Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo KPD a J Královéhradeckého kraje mladšího žactva

Dvůr Králové nad Labem (27. 9. 2020)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 27.9.2020 - 11:40) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David JežekDavid Ježek 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 08.31 11.00
2 88 Tomáš RybáčekTomáš Rybáček 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 5 PB 08.34 9.00
3 Jakub ŘíhaJakub Říha 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 08.53 8.00
4 Adam VelechovskýAdam Velechovský 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 08.53 7.00
5 Lukáš KřížekLukáš Křížek 07 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 6 08.74 5.00
6 Adam ČeřovskýAdam Čeřovský 07 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 1 08.76 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 27.9.2020 - 11:40) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan VlčekJan Vlček 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 08.69 6.00
2 Sebastian HaukSebastian Hauk 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 4 08.77 3.00
3 Filip ZolmanFilip Zolman 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 08.94 2.00
4 Zdeněk BičištěZdeněk Bičiště 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1 09.07 1.00
5 Lukáš BednaříkLukáš Bednařík 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 09.20
6 Samuel ŠulcSamuel Šulc 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 6 11.54
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 27.9.2020 - 11:40) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej SynekOndřej Synek 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 09.24
2 Kristián BarvaKristián Barva 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 09.24
3 67 Matěj StejskalMatěj Stejskal 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 09.44
4 Tomáš RydloTomáš Rydlo 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 09.62
5 Matěj HolanMatěj Holan 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 1 09.76
Adam ŠturmaAdam Šturma 08 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 27.9.2020 - 11:40) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš KlapkaMatyáš Klapka 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 PB 09.90
2 Robin HohbergRobin Hohberg 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1 PB 09.98
3 Vít ErlebachVít Erlebach 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 2 PB 10.12
4 David BělíkDavid Bělík 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 10.32
5 Daniel ŽeníšekDaniel Ženíšek 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 5 10.47
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (ne, 27.9.2020 - 11:40) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš KnittelTomáš Knittel 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 4 09.14
2 Filip VanclFilip Vancl 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 1 09.72
3 112 Adam CiznerAdam Cizner 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 10.56
4 Pavel UčenýPavel Učený 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 3 SB 10.65
5 Matyáš ŠlesingrMatyáš Šlesingr 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 10.69
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David JežekDavid Ježek 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 08.31 11.00
2 88 Tomáš RybáčekTomáš Rybáček 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 5 PB 08.34 9.00
3 Jakub ŘíhaJakub Říha 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 08.53 8.00
3 Adam VelechovskýAdam Velechovský 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 08.53 7.00
5 Jan VlčekJan Vlček 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 08.69 6.00
6 Lukáš KřížekLukáš Křížek 07 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 6 08.74 5.00
7 Adam ČeřovskýAdam Čeřovský 07 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 1 08.76 4.00
8 Sebastian HaukSebastian Hauk 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 4 08.77 3.00
9 Filip ZolmanFilip Zolman 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 08.94 2.00
10 Zdeněk BičištěZdeněk Bičiště 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1 09.07 1.00
11 Tomáš KnittelTomáš Knittel 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 4 09.14
12 Lukáš BednaříkLukáš Bednařík 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 09.20
13 Ondřej SynekOndřej Synek 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 09.24
13 Kristián BarvaKristián Barva 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 09.24
15 67 Matěj StejskalMatěj Stejskal 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 09.44
16 Tomáš RydloTomáš Rydlo 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 09.62
17 Filip VanclFilip Vancl 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 1 09.72
18 Matěj HolanMatěj Holan 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 1 09.76
19 Matyáš KlapkaMatyáš Klapka 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 PB 09.90
20 Robin HohbergRobin Hohberg 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1 PB 09.98
21 Vít ErlebachVít Erlebach 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 2 PB 10.12
22 David BělíkDavid Bělík 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 10.32
23 Daniel ŽeníšekDaniel Ženíšek 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 5 10.47
24 112 Adam CiznerAdam Cizner 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 10.56
25 Pavel UčenýPavel Učený 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 3 SB 10.65
26 Matyáš ŠlesingrMatyáš Šlesingr 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 10.69
27 Samuel ŠulcSamuel Šulc 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 6 11.54
Adam ŠturmaAdam Šturma 08 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 6 DNS

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 27.9.2020 - 11:20) official Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bára PolívkováBára Polívková 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 08.37 11.00
2 Adriana DavidováAdriana Davidová 07 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 3 08.46 9.00
3 Lucie LžíčařováLucie Lžíčařová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 08.77 8.00
4 Anežka StolínováAnežka Stolínová 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 08.87 7.00
5 Nella VejsováNella Vejsová 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2 08.89 6.00
6 Magdaléna OvčarikováMagdaléna Ovčariková 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 08.93 5.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 27.9.2020 - 11:20) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kamila BaierováKamila Baierová 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2 PB 09.00 4.00
2 Tereza PecháčkováTereza Pecháčková 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1 PB 09.01 3.00
3 Nella ErbenováNella Erbenová 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 PB 09.02 2.00
4 Bára DusováBára Dusová 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 PB 09.02 1.00
5 Amálie HladíkováAmálie Hladíková 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 09.23
6 Adéla JeníkováAdéla Jeníková 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 09.31
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 27.9.2020 - 11:20) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viola VokolkováViola Vokolková 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 09.39
2 Natálie SchusterovaNatálie Schusterova 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 09.49
3 Nela MacháňováNela Macháňová 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 09.65
4 Kristýna LukášováKristýna Lukášová 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 1 09.68
5 Markéta BlažkováMarkéta Blažková 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2 09.82
6 Dorotka VycpálkováDorotka Vycpálková 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 6 09.89
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 27.9.2020 - 11:20) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka HolanováAnežka Holanová 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 5 SB 09.40
2 Natálie LánskáNatálie Lánská 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 4 PB 09.42
3 Nela KřoustkováNela Křoustková 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 6 PB 09.44
4 42 Lucie ReichsteinováLucie Reichsteinová 07 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 2 09.62
5 106 Andrea StolinováAndrea Stolinová 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 09.66
6 Klaudie HlaváčováKlaudie Hlaváčová 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 1 09.68
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (ne, 27.9.2020 - 11:20) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jessica AndrejsováJessica Andrejsová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 PB 09.43
2 Kateřina HoráčkováKateřina Horáčková 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 1 PB 09.45
3 Tereza LuštincováTereza Luštincová 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2 PB 09.56
4 Eliška NovotnáEliška Novotná 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 09.65
5 Natálie PaarováNatálie Paarová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 09.76
6 112 Veronika HojgrováVeronika Hojgrová 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 6 09.89
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (ne, 27.9.2020 - 11:20) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 243 Pavlína PopováPavlína Popová 07 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 PB 09.73
2 Kristýna FilipováKristýna Filipová 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 3 PB 09.81
3 Tereza BřezovskáTereza Březovská 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 PB 09.83
4 107 Vanda NovotnáVanda Novotná 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2 10.07
5 Valerie KopeckáValerie Kopecká 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 10.33
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (ne, 27.9.2020 - 11:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora PlíštilováBarbora Plíštilová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 PB 10.29
2 Katrin VinklářováKatrin Vinklářová 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 6 10.31
3 Adéla ŠkopováAdéla Škopová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 10.42
4 Kateřina KynčlováKateřina Kynčlová 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 5 10.97
5 270 Anna LašováAnna Lašová 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2 11.23
Celkem 5 závodníků
Běh 08 (ne, 27.9.2020 - 11:20) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška ExnerováEliška Exnerová 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 09.50
2 Natálie PospíšilováNatálie Pospíšilová 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 4 PB 09.56
3 Jindřiška MatulováJindřiška Matulová 07 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 09.68
4 274 Ester HolcováEster Holcová 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 09.99
5 Andrea TomášováAndrea Tomášová 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 5 10.13
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bára PolívkováBára Polívková 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 08.37 11.00
2 Adriana DavidováAdriana Davidová 07 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 3 08.46 9.00
3 Lucie LžíčařováLucie Lžíčařová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 08.77 8.00
4 Anežka StolínováAnežka Stolínová 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 08.87 7.00
5 Nella VejsováNella Vejsová 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2 08.89 6.00
6 Magdaléna OvčarikováMagdaléna Ovčariková 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 08.93 5.00
7 Kamila BaierováKamila Baierová 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2 PB 09.00 4.00
8 Tereza PecháčkováTereza Pecháčková 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1 PB 09.01 3.00
9 Nella ErbenováNella Erbenová 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 PB 09.02 2.00
9 Bára DusováBára Dusová 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 PB 09.02 1.00
11 Amálie HladíkováAmálie Hladíková 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 09.23
12 Adéla JeníkováAdéla Jeníková 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 09.31
13 Viola VokolkováViola Vokolková 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 09.39
14 Anežka HolanováAnežka Holanová 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 5 SB 09.40
15 Natálie LánskáNatálie Lánská 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 4 PB 09.42
16 Jessica AndrejsováJessica Andrejsová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 PB 09.43
17 Nela KřoustkováNela Křoustková 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 6 PB 09.44
18 Kateřina HoráčkováKateřina Horáčková 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 1 PB 09.45
19 Natálie SchusterovaNatálie Schusterova 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 09.49
20 Eliška ExnerováEliška Exnerová 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 09.50
21 Tereza LuštincováTereza Luštincová 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2 PB 09.56
21 Natálie PospíšilováNatálie Pospíšilová 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 4 PB 09.56
23 42 Lucie ReichsteinováLucie Reichsteinová 07 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 2 09.62
24 Nela MacháňováNela Macháňová 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 09.65
24 Eliška NovotnáEliška Novotná 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 09.65
26 106 Andrea StolinováAndrea Stolinová 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 09.66
27 Kristýna LukášováKristýna Lukášová 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 1 09.68
27 Klaudie HlaváčováKlaudie Hlaváčová 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 1 09.68
27 Jindřiška MatulováJindřiška Matulová 07 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 09.68
30 243 Pavlína PopováPavlína Popová 07 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 PB 09.73
31 Natálie PaarováNatálie Paarová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 09.76
32 Kristýna FilipováKristýna Filipová 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 3 PB 09.81
33 Markéta BlažkováMarkéta Blažková 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2 09.82
34 Tereza BřezovskáTereza Březovská 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 PB 09.83
35 Dorotka VycpálkováDorotka Vycpálková 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 6 09.89
35 112 Veronika HojgrováVeronika Hojgrová 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 6 09.89
37 274 Ester HolcováEster Holcová 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 09.99
38 107 Vanda NovotnáVanda Novotná 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 2 10.07
39 Andrea TomášováAndrea Tomášová 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 5 10.13
40 Barbora PlíštilováBarbora Plíštilová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 PB 10.29
41 Katrin VinklářováKatrin Vinklářová 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 6 10.31
42 Valerie KopeckáValerie Kopecká 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 10.33
43 Adéla ŠkopováAdéla Škopová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 10.42
44 Kateřina KynčlováKateřina Kynčlová 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 5 10.97
45 270 Anna LašováAnna Lašová 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2 11.23

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 27.9.2020 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Robert KopeckýRobert Kopecký 07 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 46.61 7.00
2 Lukáš KřížekLukáš Křížek 07 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 5 PB 47.85 5.00
3 Filip ZolmanFilip Zolman 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 PB 48.34 4.00
4 Filip HlaváčekFilip Hlaváček 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 PB 49.30 3.00
5 Tomáš HavelkaTomáš Havelka 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 50.62 1.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 27.9.2020 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub JežekJakub Ježek 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 43.62 11.00
2 Adam ŠulcAdam Šulc 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2 PB 44.51 8.00
3 Lukáš BaliharLukáš Balihar 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 5 52.29
4 Ondřej MatějecOndřej Matějec 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 PB 53.69
5 Jakub SvatýJakub Svatý 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 6 54.42
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 27.9.2020 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan VlčekJan Vlček 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 46.98 6.00
2 Daniel HanákDaniel Hanák 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 6 PB 49.79 2.00
3 Kryštof AllmerKryštof Allmer 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 54.20
4 Vít ErlebachVít Erlebach 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 5 PB 58.86
5 Pavel UčenýPavel Učený 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 3 PB 67.20
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 27.9.2020 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David JežekDavid Ježek 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 44.33 9.00
2 Vojtěch WalterVojtěch Walter 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 54.26
3 Matyáš ŠlesingrMatyáš Šlesingr 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 60.92
4 Daniel ŽeníšekDaniel Ženíšek 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 3 67.09
Poznámky:
Krajský přebor jednotlivců: 1. Ježek Jakub, TJ Sokol Hradec Králové 2. Ježek David, TJ Sokol Hradec Králové 3. Šulc Adam, DC Ostroměř
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub JežekJakub Ježek 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 43.62 11.00
2 David JežekDavid Ježek 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 44.33 9.00
3 Adam ŠulcAdam Šulc 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2 PB 44.51 8.00
4 Robert KopeckýRobert Kopecký 07 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 46.61 7.00
5 Jan VlčekJan Vlček 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 46.98 6.00
6 Lukáš KřížekLukáš Křížek 07 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 5 PB 47.85 5.00
7 Filip ZolmanFilip Zolman 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 PB 48.34 4.00
8 Filip HlaváčekFilip Hlaváček 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 PB 49.30 3.00
9 Daniel HanákDaniel Hanák 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 6 PB 49.79 2.00
10 Tomáš HavelkaTomáš Havelka 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 50.62 1.00
11 Lukáš BaliharLukáš Balihar 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 5 52.29
12 Ondřej MatějecOndřej Matějec 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 PB 53.69
13 Kryštof AllmerKryštof Allmer 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 54.20
14 Vojtěch WalterVojtěch Walter 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 54.26
15 Jakub SvatýJakub Svatý 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 6 54.42
16 Vít ErlebachVít Erlebach 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 5 PB 58.86
17 Matyáš ŠlesingrMatyáš Šlesingr 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 60.92
18 Daniel ŽeníšekDaniel Ženíšek 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 3 67.09
19 Pavel UčenýPavel Učený 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 3 PB 67.20

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 27.9.2020 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora DohnalováBarbora Dohnalová 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 PB 44.72 11.00
2 Adriana DavidováAdriana Davidová 07 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 3 PB 46.25 9.00
3 Magdaléna OvčarikováMagdaléna Ovčariková 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 PB 47.26 8.00
4 Kateřina ŠtverákováKateřina Štveráková 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 48.71 6.00
5 Lucie LžíčařováLucie Lžíčařová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 48.87 5.00
Poznámky:
Krajský přebor jednotlivců: 1. Dohnalová Barbora, SK Nové Město n. M. 2. Davidová Adriana, TJ Dvůr Králové n. L. 3. Ovčariková Magdaléna, SK Dobruška
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 27.9.2020 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ellen Mia PleskotováEllen Mia Pleskotová 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 PB 49.13 4.00
2 Adéla JeníkováAdéla Jeníková 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 50.10 3.00
3 Nella ErbenováNella Erbenová 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 PB 51.55
4 Natálie PaarováNatálie Paarová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 52.94
5 Ema KoudelkováEma Koudelková 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 2 54.72
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 27.9.2020 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza HronovskáTereza Hronovská 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 48.50 7.00
2 Viola VokolkováViola Vokolková 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2 50.18 2.00
3 Adéla RozinkováAdéla Rozinková 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 4 SB 50.86
4 Aneta PospíšilováAneta Pospíšilová 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 52.87
5 Anděla MatěáskováAnděla Matěásková 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 6 56.27
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 27.9.2020 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea ŠiškováAndrea Šišková 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 51.46
2 Amálie HladíkováAmálie Hladíková 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 PB 51.83
3 Tereza LuštincováTereza Luštincová 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 6 PB 54.28
4 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2 54.67
Anna HolmanováAnna Holmanová 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (ne, 27.9.2020 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina KrmašováKateřina Krmašová 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 50.44 1.00
2 Nella VejsováNella Vejsová 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2 52.03
3 Jindřiška MatulováJindřiška Matulová 07 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 53.47
4 Valerie KopeckáValerie Kopecká 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 58.36
5 Kateřina KynčlováKateřina Kynčlová 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 6 59.15
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora DohnalováBarbora Dohnalová 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 PB 44.72 11.00
2 Adriana DavidováAdriana Davidová 07 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 3 PB 46.25 9.00
3 Magdaléna OvčarikováMagdaléna Ovčariková 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 PB 47.26 8.00
4 Tereza HronovskáTereza Hronovská 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 48.50 7.00
5 Kateřina ŠtverákováKateřina Štveráková 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 48.71 6.00
6 Lucie LžíčařováLucie Lžíčařová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 48.87 5.00
7 Ellen Mia PleskotováEllen Mia Pleskotová 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 PB 49.13 4.00
8 Adéla JeníkováAdéla Jeníková 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 50.10 3.00
9 Viola VokolkováViola Vokolková 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2 50.18 2.00
10 Kateřina KrmašováKateřina Krmašová 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 50.44 1.00
11 Adéla RozinkováAdéla Rozinková 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 4 SB 50.86
12 Andrea ŠiškováAndrea Šišková 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 51.46
13 Nella ErbenováNella Erbenová 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 PB 51.55
14 Amálie HladíkováAmálie Hladíková 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 PB 51.83
15 Nella VejsováNella Vejsová 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2 52.03
16 Aneta PospíšilováAneta Pospíšilová 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 52.87
17 Natálie PaarováNatálie Paarová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 52.94
18 Jindřiška MatulováJindřiška Matulová 07 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 53.47
19 Tereza LuštincováTereza Luštincová 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 6 PB 54.28
20 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2 54.67
21 Ema KoudelkováEma Koudelková 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 2 54.72
22 Anděla MatěáskováAnděla Matěásková 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 6 56.27
23 Valerie KopeckáValerie Kopecká 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 58.36
24 Kateřina KynčlováKateřina Kynčlová 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 6 59.15
Anna HolmanováAnna Holmanová 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 5 DNS

600 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 27.9.2020 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 243 Pavlína PopováPavlína Popová 07 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 10 PB 1:57.94 9.00
2 88 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1 PB 1:58.28 8.00
3 59 Anna PetráčkováAnna Petráčková 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 PB 1:58.30 7.00
4 72 Sofie ErnestováSofie Ernestová 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 PB 1:59.96 6.00
5 161 Nela BořkováNela Bořková 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 8 PB 2:00.31 5.00
6 116 Lucie ŽalskáLucie Žalská 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 11 PB 2:00.81 3.00
7 67 Ema JiráskováEma Jirásková 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 PB 2:01.22 2.00
8 48 Natálie LukešováNatálie Lukešová 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 6 PB 2:03.99
9 280 Eliška KrtičkováEliška Krtičková 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 9 PB 2:05.36
10 42 Lucie ReichsteinováLucie Reichsteinová 07 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 7 PB 2:06.28
11 50 Šárka LepltováŠárka Lepltová 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 5 2:07.18
Celkem 11 závodníků
Běh 02 (ne, 27.9.2020 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 98 Sára PlecháčováSára Plecháčová 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 10 1:54.71 11.00
2 276 Tereza BláhováTereza Bláhová 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 2:00.54 4.00
3 64 Justýna JelenováJustýna Jelenová 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 7 2:02.16 1.00
4 107 Vanda NovotnáVanda Novotná 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 9 2:04.86
5 115 Adéla KumprechtováAdéla Kumprechtová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 8 PB 2:06.41
6 112 Veronika HojgrováVeronika Hojgrová 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 5 2:09.01
7 274 Ester HolcováEster Holcová 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 2:11.01
8 106 Andrea StolinováAndrea Stolinová 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1 PB 2:14.93
9 104 Alena HovadováAlena Hovadová 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 2:20.60
10 270 Anna LašováAnna Lašová 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2 SB 2:27.04
Celkem 10 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 98 Sára PlecháčováSára Plecháčová 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 10 1:54.71 11.00
2 243 Pavlína PopováPavlína Popová 07 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 10 PB 1:57.94 9.00
3 88 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1 PB 1:58.28 8.00
4 59 Anna PetráčkováAnna Petráčková 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 PB 1:58.30 7.00
5 72 Sofie ErnestováSofie Ernestová 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 PB 1:59.96 6.00
6 161 Nela BořkováNela Bořková 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 8 PB 2:00.31 5.00
7 276 Tereza BláhováTereza Bláhová 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 4 2:00.54 4.00
8 116 Lucie ŽalskáLucie Žalská 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 11 PB 2:00.81 3.00
9 67 Ema JiráskováEma Jirásková 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 PB 2:01.22 2.00
10 64 Justýna JelenováJustýna Jelenová 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 7 2:02.16 1.00
11 48 Natálie LukešováNatálie Lukešová 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 6 PB 2:03.99
12 107 Vanda NovotnáVanda Novotná 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 9 2:04.86
13 280 Eliška KrtičkováEliška Krtičková 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 9 PB 2:05.36
14 42 Lucie ReichsteinováLucie Reichsteinová 07 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 7 PB 2:06.28
15 115 Adéla KumprechtováAdéla Kumprechtová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 8 PB 2:06.41
16 50 Šárka LepltováŠárka Lepltová 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 5 2:07.18
17 112 Veronika HojgrováVeronika Hojgrová 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 5 2:09.01
18 274 Ester HolcováEster Holcová 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 2:11.01
19 106 Andrea StolinováAndrea Stolinová 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1 PB 2:14.93
20 104 Alena HovadováAlena Hovadová 08 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 2:20.60
21 270 Anna LašováAnna Lašová 09 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2 SB 2:27.04

1000 m - Ml. žáci

(ne, 27.9.2020 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 107 Lukáš HorákLukáš Horák 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 9 PB 3:04.78 11.00
2 88 Tomáš RybáčekTomáš Rybáček 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1 PB 3:10.44 9.00
3 72 Tomáš ErbanTomáš Erban 08 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2 PB 3:24.47 8.00
4 243 Dominik PotměšilDominik Potměšil 07 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 10 3:28.58 7.00
5 50 Filip HorákFilip Horák 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 3:39.91 6.00
6 67 Matěj StejskalMatěj Stejskal 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 3:41.43 5.00
7 59 Michal KoldovskýMichal Koldovský 07 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 3 3:41.61 4.00
8 64 Johan KotykJohan Kotyk 07 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 6 PB 3:46.05 3.00
9 106 Michal ŠimekMichal Šimek 08 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 11 3:48.63 2.00
10 112 Adam CiznerAdam Cizner 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 8 4:00.22 1.00
42 Tomáš BaláčekTomáš Baláček 07 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 7 DNS
Poznámky:
Krajský přebor jednotlivců: 1. Horák Lukáš, TJ Sokol Jaroměř 2. Rybáček Tomáš, DC Ostroměř 3. Erban Tomáš, TJ Sokol Dvůr Králové n. L.
Celkem 11 závodníků

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci

(ne, 27.9.2020 - 10:00) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub SvatýJakub Svatý 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 12.73 11.00
2 Kristián BarvaKristián Barva 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 PB 13.51 9.00
3 Filip KubecFilip Kubec 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 13.93 8.00
Celkem 3 závodníků

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 27.9.2020 - 10:20) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina FrejvaldováMartina Frejvaldová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 PB 10.92 11.00
2 Tereza HronovskáTereza Hronovská 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2 PB 11.19 9.00
3 Martina ČechováMartina Čechová 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 11.40 8.00
4 Tereza SoučkováTereza Součková 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 11.47 7.00
5 Kateřina KrmašováKateřina Krmašová 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 6 12.33 4.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 27.9.2020 - 10:20) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína HorkelováKarolína Horkelová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 PB 12.05 6.00
2 Beáta KrejčíBeáta Krejčí 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 PB 12.25 5.00
3 Nicole KozákováNicole Kozáková 07 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 4 12.45 3.00
4 Kristýna FilipováKristýna Filipová 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 6 PB 12.88
5 Markéta BlažkováMarkéta Blažková 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 13.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 27.9.2020 - 10:20) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie HrochováLucie Hrochová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 PB 12.69 2.00
2 Lucie ProkopováLucie Prokopová 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 PB 13.19
3 Andrea TomášováAndrea Tomášová 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 13.64
4 Karolína HorákováKarolína Horáková 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 5 PB 14.15
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (ne, 27.9.2020 - 10:20) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Laura MlynárikováLaura Mlynáriková 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 5 12.77 1.00
2 Lucie TrávníčkováLucie Trávníčková 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 12.89
3 280 Eliška KrtičkováEliška Krtičková 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 4 13.34
4 Aine PourováAine Pourová 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 13.90
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina FrejvaldováMartina Frejvaldová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 PB 10.92 11.00
2 Tereza HronovskáTereza Hronovská 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 2 PB 11.19 9.00
3 Martina ČechováMartina Čechová 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 11.40 8.00
4 Tereza SoučkováTereza Součková 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 11.47 7.00
5 Karolína HorkelováKarolína Horkelová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 PB 12.05 6.00
6 Beáta KrejčíBeáta Krejčí 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 PB 12.25 5.00
7 Kateřina KrmašováKateřina Krmašová 08 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 6 12.33 4.00
8 Nicole KozákováNicole Kozáková 07 TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 4 12.45 3.00
9 Lucie HrochováLucie Hrochová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 PB 12.69 2.00
10 Laura MlynárikováLaura Mlynáriková 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 5 12.77 1.00
11 Kristýna FilipováKristýna Filipová 08 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 6 PB 12.88
12 Lucie TrávníčkováLucie Trávníčková 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 12.89
13 Markéta BlažkováMarkéta Blažková 07 TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 13.00
14 Lucie ProkopováLucie Prokopová 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 PB 13.19
15 280 Eliška KrtičkováEliška Krtičková 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 4 13.34
16 Andrea TomášováAndrea Tomášová 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 13.64
17 Aine PourováAine Pourová 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 13.90
18 Karolína HorákováKarolína Horáková 07 TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 5 PB 14.15

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 27.9.2020 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ježek, Ježek, Říha, Koreček Ježek, Ježek, Říha, Koreček TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 31.51 11.00
2 Šulc, Hanák, Rybáček, Šulc Šulc, Hanák, Rybáček, Šulc Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3 33.69 9.00
3 Šturma, Lieser, Čeřovský, Hulík Šturma, Lieser, Čeřovský, Hulík TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 2 35.48 7.00
4 Barva, Kubec, Rydlo, Velechovský Barva, Kubec, Rydlo, Velechovský SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 35.86 6.00
5 Hauk, Mánek, Fajstauer, Svatý Hauk, Mánek, Fajstauer, Svatý TJ JilemniceTJ Jilemnice 6 36.79 2.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 27.9.2020 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Allmer, Horák, Hůlka, Zolman Allmer, Horák, Hůlka, Zolman TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 34.68 8.00
2 42 Baláček, Kopecký, Potměšil, Stejskal Baláček, Kopecký, Potměšil, Stejskal SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 36.78 3.00
3 Erlebach, Koldovský, Křížek, Šimek Erlebach, Koldovský, Křížek, Šimek Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 2 37.23
4 72 Erban, Holan, Lukáš, Schreiber Erban, Holan, Lukáš, Schreiber TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 5 37.91
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 27.9.2020 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Havelka, Hlaváček, Synek, Bednařík Havelka, Hlaváček, Synek, Bednařík TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 36.12 5.00
2 Bičiště, Imlauf, Balihar, Lánský Bičiště, Imlauf, Balihar, Lánský Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 5 36.28 4.00
3 50 Horák, Klapka, Walter, Vlček Horák, Klapka, Walter, Vlček TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 36.99 1.00
4 Vancl, Ženíšek, Učený, Kotyk Vancl, Ženíšek, Učený, Kotyk Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 2 42.99
Poznámky:
Krajský přebor jednotlivců: 1. TJ Sokol Hradec Králové "A" 2. DC Ostroměř "A" 3. TJ Sokol Jaroměř "A"
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ježek, Ježek, Říha, Koreček Ježek, Ježek, Říha, Koreček TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 31.51 11.00
2 Šulc, Hanák, Rybáček, Šulc Šulc, Hanák, Rybáček, Šulc Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3 33.69 9.00
3 Allmer, Horák, Hůlka, Zolman Allmer, Horák, Hůlka, Zolman TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 34.68 8.00
4 Šturma, Lieser, Čeřovský, Hulík Šturma, Lieser, Čeřovský, Hulík TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s. 2 35.48 7.00
5 Barva, Kubec, Rydlo, Velechovský Barva, Kubec, Rydlo, Velechovský SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 35.86 6.00
6 Havelka, Hlaváček, Synek, Bednařík Havelka, Hlaváček, Synek, Bednařík TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 36.12 5.00
7 Bičiště, Imlauf, Balihar, Lánský Bičiště, Imlauf, Balihar, Lánský Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 5 36.28 4.00
8 42 Baláček, Kopecký, Potměšil, Stejskal Baláček, Kopecký, Potměšil, Stejskal SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 36.78 3.00
9 Hauk, Mánek, Fajstauer, Svatý Hauk, Mánek, Fajstauer, Svatý TJ JilemniceTJ Jilemnice 6 36.79 2.00
10 50 Horák, Klapka, Walter, Vlček Horák, Klapka, Walter, Vlček TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 36.99 1.00
11 Erlebach, Koldovský, Křížek, Šimek Erlebach, Koldovský, Křížek, Šimek Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 2 37.23
12 72 Erban, Holan, Lukáš, Schreiber Erban, Holan, Lukáš, Schreiber TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 5 37.91
13 Vancl, Ženíšek, Učený, Kotyk Vancl, Ženíšek, Učený, Kotyk Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 2 42.99

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 27.9.2020 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Čechová, Hronovská, Polívková, Vejsová Čechová, Hronovská, Polívková, Vejsová TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 32.60 11.00
2 Stolínová, Dohnalová, Horkelová, Krejčí Stolínová, Dohnalová, Horkelová, Krejčí SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 33.95 9.00
3 Lžíčařová, Mrázková, Pecháčková, Štveráková Lžíčařová, Mrázková, Pecháčková, Štveráková TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 35.11 8.00
4 88 Dvořáková, Frejvaldová, Ovčariková, Stolinová Dvořáková, Frejvaldová, Ovčariková, Stolinová SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 36.00 4.00
5 161 Bořková, Lukášová, Rozinková, Grusová Bořková, Lukášová, Rozinková, Grusová TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 4 36.87 2.00
Poznámky:
Krajský přebor jednotlivců: 1. TJ Sokol Hradec Králové "A" 2. SK Nové Město n. M. 3. TJ Sokol Jaroměř "A"
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 27.9.2020 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sládková, Jelenová, Krmašová, Hladíková Sládková, Jelenová, Krmašová, Hladíková TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 35.71 7.00
2 Tužová, Šišková, Exnerová, Žalská Tužová, Šišková, Exnerová, Žalská TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 35.74 6.00
3 Filipová, Lánská, Křoustková, Pastuszková Filipová, Lánská, Křoustková, Pastuszková TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 5 37.40
4 Koudelková, Reichsteinová, Honců, Lepltová Koudelková, Reichsteinová, Honců, Lepltová Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 6 39.74
Erbenová, Mládková, Pleskotová, Jeníková Erbenová, Mládková, Pleskotová, Jeníková TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 27.9.2020 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kholová, Macháňová, Součková, Netalová Kholová, Macháňová, Součková, Netalová TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 35.88 5.00
2 67 Jirásková, Paarová, Prokopová, Schusterova Jirásková, Paarová, Prokopová, Schusterova SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 37.27 1.00
3 Baierová, Erbenová, Holanová, Sedláčková Baierová, Erbenová, Holanová, Sedláčková TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 4 37.50
4 Horáčková, Pospíšilová, Hlaváčová, Krtičková Horáčková, Pospíšilová, Hlaváčová, Krtičková TJ JilemniceTJ Jilemnice 6 38.62
5 274 Holcová, Mlynáriková, Matěásková, Vinklářová Holcová, Mlynáriková, Matěásková, Vinklářová TJ JilemniceTJ Jilemnice 5 40.06
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 27.9.2020 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vokolková, Blažková, Vycpálková, Dusová Vokolková, Blažková, Vycpálková, Dusová TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 36.28 3.00
2 Andrejsová, Hejnová, Novotná, Trávníčková Andrejsová, Hejnová, Novotná, Trávníčková TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 37.54
3 Hamáčková, Tomášová, Lukešová, Vencová Hamáčková, Tomášová, Lukešová, Vencová TJ JilemniceTJ Jilemnice 5 39.72
4 270 Lašová, Síbrová, Tomášková, Hojná Lašová, Síbrová, Tomášková, Hojná TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 6 41.37
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Čechová, Hronovská, Polívková, Vejsová Čechová, Hronovská, Polívková, Vejsová TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 5 32.60 11.00
2 Stolínová, Dohnalová, Horkelová, Krejčí Stolínová, Dohnalová, Horkelová, Krejčí SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 33.95 9.00
3 Lžíčařová, Mrázková, Pecháčková, Štveráková Lžíčařová, Mrázková, Pecháčková, Štveráková TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 35.11 8.00
4 Sládková, Jelenová, Krmašová, Hladíková Sládková, Jelenová, Krmašová, Hladíková TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 35.71 7.00
5 Tužová, Šišková, Exnerová, Žalská Tužová, Šišková, Exnerová, Žalská TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 35.74 6.00
6 Kholová, Macháňová, Součková, Netalová Kholová, Macháňová, Součková, Netalová TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 35.88 5.00
7 88 Dvořáková, Frejvaldová, Ovčariková, Stolinová Dvořáková, Frejvaldová, Ovčariková, Stolinová SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 36.00 4.00
8 Vokolková, Blažková, Vycpálková, Dusová Vokolková, Blažková, Vycpálková, Dusová TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A 3 36.28 3.00
9 161 Bořková, Lukášová, Rozinková, Grusová Bořková, Lukášová, Rozinková, Grusová TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 4 36.87 2.00
10 67 Jirásková, Paarová, Prokopová, Schusterova Jirásková, Paarová, Prokopová, Schusterova SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 37.27 1.00
11 Filipová, Lánská, Křoustková, Pastuszková Filipová, Lánská, Křoustková, Pastuszková TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B 5 37.40
12 Baierová, Erbenová, Holanová, Sedláčková Baierová, Erbenová, Holanová, Sedláčková TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 4 37.50
13 Andrejsová, Hejnová, Novotná, Trávníčková Andrejsová, Hejnová, Novotná, Trávníčková TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 37.54
14 Horáčková, Pospíšilová, Hlaváčová, Krtičková Horáčková, Pospíšilová, Hlaváčová, Krtičková TJ JilemniceTJ Jilemnice 6 38.62
15 Hamáčková, Tomášová, Lukešová, Vencová Hamáčková, Tomášová, Lukešová, Vencová TJ JilemniceTJ Jilemnice 5 39.72
16 Koudelková, Reichsteinová, Honců, Lepltová Koudelková, Reichsteinová, Honců, Lepltová Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 6 39.74
17 274 Holcová, Mlynáriková, Matěásková, Vinklářová Holcová, Mlynáriková, Matěásková, Vinklářová TJ JilemniceTJ Jilemnice 5 40.06
18 270 Lašová, Síbrová, Tomášková, Hojná Lašová, Síbrová, Tomášková, Hojná TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 6 41.37
Erbenová, Mládková, Pleskotová, Jeníková Erbenová, Mládková, Pleskotová, Jeníková TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 DNS

skok vysoký - Ml. žáci

(ne, 27.9.2020 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.201.251.301.351.391.421.451.481.501.531.551.571.591.61 Body
1 Adam ŠulcAdam Šulc
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 6 1.50 ---oooxxo-o-xxx 11.00
2 Martin KorečekMartin Koreček
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 4 PB 1.42 o-oxooxoxxx 9.00
3 Jakub LieserJakub Lieser
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
07 5 1.39 --oooxxx 8.00
4 Tony ImlaufTony Imlauf
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
08 1 PB 1.39 oooxooxxx 7.00
5 Daniel HanákDaniel Hanák
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 3 PB 1.39 oooxxoxoxxx 6.00
6 Robert KopeckýRobert Kopecký
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
07 2 PB 1.25 ooxxx 5.00
Celkem 6 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(ne, 27.9.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.101.151.201.251.301.331.361.391.421.441.461.48 Body
1 Natálie MládkováNatálie Mládková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
07 9 PB 1.42 ---ooxoxxoooxxx 11.00
2 Flortje ChristoffelsFlortje Christoffels
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
07 3 PB 1.39 ooooooooxxx 9.00
3= Tereza SoučkováTereza Součková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 10 PB 1.33 ooooooxxx 7.00
3= Eliška ExnerováEliška Exnerová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
07 11 PB 1.33 --ooooxxx 7.00
3= Adéla SládkováAdéla Sládková
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
07 8 PB 1.33 ooooooxxx 7.00
6 Kateřina ŠtverákováKateřina Štveráková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
08 7 PB 1.25 --xxoxoxxx 5.00
7 Aine PourováAine Pourová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
09 1 PB 1.25 oxoxxoxxoxxx 4.00
8= Ema HejnováEma Hejnová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 2 PB 1.20 oooxxx 2.50
8= 116 Lucie ŽalskáLucie Žalská
TJ JilemniceTJ Jilemnice
07 6 PB 1.20 oooxxx 2.50
10 Markéta SíbrováMarkéta Síbrová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
09 5 PB 1.20 ooxxoxxx 1.00
Anna Terézia MrázkováAnna Terézia Mrázková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 12 NM --xxx
Anna HolmanováAnna Holmanová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
08 4 NM
Celkem 12 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(ne, 27.9.2020 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam VelechovskýAdam Velechovský
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
07 4 PB 4.93 0.0 11.00
2 Jakub JežekJakub Ježek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 27 4.69 0.0 9.00
3 Martin KorečekMartin Koreček
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 17 PB 4.61 0.0 8.00
4 Adam ČeřovskýAdam Čeřovský
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
07 24 PB 4.41 0.0 7.00
5 David MánekDavid Mánek
TJ JilemniceTJ Jilemnice
07 26 4.38 0.0 6.00
6 Jakub LieserJakub Lieser
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
07 5 PB 4.19 0.0 5.00
7 Sebastian HaukSebastian Hauk
TJ JilemniceTJ Jilemnice
07 23 4.13 0.0 4.00
8 Jakub LánskýJakub Lánský
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
08 25 4.08 0.0 3.00
9 Tomáš KnittelTomáš Knittel
TJ JilemniceTJ Jilemnice
09 1 PB 4.05 0.0 2.00
10 Adam ŠturmaAdam Šturma
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
08 3 PB 4.03 0.0 1.00
11 72 Tomáš ErbanTomáš Erban
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 21 3.84 0.0
12 Samuel ŠulcSamuel Šulc
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 16 3.76 0.0
13= Tomáš HavelkaTomáš Havelka
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
08 15 3.73 0.0
13= Michal FajstauerMichal Fajstauer
TJ JilemniceTJ Jilemnice
08 18 3.73 0.0
15 Ondřej SynekOndřej Synek
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
07 13 PB 3.70 0.0
16 Zdeněk BičištěZdeněk Bičiště
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 19 3.68 0.0
17 Tomáš HůlkaTomáš Hůlka
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 10 PB 3.67 0.0
18 Matyáš KlapkaMatyáš Klapka
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
08 5 PB 3.53 0.0
19= Ondřej MatějecOndřej Matějec
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
08 12 3.50 0.0
19= 106 Michal ŠimekMichal Šimek
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
08 9 3.50 0.0
21 Robin HohbergRobin Hohberg
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
08 6 PB 3.44 0.0
22 Jakub SchreiberJakub Schreiber
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 11 PB 3.42 0.0
23 64 Johan KotykJohan Kotyk
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
07 7 3.31 0.0
24 Vojtěch WalterVojtěch Walter
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
08 14 3.28 0.0
25 David BělíkDavid Bělík
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 8 3.25 0.0
26 42 Tomáš BaláčekTomáš Baláček
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
07 2 PB 3.18 0.0
27 Kryštof AllmerKryštof Allmer
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
08 20 3.07 0.0
Lukáš BednaříkLukáš Bednařík
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
09 22 NM 0.0
Celkem 28 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(ne, 27.9.2020 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza PecháčkováTereza Pecháčková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 33 4.25 0.0 11.00
2 161 Nela BořkováNela Bořková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 23 PB 4.15 0.0 9.00
3 Anežka StolínováAnežka Stolínová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
07 34 4.11 0.0 8.00
4 Natálie MládkováNatálie Mládková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
07 35 4.10 0.0 7.00
5 Karolína HorkelováKarolína Horkelová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 27 3.94 0.0 6.00
6 Flortje ChristoffelsFlortje Christoffels
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
07 3 PB 3.89 0.0 5.00
7 64 Justýna JelenováJustýna Jelenová
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
08 32 3.87 0.0 4.00
8 Natálie LánskáNatálie Lánská
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
08 28 3.86 0.0 3.00
9 50 Šárka LepltováŠárka Lepltová
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
08 12 PB 3.82 0.0 2.00
10 Nela KřoustkováNela Křoustková
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
08 29 3.79 0.0 1.00
11 Anna Terézia MrázkováAnna Terézia Mrázková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 31 3.73 0.0
12 67 Ema JiráskováEma Jirásková
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
09 11 PB 3.67 0.0
13 Tereza KábrtováTereza Kábrtová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
09 2 PB 3.64 0.0
14 Andrea ŠiškováAndrea Šišková
TJ JilemniceTJ Jilemnice
08 30 3.62 0.0
15 Kamila BaierováKamila Baierová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 17 3.62 0.0
16 Kristýna LukášováKristýna Lukášová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 9 PB 3.60 0.0
17 Nela MacháňováNela Macháňová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
08 25 3.60 0.0
18 Anežka HolanováAnežka Holanová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
09 15 PB 3.57 0.0
19 Lucie ProkopováLucie Prokopová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
09 21 3.49 0.0
20 Lucie HrochováLucie Hrochová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 19 3.49 0.0
21 88 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
09 16 3.49 0.0
22 Daniela DvořákováDaniela Dvořáková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
09 1 PB 3.48 0.0
23 Klaudie HlaváčováKlaudie Hlaváčová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
09 20 3.46 0.0
24 Natálie SchusterovaNatálie Schusterova
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 22 3.45 0.0
25 Adéla RozinkováAdéla Rozinková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
09 26 PB 3.44 0.0
26 Nicole KozákováNicole Kozáková
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
07 18 3.42 0.0
27 Karolína HorákováKarolína Horáková
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
07 5 PB 3.33 0.0
28 115 Adéla KumprechtováAdéla Kumprechtová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
08 10 3.30 0.0
29 98 Sára PlecháčováSára Plecháčová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
07 13 3.24 0.0
30 Beáta KrejčíBeáta Krejčí
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
07 24 3.23 0.0
31 48 Natálie LukešováNatálie Lukešová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
09 14 3.19 0.0
32 Lenka VencováLenka Vencová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
09 7 3.16 0.0
33 Anna HamáčkováAnna Hamáčková
TJ JilemniceTJ Jilemnice
09 8 3.07 0.0
34 Adéla ŠkopováAdéla Škopová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
08 4 PB 3.06 0.0
35 Nicol HoncůNicol Honců
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
09 6 2.83 0.0
Celkem 35 závodníků

vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(ne, 27.9.2020 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Bára PolívkováBára Polívková
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
07 20 PB 11.94 11.0811.3011.8511.8511.9411.68x 11.00
2 Adéla SládkováAdéla Sládková
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
07 21 11.68 11.38x11.4911.49x11.1011.68 9.00
3 Flora BesperátováFlora Besperátová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 19 11.16 11.0010.4710.7911.0011.1610.0910.49 8.00
4 Zuzana SedláčkováZuzana Sedláčková
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
07 18 10.09 09.5410.09-10.0909.51xx 7.00
5 Adéla PeškováAdéla Pešková
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
07 17 PB 10.01 07.7709.0309.3909.3907.9010.0109.26 6.00
6 Kateřina JežkováKateřina Ježková
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
07 16 PB 09.65 07.1108.0009.6509.6508.86x09.02 5.00
7 Aneta PospíšilováAneta Pospíšilová
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
07 3 SB 08.93 08.7708.6608.8608.8608.9308.5208.85 4.00
8 Eliška NovotnáEliška Novotná
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
08 12 PB 08.15 07.7608.00x08.00x08.1507.96 3.00
9 Dorotka VycpálkováDorotka Vycpálková
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
07 15 07.93 07.2207.9306.6407.930.00.00.0 2.00
10 Tereza KošťálováTereza Košťálová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
07 13 07.51 07.0307.2807.5107.510.00.00.0 1.00
11 Aneta ErbenováAneta Erbenová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 14 07.36 06.6907.1907.3607.360.00.00.0
12 Ema KoudelkováEma Koudelková
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
08 10 PB 07.29 06.8007.2907.0507.290.00.00.0
13 Barbora PlíštilováBarbora Plíštilová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 11 07.26 06.4307.2607.0307.260.00.00.0
14 Izabela NetalováIzabela Netalová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
09 2 PB 07.24 07.24x06.9307.240.00.00.0
15 Daniela DvořákováDaniela Dvořáková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
09 1 PB 07.16 05.1807.1606.7707.160.00.00.0
16 Kateřina HoráčkováKateřina Horáčková
TJ JilemniceTJ Jilemnice
08 9 PB 06.89 06.3006.5006.8906.890.00.00.0
17 Katrin VinklářováKatrin Vinklářová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
08 5 PB 06.66 05.8306.4506.6606.660.00.00.0
18 Lucie TrávníčkováLucie Trávníčková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 6 PB 06.55 05.9006.4806.5506.550.00.00.0
19 Johana TomáškováJohana Tomášková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 8 06.02 05.8005.4806.0206.020.00.00.0
20 Gabriela TěšinováGabriela Těšinová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
08 4 PB 05.46 05.3705.4604.8605.460.00.00.0
21 Aneta DvořákováAneta Dvořáková
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
08 7 05.03 04.8704.5205.0305.030.00.00.0
Celkem 21 závodníků

vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(ne, 27.9.2020 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub ŘíhaJakub Říha
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 4 10.04 ---009.2810.0409.47 11.00
2 Tomáš HůlkaTomáš Hůlka
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 2 PB 09.39 08.1708.9209.1809.1808.7609.3909.20 9.00
3 David HorčičkaDavid Horčička
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 3 PB 09.33 08.2408.3808.9708.9708.5809.3308.87 8.00
MS Filip KubecFilip Kubec
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 1 07.62 06.3307.2107.3007.3007.4107.6206.45
Celkem 4 závodníků

hod oštěpem 400g - Ml. žákyně

(ne, 27.9.2020 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Zuzana SedláčkováZuzana Sedláčková
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
07 10 PB 31.38 0.0 11.00
2 Adéla SedláčkováAdéla Sedláčková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
07 11 PB 31.17 0.0 9.00
3 Eliška KholováEliška Kholová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 12 PB 30.39 0.0 8.00
4 Flora BesperátováFlora Besperátová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 8 PB 27.50 0.0 7.00
5 Adéla PeškováAdéla Pešková
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
07 7 PB 23.40 0.0 6.00
6 Tereza GrusováTereza Grusová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 5 PB 20.23 0.0 5.00
7 Aneta ErbenováAneta Erbenová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 6 PB 19.15 0.0 4.00
8 Tereza TužováTereza Tužová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
07 9 17.75 0.0 3.00
9 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 4 PB 16.82 0.0 2.00
10 Jessica AndrejsováJessica Andrejsová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 1 PB 16.64 0.0 1.00
11 Johana TomáškováJohana Tomášková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 3 PB 15.84 0.0
12 Aneta DvořákováAneta Dvořáková
TJ Sokol Hradec Králové BTJ Sokol Hradec Králové B
08 2 SB 09.36 0.0
Celkem 12 závodníků

hod oštěpem 500g - Ml. žáci

(ne, 27.9.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Filip ChudobaFilip Chudoba
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 4 26.32 0.0 11.00
2 Filip KubecFilip Kubec
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 2 PB 22.61 0.0 9.00
3 Michal LukášMichal Lukáš
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 3 PB 22.37 0.0 8.00
4 50 Filip HorákFilip Horák
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 1 PB 19.06 0.0 7.00
Celkem 4 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 27.9.2020 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 107 Lukáš HorákLukáš Horák
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 15 PB 66.17 0.00.00.00.00.00.00.0 11.00
2 Jakub LánskýJakub Lánský
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
08 13 PB 51.60 0.00.00.00.00.00.00.0 9.00
3 Filip ChudobaFilip Chudoba
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 14 PB 49.58 0.00.00.00.00.00.00.0 8.00
4 Michal FajstauerMichal Fajstauer
TJ JilemniceTJ Jilemnice
08 12 PB 46.91 0.00.00.00.00.00.00.0 7.00
5 Michal LukášMichal Lukáš
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 11 PB 46.79 0.00.00.00.00.00.00.0 6.00
6 Adam HulíkAdam Hulík
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
08 10 PB 46.11 0.00.00.00.00.00.00.0 5.00
7 59 Michal KoldovskýMichal Koldovský
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
07 7 PB 44.84 0.00.00.00.00.00.00.0 4.00
8 Jakub SchreiberJakub Schreiber
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 6 PB 42.82 0.00.00.00.00.00.00.0 3.00
9 Tony ImlaufTony Imlauf
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
08 2 PB 41.34 0.00.00.00.00.00.00.0 2.00
10 Filip VanclFilip Vancl
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
08 8 PB 38.24 0.00.00.00.00.00.00.0 1.00
11 Matěj HolanMatěj Holan
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
09 9 PB 37.81 0.00.00.00.00.00.00.0
12 243 Dominik PotměšilDominik Potměšil
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
07 4 PB 37.51 0.00.00.00.00.00.00.0
13 David MánekDavid Mánek
TJ JilemniceTJ Jilemnice
07 3 PB 31.54 0.00.00.00.00.00.00.0
14 Lukáš BaliharLukáš Balihar
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
08 1 PB 30.22 0.00.00.00.00.00.00.0
15 Tomáš RydloTomáš Rydlo
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
08 5 26.00 0.00.00.00.00.00.00.0
16 Filip HlaváčekFilip Hlaváček
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
08 6 24.06 0.00.00.00.00.00.00.0
Poznámky/pokusy:
" Krajský přebor jednotlivců: 1. Horák Lukáš, TJ Sokol Jaroměř 2. Lánský Jakub, DC Ostroměř 3. Chudoba Filip, DC Ostroměř
Celkem 16 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(ne, 27.9.2020 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška KholováEliška Kholová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 21 PB 56.11 0.0 11.00
2 Adéla SedláčkováAdéla Sedláčková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
07 17 PB 51.01 0.0 9.00
3 Martina ČechováMartina Čechová
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
07 19 PB 49.48 0.0 8.00
4 Martina FrejvaldováMartina Frejvaldová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
08 20 47.02 0.0 7.00
5 Tereza GrusováTereza Grusová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
08 18 45.54 0.0 6.00
6 Tereza TužováTereza Tužová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
07 16 PB 45.52 0.0 5.00
7 Tereza KábrtováTereza Kábrtová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
09 1 PB 39.56 0.0 4.00
8 Markéta SíbrováMarkéta Síbrová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
09 15 37.67 0.0 3.00
9 Kateřina JežkováKateřina Ježková
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
07 11 PB 34.69 0.0 2.00
10 Laura MlynárikováLaura Mlynáriková
TJ JilemniceTJ Jilemnice
08 12 SB 34.19 0.0 1.00
11 Ellen Mia PleskotováEllen Mia Pleskotová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
08 9 PB 32.51 0.0
12 Bára DusováBára Dusová
TJ Sokol Hradec Králové ATJ Sokol Hradec Králové A
08 14 32.48 0.0
13 Tereza BřezovskáTereza Březovská
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
09 13 31.70 0.0
14 Ema HejnováEma Hejnová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 10 PB 31.11 0.0
MS Klára PastuszkováKlára Pastuszková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
08 PB 30.53 0.0
16 Natálie PospíšilováNatálie Pospíšilová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
09 8 PB 28.27 0.0
17 Izabela NetalováIzabela Netalová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
09 3 PB 28.26 0.0
18 Gabriela TěšinováGabriela Těšinová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
08 4 PB 26.11 0.0
19 Nicol HoncůNicol Honců
Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS...
09 7 PB 24.05 0.0
20 Anna HamáčkováAnna Hamáčková
TJ JilemniceTJ Jilemnice
09 6 PB 22.51 0.0
21 Anděla MatěáskováAnděla Matěásková
TJ JilemniceTJ Jilemnice
09 2 PB 20.83 0.0
22 Lenka VencováLenka Vencová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
09 5 PB 17.54 0.0
Celkem 22 závodníků