Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Oddílový víceboj mladšího žactva

Praha - Jeseniova (1. 10. 2020)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 1.10.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 6 Bartoloměj AdamBartoloměj Adam 07 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 08.3 413.00
2= 2 Matyáš DvořákMatyáš Dvořák 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 09.0 253.00
2= 3 Vojta DušekVojta Dušek 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 09.0 253.00
4 1 Lukáš KolínskýLukáš Kolínský 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 09.1 233.00
5 10 Dominik DrdlaDominik Drdla 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 09.9 101.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 1.10.2020 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 7 Jan ZitkoJan Zitko 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 08.9 274.00
2 4 Tobiáš SmejkalTobiáš Smejkal 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 09.0 253.00
3 9 Václav MastnýVáclav Mastný 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 09.5 161.00
4 8 Marek SolskýMarek Solský 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 10.0 88.00
5 5 Martin ŽibřidMartin Žibřid 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 10.3 53.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 6 Bartoloměj AdamBartoloměj Adam 07 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 08.3 413.00
2 7 Jan ZitkoJan Zitko 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 08.9 274.00
3 2 Matyáš DvořákMatyáš Dvořák 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 09.0 253.00
3 3 Vojta DušekVojta Dušek 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 09.0 253.00
3 4 Tobiáš SmejkalTobiáš Smejkal 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 09.0 253.00
6 1 Lukáš KolínskýLukáš Kolínský 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 09.1 233.00
7 9 Václav MastnýVáclav Mastný 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 09.5 161.00
8 10 Dominik DrdlaDominik Drdla 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 09.9 101.00
9 8 Marek SolskýMarek Solský 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 10.0 88.00
10 5 Martin ŽibřidMartin Žibřid 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 10.3 53.00

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 1.10.2020 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 4 Lucie FibírováLucie Fibírová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 09.3 435.00
2 3 Anna HruškováAnna Hrušková 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 09.5 391.00
3 2 Nela HouškováNela Houšková 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 10.0 289.00
4 6 Josefína BischofováJosefína Bischofová 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 10.2 252.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (čt, 1.10.2020 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 7 Vanessa SzelezsánováVanessa Szelezsánová 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 08.7 582.00
2 5 Věra MelováVěra Melová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 09.4 413.00
3= 1 Amadea Anna MádlováAmadea Anna Mádlová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 09.9 308.00
3= 8 Karolína ChadimováKarolína Chadimová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 09.9 308.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 7 Vanessa SzelezsánováVanessa Szelezsánová 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 08.7 582.00
2 4 Lucie FibírováLucie Fibírová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 09.3 435.00
3 5 Věra MelováVěra Melová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 09.4 413.00
4 3 Anna HruškováAnna Hrušková 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 09.5 391.00
5 1 Amadea Anna MádlováAmadea Anna Mádlová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 09.9 308.00
5 8 Karolína ChadimováKarolína Chadimová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 09.9 308.00
7 2 Nela HouškováNela Houšková 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 10.0 289.00
8 6 Josefína BischofováJosefína Bischofová 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 10.2 252.00

800 m - Ml. žáci

(čt, 1.10.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 7 Jan ZitkoJan Zitko 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 9 2:45.8 336.00
2 6 Bartoloměj AdamBartoloměj Adam 07 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 1 2:49.5 304.00
3 9 Václav MastnýVáclav Mastný 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 2:59.0 227.00
4 10 Dominik DrdlaDominik Drdla 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 3:00.0 220.00
5 3 Vojta DušekVojta Dušek 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 3:04.8 185.00
6 2 Matyáš DvořákMatyáš Dvořák 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 3:05.5 181.00
7 4 Tobiáš SmejkalTobiáš Smejkal 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 3:07.1 170.00
8 1 Lukáš KolínskýLukáš Kolínský 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 3:12.4 137.00
9 5 Martin ŽibřidMartin Žibřid 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 10 3:33.4 39.00
10 8 Marek SolskýMarek Solský 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 3:50.3 2.00
Celkem 10 závodníků

800 m - Ml. žákyně

(čt, 1.10.2020 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 6 Josefína BischofováJosefína Bischofová 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 3:01.1 355.00
2 4 Lucie FibírováLucie Fibírová 07 SK Jeseniova 3SK Jeseniova 3 2 3:02.4 343.00
3 5 Věra MelováVěra Melová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 3:17.6 219.00
4 1 Amadea Anna MádlováAmadea Anna Mádlová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 3:22.0 188.00
5 7 Vanessa SzelezsánováVanessa Szelezsánová 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 3:24.0 174.00
6 8 Karolína ChadimováKarolína Chadimová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 3:24.2 173.00
7 3 Anna HruškováAnna Hrušková 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 3:45.8 59.00
8 2 Nela HouškováNela Houšková 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 3:50.1 43.00
Celkem 8 závodníků

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 1.10.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 6 Bartoloměj AdamBartoloměj Adam 07 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 09.8 533.00
2 3 Vojta DušekVojta Dušek 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 11.9 210.00
3 1 Lukáš KolínskýLukáš Kolínský 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 12.2 175.00
4 10 Dominik DrdlaDominik Drdla 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 13.4 67.00
5 2 Matyáš DvořákMatyáš Dvořák 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 13.5 60.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 1.10.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 7 Jan ZitkoJan Zitko 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 13.0 98.00
2 4 Tobiáš SmejkalTobiáš Smejkal 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 13.1 90.00
3 5 Martin ŽibřidMartin Žibřid 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 13.8 42.00
4 9 Václav MastnýVáclav Mastný 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 14.4 15.00
5 8 Marek SolskýMarek Solský 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 16.5 0.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 6 Bartoloměj AdamBartoloměj Adam 07 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 09.8 533.00
2 3 Vojta DušekVojta Dušek 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 11.9 210.00
3 1 Lukáš KolínskýLukáš Kolínský 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 12.2 175.00
4 7 Jan ZitkoJan Zitko 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 13.0 98.00
5 4 Tobiáš SmejkalTobiáš Smejkal 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 13.1 90.00
6 10 Dominik DrdlaDominik Drdla 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 13.4 67.00
7 2 Matyáš DvořákMatyáš Dvořák 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 13.5 60.00
8 5 Martin ŽibřidMartin Žibřid 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 13.8 42.00
9 9 Václav MastnýVáclav Mastný 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 14.4 15.00
10 8 Marek SolskýMarek Solský 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 16.5 0.00

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 1.10.2020 - 15:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 4 Lucie FibírováLucie Fibírová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 12.5 286.00
2 6 Josefína BischofováJosefína Bischofová 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 12.8 250.00
3 3 Anna HruškováAnna Hrušková 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 14.4 96.00
4 2 Nela HouškováNela Houšková 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 14.5 89.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (čt, 1.10.2020 - 15:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 5 Věra MelováVěra Melová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 12.9 239.00
2 8 Karolína ChadimováKarolína Chadimová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 13.8 146.00
3 7 Vanessa SzelezsánováVanessa Szelezsánová 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 13.8 146.00
4 1 Amadea Anna MádlováAmadea Anna Mádlová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 14.0 129.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 4 Lucie FibírováLucie Fibírová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 12.5 286.00
2 6 Josefína BischofováJosefína Bischofová 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 12.8 250.00
3 5 Věra MelováVěra Melová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 12.9 239.00
4 8 Karolína ChadimováKarolína Chadimová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 13.8 146.00
4 7 Vanessa SzelezsánováVanessa Szelezsánová 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 13.8 146.00
6 1 Amadea Anna MádlováAmadea Anna Mádlová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 14.0 129.00
7 3 Anna HruškováAnna Hrušková 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 14.4 96.00
8 2 Nela HouškováNela Houšková 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 14.5 89.00

skok daleký - Ml. žáci

(čt, 1.10.2020 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 6 Bartoloměj AdamBartoloměj Adam
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
07 1 PB 4.47 0.0 285.00
2 3 Vojta DušekVojta Dušek
SK JeseniovaSK Jeseniova
08 3 PB 4.10 0.0 222.00
3 4 Tobiáš SmejkalTobiáš Smejkal
SK JeseniovaSK Jeseniova
08 7 PB 3.81 0.0 176.00
4 1 Lukáš KolínskýLukáš Kolínský
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 5 PB 3.78 0.0 171.00
5 7 Jan ZitkoJan Zitko
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 9 PB 3.65 0.0 152.00
6 5 Martin ŽibřidMartin Žibřid
SK JeseniovaSK Jeseniova
08 10 PB 3.45 0.0 123.00
7 2 Matyáš DvořákMatyáš Dvořák
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 4 PB 3.40 0.0 116.00
8 9 Václav MastnýVáclav Mastný
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 6 PB 3.38 0.0 114.00
9 10 Dominik DrdlaDominik Drdla
SK JeseniovaSK Jeseniova
08 2 PB 3.28 0.0 100.00
10 8 Marek SolskýMarek Solský
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 8 PB 3.25 0.0 96.00
Celkem 10 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(čt, 1.10.2020 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 5 Věra MelováVěra Melová
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 7 PB 4.02 0.0 312.00
2 4 Lucie FibírováLucie Fibírová
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 2 PB 3.91 0.0 287.00
3 3 Anna HruškováAnna Hrušková
SK JeseniovaSK Jeseniova
08 4 PB 3.73 0.0 248.00
4 7 Vanessa SzelezsánováVanessa Szelezsánová
SK JeseniovaSK Jeseniova
08 8 PB 3.62 0.0 225.00
5 6 Josefína BischofováJosefína Bischofová
SK JeseniovaSK Jeseniova
08 1 PB 3.58 0.0 216.00
6 8 Karolína ChadimováKarolína Chadimová
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 5 PB 3.53 0.0 206.00
7 2 Nela HouškováNela Houšková
SK JeseniovaSK Jeseniova
08 3 PB 3.50 0.0 200.00
8 1 Amadea Anna MádlováAmadea Anna Mádlová
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 6 PB 3.41 0.0 182.00
Celkem 8 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(čt, 1.10.2020 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 6 Bartoloměj AdamBartoloměj Adam
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
07 1 PB 43.96 0.0 257.00
2 4 Tobiáš SmejkalTobiáš Smejkal
SK JeseniovaSK Jeseniova
08 7 PB 34.29 0.0 178.00
3 7 Jan ZitkoJan Zitko
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 9 PB 34.00 0.0 175.00
4 2 Matyáš DvořákMatyáš Dvořák
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 4 PB 29.53 0.0 140.00
5 3 Vojta DušekVojta Dušek
SK JeseniovaSK Jeseniova
08 3 PB 29.17 0.0 137.00
6 10 Dominik DrdlaDominik Drdla
SK JeseniovaSK Jeseniova
08 2 PB 29.01 0.0 136.00
7 8 Marek SolskýMarek Solský
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 8 PB 28.98 0.0 135.00
8 1 Lukáš KolínskýLukáš Kolínský
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 5 PB 28.89 0.0 135.00
9 9 Václav MastnýVáclav Mastný
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 6 PB 26.02 0.0 112.00
10 5 Martin ŽibřidMartin Žibřid
SK JeseniovaSK Jeseniova
08 10 PB 25.06 0.0 105.00
Celkem 10 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(čt, 1.10.2020 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 5 Věra MelováVěra Melová
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 7 PB 30.84 0.0 245.00
2 4 Lucie FibírováLucie Fibírová
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 2 PB 28.53 0.0 218.00
3 7 Vanessa SzelezsánováVanessa Szelezsánová
SK JeseniovaSK Jeseniova
08 8 PB 25.35 0.0 181.00
4 3 Anna HruškováAnna Hrušková
SK JeseniovaSK Jeseniova
08 4 PB 24.62 0.0 173.00
5 8 Karolína ChadimováKarolína Chadimová
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 5 PB 24.12 0.0 167.00
6 6 Josefína BischofováJosefína Bischofová
SK JeseniovaSK Jeseniova
08 1 PB 21.08 0.0 132.00
7 2 Nela HouškováNela Houšková
SK JeseniovaSK Jeseniova
08 3 PB 19.20 0.0 112.00
8 1 Amadea Anna MádlováAmadea Anna Mádlová
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 6 PB 17.20 0.0 90.00
Celkem 8 závodníků
pětiboj - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Bartoloměj AdamBartoloměj Adam 07 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 1792
2 Jan ZitkoJan Zitko 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 1035
3 Vojta DušekVojta Dušek 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 1007
4 Tobiáš SmejkalTobiáš Smejkal 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 0867
5 Lukáš KolínskýLukáš Kolínský 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 0851
6 Matyáš DvořákMatyáš Dvořák 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 0750
7 Václav MastnýVáclav Mastný 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 0629
8 Dominik DrdlaDominik Drdla 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 0624
9 Martin ŽibřidMartin Žibřid 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 0362
10 Marek SolskýMarek Solský 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 0321
Celkem 10 závodníků
pětiboj - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Lucie FibírováLucie Fibírová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 1569
2 Věra MelováVěra Melová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 1428
3 Vanessa SzelezsánováVanessa Szelezsánová 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 1308
4 Josefína BischofováJosefína Bischofová 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 1205
5 Karolína ChadimováKarolína Chadimová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 1000
6 Anna HruškováAnna Hrušková 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 0967
7 Amadea Anna MádlováAmadea Anna Mádlová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 0897
8 Nela HouškováNela Houšková 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 0733
Celkem 8 závodníků