Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo soutěže družstev D+J

Břeclav (26. 9. 2020)

800 m - Junioři

(so, 26.9.2020 - 11:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Petr ŽďáraPetr Žďára 02 AK KroměřížAK Kroměříž 1 2:01.49 11.00
2 Ondřej SlavíkOndřej Slavík 01 VSK Univerzita Brno AVSK Univerzita Brno A 5 2:02.84 9.00
3 Adam KosinaAdam Kosina 04 VSK Univerzita Brno BVSK Univerzita Brno B 3 2:03.19 8.00
4 Jakub KnitlJakub Knitl 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 2:03.58 7.00
5 Michal TešnarMichal Tešnar 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 2:03.80 6.00
6 Milan ChaloupkaMilan Chaloupka 02 VSK Univerzita Brno AVSK Univerzita Brno A 2 2:06.24 5.00
7 Pavel LenomarPavel Lenomar 02 VSK Univerzita Brno BVSK Univerzita Brno B 6 2:06.78 4.00
8 Ondřej LenhartOndřej Lenhart 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 10 2:13.33 3.00
9 Daniel JuříčekDaniel Juříček 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 9 2:15.04 2.00
10 Adam DohnalAdam Dohnal 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 8 2:18.26 1.00
Celkem 10 závodníků

800 m - Dorostenci

(so, 26.9.2020 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Marek KünstlerMarek Künstler 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 2:06.85 11.00
2 Bedřich ZahradníkBedřich Zahradník 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 2:07.63 9.00
3 Pavel NovosadPavel Novosad 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 2:08.02 8.00
4 Vojtěch PavelekVojtěch Pavelek 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 2:08.92 7.00
5 Václav ŠpéraVáclav Špéra 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 2:09.05 6.00
6 Jakub KošťálJakub Košťál 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 2:09.09 5.00
7 Jindřich BětíkJindřich Bětík 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 2:13.53 4.00
8 Daniel IndraDaniel Indra 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 9 SB 2:13.84 3.00
9 Lukáš BambuchLukáš Bambuch 04 JAC BrnoJAC Brno 12 2:25.61 2.00
10 Filip ŽitnýFilip Žitný 04 JAC BrnoJAC Brno 13 2:25.93 1.00
11 Adam FizekAdam Fizek 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 11 2:26.02
12 Tomáš Pavel PytelaTomáš Pavel Pytela 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 10 2:29.69
Denis VáclavíkDenis Václavík 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 DNS
Celkem 13 závodníků

800 m - Juniorky

(so, 26.9.2020 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Barbora MalíkováBarbora Malíková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 2:27.17 11.00
2 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 2:28.18 9.00
3 Natálie HlušíNatálie Hluší 02 AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A 3 2:30.19 8.00
4 Simona BartošováSimona Bartošová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 2:31.35 7.00
5 Soňa MihulováSoňa Mihulová 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 2:36.69 6.00
6 Tereza MazlováTereza Mazlová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 2:40.59 5.00
Celkem 6 závodníků

800 m - Dorostenky

(so, 26.9.2020 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
Tereza SikorováTereza Sikorová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 NM 11.00
Julie HendrychováJulie Hendrychová 04 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 1 NM 9.00
Veronika ŠímováVeronika Šímová 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 11 NM 8.00
Barbora SvobodováBarbora Svobodová 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 NM 7.00
Natálie FurchováNatálie Furchová 03 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 5 NM 6.00
Johana BierskáJohana Bierská 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 NM 5.00
Sabina VantuchováSabina Vantuchová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 NM 4.00
Petra ČechováPetra Čechová 03 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 8 NM 3.00
Tereza SvobodováTereza Svobodová 06 Orel VyškovOrel Vyškov 10 NM 2.00
Michaela DostálováMichaela Dostálová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 9 NM 1.00
Zuzana SmejkalováZuzana Smejkalová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 DNF
Poznámky:
Čas nezměřen pro technickou závadu.
Celkem 11 závodníků