Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo soutěže družstev D+J

Břeclav (26. 9. 2020)

1500 m - Junioři

(so, 26.9.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Petr ŽďáraPetr Žďára 02 AK KroměřížAK Kroměříž 4:04.99 11.00
2 Jan ŠvejnohaJan Švejnoha 01 VSK Univerzita Brno AVSK Univerzita Brno A 4:13.20 9.00
3 Marek SpilkaMarek Spilka 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. PB 4:13.56 8.00
MS Ondřej BudínOndřej Budín 05 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. SB 4:17.53
5 Adam JanošíkAdam Janošík 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. PB 4:19.04 7.00
6 Martin HolubMartin Holub 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. SB 4:19.96 6.00
7 Ondřej SlavíkOndřej Slavík 01 VSK Univerzita Brno AVSK Univerzita Brno A 4:22.02 5.00
8 Matěj ŠtěbraMatěj Štěbra 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:32.96 4.00
9 Pavel LenomarPavel Lenomar 02 VSK Univerzita Brno BVSK Univerzita Brno B 4:35.83 3.00
10 Daniel JuříčekDaniel Juříček 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4:38.60 2.00
11 Jan KostruhJan Kostruh 04 VSK Univerzita Brno BVSK Univerzita Brno B SB 4:48.49 1.00
Jakub GrégrJakub Grégr 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. DNS
Celkem 12 závodníků

1500 m - Dorostenci

(so, 26.9.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tomáš HabartaTomáš Habarta 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4:03.19 11.00
2 Matěj HřebačkaMatěj Hřebačka 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4:26.54 9.00
3 Jiří PavelekJiří Pavelek 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4:39.99 8.00
4 David ŠťavíkDavid Šťavík 04 JAC BrnoJAC Brno SB 4:48.70 7.00
5 Tomáš Oldřich NesvadbaTomáš Oldřich Nesvadba 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. SB 5:08.39 6.00
Jakub UrbánekJakub Urbánek 03 JAC BrnoJAC Brno DNS
Celkem 6 závodníků

1500 m - Juniorky

(so, 26.9.2020 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tereza HlucháTereza Hluchá 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:46.17 11.00
2 Adéla HlucháAdéla Hluchá 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:48.27 9.00
3 Soňa KouřilováSoňa Kouřilová 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4:49.60 8.00
4 Leona MihalíkováLeona Mihalíková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4:55.54 7.00
5 Silvie ValováSilvie Valová 01 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 5:11.16 6.00
6 Soňa MihulováSoňa Mihulová 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5:18.91 5.00
7 Veronika LavrinčíkováVeronika Lavrinčíková 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5:35.62 4.00
Michaela BittnerováMichaela Bittnerová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNS
Celkem 8 závodníků

1500 m - Dorostenky

(so, 26.9.2020 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ema KlimentováEma Klimentová 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4:54.80 11.00
2 Hana BorováHana Borová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5:00.71 9.00
3 Zuzana NavrátilováZuzana Navrátilová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5:17.30 8.00
4 Klára NingerováKlára Ningerová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5:21.65 7.00
5 Aneta ValováAneta Valová 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek PB 5:27.82 6.00
6 Nela HavlíčkováNela Havlíčková 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5:34.38 5.00
7 Petra JančarováPetra Jančarová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5:53.82 4.00
8 Nicola MikulkováNicola Mikulková 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5:57.55 3.00
9 Kateřina NekorancováKateřina Nekorancová 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6:11.69 2.00
10 Kateřina MojžíšováKateřina Mojžíšová 04 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 6:55.76 1.00
Veronika VaculíkováVeronika Vaculíková 04 AK KroměřížAK Kroměříž DNS
Celkem 11 závodníků