Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Finále B MPD mladšího žactva

Praha - Jeseniova (22. 9. 2020)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (út, 22.9.2020 - 17:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tobias AjibTobias Ajib 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 08.09 11.00
2 Jeroným PerlíkJeroným Perlík 07 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 SB 08.31 9.00
3 Matěj JordanidisMatěj Jordanidis 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 SB 08.33 8.00
4 Filip ToningerFilip Toninger 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 1 08.71 7.00
Ludovít ŠebeokLudovít Šebeok 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 22.9.2020 - 17:20) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tobiáš SmejkalTobiáš Smejkal 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 SB 08.73 6.00
2 Robin VeselýRobin Veselý 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 08.94 4.00
3 Filip KolaříkFilip Kolařík 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 SB 08.98 3.00
4 David MyškaDavid Myška 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 08.99 2.00
5 Šimon DopitaŠimon Dopita 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 09.03 1.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (út, 22.9.2020 - 17:20) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel MarekDaniel Marek 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 4 PB 08.85 5.00
2 591 Šimon DietzŠimon Dietz 07 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 09.13
3 Adam OsovskiAdam Osovski 09 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 SB 09.29
4 634 Filip KolářFilip Kolář 09 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 5 09.84
Jan ŽákJan Žák 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (út, 22.9.2020 - 17:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj SlatinskýMatěj Slatinský 08 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 1 09.18
2 Václav KrumpholcVáclav Krumpholc 08 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 09.62
3 Denis ProuzaDenis Prouza 09 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 09.80
MS Antonín DvořákAntonín Dvořák 09 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 11.02
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tobias AjibTobias Ajib 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 08.09 11.00
2 Jeroným PerlíkJeroným Perlík 07 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 SB 08.31 9.00
3 Matěj JordanidisMatěj Jordanidis 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 SB 08.33 8.00
4 Filip ToningerFilip Toninger 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 1 08.71 7.00
5 Tobiáš SmejkalTobiáš Smejkal 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 SB 08.73 6.00
6 Daniel MarekDaniel Marek 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 4 PB 08.85 5.00
7 Robin VeselýRobin Veselý 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 08.94 4.00
8 Filip KolaříkFilip Kolařík 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 SB 08.98 3.00
9 David MyškaDavid Myška 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 08.99 2.00
10 Šimon DopitaŠimon Dopita 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 09.03 1.00
11 591 Šimon DietzŠimon Dietz 07 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 09.13
12 Matěj SlatinskýMatěj Slatinský 08 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 1 09.18
13 Adam OsovskiAdam Osovski 09 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 SB 09.29
14 Václav KrumpholcVáclav Krumpholc 08 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 09.62
15 Denis ProuzaDenis Prouza 09 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 09.80
16 634 Filip KolářFilip Kolář 09 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 5 09.84
17 Antonín DvořákAntonín Dvořák 09 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 11.02
Ludovít ŠebeokLudovít Šebeok 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 5 DNS
Jan ŽákJan Žák 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 DNS

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 22.9.2020 - 17:05) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sofia Laura TurtenwaldováSofia Laura Turtenwaldová 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 PB 08.21 11.00
2 Eva DobášováEva Dobášová 08 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 SB 08.63 9.00
3 Denisa ŠídováDenisa Šídová 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 5 SB 08.90 7.00
4 Julie PejcharováJulie Pejcharová 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 1 09.07 2.00
5 Zuzana NekvasilováZuzana Nekvasilová 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 09.33
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 22.9.2020 - 17:05) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alena PříhodováAlena Příhodová 09 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 SB 08.81 8.00
2 Julie ChválováJulie Chválová 08 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 SB 08.92 5.50
3 Eliška ŠormováEliška Šormová 08 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 3 09.06 3.00
4 Magdaléna ZemánkováMagdaléna Zemánková 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 09.27
5 Klára KuncováKlára Kuncová 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 5 09.41
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (út, 22.9.2020 - 17:05) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sofie OlšavskáSofie Olšavská 09 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 SB 08.92 5.50
2 Adéla JelenekováAdéla Jeleneková 09 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 SB 09.12 1.00
3 Věra MelováVěra Melová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 SB 09.19
4 Adéla FreslováAdéla Freslová 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 09.66
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (út, 22.9.2020 - 17:05) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 647 Ella NovákováElla Nováková 08 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 SB 09.62
2 Nikol HývnarováNikol Hývnarová 09 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 SB 09.82
3 Kristýna KubátováKristýna Kubátová 09 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 SB 09.85
4 807 Natálie BenediktováNatálie Benediktová 08 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 SB 09.98
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (út, 22.9.2020 - 17:05) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Nicole BasileNicole Basile 07 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 3 09.25
2 814 Helena BednářováHelena Bednářová 08 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 PB 09.35
3 608 Terezie ČernochováTerezie Černochová 08 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 09.51
MS Tereza NěmcováTereza Němcová 07 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 1 09.87
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (út, 22.9.2020 - 17:05) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie TáčnerováViktorie Táčnerová 09 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 1 09.01 4.00
MS Mia KorbelováMia Korbelová 07 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 4 09.20
MS Hana PříklenkováHana Příklenková 07 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 2 09.41
4 Ester DolanskáEster Dolanská 07 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 09.82
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sofia Laura TurtenwaldováSofia Laura Turtenwaldová 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3 PB 08.21 11.00
2 Eva DobášováEva Dobášová 08 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 SB 08.63 9.00
3 Alena PříhodováAlena Příhodová 09 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 SB 08.81 8.00
4 Denisa ŠídováDenisa Šídová 08 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 5 SB 08.90 7.00
5 Julie ChválováJulie Chválová 08 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 SB 08.92 5.50
5 Sofie OlšavskáSofie Olšavská 09 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 SB 08.92 5.50
7 Viktorie TáčnerováViktorie Táčnerová 09 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 1 09.01 4.00
8 Eliška ŠormováEliška Šormová 08 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 3 09.06 3.00
9 Julie PejcharováJulie Pejcharová 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 1 09.07 2.00
10 Adéla JelenekováAdéla Jeleneková 09 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 SB 09.12 1.00
11 Věra MelováVěra Melová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 SB 09.19
12 Mia KorbelováMia Korbelová 07 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 4 09.20
13 Nicole BasileNicole Basile 07 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 3 09.25
14 Magdaléna ZemánkováMagdaléna Zemánková 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 09.27
15 Zuzana NekvasilováZuzana Nekvasilová 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 09.33
16 814 Helena BednářováHelena Bednářová 08 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 PB 09.35
17 Klára KuncováKlára Kuncová 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 5 09.41
17 Hana PříklenkováHana Příklenková 07 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 2 09.41
19 608 Terezie ČernochováTerezie Černochová 08 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 09.51
20 647 Ella NovákováElla Nováková 08 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 SB 09.62
21 Adéla FreslováAdéla Freslová 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 09.66
22 Nikol HývnarováNikol Hývnarová 09 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 SB 09.82
22 Ester DolanskáEster Dolanská 07 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 09.82
24 Kristýna KubátováKristýna Kubátová 09 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 SB 09.85
25 Tereza NěmcováTereza Němcová 07 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 1 09.87
26 807 Natálie BenediktováNatálie Benediktová 08 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 SB 09.98