0 6.00
7 Samuel KopeckýSamuel Kopecký
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 12 25.16 0.0 5.00
8 54 Jindřich VyroubalJindřich Vyroubal
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
08 13 24.35 0.0 4.00
9 Patrik JonášPatrik Jonáš
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 16 24.08 0.0 3.00
10 Jiří ŘehořekJiří Řehořek
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
08 8 23.63 0.0 2.00
11 Jakub BártaJakub Bárta
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 10 22.30 0.0 1.00
12 58 Daniel RazýmDaniel Razým
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
08 11 21.07 0.0
13 Matěj RůžičkaMatěj Růžička
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 3 20.19 0.0
14 Radim TáborskýRadim Táborský
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
08 9 PB 17.70 0.0
15 Daniel ProrokDaniel Prorok
AC PardubiceAC Pardubice
07 5 17.08 0.0
16 Šimon PavlíkŠimon Pavlík
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
08 2 15.76 0.0
17 Čeněk ŠmídČeněk Šmíd
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
08 6 15.73 0.0
18 Tomáš ZapletalTomáš Zapletal
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
07 4 10.33 0.0
Celkem 18 závodníků