Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Finále krajského přeboru družstev přípravek Královéhradeckého kraje

Dobruška (24. 9. 2020)
čtyřboj - Atletická přípravka-hoši
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Samuel ŠulcSamuel Šulc 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 0009
2= Filip AdamecFilip Adamec 09 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 0009
2= Josef ZimlaJosef Zimla 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 0000
3 Tomáš KnittelTomáš Knittel 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 0009
4= Zdeněk BičištěZdeněk Bičiště 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 0009
4= Martin FaltusMartin Faltus 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 0000
5= Marek WeisserMarek Weisser 09 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 0009
5= Filip KarelFilip Karel 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 0000
5= Josef JonJosef Jon 09 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 0004
6= Marek ČerníkMarek Černík 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 0000
6= Jakub ŠritrJakub Šritr 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 0010
7 František KoudelkaFrantišek Koudelka 10 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 0000
8 Jakub LukešJakub Lukeš 11 TJ JilemniceTJ Jilemnice 0000
9 Štěpán KrejčíŠtěpán Krejčí 10 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 0000
10 Tomáš NovotnýTomáš Novotný 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 0004
11 Adam PaarAdam Paar 10 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 0004
12= Matyáš BártaMatyáš Bárta 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 0004
12= Illia KulakovIllia Kulakov 10 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 0000
15 Filip ŠpatenkaFilip Špatenka 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 0004
17= Tomáš BesperátTomáš Besperát 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 0004
17= Jakub HadačJakub Hadač 10 TJ JilemniceTJ Jilemnice 0004
20= Ondřej HančOndřej Hanč 11 TJ JilemniceTJ Jilemnice 0004
20= Michal BalášMichal Baláš 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 0004
22 Jakub MatěáskaJakub Matěáska 11 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 0003
24 Filip WeisserFilip Weisser 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 0003
25= Jakub StodůlkaJakub Stodůlka 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 0003
25= Václav KopeckýVáclav Kopecký 09 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 0003
27 Tomáš MazánekTomáš Mazánek 11 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 0003
29 Tobiáš KoutTobiáš Kout 10 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 0003
30 Kristian Petr LešKristian Petr Leš 11 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 0003
31 Matyáš KuncMatyáš Kunc 11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 0003
32 Michal ČernýMichal Černý 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 0003
33 Tadeáš DrašarTadeáš Drašar 10 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 0003
34 Matěj BalcarMatěj Balcar 11 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 0003
Celkem 34 závodníků
čtyřboj - Atletická přípravka-dívky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Barbora ZáhorskáBarbora Záhorská 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1626
2 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1540
3 Natálie TrejbalováNatálie Trejbalová 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1530
4 Barbora ZavadilováBarbora Zavadilová 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1406
5 Adéla RozinkováAdéla Rozinková 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 1351
6 Tereza SvětlíkováTereza Světlíková 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1343
7 Štěpánka RudolfováŠtěpánka Rudolfová 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1301
8 Natali Anna MachytkováNatali Anna Machytková 09 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 1279
9 Izabela NetalováIzabela Netalová 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1270
10 Aneta JánošičováAneta Jánošičová 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1237
11 Daniela DvořákováDaniela Dvořáková 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1228
12 Tereza SucháTereza Suchá 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1207
13 Veronika JandurováVeronika Jandurová 09 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 1198
14 Zuzana KonrádováZuzana Konrádová 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1180
15 Markéta SíbrováMarkéta Síbrová 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 1166
16 Tereza BřezovskáTereza Březovská 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1145
17 Barbora PatschováBarbora Patschová 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1132
18 Ketrin ŠpačkováKetrin Špačková 10 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1129
19 Aneta NovákováAneta Nováková 11 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1121
20 Tereza BláhováTereza Bláhová 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1094
21 Karolína LukášováKarolína Lukášová 10 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 1092
22 Monika SkálováMonika Skálová 10 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1082
23 Markéta MičánkováMarkéta Mičánková 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1065
24 Andrea StolinováAndrea Stolinová 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1043
25 Natálie SadílkováNatálie Sadílková 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 0986
26 Anežka ŠpačkováAnežka Špačková 10 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0978
27 Nela VladykováNela Vladyková 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 0944
28 Valerie KopeckáValerie Kopecká 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 0910
29 Vendula DostálováVendula Dostálová 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0907
30 Aneta AstalošováAneta Astalošová 09 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 0889
31 Anita BlažejováAnita Blažejová 12 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 0857
32 Tereza ProkopováTereza Prokopová 10 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 0855
33 Kateřina SchreiberováKateřina Schreiberová 10 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0833
34 Adéla LehkáAdéla Lehká 11 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 0741
35 Eliška MatěáskováEliška Matěásková 09 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 0653
36 Sabina BořkováSabina Bořková 11 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0416
MS Nikola JanošičováNikola Janošičová 09 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0350
Celkem 37 závodníků