Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Oddílové závody

Beroun (10. 10. 2020)

150 m - Ml. žáci

(so, 10.10.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán MikulaŠtěpán Mikula 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 21.2
2 Štěpán PišŠtěpán Piš 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 21.7
3 Pavel NademlejnskýPavel Nademlejnský 11 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 23.3
4 Libor KalaLibor Kala 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 24.5
Celkem 4 závodníků

150 m - Ml. žákyně

(so, 10.10.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdaléna KonopáčováMagdaléna Konopáčová 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 21.9
2 Šárka NademlejnskáŠárka Nademlejnská 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 22.2
3 Anežka SojkováAnežka Sojková 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 24.9
4 Anna KermesováAnna Kermesová 08 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 26.3
Celkem 4 závodníků

200 m - Ženy

(so, 10.10.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KoldováAnna Koldová 94 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 41.2 5.00
Celkem 1 závodníků

800 m - Ženy

(so, 10.10.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Anna KoldováAnna Koldová 94 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4:37.2 0.00
Celkem 1 závodníků

100 m překážek (0.84) - Ženy

(so, 10.10.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KoldováAnna Koldová 94 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 35.18 0.00
Celkem 1 závodníků

skok vysoký - Žáci

(so, 10.10.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Tomáš VyleťalTomáš Vyleťal
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
05 1.45
2 Adam Pavol KmiťAdam Pavol Kmiť
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
05 1.45
3 Václav BokVáclav Bok
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
05 1.30
Celkem 3 závodníků

skok vysoký - Ml. žáci

(so, 10.10.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Štěpán MikulaŠtěpán Mikula
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
08 1.30
2 Štěpán PišŠtěpán Piš
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
08 1.20
3 Pavel NademlejnskýPavel Nademlejnský
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
11 1.20
Celkem 3 závodníků

skok vysoký - Ženy

(so, 10.10.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Johanka ŠafránkováJohanka Šafránková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
97 1.30
2 Anna KoldováAnna Koldová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
94 1.15 266.00
Celkem 2 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(so, 10.10.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Hana BlaschkeováHana Blaschkeová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 1.20
Celkem 1 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(so, 10.10.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Magdaléna KonopáčováMagdaléna Konopáčová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
08 1.15
2 Šárka NademlejnskáŠárka Nademlejnská
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
08 1.15
Celkem 2 závodníků

skok daleký - Žáci

(so, 10.10.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Václav BokVáclav Bok
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
05 5.64
2 Adam Pavol KmiťAdam Pavol Kmiť
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
05 4.80
3 Tomáš VyleťalTomáš Vyleťal
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
05 4.49
Celkem 3 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(so, 10.10.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Štěpán MikulaŠtěpán Mikula
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
08 4.57
2 Štěpán PišŠtěpán Piš
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
08 4.31
3 Pavel NademlejnskýPavel Nademlejnský
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
11 4.02
4 Libor KalaLibor Kala
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
07 3.28
Celkem 4 závodníků

skok daleký - Ženy

(so, 10.10.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Johanka ŠafránkováJohanka Šafránková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
97 4.55
2 Anna KoldováAnna Koldová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
94 3.32 165.00
Celkem 2 závodníků

skok daleký - Žákyně

(so, 10.10.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Hana BlaschkeováHana Blaschkeová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 4.70
2 Tereza BoškováTereza Bošková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 3.44
Barbora KonečnáBarbora Konečná
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 NM
Celkem 3 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(so, 10.10.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Magdaléna KonopáčováMagdaléna Konopáčová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
08 4.44
Celkem 1 závodníků

vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(so, 10.10.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Magdaléna KonopáčováMagdaléna Konopáčová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
08 09.56
2 Šárka NademlejnskáŠárka Nademlejnská
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
08 07.80
3 Anna KermesováAnna Kermesová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
08 06.88
4 Anežka SojkováAnežka Sojková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
08 06.43
Celkem 4 závodníků

vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(so, 10.10.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Štěpán MikulaŠtěpán Mikula
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
08 06.21
Celkem 1 závodníků

vrh koulí 3kg - Dorostenky

(so, 10.10.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eva NovotnáEva Novotná
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 11.63
2 Aneta DvořákováAneta Dvořáková
SK Míle, z.s.SK Míle, z.s.
03 09.82
Celkem 2 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(so, 10.10.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Veronika KalováVeronika Kalová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
05 11.37 619.00
2 Nikola VrbováNikola Vrbová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 09.67 508.00
3 Tereza BoškováTereza Bošková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 07.37 359.00
4 Hana BlaschkeováHana Blaschkeová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 06.99 334.00
5 Barbora KonečnáBarbora Konečná
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 05.14 217.00
Celkem 5 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci

(so, 10.10.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojtěch KonopáčVojtěch Konopáč
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
05 10.77
Celkem 1 závodníků

vrh koulí 4kg - Veteráni

(so, 10.10.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Bohumil SoučekBohumil Souček
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
43 06.76
Celkem 1 závodníků

vrh koulí 4kg - Ženy

(so, 10.10.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna KoldováAnna Koldová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
94 09.42 492.00
2 Johanka ŠafránkováJohanka Šafránková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
97 07.22
3 Lucie SedlákováLucie Sedláková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
88 06.15 281.00
Celkem 3 závodníků

vrh koulí 4kg - Juniorky

(so, 10.10.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Agáta RichterováAgáta Richterová
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
01 10.37
Celkem 1 závodníků

vrh koulí 5kg - Dorostenci

(so, 10.10.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David FilipDavid Filip
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 15.47
2 Viktor RezekViktor Rezek
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
03 12.35
Celkem 2 závodníků

vrh koulí 7,26kg - Muži

(so, 10.10.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš JoklTomáš Jokl
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
88 13.13 675.00
2 Karel PeppernýKarel Pepperný
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
76 08.56 400.00
3 Miroslav VondraMiroslav Vondra
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
72 08.14 375.00
Celkem 3 závodníků

hod diskem 0,75kg - Žákyně

(so, 10.10.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Veronika KalováVeronika Kalová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
05 25.76 383.00
2 Nikola VrbováNikola Vrbová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 23.28 337.00
3 Hana BlaschkeováHana Blaschkeová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 17.76 238.00
4 Tereza BoškováTereza Bošková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 16.54 216.00
Celkem 4 závodníků

hod diskem 1kg - Žáci

(so, 10.10.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojtěch KonopáčVojtěch Konopáč
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
05 28.74
Celkem 1 závodníků

hod diskem 1kg - Veteráni

(so, 10.10.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Bohumil SoučekBohumil Souček
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
43 18.58
Celkem 1 závodníků

hod diskem 1kg - Ženy

(so, 10.10.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Agáta RichterováAgáta Richterová
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
01 40.76
2 Kateřina MajerováKateřina Majerová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
95 25.33
3 Lenka VondrováLenka Vondrová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
93 23.69
4 Lucie SedlákováLucie Sedláková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
88 15.59 199.00
Celkem 4 závodníků

hod diskem 1kg - Dorostenky

(so, 10.10.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eva NovotnáEva Novotná
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 30.25
2 Aneta DvořákováAneta Dvořáková
SK Míle, z.s.SK Míle, z.s.
03 29.68
Celkem 2 závodníků

hod diskem 1,5kg - Dorostenci

(so, 10.10.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David FilipDavid Filip
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 38.57
2 Viktor RezekViktor Rezek
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
03 29.76
Celkem 2 závodníků

hod diskem 2kg - Muži

(so, 10.10.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš JoklTomáš Jokl
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
88 51.39
2 Karel PeppernýKarel Pepperný
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
76 30.68 478.00
3 Miroslav VondraMiroslav Vondra
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
72 20.38 279.00
Celkem 3 závodníků

hod kladivem 3kg - Dorostenky

(so, 10.10.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Aneta DvořákováAneta Dvořáková
SK Míle, z.s.SK Míle, z.s.
03 40.30
2 Eva NovotnáEva Novotná
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 26.20
Celkem 2 závodníků

hod kladivem 3kg - Žákyně

(so, 10.10.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Veronika KalováVeronika Kalová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
05 29.35
Celkem 1 závodníků

hod kladivem 4kg - Žáci

(so, 10.10.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojtěch KonopáčVojtěch Konopáč
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
05 21.62
Celkem 1 závodníků

hod kladivem 4kg - Ženy

(so, 10.10.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina MajerováKateřina Majerová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
95 32.68
2 Lenka VondrováLenka Vondrová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
93 25.79
Celkem 2 závodníků

hod kladivem 5kg - Dorostenci

(so, 10.10.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David FilipDavid Filip
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 50.97
Celkem 1 závodníků

hod kladivem 6kg - Junioři

(so, 10.10.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan HeroutJan Herout
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
02 27.37
Celkem 1 závodníků

hod kladivem 7,26kg - Muži

(so, 10.10.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan HeroutJan Herout
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
02 22.51
Celkem 1 závodníků

hod oštěpem 400g - Ml. žákyně

(so, 10.10.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Magdaléna KonopáčováMagdaléna Konopáčová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
08 27.13
2 Šárka NademlejnskáŠárka Nademlejnská
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
08 20.05
Celkem 2 závodníků

hod oštěpem 500g - Ml. žáci

(so, 10.10.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavel NademlejnskýPavel Nademlejnský
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
11 12.34
Celkem 1 závodníků

hod oštěpem 500g - Veteráni

(so, 10.10.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Bohumil SoučekBohumil Souček
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
43 19.29
Celkem 1 závodníků

hod oštěpem 500g - Dorostenky

(so, 10.10.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eva NovotnáEva Novotná
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 21.17
Celkem 1 závodníků

hod oštěpem 500g - Žákyně

(so, 10.10.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora KonečnáBarbora Konečná
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 25.54 392.00
2 Tereza BoškováTereza Bošková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 23.06 346.00
3 Hana BlaschkeováHana Blaschkeová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 22.63 338.00
4 Nikola VrbováNikola Vrbová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 19.06 271.00
5 Veronika KalováVeronika Kalová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
05 12.72 155.00
Celkem 5 závodníků

hod oštěpem 600g - Žáci

(so, 10.10.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojtěch KonopáčVojtěch Konopáč
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
05 30.73
Celkem 1 závodníků

hod oštěpem 600g - Ženy

(so, 10.10.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna KoldováAnna Koldová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
94 34.12 555.00
2 Lucie SedlákováLucie Sedláková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
88 13.68 173.00
Celkem 2 závodníků

hod oštěpem 700g - Dorostenci

(so, 10.10.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David FilipDavid Filip
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 36.88
Celkem 1 závodníků

hod oštěpem 800g - Muži

(so, 10.10.2020) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Karel PeppernýKarel Pepperný
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
76 29.78 296.00
2 Miroslav VondraMiroslav Vondra
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
72 26.24 247.00
Celkem 2 závodníků
sedmiboj [Z] - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Anna KoldováAnna Koldová 94 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1483
Celkem 1 závodníků
vrhačský trojboj - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Karel PeppernýKarel Pepperný 76 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 1174
2 Miroslav VondraMiroslav Vondra 72 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 0901
Celkem 2 závodníků
vrhačský trojboj - Veteráni
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Bohumil SoučekBohumil Souček 43 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 0691
Celkem 1 závodníků
vrhačský trojboj - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Lucie SedlákováLucie Sedláková 88 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 0653
Celkem 1 závodníků
vrhačský trojboj - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Veronika KalováVeronika Kalová 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1157
2 Nikola VrbováNikola Vrbová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1116
3 Tereza BoškováTereza Bošková 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 0921
4 Hana BlaschkeováHana Blaschkeová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 0910
Celkem 4 závodníků