Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Jičínský vrhačský pětiboj

Jičín (3. 10. 2020)

vrh koulí 3kg - Žákyně

(so, 3.10.2020 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Anežka SádovskáAnežka Sádovská
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 09.92 0.0
2 Pavlína DrahoňovskáPavlína Drahoňovská
AC TJ JičínAC TJ Jičín
06 09.20 0.0
Celkem 2 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci

(so, 3.10.2020 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jáchym SádovskýJáchym Sádovský
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 12.68 0.0
2 Radek ChudomelRadek Chudomel
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 10.72 0.0
Celkem 2 závodníků

vrh koulí 4kg - Veteráni

(so, 3.10.2020 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Josef KuželJosef Kužel
AC TJ JičínAC TJ Jičín
49 09.20 0.0
Celkem 1 závodníků

vrh koulí 5kg - Dorostenci

(so, 3.10.2020 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub PodhájskýJakub Podhájský
AC TJ JičínAC TJ Jičín
03 09.95 0.0
Celkem 1 závodníků

vrh koulí 5kg - Veteráni

(so, 3.10.2020 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Pavel TaibrPavel Taibr
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
56 12.65 0.0
Celkem 1 závodníků

vrh koulí 7,26kg - Muži

(so, 3.10.2020 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michal SirovýMichal Sirový
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
87 10.04 0.0
Celkem 1 závodníků

hod diskem 0,75kg - Žákyně

(so, 3.10.2020 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Anežka SádovskáAnežka Sádovská
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 28.26 0.0
2 Pavlína DrahoňovskáPavlína Drahoňovská
AC TJ JičínAC TJ Jičín
06 20.76 0.0
Celkem 2 závodníků

hod diskem 1kg - Žáci

(so, 3.10.2020 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jáchym SádovskýJáchym Sádovský
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 40.55 0.0
2 Radek ChudomelRadek Chudomel
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 31.73 0.0
Celkem 2 závodníků

hod diskem 1kg - Veteráni

(so, 3.10.2020 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Pavel TaibrPavel Taibr
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
56 43.92 0.0
2 Josef KuželJosef Kužel
AC TJ JičínAC TJ Jičín
49 21.28 0.0
Celkem 2 závodníků

hod diskem 1,5kg - Dorostenci

(so, 3.10.2020 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub PodhájskýJakub Podhájský
AC TJ JičínAC TJ Jičín
03 28.15 0.0
Celkem 1 závodníků

hod diskem 1,5kg - Veteráni

(so, 3.10.2020 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Petr ZelinkaPetr Zelinka
AC TJ JičínAC TJ Jičín
68 29.34 0.0
Celkem 1 závodníků

hod diskem 2kg - Muži

(so, 3.10.2020 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michal SirovýMichal Sirový
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
87 25.94 0.0
Celkem 1 závodníků

hod kladivem 3kg - Žákyně

(so, 3.10.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Anežka SádovskáAnežka Sádovská
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 44.67 0.0
2 Pavlína DrahoňovskáPavlína Drahoňovská
AC TJ JičínAC TJ Jičín
06 21.23 0.0
Celkem 2 závodníků

hod kladivem 4kg - Žáci

(so, 3.10.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jáchym SádovskýJáchym Sádovský
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 49.71 0.0
2 Radek ChudomelRadek Chudomel
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 33.75 0.0
Celkem 2 závodníků

hod kladivem 4kg - Veteráni

(so, 3.10.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Josef KuželJosef Kužel
AC TJ JičínAC TJ Jičín
49 32.45 0.0
Celkem 1 závodníků

hod kladivem 5kg - Dorostenci

(so, 3.10.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub PodhájskýJakub Podhájský
AC TJ JičínAC TJ Jičín
03 23.11 0.0
Celkem 1 závodníků

hod kladivem 5kg - Veteráni

(so, 3.10.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Pavel TaibrPavel Taibr
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
56 36.55 0.0
Celkem 1 závodníků

hod kladivem 6kg - Veteráni

(so, 3.10.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Petr ZelinkaPetr Zelinka
AC TJ JičínAC TJ Jičín
68 30.55 0.0
Celkem 1 závodníků

hod oštěpem 500g - Veteráni

(so, 3.10.2020 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Josef KuželJosef Kužel
AC TJ JičínAC TJ Jičín
49 18.70 0.0
Celkem 1 závodníků

hod oštěpem 500g - Žákyně

(so, 3.10.2020 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Anežka SádovskáAnežka Sádovská
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 23.68 0.0
2 Pavlína DrahoňovskáPavlína Drahoňovská
AC TJ JičínAC TJ Jičín
06 17.73 0.0
Celkem 2 závodníků

hod oštěpem 600g - Žáci

(so, 3.10.2020 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Radek ChudomelRadek Chudomel
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 41.25 0.0
2 Jáchym SádovskýJáchym Sádovský
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
05 21.12 0.0
Celkem 2 závodníků

hod oštěpem 600g - Veteráni

(so, 3.10.2020 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Pavel TaibrPavel Taibr
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
56 39.05 0.0
Celkem 1 závodníků

hod oštěpem 700g - Dorostenci

(so, 3.10.2020 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub PodhájskýJakub Podhájský
AC TJ JičínAC TJ Jičín
03 46.58 0.0
Celkem 1 závodníků

hod oštěpem 700g - Veteráni

(so, 3.10.2020 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Petr ZelinkaPetr Zelinka
AC TJ JičínAC TJ Jičín
68 26.19 0.0
Celkem 1 závodníků

hod oštěpem 800g - Muži

(so, 3.10.2020 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michal SirovýMichal Sirový
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
87 29.89 0.0
Celkem 1 závodníků