Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo soutěže družstev D+J

Břeclav (26. 9. 2020)
400 m - Juniorky (sobota, 26.9.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Marie KlapuchováMarie Klapuchová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 58.41 11.00
2 Kateřina OsičkováKateřina Osičková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 59.82 9.00
3 Michaela BittnerováMichaela Bittnerová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 60.68 8.00
800 m - Junioři (sobota, 26.9.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Petr ŽďáraPetr Žďára 02 AK KroměřížAK Kroměříž 2:01.49 11.00
2 Ondřej SlavíkOndřej Slavík 01 VSK Univerzita Brno AVSK Univerzita Brno A 2:02.84 9.00
3 Adam KosinaAdam Kosina 04 VSK Univerzita Brno BVSK Univerzita Brno B 2:03.19 8.00
800 m - Dorostenci (sobota, 26.9.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Marek KünstlerMarek Künstler 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2:06.85 11.00
2 Bedřich ZahradníkBedřich Zahradník 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2:07.63 9.00
3 Pavel NovosadPavel Novosad 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2:08.02 8.00
800 m - Juniorky (sobota, 26.9.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Barbora MalíkováBarbora Malíková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:27.17 11.00
2 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2:28.18 9.00
3 Natálie HlušíNatálie Hluší 02 AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A 2:30.19 8.00
800 m - Dorostenky (sobota, 26.9.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1500 m - Junioři (sobota, 26.9.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Petr ŽďáraPetr Žďára 02 AK KroměřížAK Kroměříž 4:04.99 11.00
2 Jan ŠvejnohaJan Švejnoha 01 VSK Univerzita Brno AVSK Univerzita Brno A 4:13.20 9.00
3 Marek SpilkaMarek Spilka 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. PB 4:13.56 8.00
1500 m - Dorostenci (sobota, 26.9.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tomáš HabartaTomáš Habarta 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4:03.19 11.00
2 Matěj HřebačkaMatěj Hřebačka 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4:26.54 9.00
3 Jiří PavelekJiří Pavelek 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4:39.99 8.00
1500 m - Juniorky (sobota, 26.9.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza HlucháTereza Hluchá 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:46.17 11.00
2 Adéla HlucháAdéla Hluchá 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:48.27 9.00
3 Soňa KouřilováSoňa Kouřilová 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4:49.60 8.00
1500 m - Dorostenky (sobota, 26.9.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Ema KlimentováEma Klimentová 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4:54.80 11.00
2 Hana BorováHana Borová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5:00.71 9.00
3 Zuzana NavrátilováZuzana Navrátilová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5:17.30 8.00
3000 m - Junioři (sobota, 26.9.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Václav VandrovecVáclav Vandrovec 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 08:53.79 11.00
2 Jan OdehnalJan Odehnal 04 VSK Univerzita Brno AVSK Univerzita Brno A 08:56.54 9.00
3 Daniel RůžaDaniel Růža 02 VSK Univerzita Brno AVSK Univerzita Brno A 09:15.34 8.00
3000 m - Dorostenci (sobota, 26.9.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Michal HrochMichal Hroch 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 09:01.96 11.00
2 Tomáš PřidalTomáš Přidal 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. SB 09:34.27 9.00
3 David PluhařDavid Pluhař 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice SB 09:43.36 8.00
3000 m - Juniorky (sobota, 26.9.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Šárka PůstováŠárka Půstová 02 AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A 11:05.45 11.00
2 Dagmar DoležalováDagmar Doležalová 01 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B PB 11:32.54 9.00
3 Valerie ŠavrdováValerie Šavrdová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava PB 13:41.47 8.00
3000 m - Dorostenky (sobota, 26.9.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Anna HalasováAnna Halasová 03 Orel VyškovOrel Vyškov PB 12:47.59 11.00
2 Vendula MatějkováVendula Matějková 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 13:41.51 9.00
2000 m překážek (0.91) - Junioři (sobota, 26.9.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Karel WankeKarel Wanke 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6:34.01 11.00
2 Eric TrynkaEric Trynka 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6:59.02 9.00
3 Kryštof ŠípekKryštof Šípek 02 VSK Univerzita Brno AVSK Univerzita Brno A SB 7:06.38 8.00
2000 m překážek (0.84) - Dorostenci (sobota, 26.9.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
2 Adam ŠandoAdam Šando 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7:43.56 11.00
2000 m překážek (0.76) - Juniorky (sobota, 26.9.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza MazlováTereza Mazlová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7:58.37 11.00
2 Eva ZabloudilováEva Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 8:09.06 9.00
4 x 100 m - Junioři (sobota, 26.9.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Kunt, Zajíc, Bajánaru, Pražák Kunt, Zajíc, Bajánaru, Pražák Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 44.38 11.00
2 Češla, Klapuch, Šubík, Vala Češla, Klapuch, Šubík, Vala TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 46.45 9.00
3 Dzimbaník, Long, Piskoř, Knybel Dzimbaník, Long, Piskoř, Knybel TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 47.24 8.00
4 x 100 m - Dorostenci (sobota, 26.9.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Dočkal, Sychra, Sedlář, Bártek Dočkal, Sychra, Sedlář, Bártek TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 46.59 11.00
2 Ščibráni, Lisák, Poruba, Staś Ščibráni, Lisák, Poruba, Staś SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 47.03 9.00
4 x 100 m - Juniorky (sobota, 26.9.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Spáčilová, Gregušová, Zacharová, Neužilová Spáčilová, Gregušová, Zacharová, Neužilová Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 52.28 11.00
2 Glučová, Šavrdová, Valíková, Bittnerová Glučová, Šavrdová, Valíková, Bittnerová TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 52.56 9.00
4 x 100 m - Dorostenky (sobota, 26.9.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Pindorová, Toová, Fialová, Dokulilová Pindorová, Toová, Fialová, Dokulilová Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 49.11 11.00
2 Ondrigová, Hanáčková, Peričová, Mitanová Ondrigová, Hanáčková, Peričová, Mitanová AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 52.28 9.00
3 Kaspříková, Vajdová, Zdražilová, Vantuchová Kaspříková, Vajdová, Zdražilová, Vantuchová Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 53.01 8.00
4 x 400 m - Junioři (sobota, 26.9.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Knybel, Knitl, Klapuch, Češla Knybel, Knitl, Klapuch, Češla TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3:44.35 11.00
2 Holub, Bajánaru, Štípek, Skýpala Holub, Bajánaru, Štípek, Skýpala Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4:01.29 9.00
4 x 400 m - Dorostenci (sobota, 26.9.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Beran, Hroch, Künstler, Zahradník Beran, Hroch, Künstler, Zahradník Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3:36.31 11.00
2 Habarta, Bachan, Vajda, Sedlář Habarta, Bachan, Vajda, Sedlář TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3:39.57 9.00
3 Kotala, Poruba, Červenka, Lutz Kotala, Poruba, Červenka, Lutz SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3:48.45 8.00
4 x 400 m - Juniorky (sobota, 26.9.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Valíková, Bittnerová, Bačinová, Klapuchová Valíková, Bittnerová, Bačinová, Klapuchová TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:09.20 11.00
2 Lavrinčíková, Gregušová, Henklová, Spáčilová Lavrinčíková, Gregušová, Henklová, Spáčilová Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4:30.48 9.00
4 x 400 m - Dorostenky (sobota, 26.9.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Fistrová, Vantuchová, Zdražilová, Sikorová Fistrová, Vantuchová, Zdražilová, Sikorová Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4:13.43 11.00
2 Čechová, Hendrychová, Zouharová, Mojžíšová Čechová, Hendrychová, Zouharová, Mojžíšová AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4:33.16 9.00
3 Balabánová, Joannidu, Klásková, Navrátilová Balabánová, Joannidu, Klásková, Navrátilová SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4:38.55 8.00
chůze dráha 3000 m - Dorostenci (sobota, 26.9.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Adam ZajíčekAdam Zajíček 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. SB 13:09.79 11.00
chůze dráha 3000 m - Dorostenky (sobota, 26.9.2020)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Amálie MynářováAmálie Mynářová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. PB 17:02.76 11.00
2 Hana KopelováHana Kopelová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. PB 17:14.14 9.00