3. kolo soutěže družstev D+J
Břeclav (26. 9. 2020)800 m - Junioři
(so, 26.9.2020 - 11:25) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petr ŽďáraPetr Žďára | 02 | AK Kroměříž | 1 | 2:01.49 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Ondřej SlavíkOndřej Slavík | 01 | VSK Univerzita Brno A | 5 | 2:02.84 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Adam KosinaAdam Kosina | 04 | VSK Univerzita Brno B | 3 | 2:03.19 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Jakub KnitlJakub Knitl | 03 | TJ Sokol Opava | 7 | 2:03.58 | 7.00 | |||||||||||||
5 | Michal TešnarMichal Tešnar | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 2:03.80 | 6.00 | |||||||||||||
6 | Milan ChaloupkaMilan Chaloupka | 02 | VSK Univerzita Brno A | 2 | 2:06.24 | 5.00 | |||||||||||||
7 | Pavel LenomarPavel Lenomar | 02 | VSK Univerzita Brno B | 6 | 2:06.78 | 4.00 | |||||||||||||
8 | Ondřej LenhartOndřej Lenhart | 02 | AK Šternberk z.s. | 10 | 2:13.33 | 3.00 | |||||||||||||
9 | Daniel JuříčekDaniel Juříček | 02 | SSK Vítkovice, z.s. | 9 | 2:15.04 | 2.00 | |||||||||||||
10 | Adam DohnalAdam Dohnal | 02 | AK Šternberk z.s. | 8 | 2:18.26 | 1.00 | |||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
800 m - Dorostenci
(so, 26.9.2020 - 11:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek KünstlerMarek Künstler | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 1 | 2:06.85 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Bedřich ZahradníkBedřich Zahradník | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | 2:07.63 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Pavel NovosadPavel Novosad | 04 | Atletický klub Zlín, z.s. | 3 | 2:08.02 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Vojtěch PavelekVojtěch Pavelek | 04 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 6 | 2:08.92 | 7.00 | |||||||||||||
5 | Václav ŠpéraVáclav Špéra | 04 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 4 | 2:09.05 | 6.00 | |||||||||||||
6 | Jakub KošťálJakub Košťál | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 7 | 2:09.09 | 5.00 | |||||||||||||
7 | Jindřich BětíkJindřich Bětík | 03 | Atletický klub Zlín, z.s. | 8 | 2:13.53 | 4.00 | |||||||||||||
8 | Daniel IndraDaniel Indra | 04 | Atletický klub Prostějov, z... | 9 | SB 2:13.84 | 3.00 | |||||||||||||
9 | Lukáš BambuchLukáš Bambuch | 04 | JAC Brno | 12 | 2:25.61 | 2.00 | |||||||||||||
10 | Filip ŽitnýFilip Žitný | 04 | JAC Brno | 13 | 2:25.93 | 1.00 | |||||||||||||
11 | Adam FizekAdam Fizek | 04 | Atletický klub Zlín, z.s. | 11 | 2:26.02 | ||||||||||||||
12 | Tomáš Pavel PytelaTomáš Pavel Pytela | 04 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 10 | 2:29.69 | ||||||||||||||
Denis VáclavíkDenis Václavík | 04 | TJ Sokol Opava | 5 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
800 m - Juniorky
(so, 26.9.2020 - 11:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora MalíkováBarbora Malíková | 01 | TJ Sokol Opava | 4 | 2:27.17 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Sabina FiantováSabina Fiantová | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 5 | 2:28.18 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Natálie HlušíNatálie Hluší | 02 | AK Olymp Brno, spolek A | 3 | 2:30.19 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Simona BartošováSimona Bartošová | 04 | TJ Sokol Opava | 2 | 2:31.35 | 7.00 | |||||||||||||
5 | Soňa MihulováSoňa Mihulová | 01 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 1 | 2:36.69 | 6.00 | |||||||||||||
6 | Tereza MazlováTereza Mazlová | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 6 | 2:40.59 | 5.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
800 m - Dorostenky
(so, 26.9.2020 - 11:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Tereza SikorováTereza Sikorová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 6 | NM | 11.00 | ||||||||||||||
Julie HendrychováJulie Hendrychová | 04 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 1 | NM | 9.00 | ||||||||||||||
Veronika ŠímováVeronika Šímová | 04 | AK Olymp Brno, spolek | 11 | NM | 8.00 | ||||||||||||||
Barbora SvobodováBarbora Svobodová | 04 | AK Olymp Brno, spolek | 4 | NM | 7.00 | ||||||||||||||
Natálie FurchováNatálie Furchová | 03 | TJ Znojmo, z.s. | 5 | NM | 6.00 | ||||||||||||||
Johana BierskáJohana Bierská | 03 | AK Šternberk z.s. | 2 | NM | 5.00 | ||||||||||||||
Sabina VantuchováSabina Vantuchová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 3 | NM | 4.00 | ||||||||||||||
Petra ČechováPetra Čechová | 03 | AC Slovácká Slavia Uherské ... | 8 | NM | 3.00 | ||||||||||||||
Tereza SvobodováTereza Svobodová | 06 | Orel Vyškov | 10 | NM | 2.00 | ||||||||||||||
Michaela DostálováMichaela Dostálová | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 9 | NM | 1.00 | ||||||||||||||
Zuzana SmejkalováZuzana Smejkalová | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 7 | DNF | |||||||||||||||
Poznámky:Čas nezměřen pro technickou závadu. |
|||||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |