výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR juniorů a juniorek na dráze - 3. kolo Adidas GP juniorů

Kladno (5. - 6. 7. 2003)

100 m - Junioři (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 5.7.2003) Vítr: 1,100 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Milan NovotnýMilan Novotný 84 KVARYKVARY 10.78
2 Jan VrbaJan Vrba 85 DUKPRDUKPR 11.08
3 Jakub ForejtJakub Forejt 85 ACPARACPAR 11.10
4 Jaroslav JanišJaroslav Janiš 84 USKPRUSKPR 11.23
5 Jaroslav KyselýJaroslav Kyselý 85 TJKLATJKLA 11.35
6 Jakub MalinovskýJakub Malinovský 84 SLAPRSLAPR 11.39
7 Lukáš FrolaLukáš Frola 84 HKRALHKRAL 11.42
8 Robert PinkerRobert Pinker 84 KAKLAKAKLA 11.46
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 5.7.2003) Vítr: -0,900 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr OgounPetr Ogoun 84 STBOLSTBOL 11.05
2 Radek ŠvehlaRadek Švehla 85 SUMPESUMPE 11.09
3 Radek VeverkaRadek Veverka 84 ACPARACPAR 11.25
4 Tomáš BošekTomáš Bošek 85 JESPRJESPR 11.25
5 Martin VarechaMartin Varecha 85 SOKCBSOKCB 11.27
6 Tomáš PetraturTomáš Petratur 84 AKLOLAKLOL 11.34
7 Ondřej KubalaOndřej Kubala 85 VITKOVITKO 11.39
Petr DaněčekPetr Daněček 85 DUKOVDUKOV DQ
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 5.7.2003) Vítr: -1,200 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej BendaOndřej Benda 85 SPPR4SPPR4 11.13
2 Lukáš JanoštíkLukáš Janoštík 84 OTROKOTROK 11.17
3 Radek MasařRadek Masař 84 HRANIHRANI 11.22
4 Marek MalýMarek Malý 85 KAKLAKAKLA 11.29
5 Jiří KachelJiří Kachel 84 VITKOVITKO 11.42
6 Jakub MarekJakub Marek 84 ACPARACPAR 11.51
7 Jan ŠtáblJan Štábl 84 SUMPESUMPE 11.55
8 Jiří VeselýJiří Veselý 84 ACCLIACCLI 11.72
Celkem 8 závodníků

100 m - Junioři (Finále)

Finále A (so, 5.7.2003) Vítr: 0,000 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Milan NovotnýMilan Novotný 84 KVARYKVARY 10.73
2 Jakub ForejtJakub Forejt 85 ACPARACPAR 11.03
3 Petr OgounPetr Ogoun 84 STBOLSTBOL 11.05
4 Ondřej BendaOndřej Benda 85 SPPR4SPPR4 11.06
5 Radek ŠvehlaRadek Švehla 85 SUMPESUMPE 11.13
6 Lukáš JanoštíkLukáš Janoštík 84 OTROKOTROK 11.20
7 Jan VrbaJan Vrba 85 DUKPRDUKPR 11.31
8 Radek MasařRadek Masař 84 HRANIHRANI 11.33
Celkem 8 závodníků
Finále B (so, 5.7.2003) Vítr: 0,000 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radek VeverkaRadek Veverka 84 ACPARACPAR 11.31
2 Tomáš BošekTomáš Bošek 85 JESPRJESPR 11.32
3 Martin VarechaMartin Varecha 85 SOKCBSOKCB 11.35
4 Tomáš PetraturTomáš Petratur 84 AKLOLAKLOL 11.35
5 Jaroslav JanišJaroslav Janiš 84 USKPRUSKPR 11.35
6 Marek MalýMarek Malý 85 KAKLAKAKLA 11.37
7 Jaroslav KyselýJaroslav Kyselý 85 TJKLATJKLA 11.50
Celkem 7 závodníků

100 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 5.7.2003) Vítr: -0,200 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristina BažatováKristina Bažatová 84 SOKCBSOKCB 11.97
2 Lucie MartínkováLucie Martínková 85 SGJABSGJAB 12.19
3 Zuzana KosováZuzana Kosová 84 JUNBRJUNBR 12.28
4 Lucie FraňkováLucie Fraňková 84 SOPLZSOPLZ 12.29
5 Tereza ŠtvánováTereza Štvánová 85 SOPLZSOPLZ 12.39
6 Michala GregorováMichala Gregorová 84 ACPARACPAR 12.56
7 Zoja JakešováZoja Jakešová 85 TZTRITZTRI 12.71
8 Jana BenedováJana Benedová 85 SKPCBSKPCB 12.83
Celkem 8 závodníků

100 m - Juniorky (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 5.7.2003) Vítr: -0,600 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristina BažatováKristina Bažatová 84 SOKCBSOKCB 12.00
2 Zoja JakešováZoja Jakešová 85 TZTRITZTRI 12.41
3 Michala GregorováMichala Gregorová 84 ACPARACPAR 12.60
4 Bohuslava VáňováBohuslava Váňová 84 CECCBCECCB 12.81
5 Barbora PráškováBarbora Prášková 85 SPPR4SPPR4 13.08
6 Zdenka SojkováZdenka Sojková 84 ATLBRATLBR 13.87
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 5.7.2003) Vítr: -0,600 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza ŠtvánováTereza Štvánová 85 SOPLZSOPLZ 12.47
2 Zuzana KosováZuzana Kosová 84 JUNBRJUNBR 12.54
3 Jana BenedováJana Benedová 85 SKPCBSKPCB 12.69
4 Hana ČernáHana Černá 84 STBOLSTBOL 12.92
5 Veronika HanušováVeronika Hanušová 85 SGJABSGJAB 13.09
Veronika SůrováVeronika Sůrová 85 AFKPAAFKPA DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 5.7.2003) Vítr: 2,100 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie FraňkováLucie Fraňková 84 SOPLZSOPLZ 12.32
2 Lucie MartínkováLucie Martínková 85 SGJABSGJAB 12.39
3 Eva LužováEva Lužová 85 JUNBRJUNBR 12.90
4 Zuzana TomanováZuzana Tomanová 85 SVITASVITA 12.93
5 Barbora MelicharováBarbora Melicharová 85 ACPARACPAR 13.17
6 Martina HankováMartina Hanková 84 SPPR4SPPR4 13.17
Celkem 6 závodníků

200 m - Junioři (Finále)

Finále A (so, 5.7.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Milan NovotnýMilan Novotný 84 KVARYKVARY 21.66
2 Petr OgounPetr Ogoun 84 STBOLSTBOL 22.12
3 Petr DaněčekPetr Daněček 85 DUKOVDUKOV 22.14
4 Jan VrbaJan Vrba 85 DUKPRDUKPR 22.48
5 Jan SchillerJan Schiller 85 SLAPRSLAPR 22.60
6 Jaroslav JanišJaroslav Janiš 84 USKPRUSKPR 22.92
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 5.7.2003) Vítr: -0,900 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek MalýMarek Malý 85 KAKLAKAKLA 22.69
2 Radek MasařRadek Masař 84 HRANIHRANI 22.87
3 Radek ŠvehlaRadek Švehla 85 SUMPESUMPE 22.91
4 Ondřej BendaOndřej Benda 85 SPPR4SPPR4 23.08
Lukáš JanoštíkLukáš Janoštík 84 OTROKOTROK DNP
Ondřej KubalaOndřej Kubala 85 VITKOVITKO DNP
Celkem 6 závodníků

200 m - Junioři (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 5.7.2003) Vítr: 0,800 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
Rudolf GötzRudolf Götz 83 SLAPRSLAPR MS(21.52)
1 Petr OgounPetr Ogoun 84 STBOLSTBOL 22.12
2 Jan VrbaJan Vrba 85 DUKPRDUKPR 22.43
3 Marian CiencialaMarian Cienciala 85 TZTRITZTRI 23.61
Petr MentbergerPetr Mentberger 85 HKRALHKRAL DNP
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 5.7.2003) Vítr: 0,200 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Milan NovotnýMilan Novotný 84 KVARYKVARY 21.99
2 Ondřej KubalaOndřej Kubala 85 VITKOVITKO 22.86
3 Lukáš FrolaLukáš Frola 84 HKRALHKRAL 23.15
4 Miroslav CejnarMiroslav Cejnar 85 DUKPRDUKPR 23.20
5 Jaroslav KyselýJaroslav Kyselý 85 TJKLATJKLA 23.25
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (so, 5.7.2003) Vítr: 0,300 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr DaněčekPetr Daněček 85 DUKOVDUKOV 22.62
2 Tomáš BošekTomáš Bošek 85 JESPRJESPR 23.04
3 Tomáš PetraturTomáš Petratur 84 AKLOLAKLOL 23.12
4 Radek VeverkaRadek Veverka 84 ACPARACPAR 23.36
5 Miroslav SekyraMiroslav Sekyra 85 TJKLATJKLA 23.38
6 Jaroslav GregorJaroslav Gregor 85 SAZAVSAZAV 23.63
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 5.7.2003) Vítr: 0,400 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jaroslav JanišJaroslav Janiš 84 USKPRUSKPR 22.69
2 Lukáš JanoštíkLukáš Janoštík 84 OTROKOTROK 22.82
3 Martin VarechaMartin Varecha 85 SOKCBSOKCB 22.95
4 Jakub MarekJakub Marek 84 ACPARACPAR 23.22
5 Tomáš HlubučekTomáš Hlubuček 85 LIAZJLIAZJ 23.47
Adam JelínekAdam Jelínek 85 HKRALHKRAL DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (so, 5.7.2003) Vítr: 0,200 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan SchillerJan Schiller 85 SLAPRSLAPR 22.44
2 Marek MalýMarek Malý 85 KAKLAKAKLA 22.68
3 Radek MasařRadek Masař 84 HRANIHRANI 22.69
4 Radek ŠvehlaRadek Švehla 85 SUMPESUMPE 22.71
5 Ondřej BendaOndřej Benda 85 SPPR4SPPR4 22.81
Zdeněk KrálZdeněk Král 84 SPAULSPAUL DNP
Celkem 6 závodníků

200 m - Juniorky (Finále)

Finále A (so, 5.7.2003) Vítr: -0,500 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristina BažatováKristina Bažatová 84 SOKCBSOKCB 24.55
2 Jitka BartoníčkováJitka Bartoníčková 85 SLAPRSLAPR 24.63
3 Zuzana KosováZuzana Kosová 84 JUNBRJUNBR 24.90
4 Lucie FraňkováLucie Fraňková 84 SOPLZSOPLZ 25.33
5 Lucie MartínkováLucie Martínková 85 SGJABSGJAB 25.42
6 Zoja JakešováZoja Jakešová 85 TZTRITZTRI 25.51
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 5.7.2003) Vítr: -0,300 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Bohuslava VáňováBohuslava Váňová 84 CECCBCECCB 25.69
2 Veronika HanušováVeronika Hanušová 85 SGJABSGJAB 26.07
3 Jana BenedováJana Benedová 85 SKPCBSKPCB 26.19
4 Hana ČernáHana Černá 84 STBOLSTBOL 26.33
Michala GregorováMichala Gregorová 84 ACPARACPAR DNP
Tereza ŠtvánováTereza Štvánová 85 SOPLZSOPLZ DNP
Celkem 6 závodníků

200 m - Juniorky (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 5.7.2003) Vítr: 0,200 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristina BažatováKristina Bažatová 84 SOKCBSOKCB 24.80
2 Bohuslava VáňováBohuslava Váňová 84 CECCBCECCB 25.63
3 Hana ČernáHana Černá 84 STBOLSTBOL 26.25
4 Jana BenedováJana Benedová 85 SKPCBSKPCB 26.35
5 Kamila PetráčkováKamila Petráčková 85 ACPARACPAR 27.06
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 5.7.2003) Vítr: 0,000 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana KosováZuzana Kosová 84 JUNBRJUNBR 25.23
2 Zoja JakešováZoja Jakešová 85 TZTRITZTRI 25.43
3 Michala GregorováMichala Gregorová 84 ACPARACPAR 26.48
4 Markéta ŠourkováMarkéta Šourková 85 JESPRJESPR 26.94
5 Ivana SlaměnáIvana Slaměná 84 ACCLIACCLI 27.57
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (so, 5.7.2003) Vítr: 2,000 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jitka BartoníčkováJitka Bartoníčková 85 SLAPRSLAPR 25.00
2 Tereza ŠtvánováTereza Štvánová 85 SOPLZSOPLZ 25.84
3 Veronika HanušováVeronika Hanušová 85 SGJABSGJAB 26.24
Eva LužováEva Lužová 85 JUNBRJUNBR DNP
Barbora MelicharováBarbora Melicharová 85 ACPARACPAR DNP
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (so, 5.7.2003) Vítr: 0,400 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie FraňkováLucie Fraňková 84 SOPLZSOPLZ 25.27
2 Lucie MartínkováLucie Martínková 85 SGJABSGJAB 25.41
3 Martina HankováMartina Hanková 84 SPPR4SPPR4 26.98
4 Veronika SůrováVeronika Sůrová 85 AFKPAAFKPA 27.67
5 Michaela MusilováMichaela Musilová 85 SKPPRSKPPR 47.48
Celkem 5 závodníků

400 m - Junioři (Finále)

Finále A (so, 5.7.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Richard SynekRichard Synek 84 DOMAZDOMAZ 47.85
2 Petr PlecháčPetr Plecháč 84 MLBOLMLBOL 48.46
3 Jan KaljkovičJan Kaljkovič 85 KVARYKVARY 48.87
4 Petr MentbergerPetr Mentberger 85 HKRALHKRAL 49.20
5 Petr SzeteiPetr Szetei 84 ATKADATKAD 49.37
6 Jakub MikšíkJakub Mikšík 84 AKLOLAKLOL 51.03
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 5.7.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr KlofáčPetr Klofáč 85 SUMPESUMPE 50.71
2 Jakub KosteleckýJakub Kostelecký 85 TRUTNTRUTN 50.82
3 Pavel JiráňPavel Jiráň 85 KAKLAKAKLA 51.08
4 Tomáš VeličkaTomáš Velička 84 KAKLAKAKLA 51.63
Petr KoňaříkPetr Koňařík 85 SGJABSGJAB DNP
Jan MrklasJan Mrklas 85 LIAZJLIAZJ DNP
Celkem 6 závodníků

400 m - Junioři (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 5.7.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr SzeteiPetr Szetei 84 ATKADATKAD 49.42
2 Jaroslav GregorJaroslav Gregor 85 SAZAVSAZAV 51.35
3 Josef MatěnaJosef Matěna 84 TRUTNTRUTN 51.71
4 Ondřej PetráčekOndřej Petráček 85 SLAPRSLAPR 51.85
5 Adam VrbeckýAdam Vrbecký 84 SUMPESUMPE 53.38
Michal KartousekMichal Kartousek 84 OTROKOTROK DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 5.7.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub MikšíkJakub Mikšík 84 AKLOLAKLOL 49.24
2 Petr MentbergerPetr Mentberger 85 HKRALHKRAL 49.32
3 Petr KoňaříkPetr Koňařík 85 SGJABSGJAB 50.52
4 Tomáš VeličkaTomáš Velička 84 KAKLAKAKLA 51.23
5 Zdeněk ŠilhánekZdeněk Šilhánek 84 DOMAZDOMAZ 52.93
Michal OtýpkaMichal Otýpka 84 VITKOVITKO DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 5.7.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Richard SynekRichard Synek 84 DOMAZDOMAZ 48.58
2 Petr KlofáčPetr Klofáč 85 SUMPESUMPE 50.89
3 Jan MrklasJan Mrklas 85 LIAZJLIAZJ 51.24
4 Michal JiráskoMichal Jirásko 85 ACPARACPAR 51.83
5 Daniel DreiseitlDaniel Dreiseitl 84 SPPR4SPPR4 53.31
Ayiku OmanAyiku Oman 85 NMMETNMMET DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 5.7.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan KaljkovičJan Kaljkovič 85 KVARYKVARY 49.20
2 Petr PlecháčPetr Plecháč 84 MLBOLMLBOL 49.27
3 Jakub KosteleckýJakub Kostelecký 85 TRUTNTRUTN 50.46
4 Pavel JiráňPavel Jiráň 85 KAKLAKAKLA 51.01
5 Pavel ŠpásPavel Špás 85 VINPRVINPR 52.69
Radek VolfRadek Volf 85 OLYPROLYPR DNP
Celkem 6 závodníků

400 m - Juniorky (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 5.7.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina BurešováKateřina Burešová 84 SLAPRSLAPR 57.94
2 Lucie NedomováLucie Nedomová 85 JUNBRJUNBR 58.44
3 Kristýna SovováKristýna Sovová 84 MLBOLMLBOL 1:00.41
4 Klára ŠebkováKlára Šebková 85 SPPR4SPPR4 1:01.43
5 Michaela MusilováMichaela Musilová 85 SKPPRSKPPR 1:02.65
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 5.7.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka MasnáLenka Masná 85 JUNBRJUNBR 56.88
2 Lucie FišerováLucie Fišerová 85 SPAPRSPAPR 57.42
3 Kateřina JatiováKateřina Jatiová 84 KVARYKVARY 58.63
4 Blanka BrzicováBlanka Brzicová 84 UHHRAUHHRA 1:00.69
5 Michaela MetelkováMichaela Metelková 84 4DVCB4DVCB 1:04.29
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (so, 5.7.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie BašťovanskáLucie Bašťovanská 85 LIAZJLIAZJ 58.51
2 Hana SyrovátkováHana Syrovátková 85 SKPCBSKPCB 59.00
3 Petra ŠenkováPetra Šenková 85 JUNBRJUNBR 1:00.59
4 Markéta ŠourkováMarkéta Šourková 85 JESPRJESPR 1:01.08
5 Zuzana BenešováZuzana Benešová 85 AFKPAAFKPA 1:02.15
6 Martina BurešováMartina Burešová 84 KAKLAKAKLA 1:07.17
Celkem 6 závodníků

400 m - Juniorky (Finále)

Finále A (so, 5.7.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie FišerováLucie Fišerová 85 SPAPRSPAPR 56.75
2 Lenka MasnáLenka Masná 85 JUNBRJUNBR 56.89
3 Lucie BašťovanskáLucie Bašťovanská 85 LIAZJLIAZJ 57.79
4 Lucie NedomováLucie Nedomová 85 JUNBRJUNBR 58.08
5 Kateřina JatiováKateřina Jatiová 84 KVARYKVARY 58.76
Kateřina BurešováKateřina Burešová 84 SLAPRSLAPR DNP
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 5.7.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana SyrovátkováHana Syrovátková 85 SKPCBSKPCB 58.54
2 Kristýna SovováKristýna Sovová 84 MLBOLMLBOL 59.68
3 Markéta ŠourkováMarkéta Šourková 85 JESPRJESPR 1:00.40
4 Blanka BrzicováBlanka Brzicová 84 UHHRAUHHRA 1:00.72
Klára ŠebkováKlára Šebková 85 SPPR4SPPR4 DNP
Petra ŠenkováPetra Šenková 85 JUNBRJUNBR DNP
Celkem 6 závodníků

800 m - Junioři (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 5.7.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jiří DoupovecJiří Doupovec 84 ARCBRARCBR 1:57.36
2 David NerudDavid Nerud 85 USORLUSORL 1:57.70
3 Vojtěch LímVojtěch Lím 85 LITOMLITOM 1:57.76
4 Jiří BurešJiří Bureš 85 AFKPAAFKPA 1:58.06
5 Petr MičkaPetr Mička 84 SOKOPSOKOP 1:59.05
6 Petr MoravčíkPetr Moravčík 85 AKZLIAKZLI 1:59.20
7 Viktor AltViktor Alt 84 SNLIBSNLIB 2:00.45
8 Jiří KoubekJiří Koubek 84 SPPR4SPPR4 2:05.32
9 Milan TůmaMilan Tůma 84 SAZAVSAZAV 2:05.82
Celkem 9 závodníků
Rozběh 2 (so, 5.7.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 David VondruškaDavid Vondruška 84 OLYPROLYPR 1:57.54
2 Jan RusJan Rus 85 TJCHOTJCHO 1:57.67
3 Petr JelínekPetr Jelínek 85 SPPR4SPPR4 1:58.18
4 Jan LabedzJan Labedz 84 ARCBRARCBR 1:58.24
5 Martin TipkaMartin Tipka 85 KINCBKINCB 1:58.51
6 Igor PachlopníkIgor Pachlopník 85 TZTRITZTRI 1:58.60
7 Daniel ZbuzekDaniel Zbuzek 84 KOTPRKOTPR 1:59.06
8 Luboš VinohradníkLuboš Vinohradník 84 KOLINKOLIN 2:00.07
9 Ondřej StolaříkOndřej Stolařík 85 VITKOVITKO 2:00.35
Celkem 9 závodníků
Rozběh 3 (so, 5.7.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan VávraJan Vávra 84 UHHRAUHHRA 1:58.32
2 Pavel PickaPavel Picka 85 PACOVPACOV 1:58.99
3 Tomáš BěhanTomáš Běhan 85 VINPRVINPR 1:59.61
4 Tomáš BeranTomáš Beran 85 DUKPRDUKPR 1:59.84
5 Zdeněk PřikrylZdeněk Přikryl 85 JICINJICIN 2:00.35
6 Dalibor BartákDalibor Barták 85 ARCBRARCBR 2:00.72
7 Jakub KowolowskiJakub Kowolowski 85 TZTRITZTRI 2:02.59
8 Tomáš NetolickýTomáš Netolický 84 AFKCRAFKCR 2:04.00
Celkem 8 závodníků

800 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 5.7.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jiří DoupovecJiří Doupovec 84 ARCBRARCBR 1:52.65
2 David VondruškaDavid Vondruška 84 OLYPROLYPR 1:53.77
3 Jan VávraJan Vávra 84 UHHRAUHHRA 1:54.09
4 Jan RusJan Rus 85 TJCHOTJCHO 1:54.70
5 Pavel PickaPavel Picka 85 PACOVPACOV 1:56.93
6 Jiří BurešJiří Bureš 85 AFKPAAFKPA 1:57.36
7 David NerudDavid Nerud 85 USORLUSORL 2:01.03
8 Vojtěch LímVojtěch Lím 85 LITOMLITOM 2:02.54
Celkem 8 závodníků

800 m - Juniorky (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 5.7.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tereza ŠediváTereza Šedivá 85 ACPRAACPRA 2:18.80
2 Veronika BlaškováVeronika Blašková 84 BKKADBKKAD 2:18.82
3 Jana HofierkováJana Hofierková 85 TZTRITZTRI 2:19.01
4 Lucie SuchopárováLucie Suchopárová 84 KAKLAKAKLA 2:20.80
5 Martina BurkotováMartina Burkotová 85 VITKOVITKO 2:23.67
6 Kateřina TlachováKateřina Tlachová 84 VITKOVITKO 2:30.74
7 Jana ČábelkováJana Čábelková 84 JUNBRJUNBR 2:35.51
Radka HavlováRadka Havlová 85 LIAZJLIAZJ DNP
Hana SlavíkováHana Slavíková 84 ACNJIACNJI DNP
Celkem 9 závodníků
Rozběh 2 (so, 5.7.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Veronika PlesarováVeronika Plesarová 84 JICINJICIN 2:17.10
2 Petra RackováPetra Racková 85 SOKCBSOKCB 2:17.27
3 Andrea KrstevováAndrea Krstevová 85 KOPRIKOPRI 2:17.40
4 Dana FickerováDana Fickerová 85 JUNBRJUNBR 2:17.75
5 Iva ČechováIva Čechová 84 AKMOSAKMOS 2:19.54
6 Eva MaškováEva Mašková 85 ACTURACTUR 2:20.86
7 Zuzana KrálováZuzana Králová 84 VITKOVITKO 2:21.54
8 Michaela KlepáčkováMichaela Klepáčková 85 ACSMLACSML 2:22.48
Celkem 8 závodníků

800 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 5.7.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tereza ŠediváTereza Šedivá 85 ACPRAACPRA 2:12.92
2 Veronika PlesarováVeronika Plesarová 84 JICINJICIN 2:13.43
3 Veronika BlaškováVeronika Blašková 84 BKKADBKKAD 2:14.41
4 Jana HofierkováJana Hofierková 85 TZTRITZTRI 2:14.55
5 Petra RackováPetra Racková 85 SOKCBSOKCB 2:17.17
6 Andrea KrstevováAndrea Krstevová 84 KOPRIKOPRI 2:17.86
7 Dana FickerováDana Fickerová 85 JUNBRJUNBR 2:18.43
8 Iva ČechováIva Čechová 84 AKMOSAKMOS 2:19.71
Celkem 8 závodníků

1500 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 5.7.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan KreisingerJan Kreisinger 84 4DVCB4DVCB 3:53.63
2 Václav JanoušekVáclav Janoušek 85 SPPR4SPPR4 3:55.17
3 Tomáš BednářTomáš Bednář 85 VITKOVITKO 3:55.97
4 Tomáš HofhansTomáš Hofhans 85 SKPLZSKPLZ 3:58.86
5 Michal MálekMichal Málek 84 SKCASSKCAS 4:02.11
6 Zdeněk HniloZdeněk Hnilo 85 ATCZSATCZS 4:03.67
7 Vladislav ŠílenýVladislav Šílený 85 SOKCBSOKCB 4:05.09
8 František KalinaFrantišek Kalina 85 SGJABSGJAB 4:05.30
9 Andrej StružkaAndrej Stružka 84 SVKSVK MS(4:05.71)
10 Michal GondekMichal Gondek 85 VITKOVITKO 4:08.32
11 Martin KotoučMartin Kotouč 85 BRUNTBRUNT 4:08.35
12 Jaroslav RaichlJaroslav Raichl 85 USORLUSORL 4:09.91
13 Tomáš LinhartTomáš Linhart 84 OLYPROLYPR 4:11.47
14 Zdeněk KotulanZdeněk Kotulan 85 KAKLAKAKLA 4:11.99
15 Pavel ZlatníkPavel Zlatník 84 OLYPROLYPR 4:14.18
16 František BabickýFrantišek Babický 85 ROKYCROKYC 4:15.02
17 Pavel BobekPavel Bobek 84 AKMOSAKMOS 4:17.45
18 Luboš GaislLuboš Gaisl 85 LIAZJLIAZJ 4:32.25
Lukáš KrálovecLukáš Královec 85 DOMAZDOMAZ DNP
Celkem 19 závodníků

1500 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 5.7.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lenka PtáčkováLenka Ptáčková 85 SKPLZSKPLZ 4:32.05
2 Eva SlavíkováEva Slavíková 84 BILINBILIN 4:36.97
3 Nina RybákováNina Rybáková 84 AKMOSAKMOS 4:37.80
4 Andrea KrstevováAndrea Krstevová 85 KOPRIKOPRI 4:53.18
5 Jana HronováJana Hronová 85 AFKPAAFKPA 5:00.45
6 Zuzana KrálováZuzana Králová 85 VITKOVITKO 5:06.26
7 Kateřina HubkováKateřina Hubková 84 ACVYMACVYM 5:07.00
Hana SlavíkováHana Slavíková 84 ACNJIACNJI DNP
Celkem 8 závodníků

3000 m - Juniorky (Finále)

Finále 1 (so, 5.7.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lenka PtáčkováLenka Ptáčková 85 SKPLZSKPLZ 9:54.06
2 Eva TománkováEva Tománková 84 NVCELNVCEL 9:56.64
3 Eva SlavíkováEva Slavíková 84 BILINBILIN 9:57.91
4 Monika PreibischováMonika Preibischová 85 ACSMLACSML 10:13.52
5 Květa PeckováKvěta Pecková 85 LOVOSLOVOS 10:21.12
6 Nina RybákováNina Rybáková 84 AKMOSAKMOS 10:27.60
7 Anna RohulánováAnna Rohulánová 85 NMMETNMMET 10:57.00
8 Tereza KlimešováTereza Klimešová 84 ACPRAACPRA 11:08.96
9 Jana PechkováJana Pechková 85 UPICEUPICE 11:26.64
10 Helena FrühaufováHelena Frühaufová 85 JUNBRJUNBR 11:30.87
Renata BrodováRenata Brodová 84 VITKOVITKO DNP
Ilona JanouškováIlona Janoušková 84 KOLINKOLIN DNP
Marcela NývltováMarcela Nývltová 85 TRUTNTRUTN DNP
Celkem 13 závodníků

5000 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 5.7.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan KreisingerJan Kreisinger 84 4DVCB4DVCB 14:33.26
2 Jakub MachutaJakub Machuta 84 BKKADBKKAD 15:12.03
3 Tomáš BednářTomáš Bednář 85 VITKOVITKO 15:14.52
4 Zdeněk HniloZdeněk Hnilo 85 ATCZSATCZS 15:15.76
5 Jan KalendaJan Kalenda 85 AKZLIAKZLI 15:33.49
6 Michal MálekMichal Málek 84 SKCASSKCAS 15:37.53
7 Robin KramářRobin Kramář 84 VITKOVITKO 15:44.00
8 Milan HrazděraMilan Hrazděra 84 ARCBRARCBR 15:47.61
9 Martin VaněkMartin Vaněk 84 STOPRSTOPR 15:49.60
10 Michal GondekMichal Gondek 85 VITKOVITKO 15:50.79
11 Tomáš LinhartTomáš Linhart 84 OLYPROLYPR 15:52.39
12 Jan BrchlJan Brchl 85 4DVCB4DVCB 15:53.60
13 Zdeněk KotulanZdeněk Kotulan 85 KAKLAKAKLA 15:57.83
14 Martin KotoučMartin Kotouč 85 BRUNTBRUNT 15:58.56
15 Petr VaculkaPetr Vaculka 85 AKMOSAKMOS 16:04.83
16 Jaroslav RaichlJaroslav Raichl 85 USORLUSORL 16:08.39
17 Filip KrempaskýFilip Krempaský 85 AKLOLAKLOL 16:25.43
18 Libor PytlíkLibor Pytlík 85 HKRALHKRAL 16:26.57
František BabickýFrantišek Babický 85 ROKYCROKYC DNF
Martin KotekMartin Kotek 84 VITKOVITKO DNF
Petr SlamiakPetr Slamiak 85 VITKOVITKO DNP
Celkem 21 závodníků

100 m překážek - Juniorky (Finále)

Finále (so, 5.7.2003) Vítr: -0,400 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra WalachováPetra Walachová 85 TZTRITZTRI 14.50
2 Eva VaidováEva Vaidová 85 AKLOLAKLOL 14.57
3 Martina PolákováMartina Poláková 85 TYNORTYNOR 14.93
4 Petra BorovičkováPetra Borovičková 84 AKZLIAKZLI 15.07
5 Hana KavínováHana Kavínová 85 STBOLSTBOL 15.28
6 Veronika BrandlováVeronika Brandlová 84 ACSMLACSML 15.48
7 Petra FairaislováPetra Fairaislová 84 HOROVHOROV 15.68
Barbora DoubkováBarbora Doubková 84 SGJABSGJAB DNF
Celkem 8 závodníků

100 m překážek - Juniorky (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 5.7.2003) Vítr: -2,500 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina PolákováMartina Poláková 85 TYNORTYNOR 14.84
2 Barbora DoubkováBarbora Doubková 84 SGJABSGJAB 15.11
3 Petra BorovičkováPetra Borovičková 84 AKZLIAKZLI 15.20
4 Petra FairaislováPetra Fairaislová 84 HOROVHOROV 15.21
5 Veronika LoužeckáVeronika Loužecká 84 OLYPROLYPR 15.90
6 Petra BlovskáPetra Blovská 85 SLAPRSLAPR 16.01
7 Monika HradilováMonika Hradilová 85 KROMEKROME 17.42
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 5.7.2003) Vítr: -0,700 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eva VaidováEva Vaidová 85 AKLOLAKLOL 14.64
2 Petra WalachováPetra Walachová 85 TZTRITZTRI 14.64
3 Hana KavínováHana Kavínová 85 STBOLSTBOL 15.42
4 Veronika BrandlováVeronika Brandlová 84 ACSMLACSML 15.60
5 Tereza JiráskováTereza Jirásková 84 SLAPRSLAPR 15.75
6 Lucie DrhovskáLucie Drhovská 85 4DVCB4DVCB 16.62
7 Marcela OpatřilováMarcela Opatřilová 84 JUNBRJUNBR 16.77
Celkem 7 závodníků

110 m překážek - Junioři (Finále)

Finále (so, 5.7.2003) Vítr: 1,000 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub TomoszekJakub Tomoszek 85 TZTRITZTRI 14.99
2 Martin UrlichMartin Urlich 84 KOLINKOLIN 15.33
3 Jiří KlinerJiří Kliner 84 DUKOVDUKOV 15.46
4 Tomáš MatyskaTomáš Matyska 85 OLYPROLYPR 15.49
5 Josef VopařilJosef Vopařil 85 ACPARACPAR 15.70
6 Aleš ŘíhošekAleš Říhošek 85 SKPRESKPRE 15.74
7 Radovan HrubýRadovan Hrubý 84 TABORTABOR 15.87
8 Jan SvobodaJan Svoboda 85 PROSTPROST 16.12
Celkem 8 závodníků

110 m překážek - Junioři (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 5.7.2003) Vítr: -0,800 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří KlinerJiří Kliner 84 DUKOVDUKOV 15.25
2 Josef VopařilJosef Vopařil 85 ACPARACPAR 15.66
3 Jan SobotkaJan Sobotka 85 MLBOLMLBOL 15.92
4 Luboš JindřichLuboš Jindřich 85 NOVPRNOVPR 16.21
5 Zdeněk KrálZdeněk Král 84 SPAULSPAUL 16.23
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 5.7.2003) Vítr: -2,400 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub TomoszekJakub Tomoszek 85 TZTRITZTRI 15.39
2 Radovan HrubýRadovan Hrubý 84 TABORTABOR 15.81
3 Aleš ŘíhošekAleš Říhošek 85 SKPRESKPRE 15.92
4 Adam ŠubrtAdam Šubrt 84 ACPARACPAR 16.00
5 Petr GlatzPetr Glatz 84 SPAULSPAUL 16.46
6 Jakub NovotnýJakub Novotný 85 SNLIBSNLIB 16.63
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 5.7.2003) Vítr: -1,500 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin UrlichMartin Urlich 84 KOLINKOLIN 15.46
2 Tomáš MatyskaTomáš Matyska 85 OLYPROLYPR 15.58
3 Jan SvobodaJan Svoboda 85 PROSTPROST 15.89
4 Jan ČernohorskýJan Černohorský 84 HKRALHKRAL 16.00
5 Michal MichalíkMichal Michalík 84 VITKOVITKO 16.01
6 Jakub ForejtJakub Forejt 85 ACPARACPAR 16.17
Celkem 6 závodníků

400 m překážek - Muži (Běh)

Běh (so, 5.7.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jindřich ŠimánekJindřich Šimánek 79 DUKPRDUKPR 51.22
2 Michal UhlíkMichal Uhlík 80 SLAPRSLAPR 51.51
3 Jaromír OdvárkaJaromír Odvárka 82 DUKPRDUKPR 52.88
4 Tomáš DoubětaTomáš Douběta 80 SLAPRSLAPR 53.30
5 David BauerDavid Bauer 73 DOMAZDOMAZ 53.81
Celkem 5 závodníků

400 m překážek - Junioři (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 5.7.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David HauschkeDavid Hauschke 84 BILINBILIN 55.68
2 Aleš ŘíhošekAleš Říhošek 85 SKPRESKPRE 56.02
3 Jan ČernohorskýJan Černohorský 84 HKRALHKRAL 57.09
4 Jakub NovotnýJakub Novotný 85 SNLIBSNLIB 58.99
5 Adam ŠubrtAdam Šubrt 84 ACPARACPAR 59.44
6 Jan VítekJan Vítek 85 KINCBKINCB 59.49
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 5.7.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal BarvíkMichal Barvík 84 ACHAVACHAV 56.76
2 Petr MecnerPetr Mecner 85 SOPLZSOPLZ 57.32
3 Jakub ŠkubalJakub Škubal 85 AKZLIAKZLI 58.72
4 Pavel ŠulcPavel Šulc 84 OLYPROLYPR 1:01.08
Martin UrlichMartin Urlich 84 KOLINKOLIN DNP
Tomáš VeličkaTomáš Velička 84 KAKLAKAKLA DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 5.7.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin DrtinaMartin Drtina 84 TABORTABOR 55.66
2 Tomáš MatyskaTomáš Matyska 85 OLYPROLYPR 56.41
3 Jan SchillerJan Schiller 85 SLAPRSLAPR 57.21
4 Libor DingaLibor Dinga 84 MLBOLMLBOL 58.12
Jiří KopřivaJiří Kopřiva 85 ACNJIACNJI DNP
Jiří KošťálJiří Košťál 85 VELMEVELME DNP
Celkem 6 závodníků

400 m překážek - Junioři (Finále)

Finále A (so, 5.7.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David HauschkeDavid Hauschke 84 BILINBILIN 53.57
2 Michal BarvíkMichal Barvík 84 ACHAVACHAV 53.57
3 Martin DrtinaMartin Drtina 84 TABORTABOR 54.20
4 Tomáš MatyskaTomáš Matyska 85 OLYPROLYPR 54.89
5 Aleš ŘíhošekAleš Říhošek 85 SKPRESKPRE 55.27
Jan ČernohorskýJan Černohorský 84 HKRALHKRAL DNP
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 5.7.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr MecnerPetr Mecner 85 SOPLZSOPLZ 57.22
2 Jakub ŠkubalJakub Škubal 85 AKZLIAKZLI 57.42
3 Libor DingaLibor Dinga 84 MLBOLMLBOL 57.65
4 Adam ŠubrtAdam Šubrt 84 ACPARACPAR 58.38
Jakub NovotnýJakub Novotný 85 SNLIBSNLIB DNP
Jan SchillerJan Schiller 85 SLAPRSLAPR DNP
Celkem 6 závodníků

400 m překážek - Juniorky (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 5.7.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana NěmečkováZuzana Němečková 84 SPPR4SPPR4 1:04.26
2 Tereza JiráskováTereza Jirásková 84 SLAPRSLAPR 1:04.41
3 Veronika BrandlováVeronika Brandlová 84 ACSMLACSML 1:04.96
4 Veronika LoužeckáVeronika Loužecká 84 OLYPROLYPR 1:06.81
5 Marcela OpatřilováMarcela Opatřilová 84 JUNBRJUNBR 1:06.98
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 5.7.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka ŠvábíkováLenka Švábíková 84 UHHRAUHHRA 1:02.81
2 Martina FischerováMartina Fischerová 84 SPPR4SPPR4 1:05.51
3 Helena KřivohlaváHelena Křivohlavá 85 SKPLZSKPLZ 1:09.39
4 Eva HamplováEva Hamplová 85 LITVILITVI 1:10.37
Petra WalachováPetra Walachová 85 TZTRITZTRI DNP
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (so, 5.7.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana KavínováHana Kavínová 85 STBOLSTBOL 1:04.44
2 Petra FairaislováPetra Fairaislová 84 HOROVHOROV 1:05.57
3 Kristýna VeseláKristýna Veselá 85 SLAPRSLAPR 1:07.51
Lucie FišerováLucie Fišerová 85 SPAPRSPAPR DNP
Lucie NedomováLucie Nedomová 85 JUNBRJUNBR DNP
Celkem 5 závodníků

400 m překážek - Juniorky (Finále)

Finále A (so, 5.7.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana NěmečkováZuzana Němečková 84 SPPR4SPPR4 1:02.21
2 Lenka ŠvábíkováLenka Švábíková 84 UHHRAUHHRA 1:02.82
3 Veronika BrandlováVeronika Brandlová 84 ACSMLACSML 1:03.25
4 Tereza JiráskováTereza Jirásková 84 SLAPRSLAPR 1:04.20
5 Hana KavínováHana Kavínová 85 STBOLSTBOL 1:04.82
6 Martina FischerováMartina Fischerová 84 SPPR4SPPR4 1:05.18
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 5.7.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra FairaislováPetra Fairaislová 84 HOROVHOROV 1:04.78
2 Helena KřivohlaváHelena Křivohlavá 85 SKPLZSKPLZ 1:08.53
3 Eva HamplováEva Hamplová 85 LITVILITVI 1:09.80
Veronika LoužeckáVeronika Loužecká 84 OLYPROLYPR DNP
Marcela OpatřilováMarcela Opatřilová 84 JUNBRJUNBR DNP
Kristýna VeseláKristýna Veselá 85 SLAPRSLAPR DNP
Celkem 6 závodníků

2000 m překážek - Juniorky (Finále)

Finále (so, 5.7.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Eva TománkováEva Tománková 84 NVCELNVCEL 6:57.58
2 Eva TruksováEva Truksová 84 LIAZJLIAZJ 7:22.12
Alexandra PavlovičováAlexandra Pavlovičová 84 SVKSVK MS(7:22.90)
3 Jana SuchopárováJana Suchopárová 84 KAKLAKAKLA 7:28.01
4 Ilona JanouškováIlona Janoušková 84 KOLINKOLIN 7:29.38
5 Pavla ZavoralováPavla Zavoralová 85 NMMETNMMET 7:46.53
6 Tereza KlimešováTereza Klimešová 84 ACPRAACPRA 7:55.96
7 Helena FrühaufováHelena Frühaufová 85 JUNBRJUNBR 8:01.82
8 Jana ČábelkováJana Čábelková 84 JUNBRJUNBR 8:09.85
9 Barbora TomšíčkováBarbora Tomšíčková 85 SOKCBSOKCB 8:18.13
10 Zuzana DolejšováZuzana Dolejšová 85 SPPR4SPPR4 8:22.48
Jana StykováJana Styková 85 SVKSVK MS(DNF)
Celkem 12 závodníků

3000 m překážek - Junioři (Finále)

Finále (so, 5.7.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Milan HrazděraMilan Hrazděra 84 ARCBRARCBR 9:22.24
2 Petr DoubravskýPetr Doubravský 84 SUMPESUMPE 9:23.08
3 Robin KramářRobin Kramář 84 VITKOVITKO 9:35.68
4 Imrich MagyarImrich Magyar 84 SVKSVK MS(9:37.12)
5 Martin KotekMartin Kotek 84 VITKOVITKO 9:55.33
6 Jan KalendaJan Kalenda 85 AKZLIAKZLI 10:00.62
7 Dalibor SlovákDalibor Slovák 84 AKZLIAKZLI 10:08.36
8 Filip KrempaskýFilip Krempaský 85 AKLOLAKLOL 10:19.98
9 Jan ŠimákJan Šimák 85 SOKCBSOKCB 10:35.94
10 Petr TománekPetr Tománek 85 PROSTPROST 10:36.69
11 Miroslav BenešMiroslav Beneš 85 SOKCBSOKCB 10:52.42
Jan VašátkoJan Vašátko 85 ACPARACPAR DNF
Aleš MikoAleš Miko 84 VITKOVITKO DNP
Martin MoravecMartin Moravec 84 USORLUSORL DNP
Celkem 14 závodníků

4 x 100 m - Junioři (Finále)

Finále 1 (so, 5.7.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veverka,Marek,Etler,Forejt Veverka,Marek,Etler,Forejt ACPARACPAR 42.24
2 Dočkal,Voves,Cejnar,Vrba Dočkal,Voves,Cejnar,Vrba DUKPRDUKPR 43.03
3 Petratur,Peza,Mykšík,Horák Petratur,Peza,Mykšík,Horák AKLOLAKLOL 43.19
4 Hanzlík,Kyselý,Sekyra,Čada Hanzlík,Kyselý,Sekyra,Čada TJKLATJKLA 43.47
Šavel,Klofáč,Štábl,Švehla Šavel,Klofáč,Štábl,Švehla SUMPESUMPE DQ
Celkem 5 závodníků
Finále 2 (so, 5.7.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Frola,Jelínek,Mentberger,Černo Frola,Jelínek,Mentberger,Černo HKRALHKRAL 43.17
2 Pigan,Pinkr,Jiráň,Malý Pigan,Pinkr,Jiráň,Malý KAKLAKAKLA 43.62
3 Bába,Kubala,Michalík,Kachel Bába,Kubala,Michalík,Kachel VITKOVITKO 43.71
4 Malinovský,Petráček,Schiller,P Malinovský,Petráček,Schiller,P SLAPRSLAPR 44.17
5 Puczok,Vala,Cienciala,Tomoszek Puczok,Vala,Cienciala,Tomoszek TZTRITZTRI 44.34
Celkem 5 závodníků
Finále 3 (so, 5.7.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Panovský,Král,Glac,Chládek Panovský,Král,Glac,Chládek SPAULSPAUL 44.75
2 Chval,Bartoš,Kobza,Mecner Chval,Bartoš,Kobza,Mecner SOPLZSOPLZ 46.33
Kartousek,Janoštík,Chaloupka,K Kartousek,Janoštík,Chaloupka,K OTROOTRO DNF
Jirásko,Kvaček,Vopařil,Jírek Jirásko,Kvaček,Vopařil,Jírek ACPARACPAR DNP
Celkem 4 závodníků

4 x 100 m - Juniorky (Finále)

Finále 1 (so, 5.7.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šaverová,Kosová,Lužová,Slámová Šaverová,Kosová,Lužová,Slámová ACJBRACJBR 48.16
2 Štvánová,Lepičová,Vacovská,Fra Štvánová,Lepičová,Vacovská,Fra SOPLZSOPLZ 48.23
3 Blovská,Horníčková,Veselá,Bart Blovská,Horníčková,Veselá,Bart SLAPRSLAPR 49.26
4 Martínková,Hanušová,Doubková,J Martínková,Hanušová,Doubková,J SGJABSGJAB 49.64
5 Prášková,Hanková,Fischerová,Po Prášková,Hanková,Fischerová,Po SPPR4SPPR4 49.66
Celkem 5 závodníků
Finále 2 (so, 5.7.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ryšavá,Melicherová,Petráčková, Ryšavá,Melicherová,Petráčková, ACPARACPAR 49.62
Vaňková,Fidranská,Burdová,Čern Vaňková,Fidranská,Burdová,Čern STBOLSTBOL DQ
Brzicová,Berková,Kokojanová,Šv Brzicová,Berková,Kokojanová,Šv UHHRAUHHRA DQ
Celkem 3 závodníků

4 x 400 m - Junioři (Finále)

Finále 1 (so, 5.7.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Horák,Petratur,Béza,Mikšík Horák,Petratur,Béza,Mikšík AKLOLAKLOL 3:20.63
2 Doupovec,Labedz,Hrazděra,Bartá Doupovec,Labedz,Hrazděra,Bartá ARCBRARCBR 3:22.69
3 Schiller,Kopecký,Prorok,Petráč Schiller,Kopecký,Prorok,Petráč SLAPRSLAPR 3:22.97
4 Varecha,Mareš,Pena,Kulovaný Varecha,Mareš,Pena,Kulovaný SOKCBSOKCB 3:23.89
5 Kvaček,Ettler,Jirásko,Veverka Kvaček,Ettler,Jirásko,Veverka ACPARACPAR 3:25.29
6 Koňařík,Valdhans,Kalina,Georgi Koňařík,Valdhans,Kalina,Georgi SGJABSGJAB 3:26.81
Celkem 6 závodníků
Finále 2 (so, 5.7.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kowolowski,Tomoszek,Cienciala, Kowolowski,Tomoszek,Cienciala, TZTRITZTRI 3:27.95
2 Velička,Vachata,Ceman,Jiráň Velička,Vachata,Ceman,Jiráň KAKLAKAKLA 3:28.51
3 Rejmon,Koubek,Janoušek,Jelínek Rejmon,Koubek,Janoušek,Jelínek SPPR4SPPR4 3:30.75
4 Blažek,Kouřil,Janoštík,Kartous Blažek,Kouřil,Janoštík,Kartous OTROKOTROK 3:31.47
5 Matěna,Kostelecký,Hromek,Šmíd Matěna,Kostelecký,Hromek,Šmíd TRUTNTRUTN 3:45.18
Celkem 5 závodníků

4 x 400 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 5.7.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Slámová,Nedomová,Šenková,Masná Slámová,Nedomová,Šenková,Masná ACJBRACJBR 3:51.44
2 Švabíková,Brzicová,Kokojanová, Švabíková,Brzicová,Kokojanová, UHHRAUHHRA 3:53.78
3 Šebková,Fischerová,Polívková,N Šebková,Fischerová,Polívková,N SPPR4SPPR4 3:54.12
4 Petrová,Matoušková,Racková,Šat Petrová,Matoušková,Racková,Šat SOKCBSOKCB 3:55.70
5 Horníčková,Veselá,Jirásková,Ba Horníčková,Veselá,Jirásková,Ba SLAPRSLAPR 3:56.12
6 Šourková,Bacílková,Hradečná,Má Šourková,Bacílková,Hradečná,Má JESPRJESPR 4:06.88
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Junioři

(so, 5.7.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Jaroslav BábaJaroslav Bába
VITKOVITKO
84 2.20
2 Lukáš HejretLukáš Hejret
STBOLSTBOL
84 2.05
Jakub GenžaJakub Genža
OLYPROLYPR
81 MS(2.00)
Ondřej BalcarOndřej Balcar
OLYPROLYPR
81 MS(2.00)
3 Jan DočkalJan Dočkal
DUKPRDUKPR
85 1.95
3 Ondřej MarekOndřej Marek
AKLOLAKLOL
84 1.95
5 Filip RýglFilip Rýgl
AFKPAAFKPA
84 1.90
6 Petr HogelPetr Hogel
AKLOLAKLOL
84 1.85
6 Petr KlusPetr Klus
TJVMETJVME
85 1.85
8 Miroslav ZikmundMiroslav Zikmund
NVCELNVCEL
84 1.85
Jakub BartončíkJakub Bartončík
TJVMETJVME
85 0.00
Václav KarnetVáclav Karnet
VITKOVITKO
85 0.00
Jan SobotkaJan Sobotka
MLBOLMLBOL
85 0.00
Jan SvobodaJan Svoboda
PROSTPROST
85 0.00
Daniel VeselýDaniel Veselý
USKPRUSKPR
84 0.00
Josef VopařilJosef Vopařil
ACPARACPAR
85 DNP
Celkem 16 závodníků

Skok vysoký - Juniorky

(so, 5.7.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Blanka PovolnáBlanka Povolná
TABORTABOR
84 1.78
2 Iva MoravcováIva Moravcová
JACBRJACBR
85 1.75
3 Jitka MoudráJitka Moudrá
KVARYKVARY
85 1.65
4 Markéta NevrklováMarkéta Nevrklová
JUNBRJUNBR
85 1.60
5 Lucie MižďochováLucie Mižďochová
VITKOVITKO
85 1.60
6 Jana TučkováJana Tučková
KOLINKOLIN
85 1.60
7 Alena PavlováAlena Pavlová
AKMOSAKMOS
85 1.55
Celkem 7 závodníků

Skok o tyči - Junioři

(so, 5.7.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
Lukáš BechyněLukáš Bechyně
USKPRUSKPR
83 MS (4.95)
1 Jan DočkalJan Dočkal
DUKPRDUKPR
85 4.80
2 Jakub BöhmJakub Böhm
SOKOPSOKOP
84 4.60
3 Břetislav ValaBřetislav Vala
TZTRITZTRI
84 4.20
4 Lukáš KvačekLukáš Kvaček
ACPARACPAR
85 4.20
5 Jakub ForejtJakub Forejt
ACPARACPAR
85 4.20
6 Vladimír ŠatavaVladimír Šatava
SGJABSGJAB
85 4.00
6 Zdeněk PřibylaZdeněk Přibyla
SOKOPSOKOP
84 4.00
8 Ondřej ChládekOndřej Chládek
SPAULSPAUL
85 4.00
Jakub NovotnýJakub Novotný
SNLIBSNLIB
85 DNP
Celkem 10 závodníků

Skok o tyči - Juniorky

(so, 5.7.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Zdena BezůškováZdena Bezůšková
CEJKOCEJKO
84 3.40
2 Kristýna SlanařováKristýna Slanařová
USKPRUSKPR
85 3.40
3 Jitka SmržováJitka Smržová
SLAPRSLAPR
85 3.20
4 Pavlína OlivováPavlína Olivová
SPAULSPAUL
84 3.20
4 Barbora StejskalováBarbora Stejskalová
USKPRUSKPR
85 3.20
Ludmila SýkorováLudmila Sýkorová
CEJKOCEJKO
85 DNP
Celkem 6 závodníků

Skok daleký - Junioři

(so, 5.7.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michal ČadaMichal Čada
TJKLATJKLA
85 7.23 2,300 m/s
2 Adam JelínekAdam Jelínek
HKRALHKRAL
85 7.20 0,600 m/s
3 Jakub TomoszekJakub Tomoszek
TZTRITZTRI
85 6.96 3,100 m/s
4 Adam ToufarAdam Toufar
AKZLIAKZLI
84 6.89 0,400 m/s
5 Martin JírekMartin Jírek
ACPARACPAR
85 6.82 2,200 m/s
6 Martin VachataMartin Vachata
KAKLAKAKLA
85 6.69 2,500 m/s
7 Josef VopařilJosef Vopařil
ACPARACPAR
85 6.68 -1,800 m/s
8 Marian CiencialaMarian Cienciala
TZTRITZTRI
85 6.57 0,400 m/s
9 Jaroslav VovesJaroslav Voves
DUKPRDUKPR
84 6.56 -0,500 m/s
10 Petr OgounPetr Ogoun
STBOLSTBOL
84 6.51 -1,000 m/s
11 Petr LacinaPetr Lacina
SLAPRSLAPR
85 6.41 0,900 m/s
12 Jakub NovotnýJakub Novotný
SNLIBSNLIB
85 6.30 1,000 m/s
13 Jiří KlinerJiří Kliner
DUKOVDUKOV
84 6.29 1,100 m/s
14 Martin UrlichMartin Urlich
KOLINKOLIN
84 6.18 0,400 m/s
Michal ČiernikMichal Čiernik
SLAPRSLAPR
85 DNP
Tomáš PovolnýTomáš Povolný
SLAPRSLAPR
85 DNP
Celkem 16 závodníků

Skok daleký - Juniorky

(so, 5.7.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Eva VaidováEva Vaidová
AKLOLAKLOL
85 5.80 2,700 m/s
2 Gabriela VaculováGabriela Vaculová
BOROVBOROV
85 5.71 0,600 m/s
3 Ivana DupalováIvana Dupalová
JUNBRJUNBR
84 5.56 0,800 m/s
4 Monika HradilováMonika Hradilová
KROMEKROME
85 5.35 0,800 m/s
5 Zoja JakešováZoja Jakešová
TZTRITZTRI
85 5.33 -1,400 m/s
6 Martina PolákováMartina Poláková
TYNORTYNOR
85 5.29 -1,900 m/s
7 Petra BlovskáPetra Blovská
SLAPRSLAPR
85 5.16 0,000 m/s
8 Markéta NevrklováMarkéta Nevrklová
JUNBRJUNBR
85 5.15 1,000 m/s
9 Lucie DrhovskáLucie Drhovská
4DVCB4DVCB
85 4.94 0,000 m/s
10 Iva SchallerováIva Schallerová
JUNBRJUNBR
85 4.83 1,500 m/s
11 Veronika DörrováVeronika Dörrová
SNLIBSNLIB
85 4.81 1,200 m/s
12 Eva HamplováEva Hamplová
LITVILITVI
85 4.63 0,700 m/s
Celkem 12 závodníků

Trojskok - Junioři

(so, 5.7.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
Miron MutyabaMiron Mutyaba
MOSBRMOSBR
81 MS(15.58)
1 Jaroslav BábaJaroslav Bába
VITKOVITKO
84 15.32 0,500 m/s
2 Jakub HůrkaJakub Hůrka
AKMOSAKMOS
85 14.96 2,300 m/s
3 Evžen ŠulcEvžen Šulc
AFKCRAFKCR
84 14.44 0,600 m/s
4 Martin ČerveňMartin Červeň
VITKOVITKO
84 14.38 1,900 m/s
5 Petr LacinaPetr Lacina
SLAPRSLAPR
85 14.27 0,100 m/s
6 Martin JírekMartin Jírek
ACPARACPAR
85 13.97 2,400 m/s
7 Martin VachataMartin Vachata
KAKLAKAKLA
85 13.91 1,700 m/s
8 Vojtěch KučeraVojtěch Kučera
AFKPAAFKPA
85 13.64 -1,500 m/s
9 Adam JelínekAdam Jelínek
HKRALHKRAL
85 13.62 1,300 m/s
10 Miroslav ŠtěpánekMiroslav Štěpánek
JABPJJABPJ
85 13.61 -0,700 m/s
11 Jan KotroušJan Kotrouš
ACKSPACKSP
85 13.34 1,100 m/s
12 Jakub NovotnýJakub Novotný
SNLIBSNLIB
85 13.30 -1,300 m/s
13 Václav KarnetVáclav Karnet
VITKOVITKO
85 13.22 -0,900 m/s
Zdeněk PřibylaZdeněk Přibyla
SOKOPSOKOP
84 0.00
Michal ČiernikMichal Čiernik
SLAPRSLAPR
85 DNP
Josef VopařilJosef Vopařil
ACPARACPAR
85 DNP
Celkem 17 závodníků

Trojskok - Juniorky

(so, 5.7.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Eva VaidováEva Vaidová
AKLOLAKLOL
85 12.41 0,800 m/s
2 Veronika NavrátíkováVeronika Navrátíková
OLYPROLYPR
83 12.15 -2,100 m/s
3 Gabriela VaculováGabriela Vaculová
BOROVBOROV
85 12.13 -1,600 m/s
4 Iva SchallerováIva Schallerová
JUNBRJUNBR
85 11.09 -0,600 m/s
5 Markéta NevrklováMarkéta Nevrklová
JUNBRJUNBR
85 11.02 -1,400 m/s
6 Petra KubátováPetra Kubátová
SOPLZSOPLZ
84 10.92 -0,100 m/s
7 Monika HradilováMonika Hradilová
KROMEKROME
85 10.78 -0,400 m/s
8 Lucie VadlejchováLucie Vadlejchová
ACKSPACKSP
85 10.37 -2,100 m/s
9 Lucie DrhovskáLucie Drhovská
4DVCB4DVCB
85 10.20 1,600 m/s
10 Eva HamplováEva Hamplová
LITVILITVI
85 10.05 -1,700 m/s
11 Terezie ČančíkováTerezie Čančíková
ACCLIACCLI
85 10.04 -1,200 m/s
12 Lenka VáňováLenka Váňová
SKCASSKCAS
84 9.78 -2,500 m/s
Veronika DörrováVeronika Dörrová
SNLIBSNLIB
85 DNP
Marcela OpatřilováMarcela Opatřilová
JUNBRJUNBR
84 DNP
Martina PolákováMartina Poláková
TYNORTYNOR
85 DNP
Celkem 15 závodníků

Vrh koulí 4kg - Juniorky

(so, 5.7.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kateřina MarešováKateřina Marešová
JICINJICIN
84 13.32
2 Barbora UngermannováBarbora Ungermannová
SGJABSGJAB
85 13.05
3 Lenka LedvinováLenka Ledvinová
DOMAZDOMAZ
85 12.94
4 Olga KrejčováOlga Krejčová
AKMOSAKMOS
85 12.35
5 Kateřina DufkováKateřina Dufková
JICINJICIN
85 11.88
6 Romana GrómanováRomana Grómanová
VITKOVITKO
84 11.71
7 Eliška StaňkováEliška Staňková
SOPLZSOPLZ
84 11.57
8 Petra PavelkováPetra Pavelková
TYNORTYNOR
84 11.03
9 Lucie RösslerováLucie Rösslerová
KOLINKOLIN
84 10.67
10 Kateřina VozobulováKateřina Vozobulová
4DVCB4DVCB
85 10.23
Lucie VadlejchováLucie Vadlejchová
ACKSPACKSP
85 00.00
Zuzana KuklováZuzana Kuklová
LIAZJLIAZJ
84 DNP
Celkem 12 závodníků

Vrh koulí 6kg - Junioři

(so, 5.7.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan WernerJan Werner
SLAPRSLAPR
84 17.64
2 Jan MarcellJan Marcell
UNIBRUNIBR
85 15.98
3 Pavel HonalPavel Honal
STBOLSTBOL
85 15.70
4 Michal FialaMichal Fiala
KAKLAKAKLA
85 15.65
5 Miroslav JůzaMiroslav Jůza
LITOMLITOM
84 14.65
6 Pavel MinaschekPavel Minaschek
AKLOLAKLOL
85 14.39
7 Jan BukáčekJan Bukáček
KOLINKOLIN
84 14.01
8 Marek FrantaMarek Franta
TJCHOTJCHO
85 13.84
9 Zbyněk HalířZbyněk Halíř
MLBOLMLBOL
85 13.59
10 Pavel VavříčekPavel Vavříček
ACHAVACHAV
84 13.23
11 Lukáš VavruškaLukáš Vavruška
STBOLSTBOL
85 13.11
12 Lukáš UmlaufLukáš Umlauf
KAKLAKAKLA
84 13.07
13 Roman HorkýRoman Horký
SNLIBSNLIB
84 13.07
14 Oldřich ŠmejckýOldřich Šmejcký
SLAPRSLAPR
84 12.47
Zdeněk LamačZdeněk Lamač
SPPR4SPPR4
84 DNP
Michal MesarčMichal Mesarč
SOKCBSOKCB
84 DNP
Celkem 16 závodníků

Hod diskem 1kg - Juniorky

(so, 5.7.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kateřina DufkováKateřina Dufková
JICINJICIN
85 44.31
2 Kateřina MarešováKateřina Marešová
JICINJICIN
84 42.87
3 Barbora UngermannováBarbora Ungermannová
SGJABSGJAB
85 40.33
4 Alena PejškováAlena Pejšková
JUNBRJUNBR
84 39.40
5 Romana GrómanováRomana Grómanová
VITKOVITKO
84 39.33
6 Zuzana KuklováZuzana Kuklová
LIAZJLIAZJ
84 38.90
7 Eliška StaňkováEliška Staňková
SOPLZSOPLZ
84 35.93
8 Olga KrejčováOlga Krejčová
AKMOSAKMOS
85 35.58
9 Martina KozelkováMartina Kozelková
TJRUMTJRUM
84 32.88
10 Jitka HoškováJitka Hošková
KROMEKROME
85 32.21
Lenka LedvinováLenka Ledvinová
DOMAZDOMAZ
85 DNP
Celkem 11 závodníků

Hod diskem 1,75kg - Junioři

(so, 5.7.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan WernerJan Werner
SLAPRSLAPR
84 51.06
2 Pavel HonalPavel Honal
STBOLSTBOL
85 49.87
3 Michal FialaMichal Fiala
KAKLAKAKLA
85 48.88
Leo ArťuchovLeo Arťuchov
RUSRUS
84 MS(47.93)
5 Zdeněk PekařZdeněk Pekař
LITOMLITOM
84 44.00
6 Jiří KlinerJiří Kliner
DUKOVDUKOV
84 43.04
7 Tomáš SlámaTomáš Sláma
NPAKANPAKA
85 40.77
8 Jan BukáčekJan Bukáček
KOLINKOLIN
84 39.53
9 Pavel VilímekPavel Vilímek
HKRALHKRAL
85 39.44
10 Pavel MinaschekPavel Minaschek
AKLOLAKLOL
85 39.15
11 Oldřich ŠmejckýOldřich Šmejcký
SLAPRSLAPR
84 37.45
12 Lubomír PilchLubomír Pilch
PACOVPACOV
85 37.41
13 Lukáš UmlaufLukáš Umlauf
KAKLAKAKLA
84 35.21
Jan MarcellJan Marcell
UNIBRUNIBR
85 0.00
Lukáš VavruškaLukáš Vavruška
STBOLSTBOL
85 0.00
Michal MesarčMichal Mesarč
SOKCBSOKCB
84 DNP
Jakub NovotnýJakub Novotný
SNLIBSNLIB
85 DNP
Ondřej PetrOndřej Petr
MOSBRMOSBR
84 DNP
Celkem 18 závodníků

Hod kladivem 4kg - Juniorky

(so, 5.7.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lenka LedvinováLenka Ledvinová
DOMAZDOMAZ
85 56.67
2 Šárka ŠmirausováŠárka Šmirausová
AFKPAAFKPA
84 52.35
3 Romana GrómanováRomana Grómanová
VITKOVITKO
84 48.73
4 Barbora UngermannováBarbora Ungermannová
SGJABSGJAB
85 42.68
5 Olga KrejčováOlga Krejčová
AKMOSAKMOS
85 42.56
6 Eliška KultováEliška Kultová
TRUTNTRUTN
85 41.75
7 Zuzana NajmanováZuzana Najmanová
MLBOLMLBOL
85 36.74
8 Monika ProcházkováMonika Procházková
STBOLSTBOL
84 36.06
9 Radka MarekováRadka Mareková
AFKPAAFKPA
84 33.54
Celkem 9 závodníků

Hod kladivem 6kg - Junioři

(so, 5.7.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michal FialaMichal Fiala
KAKLAKAKLA
85 66.32
2 Martin JanotaMartin Janota
VITKOVITKO
84 60.74
3 Jan KovářJan Kovář
ACTURACTUR
85 60.58
4 Filip PechánekFilip Pechánek
KAKLAKAKLA
84 56.99
5 Vít ŠkutaVít Škuta
KAKLAKAKLA
84 54.63
6 Jan MikulášekJan Mikulášek
SGJABSGJAB
85 54.48
7 Jan WernerJan Werner
SLAPRSLAPR
84 53.33
8 Tomáš FlamíkTomáš Flamík
AFKPAAFKPA
85 46.04
9 Roman HorkýRoman Horký
SNLIBSNLIB
84 45.82
11 Leo ArťuchovLeo Arťuchov
RUSRUS
84 MS (43.80)
10 Lukáš UmlaufLukáš Umlauf
KAKLAKAKLA
84 41.02
Petr KouckýPetr Koucký
AFKPAAFKPA
85 0.00
Tomáš GreňTomáš Greň
KARVIKARVI
84 DNP
Ondřej PetrOndřej Petr
MOSBRMOSBR
84 DNP
Celkem 14 závodníků

Hod oštěpem 600g - Juniorky

(so, 5.7.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Andrea KvětováAndrea Květová
OLYPROLYPR
84 47.42
2 Lenka LantováLenka Lantová
NMMETNMMET
85 47.09
3 Lenka MilošováLenka Milošová
AKZLIAKZLI
85 42.52
4 Hana PrudilováHana Prudilová
AKLOLAKLOL
85 42.19
5 Jitka MoudráJitka Moudrá
KVARYKVARY
85 38.69
6 Petra PavelkováPetra Pavelková
TYNORTYNOR
84 37.56
7 Marie VríčanováMarie Vríčanová
ACHAVACHAV
85 37.30
8 Eliška StaňkováEliška Staňková
SOPLZSOPLZ
84 36.86
9 Kateřina BajerováKateřina Bajerová
KOLINKOLIN
85 35.42
10 Eliška KultováEliška Kultová
TRUTNTRUTN
85 34.30
11 Marcela OpatřilováMarcela Opatřilová
JUNBRJUNBR
84 28.01
Celkem 11 závodníků

Hod oštěpem 800g - Junioři

(so, 5.7.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan SyrovátkoJan Syrovátko
AFKPAAFKPA
85 65.21
2 Tomáš SlámaTomáš Sláma
NPAKANPAKA
85 61.72
3 Jakub KyptaJakub Kypta
LIAZJLIAZJ
84 60.68
4 Jiří NovákJiří Novák
PROSTPROST
84 56.19
5 Pavel VavříčekPavel Vavříček
ACHAVACHAV
84 56.05
6 Tomáš PužmanTomáš Pužman
KAKLAKAKLA
84 53.38
7 Michael BražinaMichael Bražina
SOKCBSOKCB
84 51.72
8 Tomáš LechnerTomáš Lechner
UNIBRUNIBR
85 51.27
9 Lubomír PilchLubomír Pilch
PACOVPACOV
85 50.07
10 Martin KopečekMartin Kopeček
HKRALHKRAL
85 46.62
11 Vladimír LachmanVladimír Lachman
MLBOLMLBOL
84 43.36
Michal JanoušekMichal Janoušek
MOSBRMOSBR
85 DNP
Celkem 12 závodníků

Chůze dráha 10000 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 5.7.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jiří ChaloupkaJiří Chaloupka 85 NPAKANPAKA 47:51.00
2 Patrik HlavsaPatrik Hlavsa 84 NPAKANPAKA 50:30.40
3 Stanislav HermanStanislav Herman 85 NPAKANPAKA 50:45.00
Antonín KozelkaAntonín Kozelka 85 TJRUMTJRUM DQ
Petr OzaniakPetr Ozaniak 85 VITKOVITKO DNF
Michal VikerMichal Viker 85 LIAZJLIAZJ DNF
Celkem 6 závodníků

Chůze dráha 10000 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 5.7.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Martina RuckáMartina Rucká 85 SOKOPSOKOP 1:08:59.50
2 Milena ČernáMilena Černá 85 BILINBILIN 1:22:33.40
Karolina MachováKarolina Machová 85 SOPLZSOPLZ DQ
Celkem 3 závodníků