Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Finále krajského přeboru družstev přípravek Královéhradeckého kraje

Dobruška (24. 9. 2020)

600 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (čt, 24.9.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 64 Tomáš KnittelTomáš Knittel 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 SB 1:59.30 519.00
2 41 Josef ZimlaJosef Zimla 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 1:59.97 509.00
3 45 Zdeněk BičištěZdeněk Bičiště 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2 2:00.95 495.00
4 66 Martin FaltusMartin Faltus 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 2:05.98 424.00
5 21 Filip KarelFilip Karel 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 5 2:08.10 396.00
6 63 Marek ČerníkMarek Černík 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 2:08.69 388.00
7 74 František KoudelkaFrantišek Koudelka 10 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 12 SB 2:08.99 384.00
8 55 Jakub LukešJakub Lukeš 11 TJ JilemniceTJ Jilemnice 8 2:09.53 377.00
9 95 Štěpán KrejčíŠtěpán Krejčí 10 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 10 2:11.67 351.00
10 25 Jakub ŠritrJakub Šritr 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 9 2:12.22 344.00
11 44 Samuel ŠulcSamuel Šulc 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 7 2:12.35 342.00
12 83 Illia KulakovIllia Kulakov 10 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 11 2:12.87 336.00
Celkem 12 závodníků
Běh 02 (čt, 24.9.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 58 Filip AdamecFilip Adamec 09 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 3 SB 2:02.91 467.00
2 50 Marek WeisserMarek Weisser 09 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 2 SB 2:04.60 443.00
3 11 Jakub HadačJakub Hadač 10 TJ JilemniceTJ Jilemnice 1 SB 2:05.48 431.00
4 52 Tomáš NovotnýTomáš Novotný 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 SB 2:06.11 422.00
5 59 Michal BalášMichal Baláš 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 SB 2:10.12 370.00
6 91 Kristian Petr LešKristian Petr Leš 11 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 7 PB 2:11.72 350.00
7 75 Filip ŠpatenkaFilip Špatenka 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 10 PB 2:12.00 346.00
8 87 Matyáš KuncMatyáš Kunc 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 8 SB 2:17.02 287.00
9 88 Jakub StodůlkaJakub Stodůlka 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 11 2:22.31 231.00
10 68 Tobiáš KoutTobiáš Kout 10 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 9 2:23.71 216.00
11 93 Ondřej HančOndřej Hanč 11 TJ JilemniceTJ Jilemnice 12 2:39.03 90.00
12 67 Tomáš MazánekTomáš Mazánek 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 3:06.51 0.00
Celkem 12 závodníků
Běh 03 (čt, 24.9.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 279 Josef JonJosef Jon 09 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 8 PB 1:57.15 551.00
2 280 Matyáš BártaMatyáš Bárta 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 9 1:59.78 512.00
3 350 Adam PaarAdam Paar 10 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 10 2:14.26 319.00
4 71 Tadeáš DrašarTadeáš Drašar 10 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2 SB 2:18.67 269.00
5 275 Tomáš BesperátTomáš Besperát 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 5 SB 2:21.22 242.00
6 277 Jakub MatěáskaJakub Matěáska 11 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 3 PB 2:22.61 227.00
7 276 Václav KopeckýVáclav Kopecký 09 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 7 SB 2:22.86 225.00
8 274 Filip WeisserFilip Weisser 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 6 SB 2:24.04 213.00
9 69 Matěj BalcarMatěj Balcar 11 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 2:26.78 187.00
10 278 Michal ČernýMichal Černý 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 2:38.41 94.00
Celkem 10 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 279 Josef JonJosef Jon 09 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 8 PB 1:57.15 551.00
2 64 Tomáš KnittelTomáš Knittel 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 SB 1:59.30 519.00
3 280 Matyáš BártaMatyáš Bárta 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 9 1:59.78 512.00
4 41 Josef ZimlaJosef Zimla 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 1:59.97 509.00
5 45 Zdeněk BičištěZdeněk Bičiště 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2 2:00.95 495.00
6 58 Filip AdamecFilip Adamec 09 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 3 SB 2:02.91 467.00
7 50 Marek WeisserMarek Weisser 09 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 2 SB 2:04.60 443.00
8 11 Jakub HadačJakub Hadač 10 TJ JilemniceTJ Jilemnice 1 SB 2:05.48 431.00
9 66 Martin FaltusMartin Faltus 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 2:05.98 424.00
10 52 Tomáš NovotnýTomáš Novotný 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 SB 2:06.11 422.00
11 21 Filip KarelFilip Karel 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 5 2:08.10 396.00
12 63 Marek ČerníkMarek Černík 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 2:08.69 388.00
13 74 František KoudelkaFrantišek Koudelka 10 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 12 SB 2:08.99 384.00
14 55 Jakub LukešJakub Lukeš 11 TJ JilemniceTJ Jilemnice 8 2:09.53 377.00
15 59 Michal BalášMichal Baláš 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 SB 2:10.12 370.00
16 95 Štěpán KrejčíŠtěpán Krejčí 10 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 10 2:11.67 351.00
17 91 Kristian Petr LešKristian Petr Leš 11 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 7 PB 2:11.72 350.00
18 75 Filip ŠpatenkaFilip Špatenka 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 10 PB 2:12.00 346.00
19 25 Jakub ŠritrJakub Šritr 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 9 2:12.22 344.00
20 44 Samuel ŠulcSamuel Šulc 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 7 2:12.35 342.00
21 83 Illia KulakovIllia Kulakov 10 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 11 2:12.87 336.00
22 350 Adam PaarAdam Paar 10 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 10 2:14.26 319.00
23 87 Matyáš KuncMatyáš Kunc 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 8 SB 2:17.02 287.00
24 71 Tadeáš DrašarTadeáš Drašar 10 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2 SB 2:18.67 269.00
25 275 Tomáš BesperátTomáš Besperát 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 5 SB 2:21.22 242.00
26 88 Jakub StodůlkaJakub Stodůlka 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 11 2:22.31 231.00
27 277 Jakub MatěáskaJakub Matěáska 11 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 3 PB 2:22.61 227.00
28 276 Václav KopeckýVáclav Kopecký 09 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 7 SB 2:22.86 225.00
29 68 Tobiáš KoutTobiáš Kout 10 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 9 2:23.71 216.00
30 274 Filip WeisserFilip Weisser 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 6 SB 2:24.04 213.00
31 69 Matěj BalcarMatěj Balcar 11 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 2:26.78 187.00
32 278 Michal ČernýMichal Černý 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 2:38.41 94.00
33 93 Ondřej HančOndřej Hanč 11 TJ JilemniceTJ Jilemnice 12 2:39.03 90.00
34 67 Tomáš MazánekTomáš Mazánek 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 3:06.51 0.00

600 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (čt, 24.9.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 280 Natali Anna MachytkováNatali Anna Machytková 09 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 2 PB 1:56.09 568.00
2 349 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 PB 1:58.67 528.00
3 346 Natálie TrejbalováNatálie Trejbalová 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 SB 1:59.74 513.00
4 275 Barbora ZáhorskáBarbora Záhorská 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 9 SB 2:00.24 505.00
5 348 Tereza SvětlíkováTereza Světlíková 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 2:00.54 501.00
6 98 Aneta NovákováAneta Nováková 11 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 8 SB 2:02.62 471.00
7 164 Barbora ZavadilováBarbora Zavadilová 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 2:04.66 442.00
8 161 Štěpánka RudolfováŠtěpánka Rudolfová 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 2:04.90 439.00
9 281 Veronika JandurováVeronika Jandurová 09 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 1 2:06.16 422.00
10 271 Adéla RozinkováAdéla Rozinková 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 10 2:06.16 422.00
11 107 Monika SkálováMonika Skálová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 11 PB 2:06.57 416.00
12 112 Tereza BřezovskáTereza Březovská 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 12 2:08.96 385.00
13 150 Anita BlažejováAnita Blažejová 12 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 13 2:12.44 341.00
Celkem 13 závodníků
Běh 02 (čt, 24.9.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 269 Aneta JánošičováAneta Jánošičová 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 SB 2:07.04 410.00
2 270 Ketrin ŠpačkováKetrin Špačková 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 8 SB 2:07.83 400.00
3 106 Natálie SadílkováNatálie Sadílková 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 2:12.73 338.00
4 267 Markéta MičánkováMarkéta Mičánková 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 SB 2:12.77 337.00
5 266 Zuzana KonrádováZuzana Konrádová 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 PB 2:13.75 325.00
6 104 Karolína LukášováKarolína Lukášová 10 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2 2:15.20 308.00
7 271 Izabela NetalováIzabela Netalová 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 7 2:16.19 297.00
8 273 Andrea StolinováAndrea Stolinová 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 9 2:16.92 288.00
9 270 Tereza SucháTereza Suchá 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 2:17.56 281.00
10 201 Daniela DvořákováDaniela Dvořáková 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 12 2:19.84 256.00
11 219 Kateřina SchreiberováKateřina Schreiberová 10 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 11 2:26.49 190.00
12 277 Adéla LehkáAdéla Lehká 11 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 10 2:28.29 173.00
Celkem 12 závodníků
Běh 03 (čt, 24.9.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
MS 90 Nikola JanošičováNikola Janošičová 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 12 2:14.35
2 96 Tereza BláhováTereza Bláhová 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 SB 2:14.52 316.00
3 237 Tereza ProkopováTereza Prokopová 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 SB 2:15.81 301.00
4 117 Nela VladykováNela Vladyková 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 SB 2:16.66 291.00
5 74 Valerie KopeckáValerie Kopecká 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1 PB 2:17.80 279.00
6 232 Barbora PatschováBarbora Patschová 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 SB 2:18.24 274.00
7 84 Markéta SíbrováMarkéta Síbrová 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 11 PB 2:18.89 267.00
8 99 Anežka ŠpačkováAnežka Špačková 10 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 6 SB 2:21.16 242.00
9 365 Vendula DostálováVendula Dostálová 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 7 SB 2:22.82 225.00
10 281 Aneta AstalošováAneta Astalošová 09 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 8 PB 2:26.33 191.00
11 260 Sabina BořkováSabina Bořková 11 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 9 2:32.53 138.00
12 364 Eliška MatěáskováEliška Matěásková 09 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 10 2:38.29 95.00
Celkem 12 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 280 Natali Anna MachytkováNatali Anna Machytková 09 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 2 PB 1:56.09 568.00
2 349 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 PB 1:58.67 528.00
3 346 Natálie TrejbalováNatálie Trejbalová 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 SB 1:59.74 513.00
4 275 Barbora ZáhorskáBarbora Záhorská 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 9 SB 2:00.24 505.00
5 348 Tereza SvětlíkováTereza Světlíková 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 2:00.54 501.00
6 98 Aneta NovákováAneta Nováková 11 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 8 SB 2:02.62 471.00
7 164 Barbora ZavadilováBarbora Zavadilová 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 2:04.66 442.00
8 161 Štěpánka RudolfováŠtěpánka Rudolfová 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 2:04.90 439.00
9 281 Veronika JandurováVeronika Jandurová 09 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 1 2:06.16 422.00
9 271 Adéla RozinkováAdéla Rozinková 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 10 2:06.16 422.00
11 107 Monika SkálováMonika Skálová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 11 PB 2:06.57 416.00
12 269 Aneta JánošičováAneta Jánošičová 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 SB 2:07.04 410.00
13 270 Ketrin ŠpačkováKetrin Špačková 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 8 SB 2:07.83 400.00
14 112 Tereza BřezovskáTereza Březovská 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 12 2:08.96 385.00
15 150 Anita BlažejováAnita Blažejová 12 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 13 2:12.44 341.00
16 106 Natálie SadílkováNatálie Sadílková 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 2:12.73 338.00
17 267 Markéta MičánkováMarkéta Mičánková 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 SB 2:12.77 337.00
18 266 Zuzana KonrádováZuzana Konrádová 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 PB 2:13.75 325.00
19 90 Nikola JanošičováNikola Janošičová 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 12 2:14.35
20 96 Tereza BláhováTereza Bláhová 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 SB 2:14.52 316.00
21 104 Karolína LukášováKarolína Lukášová 10 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2 2:15.20 308.00
22 237 Tereza ProkopováTereza Prokopová 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 SB 2:15.81 301.00
23 271 Izabela NetalováIzabela Netalová 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 7 2:16.19 297.00
24 117 Nela VladykováNela Vladyková 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 SB 2:16.66 291.00
25 273 Andrea StolinováAndrea Stolinová 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 9 2:16.92 288.00
26 270 Tereza SucháTereza Suchá 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 2:17.56 281.00
27 74 Valerie KopeckáValerie Kopecká 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1 PB 2:17.80 279.00
28 232 Barbora PatschováBarbora Patschová 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 SB 2:18.24 274.00
29 84 Markéta SíbrováMarkéta Síbrová 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 11 PB 2:18.89 267.00
30 201 Daniela DvořákováDaniela Dvořáková 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 12 2:19.84 256.00
31 99 Anežka ŠpačkováAnežka Špačková 10 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 6 SB 2:21.16 242.00
32 365 Vendula DostálováVendula Dostálová 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 7 SB 2:22.82 225.00
33 281 Aneta AstalošováAneta Astalošová 09 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 8 PB 2:26.33 191.00
34 219 Kateřina SchreiberováKateřina Schreiberová 10 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 11 2:26.49 190.00
35 277 Adéla LehkáAdéla Lehká 11 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 10 2:28.29 173.00
36 260 Sabina BořkováSabina Bořková 11 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 9 2:32.53 138.00
37 364 Eliška MatěáskováEliška Matěásková 09 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 10 2:38.29 95.00