Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Uzavřené oddílové závody starší přípravky, mladšího a staršího žactva

Kutná Hora (11. 10. 2020)

60 m - Žáci

(ne, 11.10.2020 - 09:30) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Stanislav KřídaStanislav Křída 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 07.89
2 Jakub ChroustovskýJakub Chroustovský 05 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 08.85
Celkem 2 závodníků

60 m - Ml. žáci

(ne, 11.10.2020 - 09:30) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michael UdovenkoMichael Udovenko 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 08.45
2 Richard StředaRichard Středa 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 08.83
3 Jakub HoráčekJakub Horáček 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 09.07
4 Vítek DobiášVítek Dobiáš 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 09.29
5 Jakub VáchaJakub Vácha 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 09.51
6 Štěpán ViktoraŠtěpán Viktora 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 09.71
7 Adam HoráčekAdam Horáček 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 7 09.74
Celkem 7 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 11.10.2020 - 09:30) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema PajerováEma Pajerová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 08.62
2 Monika AdámkováMonika Adámková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 08.62
3 Mariana PšaidlováMariana Pšaidlová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 08.85
4 Lenka KolmanováLenka Kolmanová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 09.08
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 11.10.2020 - 09:30) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Antonie DaňkováAntonie Daňková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 09.05
2 Michaela PazderováMichaela Pazderová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 09.36
3 Nela MachkováNela Machková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 10.82
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema PajerováEma Pajerová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 08.62
1 Monika AdámkováMonika Adámková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 08.62
3 Mariana PšaidlováMariana Pšaidlová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 08.85
4 Antonie DaňkováAntonie Daňková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 09.05
5 Lenka KolmanováLenka Kolmanová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 09.08
6 Michaela PazderováMichaela Pazderová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 09.36
7 Nela MachkováNela Machková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 10.82

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 11.10.2020 - 09:30) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julie KotrbováJulie Kotrbová 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 08.79
2 Sára CibulkováSára Cibulková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 08.80
3 Anna PajerováAnna Pajerová 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 08.92
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (ne, 11.10.2020 - 09:30) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna NáhlovskáAnna Náhlovská 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 09.37
2 Vanda MusilováVanda Musilová 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 09.60
3 Nela MocováNela Mocová 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 09.70
4 Aneta StoupováAneta Stoupová 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 09.75
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julie KotrbováJulie Kotrbová 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 08.79
2 Sára CibulkováSára Cibulková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 08.80
3 Anna PajerováAnna Pajerová 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 08.92
4 Anna NáhlovskáAnna Náhlovská 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 09.37
5 Vanda MusilováVanda Musilová 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 09.60
6 Nela MocováNela Mocová 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 09.70
7 Aneta StoupováAneta Stoupová 08 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 09.75

60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (ne, 11.10.2020 - 09:30) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radek DobiášRadek Dobiáš 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 09.71
2 Jan BurešJan Bureš 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 10.05
3 Jan CharvátJan Charvát 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 11.93
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (ne, 11.10.2020 - 09:30) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Stanislav ZápotockýStanislav Zápotocký 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 09.72
2 Vojtěch KalnýVojtěch Kalný 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 10.74
3 Pavel MálekPavel Málek 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 11.45
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radek DobiášRadek Dobiáš 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 09.71
2 Stanislav ZápotockýStanislav Zápotocký 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 09.72
3 Jan BurešJan Bureš 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 10.05
4 Vojtěch KalnýVojtěch Kalný 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 10.74
5 Pavel MálekPavel Málek 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 11.45
6 Jan CharvátJan Charvát 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 11.93

60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (ne, 11.10.2020 - 09:30) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sofie CibulkováSofie Cibulková 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 10.40
2 Lucie RadoměřskáLucie Radoměřská 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 10.60
3 Nela NedorostováNela Nedorostová 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 10.64
4 Barbora KunáškováBarbora Kunášková 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 11.24
5 Emma MoravaEmma Morava 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 11.26
6 Simona KnopfováSimona Knopfová 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 12.17
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 11.10.2020 - 09:30) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema KounickáEma Kounická 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 09.85
2 Anežka SvobodováAnežka Svobodová 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 09.85
Celkem 2 závodníků
Běh 03 (ne, 11.10.2020 - 09:30) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla HulínskáAdéla Hulínská 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 10.24
2 Barbora MelvaldováBarbora Melvaldová 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 10.41
3 Barbora StaňkováBarbora Staňková 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 11.05
4 Tereza ChroustovskáTereza Chroustovská 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 11.18
5 Daniela VáchováDaniela Váchová 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 11.40
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema KounickáEma Kounická 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 09.85
1 Anežka SvobodováAnežka Svobodová 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 09.85
3 Adéla HulínskáAdéla Hulínská 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 10.24
4 Sofie CibulkováSofie Cibulková 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 10.40
5 Barbora MelvaldováBarbora Melvaldová 09 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 10.41
6 Lucie RadoměřskáLucie Radoměřská 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 10.60
7 Nela NedorostováNela Nedorostová 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 10.64
8 Barbora StaňkováBarbora Staňková 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 11.05
9 Tereza ChroustovskáTereza Chroustovská 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 11.18
10 Barbora KunáškováBarbora Kunášková 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 11.24
11 Emma MoravaEmma Morava 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 11.26
12 Daniela VáchováDaniela Váchová 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 11.40
13 Simona KnopfováSimona Knopfová 10 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 12.17