Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo soutěže družstev D+J

Břeclav (26. 9. 2020)

100 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (so, 26.9.2020 - 12:05) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 11.18 11.00
2 David BixDavid Bix 02 VSK Univerzita Brno AVSK Univerzita Brno A 2 11.30 9.00
3 Martin DzimbaníkMartin Dzimbaník 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 11.35 8.00
4 Casey Constantine LongCasey Constantine Long 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 11.43 6.00
5 Marian PražákMarian Pražák 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 11.44 5.00
6 Radek KnybelRadek Knybel 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 11.56 3.00
7 Petr HudečekPetr Hudeček 01 AK KroměřížAK Kroměříž 7 11.58 2.00
8 Tadeáš FormánekTadeáš Formánek 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 13.87
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 26.9.2020 - 12:05) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub ŠenkJakub Šenk 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 11.52 4.00
2 Andreas PiskořAndreas Piskoř 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 11.65 1.00
MS Vojtěch CelnarVojtěch Celnar 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 PB 11.66
4 Ondřej JakubíkOndřej Jakubík 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 SB 11.73
5 Petr PolákPetr Polák 01 VSK Univerzita Brno AVSK Univerzita Brno A 2 11.79
6 Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma 03 VSK Univerzita Brno AVSK Univerzita Brno A 8 12.02
Ivan CharbakaIvan Charbaka 01 VSK Univerzita Brno AVSK Univerzita Brno A 6 DNS
Petr KunetekPetr Kunetek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 DNF
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (so, 26.9.2020 - 12:05) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš MusilLukáš Musil 04 VSK Univerzita Brno AVSK Univerzita Brno A 2 11.37 7.00
2 Tomáš ZajícTomáš Zajíc 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 11.73
3 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš 02 VSK Univerzita Brno AVSK Univerzita Brno A 5 SB 11.86
4 Jan RychtaříkJan Rychtařík 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 12.14
5 Daniel JurášDaniel Juráš 02 VSK Univerzita Brno BVSK Univerzita Brno B 4 12.18
6 Dominik ČernýDominik Černý 01 VSK Univerzita Brno BVSK Univerzita Brno B 6 12.46
MS Michal MachalaMichal Machala 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 13.75
Celkem 7 závodníků

100 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 26.9.2020 - 11:55) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 11.07 11.00
2 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 JAC BrnoJAC Brno 5 11.09 9.00
3 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 11.43 8.00
4 Ondřej FojtOndřej Fojt 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 11.53 6.00
5 Tomáš PavliskaTomáš Pavliska 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 11.66 4.00
6 Vladimír PokoraVladimír Pokora 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 11.68 3.00
7 Tomáš LisákTomáš Lisák 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 11.74 2.00
8 Kryštof SládekKryštof Sládek 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 11.79 1.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 26.9.2020 - 11:55) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karel BrychtaKarel Brychta 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 SB 11.49 7.00
2 Matěj LutzMatěj Lutz 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 11.60 5.00
3 Robin DorotíkRobin Dorotík 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 SB 11.84
4 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 11.88
5 Ondřej BudíkOndřej Budík 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 11.90
6 Pavel PeksaPavel Peksa 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 5 11.91
7 Jonáš KonečnýJonáš Konečný 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 11.97
8 Jiří KovářJiří Kovář 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 12.00
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (so, 26.9.2020 - 11:55) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav KrauerVáclav Krauer 03 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 5 12.16
2 Matěj DaněkMatěj Daněk 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 SB 12.23
3 Lukáš VajdaLukáš Vajda 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 12.45
4 David GlösslDavid Glössl 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 13.26
5 Jakub BlablaJakub Blabla 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 SB 13.35
Radim MlečkaRadim Mlečka 03 JAC BrnoJAC Brno 4 DQ
Celkem 6 závodníků

100 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (so, 26.9.2020 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A 4 12.54 11.00
2 Aneta KühwegováAneta Kühwegová 02 AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A 5 12.97 9.00
3 Adéla NeužilováAdéla Neužilová 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 13.21 8.00
4 Karolína ZacharováKarolína Zacharová 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 13.32 7.00
Markéta JurákováMarkéta Juráková 02 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 26.9.2020 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 13.50 6.00
2 Viktorie BačinováViktorie Bačinová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 13.52 5.00
3 Nikola HerzováNikola Herzová 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 13.60 4.00
4 Magdaléna HercogováMagdaléna Hercogová 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 14.05 3.00
5 Tereza SojkováTereza Sojková 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 14.25 2.00
Celkem 5 závodníků

100 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 26.9.2020 - 11:35) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana BlažkováHana Blažková 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 12.55 11.00
2 Gabriela PatalováGabriela Patalová 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 12.76 9.00
3 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 13.02 8.00
4 Tereza SklenářováTereza Sklenářová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 13.18 7.00
5 Michaela ČervenáMichaela Červená 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 8 SB 13.52 6.00
Alžběta KrchováAlžběta Krchová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 DNS
Natálie HlavinkováNatálie Hlavinková 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 26.9.2020 - 11:35) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie JelínkováLucie Jelínková 05 Orel VyškovOrel Vyškov 8 PB 13.84 5.00
2 Nela GoišováNela Goišová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 14.45 4.00
3 Barbora DolinováBarbora Dolinová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 SB 14.52 3.00
4 Kateřina JelínkováKateřina Jelínková 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 14.78 2.00
5 Natálie HanáčkováNatálie Hanáčková 04 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 2 14.96 1.00
6 Veronika VaculíkováVeronika Vaculíková 04 AK KroměřížAK Kroměříž 3 15.50
Melánie KunýtováMelánie Kunýtová 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 7 DQ
Celkem 7 závodníků

200 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (so, 26.9.2020 - 15:35) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 22.23 11.00
2 David BixDavid Bix 02 VSK Univerzita Brno AVSK Univerzita Brno A 3 22.27 9.00
3 Tadeáš PlačekTadeáš Plaček 03 VSK Univerzita Brno AVSK Univerzita Brno A 5 22.37 8.00
4 Martin DzimbaníkMartin Dzimbaník 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 22.69 7.00
5 Petr HudečekPetr Hudeček 01 AK KroměřížAK Kroměříž 6 23.28 3.00
6 Tomáš ZajícTomáš Zajíc 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 23.36 1.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 26.9.2020 - 15:35) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mikuláš StřelecMikuláš Střelec 01 VSK Univerzita Brno BVSK Univerzita Brno B 4 SB 22.72 6.00
2 Casey Constantine LongCasey Constantine Long 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 PB 22.92 5.00
3 Marian PražákMarian Pražák 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 SB 23.32 2.00
Radek KnybelRadek Knybel 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 DNS
Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma 03 VSK Univerzita Brno AVSK Univerzita Brno A 1 DNS
Petr KunetekPetr Kunetek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 26.9.2020 - 15:35) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan PorubaJan Poruba 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 PB 24.31
2 Michal TešnarMichal Tešnar 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 SB 25.17
3 Dominik ČernýDominik Černý 01 VSK Univerzita Brno BVSK Univerzita Brno B 6 25.53
4 Adam BrázdilAdam Brázdil 04 AK KroměřížAK Kroměříž 2 SB 26.52
5 Petr PolákPetr Polák 01 VSK Univerzita Brno AVSK Univerzita Brno A 3 39.27
Tadeáš FormánekTadeáš Formánek 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 26.9.2020 - 15:35) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal HusekMichal Husek 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 23.06 4.00
2 Jakub ŠenkJakub Šenk 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 PB 23.86
3 Marek KretMarek Kret 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 24.42
4 Ondřej LenhartOndřej Lenhart 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 24.66
5 Adam DohnalAdam Dohnal 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 24.98
6 Jan RychtaříkJan Rychtařík 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 25.01
Celkem 6 závodníků

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 26.9.2020 - 15:25) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 22.47 11.00
2 Karel BrychtaKarel Brychta 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 SB 22.98 9.00
3 Ondřej FojtOndřej Fojt 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 23.15 7.00
4 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 23.35 5.00
5 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 23.39 4.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 26.9.2020 - 15:25) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš VrbackýTomáš Vrbacký 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 SB 23.07 8.00
2 Tomáš LisákTomáš Lisák 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 23.31 6.00
3 Kryštof SládekKryštof Sládek 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 23.61 3.00
4 Robin DorotíkRobin Dorotík 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 23.86 1.00
5 Jiří KovářJiří Kovář 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 23.97
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 26.9.2020 - 15:25) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 23.76 2.00
2 Ondřej BudíkOndřej Budík 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 SB 23.93
Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 DNS
Max BeranMax Beran 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 DNS
Václav KrauerVáclav Krauer 03 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 26.9.2020 - 15:25) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr BachanPetr Bachan 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 24.23
2 Filip ČervenkaFilip Červenka 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 SB 24.82
3 Eduard AchrerEduard Achrer 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 25.11
4 Zdeněk ŠťavíkZdeněk Šťavík 04 JAC BrnoJAC Brno 3 26.43
5 Joshua SaundersJoshua Saunders 05 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 5 SB 26.58
Celkem 5 závodníků

200 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (so, 26.9.2020 - 15:15) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora MalíkováBarbora Malíková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 25.52 11.00
2 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 SB 27.54 9.00
Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 DNS
Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 01 AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A 6 DNS
Markéta JurákováMarkéta Juráková 02 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 DNS
Aneta KühwegováAneta Kühwegová 02 AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 26.9.2020 - 15:15) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola HerzováNikola Herzová 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 28.29 8.00
2 Tereza NěmčanskáTereza Němčanská 02 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 4 28.66 7.00
3 Karolína ZacharováKarolína Zacharová 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 29.02 6.00
Magdaléna HercogováMagdaléna Hercogová 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 DNS
Tereza SojkováTereza Sojková 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 DNS
Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 DNS
Celkem 6 závodníků

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 26.9.2020 - 15:05) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana BlažkováHana Blažková 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 24.84 11.00
2 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 25.16 9.00
3 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 26.05 7.00
4 Veronika ŠímováVeronika Šímová 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 26.18 6.00
5 Tereza SklenářováTereza Sklenářová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 26.80 4.00
Alžběta KrchováAlžběta Krchová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 26.9.2020 - 15:05) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana PoláškováJana Polášková 04 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 SB 26.04 8.00
2 Adéla FistrováAdéla Fistrová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 27.02 3.00
3 Michaela ČervenáMichaela Červená 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 27.50 2.00
MS Iveta HolešinskáIveta Holešinská 03 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 6 27.82
5 Sarah VinklerováSarah Vinklerová 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 1 29.07
Natálie HlavinkováNatálie Hlavinková 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 26.9.2020 - 15:05) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 26.41 5.00
2 Iveta TrojancováIveta Trojancová 03 Orel VyškovOrel Vyškov 4 SB 28.64 1.00
3 Hana KleiblováHana Kleiblová 03 AK KroměřížAK Kroměříž 6 31.59
4 Veronika VaculíkováVeronika Vaculíková 04 AK KroměřížAK Kroměříž 5 32.11
5 Melánie KunýtováMelánie Kunýtová 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 32.50
Kateřina JelínkováKateřina Jelínková 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 DNS
Celkem 6 závodníků

400 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (so, 26.9.2020 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr ŽďáraPetr Žďára 02 AK KroměřížAK Kroměříž 3 49.81 11.00
2 Lukáš MusilLukáš Musil 04 VSK Univerzita Brno AVSK Univerzita Brno A 5 50.73 9.00
3 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 51.12 8.00
4 Martin HolubMartin Holub 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 51.54 6.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 26.9.2020 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub KnitlJakub Knitl 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 PB 51.52 7.00
2 Marius-Andrei BajánaruMarius-Andrei Bajánaru 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 51.61 5.00
3 Robin SloukaRobin Slouka 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 PB 52.97 3.00
4 Michal TešnarMichal Tešnar 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 54.06 1.00
5 Adam KosinaAdam Kosina 04 VSK Univerzita Brno BVSK Univerzita Brno B 5 54.34
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 26.9.2020 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andreas PiskořAndreas Piskoř 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 51.77 4.00
2 Marek KlapuchMarek Klapuch 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 PB 53.81 2.00
3 Martin KadalaMartin Kadala 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 57.64
Petr GaszczykPetr Gaszczyk 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 DNS
Celkem 4 závodníků

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 26.9.2020 - 12:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr BachanPetr Bachan 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 51.30 11.00
2 Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 SB 51.85 9.00
3 Benjamin JakobBenjamin Jakob 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 52.26 7.00
4 Marek KünstlerMarek Künstler 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 52.68 6.00
5 Max BeranMax Beran 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 53.59 4.00
6 Filip BřečkaFilip Břečka 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 53.99 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 26.9.2020 - 12:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip ČervenkaFilip Červenka 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 SB 52.91 5.00
2 Michal NovotnýMichal Novotný 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 SB 53.76 3.00
3 Adrian MunteanuAdrian Munteanu 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 54.59 1.00
4 Jakub KošťálJakub Košťál 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 56.62
5 Jan SedlářJan Sedlář 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 56.66
Richard PezlarRichard Pezlar 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 26.9.2020 - 12:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj KotalaMatěj Kotala 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 SB 56.03
2 Martin PorubaMartin Poruba 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 SB 56.23
3 Daniel IndraDaniel Indra 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 SB 56.96
4 Matěj HřebačkaMatěj Hřebačka 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 59.11
5 Jan KadalaJan Kadala 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 70.92
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 26.9.2020 - 12:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj LutzMatěj Lutz 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 52.09 8.00
2 Matěj DaněkMatěj Daněk 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 57.21
3 Zdeněk ŠťavíkZdeněk Šťavík 04 JAC BrnoJAC Brno 6 SB 58.52
Adam ZajíčekAdam Zajíček 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 DNS
Celkem 4 závodníků

400 m - Juniorky

(so, 26.9.2020 - 12:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie KlapuchováMarie Klapuchová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 58.41 11.00
2 Kateřina OsičkováKateřina Osičková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 59.82 9.00
3 Michaela BittnerováMichaela Bittnerová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 60.68 8.00
4 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 SB 60.74 7.00
5 Tereza NěmčanskáTereza Němčanská 02 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 1 SB 63.99 6.00
6 Natálie HlušíNatálie Hluší 02 AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A 6 64.41 5.00
Celkem 6 závodníků

400 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 26.9.2020 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 58.74 11.00
2 Zuzana HorňákováZuzana Horňáková 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 61.00 9.00
3 Adéla FistrováAdéla Fistrová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 62.50 7.00
4 Zuzana NavrátilováZuzana Navrátilová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 62.77 6.00
5 Natálie FurchováNatálie Furchová 03 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 6 64.23 2.00
6 Johana BierskáJohana Bierská 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 65.59
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 26.9.2020 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Monika LorenzováMonika Lorenzová 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 PB 63.30 5.00
2 Zuzana SmejkalováZuzana Smejkalová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 63.83 4.00
3 Zuzana RašovskáZuzana Rašovská 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 64.00 3.00
4 Markéta LacikováMarkéta Laciková 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 65.46 1.00
5 Karolína VajdováKarolína Vajdová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 PB 66.37
6 Andrea JelínkováAndrea Jelínková 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 PB 66.53
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 26.9.2020 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana ZouharováZuzana Zouharová 04 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 2 61.96 8.00
2 Beáta RubášováBeáta Rubášová 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 67.89
3 Iveta TrojancováIveta Trojancová 03 Orel VyškovOrel Vyškov 3 69.94
4 Natálie HanáčkováNatálie Hanáčková 04 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 86.25
Celkem 4 závodníků

800 m - Junioři

(so, 26.9.2020 - 11:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Petr ŽďáraPetr Žďára 02 AK KroměřížAK Kroměříž 1 2:01.49 11.00
2 Ondřej SlavíkOndřej Slavík 01 VSK Univerzita Brno AVSK Univerzita Brno A 5 2:02.84 9.00
3 Adam KosinaAdam Kosina 04 VSK Univerzita Brno BVSK Univerzita Brno B 3 2:03.19 8.00
4 Jakub KnitlJakub Knitl 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 2:03.58 7.00
5 Michal TešnarMichal Tešnar 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 2:03.80 6.00
6 Milan ChaloupkaMilan Chaloupka 02 VSK Univerzita Brno AVSK Univerzita Brno A 2 2:06.24 5.00
7 Pavel LenomarPavel Lenomar 02 VSK Univerzita Brno BVSK Univerzita Brno B 6 2:06.78 4.00
8 Ondřej LenhartOndřej Lenhart 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 10 2:13.33 3.00
9 Daniel JuříčekDaniel Juříček 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 9 2:15.04 2.00
10 Adam DohnalAdam Dohnal 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 8 2:18.26 1.00
Celkem 10 závodníků

800 m - Dorostenci

(so, 26.9.2020 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Marek KünstlerMarek Künstler 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 2:06.85 11.00
2 Bedřich ZahradníkBedřich Zahradník 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 2:07.63 9.00
3 Pavel NovosadPavel Novosad 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 2:08.02 8.00
4 Vojtěch PavelekVojtěch Pavelek 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 2:08.92 7.00
5 Václav ŠpéraVáclav Špéra 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 2:09.05 6.00
6 Jakub KošťálJakub Košťál 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 2:09.09 5.00
7 Jindřich BětíkJindřich Bětík 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 2:13.53 4.00
8 Daniel IndraDaniel Indra 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 9 SB 2:13.84 3.00
9 Lukáš BambuchLukáš Bambuch 04 JAC BrnoJAC Brno 12 2:25.61 2.00
10 Filip ŽitnýFilip Žitný 04 JAC BrnoJAC Brno 13 2:25.93 1.00
11 Adam FizekAdam Fizek 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 11 2:26.02
12 Tomáš Pavel PytelaTomáš Pavel Pytela 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 10 2:29.69
Denis VáclavíkDenis Václavík 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 DNS
Celkem 13 závodníků

800 m - Juniorky

(so, 26.9.2020 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Barbora MalíkováBarbora Malíková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 2:27.17 11.00
2 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 2:28.18 9.00
3 Natálie HlušíNatálie Hluší 02 AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A 3 2:30.19 8.00
4 Simona BartošováSimona Bartošová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 2:31.35 7.00
5 Soňa MihulováSoňa Mihulová 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 2:36.69 6.00
6 Tereza MazlováTereza Mazlová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 2:40.59 5.00
Celkem 6 závodníků

800 m - Dorostenky

(so, 26.9.2020 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
Tereza SikorováTereza Sikorová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 NM 11.00
Julie HendrychováJulie Hendrychová 04 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 1 NM 9.00
Veronika ŠímováVeronika Šímová 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 11 NM 8.00
Barbora SvobodováBarbora Svobodová 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 NM 7.00
Natálie FurchováNatálie Furchová 03 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 5 NM 6.00
Johana BierskáJohana Bierská 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 NM 5.00
Sabina VantuchováSabina Vantuchová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 NM 4.00
Petra ČechováPetra Čechová 03 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 8 NM 3.00
Tereza SvobodováTereza Svobodová 06 Orel VyškovOrel Vyškov 10 NM 2.00
Michaela DostálováMichaela Dostálová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 9 NM 1.00
Zuzana SmejkalováZuzana Smejkalová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 DNF
Poznámky:
Čas nezměřen pro technickou závadu.
Celkem 11 závodníků

1500 m - Junioři

(so, 26.9.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Petr ŽďáraPetr Žďára 02 AK KroměřížAK Kroměříž 4:04.99 11.00
2 Jan ŠvejnohaJan Švejnoha 01 VSK Univerzita Brno AVSK Univerzita Brno A 4:13.20 9.00
3 Marek SpilkaMarek Spilka 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. PB 4:13.56 8.00
MS Ondřej BudínOndřej Budín 05 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. SB 4:17.53
5 Adam JanošíkAdam Janošík 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. PB 4:19.04 7.00
6 Martin HolubMartin Holub 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. SB 4:19.96 6.00
7 Ondřej SlavíkOndřej Slavík 01 VSK Univerzita Brno AVSK Univerzita Brno A 4:22.02 5.00
8 Matěj ŠtěbraMatěj Štěbra 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:32.96 4.00
9 Pavel LenomarPavel Lenomar 02 VSK Univerzita Brno BVSK Univerzita Brno B 4:35.83 3.00
10 Daniel JuříčekDaniel Juříček 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4:38.60 2.00
11 Jan KostruhJan Kostruh 04 VSK Univerzita Brno BVSK Univerzita Brno B SB 4:48.49 1.00
Jakub GrégrJakub Grégr 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. DNS
Celkem 12 závodníků

1500 m - Dorostenci

(so, 26.9.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tomáš HabartaTomáš Habarta 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4:03.19 11.00
2 Matěj HřebačkaMatěj Hřebačka 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4:26.54 9.00
3 Jiří PavelekJiří Pavelek 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4:39.99 8.00
4 David ŠťavíkDavid Šťavík 04 JAC BrnoJAC Brno SB 4:48.70 7.00
5 Tomáš Oldřich NesvadbaTomáš Oldřich Nesvadba 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. SB 5:08.39 6.00
Jakub UrbánekJakub Urbánek 03 JAC BrnoJAC Brno DNS
Celkem 6 závodníků

1500 m - Juniorky

(so, 26.9.2020 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tereza HlucháTereza Hluchá 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:46.17 11.00
2 Adéla HlucháAdéla Hluchá 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:48.27 9.00
3 Soňa KouřilováSoňa Kouřilová 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4:49.60 8.00
4 Leona MihalíkováLeona Mihalíková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4:55.54 7.00
5 Silvie ValováSilvie Valová 01 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 5:11.16 6.00
6 Soňa MihulováSoňa Mihulová 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5:18.91 5.00
7 Veronika LavrinčíkováVeronika Lavrinčíková 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5:35.62 4.00
Michaela BittnerováMichaela Bittnerová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNS
Celkem 8 závodníků

1500 m - Dorostenky

(so, 26.9.2020 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ema KlimentováEma Klimentová 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4:54.80 11.00
2 Hana BorováHana Borová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5:00.71 9.00
3 Zuzana NavrátilováZuzana Navrátilová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5:17.30 8.00
4 Klára NingerováKlára Ningerová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5:21.65 7.00
5 Aneta ValováAneta Valová 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek PB 5:27.82 6.00
6 Nela HavlíčkováNela Havlíčková 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5:34.38 5.00
7 Petra JančarováPetra Jančarová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5:53.82 4.00
8 Nicola MikulkováNicola Mikulková 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5:57.55 3.00
9 Kateřina NekorancováKateřina Nekorancová 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6:11.69 2.00
10 Kateřina MojžíšováKateřina Mojžíšová 04 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 6:55.76 1.00
Veronika VaculíkováVeronika Vaculíková 04 AK KroměřížAK Kroměříž DNS
Celkem 11 závodníků

3000 m - Junioři

(so, 26.9.2020 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Václav VandrovecVáclav Vandrovec 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 08:53.79 11.00
2 Jan OdehnalJan Odehnal 04 VSK Univerzita Brno AVSK Univerzita Brno A 1 08:56.54 9.00
3 Daniel RůžaDaniel Růža 02 VSK Univerzita Brno AVSK Univerzita Brno A 3 09:15.34 8.00
4 Ondřej VajdaOndřej Vajda 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 SB 09:29.69 7.00
5 Marek EffenbergerMarek Effenberger 01 VSK Univerzita Brno AVSK Univerzita Brno A 4 09:44.31 6.00
Celkem 5 závodníků

3000 m - Dorostenci

(so, 26.9.2020 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michal HrochMichal Hroch 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 09:01.96 11.00
2 Tomáš PřidalTomáš Přidal 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 SB 09:34.27 9.00
3 David PluhařDavid Pluhař 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 SB 09:43.36 8.00
4 Oliver PungeOliver Punge 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 SB 10:07.47 7.00
Celkem 4 závodníků

3000 m - Juniorky

(so, 26.9.2020 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Šárka PůstováŠárka Půstová 02 AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A 2 11:05.45 11.00
2 Dagmar DoležalováDagmar Doležalová 01 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 1 PB 11:32.54 9.00
3 Valerie ŠavrdováValerie Šavrdová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 PB 13:41.47 8.00
Celkem 3 závodníků

3000 m - Dorostenky

(so, 26.9.2020 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Anna HalasováAnna Halasová 03 Orel VyškovOrel Vyškov 2 PB 12:47.59 11.00
2 Vendula MatějkováVendula Matějková 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 13:41.51 9.00
Celkem 2 závodníků

100 m překážek (0.84) - Juniorky (Běh)

Běh 01 (so, 26.9.2020 - 10:40) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A 4 14.19 11.00
2 Kateřina ValíkováKateřina Valíková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 16.13 9.00
3 Anna GregušováAnna Gregušová 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 PB 16.70 8.00
4 Karolína WagnerováKarolína Wagnerová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 16.70 7.00
5 Adéla ProvazníkováAdéla Provazníková 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 17.36 6.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 26.9.2020 - 10:40) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina GalburováMartina Galburová 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 18.19 5.00
2 Veronika KonečnáVeronika Konečná 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 18.99 4.00
3 Anna GlučováAnna Glučová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 19.11 3.00
4 Marie VrbováMarie Vrbová 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 19.99 2.00
5 Kateřina ČamlíkováKateřina Čamlíková 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 20.71 1.00
Celkem 5 závodníků

100 m překážek (0.76/8.50) - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 26.9.2020 - 10:30) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Gabriela PatalováGabriela Patalová 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 14.64 11.00
2 Klára ToováKlára Toová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 14.90 9.00
3 Tereza VálkováTereza Válková 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 14.95 8.00
4 Jana PoláškováJana Polášková 04 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 2 15.12 7.00
5 Zina PindorováZina Pindorová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 15.81 5.00
Hana BorováHana Borová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 DQ
Poznámky:
DQ - podle pravidla 162.8
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 26.9.2020 - 10:30) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta DokulilováAneta Dokulilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 PB 15.72 6.00
MS Nicol SamohýlováNicol Samohýlová 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 16.03
3 Markéta KočvarováMarkéta Kočvarová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 17.90 4.00
4 Patricie PavlíkováPatricie Pavlíková 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 5 18.55 3.00
5 Zuzana ZadinováZuzana Zadinová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 18.86 2.00
Nela GoišováNela Goišová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 DNF
Celkem 6 závodníků

110 m překážek (0.99) - Junioři (Běh)

Běh 01 (so, 26.9.2020 - 11:00) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 VSK Univerzita Brno AVSK Univerzita Brno A 4 14.88 11.00
2 Jiří ZedníčekJiří Zedníček 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 15.07 9.00
3 Václav ValachVáclav Valach 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 15.07 8.00
4 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš 02 VSK Univerzita Brno AVSK Univerzita Brno A 6 16.00 7.00
5 Tomáš KozmíkTomáš Kozmík 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 16.01 6.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 26.9.2020 - 11:00) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr BenešPetr Beneš 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 SB 17.68 5.00
2 Robin NěmecRobin Němec 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 SB 17.80 4.00
3 Vojtěch SkaličkaVojtěch Skalička 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 PB 18.22 3.00
4 Adam HamšíkAdam Hamšík 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 19.83 2.00
Celkem 4 závodníků

110 m překážek (0.91) - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 26.9.2020 - 10:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr SedlářPetr Sedlář 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 15.87 11.00
2 Vojtěch KukačVojtěch Kukač 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 15.96 9.00
3 Petr BártekPetr Bártek 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 16.37 6.00
4 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 16.53 4.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 26.9.2020 - 10:50) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Robert GondaRobert Gonda 03 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 16.12 8.00
2 Tomáš GerlaTomáš Gerla 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 SB 16.34 7.00
3 Matěj DaněkMatěj Daněk 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 16.38 5.00
4 Filip MaňásekFilip Maňásek 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 16.61 3.00
Vítězslav TampaVítězslav Tampa 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 DNS
Celkem 5 závodníků

300 m překážek (0.84) - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 26.9.2020 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vladimír PokoraVladimír Pokora 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 40.88 9.00
2 Petr DočkalPetr Dočkal 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 41.43 8.00
3 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 42.17 5.00
4 Vojtěch KukačVojtěch Kukač 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 42.39 4.00
Jakub DuchovnýJakub Duchovný 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 26.9.2020 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam ProcházkaAdam Procházka 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 SB 41.85 7.00
2 Filip MaňásekFilip Maňásek 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 44.45 1.00
3 Lukáš VajdaLukáš Vajda 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 45.13
4 Joshua SaundersJoshua Saunders 05 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 48.82
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 26.9.2020 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 JAC BrnoJAC Brno 4 39.88 11.00
2 Thomas HlavačkaThomas Hlavačka 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 42.13 6.00
3 Eduard AchrerEduard Achrer 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 42.69 3.00
4 Mikuláš TrojekMikuláš Trojek 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 43.75 2.00
Celkem 4 závodníků

300 m překážek (0.76) - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 26.9.2020 - 14:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zina PindorováZina Pindorová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 45.88 9.00
2 Hana BorováHana Borová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 47.28 8.00
3 Aneta DokulilováAneta Dokulilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 48.29 7.00
4 Zuzana ZouharováZuzana Zouharová 04 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 2 49.70 4.00
Klára DobešováKlára Dobešová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 26.9.2020 - 14:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana ZadinováZuzana Zadinová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 SB 49.60 5.00
2 Amálie MynářováAmálie Mynářová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 50.92 3.00
3 Veronika AndrýskováVeronika Andrýsková 03 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 50.99 2.00
4 Markéta KočvarováMarkéta Kočvarová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 52.59
Johana BierskáJohana Bierská 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 26.9.2020 - 14:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 PB 44.10 11.00
2 Nela HavlíčkováNela Havlíčková 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 SB 49.33 6.00
3 Jolana HašováJolana Hašová 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 SB 51.28 1.00
Julie HendrychováJulie Hendrychová 04 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 DNF
Celkem 4 závodníků

400 m překážek (0.91) - Junioři (Běh)

Běh 01 (so, 26.9.2020 - 14:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 56.02 11.00
2 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 VSK Univerzita Brno AVSK Univerzita Brno A 3 56.46 9.00
3 Šimon ValaŠimon Vala 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 59.09 8.00
4 Marius-Andrei BajánaruMarius-Andrei Bajánaru 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 59.28 7.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 26.9.2020 - 14:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Robin SloukaRobin Slouka 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 PB 61.48 6.00
2 Jan PorubaJan Poruba 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 62.55 5.00
3 Vojtěch SkaličkaVojtěch Skalička 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 PB 66.64 4.00
Celkem 3 závodníků

400 m překážek (0.76) - Juniorky (Běh)

Běh 01 (so, 26.9.2020 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie KlapuchováMarie Klapuchová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 PB 61.74 11.00
2 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 01 AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A 4 63.25 9.00
3 Viktorie BačinováViktorie Bačinová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 PB 66.47 8.00
4 Tereza SpáčilováTereza Spáčilová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 71.60 6.00
5 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 72.85 5.00
Tereza JaníkováTereza Janíková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 26.9.2020 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla ProvazníkováAdéla Provazníková 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 71.47 7.00
MS Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková 96 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 SB 72.53
MS Petra NovákováPetra Nováková 99 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 74.38
4 Anna GlučováAnna Glučová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 82.83 4.00
5 Kateřina ČamlíkováKateřina Čamlíková 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 87.34 3.00
Celkem 5 závodníků

2000 m překážek (0.91) - Junioři

(so, 26.9.2020 - 13:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Karel WankeKarel Wanke 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 6:34.01 11.00
2 Eric TrynkaEric Trynka 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 6:59.02 9.00
3 Kryštof ŠípekKryštof Šípek 02 VSK Univerzita Brno AVSK Univerzita Brno A 3 SB 7:06.38 8.00
4 Martin KadalaMartin Kadala 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 7:32.18 7.00
Celkem 4 závodníků

2000 m překážek (0.84) - Dorostenci

(so, 26.9.2020 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
MS Tomáš HolubTomáš Holub 06 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 7:39.89
2 Adam ŠandoAdam Šando 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 7:43.56 11.00
Matěj NojzerMatěj Nojzer 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 DNS
Celkem 3 závodníků

2000 m překážek (0.76) - Juniorky

(so, 26.9.2020 - 12:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tereza MazlováTereza Mazlová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 7:58.37 11.00
2 Eva ZabloudilováEva Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 1 8:09.06 9.00
Celkem 2 závodníků

4 x 100 m - Junioři

(so, 26.9.2020 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kunt, Zajíc, Bajánaru, Pražák Kunt, Zajíc, Bajánaru, Pražák Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 44.38 11.00
2 Češla, Klapuch, Šubík, Vala Češla, Klapuch, Šubík, Vala TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 46.45 9.00
3 Dzimbaník, Long, Piskoř, Knybel Dzimbaník, Long, Piskoř, Knybel TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 47.24 8.00
Celkem 3 závodníků

4 x 100 m - Dorostenci

(so, 26.9.2020 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dočkal, Sychra, Sedlář, Bártek Dočkal, Sychra, Sedlář, Bártek TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 46.59 11.00
2 Ščibráni, Lisák, Poruba, Staś Ščibráni, Lisák, Poruba, Staś SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 47.03 9.00
Fojt, Sládek, Jakob, Horák Fojt, Sládek, Jakob, Horák Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 DNS
Celkem 3 závodníků

4 x 100 m - Juniorky

(so, 26.9.2020 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Spáčilová, Gregušová, Zacharová, Neužilová Spáčilová, Gregušová, Zacharová, Neužilová Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 52.28 11.00
2 Glučová, Šavrdová, Valíková, Bittnerová Glučová, Šavrdová, Valíková, Bittnerová TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 52.56 9.00
Celkem 2 závodníků

4 x 100 m - Dorostenky

(so, 26.9.2020 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pindorová, Toová, Fialová, Dokulilová Pindorová, Toová, Fialová, Dokulilová Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 49.11 11.00
2 Ondrigová, Hanáčková, Peričová, Mitanová Ondrigová, Hanáčková, Peričová, Mitanová AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 2 52.28 9.00
3 Kaspříková, Vajdová, Zdražilová, Vantuchová Kaspříková, Vajdová, Zdražilová, Vantuchová Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 53.01 8.00
4 Balabánová, Joannidu, Klásková, Navrátilová Balabánová, Joannidu, Klásková, Navrátilová SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 56.46 7.00
5 Goišová, Dostálová, Nekorancová, Jelínková Goišová, Dostálová, Nekorancová, Jelínková TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 57.70 6.00
Celkem 5 závodníků

4 x 400 m - Junioři

(so, 26.9.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Knybel, Knitl, Klapuch, Češla Knybel, Knitl, Klapuch, Češla TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 3:44.35 11.00
2 Holub, Bajánaru, Štípek, Skýpala Holub, Bajánaru, Štípek, Skýpala Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 4:01.29 9.00
Celkem 2 závodníků

4 x 400 m - Dorostenci

(so, 26.9.2020 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Beran, Hroch, Künstler, Zahradník Beran, Hroch, Künstler, Zahradník Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 3:36.31 11.00
2 Habarta, Bachan, Vajda, Sedlář Habarta, Bachan, Vajda, Sedlář TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 3:39.57 9.00
3 Kotala, Poruba, Červenka, Lutz Kotala, Poruba, Červenka, Lutz SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 3:48.45 8.00
4 Hrbáč, Rufer, Blabla, Liška Hrbáč, Rufer, Blabla, Liška Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 4:01.37 7.00
Celkem 4 závodníků

4 x 400 m - Juniorky

(so, 26.9.2020 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Valíková, Bittnerová, Bačinová, Klapuchová Valíková, Bittnerová, Bačinová, Klapuchová TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 4:09.20 11.00
2 Lavrinčíková, Gregušová, Henklová, Spáčilová Lavrinčíková, Gregušová, Henklová, Spáčilová Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 4:30.48 9.00
Celkem 2 závodníků

4 x 400 m - Dorostenky

(so, 26.9.2020 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Fistrová, Vantuchová, Zdražilová, Sikorová Fistrová, Vantuchová, Zdražilová, Sikorová Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 4:13.43 11.00
2 Čechová, Hendrychová, Zouharová, Mojžíšová Čechová, Hendrychová, Zouharová, Mojžíšová AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 4:33.16 9.00
3 Balabánová, Joannidu, Klásková, Navrátilová Balabánová, Joannidu, Klásková, Navrátilová SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 4:38.55 8.00
Celkem 3 závodníků

skok vysoký - Junioři

(so, 26.9.2020 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,58 1,63 1,68 1,73 1,78 1,83 1,87 1,91 1,95 1,97 2,00 Body
1 Jiří ZedníčekJiří Zedníček
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 2 PB 1.91 -o-ooxoxoxoxxx 11.00
2 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 7 PB 1.87 -----xxooxxx 9.00
3 Roman ProkopRoman Prokop
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 5 PB 1.78 oooooxxx 8.00
4 Adam HamšíkAdam Hamšík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 6 PB 1.78 xoooooxxx 7.00
5 Karel KusákKarel Kusák
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 4 PB 1.73 oooxoxxx 6.00
6 Petr BenešPetr Beneš
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 3 PB 1.68 oooxxx 5.00
Miloš PallaMiloš Palla
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 1 DNS
Celkem 7 závodníků

skok vysoký - Dorostenci

(so, 26.9.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,45 1,51 1,57 1,63 1,68 1,73 1,77 1,81 1,85 1,89 1,91 1,93 1,95 Body
1 Kryštof ValehrachKryštof Valehrach
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 9 PB 1.93 -----xoxxoxxoxxoxxoxxooxxx 11.00
2= Lukáš VajdaLukáš Vajda
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 12 PB 1.81 -----oooxxx 8.50
2= Matěj HápMatěj Háp
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 10 PB 1.81 ----ooooxxx 8.50
4 Tomáš NeufussTomáš Neufuss
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
04 11 PB 1.81 -----ooxoxxx 7.00
5 Marek DrásalMarek Drásal
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
04 8 PB 1.77 ---oooxxoxxx 6.00
6= Jiří NovotnýJiří Novotný
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 5 PB 1.73 -ooooxxoxxx 4.50
6= Radim MlečkaRadim Mlečka
JAC BrnoJAC Brno
03 4 PB 1.73 ---ooxxoxxx 4.50
8 Petr BártekPetr Bártek
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
04 7 PB 1.68 ---xooxxx 3.00
9 Tomáš GerlaTomáš Gerla
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
04 3 PB 1.63 --ooxxx 2.00
10 Richard PezlarRichard Pezlar
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
04 6 PB 1.63 oooxoxxx 1.00
11 Jakub RůžičkaJakub Růžička
JAC BrnoJAC Brno
04 2 PB 1.51 ooxxx
12 Jiří BočekJiří Boček
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
04 1 PB 1.45 xoxxx
Celkem 12 závodníků

skok vysoký - Juniorky

(so, 26.9.2020 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,27 1,32 1,37 1,42 1,47 1,51 1,54 1,57 1,60 1,63 1,66 1,70 1,71 1,73 Body
1 Adéla NeužilováAdéla Neužilová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 7 PB 1.66 -oooooooxoxoxxoxxx 11.00
2 Michaela HorváthováMichaela Horváthová
AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A
02 9 1.63 ----ooxooxxooxx 9.00
3 Anna GregušováAnna Gregušová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 8 1.60 ----oxoxoooxxx 8.00
4 Anna KalincováAnna Kalincová
AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A
02 5 1.47 -ooxxoxoxxx 7.00
5 Andrea BartoňkováAndrea Bartoňková
AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B
02 4 1.47 --ooxxoxxx 6.00
6 Marie VrbováMarie Vrbová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
04 3 1.42 ooooxxx 5.00
7 Tereza ZemánkováTereza Zemánková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 1 1.37 oooxxx 4.00
Adéla LuzarováAdéla Luzarová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 6 DNS
Celkem 8 závodníků

skok vysoký - Dorostenky

(so, 26.9.2020 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,27 1,32 1,37 1,42 1,47 1,51 1,54 1,57 1,60 1,63 1,66 1,69 1,71 1,73 Body
1 Klára ToováKlára Toová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 7 1.57 --ooooooxxx 11.00
2 Lucie KláskováLucie Klásková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 4 PB 1.57 --ooooxoxoxxx 9.00
3 Klára DobešováKlára Dobešová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
04 5 PB 1.54 ---ooooxxx 8.00
4 Klára KlementováKlára Klementová
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
04 1 SB 1.54 --ooxooxxoxxx 7.00
5 Valentýna HomolkováValentýna Homolková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 3 1.51 -oooooxxx 6.00
6 Hana DohnalováHana Dohnalová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 6 1.47 --ooxxoxxx 5.00
Sára PlucnarováSára Plucnarová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
03 2 DNS
Celkem 7 závodníků

skok o tyči - Junioři

(so, 26.9.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,45 2,75 3,05 3,30 3,55 3,75 3,95 4,12 4,24 4,36 4,48 Body
1 Ivan CharbakaIvan Charbaka
VSK Univerzita Brno AVSK Univerzita Brno A
01 PB 3.95 ------xoxxx 11.00
2 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 PB 3.75 -----xxoxxx 9.00
3 Adam ŠubíkAdam Šubík
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 3.75 -ooxxooxxoxxx 8.00
4 Eric TrynkaEric Trynka
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 3.30 xooxooxxx 7.00
MS Martin HaladyMartin Halady
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 PB 3.30 ---xoxxx
Vojtěch SkaličkaVojtěch Skalička
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 DNS
Celkem 6 závodníků

skok o tyči - Dorostenci

(so, 26.9.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,45 2,75 3,05 3,30 3,55 3,75 3,95 4,12 4,24 4,36 4,48 Body
1 Jiří NovotnýJiří Novotný
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 PB 4.12 -----xxooxo- 11.00
2 Mario HajzlerMario Hajzler
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
04 PB 3.95 ----oooxxx 9.00
3 Adam ŠandoAdam Šando
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 PB 2.75 ooxxx 8.00
Vítězslav TampaVítězslav Tampa
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 DNS
Jiří ZedníkJiří Zedník
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 NM xxx
Celkem 5 závodníků

skok o tyči - Juniorky

(so, 26.9.2020 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,05 2,25 2,45 2,65 2,75 2,85 2,95 3,05 3,15 3,25 3,35 3,45 3,50 3,65 3,75 3,85 Body
1 Veronika JiráčkováVeronika Jiráčková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 7 3.25 --------xxoxo--xxx 11.00
2 Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
01 4 PB 2.85 --oxxoxxoxoxxx 9.00
MS Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
96 3 PB 2.75 --xxoxxooxxx
4 Eliška HenklováEliška Henklová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 5 2.45 --oxxx 8.00
5 Sofie GrodováSofie Grodová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 1 SB 2.45 -oxo- 7.00
6 Sára ŠkrobánkováSára Škrobánková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 2 2.25 xoxoxxx 6.00
Tereza JaníkováTereza Janíková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 8 DNS
Kateřina ČamlíkováKateřina Čamlíková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
02 6 NM -xxx
Celkem 8 závodníků

skok o tyči - Dorostenky

(so, 26.9.2020 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,05 2,25 2,45 2,65 2,75 2,85 2,95 3,05 3,15 3,25 3,35 3,45 3,55 3,65 3,75 Body
1 Niki JoanniduNiki Joannidu
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 9 3.15 ------oooxxx 11.00
2 Lucie GolasovskáLucie Golasovská
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
04 8 3.15 ----oooxooxxx 9.00
3 Tereza VálkováTereza Válková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 7 PB 2.95 ---oxxooxxoxxx 8.00
4 Denisa PeričováDenisa Peričová
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
03 6 2.75 --oooxxx 7.00
5 Zuzana VítkováZuzana Vítková
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
03 4 PB 2.65 xoooxxoxxx 6.00
6 Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 3 PB 2.45 oooxxx 5.00
7 Nina PetrováNina Petrová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 1 PB 2.25 ooxxx 4.00
8 Karolína NavrátilováKarolína Navrátilová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 2 2.25 oxoxxx 3.00
Helena BalabánováHelena Balabánová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 5 NM --xx-
Celkem 9 závodníků

skok daleký - Junioři

(so, 26.9.2020 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub KuntJakub Kunt
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 10 PB 6.59 -1.4 m/s 6.39  -1.16.48  -0.96.55  -0.76.556.59  -1.4-6.25  -1.3 11.00
2 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš
VSK Univerzita Brno AVSK Univerzita Brno A
02 8 PB 6.30 +2.0 m/s 6.13  +1.36.30  +2.0 -0.36.306.00  -1.66.30  -0.96.22  +0.0 9.00
3 Tomáš KozmíkTomáš Kozmík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 9 PB 6.16 +0.2 m/s 6.16  +0.2--6.16--- 8.00
4 Adam ŠubíkAdam Šubík
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 5 6.07 +1.3 m/s 6.07  +1.35.86  -0.25.61  -1.36.075.72  +0.0 +0.75.68  -0.4 7.00
5 Roman ProkopRoman Prokop
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 3 PB 6.03 -1.3 m/s  +0.1 +0.35.56  +0.45.56 -0.45.93  -0.66.03  -1.3 6.00
6 Daniel JurášDaniel Juráš
VSK Univerzita Brno BVSK Univerzita Brno B
02 4 PB 5.77 +1.0 m/s  +0.2 +0.95.60  -0.15.60 -0.95.77  +1.0 -2.3 5.00
7 Karel KusákKarel Kusák
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 1 PB 5.76 -0.4 m/s 5.64  -0.45.76  -0.4-5.76--- 4.00
8 Petr GaszczykPetr Gaszczyk
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
01 2 PB 5.61 -0.2 m/s 5.52  -0.25.61  -0.25.33  -0.45.614.67  -0.94.01  -0.14.43  -0.2 3.00
Andreas PiskořAndreas Piskoř
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 7 DNS 0.0  +1.30.00.00.00.00.00.0
Petr KunetekPetr Kunetek
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 6 DNS +0.0 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 10 závodníků

skok daleký - Dorostenci

(so, 26.9.2020 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petr SedlářPetr Sedlář
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
04 14 PB 6.49 +0.7 m/s 6.43  -0.8 +0.26.31  -0.36.43 +1.0 -0.16.49  +0.7 11.00
2 Kryštof ValehrachKryštof Valehrach
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 12 PB 6.44 +0.6 m/s 6.01  +0.16.44  +0.66.25  -0.46.446.09  +0.06.27  +0.76.32  -0.3 9.00
3 Karel BrychtaKarel Brychta
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 10 PB 6.22 -0.3 m/s 6.22  -0.35.89  +0.05.89  +0.26.22 +0.85.88  -0.56.08  +0.7 8.00
4 Ondřej StaśOndřej Staś
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 11 PB 6.19 +1.9 m/s  +0.16.07  -0.6 -0.16.07 +0.3 +1.16.19  +1.9 7.00
5 Jonáš KonečnýJonáš Konečný
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
03 7 PB 6.15 +0.2 m/s  +0.65.97  -0.15.98  +0.55.986.10  -0.46.15  +0.2 +0.3 6.00
6 Robert GondaRobert Gonda
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
03 8 PB 6.08 +0.1 m/s 5.83  -2.46.07  +0.26.05  -0.16.075.77  -0.56.08  +0.15.98  -0.2 5.00
7 Tomáš VrbackýTomáš Vrbacký
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
04 4 PB 6.08 +0.3 m/s 5.88  -0.16.08  +0.3x6.08x5.94  -0.76.01  -1.1 4.00
8 Jiří NovotnýJiří Novotný
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 9 PB 5.84 +0.2 m/s 5.84  +0.2 -0.65.84  -0.15.84--- 3.00
9 Michal NovotnýMichal Novotný
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
03 5 PB 5.78 +0.0 m/s 5.78  +0.05.77  -2.1x5.780.00.00.0 2.00
10 Matěj RuferMatěj Rufer
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 6 PB 5.76 +0.0 m/s 5.76  +0.05.46  -0.44.82  +0.15.760.00.00.0 1.00
11 Tomáš NeufussTomáš Neufuss
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
04 13 PB 5.66 -1.8 m/s 5.66  -1.85.54  -0.35.53  -1.05.660.00.00.0
12 Jakub RůžičkaJakub Růžička
JAC BrnoJAC Brno
04 3 PB 5.42 4.94  +1.15.24  +0.35.425.420.00.00.0
13 Joshua SaundersJoshua Saunders
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
05 1 PB 5.22 -0.1 m/s 5.00  +0.75.09  -0.45.22  -0.15.220.00.00.0
14 David GlösslDavid Glössl
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
04 2 PB 5.05 -0.2 m/s  +0.25.05  -0.24.07  -0.55.050.00.00.0
Celkem 14 závodníků

skok daleký - Juniorky (Finále)

Finále (so, 26.9.2020 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina ValíkováKateřina Valíková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 7 5.10 +0.4 m/s  -0.15.05  -0.24.95  -0.85.054.87  +0.3 -0.45.10  +0.4 11.00
2 Kateřina OsičkováKateřina Osičková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 6 5.06 -0.2 m/s 4.88  +0.05.06  -0.24.93  -1.55.064.77  -0.94.91  +0.44.72  +1.6 9.00
3 Nikola HerzováNikola Herzová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
01 1 PB 5.02 -0.2 m/s 4.90  +0.95.02  -0.24.50  -1.35.024.95  +1.84.94  -0.14.95  +0.6 8.00
4 Tereza ZemánkováTereza Zemánková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 5 4.85 -0.1 m/s 4.63  +0.04.82  -0.24.85  -0.14.854.60  +0.3 +1.24.40  -1.4 7.00
5 Anna KalincováAnna Kalincová
AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A
02 2 PB 4.79 +0.4 m/s 4.79  +0.44.66  -1.54.69  +1.44.794.79  -0.14.74  +0.8 +1.8 6.00
6 Andrea BartoňkováAndrea Bartoňková
AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B
02 4 4.74 +0.6 m/s 4.53  +0.8 -1.14.74  +0.64.744.64  +0.5 +0.54.64  +0.3 5.00
7 Soňa KouřilováSoňa Kouřilová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
01 3 PB 4.54 +1.1 m/s  +1.14.36  -0.34.54  +1.14.544.18  -0.44.23  +0.44.29  -1.8 4.00
Adéla LuzarováAdéla Luzarová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 8 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 8 závodníků

skok daleký - Dorostenky

(so, 26.9.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jana PoláškováJana Polášková
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
04 12 5.53 +0.2 m/s 5.53  +0.2 +0.15.28  -1.45.53-5.32  +0.55.31  -0.9 11.00
2 Valentýna HomolkováValentýna Homolková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 10 5.21 -0.8 m/s 5.21  -0.84.96  +1.45.06  -0.35.215.18  +1.04.68  -0.3 -0.6 9.00
3 Jessica OndrigováJessica Ondrigová
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
04 9 5.02 +0.0 m/s 3.77  +0.75.02  +0.05.00  -0.55.024.91  +1.0-- 8.00
4 Denisa PeričováDenisa Peričová
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
03 11 5.02 -0.2 m/s 5.02  -0.2 +1.2 -0.65.024.81  -0.4 +0.44.66  -0.4 7.00
5 Lucie GolasovskáLucie Golasovská
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
04 8 5.01 +2.1 m/s 4.91 +2.0 m/s 4.81  +0.15.01  +2.14.91  +2.05.01 +0.14.88  +1.24.84  +1.4 6.00
6 Nina PetrováNina Petrová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 7 4.96 -1.5 m/s 4.96  -1.54.77  +1.14.76  -0.24.96 +0.44.58  +1.7 -0.7 5.00
7 Elen KaspříkováElen Kaspříková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 4 4.77 +1.0 m/s  +0.84.67  +0.84.77  +1.04.774.58  +0.74.48  -1.6 -0.3 4.00
8 Patricie PavlíkováPatricie Pavlíková
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
04 2 SB 4.75 -1.4 m/s 4.46  -0.74.75  -1.44.67  -0.34.75--- 3.00
9 Zuzana RašovskáZuzana Rašovská
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
03 5 PB 4.67 -1.1 m/s  +0.44.67  -1.1 -0.64.670.00.00.0 2.00
10 Zuzana VítkováZuzana Vítková
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
03 6 PB 4.61 -0.8 m/s 4.55  +0.64.57  -2.14.61  -0.84.610.00.00.0 1.00
11 Sarah VinklerováSarah Vinklerová
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
04 3 4.25 -0.3 m/s 4.05  +1.44.25  -0.34.21  +0.34.250.00.00.0
Pavlína MinaříkováPavlína Minaříková
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
04 1 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 12 závodníků

trojskok - Junioři

(so, 26.9.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub KuntJakub Kunt
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 5 PB 14.86 +0.9 m/s 13.74  +0.914.18  -1.414.63  +1.414.6314.49  +0.614.86  +0.9x 11.00
2 Adam ŠubíkAdam Šubík
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 3 13.00 -0.6 m/s 13.00  -0.612.72  -0.612.46  +0.613.0012.76  -0.312.34  +0.712.84  -0.2 9.00
3 Daniel JurášDaniel Juráš
VSK Univerzita Brno BVSK Univerzita Brno B
02 2 PB 12.10 +0.5 m/s 12.02  -1.0xx12.02x12.10  +0.512.09  +1.5 8.00
4 Tomáš KozmíkTomáš Kozmík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 4 PB 11.91 +1.6 m/s x-11.91  +1.611.91--- 7.00
5 Roman ProkopRoman Prokop
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 1 PB 11.64 -0.9 m/s 11.64  -0.9x11.42  -0.311.6411.57  -0.4-- 6.00
Celkem 5 závodníků

trojskok - Dorostenci

(so, 26.9.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petr SedlářPetr Sedlář
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
04 9 PB 13.98 +0.9 m/s 13.33  -0.412.28  +0.813.35  -1.213.3513.61  +0.313.64  +0.513.98  +0.9 11.00
2 Matěj RuferMatěj Rufer
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 6 PB 12.40 +0.7 m/s 12.40  +0.712.13  +0.312.29  -0.112.4011.69  -0.912.33  -0.411.92  -0.5 9.00
3 Petr DočkalPetr Dočkal
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 5 PB 12.20 +0.2 m/s xx12.09  +0.412.0912.18  -0.212.20  +0.2x 8.00
4 Ondřej StaśOndřej Staś
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 7 PB 12.11 -1.4 m/s x12.09  -0.4x12.0912.11  -1.412.09  +0.012.11  +2.2 7.00
5 Filip MaňásekFilip Maňásek
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
04 2 PB 11.81 -0.6 m/s 11.81  -0.611.76  +0.811.54  +1.011.8111.35  -0.3x- 6.00
6 Jonáš KonečnýJonáš Konečný
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
03 3 PB 11.41 +0.4 m/s x11.33  +0.5x11.33xx11.41  +0.4 5.00
Ondřej BudíkOndřej Budík
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
03 8 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Vítězslav TampaVítězslav Tampa
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 4 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
David GlösslDavid Glössl
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
04 1 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 9 závodníků

trojskok - Juniorky

(so, 26.9.2020 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina ValíkováKateřina Valíková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 4 11.72 +1.0 m/s  -0.911.26  -1.0x11.26x11.53  +0.811.72  +1.0 11.00
2 Adéla NeužilováAdéla Neužilová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 3 11.65 -0.5 m/s 11.65  -0.511.36  +1.111.51  +0.711.6511.56  +0.711.52  -0.5x 9.00
3 Martina GalburováMartina Galburová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 1 SB 10.16 +1.1 m/s  +1.309.57  -1.310.16  +1.110.1609.81  +0.309.92  +1.1x 8.00
4 Andrea BartoňkováAndrea Bartoňková
AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B
02 2 09.87 +0.3 m/s 09.73  +1.209.49  +0.509.50  -0.809.7309.60  +0.209.87  +0.3x 7.00
Celkem 4 závodníků

trojskok - Dorostenky

(so, 26.9.2020 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Klára BrázdilováKlára Brázdilová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 8 PB 11.30 -0.2 m/s 11.02  +0.711.12  +0.2x11.1211.14  +0.911.24  +0.111.30  -0.2 11.00
2 Hana DohnalováHana Dohnalová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 7 10.62 +0.8 m/s 10.43  +4.210.62  +0.810.10  +0.910.6209.99  +0.810.20  +0.1x 9.00
3 Valentýna HomolkováValentýna Homolková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 6 10.53 +0.6 m/s 10.45  -0.110.13  +0.310.46  -0.210.4610.43  +1.3x10.53  +0.6 8.00
MS Nicol SamohýlováNicol Samohýlová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
05 3 PB 10.22 +0.2 m/s 10.21  +0.510.22  +0.210.08  +0.110.2209.61  +0.9x09.60  -1.5
5 Anetta ŠimoníkováAnetta Šimoníková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
03 5 PB 10.16 +0.7 m/s 10.15  +1.1 +0.010.16  +0.710.16xxx 7.00
6 Lucie GolasovskáLucie Golasovská
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
04 4 10.01 +0.5 m/s 09.98  -0.3-10.00  +1.610.0009.53  +0.610.01  +0.509.85  -0.4 6.00
7 Nina PetrováNina Petrová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 2 09.82 +0.8 m/s  -1.7xx0.0xx09.82  +0.8 5.00
8 Sarah VinklerováSarah Vinklerová
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
04 1 SB 09.77 +0.1 m/s  +1.3xx0.009.77  +0.109.61  -0.809.62  +1.3 4.00
Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
03 9 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 9 závodníků

vrh koulí 3kg - Dorostenky

(so, 26.9.2020 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Katrin BrzyszkowskáKatrin Brzyszkowská
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 19 PB 17.01 0.0 11.00
2 Marta KurachováMarta Kurachová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
03 18 11.54 0.0 9.00
3 Natálie NagyováNatálie Nagyová
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
04 11 PB 11.27 0.0 8.00
4 Hana KleiblováHana Kleiblová
AK KroměřížAK Kroměříž
03 16 PB 10.94 0.0 7.00
5 Adéla MüllerováAdéla Müllerová
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
04 14 10.83 0.0 6.00
6 Eliška SkotnicováEliška Skotnicová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 17 10.36 0.0 5.00
7 Magdaléna BaškováMagdaléna Bašková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
04 6 PB 10.30 0.0 4.00
8 Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková
Orel VyškovOrel Vyškov
04 PB 10.16 0.0 3.00
9 Klára DobešováKlára Dobešová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
04 8 PB 10.10 0.0 2.00
10 Veronika AndrýskováVeronika Andrýsková
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
03 5 PB 09.94 0.0 1.00
11 Pavla SopuchováPavla Sopuchová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 15 PB 09.80 0.0
12 Timea ZlatníkováTimea Zlatníková
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
04 9 09.66 0.0
13 Lucie KrasulováLucie Krasulová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
04 13 09.44 0.0
14 Patricie PavlíkováPatricie Pavlíková
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
04 4 PB 09.31 0.0
15 Adéla NovákováAdéla Nováková
AK KroměřížAK Kroměříž
04 12 PB 09.20 0.0
16 Barbora ProcházkováBarbora Procházková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 7 PB 09.00 0.0
17 Barbora ZahradníkováBarbora Zahradníková
Orel VyškovOrel Vyškov
04 10 PB 08.68 0.0
18 Petra KorčákováPetra Korčáková
AK KroměřížAK Kroměříž
04 3 PB 07.79 0.0
19 Barbora ŠigutováBarbora Šigutová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 2 PB 07.30 0.0
Michaela MinaříkováMichaela Minaříková
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
04 1 DNS 0.0
Celkem 20 závodníků

vrh koulí 4kg - Juniorky

(so, 26.9.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška ZahradníčkováEliška Zahradníčková
AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A
01 8 PB 13.62 0.0 11.00
2 Veronika VallováVeronika Vallová
AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A
01 7 10.25 0.0 9.00
3 Karolína MorbitzerováKarolína Morbitzerová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 5 10.01 0.0 8.00
4 Kristýna ŠtofkováKristýna Štofková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
01 3 PB 09.57 0.0 7.00
5 Adriana MášováAdriana Mášová
AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A
02 6 09.54 0.0 6.00
6 Vendula DivišováVendula Divišová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
02 4 PB 08.96 0.0 5.00
7 Beata MalinkováBeata Malinková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 2 08.62 0.0 4.00
8 Lenka MatelováLenka Matelová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 1 PB 08.38 0.0 3.00
Celkem 8 závodníků

vrh koulí 5kg - Dorostenci

(so, 26.9.2020 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Aleš KlozíkAleš Klozík
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 16 PB 16.46 0.0 11.00
2 Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
03 15 PB 16.06 0.0 9.00
3 Jan SvozilJan Svozil
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
04 17 PB 15.91 0.0 8.00
4 Daniel MatušíkDaniel Matušík
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 14 PB 14.70 0.0 7.00
5 Michal KáňaMichal Káňa
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 13 PB 14.21 0.0 6.00
6 Jan JarošJan Jaroš
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
04 11 PB 13.46 0.0 5.00
7 Marek JanásMarek Janás
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 8 PB 12.98 0.0 4.00
8 Dominik GöttlicherDominik Göttlicher
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
04 12 PB 12.12 0.0 3.00
9 David ProskeDavid Proske
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 9 PB 12.02 0.0 2.00
10 Mikuláš TrojekMikuláš Trojek
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 5 PB 11.64 0.0 1.00
11 Michal LudvaMichal Ludva
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
03 7 PB 11.52 0.0
MS Martin FrýzaMartin Frýza
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
05 2 PB 11.33 0.0
13 Radim EliášRadim Eliáš
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
04 6 PB 10.58 0.0
14 Bronislav GajdaBronislav Gajda
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
04 3 PB 09.77 0.0
15 Tomáš BundilTomáš Bundil
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
04 1 PB 08.37 0.0
Adam BordovskýAdam Bordovský
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 10 DNS 0.0
Adam ProcházkaAdam Procházka
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
04 4 DNS 0.0
Celkem 17 závodníků

vrh koulí 6kg - Junioři

(so, 26.9.2020 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří OsolsoběJiří Osolsobě
VSK Univerzita Brno AVSK Univerzita Brno A
01 9 PB 15.72 0.0 11.00
2 Pavel MišurecPavel Mišurec
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 8 PB 15.01 0.0 9.00
MS Ondřej VláčilOndřej Vláčil
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 1 PB 14.93 0.0
4 Martin PonížilMartin Ponížil
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 10 PB 14.27 0.0 8.00
5 Martin VajdaMartin Vajda
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 7 PB 14.27 0.0 7.00
6 Michal ŠpilháčekMichal Špilháček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 3 PB 12.26 0.0 6.00
7 Šimon OrviskýŠimon Orviský
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
02 6 12.20 0.0 5.00
8 Vojtěch PsotkaVojtěch Psotka
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 4 PB 11.71 0.0 4.00
9 Adam SkácelAdam Skácel
AK KroměřížAK Kroměříž
01 5 PB 10.93 0.0 3.00
10 Kryštof OpluštilKryštof Opluštil
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 2 PB 10.64 0.0 2.00
Celkem 10 závodníků

hod diskem 1kg - Juniorky

(so, 26.9.2020 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Beáta SedláčkováBeáta Sedláčková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 8 PB 42.83 0.0 11.00
MS Leona VargováLeona Vargová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
99 PB 42.70 0.0
3 Eliška ZahradníčkováEliška Zahradníčková
AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A
01 9 40.20 0.0 9.00
4 Karolína MorbitzerováKarolína Morbitzerová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 7 35.87 0.0 8.00
5 Lenka MatelováLenka Matelová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 5 PB 29.74 0.0 7.00
6 Kristýna ŠtofkováKristýna Štofková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
01 4 PB 27.98 0.0 6.00
7 Vendula DivišováVendula Divišová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
02 6 PB 26.63 0.0 5.00
8 Natálie NovákováNatálie Nováková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
04 3 PB 24.63 0.0 4.00
9 Beata MalinkováBeata Malinková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 2 21.85 0.0 3.00
10 Magdaléna HercogováMagdaléna Hercogová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
04 1 18.84 0.0 2.00
Celkem 10 závodníků

hod diskem 1kg - Dorostenky

(so, 26.9.2020 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Katrin BrzyszkowskáKatrin Brzyszkowská
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 16 PB 42.40 0.0 11.00
2 Hana KleiblováHana Kleiblová
AK KroměřížAK Kroměříž
03 15 PB 35.18 0.0 9.00
3 Natálie NagyováNatálie Nagyová
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
04 13 29.98 0.0 8.00
4 Adéla MüllerováAdéla Müllerová
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
04 12 28.68 0.0 7.00
5 Adéla NovákováAdéla Nováková
AK KroměřížAK Kroměříž
04 10 PB 28.48 0.0 6.00
6 Eliška SkotnicováEliška Skotnicová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 9 27.86 0.0 5.00
7 Timea ZlatníkováTimea Zlatníková
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
04 6 PB 24.20 0.0 4.00
8 Barbora ProcházkováBarbora Procházková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 3 PB 23.40 0.0 3.00
9 Barbora FuchsováBarbora Fuchsová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 7 PB 23.38 0.0 2.00
10 Lucie KrasulováLucie Krasulová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
04 11 22.98 0.0 1.00
11 Marta KurachováMarta Kurachová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
03 14 22.42 0.0
12 Barbora ZahradníkováBarbora Zahradníková
Orel VyškovOrel Vyškov
04 4 21.28 0.0
13 Kristýna BizoňováKristýna Bizoňová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
04 8 18.15 0.0
14 Klaudie KulichováKlaudie Kulichová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 1 15.38 0.0
15 Barbora ŠigutováBarbora Šigutová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 2 14.40 0.0
Magdaléna BaškováMagdaléna Bašková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
04 5 NM 0.0
Celkem 16 závodníků

hod diskem 1,5kg - Dorostenci

(so, 26.9.2020 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
03 16 PB 50.31 0.0 11.00
2 Aleš KlozíkAleš Klozík
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 18 PB 47.25 0.0 9.00
3 Jan SvozilJan Svozil
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
04 17 PB 47.04 0.0 8.00
4 Daniel MatušíkDaniel Matušík
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 15 PB 45.43 0.0 7.00
5 Marek JanásMarek Janás
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 14 PB 41.32 0.0 6.00
6 Michal KáňaMichal Káňa
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 11 PB 38.61 0.0 5.00
7 Radim EliášRadim Eliáš
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
04 6 PB 35.41 0.0 4.00
8 Dominik GöttlicherDominik Göttlicher
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
04 12 PB 34.03 0.0 3.00
9 Alexandr ČačaAlexandr Čača
JAC BrnoJAC Brno
03 13 PB 33.75 0.0 2.00
10 David ProskeDavid Proske
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 9 PB 33.33 0.0 1.00
11 Jan JarošJan Jaroš
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
04 7 PB 31.32 0.0
MS Martin FrýzaMartin Frýza
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
05 2 PB 31.26 0.0
13 Adam BordovskýAdam Bordovský
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 8 PB 30.94 0.0
14 Mikuláš TrojekMikuláš Trojek
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 10 PB 30.57 0.0
MS Michal BačůvkaMichal Bačůvka
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
05 1 PB 27.36 0.0
16 Štěpán MedekŠtěpán Medek
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 3 PB 26.85 0.0
17 Bronislav GajdaBronislav Gajda
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
04 5 PB 24.25 0.0
18 Jakub TesařJakub Tesař
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
03 4 PB 24.08 0.0
Celkem 18 závodníků

hod diskem 1,75kg - Junioři

(so, 26.9.2020 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavel MišurecPavel Mišurec
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 13 PB 47.46 0.0 11.00
2 Adam SkácelAdam Skácel
AK KroměřížAK Kroměříž
01 9 PB 42.53 0.0 9.00
3 Martin PonížilMartin Ponížil
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 10 PB 40.71 0.0 8.00
4 Jakub MachálekJakub Machálek
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
01 8 PB 40.04 0.0 7.00
5 Martin VajdaMartin Vajda
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 12 39.91 0.0 6.00
MS Ondřej VláčilOndřej Vláčil
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 2 PB 39.17 0.0
7 Jiří OsolsoběJiří Osolsobě
VSK Univerzita Brno AVSK Univerzita Brno A
01 11 PB 39.11 0.0 5.00
8 Vojtěch PsotkaVojtěch Psotka
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 5 PB 36.48 0.0 4.00
9 Karel KusákKarel Kusák
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 4 PB 35.22 0.0 3.00
10 Šimon OrviskýŠimon Orviský
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
02 3 PB 32.59 0.0 2.00
11 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 7 PB 32.25 0.0 1.00
Michal ŠpilháčekMichal Špilháček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 6 DNS 0.0
Šimon HorákŠimon Horák
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 1 DNS 0.0
Celkem 13 závodníků

hod kladivem 3kg - Dorostenky

(so, 26.9.2020 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Natálie NagyováNatálie Nagyová
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
04 10 48.48 0.0 11.00
2 Marta KurachováMarta Kurachová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
03 12 46.61 0.0 9.00
3 Katrin BrzyszkowskáKatrin Brzyszkowská
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 11 PB 45.61 0.0 8.00
4 Jessica OndrigováJessica Ondrigová
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
04 9 PB 38.94 0.0 7.00
5 Magdaléna BaškováMagdaléna Bašková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
04 8 PB 35.18 0.0 6.00
6 Sára PlucnarováSára Plucnarová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
03 5 PB 35.16 0.0 5.00
7 Barbora ZahradníkováBarbora Zahradníková
Orel VyškovOrel Vyškov
04 7 PB 30.96 0.0 4.00
8 Kristýna BizoňováKristýna Bizoňová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
04 4 PB 26.75 0.0 3.00
9 Klaudie KulichováKlaudie Kulichová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 3 24.65 0.0 2.00
10 Barbora ŠigutováBarbora Šigutová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03