Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Finále krajského přeboru družstev přípravek Královéhradeckého kraje

Dobruška (24. 9. 2020)

60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (čt, 24.9.2020 - 15:00) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 44 Samuel ŠulcSamuel Šulc 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3 09.01 302.00
2 58 Filip AdamecFilip Adamec 09 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 2 09.15 272.00
3 64 Tomáš KnittelTomáš Knittel 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 5 09.16 270.00
4 45 Zdeněk BičištěZdeněk Bičiště 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 4 09.26 249.00
5 50 Marek WeisserMarek Weisser 09 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 6 09.49 205.00
6 25 Jakub ŠritrJakub Šritr 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1 09.65 176.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 24.9.2020 - 15:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 41 Josef ZimlaJosef Zimla 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 PB 09.23 255.00
2 66 Martin FaltusMartin Faltus 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 PB 09.55 194.00
3 275 Tomáš BesperátTomáš Besperát 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 4 09.69 169.00
4 74 František KoudelkaFrantišek Koudelka 10 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 2 09.98 123.00
5 83 Illia KulakovIllia Kulakov 10 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 5 10.06 112.00
6 350 Adam PaarAdam Paar 10 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 10.53 54.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 24.9.2020 - 15:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 21 Filip KarelFilip Karel 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 PB 09.74 161.00
2 52 Tomáš NovotnýTomáš Novotný 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 PB 09.82 148.00
3 95 Štěpán KrejčíŠtěpán Krejčí 10 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 PB 09.84 145.00
4 11 Jakub HadačJakub Hadač 10 TJ JilemniceTJ Jilemnice 5 09.98 123.00
5 63 Marek ČerníkMarek Černík 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 10.19 94.00
6 276 Václav KopeckýVáclav Kopecký 09 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 1 11.12 10.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 24.9.2020 - 15:00) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 59 Michal BalášMichal Baláš 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 PB 10.02 117.00
2 274 Filip WeisserFilip Weisser 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 6 10.49 59.00
3 55 Jakub LukešJakub Lukeš 11 TJ JilemniceTJ Jilemnice 1 10.52 55.00
4 71 Tadeáš DrašarTadeáš Drašar 10 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 4 10.57 50.00
5 87 Matyáš KuncMatyáš Kunc 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 5 10.67 41.00
6 93 Ondřej HančOndřej Hanč 11 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 10.69 39.00
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (čt, 24.9.2020 - 15:00) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 68 Tobiáš KoutTobiáš Kout 10 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2 PB 10.33 77.00
2 277 Jakub MatěáskaJakub Matěáska 11 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 5 PB 10.38 71.00
3 91 Kristian Petr LešKristian Petr Leš 11 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 3 PB 10.41 67.00
4 88 Jakub StodůlkaJakub Stodůlka 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 10.55 52.00
5 67 Tomáš MazánekTomáš Mazánek 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1 10.60 47.00
6 278 Michal ČernýMichal Černý 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 11.24 5.00
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (čt, 24.9.2020 - 15:00) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 280 Matyáš BártaMatyáš Bárta 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 4 09.39 224.00
2 279 Josef JonJosef Jon 09 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 2 PB 09.53 197.00
3 75 Filip ŠpatenkaFilip Špatenka 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 10.08 109.00
4 69 Matěj BalcarMatěj Balcar 11 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 11.86 0.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 44 Samuel ŠulcSamuel Šulc 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3 09.01 302.00
2 58 Filip AdamecFilip Adamec 09 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 2 09.15 272.00
3 64 Tomáš KnittelTomáš Knittel 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 5 09.16 270.00
4 41 Josef ZimlaJosef Zimla 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 PB 09.23 255.00
5 45 Zdeněk BičištěZdeněk Bičiště 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 4 09.26 249.00
6 280 Matyáš BártaMatyáš Bárta 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 4 09.39 224.00
7 50 Marek WeisserMarek Weisser 09 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 6 09.49 205.00
8 279 Josef JonJosef Jon 09 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 2 PB 09.53 197.00
9 66 Martin FaltusMartin Faltus 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 PB 09.55 194.00
10 25 Jakub ŠritrJakub Šritr 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1 09.65 176.00
11 275 Tomáš BesperátTomáš Besperát 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 4 09.69 169.00
12 21 Filip KarelFilip Karel 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 PB 09.74 161.00
13 52 Tomáš NovotnýTomáš Novotný 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 PB 09.82 148.00
14 95 Štěpán KrejčíŠtěpán Krejčí 10 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 PB 09.84 145.00
15 74 František KoudelkaFrantišek Koudelka 10 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 2 09.98 123.00
15 11 Jakub HadačJakub Hadač 10 TJ JilemniceTJ Jilemnice 5 09.98 123.00
17 59 Michal BalášMichal Baláš 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 PB 10.02 117.00
18 83 Illia KulakovIllia Kulakov 10 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 5 10.06 112.00
19 75 Filip ŠpatenkaFilip Špatenka 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 10.08 109.00
20 63 Marek ČerníkMarek Černík 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 10.19 94.00
21 68 Tobiáš KoutTobiáš Kout 10 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2 PB 10.33 77.00
22 277 Jakub MatěáskaJakub Matěáska 11 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 5 PB 10.38 71.00
23 91 Kristian Petr LešKristian Petr Leš 11 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 3 PB 10.41 67.00
24 274 Filip WeisserFilip Weisser 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 6 10.49 59.00
25 55 Jakub LukešJakub Lukeš 11 TJ JilemniceTJ Jilemnice 1 10.52 55.00
26 350 Adam PaarAdam Paar 10 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 10.53 54.00
27 88 Jakub StodůlkaJakub Stodůlka 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 10.55 52.00
28 71 Tadeáš DrašarTadeáš Drašar 10 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 4 10.57 50.00
29 67 Tomáš MazánekTomáš Mazánek 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1 10.60 47.00
30 87 Matyáš KuncMatyáš Kunc 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 5 10.67 41.00
31 93 Ondřej HančOndřej Hanč 11 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 10.69 39.00
32 276 Václav KopeckýVáclav Kopecký 09 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 1 11.12 10.00
33 278 Michal ČernýMichal Černý 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 11.24 5.00
34 69 Matěj BalcarMatěj Balcar 11 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 11.86 0.00

60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (čt, 24.9.2020 - 15:00) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 275 Barbora ZáhorskáBarbora Záhorská 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 09.05 553.00
2 164 Barbora ZavadilováBarbora Zavadilová 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 09.05 553.00
3 271 Izabela NetalováIzabela Netalová 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 09.33 484.00
4 161 Štěpánka RudolfováŠtěpánka Rudolfová 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 09.47 451.00
5 201 Daniela DvořákováDaniela Dvořáková 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 09.53 438.00
6 219 Kateřina SchreiberováKateřina Schreiberová 10 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 1 10.41 258.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 24.9.2020 - 15:00) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 346 Natálie TrejbalováNatálie Trejbalová 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 PB 09.33 484.00
2 270 Tereza SucháTereza Suchá 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 09.47 451.00
3 349 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 09.49 447.00
4 269 Aneta JánošičováAneta Jánošičová 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 09.59 424.00
5 270 Ketrin ŠpačkováKetrin Špačková 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 09.63 415.00
6 267 Markéta MičánkováMarkéta Mičánková 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 09.94 348.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 24.9.2020 - 15:00) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 271 Adéla RozinkováAdéla Rozinková 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 3 PB 09.36 477.00
2 96 Tereza BláhováTereza Bláhová 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 09.65 411.00
3 273 Andrea StolinováAndrea Stolinová 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 09.66 408.00
4 348 Tereza SvětlíkováTereza Světlíková 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 09.79 380.00
5 104 Karolína LukášováKarolína Lukášová 10 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2 09.82 374.00
6 281 Veronika JandurováVeronika Jandurová 09 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 1 09.97 342.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 24.9.2020 - 15:00) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 99 Anežka ŠpačkováAnežka Špačková 10 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 3 PB 09.49 447.00
2 232 Barbora PatschováBarbora Patschová 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 PB 09.54 435.00
3 266 Zuzana KonrádováZuzana Konrádová 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 PB 09.80 378.00
4 117 Nela VladykováNela Vladyková 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 10.10 316.00
5 277 Adéla LehkáAdéla Lehká 11 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 2 10.11 314.00
6 280 Natali Anna MachytkováNatali Anna Machytková 09 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 5 10.39 261.00
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (čt, 24.9.2020 - 15:00) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 112 Tereza BřezovskáTereza Březovská 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 PB 09.96 344.00
2 84 Markéta SíbrováMarkéta Síbrová 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 4 10.08 320.00
3 365 Vendula DostálováVendula Dostálová 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 10.13 310.00
4 74 Valerie KopeckáValerie Kopecká 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1 10.15 306.00
5 150 Anita BlažejováAnita Blažejová 12 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 5 10.17 302.00
6 106 Natálie SadílkováNatálie Sadílková 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 PB 10.19 299.00
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (čt, 24.9.2020 - 15:00) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 90 Nikola JanošičováNikola Janošičová 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 09.93 350.00
2 107 Monika SkálováMonika Skálová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 PB 10.16 304.00
3 281 Aneta AstalošováAneta Astalošová 09 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 1 PB 10.25 287.00
4 98 Aneta NovákováAneta Nováková 11 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 PB 10.28 281.00
5 364 Eliška MatěáskováEliška Matěásková 09 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 4 10.44 252.00
6 237 Tereza ProkopováTereza Prokopová 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 10.59 226.00
7 260 Sabina BořkováSabina Bořková 11 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 6 11.34 115.00
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 275 Barbora ZáhorskáBarbora Záhorská 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 09.05 553.00
1 164 Barbora ZavadilováBarbora Zavadilová 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 09.05 553.00
3 271 Izabela NetalováIzabela Netalová 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 09.33 484.00
3 346 Natálie TrejbalováNatálie Trejbalová 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 PB 09.33 484.00
5 271 Adéla RozinkováAdéla Rozinková 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 3 PB 09.36 477.00
6 161 Štěpánka RudolfováŠtěpánka Rudolfová 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 09.47 451.00
6 270 Tereza SucháTereza Suchá 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 09.47 451.00
8 349 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 09.49 447.00
8 99 Anežka ŠpačkováAnežka Špačková 10 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 3 PB 09.49 447.00
10 201 Daniela DvořákováDaniela Dvořáková 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 09.53 438.00
11 232 Barbora PatschováBarbora Patschová 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 PB 09.54 435.00
12 269 Aneta JánošičováAneta Jánošičová 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 09.59 424.00
13 270 Ketrin ŠpačkováKetrin Špačková 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 09.63 415.00
14 96 Tereza BláhováTereza Bláhová 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 09.65 411.00
15 273 Andrea StolinováAndrea Stolinová 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 09.66 408.00
16 348 Tereza SvětlíkováTereza Světlíková 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 09.79 380.00
17 266 Zuzana KonrádováZuzana Konrádová 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 PB 09.80 378.00
18 104 Karolína LukášováKarolína Lukášová 10 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2 09.82 374.00
19 90 Nikola JanošičováNikola Janošičová 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 09.93 350.00
20 267 Markéta MičánkováMarkéta Mičánková 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 09.94 348.00
21 112 Tereza BřezovskáTereza Březovská 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 PB 09.96 344.00
22 281 Veronika JandurováVeronika Jandurová 09 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 1 09.97 342.00
23 84 Markéta SíbrováMarkéta Síbrová 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 4 10.08 320.00
24 117 Nela VladykováNela Vladyková 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 10.10 316.00
25 277 Adéla LehkáAdéla Lehká 11 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 2 10.11 314.00
26 365 Vendula DostálováVendula Dostálová 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 10.13 310.00
27 74 Valerie KopeckáValerie Kopecká 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1 10.15 306.00
28 107 Monika SkálováMonika Skálová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 PB 10.16 304.00
29 150 Anita BlažejováAnita Blažejová 12 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 5 10.17 302.00
30 106 Natálie SadílkováNatálie Sadílková 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 PB 10.19 299.00
31 281 Aneta AstalošováAneta Astalošová 09 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 1 PB 10.25 287.00
32 98 Aneta NovákováAneta Nováková 11 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 PB 10.28 281.00
33 280 Natali Anna MachytkováNatali Anna Machytková 09 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 5 10.39 261.00
34 219 Kateřina SchreiberováKateřina Schreiberová 10 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 1 10.41 258.00
35 364 Eliška MatěáskováEliška Matěásková 09 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 4 10.44 252.00
36 237 Tereza ProkopováTereza Prokopová 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 10.59 226.00
37 260 Sabina BořkováSabina Bořková 11 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 6 11.34 115.00

600 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (čt, 24.9.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 64 Tomáš KnittelTomáš Knittel 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 SB 1:59.30 519.00
2 41 Josef ZimlaJosef Zimla 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 1:59.97 509.00
3 45 Zdeněk BičištěZdeněk Bičiště 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2 2:00.95 495.00
4 66 Martin FaltusMartin Faltus 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 2:05.98 424.00
5 21 Filip KarelFilip Karel 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 5 2:08.10 396.00
6 63 Marek ČerníkMarek Černík 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 2:08.69 388.00
7 74 František KoudelkaFrantišek Koudelka 10 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 12 SB 2:08.99 384.00
8 55 Jakub LukešJakub Lukeš 11 TJ JilemniceTJ Jilemnice 8 2:09.53 377.00
9 95 Štěpán KrejčíŠtěpán Krejčí 10 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 10 2:11.67 351.00
10 25 Jakub ŠritrJakub Šritr 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 9 2:12.22 344.00
11 44 Samuel ŠulcSamuel Šulc 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 7 2:12.35 342.00
12 83 Illia KulakovIllia Kulakov 10 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 11 2:12.87 336.00
Celkem 12 závodníků
Běh 02 (čt, 24.9.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 58 Filip AdamecFilip Adamec 09 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 3 SB 2:02.91 467.00
2 50 Marek WeisserMarek Weisser 09 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 2 SB 2:04.60 443.00
3 11 Jakub HadačJakub Hadač 10 TJ JilemniceTJ Jilemnice 1 SB 2:05.48 431.00
4 52 Tomáš NovotnýTomáš Novotný 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 SB 2:06.11 422.00
5 59 Michal BalášMichal Baláš 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 SB 2:10.12 370.00
6 91 Kristian Petr LešKristian Petr Leš 11 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 7 PB 2:11.72 350.00
7 75 Filip ŠpatenkaFilip Špatenka 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 10 PB 2:12.00 346.00
8 87 Matyáš KuncMatyáš Kunc 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 8 SB 2:17.02 287.00
9 88 Jakub StodůlkaJakub Stodůlka 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 11 2:22.31 231.00
10 68 Tobiáš KoutTobiáš Kout 10 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 9 2:23.71 216.00
11 93 Ondřej HančOndřej Hanč 11 TJ JilemniceTJ Jilemnice 12 2:39.03 90.00
12 67 Tomáš MazánekTomáš Mazánek 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 3:06.51 0.00
Celkem 12 závodníků
Běh 03 (čt, 24.9.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 279 Josef JonJosef Jon 09 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 8 PB 1:57.15 551.00
2 280 Matyáš BártaMatyáš Bárta 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 9 1:59.78 512.00
3 350 Adam PaarAdam Paar 10 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 10 2:14.26 319.00
4 71 Tadeáš DrašarTadeáš Drašar 10 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2 SB 2:18.67 269.00
5 275 Tomáš BesperátTomáš Besperát 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 5 SB 2:21.22 242.00
6 277 Jakub MatěáskaJakub Matěáska 11 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 3 PB 2:22.61 227.00
7 276 Václav KopeckýVáclav Kopecký 09 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 7 SB 2:22.86 225.00
8 274 Filip WeisserFilip Weisser 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 6 SB 2:24.04 213.00
9 69 Matěj BalcarMatěj Balcar 11 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 2:26.78 187.00
10 278 Michal ČernýMichal Černý 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 2:38.41 94.00
Celkem 10 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 279 Josef JonJosef Jon 09 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 8 PB 1:57.15 551.00
2 64 Tomáš KnittelTomáš Knittel 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 SB 1:59.30 519.00
3 280 Matyáš BártaMatyáš Bárta 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 9 1:59.78 512.00
4 41 Josef ZimlaJosef Zimla 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 1:59.97 509.00
5 45 Zdeněk BičištěZdeněk Bičiště 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2 2:00.95 495.00
6 58 Filip AdamecFilip Adamec 09 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 3 SB 2:02.91 467.00
7 50 Marek WeisserMarek Weisser 09 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 2 SB 2:04.60 443.00
8 11 Jakub HadačJakub Hadač 10 TJ JilemniceTJ Jilemnice 1 SB 2:05.48 431.00
9 66 Martin FaltusMartin Faltus 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 2:05.98 424.00
10 52 Tomáš NovotnýTomáš Novotný 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 SB 2:06.11 422.00
11 21 Filip KarelFilip Karel 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 5 2:08.10 396.00
12 63 Marek ČerníkMarek Černík 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 2:08.69 388.00
13 74 František KoudelkaFrantišek Koudelka 10 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 12 SB 2:08.99 384.00
14 55 Jakub LukešJakub Lukeš 11 TJ JilemniceTJ Jilemnice 8 2:09.53 377.00
15 59 Michal BalášMichal Baláš 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 SB 2:10.12 370.00
16 95 Štěpán KrejčíŠtěpán Krejčí 10 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 10 2:11.67 351.00
17 91 Kristian Petr LešKristian Petr Leš 11 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 7 PB 2:11.72 350.00
18 75 Filip ŠpatenkaFilip Špatenka 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 10 PB 2:12.00 346.00
19 25 Jakub ŠritrJakub Šritr 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 9 2:12.22 344.00
20 44 Samuel ŠulcSamuel Šulc 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 7 2:12.35 342.00
21 83 Illia KulakovIllia Kulakov 10 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 11 2:12.87 336.00
22 350 Adam PaarAdam Paar 10 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 10 2:14.26 319.00
23 87 Matyáš KuncMatyáš Kunc 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 8 SB 2:17.02 287.00
24 71 Tadeáš DrašarTadeáš Drašar 10 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2 SB 2:18.67 269.00
25 275 Tomáš BesperátTomáš Besperát 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 5 SB 2:21.22 242.00
26 88 Jakub StodůlkaJakub Stodůlka 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 11 2:22.31 231.00
27 277 Jakub MatěáskaJakub Matěáska 11 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 3 PB 2:22.61 227.00
28 276 Václav KopeckýVáclav Kopecký 09 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 7 SB 2:22.86 225.00
29 68 Tobiáš KoutTobiáš Kout 10 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 9 2:23.71 216.00
30 274 Filip WeisserFilip Weisser 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 6 SB 2:24.04 213.00
31 69 Matěj BalcarMatěj Balcar 11 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 2:26.78 187.00
32 278 Michal ČernýMichal Černý 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 2:38.41 94.00
33 93 Ondřej HančOndřej Hanč 11 TJ JilemniceTJ Jilemnice 12 2:39.03 90.00
34 67 Tomáš MazánekTomáš Mazánek 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 3:06.51 0.00

600 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (čt, 24.9.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 280 Natali Anna MachytkováNatali Anna Machytková 09 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 2 PB 1:56.09 568.00
2 349 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 PB 1:58.67 528.00
3 346 Natálie TrejbalováNatálie Trejbalová 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 SB 1:59.74 513.00
4 275 Barbora ZáhorskáBarbora Záhorská 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 9 SB 2:00.24 505.00
5 348 Tereza SvětlíkováTereza Světlíková 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 2:00.54 501.00
6 98 Aneta NovákováAneta Nováková 11 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 8 SB 2:02.62 471.00
7 164 Barbora ZavadilováBarbora Zavadilová 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 2:04.66 442.00
8 161 Štěpánka RudolfováŠtěpánka Rudolfová 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 2:04.90 439.00
9 281 Veronika JandurováVeronika Jandurová 09 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 1 2:06.16 422.00
10 271 Adéla RozinkováAdéla Rozinková 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 10 2:06.16 422.00
11 107 Monika SkálováMonika Skálová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 11 PB 2:06.57 416.00
12 112 Tereza BřezovskáTereza Březovská 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 12 2:08.96 385.00
13 150 Anita BlažejováAnita Blažejová 12 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 13 2:12.44 341.00
Celkem 13 závodníků
Běh 02 (čt, 24.9.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 269 Aneta JánošičováAneta Jánošičová 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 SB 2:07.04 410.00
2 270 Ketrin ŠpačkováKetrin Špačková 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 8 SB 2:07.83 400.00
3 106 Natálie SadílkováNatálie Sadílková 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 2:12.73 338.00
4 267 Markéta MičánkováMarkéta Mičánková 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 SB 2:12.77 337.00
5 266 Zuzana KonrádováZuzana Konrádová 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 PB 2:13.75 325.00
6 104 Karolína LukášováKarolína Lukášová 10 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2 2:15.20 308.00
7 271 Izabela NetalováIzabela Netalová 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 7 2:16.19 297.00
8 273 Andrea StolinováAndrea Stolinová 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 9 2:16.92 288.00
9 270 Tereza SucháTereza Suchá 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 2:17.56 281.00
10 201 Daniela DvořákováDaniela Dvořáková 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 12 2:19.84 256.00
11 219 Kateřina SchreiberováKateřina Schreiberová 10 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 11 2:26.49 190.00
12 277 Adéla LehkáAdéla Lehká 11 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 10 2:28.29 173.00
Celkem 12 závodníků
Běh 03 (čt, 24.9.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
MS 90 Nikola JanošičováNikola Janošičová 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 12 2:14.35
2 96 Tereza BláhováTereza Bláhová 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 SB 2:14.52 316.00
3 237 Tereza ProkopováTereza Prokopová 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 SB 2:15.81 301.00
4 117 Nela VladykováNela Vladyková 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 SB 2:16.66 291.00
5 74 Valerie KopeckáValerie Kopecká 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1 PB 2:17.80 279.00
6 232 Barbora PatschováBarbora Patschová 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 SB 2:18.24 274.00
7 84 Markéta SíbrováMarkéta Síbrová 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 11 PB 2:18.89 267.00
8 99 Anežka ŠpačkováAnežka Špačková 10 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 6 SB 2:21.16 242.00
9 365 Vendula DostálováVendula Dostálová 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 7 SB 2:22.82 225.00
10 281 Aneta AstalošováAneta Astalošová 09 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 8 PB 2:26.33 191.00
11 260 Sabina BořkováSabina Bořková 11 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 9 2:32.53 138.00
12 364 Eliška MatěáskováEliška Matěásková 09 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 10 2:38.29 95.00
Celkem 12 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 280 Natali Anna MachytkováNatali Anna Machytková 09 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 2 PB 1:56.09 568.00
2 349 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 PB 1:58.67 528.00
3 346 Natálie TrejbalováNatálie Trejbalová 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 SB 1:59.74 513.00
4 275 Barbora ZáhorskáBarbora Záhorská 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 9 SB 2:00.24 505.00
5 348 Tereza SvětlíkováTereza Světlíková 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 2:00.54 501.00
6 98 Aneta NovákováAneta Nováková 11 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 8 SB 2:02.62 471.00
7 164 Barbora ZavadilováBarbora Zavadilová 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 2:04.66 442.00
8 161 Štěpánka RudolfováŠtěpánka Rudolfová 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 2:04.90 439.00
9 281 Veronika JandurováVeronika Jandurová 09 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 1 2:06.16 422.00
9 271 Adéla RozinkováAdéla Rozinková 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 10 2:06.16 422.00
11 107 Monika SkálováMonika Skálová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 11 PB 2:06.57 416.00
12 269 Aneta JánošičováAneta Jánošičová 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 SB 2:07.04 410.00
13 270 Ketrin ŠpačkováKetrin Špačková 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 8 SB 2:07.83 400.00
14 112 Tereza BřezovskáTereza Březovská 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 12 2:08.96 385.00
15 150 Anita BlažejováAnita Blažejová 12 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 13 2:12.44 341.00
16 106 Natálie SadílkováNatálie Sadílková 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 2:12.73 338.00
17 267 Markéta MičánkováMarkéta Mičánková 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 SB 2:12.77 337.00
18 266 Zuzana KonrádováZuzana Konrádová 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 PB 2:13.75 325.00
19 90 Nikola JanošičováNikola Janošičová 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 12 2:14.35
20 96 Tereza BláhováTereza Bláhová 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 SB 2:14.52 316.00
21 104 Karolína LukášováKarolína Lukášová 10 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2 2:15.20 308.00
22 237 Tereza ProkopováTereza Prokopová 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 SB 2:15.81 301.00
23 271 Izabela NetalováIzabela Netalová 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 7 2:16.19 297.00
24 117 Nela VladykováNela Vladyková 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 SB 2:16.66 291.00
25 273 Andrea StolinováAndrea Stolinová 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 9 2:16.92 288.00
26 270 Tereza SucháTereza Suchá 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 2:17.56 281.00
27 74 Valerie KopeckáValerie Kopecká 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1 PB 2:17.80 279.00
28 232 Barbora PatschováBarbora Patschová 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 SB 2:18.24 274.00
29 84 Markéta SíbrováMarkéta Síbrová 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 11 PB 2:18.89 267.00
30 201 Daniela DvořákováDaniela Dvořáková 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 12 2:19.84 256.00
31 99 Anežka ŠpačkováAnežka Špačková 10 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 6 SB 2:21.16 242.00
32 365 Vendula DostálováVendula Dostálová 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 7 SB 2:22.82 225.00
33 281 Aneta AstalošováAneta Astalošová 09 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 8 PB 2:26.33 191.00
34 219 Kateřina SchreiberováKateřina Schreiberová 10 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 11 2:26.49 190.00
35 277 Adéla LehkáAdéla Lehká 11 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 10 2:28.29 173.00
36 260 Sabina BořkováSabina Bořková 11 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 9 2:32.53 138.00
37 364 Eliška MatěáskováEliška Matěásková 09 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 10 2:38.29 95.00

skok daleký - Atletická přípravka-hoši

(čt, 24.9.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 41 Josef ZimlaJosef Zimla
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
09 34 PB 4.22 0.0 242.00
2 66 Martin FaltusMartin Faltus
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
09 10 PB 4.19 0.0 237.00
3 44 Samuel ŠulcSamuel Šulc
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 31 PB 4.18 0.0 235.00
4 64 Tomáš KnittelTomáš Knittel
TJ JilemniceTJ Jilemnice
09 15 PB 4.13 0.0 227.00
5 279 Josef JonJosef Jon
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
09 13 PB 4.04 0.0 212.00
6 45 Zdeněk BičištěZdeněk Bičiště
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 6 PB 4.02 0.0 209.00
7 58 Filip AdamecFilip Adamec
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
09 1 PB 3.98 0.0 203.00
8= 50 Marek WeisserMarek Weisser
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
09 33 PB 3.79 0.0 173.00
8= 21 Filip KarelFilip Karel
TJ JilemniceTJ Jilemnice
09 14 PB 3.79 0.0 173.00
10 52 Tomáš NovotnýTomáš Novotný
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
11 26 PB 3.76 0.0 168.00
11 350 Adam PaarAdam Paar
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
10 27 PB 3.71 0.0 161.00
12 280 Matyáš BártaMatyáš Bárta
TJ JilemniceTJ Jilemnice
09 4 PB 3.68 0.0 156.00
13 25 Jakub ŠritrJakub Šritr
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 30 PB 3.66 0.0 153.00
14 95 Štěpán KrejčíŠtěpán Krejčí
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
10 19 PB 3.64 0.0 150.00
15= 75 Filip ŠpatenkaFilip Špatenka
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
09 29 PB 3.63 0.0 149.00
15= 83 Illia KulakovIllia Kulakov
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
10 20 PB 3.63 0.0 149.00
17= 275 Tomáš BesperátTomáš Besperát
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 5 PB 3.60 0.0 145.00
17= 11 Jakub HadačJakub Hadač
TJ JilemniceTJ Jilemnice
10 11 PB 3.60 0.0 145.00
19 74 František KoudelkaFrantišek Koudelka
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
10 17 PB 3.58 0.0 142.00
20= 59 Michal BalášMichal Baláš
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
10 2 PB 3.50 0.0 130.00
20= 93 Ondřej HančOndřej Hanč
TJ JilemniceTJ Jilemnice
11 12 PB 3.50 0.0 130.00
22 277 Jakub MatěáskaJakub Matěáska
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
11 24 PB 3.42 0.0 119.00
23 63 Marek ČerníkMarek Černík
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
10 7 PB 3.37 0.0 112.00
24 274 Filip WeisserFilip Weisser
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
11 32 PB 3.32 0.0 106.00
25= 276 Václav KopeckýVáclav Kopecký
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
09 16 PB 3.27 0.0 99.00
25= 88 Jakub StodůlkaJakub Stodůlka
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
11 28 PB 3.27 0.0 99.00
27 67 Tomáš MazánekTomáš Mazánek
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
11 25 PB 3.26 0.0 98.00
28 55 Jakub LukešJakub Lukeš
TJ JilemniceTJ Jilemnice
11 23 PB 3.25 0.0 96.00
29 68 Tobiáš KoutTobiáš Kout
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
10 18 PB 3.22 0.0 93.00
30 91 Kristian Petr LešKristian Petr Leš
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
11 22 PB 3.21 0.0 91.00
31 87 Matyáš KuncMatyáš Kunc
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
11 21 PB 3.12 0.0 80.00
32 278 Michal ČernýMichal Černý
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
10 8 PB 3.04 0.0 70.00
33 71 Tadeáš DrašarTadeáš Drašar
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
10 9 PB 2.99 0.0 65.00
34 69 Matěj BalcarMatěj Balcar
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
11 3 PB 2.96 0.0 61.00
Celkem 34 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-dívky

(čt, 24.9.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 275 Barbora ZáhorskáBarbora Záhorská
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
09 36 PB 4.09 0.0 329.00
2 270 Tereza SucháTereza Suchá
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
10 30 PB 4.02 0.0 312.00
3 271 Adéla RozinkováAdéla Rozinková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
09 23 PB 3.98 0.0 303.00
4 269 Aneta JánošičováAneta Jánošičová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
09 11 PB 3.97 0.0 301.00
5 201 Daniela DvořákováDaniela Dvořáková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
09 8 PB 3.96 0.0 299.00
6 346 Natálie TrejbalováNatálie Trejbalová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
09 34 PB 3.94 0.0 294.00
7 266 Zuzana KonrádováZuzana Konrádová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
10 12 PB 3.89 0.0 283.00
8 349 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
09 7 PB 3.88 0.0 281.00
9 271 Izabela NetalováIzabela Netalová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
09 19 PB 3.80 0.0 263.00
10= 164 Barbora ZavadilováBarbora Zavadilová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
09 37 PB 3.78 0.0 259.00
10= 232 Barbora PatschováBarbora Patschová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
09 21 PB 3.78 0.0 259.00
12 348 Tereza SvětlíkováTereza Světlíková
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
10 31 PB 3.72 0.0 246.00
13 104 Karolína LukášováKarolína Lukášová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
10 15 PB 3.68 0.0 237.00
14 107 Monika SkálováMonika Skálová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
10 28 PB 3.64 0.0 229.00
15 84 Markéta SíbrováMarkéta Síbrová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
09 27 PB 3.63 0.0 227.00
16 273 Andrea StolinováAndrea Stolinová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
09 29 PB 3.59 0.0 218.00
17 117 Nela VladykováNela Vladyková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
09 35 PB 3.57 0.0 214.00
MS 90 Nikola JanošičováNikola Janošičová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
09 10 PB 3.57 0.0
19 281 Veronika JandurováVeronika Jandurová
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
09 9 PB 3.56 0.0 212.00
20 267 Markéta MičánkováMarkéta Mičánková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
09 18 PB 3.53 0.0 206.00
21 365 Vendula DostálováVendula Dostálová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
10 6 PB 3.52 0.0 204.00
22 106 Natálie SadílkováNatálie Sadílková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
09 25 PB 3.49 0.0 198.00
23= 161 Štěpánka RudolfováŠtěpánka Rudolfová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
09 24 PB 3.48 0.0 196.00
23= 270 Ketrin ŠpačkováKetrin Špačková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
10 33 PB 3.48 0.0 196.00
25 237 Tereza ProkopováTereza Prokopová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
10 22 PB 3.45 0.0 190.00
26= 112 Tereza BřezovskáTereza Březovská
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
09 5 PB 3.43 0.0 186.00
26= 96 Tereza BláhováTereza Bláhová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
09 2 PB 3.43 0.0 186.00
26= 280 Natali Anna MachytkováNatali Anna Machytková
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
09 16 PB 3.43 0.0 186.00
29 99 Anežka ŠpačkováAnežka Špačková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
10 32 PB 3.41 0.0 182.00
30 277 Adéla LehkáAdéla Lehká
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
11 14 PB 3.37 0.0 174.00
31 74 Valerie KopeckáValerie Kopecká
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
09 13 PB 3.32 0.0 165.00
32 98 Aneta NovákováAneta Nováková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
11 20 PB 3.28 0.0 157.00
33 219 Kateřina SchreiberováKateřina Schreiberová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
10 26 PB 3.23 0.0 148.00
34 281 Aneta AstalošováAneta Astalošová
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
09 1 PB 3.22 0.0 146.00
35 364 Eliška MatěáskováEliška Matěásková
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
09 17 PB 3.21 0.0 144.00
36 150 Anita BlažejováAnita Blažejová
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
12 3 PB 3.02 0.0 110.00
37 260 Sabina BořkováSabina Bořková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
11 4 PB 2.98 0.0 104.00
Celkem 37 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši

(čt, 24.9.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 279 Josef JonJosef Jon
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
09 13 PB 50.80 0.0 315.00
2 67 Tomáš MazánekTomáš Mazánek
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
11 25 PB 42.69 0.0 246.00
3 25 Jakub ŠritrJakub Šritr
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 30 PB 42.57 0.0 245.00
4 350 Adam PaarAdam Paar
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
10 27 PB 40.44 0.0 228.00
5 44 Samuel ŠulcSamuel Šulc
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 31 PB 38.14 0.0 209.00
6 64 Tomáš KnittelTomáš Knittel
TJ JilemniceTJ Jilemnice
09 15 PB 37.84 0.0 206.00
7 280 Matyáš BártaMatyáš Bárta
TJ JilemniceTJ Jilemnice
09 4 PB 37.52 0.0 204.00
8 11 Jakub HadačJakub Hadač
TJ JilemniceTJ Jilemnice
10 11 PB 37.49 0.0 204.00
9 45 Zdeněk BičištěZdeněk Bičiště
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 6 PB 37.44 0.0 203.00
10 66 Martin FaltusMartin Faltus
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
09 10 PB 36.66 0.0 197.00
11 41 Josef ZimlaJosef Zimla
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
09 34 PB 36.53 0.0 196.00
12 52 Tomáš NovotnýTomáš Novotný
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
11 26 PB 36.28 0.0 194.00
13 21 Filip KarelFilip Karel
TJ JilemniceTJ Jilemnice
09 14 PB 36.20 0.0 193.00
14 63 Marek ČerníkMarek Černík
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
10 7 PB 35.24 0.0 185.00
15 74 František KoudelkaFrantišek Koudelka
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
10 17 PB 33.61 0.0 172.00
16 58 Filip AdamecFilip Adamec
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
09 1 PB 33.38 0.0 170.00
17 50 Marek WeisserMarek Weisser
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
09 33 PB 32.69 0.0 165.00
18 93 Ondřej HančOndřej Hanč
TJ JilemniceTJ Jilemnice
11 12 PB 32.51 0.0 163.00
19 71 Tadeáš DrašarTadeáš Drašar
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
10 9 PB 30.35 0.0 146.00
20 88 Jakub StodůlkaJakub Stodůlka
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
11 28 PB 29.59 0.0 140.00
21 275 Tomáš BesperátTomáš Besperát
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 5 PB 29.29 0.0 138.00
22 95 Štěpán KrejčíŠtěpán Krejčí
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
10 19 PB 25.81 0.0 111.00
23 59 Michal BalášMichal Baláš
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
10 2 PB 25.70 0.0 110.00
24 276 Václav KopeckýVáclav Kopecký
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
09 16 PB 25.50 0.0 108.00
25 274 Filip WeisserFilip Weisser
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
11 32 PB 24.96 0.0 104.00
26 69 Matěj BalcarMatěj Balcar
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
11 3 PB 24.58 0.0 101.00
27 277 Jakub MatěáskaJakub Matěáska
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
11 24 PB 23.42 0.0 92.00
28 75 Filip ŠpatenkaFilip Špatenka
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
09 29 PB 22.43 0.0 85.00
29 83 Illia KulakovIllia Kulakov
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
10 20 PB 22.16 0.0 83.00
30 55 Jakub LukešJakub Lukeš
TJ JilemniceTJ Jilemnice
11 23 PB 21.43 0.0 77.00
31 278 Michal ČernýMichal Černý
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
10 8 PB 19.26 0.0 61.00
32 91 Kristian Petr LešKristian Petr Leš
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
11 22 PB 17.68 0.0 50.00
33 87 Matyáš KuncMatyáš Kunc
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
11 21 PB 16.39 0.0 40.00
34 68 Tobiáš KoutTobiáš Kout
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
10 18 PB 13.67 0.0 22.00
Celkem 34 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky

(čt, 24.9.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 84 Markéta SíbrováMarkéta Síbrová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
09 27 PB 39.72 0.0 352.00
2 349 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
09 7 PB 34.12 0.0 284.00
3 281 Aneta AstalošováAneta Astalošová
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
09 1 PB 32.56 0.0 265.00
4 280 Natali Anna MachytkováNatali Anna Machytková
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
09 16 PB 32.48 0.0 264.00
5 346 Natálie TrejbalováNatálie Trejbalová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
09 34 PB 30.33 0.0 239.00
6 275 Barbora ZáhorskáBarbora Záhorská
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
09 36 PB 30.31 0.0 239.00
7 219 Kateřina SchreiberováKateřina Schreiberová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
10 26 PB 30.19 0.0 237.00
8 201 Daniela DvořákováDaniela Dvořáková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
09 8 PB 30.00 0.0 235.00
9 112 Tereza BřezovskáTereza Březovská
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
09 5 PB 29.55 0.0 230.00
10 271 Izabela NetalováIzabela Netalová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
09 19 PB 29.26 0.0 226.00
11 281 Veronika JandurováVeronika Jandurová
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
09 9 PB 28.86 0.0 222.00
12 348 Tereza SvětlíkováTereza Světlíková
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
10 31 PB 28.41 0.0 216.00
13 161 Štěpánka RudolfováŠtěpánka Rudolfová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
09 24 PB 28.28 0.0 215.00
14 98 Aneta NovákováAneta Nováková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
11 20 PB 28.00 0.0 212.00
15 266 Zuzana KonrádováZuzana Konrádová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
10 12 PB 26.45 0.0 194.00
16 96 Tereza BláhováTereza Bláhová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
09 2 PB 25.37 0.0 181.00
17 267 Markéta MičánkováMarkéta Mičánková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
09 18 PB 24.71 0.0 174.00
18 104 Karolína LukášováKarolína Lukášová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
10 15 PB 24.65 0.0 173.00
19 365 Vendula DostálováVendula Dostálová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
10 6 PB 24.23 0.0 168.00
20 232 Barbora PatschováBarbora Patschová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
09 21 PB 23.89 0.0 164.00
21 270 Tereza SucháTereza Suchá
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
10 30 PB 23.78 0.0 163.00
22 364 Eliška MatěáskováEliška Matěásková
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
09 17 PB 23.74 0.0 162.00
23 74 Valerie KopeckáValerie Kopecká
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
09 13 PB 23.53 0.0 160.00
24 164 Barbora ZavadilováBarbora Zavadilová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
09 37 PB 22.83 0.0 152.00
25 106 Natálie SadílkováNatálie Sadílková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
09 25 PB 22.75 0.0 151.00
26 271 Adéla RozinkováAdéla Rozinková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
09 23 PB 22.58 0.0 149.00
27 237 Tereza ProkopováTereza Prokopová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
10 22 PB 21.60 0.0 138.00
28 107 Monika SkálováMonika Skálová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
10 28 PB 21.17 0.0 133.00
29 273 Andrea StolinováAndrea Stolinová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
09 29 PB 20.73 0.0 129.00
30 117 Nela VladykováNela Vladyková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
09 35 PB 20.21 0.0 123.00
31 270 Ketrin ŠpačkováKetrin Špačková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
10 33 PB 19.78 0.0 118.00
32 99 Anežka ŠpačkováAnežka Špačková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
10 32 PB 18.78 0.0 107.00
MS 90 Nikola JanošičováNikola Janošičová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
09 10 PB 18.70 0.0
34 150 Anita BlažejováAnita Blažejová
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
12 3 PB 18.51 0.0 104.00
35 269 Aneta JánošičováAneta Jánošičová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
09 11 PB 18.34 0.0 102.00
36 277 Adéla LehkáAdéla Lehká
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
11 14 PB 16.28 0.0 80.00
37 260 Sabina BořkováSabina Bořková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
11 4 PB 14.26 0.0 59.00
Celkem 37 závodníků
čtyřboj - Atletická přípravka-hoši
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Samuel ŠulcSamuel Šulc 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 0009
2= Filip AdamecFilip Adamec 09 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 0009
2= Josef ZimlaJosef Zimla 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 0000
3 Tomáš KnittelTomáš Knittel 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 0009
4= Zdeněk BičištěZdeněk Bičiště 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 0009
4= Martin FaltusMartin Faltus 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 0000
5= Marek WeisserMarek Weisser 09 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 0009
5= Filip KarelFilip Karel 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 0000
5= Josef JonJosef Jon 09 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 0004
6= Marek ČerníkMarek Černík 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 0000
6= Jakub ŠritrJakub Šritr 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 0010
7 František KoudelkaFrantišek Koudelka 10 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 0000
8 Jakub LukešJakub Lukeš 11 TJ JilemniceTJ Jilemnice 0000
9 Štěpán KrejčíŠtěpán Krejčí 10 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 0000
10 Tomáš NovotnýTomáš Novotný 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 0004
11 Adam PaarAdam Paar 10 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 0004
12= Matyáš BártaMatyáš Bárta 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 0004
12= Illia KulakovIllia Kulakov 10 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 0000
15 Filip ŠpatenkaFilip Špatenka 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 0004
17= Tomáš BesperátTomáš Besperát 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 0004
17= Jakub HadačJakub Hadač 10 TJ JilemniceTJ Jilemnice 0004
20= Ondřej HančOndřej Hanč 11 TJ JilemniceTJ Jilemnice 0004
20= Michal BalášMichal Baláš 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 0004
22 Jakub MatěáskaJakub Matěáska 11 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 0003
24 Filip WeisserFilip Weisser 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 0003
25= Jakub StodůlkaJakub Stodůlka 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 0003
25= Václav KopeckýVáclav Kopecký 09 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 0003
27 Tomáš MazánekTomáš Mazánek 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 0003
29 Tobiáš KoutTobiáš Kout 10 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 0003
30 Kristian Petr LešKristian Petr Leš 11 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 0003
31 Matyáš KuncMatyáš Kunc 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 0003
32 Michal ČernýMichal Černý 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 0003
33 Tadeáš DrašarTadeáš Drašar 10 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 0003
34 Matěj BalcarMatěj Balcar 11 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 0003
Celkem 34 závodníků
čtyřboj - Atletická přípravka-dívky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Barbora ZáhorskáBarbora Záhorská 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1626
2 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1540
3 Natálie TrejbalováNatálie Trejbalová 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1530
4 Barbora ZavadilováBarbora Zavadilová 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1406
5 Adéla RozinkováAdéla Rozinková 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 1351
6 Tereza SvětlíkováTereza Světlíková 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1343
7 Štěpánka RudolfováŠtěpánka Rudolfová 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1301
8 Natali Anna MachytkováNatali Anna Machytková 09 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 1279
9 Izabela NetalováIzabela Netalová 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1270
10 Aneta JánošičováAneta Jánošičová 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1237
11 Daniela DvořákováDaniela Dvořáková 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1228
12 Tereza SucháTereza Suchá 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1207
13 Veronika JandurováVeronika Jandurová 09 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 1198
14 Zuzana KonrádováZuzana Konrádová 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1180
15 Markéta SíbrováMarkéta Síbrová 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 1166
16 Tereza BřezovskáTereza Březovská 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1145
17 Barbora PatschováBarbora Patschová 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1132
18 Ketrin ŠpačkováKetrin Špačková 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1129
19 Aneta NovákováAneta Nováková 11 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1121
20 Tereza BláhováTereza Bláhová 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1094
21 Karolína LukášováKarolína Lukášová 10 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 1092
22 Monika SkálováMonika Skálová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1082
23 Markéta MičánkováMarkéta Mičánková 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1065
24 Andrea StolinováAndrea Stolinová 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1043
25 Natálie SadílkováNatálie Sadílková 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 0986
26 Anežka ŠpačkováAnežka Špačková 10 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0978
27 Nela VladykováNela Vladyková 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 0944
28 Valerie KopeckáValerie Kopecká 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 0910
29 Vendula DostálováVendula Dostálová 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0907
30 Aneta AstalošováAneta Astalošová 09 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 0889
31 Anita BlažejováAnita Blažejová 12 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 0857
32 Tereza ProkopováTereza Prokopová 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0855
33 Kateřina SchreiberováKateřina Schreiberová 10 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0833
34 Adéla LehkáAdéla Lehká 11 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 0741
35 Eliška MatěáskováEliška Matěásková 09 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 0653
36 Sabina BořkováSabina Bořková 11 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0416
MS Nikola JanošičováNikola Janošičová 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0350
Celkem 37 závodníků