Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Prahy ve vícebojích mladšího žactva

Praha - Jeseniova (11. 10. 2020)

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Skupina)

Skupina 01 (ne, 11.10.2020 - 09:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 610 Filip ČepelákFilip Čepelák
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
08 18 44.13 0.0 258.00
2 688 Jonáš HiltscherJonáš Hiltscher
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
08 16 44.07 0.0 258.00
3 617 Adam KotíkAdam Kotík
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
07 13 PB 42.72 0.0 247.00
4 618 Daniel NovákDaniel Novák
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 17 41.61 0.0 237.00
5 619 Jakub ŠedivýJakub Šedivý
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
08 9 PB 40.16 0.0 225.00
6 634 Fabian SvobodaFabian Svoboda
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
07 14 39.59 0.0 221.00
7 626 Matouš NárodaMatouš Národa
AK VEGA z.s.AK VEGA z.s.
07 15 39.41 0.0 219.00
8 623 Filip KodymFilip Kodym
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
08 7 PB 37.00 0.0 200.00
9 609 Matěj HolečekMatěj Holeček
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
08 10 36.98 0.0 199.00
10 622 Andrej ČislákAndrej Čislák
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
07 6 PB 36.56 0.0 196.00
11 607 Samuel OndášSamuel Ondáš
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
07 11 34.88 0.0 182.00
12 608 Robin VeselýRobin Veselý
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
07 12 34.51 0.0 179.00
13 647 František BednářFrantišek Bednář
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
07 2 PB 31.01 0.0 151.00
14 620 Adam Ahsan MahmoodAdam Ahsan Mahmood
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
07 4 PB 30.05 0.0 144.00
15 633 Štěpán KottŠtěpán Kott
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
07 5 29.49 0.0 139.00
16 606 Jan JirákJan Jirák
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
07 3 27.90 0.0 127.00
17 624 Michael BillyMichael Billy
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
08 1 PB 21.08 0.0 75.00
Celkem 17 závodníků
Skupina 02 (ne, 11.10.2020 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 688 Dominik Gasiúnas-DemčenkoDominik Gasiúnas-Demčenko
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
07 15 PB 57.04 0.0 368.00
2 617 Filip VojáčekFilip Vojáček
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
07 7 PB 56.50 0.0 363.00
3 633 Radim HušákRadim Hušák
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
08 16 56.10 0.0 360.00
4 609 David SniegoňDavid Sniegoň
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 18 51.92 0.0 324.00
5 623 Bartoloměj AdamBartoloměj Adam
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
07 8 PB 49.93 0.0 307.00
6 619 Matěj JordanidisMatěj Jordanidis
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
07 10 PB 49.89 0.0 307.00
7 624 Matyáš FišerMatyáš Fišer
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
07 6 PB 48.14 0.0 292.00
8= 608 Lukáš KoptíkLukáš Koptík
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
07 14 47.26 0.0 285.00
8= 634 David SurgaDavid Surga
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
07 13 47.26 0.0 285.00
10 647 Matyáš TěšíkMatyáš Těšík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 5 PB 46.35 0.0 277.00
11 607 Ondřej MlíchOndřej Mlích
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 12 45.75 0.0 272.00
12 Marek VáňaMarek Váňa
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
07 11 PB 45.33 0.0 268.00
13 610 Tomáš PoděbradskýTomáš Poděbradský
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
07 9 42.66 0.0 246.00
14 622 Lukáš MarešLukáš Mareš
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
07 4 35.16 0.0 185.00
15 606 Jan MachalickýJan Machalický
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
07 3 33.55 0.0 172.00
16 623 Ondřej DonátOndřej Donát
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
07 1 31.27 0.0 153.00
17 620 Filip BradáčFilip Bradáč
AK VEGA z.s.AK VEGA z.s.
07 2 30.83 0.0 150.00
Celkem 17 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Skupina)

Skupina 01 (ne, 11.10.2020 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 606 Anna ŠtěpánkováAnna Štěpánková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 18 50.55 0.0 486.00
2 618 Stella PoulováStella Poulová
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
07 16 PB 48.96 0.0 466.00
3 688 Nela PrýcováNela Prýcová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
07 17 45.25 0.0 420.00
4 633 Tereza OherováTereza Oherová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
08 11 PB 36.66 0.0 315.00
5 647 Ella RoseckáElla Rosecká
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
07 15 36.41 0.0 312.00
6 622 Klára AntuškováKlára Antušková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
07 12 35.04 0.0 295.00
7 608 Kateřina ČápováKateřina Čápová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
07 13 33.62 0.0 278.00
8 623 Ella Justýna NejezchlebováElla Justýna Nejezchlebová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
07 14 31.97 0.0 258.00
9 624 Lucie JarolímkováLucie Jarolímková
SK JeseniovaSK Jeseniova
08 9 PB 30.68 0.0 243.00
10 634 Emma ŠtefulíkováEmma Štefulíková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
07 5 PB 30.10 0.0 236.00
11 620 Martina BajtlováMartina Bajtlová
AK VEGA z.s.AK VEGA z.s.
07 7 PB 28.99 0.0 223.00
12 607 Claudia AldrovandiClaudia Aldrovandi
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
07 10 28.79 0.0 221.00
13 619 Natálie HronováNatálie Hronová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
07 8 28.01 0.0 212.00
14 610 Kateřina ValíčkováKateřina Valíčková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
07 3 PB 26.98 0.0 200.00
15 617 Karolína KošťákováKarolína Košťáková
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
07 2 PB 25.25 0.0 180.00
16 609 Anna Marie LněničkováAnna Marie Lněničková
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
08 6 24.36 0.0 170.00
17 643 Sára UrešováSára Urešová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
08 4 24.04 0.0 166.00
18 626 Jolana ZavadilováJolana Zavadilová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
08 1 19.84 0.0 119.00
Celkem 18 závodníků
Skupina 02 (ne, 11.10.2020 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 607 Viktorie MelišíkováViktorie Melišíková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
07 17 PB 53.00 0.0 517.00
2 617 Daniela MandíkováDaniela Mandíková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
07 16 44.56 0.0 411.00
3 623 Ema ŠedlbauerováEma Šedlbauerová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
08 18 44.05 0.0 405.00
4 606 Silvie DaněčkováSilvie Daněčková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
07 14 39.30 0.0 347.00
5 618 Eliška JarošováEliška Jarošová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
08 10 PB 39.28 0.0 346.00
6 647 Hana TepláHana Teplá
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
07 11 38.64 0.0 339.00
7 619 Barbora KličkováBarbora Kličková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
07 9 PB 38.00 0.0 331.00
8 Anna TocháčkováAnna Tocháčková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
08 15 37.57 0.0 326.00
9 626 Eliška MozgováEliška Mozgová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
07 13 36.37 0.0 311.00
10 633 Markéta AdamkováMarkéta Adamková
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
07 12 35.90 0.0 305.00
11 622 Amálie NovotnáAmálie Novotná
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
08 8 PB 35.49 0.0 300.00
12 624 Josefína VeselkováJosefína Veselková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
07 7 PB 33.33 0.0 275.00
13 620 Amálie JohnováAmálie Johnová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
07 3 PB 31.60 0.0 254.00
14 610 Julie LeinweberováJulie Leinweberová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
07 4 PB 30.77 0.0 244.00
15 688 Helena VaňkováHelena Vaňková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
07 6 29.10 0.0 224.00
16 634 Alžběta MachováAlžběta Machová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
07 1 PB 25.46 0.0 182.00
17 608 Laura ZmrzláLaura Zmrzlá
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
08 5 24.92 0.0 176.00
18 609 Emma MartinEmma Martin
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
07 2 24.16 0.0 167.00
Celkem 18 závodníků