Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

MMS družstev starších žáků a žákyň

Břeclav (27. 9. 2020)

100 m překážek (0.84) - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 27.9.2020 - 10:40) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek BieligMarek Bielig 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 13.88 11.00
2 Vojtěch StypaVojtěch Stypa 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 14.04 9.00
3 Jan KrčekJan Krček 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 14.23 8.00
4 Vojtěch HejtmánekVojtěch Hejtmánek 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 14.24 7.00
Štěpán MaturaŠtěpán Matura 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 DNF
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 27.9.2020 - 10:40) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch SzczerbaVojtěch Szczerba 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 PB 14.26 6.00
2 Leonard LosíkLeonard Losík 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 PB 14.46 5.00
3 Jiří MičkeJiří Mičke 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 14.69 4.00
4 Kryštof VinteraKryštof Vintera 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 15.11 3.00
5 Václav HamšíkVáclav Hamšík 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 15.22 1.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 27.9.2020 - 10:40) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan BílekJan Bílek 06 BYAC BrnoBYAC Brno 5 PB 15.15 2.00
2 Eduard SchwarzEduard Schwarz 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 15.49
3 Matyáš MoravecMatyáš Moravec 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 PB 15.66
4 Matouš ČernýMatouš Černý 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 15.71
5 Filip JordánFilip Jordán 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 PB 15.80
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 27.9.2020 - 10:40) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch PelclVojtěch Pelcl 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 PB 15.89
2 Adam SukupAdam Sukup 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 16.53
3 Lukáš ZbořilLukáš Zbořil 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 PB 16.70
4 Tomáš VystrčilTomáš Vystrčil 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 17.32
5 Matěj KarasMatěj Karas 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 PB 17.73
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek BieligMarek Bielig 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 13.88 11.00
2 Vojtěch StypaVojtěch Stypa 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 14.04 9.00
3 Jan KrčekJan Krček 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 14.23 8.00
4 Vojtěch HejtmánekVojtěch Hejtmánek 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 14.24 7.00
5 Vojtěch SzczerbaVojtěch Szczerba 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 PB 14.26 6.00
6 Leonard LosíkLeonard Losík 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 PB 14.46 5.00
7 Jiří MičkeJiří Mičke 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 14.69 4.00
8 Kryštof VinteraKryštof Vintera 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 15.11 3.00
9 Jan BílekJan Bílek 06 BYAC BrnoBYAC Brno 5 PB 15.15 2.00
10 Václav HamšíkVáclav Hamšík 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 15.22 1.00
11 Eduard SchwarzEduard Schwarz 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 15.49
12 Matyáš MoravecMatyáš Moravec 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 PB 15.66
13 Matouš ČernýMatouš Černý 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 15.71
14 Filip JordánFilip Jordán 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 PB 15.80
15 Vojtěch PelclVojtěch Pelcl 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 PB 15.89
16 Adam SukupAdam Sukup 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 16.53
17 Lukáš ZbořilLukáš Zbořil 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 PB 16.70
18 Tomáš VystrčilTomáš Vystrčil 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 17.32
19 Matěj KarasMatěj Karas 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 PB 17.73
Štěpán MaturaŠtěpán Matura 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 DNF

100 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 27.9.2020 - 10:30) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana PiškulováJana Piškulová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 14.76 11.00
2 Marie ŠkopováMarie Škopová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 PB 15.05 9.00
3 Johana SuchánkováJohana Suchánková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 15.21 8.00
4 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 ASK BlanskoASK Blansko 3 15.59 5.00
5 Eliška ZelováEliška Zelová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 15.78 3.00
6 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 7 15.95 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 27.9.2020 - 10:30) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema VontrobováEma Vontrobová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 PB 15.32 7.00
2 Iveta ČerníkováIveta Černíková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 15.71 4.00
3 Aneta BeitelováAneta Beitelová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 16.37 1.00
4 Kristýna JurčekováKristýna Jurčeková 05 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 16.71
5 Agáta AndělováAgáta Andělová 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 17.28
6 Jana DrásalováJana Drásalová 05 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 17.94
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 27.9.2020 - 10:30) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adriana HefkováAdriana Hefková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 PB 15.49 6.00
2 Laura BurešováLaura Burešová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 16.44
3 Kateřina ŠkrabalováKateřina Škrabalová 05 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 17.81
4 Eliška HonsováEliška Honsová 05 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 17.83
MS Simona KnéblováSimona Knéblová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 18.24
6 Karolína MaderováKarolína Maderová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 23.35
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 27.9.2020 - 10:30) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana FojtíkováZuzana Fojtíková 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 SB 18.70
2 Anna KopalováAnna Kopalová 05 ASK BlanskoASK Blansko 5 20.22
3 Kateřina ĎulákováKateřina Ďuláková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 21.89
Gabriela TobolováGabriela Tobolová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana PiškulováJana Piškulová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 14.76 11.00
2 Marie ŠkopováMarie Škopová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 PB 15.05 9.00
3 Johana SuchánkováJohana Suchánková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 15.21 8.00
4 Ema VontrobováEma Vontrobová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 PB 15.32 7.00
5 Adriana HefkováAdriana Hefková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 PB 15.49 6.00
6 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 ASK BlanskoASK Blansko 3 15.59 5.00
7 Iveta ČerníkováIveta Černíková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 15.71 4.00
8 Eliška ZelováEliška Zelová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 15.78 3.00
9 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 7 15.95 2.00
10 Aneta BeitelováAneta Beitelová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 16.37 1.00
11 Laura BurešováLaura Burešová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 16.44
12 Kristýna JurčekováKristýna Jurčeková 05 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 16.71
13 Agáta AndělováAgáta Andělová 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 17.28
14 Kateřina ŠkrabalováKateřina Škrabalová 05 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 17.81
15 Eliška HonsováEliška Honsová 05 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 17.83
16 Jana DrásalováJana Drásalová 05 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 17.94
17 Simona KnéblováSimona Knéblová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 18.24
18 Zuzana FojtíkováZuzana Fojtíková 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 SB 18.70
19 Anna KopalováAnna Kopalová 05 ASK BlanskoASK Blansko 5 20.22
20 Kateřina ĎulákováKateřina Ďuláková 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 21.89
21 Karolína MaderováKarolína Maderová 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 23.35
Gabriela TobolováGabriela Tobolová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 DNS