Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo soutěže družstev D+J

Břeclav (26. 9. 2020)

Body - oddíly

# Oddíl Kategorie Body
1. Atletický klub Zlín, z.s. Junioři 236,00
2. TJ Sokol Opava Junioři 209,00
3. TJ Jiskra Otrokovice Dorostenci 207,00
4. AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště Dorostenky 204,00
5. TJ Sokol Opava Juniorky 198,00
6. Atletický klub Olomouc z.s. Dorostenci 185,50
7. Atletika Poruba z.s. Dorostenky 180,00
8. VSK Univerzita Brno A Junioři 175,00
9. AK Olymp Brno, spolek A Juniorky 159,00
10. Atletický klub Olomouc z.s. Juniorky 124,00
11. SSK Vítkovice, z.s. Dorostenky 111,00
12. SSK Vítkovice, z.s. Dorostenci 111,00
13. Atletický klub AHA Vyškov, z. s. Juniorky 105,00
14. TJ Lokomotiva Břeclav Juniorky 102,00
15. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. Dorostenky 72,00
16. AK Olymp Brno, spolek Dorostenky 72,00
17. AK Olymp Brno, spolek B Juniorky 63,00
18. JAC Brno Dorostenci 59,50
19. AK Kroměříž Junioři 57,00
20. SSK Vítkovice, z.s. Junioři 53,00
21. Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Dorostenky 50,00
22. AC Moravská Slavia Brno, spolek Dorostenci 46,00
23. VSK Univerzita Brno B Junioři 44,00
24. Atletický klub Olomouc z.s. Junioři 42,00
25. Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Junioři 40,00
26. Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Dorostenci 39,00
27. Atletika Poruba z.s. Dorostenci 39,00
28. TJ Lokomotiva Břeclav Dorostenci 35,00
29. Atletický klub Hodonín,z.s. Dorostenci 34,00
30. AC Moravská Slavia Brno, spolek Dorostenky 34,00
31. Atletický klub Zlín, z.s. Dorostenky 31,00
32. AC Čejkovice Dorostenci 28,00
33. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. Dorostenci 28,00
34. TJ Sokol Opava Dorostenci 27,00
35. AK Kroměříž Dorostenky 27,00
36. Orel Vyškov Dorostenky 26,00
37. TJ Jiskra Otrokovice Dorostenky 25,00
38. AK Šternberk z.s. Dorostenky 24,00
39. Atletický klub AHA Vyškov, z. s. Dorostenci 21,00
40. TJ TŽ Třinec Juniorky 19,00
41. TJ Šumperk, z.s. Juniorky 18,00
42. Atletika Slavkov u Brna, z.s. Dorostenci 17,00
43. Atletika Slavkov u Brna, z.s. Dorostenky 17,00
44. TJ Znojmo, z.s. Dorostenky 15,00
45. SSK Vítkovice, z.s. Juniorky 14,00
46. Atletický klub Hodonín,z.s. Dorostenky 14,00
47. Atletický klub Zlín, z.s. Dorostenci 12,00
48. AC Moravská Slavia Brno, spolek Juniorky 12,00
49. AK Šternberk z.s. Junioři 11,00
50. AC Moravská Slavia Brno, spolek Junioři 10,00
51. TJ Šumperk, z.s. Dorostenky 10,00
52. Atletický klub Zlín, z.s. Juniorky 10,00
53. Atletický klub Olomouc z.s. Dorostenky 10,00
54. TJ TŽ Třinec Junioři 9,00
55. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. Junioři 8,00
56. AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště Junioři 7,00
57. Atletický klub Prostějov, z. s. Dorostenky 7,00
58. TJ Šumperk, z.s. Dorostenci 6,00
59. AK Šternberk z.s. Dorostenci 6,00
60. Atletický klub Prostějov, z. s. Dorostenci 3,00
61. AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště Dorostenci 1,00
62. ŠAK Židlochovice, zapsaný spolek Dorostenky 0,00
63. TJ Lokomotiva Břeclav Junioři 0,00
64. TJ Znojmo, z.s. Junioři 0,00
65. Atletika Holešov, z.s. Juniorky 0,00
66. AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště Juniorky 0,00
67. AK Olymp Brno, spolek Juniorky 0,00