Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Prahy ve vícebojích mladšího žactva

Praha - Jeseniova (11. 10. 2020)
pětiboj - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Filip VojáčekFilip Vojáček 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2470
2 Dominik Gasiúnas-DemčenkoDominik Gasiúnas-Demčenko 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2434
3 Lukáš MarešLukáš Mareš 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2347
4 Jan MachalickýJan Machalický 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2279
5 Lukáš KoptíkLukáš Koptík 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2240
6 Bartoloměj AdamBartoloměj Adam 07 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2026
7 Matyáš TěšíkMatyáš Těšík 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1959
8 Matěj JordanidisMatěj Jordanidis 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1919
9 Ondřej MlíchOndřej Mlích 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1894
10 David SniegoňDavid Sniegoň 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 1877
11 Tomáš PoděbradskýTomáš Poděbradský 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1868
12 Radim HušákRadim Hušák 08 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 1763
13 Matyáš FišerMatyáš Fišer 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1691
14 David SurgaDavid Surga 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1629
15 František BednářFrantišek Bednář 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1571
16 Jakub ŠedivýJakub Šedivý 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1564
17 Ondřej DonátOndřej Donát 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1563
18 Filip BradáčFilip Bradáč 07 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 1493
19 Jan JirákJan Jirák 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1480
20 Robin VeselýRobin Veselý 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1306
21 Daniel NovákDaniel Novák 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 1263
22 Filip KodymFilip Kodym 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1249
23 Adam KotíkAdam Kotík 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1177
24 Andrej ČislákAndrej Čislák 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1135
25 Samuel OndášSamuel Ondáš 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1100
26 Matěj HolečekMatěj Holeček 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1092
27 Jonáš HiltscherJonáš Hiltscher 08 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 1078
28 Fabian SvobodaFabian Svoboda 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1053
29 Adam Ahsan MahmoodAdam Ahsan Mahmood 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1045
30 Filip ČepelákFilip Čepelák 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 0984
31 Michael BillyMichael Billy 08 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 0765
32 Matouš NárodaMatouš Národa 07 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 0712
33 Štěpán KottŠtěpán Kott 07 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 0638
Marek VáňaMarek Váňa 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. DNF
Celkem 34 závodníků
pětiboj - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Daniela MandíkováDaniela Mandíková 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2950
2 Barbora KličkováBarbora Kličková 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2875
3 Silvie DaněčkováSilvie Daněčková 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2868
4 Amálie NovotnáAmálie Novotná 08 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2533
5 Markéta AdamkováMarkéta Adamková 07 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 2482
6 Helena VaňkováHelena Vaňková 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2473
7 Eliška JarošováEliška Jarošová 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2384
8 Hana TepláHana Teplá 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2350
9 Laura ZmrzláLaura Zmrzlá 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2297
10 Amálie JohnováAmálie Johnová 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2244
11 Anna ŠtěpánkováAnna Štěpánková 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2205
12 Stella PoulováStella Poulová 07 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 2191
13 Nela PrýcováNela Prýcová 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2170
14 Kateřina ČápováKateřina Čápová 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2160
15 Alžběta MachováAlžběta Machová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2105
16 Emma MartinEmma Martin 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2094
17 Ella RoseckáElla Rosecká 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2060
18 Natálie HronováNatálie Hronová 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2012
19 Viktorie MelišíkováViktorie Melišíková 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2012
20 Julie LeinweberováJulie Leinweberová 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2008
21 Sára UrešováSára Urešová 08 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1949
22 Karolína KošťákováKarolína Košťáková 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1929
23 Ema ŠedlbauerováEma Šedlbauerová 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1904
24 Klára AntuškováKlára Antušková 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1868
25 Claudia AldrovandiClaudia Aldrovandi 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1865
26 Lucie JarolímkováLucie Jarolímková 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 1826
27 Eliška MozgováEliška Mozgová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1814
28 Ella Justýna NejezchlebováElla Justýna Nejezchlebová 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1804
29 Josefína VeselkováJosefína Veselková 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1795
30 Tereza OherováTereza Oherová 08 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1689
31 Anna Marie LněničkováAnna Marie Lněničková 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1677
32 Kateřina ValíčkováKateřina Valíčková 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1661
33 Emma ŠtefulíkováEmma Štefulíková 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1641
34 Martina BajtlováMartina Bajtlová 07 AK VEGA z.s.AK VEGA z.s. 1557
35 Jolana ZavadilováJolana Zavadilová 08 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1229
Anna TocháčkováAnna Tocháčková 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. DNF
Celkem 36 závodníků