Oddílový víceboj
Trutnov (7. 10. 2020)60 m - Muži
(st, 7.10.2020 - 16:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš KillarLukáš Killar | 99 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 07.8 | |||||||||||||||
2 | Daniel ČermákDaniel Čermák | 02 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 07.9 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
60 m - Ml. žáci
(st, 7.10.2020 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch ŠantrochVojtěch Šantroch | 09 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 10.5 | 35.00 | ||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
60 m - Ženy
(st, 7.10.2020 - 16:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bára KotkováBára Kotková | 02 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 09.3 | |||||||||||||||
2 | Dominika DotlačilováDominika Dotlačilová | 02 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 09.4 | |||||||||||||||
3 | Lenka SedláčkováLenka Sedláčková | 01 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 10.3 | |||||||||||||||
4 | Martina RozehnalováMartina Rozehnalová | 03 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 10.4 | |||||||||||||||
5 | Anna HetflejšováAnna Hetflejšová | 04 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 10.7 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
60 m - Ml. žákyně
(st, 7.10.2020 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1= | Anežka KonrádováAnežka Konrádová | 08 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 08.7 | 582.00 | ||||||||||||||
1= | Adéla JeníkováAdéla Jeníková | 08 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 08.7 | 582.00 | ||||||||||||||
1= | Sára PlecháčováSára Plecháčová | 07 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 08.7 | 582.00 | ||||||||||||||
4 | Tereza KošťálováTereza Košťálová | 07 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 10.0 | 289.00 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
600 m - Ženy
(st, 7.10.2020 - 16:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dagmar KolářováDagmar Kolářová | 05 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 2:07.1 | |||||||||||||||
2 | Veronika MusilováVeronika Musilová | 11 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 2:11.0 | |||||||||||||||
3 | Barbora PatschováBarbora Patschová | 09 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 2:16.7 | |||||||||||||||
4 | Viktorie AdamůViktorie Adamů | 11 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 2:38.7 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
600 m - Ml. žákyně
(st, 7.10.2020 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla JeníkováAdéla Jeníková | 08 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 2:03.1 | 464.00 | ||||||||||||||
2 | Sára PlecháčováSára Plecháčová | 07 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 2:05.0 | 438.00 | ||||||||||||||
3 | Anežka KonrádováAnežka Konrádová | 08 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 2:09.9 | 373.00 | ||||||||||||||
4 | Tereza KošťálováTereza Košťálová | 07 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 2:14.8 | 313.00 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
600 m - Atletická přípravka-hoši
(st, 7.10.2020 - 16:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tobias LoufekTobias Loufek | 10 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 2:21.1 | |||||||||||||||
2 | Martin KubíčekMartin Kubíček | 10 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 2:24.9 | |||||||||||||||
3 | Jan HumňalJan Humňal | 11 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 2:28.7 | |||||||||||||||
5 | Vojtěch KubečekVojtěch Kubeček | 10 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 2:29.4 | |||||||||||||||
6 | Josef SoučekJosef Souček | 09 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 2:31.7 | |||||||||||||||
7 | Jáchym KubečekJáchym Kubeček | 10 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 2:38.7 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
800 m - Muži
(st, 7.10.2020 - 16:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petr ŠantrochPetr Šantroch | 01 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 2:16.5 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
800 m - Ml. žáci
(st, 7.10.2020 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch ŠantrochVojtěch Šantroch | 09 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 3:18.4 | 103.00 | ||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
skok daleký - Ml. žáci
(st, 7.10.2020 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Vojtěch ŠantrochVojtěch Šantroch
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. |
09 | PB 2.97 | 0.0 | 62.00 | ||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
skok daleký - Ml. žákyně
(st, 7.10.2020 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Anežka KonrádováAnežka Konrádová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. |
08 | PB 4.44 | 0.0 | 413.00 | ||||||||||||||
2 |
Adéla JeníkováAdéla Jeníková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. |
08 | PB 3.86 | 0.0 | 276.00 | ||||||||||||||
3 |
Sára PlecháčováSára Plecháčová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. |
07 | PB 3.59 | 0.0 | 218.00 | ||||||||||||||
4 |
Tereza KošťálováTereza Košťálová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. |
07 | PB 3.05 | 0.0 | 116.00 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Ml. žáci
(st, 7.10.2020 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Vojtěch ŠantrochVojtěch Šantroch
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. |
09 | PB 29.70 | 0.0 | 141.00 | ||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně
(st, 7.10.2020 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Anežka KonrádováAnežka Konrádová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. |
08 | PB 28.30 | 0.0 | 215.00 | ||||||||||||||
2 |
Adéla JeníkováAdéla Jeníková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. |
08 | PB 27.60 | 0.0 | 207.00 | ||||||||||||||
3 |
Sára PlecháčováSára Plecháčová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. |
07 | PB 24.20 | 0.0 | 168.00 | ||||||||||||||
4 |
Tereza KošťálováTereza Košťálová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. |
07 | PB 17.30 | 0.0 | 91.00 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
čtyřboj - Ml. žáci |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch ŠantrochVojtěch Šantroch | 09 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | PB 0341 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
čtyřboj - Ml. žákyně |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anežka KonrádováAnežka Konrádová | 08 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | PB 1583 | |||||||||||||||
2 | Adéla JeníkováAdéla Jeníková | 08 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | PB 1529 | |||||||||||||||
3 | Sára PlecháčováSára Plecháčová | 07 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | PB 1406 | |||||||||||||||
4 | Tereza KošťálováTereza Košťálová | 07 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | PB 0809 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |