Mistrovství ČR juniorů a juniorek na dráze - 3. kolo Adidas GP juniorů
Kladno (5. - 6. 7. 2003)100 m - Junioři (Rozběh)
Rozběh 1 (so, 5.7.2003) | Vítr: 1,100 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Milan NovotnýMilan Novotný | 84 | KVARY | 10.78 | |||||||||||||||
2 | Jan VrbaJan Vrba | 85 | DUKPR | 11.08 | |||||||||||||||
3 | Jakub ForejtJakub Forejt | 85 | ACPAR | 11.10 | |||||||||||||||
4 | Jaroslav JanišJaroslav Janiš | 84 | USKPR | 11.23 | |||||||||||||||
5 | Jaroslav KyselýJaroslav Kyselý | 85 | TJKLA | 11.35 | |||||||||||||||
6 | Jakub MalinovskýJakub Malinovský | 84 | SLAPR | 11.39 | |||||||||||||||
7 | Lukáš FrolaLukáš Frola | 84 | HKRAL | 11.42 | |||||||||||||||
8 | Robert PinkerRobert Pinker | 84 | KAKLA | 11.46 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 2 (so, 5.7.2003) | Vítr: -0,900 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petr OgounPetr Ogoun | 84 | STBOL | 11.05 | |||||||||||||||
2 | Radek ŠvehlaRadek Švehla | 85 | SUMPE | 11.09 | |||||||||||||||
3 | Radek VeverkaRadek Veverka | 84 | ACPAR | 11.25 | |||||||||||||||
4 | Tomáš BošekTomáš Bošek | 85 | JESPR | 11.25 | |||||||||||||||
5 | Martin VarechaMartin Varecha | 85 | SOKCB | 11.27 | |||||||||||||||
6 | Tomáš PetraturTomáš Petratur | 84 | AKLOL | 11.34 | |||||||||||||||
7 | Ondřej KubalaOndřej Kubala | 85 | VITKO | 11.39 | |||||||||||||||
Petr DaněčekPetr Daněček | 85 | DUKOV | DQ | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 3 (so, 5.7.2003) | Vítr: -1,200 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej BendaOndřej Benda | 85 | SPPR4 | 11.13 | |||||||||||||||
2 | Lukáš JanoštíkLukáš Janoštík | 84 | OTROK | 11.17 | |||||||||||||||
3 | Radek MasařRadek Masař | 84 | HRANI | 11.22 | |||||||||||||||
4 | Marek MalýMarek Malý | 85 | KAKLA | 11.29 | |||||||||||||||
5 | Jiří KachelJiří Kachel | 84 | VITKO | 11.42 | |||||||||||||||
6 | Jakub MarekJakub Marek | 84 | ACPAR | 11.51 | |||||||||||||||
7 | Jan ŠtáblJan Štábl | 84 | SUMPE | 11.55 | |||||||||||||||
8 | Jiří VeselýJiří Veselý | 84 | ACCLI | 11.72 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
100 m - Junioři (Finále)
Finále A (so, 5.7.2003) | Vítr: 0,000 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Milan NovotnýMilan Novotný | 84 | KVARY | 10.73 | |||||||||||||||
2 | Jakub ForejtJakub Forejt | 85 | ACPAR | 11.03 | |||||||||||||||
3 | Petr OgounPetr Ogoun | 84 | STBOL | 11.05 | |||||||||||||||
4 | Ondřej BendaOndřej Benda | 85 | SPPR4 | 11.06 | |||||||||||||||
5 | Radek ŠvehlaRadek Švehla | 85 | SUMPE | 11.13 | |||||||||||||||
6 | Lukáš JanoštíkLukáš Janoštík | 84 | OTROK | 11.20 | |||||||||||||||
7 | Jan VrbaJan Vrba | 85 | DUKPR | 11.31 | |||||||||||||||
8 | Radek MasařRadek Masař | 84 | HRANI | 11.33 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Finále B (so, 5.7.2003) | Vítr: 0,000 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Radek VeverkaRadek Veverka | 84 | ACPAR | 11.31 | |||||||||||||||
2 | Tomáš BošekTomáš Bošek | 85 | JESPR | 11.32 | |||||||||||||||
3 | Martin VarechaMartin Varecha | 85 | SOKCB | 11.35 | |||||||||||||||
4 | Tomáš PetraturTomáš Petratur | 84 | AKLOL | 11.35 | |||||||||||||||
5 | Jaroslav JanišJaroslav Janiš | 84 | USKPR | 11.35 | |||||||||||||||
6 | Marek MalýMarek Malý | 85 | KAKLA | 11.37 | |||||||||||||||
7 | Jaroslav KyselýJaroslav Kyselý | 85 | TJKLA | 11.50 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
100 m - Juniorky (Finále)
Finále (so, 5.7.2003) | Vítr: -0,200 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristina BažatováKristina Bažatová | 84 | SOKCB | 11.97 | |||||||||||||||
2 | Lucie MartínkováLucie Martínková | 85 | SGJAB | 12.19 | |||||||||||||||
3 | Zuzana KosováZuzana Kosová | 84 | JUNBR | 12.28 | |||||||||||||||
4 | Lucie FraňkováLucie Fraňková | 84 | SOPLZ | 12.29 | |||||||||||||||
5 | Tereza ŠtvánováTereza Štvánová | 85 | SOPLZ | 12.39 | |||||||||||||||
6 | Michala GregorováMichala Gregorová | 84 | ACPAR | 12.56 | |||||||||||||||
7 | Zoja JakešováZoja Jakešová | 85 | TZTRI | 12.71 | |||||||||||||||
8 | Jana BenedováJana Benedová | 85 | SKPCB | 12.83 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
100 m - Juniorky (Rozběh)
Rozběh 1 (so, 5.7.2003) | Vítr: -0,600 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristina BažatováKristina Bažatová | 84 | SOKCB | 12.00 | |||||||||||||||
2 | Zoja JakešováZoja Jakešová | 85 | TZTRI | 12.41 | |||||||||||||||
3 | Michala GregorováMichala Gregorová | 84 | ACPAR | 12.60 | |||||||||||||||
4 | Bohuslava VáňováBohuslava Váňová | 84 | CECCB | 12.81 | |||||||||||||||
5 | Barbora PráškováBarbora Prášková | 85 | SPPR4 | 13.08 | |||||||||||||||
6 | Zdenka SojkováZdenka Sojková | 84 | ATLBR | 13.87 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 2 (so, 5.7.2003) | Vítr: -0,600 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza ŠtvánováTereza Štvánová | 85 | SOPLZ | 12.47 | |||||||||||||||
2 | Zuzana KosováZuzana Kosová | 84 | JUNBR | 12.54 | |||||||||||||||
3 | Jana BenedováJana Benedová | 85 | SKPCB | 12.69 | |||||||||||||||
4 | Hana ČernáHana Černá | 84 | STBOL | 12.92 | |||||||||||||||
5 | Veronika HanušováVeronika Hanušová | 85 | SGJAB | 13.09 | |||||||||||||||
Veronika SůrováVeronika Sůrová | 85 | AFKPA | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 3 (so, 5.7.2003) | Vítr: 2,100 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie FraňkováLucie Fraňková | 84 | SOPLZ | 12.32 | |||||||||||||||
2 | Lucie MartínkováLucie Martínková | 85 | SGJAB | 12.39 | |||||||||||||||
3 | Eva LužováEva Lužová | 85 | JUNBR | 12.90 | |||||||||||||||
4 | Zuzana TomanováZuzana Tomanová | 85 | SVITA | 12.93 | |||||||||||||||
5 | Barbora MelicharováBarbora Melicharová | 85 | ACPAR | 13.17 | |||||||||||||||
6 | Martina HankováMartina Hanková | 84 | SPPR4 | 13.17 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
200 m - Junioři (Finále)
Finále A (so, 5.7.2003) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Milan NovotnýMilan Novotný | 84 | KVARY | 21.66 | |||||||||||||||
2 | Petr OgounPetr Ogoun | 84 | STBOL | 22.12 | |||||||||||||||
3 | Petr DaněčekPetr Daněček | 85 | DUKOV | 22.14 | |||||||||||||||
4 | Jan VrbaJan Vrba | 85 | DUKPR | 22.48 | |||||||||||||||
5 | Jan SchillerJan Schiller | 85 | SLAPR | 22.60 | |||||||||||||||
6 | Jaroslav JanišJaroslav Janiš | 84 | USKPR | 22.92 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále B (so, 5.7.2003) | Vítr: -0,900 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek MalýMarek Malý | 85 | KAKLA | 22.69 | |||||||||||||||
2 | Radek MasařRadek Masař | 84 | HRANI | 22.87 | |||||||||||||||
3 | Radek ŠvehlaRadek Švehla | 85 | SUMPE | 22.91 | |||||||||||||||
4 | Ondřej BendaOndřej Benda | 85 | SPPR4 | 23.08 | |||||||||||||||
Lukáš JanoštíkLukáš Janoštík | 84 | OTROK | DNP | ||||||||||||||||
Ondřej KubalaOndřej Kubala | 85 | VITKO | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
200 m - Junioři (Rozběh)
Rozběh 1 (so, 5.7.2003) | Vítr: 0,800 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Rudolf GötzRudolf Götz | 83 | SLAPR | MS(21.52) | ||||||||||||||||
1 | Petr OgounPetr Ogoun | 84 | STBOL | 22.12 | |||||||||||||||
2 | Jan VrbaJan Vrba | 85 | DUKPR | 22.43 | |||||||||||||||
3 | Marian CiencialaMarian Cienciala | 85 | TZTRI | 23.61 | |||||||||||||||
Petr MentbergerPetr Mentberger | 85 | HKRAL | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 2 (so, 5.7.2003) | Vítr: 0,200 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Milan NovotnýMilan Novotný | 84 | KVARY | 21.99 | |||||||||||||||
2 | Ondřej KubalaOndřej Kubala | 85 | VITKO | 22.86 | |||||||||||||||
3 | Lukáš FrolaLukáš Frola | 84 | HKRAL | 23.15 | |||||||||||||||
4 | Miroslav CejnarMiroslav Cejnar | 85 | DUKPR | 23.20 | |||||||||||||||
5 | Jaroslav KyselýJaroslav Kyselý | 85 | TJKLA | 23.25 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 3 (so, 5.7.2003) | Vítr: 0,300 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petr DaněčekPetr Daněček | 85 | DUKOV | 22.62 | |||||||||||||||
2 | Tomáš BošekTomáš Bošek | 85 | JESPR | 23.04 | |||||||||||||||
3 | Tomáš PetraturTomáš Petratur | 84 | AKLOL | 23.12 | |||||||||||||||
4 | Radek VeverkaRadek Veverka | 84 | ACPAR | 23.36 | |||||||||||||||
5 | Miroslav SekyraMiroslav Sekyra | 85 | TJKLA | 23.38 | |||||||||||||||
6 | Jaroslav GregorJaroslav Gregor | 85 | SAZAV | 23.63 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 4 (so, 5.7.2003) | Vítr: 0,400 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jaroslav JanišJaroslav Janiš | 84 | USKPR | 22.69 | |||||||||||||||
2 | Lukáš JanoštíkLukáš Janoštík | 84 | OTROK | 22.82 | |||||||||||||||
3 | Martin VarechaMartin Varecha | 85 | SOKCB | 22.95 | |||||||||||||||
4 | Jakub MarekJakub Marek | 84 | ACPAR | 23.22 | |||||||||||||||
5 | Tomáš HlubučekTomáš Hlubuček | 85 | LIAZJ | 23.47 | |||||||||||||||
Adam JelínekAdam Jelínek | 85 | HKRAL | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 5 (so, 5.7.2003) | Vítr: 0,200 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan SchillerJan Schiller | 85 | SLAPR | 22.44 | |||||||||||||||
2 | Marek MalýMarek Malý | 85 | KAKLA | 22.68 | |||||||||||||||
3 | Radek MasařRadek Masař | 84 | HRANI | 22.69 | |||||||||||||||
4 | Radek ŠvehlaRadek Švehla | 85 | SUMPE | 22.71 | |||||||||||||||
5 | Ondřej BendaOndřej Benda | 85 | SPPR4 | 22.81 | |||||||||||||||
Zdeněk KrálZdeněk Král | 84 | SPAUL | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
200 m - Juniorky (Finále)
Finále A (so, 5.7.2003) | Vítr: -0,500 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristina BažatováKristina Bažatová | 84 | SOKCB | 24.55 | |||||||||||||||
2 | Jitka BartoníčkováJitka Bartoníčková | 85 | SLAPR | 24.63 | |||||||||||||||
3 | Zuzana KosováZuzana Kosová | 84 | JUNBR | 24.90 | |||||||||||||||
4 | Lucie FraňkováLucie Fraňková | 84 | SOPLZ | 25.33 | |||||||||||||||
5 | Lucie MartínkováLucie Martínková | 85 | SGJAB | 25.42 | |||||||||||||||
6 | Zoja JakešováZoja Jakešová | 85 | TZTRI | 25.51 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále B (so, 5.7.2003) | Vítr: -0,300 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bohuslava VáňováBohuslava Váňová | 84 | CECCB | 25.69 | |||||||||||||||
2 | Veronika HanušováVeronika Hanušová | 85 | SGJAB | 26.07 | |||||||||||||||
3 | Jana BenedováJana Benedová | 85 | SKPCB | 26.19 | |||||||||||||||
4 | Hana ČernáHana Černá | 84 | STBOL | 26.33 | |||||||||||||||
Michala GregorováMichala Gregorová | 84 | ACPAR | DNP | ||||||||||||||||
Tereza ŠtvánováTereza Štvánová | 85 | SOPLZ | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
200 m - Juniorky (Rozběh)
Rozběh 1 (so, 5.7.2003) | Vítr: 0,200 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristina BažatováKristina Bažatová | 84 | SOKCB | 24.80 | |||||||||||||||
2 | Bohuslava VáňováBohuslava Váňová | 84 | CECCB | 25.63 | |||||||||||||||
3 | Hana ČernáHana Černá | 84 | STBOL | 26.25 | |||||||||||||||
4 | Jana BenedováJana Benedová | 85 | SKPCB | 26.35 | |||||||||||||||
5 | Kamila PetráčkováKamila Petráčková | 85 | ACPAR | 27.06 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 2 (so, 5.7.2003) | Vítr: 0,000 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zuzana KosováZuzana Kosová | 84 | JUNBR | 25.23 | |||||||||||||||
2 | Zoja JakešováZoja Jakešová | 85 | TZTRI | 25.43 | |||||||||||||||
3 | Michala GregorováMichala Gregorová | 84 | ACPAR | 26.48 | |||||||||||||||
4 | Markéta ŠourkováMarkéta Šourková | 85 | JESPR | 26.94 | |||||||||||||||
5 | Ivana SlaměnáIvana Slaměná | 84 | ACCLI | 27.57 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 3 (so, 5.7.2003) | Vítr: 2,000 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jitka BartoníčkováJitka Bartoníčková | 85 | SLAPR | 25.00 | |||||||||||||||
2 | Tereza ŠtvánováTereza Štvánová | 85 | SOPLZ | 25.84 | |||||||||||||||
3 | Veronika HanušováVeronika Hanušová | 85 | SGJAB | 26.24 | |||||||||||||||
Eva LužováEva Lužová | 85 | JUNBR | DNP | ||||||||||||||||
Barbora MelicharováBarbora Melicharová | 85 | ACPAR | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 4 (so, 5.7.2003) | Vítr: 0,400 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie FraňkováLucie Fraňková | 84 | SOPLZ | 25.27 | |||||||||||||||
2 | Lucie MartínkováLucie Martínková | 85 | SGJAB | 25.41 | |||||||||||||||
3 | Martina HankováMartina Hanková | 84 | SPPR4 | 26.98 | |||||||||||||||
4 | Veronika SůrováVeronika Sůrová | 85 | AFKPA | 27.67 | |||||||||||||||
5 | Michaela MusilováMichaela Musilová | 85 | SKPPR | 47.48 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
400 m - Junioři (Finále)
Finále A (so, 5.7.2003) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Richard SynekRichard Synek | 84 | DOMAZ | 47.85 | |||||||||||||||
2 | Petr PlecháčPetr Plecháč | 84 | MLBOL | 48.46 | |||||||||||||||
3 | Jan KaljkovičJan Kaljkovič | 85 | KVARY | 48.87 | |||||||||||||||
4 | Petr MentbergerPetr Mentberger | 85 | HKRAL | 49.20 | |||||||||||||||
5 | Petr SzeteiPetr Szetei | 84 | ATKAD | 49.37 | |||||||||||||||
6 | Jakub MikšíkJakub Mikšík | 84 | AKLOL | 51.03 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále B (so, 5.7.2003) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petr KlofáčPetr Klofáč | 85 | SUMPE | 50.71 | |||||||||||||||
2 | Jakub KosteleckýJakub Kostelecký | 85 | TRUTN | 50.82 | |||||||||||||||
3 | Pavel JiráňPavel Jiráň | 85 | KAKLA | 51.08 | |||||||||||||||
4 | Tomáš VeličkaTomáš Velička | 84 | KAKLA | 51.63 | |||||||||||||||
Petr KoňaříkPetr Koňařík | 85 | SGJAB | DNP | ||||||||||||||||
Jan MrklasJan Mrklas | 85 | LIAZJ | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
400 m - Junioři (Rozběh)
Rozběh 1 (so, 5.7.2003) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petr SzeteiPetr Szetei | 84 | ATKAD | 49.42 | |||||||||||||||
2 | Jaroslav GregorJaroslav Gregor | 85 | SAZAV | 51.35 | |||||||||||||||
3 | Josef MatěnaJosef Matěna | 84 | TRUTN | 51.71 | |||||||||||||||
4 | Ondřej PetráčekOndřej Petráček | 85 | SLAPR | 51.85 | |||||||||||||||
5 | Adam VrbeckýAdam Vrbecký | 84 | SUMPE | 53.38 | |||||||||||||||
Michal KartousekMichal Kartousek | 84 | OTROK | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 2 (so, 5.7.2003) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub MikšíkJakub Mikšík | 84 | AKLOL | 49.24 | |||||||||||||||
2 | Petr MentbergerPetr Mentberger | 85 | HKRAL | 49.32 | |||||||||||||||
3 | Petr KoňaříkPetr Koňařík | 85 | SGJAB | 50.52 | |||||||||||||||
4 | Tomáš VeličkaTomáš Velička | 84 | KAKLA | 51.23 | |||||||||||||||
5 | Zdeněk ŠilhánekZdeněk Šilhánek | 84 | DOMAZ | 52.93 | |||||||||||||||
Michal OtýpkaMichal Otýpka | 84 | VITKO | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 3 (so, 5.7.2003) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Richard SynekRichard Synek | 84 | DOMAZ | 48.58 | |||||||||||||||
2 | Petr KlofáčPetr Klofáč | 85 | SUMPE | 50.89 | |||||||||||||||
3 | Jan MrklasJan Mrklas | 85 | LIAZJ | 51.24 | |||||||||||||||
4 | Michal JiráskoMichal Jirásko | 85 | ACPAR | 51.83 | |||||||||||||||
5 | Daniel DreiseitlDaniel Dreiseitl | 84 | SPPR4 | 53.31 | |||||||||||||||
Ayiku OmanAyiku Oman | 85 | NMMET | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 4 (so, 5.7.2003) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan KaljkovičJan Kaljkovič | 85 | KVARY | 49.20 | |||||||||||||||
2 | Petr PlecháčPetr Plecháč | 84 | MLBOL | 49.27 | |||||||||||||||
3 | Jakub KosteleckýJakub Kostelecký | 85 | TRUTN | 50.46 | |||||||||||||||
4 | Pavel JiráňPavel Jiráň | 85 | KAKLA | 51.01 | |||||||||||||||
5 | Pavel ŠpásPavel Špás | 85 | VINPR | 52.69 | |||||||||||||||
Radek VolfRadek Volf | 85 | OLYPR | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
400 m - Juniorky (Rozběh)
Rozběh 1 (so, 5.7.2003) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina BurešováKateřina Burešová | 84 | SLAPR | 57.94 | |||||||||||||||
2 | Lucie NedomováLucie Nedomová | 85 | JUNBR | 58.44 | |||||||||||||||
3 | Kristýna SovováKristýna Sovová | 84 | MLBOL | 1:00.41 | |||||||||||||||
4 | Klára ŠebkováKlára Šebková | 85 | SPPR4 | 1:01.43 | |||||||||||||||
5 | Michaela MusilováMichaela Musilová | 85 | SKPPR | 1:02.65 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 2 (so, 5.7.2003) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lenka MasnáLenka Masná | 85 | JUNBR | 56.88 | |||||||||||||||
2 | Lucie FišerováLucie Fišerová | 85 | SPAPR | 57.42 | |||||||||||||||
3 | Kateřina JatiováKateřina Jatiová | 84 | KVARY | 58.63 | |||||||||||||||
4 | Blanka BrzicováBlanka Brzicová | 84 | UHHRA | 1:00.69 | |||||||||||||||
5 | Michaela MetelkováMichaela Metelková | 84 | 4DVCB | 1:04.29 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 3 (so, 5.7.2003) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie BašťovanskáLucie Bašťovanská | 85 | LIAZJ | 58.51 | |||||||||||||||
2 | Hana SyrovátkováHana Syrovátková | 85 | SKPCB | 59.00 | |||||||||||||||
3 | Petra ŠenkováPetra Šenková | 85 | JUNBR | 1:00.59 | |||||||||||||||
4 | Markéta ŠourkováMarkéta Šourková | 85 | JESPR | 1:01.08 | |||||||||||||||
5 | Zuzana BenešováZuzana Benešová | 85 | AFKPA | 1:02.15 | |||||||||||||||
6 | Martina BurešováMartina Burešová | 84 | KAKLA | 1:07.17 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
400 m - Juniorky (Finále)
Finále A (so, 5.7.2003) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie FišerováLucie Fišerová | 85 | SPAPR | 56.75 | |||||||||||||||
2 | Lenka MasnáLenka Masná | 85 | JUNBR | 56.89 | |||||||||||||||
3 | Lucie BašťovanskáLucie Bašťovanská | 85 | LIAZJ | 57.79 | |||||||||||||||
4 | Lucie NedomováLucie Nedomová | 85 | JUNBR | 58.08 | |||||||||||||||
5 | Kateřina JatiováKateřina Jatiová | 84 | KVARY | 58.76 | |||||||||||||||
Kateřina BurešováKateřina Burešová | 84 | SLAPR | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále B (so, 5.7.2003) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hana SyrovátkováHana Syrovátková | 85 | SKPCB | 58.54 | |||||||||||||||
2 | Kristýna SovováKristýna Sovová | 84 | MLBOL | 59.68 | |||||||||||||||
3 | Markéta ŠourkováMarkéta Šourková | 85 | JESPR | 1:00.40 | |||||||||||||||
4 | Blanka BrzicováBlanka Brzicová | 84 | UHHRA | 1:00.72 | |||||||||||||||
Klára ŠebkováKlára Šebková | 85 | SPPR4 | DNP | ||||||||||||||||
Petra ŠenkováPetra Šenková | 85 | JUNBR | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
800 m - Junioři (Rozběh)
Rozběh 1 (so, 5.7.2003) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří DoupovecJiří Doupovec | 84 | ARCBR | 1:57.36 | |||||||||||||||
2 | David NerudDavid Nerud | 85 | USORL | 1:57.70 | |||||||||||||||
3 | Vojtěch LímVojtěch Lím | 85 | LITOM | 1:57.76 | |||||||||||||||
4 | Jiří BurešJiří Bureš | 85 | AFKPA | 1:58.06 | |||||||||||||||
5 | Petr MičkaPetr Mička | 84 | SOKOP | 1:59.05 | |||||||||||||||
6 | Petr MoravčíkPetr Moravčík | 85 | AKZLI | 1:59.20 | |||||||||||||||
7 | Viktor AltViktor Alt | 84 | SNLIB | 2:00.45 | |||||||||||||||
8 | Jiří KoubekJiří Koubek | 84 | SPPR4 | 2:05.32 | |||||||||||||||
9 | Milan TůmaMilan Tůma | 84 | SAZAV | 2:05.82 | |||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
Rozběh 2 (so, 5.7.2003) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David VondruškaDavid Vondruška | 84 | OLYPR | 1:57.54 | |||||||||||||||
2 | Jan RusJan Rus | 85 | TJCHO | 1:57.67 | |||||||||||||||
3 | Petr JelínekPetr Jelínek | 85 | SPPR4 | 1:58.18 | |||||||||||||||
4 | Jan LabedzJan Labedz | 84 | ARCBR | 1:58.24 | |||||||||||||||
5 | Martin TipkaMartin Tipka | 85 | KINCB | 1:58.51 | |||||||||||||||
6 | Igor PachlopníkIgor Pachlopník | 85 | TZTRI | 1:58.60 | |||||||||||||||
7 | Daniel ZbuzekDaniel Zbuzek | 84 | KOTPR | 1:59.06 | |||||||||||||||
8 | Luboš VinohradníkLuboš Vinohradník | 84 | KOLIN | 2:00.07 | |||||||||||||||
9 | Ondřej StolaříkOndřej Stolařík | 85 | VITKO | 2:00.35 | |||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
Rozběh 3 (so, 5.7.2003) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan VávraJan Vávra | 84 | UHHRA | 1:58.32 | |||||||||||||||
2 | Pavel PickaPavel Picka | 85 | PACOV | 1:58.99 | |||||||||||||||
3 | Tomáš BěhanTomáš Běhan | 85 | VINPR | 1:59.61 | |||||||||||||||
4 | Tomáš BeranTomáš Beran | 85 | DUKPR | 1:59.84 | |||||||||||||||
5 | Zdeněk PřikrylZdeněk Přikryl | 85 | JICIN | 2:00.35 | |||||||||||||||
6 | Dalibor BartákDalibor Barták | 85 | ARCBR | 2:00.72 | |||||||||||||||
7 | Jakub KowolowskiJakub Kowolowski | 85 | TZTRI | 2:02.59 | |||||||||||||||
8 | Tomáš NetolickýTomáš Netolický | 84 | AFKCR | 2:04.00 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
800 m - Junioři (Finále)
Finále (so, 5.7.2003) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří DoupovecJiří Doupovec | 84 | ARCBR | 1:52.65 | |||||||||||||||
2 | David VondruškaDavid Vondruška | 84 | OLYPR | 1:53.77 | |||||||||||||||
3 | Jan VávraJan Vávra | 84 | UHHRA | 1:54.09 | |||||||||||||||
4 | Jan RusJan Rus | 85 | TJCHO | 1:54.70 | |||||||||||||||
5 | Pavel PickaPavel Picka | 85 | PACOV | 1:56.93 | |||||||||||||||
6 | Jiří BurešJiří Bureš | 85 | AFKPA | 1:57.36 | |||||||||||||||
7 | David NerudDavid Nerud | 85 | USORL | 2:01.03 | |||||||||||||||
8 | Vojtěch LímVojtěch Lím | 85 | LITOM | 2:02.54 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
800 m - Juniorky (Rozběh)
Rozběh 1 (so, 5.7.2003) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza ŠediváTereza Šedivá | 85 | ACPRA | 2:18.80 | |||||||||||||||
2 | Veronika BlaškováVeronika Blašková | 84 | BKKAD | 2:18.82 | |||||||||||||||
3 | Jana HofierkováJana Hofierková | 85 | TZTRI | 2:19.01 | |||||||||||||||
4 | Lucie SuchopárováLucie Suchopárová | 84 | KAKLA | 2:20.80 | |||||||||||||||
5 | Martina BurkotováMartina Burkotová | 85 | VITKO | 2:23.67 | |||||||||||||||
6 | Kateřina TlachováKateřina Tlachová | 84 | VITKO | 2:30.74 | |||||||||||||||
7 | Jana ČábelkováJana Čábelková | 84 | JUNBR | 2:35.51 | |||||||||||||||
Radka HavlováRadka Havlová | 85 | LIAZJ | DNP | ||||||||||||||||
Hana SlavíkováHana Slavíková | 84 | ACNJI | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
Rozběh 2 (so, 5.7.2003) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika PlesarováVeronika Plesarová | 84 | JICIN | 2:17.10 | |||||||||||||||
2 | Petra RackováPetra Racková | 85 | SOKCB | 2:17.27 | |||||||||||||||
3 | Andrea KrstevováAndrea Krstevová | 85 | KOPRI | 2:17.40 | |||||||||||||||
4 | Dana FickerováDana Fickerová | 85 | JUNBR | 2:17.75 | |||||||||||||||
5 | Iva ČechováIva Čechová | 84 | AKMOS | 2:19.54 | |||||||||||||||
6 | Eva MaškováEva Mašková | 85 | ACTUR | 2:20.86 | |||||||||||||||
7 | Zuzana KrálováZuzana Králová | 84 | VITKO | 2:21.54 | |||||||||||||||
8 | Michaela KlepáčkováMichaela Klepáčková | 85 | ACSML | 2:22.48 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
800 m - Juniorky (Finále)
Finále (so, 5.7.2003) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza ŠediváTereza Šedivá | 85 | ACPRA | 2:12.92 | |||||||||||||||
2 | Veronika PlesarováVeronika Plesarová | 84 | JICIN | 2:13.43 | |||||||||||||||
3 | Veronika BlaškováVeronika Blašková | 84 | BKKAD | 2:14.41 | |||||||||||||||
4 | Jana HofierkováJana Hofierková | 85 | TZTRI | 2:14.55 | |||||||||||||||
5 | Petra RackováPetra Racková | 85 | SOKCB | 2:17.17 | |||||||||||||||
6 | Andrea KrstevováAndrea Krstevová | 84 | KOPRI | 2:17.86 | |||||||||||||||
7 | Dana FickerováDana Fickerová | 85 | JUNBR | 2:18.43 | |||||||||||||||
8 | Iva ČechováIva Čechová | 84 | AKMOS | 2:19.71 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
1500 m - Junioři (Finále)
Finále (so, 5.7.2003) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan KreisingerJan Kreisinger | 84 | 4DVCB | 3:53.63 | |||||||||||||||
2 | Václav JanoušekVáclav Janoušek | 85 | SPPR4 | 3:55.17 | |||||||||||||||
3 | Tomáš BednářTomáš Bednář | 85 | VITKO | 3:55.97 | |||||||||||||||
4 | Tomáš HofhansTomáš Hofhans | 85 | SKPLZ | 3:58.86 | |||||||||||||||
5 | Michal MálekMichal Málek | 84 | SKCAS | 4:02.11 | |||||||||||||||
6 | Zdeněk HniloZdeněk Hnilo | 85 | ATCZS | 4:03.67 | |||||||||||||||
7 | Vladislav ŠílenýVladislav Šílený | 85 | SOKCB | 4:05.09 | |||||||||||||||
8 | František KalinaFrantišek Kalina | 85 | SGJAB | 4:05.30 | |||||||||||||||
9 | Andrej StružkaAndrej Stružka | 84 | SVK | MS(4:05.71) | |||||||||||||||
10 | Michal GondekMichal Gondek | 85 | VITKO | 4:08.32 | |||||||||||||||
11 | Martin KotoučMartin Kotouč | 85 | BRUNT | 4:08.35 | |||||||||||||||
12 | Jaroslav RaichlJaroslav Raichl | 85 | USORL | 4:09.91 | |||||||||||||||
13 | Tomáš LinhartTomáš Linhart | 84 | OLYPR | 4:11.47 | |||||||||||||||
14 | Zdeněk KotulanZdeněk Kotulan | 85 | KAKLA | 4:11.99 | |||||||||||||||
15 | Pavel ZlatníkPavel Zlatník | 84 | OLYPR | 4:14.18 | |||||||||||||||
16 | František BabickýFrantišek Babický | 85 | ROKYC | 4:15.02 | |||||||||||||||
17 | Pavel BobekPavel Bobek | 84 | AKMOS | 4:17.45 | |||||||||||||||
18 | Luboš GaislLuboš Gaisl | 85 | LIAZJ | 4:32.25 | |||||||||||||||
Lukáš KrálovecLukáš Královec | 85 | DOMAZ | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 19 závodníků |
1500 m - Juniorky (Finále)
Finále (so, 5.7.2003) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lenka PtáčkováLenka Ptáčková | 85 | SKPLZ | 4:32.05 | |||||||||||||||
2 | Eva SlavíkováEva Slavíková | 84 | BILIN | 4:36.97 | |||||||||||||||
3 | Nina RybákováNina Rybáková | 84 | AKMOS | 4:37.80 | |||||||||||||||
4 | Andrea KrstevováAndrea Krstevová | 85 | KOPRI | 4:53.18 | |||||||||||||||
5 | Jana HronováJana Hronová | 85 | AFKPA | 5:00.45 | |||||||||||||||
6 | Zuzana KrálováZuzana Králová | 85 | VITKO | 5:06.26 | |||||||||||||||
7 | Kateřina HubkováKateřina Hubková | 84 | ACVYM | 5:07.00 | |||||||||||||||
Hana SlavíkováHana Slavíková | 84 | ACNJI | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
3000 m - Juniorky (Finále)
Finále 1 (so, 5.7.2003) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lenka PtáčkováLenka Ptáčková | 85 | SKPLZ | 9:54.06 | |||||||||||||||
2 | Eva TománkováEva Tománková | 84 | NVCEL | 9:56.64 | |||||||||||||||
3 | Eva SlavíkováEva Slavíková | 84 | BILIN | 9:57.91 | |||||||||||||||
4 | Monika PreibischováMonika Preibischová | 85 | ACSML | 10:13.52 | |||||||||||||||
5 | Květa PeckováKvěta Pecková | 85 | LOVOS | 10:21.12 | |||||||||||||||
6 | Nina RybákováNina Rybáková | 84 | AKMOS | 10:27.60 | |||||||||||||||
7 | Anna RohulánováAnna Rohulánová | 85 | NMMET | 10:57.00 | |||||||||||||||
8 | Tereza KlimešováTereza Klimešová | 84 | ACPRA | 11:08.96 | |||||||||||||||
9 | Jana PechkováJana Pechková | 85 | UPICE | 11:26.64 | |||||||||||||||
10 | Helena FrühaufováHelena Frühaufová | 85 | JUNBR | 11:30.87 | |||||||||||||||
Renata BrodováRenata Brodová | 84 | VITKO | DNP | ||||||||||||||||
Ilona JanouškováIlona Janoušková | 84 | KOLIN | DNP | ||||||||||||||||
Marcela NývltováMarcela Nývltová | 85 | TRUTN | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
5000 m - Junioři (Finále)
Finále (so, 5.7.2003) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan KreisingerJan Kreisinger | 84 | 4DVCB | 14:33.26 | |||||||||||||||
2 | Jakub MachutaJakub Machuta | 84 | BKKAD | 15:12.03 | |||||||||||||||
3 | Tomáš BednářTomáš Bednář | 85 | VITKO | 15:14.52 | |||||||||||||||
4 | Zdeněk HniloZdeněk Hnilo | 85 | ATCZS | 15:15.76 | |||||||||||||||
5 | Jan KalendaJan Kalenda | 85 | AKZLI | 15:33.49 | |||||||||||||||
6 | Michal MálekMichal Málek | 84 | SKCAS | 15:37.53 | |||||||||||||||
7 | Robin KramářRobin Kramář | 84 | VITKO | 15:44.00 | |||||||||||||||
8 | Milan HrazděraMilan Hrazděra | 84 | ARCBR | 15:47.61 | |||||||||||||||
9 | Martin VaněkMartin Vaněk | 84 | STOPR | 15:49.60 | |||||||||||||||
10 | Michal GondekMichal Gondek | 85 | VITKO | 15:50.79 | |||||||||||||||
11 | Tomáš LinhartTomáš Linhart | 84 | OLYPR | 15:52.39 | |||||||||||||||
12 | Jan BrchlJan Brchl | 85 | 4DVCB | 15:53.60 | |||||||||||||||
13 | Zdeněk KotulanZdeněk Kotulan | 85 | KAKLA | 15:57.83 | |||||||||||||||
14 | Martin KotoučMartin Kotouč | 85 | BRUNT | 15:58.56 | |||||||||||||||
15 | Petr VaculkaPetr Vaculka | 85 | AKMOS | 16:04.83 | |||||||||||||||
16 | Jaroslav RaichlJaroslav Raichl | 85 | USORL | 16:08.39 | |||||||||||||||
17 | Filip KrempaskýFilip Krempaský | 85 | AKLOL | 16:25.43 | |||||||||||||||
18 | Libor PytlíkLibor Pytlík | 85 | HKRAL | 16:26.57 | |||||||||||||||
František BabickýFrantišek Babický | 85 | ROKYC | DNF | ||||||||||||||||
Martin KotekMartin Kotek | 84 | VITKO | DNF | ||||||||||||||||
Petr SlamiakPetr Slamiak | 85 | VITKO | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 21 závodníků |
100 m překážek [83,8cm] - Juniorky (Finále)
Finále (so, 5.7.2003) | Vítr: -0,400 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petra WalachováPetra Walachová | 85 | TZTRI | 14.50 | |||||||||||||||
2 | Eva VaidováEva Vaidová | 85 | AKLOL | 14.57 | |||||||||||||||
3 | Martina PolákováMartina Poláková | 85 | TYNOR | 14.93 | |||||||||||||||
4 | Petra BorovičkováPetra Borovičková | 84 | AKZLI | 15.07 | |||||||||||||||
5 | Hana KavínováHana Kavínová | 85 | STBOL | 15.28 | |||||||||||||||
6 | Veronika BrandlováVeronika Brandlová | 84 | ACSML | 15.48 | |||||||||||||||
7 | Petra FairaislováPetra Fairaislová | 84 | HOROV | 15.68 | |||||||||||||||
Barbora DoubkováBarbora Doubková | 84 | SGJAB | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
100 m překážek [83,8cm] - Juniorky (Rozběh)
Rozběh 1 (so, 5.7.2003) | Vítr: -2,500 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martina PolákováMartina Poláková | 85 | TYNOR | 14.84 | |||||||||||||||
2 | Barbora DoubkováBarbora Doubková | 84 | SGJAB | 15.11 | |||||||||||||||
3 | Petra BorovičkováPetra Borovičková | 84 | AKZLI | 15.20 | |||||||||||||||
4 | Petra FairaislováPetra Fairaislová | 84 | HOROV | 15.21 | |||||||||||||||
5 | Veronika LoužeckáVeronika Loužecká | 84 | OLYPR | 15.90 | |||||||||||||||
6 | Petra BlovskáPetra Blovská | 85 | SLAPR | 16.01 | |||||||||||||||
7 | Monika HradilováMonika Hradilová | 85 | KROME | 17.42 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 2 (so, 5.7.2003) | Vítr: -0,700 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eva VaidováEva Vaidová | 85 | AKLOL | 14.64 | |||||||||||||||
2 | Petra WalachováPetra Walachová | 85 | TZTRI | 14.64 | |||||||||||||||
3 | Hana KavínováHana Kavínová | 85 | STBOL | 15.42 | |||||||||||||||
4 | Veronika BrandlováVeronika Brandlová | 84 | ACSML | 15.60 | |||||||||||||||
5 | Tereza JiráskováTereza Jirásková | 84 | SLAPR | 15.75 | |||||||||||||||
6 | Lucie DrhovskáLucie Drhovská | 85 | 4DVCB | 16.62 | |||||||||||||||
7 | Marcela OpatřilováMarcela Opatřilová | 84 | JUNBR | 16.77 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
110 m překážek [99,1 cm] - Junioři (Finále)
Finále (so, 5.7.2003) | Vítr: 1,000 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub TomoszekJakub Tomoszek | 85 | TZTRI | 14.99 | |||||||||||||||
2 | Martin UrlichMartin Urlich | 84 | KOLIN | 15.33 | |||||||||||||||
3 | Jiří KlinerJiří Kliner | 84 | DUKOV | 15.46 | |||||||||||||||
4 | Tomáš MatyskaTomáš Matyska | 85 | OLYPR | 15.49 | |||||||||||||||
5 | Josef VopařilJosef Vopařil | 85 | ACPAR | 15.70 | |||||||||||||||
6 | Aleš ŘíhošekAleš Říhošek | 85 | SKPRE | 15.74 | |||||||||||||||
7 | Radovan HrubýRadovan Hrubý | 84 | TABOR | 15.87 | |||||||||||||||
8 | Jan SvobodaJan Svoboda | 85 | PROST | 16.12 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
110 m překážek [99,1 cm] - Junioři (Rozběh)
Rozběh 1 (so, 5.7.2003) | Vítr: -0,800 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří KlinerJiří Kliner | 84 | DUKOV | 15.25 | |||||||||||||||
2 | Josef VopařilJosef Vopařil | 85 | ACPAR | 15.66 | |||||||||||||||
3 | Jan SobotkaJan Sobotka | 85 | MLBOL | 15.92 | |||||||||||||||
4 | Luboš JindřichLuboš Jindřich | 85 | NOVPR | 16.21 | |||||||||||||||
5 | Zdeněk KrálZdeněk Král | 84 | SPAUL | 16.23 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 2 (so, 5.7.2003) | Vítr: -2,400 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub TomoszekJakub Tomoszek | 85 | TZTRI | 15.39 | |||||||||||||||
2 | Radovan HrubýRadovan Hrubý | 84 | TABOR | 15.81 | |||||||||||||||
3 | Aleš ŘíhošekAleš Říhošek | 85 | SKPRE | 15.92 | |||||||||||||||
4 | Adam ŠubrtAdam Šubrt | 84 | ACPAR | 16.00 | |||||||||||||||
5 | Petr GlatzPetr Glatz | 84 | SPAUL | 16.46 | |||||||||||||||
6 | Jakub NovotnýJakub Novotný | 85 | SNLIB | 16.63 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 3 (so, 5.7.2003) | Vítr: -1,500 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin UrlichMartin Urlich | 84 | KOLIN | 15.46 | |||||||||||||||
2 | Tomáš MatyskaTomáš Matyska | 85 | OLYPR | 15.58 | |||||||||||||||
3 | Jan SvobodaJan Svoboda | 85 | PROST | 15.89 | |||||||||||||||
4 | Jan ČernohorskýJan Černohorský | 84 | HKRAL | 16.00 | |||||||||||||||
5 | Michal MichalíkMichal Michalík | 84 | VITKO | 16.01 | |||||||||||||||
6 | Jakub ForejtJakub Forejt | 85 | ACPAR | 16.17 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
400 m překážek [91,4 cm] - Muži (Běh)
Běh (so, 5.7.2003) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jindřich ŠimánekJindřich Šimánek | 79 | DUKPR | 51.22 | |||||||||||||||
2 | Michal UhlíkMichal Uhlík | 80 | SLAPR | 51.51 | |||||||||||||||
3 | Jaromír OdvárkaJaromír Odvárka | 82 | DUKPR | 52.88 | |||||||||||||||
4 | Tomáš DoubětaTomáš Douběta | 80 | SLAPR | 53.30 | |||||||||||||||
5 | David BauerDavid Bauer | 73 | DOMAZ | 53.81 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
400 m překážek [91,4 cm] - Junioři (Rozběh)
Rozběh 1 (so, 5.7.2003) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David HauschkeDavid Hauschke | 84 | BILIN | 55.68 | |||||||||||||||
2 | Aleš ŘíhošekAleš Říhošek | 85 | SKPRE | 56.02 | |||||||||||||||
3 | Jan ČernohorskýJan Černohorský | 84 | HKRAL | 57.09 | |||||||||||||||
4 | Jakub NovotnýJakub Novotný | 85 | SNLIB | 58.99 | |||||||||||||||
5 | Adam ŠubrtAdam Šubrt | 84 | ACPAR | 59.44 | |||||||||||||||
6 | Jan VítekJan Vítek | 85 | KINCB | 59.49 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 2 (so, 5.7.2003) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal BarvíkMichal Barvík | 84 | ACHAV | 56.76 | |||||||||||||||
2 | Petr MecnerPetr Mecner | 85 | SOPLZ | 57.32 | |||||||||||||||
3 | Jakub ŠkubalJakub Škubal | 85 | AKZLI | 58.72 | |||||||||||||||
4 | Pavel ŠulcPavel Šulc | 84 | OLYPR | 61.08 | |||||||||||||||
Martin UrlichMartin Urlich | 84 | KOLIN | DNP | ||||||||||||||||
Tomáš VeličkaTomáš Velička | 84 | KAKLA | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 3 (so, 5.7.2003) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin DrtinaMartin Drtina | 84 | TABOR | 55.66 | |||||||||||||||
2 | Tomáš MatyskaTomáš Matyska | 85 | OLYPR | 56.41 | |||||||||||||||
3 | Jan SchillerJan Schiller | 85 | SLAPR | 57.21 | |||||||||||||||
4 | Libor DingaLibor Dinga | 84 | MLBOL | 58.12 | |||||||||||||||
Jiří KopřivaJiří Kopřiva | 85 | ACNJI | DNP | ||||||||||||||||
Jiří KošťálJiří Košťál | 85 | VELME | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
400 m překážek [91,4 cm] - Junioři (Finále)
Finále A (so, 5.7.2003) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David HauschkeDavid Hauschke | 84 | BILIN | 53.57 | |||||||||||||||
2 | Michal BarvíkMichal Barvík | 84 | ACHAV | 53.57 | |||||||||||||||
3 | Martin DrtinaMartin Drtina | 84 | TABOR | 54.20 | |||||||||||||||
4 | Tomáš MatyskaTomáš Matyska | 85 | OLYPR | 54.89 | |||||||||||||||
5 | Aleš ŘíhošekAleš Říhošek | 85 | SKPRE | 55.27 | |||||||||||||||
Jan ČernohorskýJan Černohorský | 84 | HKRAL | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále B (so, 5.7.2003) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petr MecnerPetr Mecner | 85 | SOPLZ | 57.22 | |||||||||||||||
2 | Jakub ŠkubalJakub Škubal | 85 | AKZLI | 57.42 | |||||||||||||||
3 | Libor DingaLibor Dinga | 84 | MLBOL | 57.65 | |||||||||||||||
4 | Adam ŠubrtAdam Šubrt | 84 | ACPAR | 58.38 | |||||||||||||||
Jakub NovotnýJakub Novotný | 85 | SNLIB | DNP | ||||||||||||||||
Jan SchillerJan Schiller | 85 | SLAPR | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
400 m překážek [76,2 cm] - Juniorky (Rozběh)
Rozběh 1 (so, 5.7.2003) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zuzana NěmečkováZuzana Němečková | 84 | SPPR4 | 64.26 | |||||||||||||||
2 | Tereza JiráskováTereza Jirásková | 84 | SLAPR | 64.41 | |||||||||||||||
3 | Veronika BrandlováVeronika Brandlová | 84 | ACSML | 64.96 | |||||||||||||||
4 | Veronika LoužeckáVeronika Loužecká | 84 | OLYPR | 66.81 | |||||||||||||||
5 | Marcela OpatřilováMarcela Opatřilová | 84 | JUNBR | 66.98 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 2 (so, 5.7.2003) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lenka ŠvábíkováLenka Švábíková | 84 | UHHRA | 62.81 | |||||||||||||||
2 | Martina FischerováMartina Fischerová | 84 | SPPR4 | 65.51 | |||||||||||||||
3 | Helena KřivohlaváHelena Křivohlavá | 85 | SKPLZ | 69.39 | |||||||||||||||
4 | Eva HamplováEva Hamplová | 85 | LITVI | 70.37 | |||||||||||||||
Petra WalachováPetra Walachová | 85 | TZTRI | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 3 (so, 5.7.2003) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hana KavínováHana Kavínová | 85 | STBOL | 64.44 | |||||||||||||||
2 | Petra FairaislováPetra Fairaislová | 84 | HOROV | 65.57 | |||||||||||||||
3 | Kristýna VeseláKristýna Veselá | 85 | SLAPR | 67.51 | |||||||||||||||
Lucie FišerováLucie Fišerová | 85 | SPAPR | DNP | ||||||||||||||||
Lucie NedomováLucie Nedomová | 85 | JUNBR | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
400 m překážek [76,2 cm] - Juniorky (Finále)
Finále A (so, 5.7.2003) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zuzana NěmečkováZuzana Němečková | 84 | SPPR4 | 62.21 | |||||||||||||||
2 | Lenka ŠvábíkováLenka Švábíková | 84 | UHHRA | 62.82 | |||||||||||||||
3 | Veronika BrandlováVeronika Brandlová | 84 | ACSML | 63.25 | |||||||||||||||
4 | Tereza JiráskováTereza Jirásková | 84 | SLAPR | 64.20 | |||||||||||||||
5 | Hana KavínováHana Kavínová | 85 | STBOL | 64.82 | |||||||||||||||
6 | Martina FischerováMartina Fischerová | 84 | SPPR4 | 65.18 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále B (so, 5.7.2003) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petra FairaislováPetra Fairaislová | 84 | HOROV | 64.78 | |||||||||||||||
2 | Helena KřivohlaváHelena Křivohlavá | 85 | SKPLZ | 68.53 | |||||||||||||||
3 | Eva HamplováEva Hamplová | 85 | LITVI | 69.80 | |||||||||||||||
Veronika LoužeckáVeronika Loužecká | 84 | OLYPR | DNP | ||||||||||||||||
Marcela OpatřilováMarcela Opatřilová | 84 | JUNBR | DNP | ||||||||||||||||
Kristýna VeseláKristýna Veselá | 85 | SLAPR | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
2000 m překážek [76,2 cm] - Juniorky (Finále)
Finále (so, 5.7.2003) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eva TománkováEva Tománková | 84 | NVCEL | 6:57.58 | |||||||||||||||
2 | Eva TruksováEva Truksová | 84 | LIAZJ | 7:22.12 | |||||||||||||||
Alexandra PavlovičováAlexandra Pavlovičová | 84 | SVK | MS(7:22.90) | ||||||||||||||||
3 | Jana SuchopárováJana Suchopárová | 84 | KAKLA | 7:28.01 | |||||||||||||||
4 | Ilona JanouškováIlona Janoušková | 84 | KOLIN | 7:29.38 | |||||||||||||||
5 | Pavla ZavoralováPavla Zavoralová | 85 | NMMET | 7:46.53 | |||||||||||||||
6 | Tereza KlimešováTereza Klimešová | 84 | ACPRA | 7:55.96 | |||||||||||||||
7 | Helena FrühaufováHelena Frühaufová | 85 | JUNBR | 8:01.82 | |||||||||||||||
8 | Jana ČábelkováJana Čábelková | 84 | JUNBR | 8:09.85 | |||||||||||||||
9 | Barbora TomšíčkováBarbora Tomšíčková | 85 | SOKCB | 8:18.13 | |||||||||||||||
10 | Zuzana DolejšováZuzana Dolejšová | 85 | SPPR4 | 8:22.48 | |||||||||||||||
Jana StykováJana Styková | 85 | SVK | MS(DNF) | ||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
3000 m překážek [91,4 cm] - Junioři (Finále)
Finále (so, 5.7.2003) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Milan HrazděraMilan Hrazděra | 84 | ARCBR | 9:22.24 | |||||||||||||||
2 | Petr DoubravskýPetr Doubravský | 84 | SUMPE | 9:23.08 | |||||||||||||||
3 | Robin KramářRobin Kramář | 84 | VITKO | 9:35.68 | |||||||||||||||
4 | Imrich MagyarImrich Magyar | 84 | SVK | MS(9:37.12) | |||||||||||||||
5 | Martin KotekMartin Kotek | 84 | VITKO | 9:55.33 | |||||||||||||||
6 | Jan KalendaJan Kalenda | 85 | AKZLI | 10:00.62 | |||||||||||||||
7 | Dalibor SlovákDalibor Slovák | 84 | AKZLI | 10:08.36 | |||||||||||||||
8 | Filip KrempaskýFilip Krempaský | 85 | AKLOL | 10:19.98 | |||||||||||||||
9 | Jan ŠimákJan Šimák | 85 | SOKCB | 10:35.94 | |||||||||||||||
10 | Petr TománekPetr Tománek | 85 | PROST | 10:36.69 | |||||||||||||||
11 | Miroslav BenešMiroslav Beneš | 85 | SOKCB | 10:52.42 | |||||||||||||||
Jan VašátkoJan Vašátko | 85 | ACPAR | DNF | ||||||||||||||||
Aleš MikoAleš Miko | 84 | VITKO | DNP | ||||||||||||||||
Martin MoravecMartin Moravec | 84 | USORL | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
4 x 100 m - Junioři (Finále)
Finále 1 (so, 5.7.2003) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veverka,Marek,Etler,Forejt Veverka,Marek,Etler,Forejt | ACPAR | 42.24 | ||||||||||||||||
2 | Dočkal,Voves,Cejnar,Vrba Dočkal,Voves,Cejnar,Vrba | DUKPR | 43.03 | ||||||||||||||||
3 | Petratur,Peza,Mykšík,Horák Petratur,Peza,Mykšík,Horák | AKLOL | 43.19 | ||||||||||||||||
4 | Hanzlík,Kyselý,Sekyra,Čada Hanzlík,Kyselý,Sekyra,Čada | TJKLA | 43.47 | ||||||||||||||||
Šavel,Klofáč,Štábl,Švehla Šavel,Klofáč,Štábl,Švehla | SUMPE | DQ | |||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Finále 2 (so, 5.7.2003) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Frola,Jelínek,Mentberger,Černo Frola,Jelínek,Mentberger,Černo | HKRAL | 43.17 | ||||||||||||||||
2 | Pigan,Pinkr,Jiráň,Malý Pigan,Pinkr,Jiráň,Malý | KAKLA | 43.62 | ||||||||||||||||
3 | Bába,Kubala,Michalík,Kachel Bába,Kubala,Michalík,Kachel | VITKO | 43.71 | ||||||||||||||||
4 | Malinovský,Petráček,Schiller,P Malinovský,Petráček,Schiller,P | SLAPR | 44.17 | ||||||||||||||||
5 | Puczok,Vala,Cienciala,Tomoszek Puczok,Vala,Cienciala,Tomoszek | TZTRI | 44.34 | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Finále 3 (so, 5.7.2003) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Panovský,Král,Glac,Chládek Panovský,Král,Glac,Chládek | SPAUL | 44.75 | ||||||||||||||||
2 | Chval,Bartoš,Kobza,Mecner Chval,Bartoš,Kobza,Mecner | SOPLZ | 46.33 | ||||||||||||||||
Kartousek,Janoštík,Chaloupka,K Kartousek,Janoštík,Chaloupka,K | OTRO | DNF | |||||||||||||||||
Jirásko,Kvaček,Vopařil,Jírek Jirásko,Kvaček,Vopařil,Jírek | ACPAR | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
4 x 100 m - Juniorky (Finále)
Finále 1 (so, 5.7.2003) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šaverová,Kosová,Lužová,Slámová Šaverová,Kosová,Lužová,Slámová | ACJBR | 48.16 | ||||||||||||||||
2 | Štvánová,Lepičová,Vacovská,Fra Štvánová,Lepičová,Vacovská,Fra | SOPLZ | 48.23 | ||||||||||||||||
3 | Blovská,Horníčková,Veselá,Bart Blovská,Horníčková,Veselá,Bart | SLAPR | 49.26 | ||||||||||||||||
4 | Martínková,Hanušová,Doubková,J Martínková,Hanušová,Doubková,J | SGJAB | 49.64 | ||||||||||||||||
5 | Prášková,Hanková,Fischerová,Po Prášková,Hanková,Fischerová,Po | SPPR4 | 49.66 | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Finále 2 (so, 5.7.2003) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ryšavá,Melicherová,Petráčková, Ryšavá,Melicherová,Petráčková, | ACPAR | 49.62 | ||||||||||||||||
Vaňková,Fidranská,Burdová,Čern Vaňková,Fidranská,Burdová,Čern | STBOL | DQ | |||||||||||||||||
Brzicová,Berková,Kokojanová,Šv Brzicová,Berková,Kokojanová,Šv | UHHRA | DQ | |||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
4 x 400 m - Junioři (Finále)
Finále 1 (so, 5.7.2003) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Horák,Petratur,Béza,Mikšík Horák,Petratur,Béza,Mikšík | AKLOL | 3:20.63 | ||||||||||||||||
2 | Doupovec,Labedz,Hrazděra,Bartá Doupovec,Labedz,Hrazděra,Bartá | ARCBR | 3:22.69 | ||||||||||||||||
3 | Schiller,Kopecký,Prorok,Petráč Schiller,Kopecký,Prorok,Petráč | SLAPR | 3:22.97 | ||||||||||||||||
4 | Varecha,Mareš,Pena,Kulovaný Varecha,Mareš,Pena,Kulovaný | SOKCB | 3:23.89 | ||||||||||||||||
5 | Kvaček,Ettler,Jirásko,Veverka Kvaček,Ettler,Jirásko,Veverka | ACPAR | 3:25.29 | ||||||||||||||||
6 | Koňařík,Valdhans,Kalina,Georgi Koňařík,Valdhans,Kalina,Georgi | SGJAB | 3:26.81 | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále 2 (so, 5.7.2003) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kowolowski,Tomoszek,Cienciala, Kowolowski,Tomoszek,Cienciala, | TZTRI | 3:27.95 | ||||||||||||||||
2 | Velička,Vachata,Ceman,Jiráň Velička,Vachata,Ceman,Jiráň | KAKLA | 3:28.51 | ||||||||||||||||
3 | Rejmon,Koubek,Janoušek,Jelínek Rejmon,Koubek,Janoušek,Jelínek | SPPR4 | 3:30.75 | ||||||||||||||||
4 | Blažek,Kouřil,Janoštík,Kartous Blažek,Kouřil,Janoštík,Kartous | OTROK | 3:31.47 | ||||||||||||||||
5 | Matěna,Kostelecký,Hromek,Šmíd Matěna,Kostelecký,Hromek,Šmíd | TRUTN | 3:45.18 | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
4 x 400 m - Juniorky (Finále)
Finále (so, 5.7.2003) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Slámová,Nedomová,Šenková,Masná Slámová,Nedomová,Šenková,Masná | ACJBR | 3:51.44 | ||||||||||||||||
2 | Švabíková,Brzicová,Kokojanová, Švabíková,Brzicová,Kokojanová, | UHHRA | 3:53.78 | ||||||||||||||||
3 | Šebková,Fischerová,Polívková,N Šebková,Fischerová,Polívková,N | SPPR4 | 3:54.12 | ||||||||||||||||
4 | Petrová,Matoušková,Racková,Šat Petrová,Matoušková,Racková,Šat | SOKCB | 3:55.70 | ||||||||||||||||
5 | Horníčková,Veselá,Jirásková,Ba Horníčková,Veselá,Jirásková,Ba | SLAPR | 3:56.12 | ||||||||||||||||
6 | Šourková,Bacílková,Hradečná,Má Šourková,Bacílková,Hradečná,Má | JESPR | 4:06.88 | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
skok vysoký - Junioři
(so, 5.7.2003) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jaroslav BábaJaroslav Bába
VITKO |
84 | 2.20 | ||||||||||||||||
2 |
Lukáš HejretLukáš Hejret
STBOL |
84 | 2.05 | ||||||||||||||||
Jakub GenžaJakub Genža
OLYPR |
81 | MS(2.00) | |||||||||||||||||
Ondřej BalcarOndřej Balcar
OLYPR |
81 | MS(2.00) | |||||||||||||||||
3 |
Jan DočkalJan Dočkal
DUKPR |
85 | 1.95 | ||||||||||||||||
3 |
Ondřej MarekOndřej Marek
AKLOL |
84 | 1.95 | ||||||||||||||||
5 |
Filip RýglFilip Rýgl
AFKPA |
84 | 1.90 | ||||||||||||||||
6 |
Petr HogelPetr Hogel
AKLOL |
84 | 1.85 | ||||||||||||||||
6 |
Petr KlusPetr Klus
TJVME |
85 | 1.85 | ||||||||||||||||
8 |
Miroslav ZikmundMiroslav Zikmund
NVCEL |
84 | 1.85 | ||||||||||||||||
Jakub BartončíkJakub Bartončík
TJVME |
85 | 0.00 | |||||||||||||||||
Václav KarnetVáclav Karnet
VITKO |
85 | 0.00 | |||||||||||||||||
Jan SobotkaJan Sobotka
MLBOL |
85 | 0.00 | |||||||||||||||||
Jan SvobodaJan Svoboda
PROST |
85 | 0.00 | |||||||||||||||||
Daniel VeselýDaniel Veselý
USKPR |
84 | 0.00 | |||||||||||||||||
Josef VopařilJosef Vopařil
ACPAR |
85 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
skok vysoký - Juniorky
(so, 5.7.2003) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Blanka PovolnáBlanka Povolná
TABOR |
84 | 1.78 | ||||||||||||||||
2 |
Iva MoravcováIva Moravcová
JACBR |
85 | 1.75 | ||||||||||||||||
3 |
Jitka MoudráJitka Moudrá
KVARY |
85 | 1.65 | ||||||||||||||||
4 |
Markéta NevrklováMarkéta Nevrklová
JUNBR |
85 | 1.60 | ||||||||||||||||
5 |
Lucie MižďochováLucie Mižďochová
VITKO |
85 | 1.60 | ||||||||||||||||
6 |
Jana TučkováJana Tučková
KOLIN |
85 | 1.60 | ||||||||||||||||
7 |
Alena PavlováAlena Pavlová
AKMOS |
85 | 1.55 | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
skok o tyči - Junioři
(so, 5.7.2003) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Lukáš BechyněLukáš Bechyně
USKPR |
83 | MS (4.95) | |||||||||||||||||
1 |
Jan DočkalJan Dočkal
DUKPR |
85 | 4.80 | ||||||||||||||||
2 |
Jakub BöhmJakub Böhm
SOKOP |
84 | 4.60 | ||||||||||||||||
3 |
Břetislav ValaBřetislav Vala
TZTRI |
84 | 4.20 | ||||||||||||||||
4 |
Lukáš KvačekLukáš Kvaček
ACPAR |
85 | 4.20 | ||||||||||||||||
5 |
Jakub ForejtJakub Forejt
ACPAR |
85 | 4.20 | ||||||||||||||||
6 |
Vladimír ŠatavaVladimír Šatava
SGJAB |
85 | 4.00 | ||||||||||||||||
6 |
Zdeněk PřibylaZdeněk Přibyla
SOKOP |
84 | 4.00 | ||||||||||||||||
8 |
Ondřej ChládekOndřej Chládek
SPAUL |
85 | 4.00 | ||||||||||||||||
Jakub NovotnýJakub Novotný
SNLIB |
85 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
skok o tyči - Juniorky
(so, 5.7.2003) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Zdena BezůškováZdena Bezůšková
CEJKO |
84 | 3.40 | ||||||||||||||||
2 |
Kristýna SlanařováKristýna Slanařová
USKPR |
85 | 3.40 | ||||||||||||||||
3 |
Jitka SmržováJitka Smržová
SLAPR |
85 | 3.20 | ||||||||||||||||
4 |
Pavlína OlivováPavlína Olivová
SPAUL |
84 | 3.20 | ||||||||||||||||
4 |
Barbora StejskalováBarbora Stejskalová
USKPR |
85 | 3.20 | ||||||||||||||||
Ludmila SýkorováLudmila Sýkorová
CEJKO |
85 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
skok daleký - Junioři
(so, 5.7.2003) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Michal ČadaMichal Čada
TJKLA |
85 | 7.23 2,300 m/s | ||||||||||||||||
2 |
Adam JelínekAdam Jelínek
HKRAL |
85 | 7.20 0,600 m/s | ||||||||||||||||
3 |
Jakub TomoszekJakub Tomoszek
TZTRI |
85 | 6.96 3,100 m/s | ||||||||||||||||
4 |
Adam ToufarAdam Toufar
AKZLI |
84 | 6.89 0,400 m/s | ||||||||||||||||
5 |
Martin JírekMartin Jírek
ACPAR |
85 | 6.82 2,200 m/s | ||||||||||||||||
6 |
Martin VachataMartin Vachata
KAKLA |
85 | 6.69 2,500 m/s | ||||||||||||||||
7 |
Josef VopařilJosef Vopařil
ACPAR |
85 | 6.68 -1,800 m/s | ||||||||||||||||
8 |
Marian CiencialaMarian Cienciala
TZTRI |
85 | 6.57 0,400 m/s | ||||||||||||||||
9 |
Jaroslav VovesJaroslav Voves
DUKPR |
84 | 6.56 -0,500 m/s | ||||||||||||||||
10 |
Petr OgounPetr Ogoun
STBOL |
84 | 6.51 -1,000 m/s | ||||||||||||||||
11 |
Petr LacinaPetr Lacina
SLAPR |
85 | 6.41 0,900 m/s | ||||||||||||||||
12 |
Jakub NovotnýJakub Novotný
SNLIB |
85 | 6.30 1,000 m/s | ||||||||||||||||
13 |
Jiří KlinerJiří Kliner
DUKOV |
84 | 6.29 1,100 m/s | ||||||||||||||||
14 |
Martin UrlichMartin Urlich
KOLIN |
84 | 6.18 0,400 m/s | ||||||||||||||||
Michal ČiernikMichal Čiernik
SLAPR |
85 | DNP | |||||||||||||||||
Tomáš PovolnýTomáš Povolný
SLAPR |
85 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
skok daleký - Juniorky
(so, 5.7.2003) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Eva VaidováEva Vaidová
AKLOL |
85 | 5.80 2,700 m/s | ||||||||||||||||
2 |
Gabriela VaculováGabriela Vaculová
BOROV |
85 | 5.71 0,600 m/s | ||||||||||||||||
3 |
Ivana DupalováIvana Dupalová
JUNBR |
84 | 5.56 0,800 m/s | ||||||||||||||||
4 |
Monika HradilováMonika Hradilová
KROME |
85 | 5.35 0,800 m/s | ||||||||||||||||
5 |
Zoja JakešováZoja Jakešová
TZTRI |
85 | 5.33 -1,400 m/s | ||||||||||||||||
6 |
Martina PolákováMartina Poláková
TYNOR |
85 | 5.29 -1,900 m/s | ||||||||||||||||
7 |
Petra BlovskáPetra Blovská
SLAPR |
85 | 5.16 0,000 m/s | ||||||||||||||||
8 |
Markéta NevrklováMarkéta Nevrklová
JUNBR |
85 | 5.15 1,000 m/s | ||||||||||||||||
9 |
Lucie DrhovskáLucie Drhovská
4DVCB |
85 | 4.94 0,000 m/s | ||||||||||||||||
10 |
Iva SchallerováIva Schallerová
JUNBR |
85 | 4.83 1,500 m/s | ||||||||||||||||
11 |
Veronika DörrováVeronika Dörrová
SNLIB |
85 | 4.81 1,200 m/s | ||||||||||||||||
12 |
Eva HamplováEva Hamplová
LITVI |
85 | 4.63 0,700 m/s | ||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
trojskok - Junioři
(so, 5.7.2003) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Miron MutyabaMiron Mutyaba
MOSBR |
81 | MS(15.58) | |||||||||||||||||
1 |
Jaroslav BábaJaroslav Bába
VITKO |
84 | 15.32 0,500 m/s | ||||||||||||||||
2 |
Jakub HůrkaJakub Hůrka
AKMOS |
85 | 14.96 2,300 m/s | ||||||||||||||||
3 |
Evžen ŠulcEvžen Šulc
AFKCR |
84 | 14.44 0,600 m/s | ||||||||||||||||
4 |
Martin ČerveňMartin Červeň
VITKO |
84 | 14.38 1,900 m/s | ||||||||||||||||
5 |
Petr LacinaPetr Lacina
SLAPR |
85 | 14.27 0,100 m/s | ||||||||||||||||
6 |
Martin JírekMartin Jírek
ACPAR |
85 | 13.97 2,400 m/s | ||||||||||||||||
7 |
Martin VachataMartin Vachata
KAKLA |
85 | 13.91 1,700 m/s | ||||||||||||||||
8 |
Vojtěch KučeraVojtěch Kučera
AFKPA |
85 | 13.64 -1,500 m/s | ||||||||||||||||
9 |
Adam JelínekAdam Jelínek
HKRAL |
85 | 13.62 1,300 m/s | ||||||||||||||||
10 |
Miroslav ŠtěpánekMiroslav Štěpánek
JABPJ |
85 | 13.61 -0,700 m/s | ||||||||||||||||
11 |
Jan KotroušJan Kotrouš
ACKSP |
85 | 13.34 1,100 m/s | ||||||||||||||||
12 |
Jakub NovotnýJakub Novotný
SNLIB |
85 | 13.30 -1,300 m/s | ||||||||||||||||
13 |
Václav KarnetVáclav Karnet
VITKO |
85 | 13.22 -0,900 m/s | ||||||||||||||||
Zdeněk PřibylaZdeněk Přibyla
SOKOP |
84 | 0.00 | |||||||||||||||||
Michal ČiernikMichal Čiernik
SLAPR |
85 | DNP | |||||||||||||||||
Josef VopařilJosef Vopařil
ACPAR |
85 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 17 závodníků |
trojskok - Juniorky
(so, 5.7.2003) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Eva VaidováEva Vaidová
AKLOL |
85 | 12.41 0,800 m/s | ||||||||||||||||
2 |
Veronika NavrátíkováVeronika Navrátíková
OLYPR |
83 | 12.15 -2,100 m/s | ||||||||||||||||
3 |
Gabriela VaculováGabriela Vaculová
BOROV |
85 | 12.13 -1,600 m/s | ||||||||||||||||
4 |
Iva SchallerováIva Schallerová
JUNBR |
85 | 11.09 -0,600 m/s | ||||||||||||||||
5 |
Markéta NevrklováMarkéta Nevrklová
JUNBR |
85 | 11.02 -1,400 m/s | ||||||||||||||||
6 |
Petra KubátováPetra Kubátová
SOPLZ |
84 | 10.92 -0,100 m/s | ||||||||||||||||
7 |
Monika HradilováMonika Hradilová
KROME |
85 | 10.78 -0,400 m/s | ||||||||||||||||
8 |
Lucie VadlejchováLucie Vadlejchová
ACKSP |
85 | 10.37 -2,100 m/s | ||||||||||||||||
9 |
Lucie DrhovskáLucie Drhovská
4DVCB |
85 | 10.20 1,600 m/s | ||||||||||||||||
10 |
Eva HamplováEva Hamplová
LITVI |
85 | 10.05 -1,700 m/s | ||||||||||||||||
11 |
Terezie ČančíkováTerezie Čančíková
ACCLI |
85 | 10.04 -1,200 m/s | ||||||||||||||||
12 |
Lenka VáňováLenka Váňová
SKCAS |
84 | 9.78 -2,500 m/s | ||||||||||||||||
Veronika DörrováVeronika Dörrová
SNLIB |
85 | DNP | |||||||||||||||||
Marcela OpatřilováMarcela Opatřilová
JUNBR |
84 | DNP | |||||||||||||||||
Martina PolákováMartina Poláková
TYNOR |
85 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
vrh koulí 4kg - Juniorky
(so, 5.7.2003) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kateřina MarešováKateřina Marešová
JICIN |
84 | 13.32 | ||||||||||||||||
2 |
Barbora UngermannováBarbora Ungermannová
SGJAB |
85 | 13.05 | ||||||||||||||||
3 |
Lenka LedvinováLenka Ledvinová
DOMAZ |
85 | 12.94 | ||||||||||||||||
4 |
Olga KrejčováOlga Krejčová
AKMOS |
85 | 12.35 | ||||||||||||||||
5 |
Kateřina DufkováKateřina Dufková
JICIN |
85 | 11.88 | ||||||||||||||||
6 |
Romana GrómanováRomana Grómanová
VITKO |
84 | 11.71 | ||||||||||||||||
7 |
Eliška StaňkováEliška Staňková
SOPLZ |
84 | 11.57 | ||||||||||||||||
8 |
Petra PavelkováPetra Pavelková
TYNOR |
84 | 11.03 | ||||||||||||||||
9 |
Lucie RösslerováLucie Rösslerová
KOLIN |
84 | 10.67 | ||||||||||||||||
10 |
Kateřina VozobulováKateřina Vozobulová
4DVCB |
85 | 10.23 | ||||||||||||||||
Lucie VadlejchováLucie Vadlejchová
ACKSP |
85 | 00.00 | |||||||||||||||||
Zuzana KuklováZuzana Kuklová
LIAZJ |
84 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
vrh koulí 6kg - Junioři
(so, 5.7.2003) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan WernerJan Werner
SLAPR |
84 | 17.64 | ||||||||||||||||
2 |
Jan MarcellJan Marcell
UNIBR |
85 | 15.98 | ||||||||||||||||
3 |
Pavel HonalPavel Honal
STBOL |
85 | 15.70 | ||||||||||||||||
4 |
Michal FialaMichal Fiala
KAKLA |
85 | 15.65 | ||||||||||||||||
5 |
Miroslav JůzaMiroslav Jůza
LITOM |
84 | 14.65 | ||||||||||||||||
6 |
Pavel MinaschekPavel Minaschek
AKLOL |
85 | 14.39 | ||||||||||||||||
7 |
Jan BukáčekJan Bukáček
KOLIN |
84 | 14.01 | ||||||||||||||||
8 |
Marek FrantaMarek Franta
TJCHO |
85 | 13.84 | ||||||||||||||||
9 |
Zbyněk HalířZbyněk Halíř
MLBOL |
85 | 13.59 | ||||||||||||||||
10 |
Pavel VavříčekPavel Vavříček
ACHAV |
84 | 13.23 | ||||||||||||||||
11 |
Lukáš VavruškaLukáš Vavruška
STBOL |
85 | 13.11 | ||||||||||||||||
12 |
Lukáš UmlaufLukáš Umlauf
KAKLA |
84 | 13.07 | ||||||||||||||||
13 |
Roman HorkýRoman Horký
SNLIB |
84 | 13.07 | ||||||||||||||||
14 |
Oldřich ŠmejckýOldřich Šmejcký
SLAPR |
84 | 12.47 | ||||||||||||||||
Zdeněk LamačZdeněk Lamač
SPPR4 |
84 | DNP | |||||||||||||||||
Michal MesarčMichal Mesarč
SOKCB |
84 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
hod diskem 1kg - Juniorky
(so, 5.7.2003) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kateřina DufkováKateřina Dufková
JICIN |
85 | 44.31 | ||||||||||||||||
2 |
Kateřina MarešováKateřina Marešová
JICIN |
84 | 42.87 | ||||||||||||||||
3 |
Barbora UngermannováBarbora Ungermannová
SGJAB |
85 | 40.33 | ||||||||||||||||
4 |
Alena PejškováAlena Pejšková
JUNBR |
84 | 39.40 | ||||||||||||||||
5 |
Romana GrómanováRomana Grómanová
VITKO |
84 | 39.33 | ||||||||||||||||
6 |
Zuzana KuklováZuzana Kuklová
LIAZJ |
84 | 38.90 | ||||||||||||||||
7 |
Eliška StaňkováEliška Staňková
SOPLZ |
84 | 35.93 | ||||||||||||||||
8 |
Olga KrejčováOlga Krejčová
AKMOS |
85 | 35.58 | ||||||||||||||||
9 |
Martina KozelkováMartina Kozelková
TJRUM |
84 | 32.88 | ||||||||||||||||
10 |
Jitka HoškováJitka Hošková
KROME |
85 | 32.21 | ||||||||||||||||
Lenka LedvinováLenka Ledvinová
DOMAZ |
85 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
hod diskem 1,75kg - Junioři
(so, 5.7.2003) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan WernerJan Werner
SLAPR |
84 | 51.06 | ||||||||||||||||
2 |
Pavel HonalPavel Honal
STBOL |
85 | 49.87 | ||||||||||||||||
3 |
Michal FialaMichal Fiala
KAKLA |
85 | 48.88 | ||||||||||||||||
Leo ArťuchovLeo Arťuchov
RUS |
84 | MS(47.93) | |||||||||||||||||
5 |
Zdeněk PekařZdeněk Pekař
LITOM |
84 | 44.00 | ||||||||||||||||
6 |
Jiří KlinerJiří Kliner
DUKOV |
84 | 43.04 | ||||||||||||||||
7 |
Tomáš SlámaTomáš Sláma
NPAKA |
85 | 40.77 | ||||||||||||||||
8 |
Jan BukáčekJan Bukáček
KOLIN |
84 | 39.53 | ||||||||||||||||
9 |
Pavel VilímekPavel Vilímek
HKRAL |
85 | 39.44 | ||||||||||||||||
10 |
Pavel MinaschekPavel Minaschek
AKLOL |
85 | 39.15 | ||||||||||||||||
11 |
Oldřich ŠmejckýOldřich Šmejcký
SLAPR |
84 | 37.45 | ||||||||||||||||
12 |
Lubomír PilchLubomír Pilch
PACOV |
85 | 37.41 | ||||||||||||||||
13 |
Lukáš UmlaufLukáš Umlauf
KAKLA |
84 | 35.21 | ||||||||||||||||
Jan MarcellJan Marcell
UNIBR |
85 | 0.00 | |||||||||||||||||
Lukáš VavruškaLukáš Vavruška
STBOL |
85 | 0.00 | |||||||||||||||||
Michal MesarčMichal Mesarč
SOKCB |
84 | DNP | |||||||||||||||||
Jakub NovotnýJakub Novotný
SNLIB |
85 | DNP | |||||||||||||||||
Ondřej PetrOndřej Petr
MOSBR |
84 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 18 závodníků |
hod kladivem 4kg - Juniorky
(so, 5.7.2003) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lenka LedvinováLenka Ledvinová
DOMAZ |
85 | 56.67 | ||||||||||||||||
2 |
Šárka ŠmirausováŠárka Šmirausová
AFKPA |
84 | 52.35 | ||||||||||||||||
3 |
Romana GrómanováRomana Grómanová
VITKO |
84 | 48.73 | ||||||||||||||||
4 |
Barbora UngermannováBarbora Ungermannová
SGJAB |
85 | 42.68 | ||||||||||||||||
5 |
Olga KrejčováOlga Krejčová
AKMOS |
85 | 42.56 | ||||||||||||||||
6 |
Eliška KultováEliška Kultová
TRUTN |
85 | 41.75 | ||||||||||||||||
7 |
Zuzana NajmanováZuzana Najmanová
MLBOL |
85 | 36.74 | ||||||||||||||||
8 |
Monika ProcházkováMonika Procházková
STBOL |
84 | 36.06 | ||||||||||||||||
9 |
Radka MarekováRadka Mareková
AFKPA |
84 | 33.54 | ||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
hod kladivem 6kg - Junioři
(so, 5.7.2003) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Michal FialaMichal Fiala
KAKLA |
85 | 66.32 | ||||||||||||||||
2 |
Martin JanotaMartin Janota
VITKO |
84 | 60.74 | ||||||||||||||||
3 |
Jan KovářJan Kovář
ACTUR |
85 | 60.58 | ||||||||||||||||
4 |
Filip PechánekFilip Pechánek
KAKLA |
84 | 56.99 | ||||||||||||||||
5 |
Vít ŠkutaVít Škuta
KAKLA |
84 | 54.63 | ||||||||||||||||
6 |
Jan MikulášekJan Mikulášek
SGJAB |
85 | 54.48 | ||||||||||||||||
7 |
Jan WernerJan Werner
SLAPR |
84 | 53.33 | ||||||||||||||||
8 |
Tomáš FlamíkTomáš Flamík
AFKPA |
85 | 46.04 | ||||||||||||||||
9 |
Roman HorkýRoman Horký
SNLIB |
84 | 45.82 | ||||||||||||||||
11 |
Leo ArťuchovLeo Arťuchov
RUS |
84 | MS (43.80) | ||||||||||||||||
10 |
Lukáš UmlaufLukáš Umlauf
KAKLA |
84 | 41.02 | ||||||||||||||||
Petr KouckýPetr Koucký
AFKPA |
85 | 0.00 | |||||||||||||||||
Tomáš GreňTomáš Greň
KARVI |
84 | DNP | |||||||||||||||||
Ondřej PetrOndřej Petr
MOSBR |
84 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
hod oštěpem 600g - Juniorky
(so, 5.7.2003) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Andrea KvětováAndrea Květová
OLYPR |
84 | 47.42 | ||||||||||||||||
2 |
Lenka LantováLenka Lantová
NMMET |
85 | 47.09 | ||||||||||||||||
3 |
Lenka MilošováLenka Milošová
AKZLI |
85 | 42.52 | ||||||||||||||||
4 |
Hana PrudilováHana Prudilová
AKLOL |
85 | 42.19 | ||||||||||||||||
5 |
Jitka MoudráJitka Moudrá
KVARY |
85 | 38.69 | ||||||||||||||||
6 |
Petra PavelkováPetra Pavelková
TYNOR |
84 | 37.56 | ||||||||||||||||
7 |
Marie VríčanováMarie Vríčanová
ACHAV |
85 | 37.30 | ||||||||||||||||
8 |
Eliška StaňkováEliška Staňková
SOPLZ |
84 | 36.86 | ||||||||||||||||
9 |
Kateřina BajerováKateřina Bajerová
KOLIN |
85 | 35.42 | ||||||||||||||||
10 |
Eliška KultováEliška Kultová
TRUTN |
85 | 34.30 | ||||||||||||||||
11 |
Marcela OpatřilováMarcela Opatřilová
JUNBR |
84 | 28.01 | ||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
hod oštěpem 800g - Junioři
(so, 5.7.2003) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan SyrovátkoJan Syrovátko
AFKPA |
85 | 65.21 | ||||||||||||||||
2 |
Tomáš SlámaTomáš Sláma
NPAKA |
85 | 61.72 | ||||||||||||||||
3 |
Jakub KyptaJakub Kypta
LIAZJ |
84 | 60.68 | ||||||||||||||||
4 |
Jiří NovákJiří Novák
PROST |
84 | 56.19 | ||||||||||||||||
5 |
Pavel VavříčekPavel Vavříček
ACHAV |
84 | 56.05 | ||||||||||||||||
6 |
Tomáš PužmanTomáš Pužman
KAKLA |
84 | 53.38 | ||||||||||||||||
7 |
Michael BražinaMichael Bražina
SOKCB |
84 | 51.72 | ||||||||||||||||
8 |
Tomáš LechnerTomáš Lechner
UNIBR |
85 | 51.27 | ||||||||||||||||
9 |
Lubomír PilchLubomír Pilch
PACOV |
85 | 50.07 | ||||||||||||||||
10 |
Martin KopečekMartin Kopeček
HKRAL |
85 | 46.62 | ||||||||||||||||
11 |
Vladimír LachmanVladimír Lachman
MLBOL |
84 | 43.36 | ||||||||||||||||
Michal JanoušekMichal Janoušek
MOSBR |
85 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
chůze dráha 10000 m - Junioři (Finále)
Finále (so, 5.7.2003) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Karty | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří ChaloupkaJiří Chaloupka | 85 | NPAKA | 47:51.00 | |||||||||||||||
2 | Patrik HlavsaPatrik Hlavsa | 84 | NPAKA | 50:30.40 | |||||||||||||||
3 | Stanislav HermanStanislav Herman | 85 | NPAKA | 50:45.00 | |||||||||||||||
Antonín KozelkaAntonín Kozelka | 85 | TJRUM | DQ | ||||||||||||||||
Petr OzaniakPetr Ozaniak | 85 | VITKO | DNF | ||||||||||||||||
Michal VikerMichal Viker | 85 | LIAZJ | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
chůze dráha 10000 m - Juniorky (Finále)
Finále (so, 5.7.2003) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Karty | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martina RuckáMartina Rucká | 85 | SOKOP | 1:08:59.50 | |||||||||||||||
2 | Milena ČernáMilena Černá | 85 | BILIN | 1:22:33.40 | |||||||||||||||
Karolina MachováKarolina Machová | 85 | SOPLZ | DQ | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |