výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo městského přeboru družstev juniorek a dorostenek

Praha (19. 6. 2006)

100 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (po, 19.6.2006) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Monika TáborskáMonika Táborská 88 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.25 11.00
2 Aneta PecnováAneta Pecnová 88 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 12.93 9.00
3 Kristýna CílkováKristýna Cílková 88 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 12.96 8.00
4 Petra MatějkováPetra Matějková 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 13.00 7.00
5 Hana JanotováHana Janotová 90 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 13.07 6.00
6 Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13.09 5.00
7 Eliška ŠípováEliška Šípová 88 USK PrahaUSK Praha 14.23
8 Monika MiškovskáMonika Miškovská 90 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha DNP
Poznámky:
vítr + 2.0
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (po, 19.6.2006) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka YonováLenka Yonová 88 USK PrahaUSK Praha 13.14 4.00
2 Michaela MaškováMichaela Mašková 88 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13.36 3.00
3 Aneta HirschováAneta Hirschová 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13.42 2.00
4 Jana HamplováJana Hamplová 87 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 13.62
5 Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 13.64
6 Dominika FremrováDominika Fremrová 88 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 13.78
7 Zuzana KrchováZuzana Krchová 90 USK PrahaUSK Praha 14.46
MB Martina BakičováMartina Bakičová 89 USK PrahaUSK Praha 13.05
Poznámky:
vítr + 0.8
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (po, 19.6.2006) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora RichterováBarbora Richterová 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 13.58
2 Klára KyndlováKlára Kyndlová 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13.59
3 Šárka BuranskáŠárka Buranská 89 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 13.61
4 Tereza RyzákováTereza Ryzáková 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13.68
5 Kristýna SkřenkováKristýna Skřenková 89 USK PrahaUSK Praha 13.77
6 Monika ChudáčkováMonika Chudáčková 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 14.31
7 Veronika KučerováVeronika Kučerová 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNP
Jana ČervenkováJana Červenková 89 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha DNP
Poznámky:
vítr + 0.5
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (po, 19.6.2006) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta PřibylováAneta Přibylová 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13.99
2 Marie MašínováMarie Mašínová 88 USK PrahaUSK Praha 14.36
3 Zuzana KrchováZuzana Krchová 90 USK PrahaUSK Praha DNP
Alena BočkováAlena Bočková 90 USK PrahaUSK Praha DNP
Tereza HoráčkováTereza Horáčková 89 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha DNP
Poznámky:
vítr + 0.6
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (po, 19.6.2006) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna PokornáAnna Pokorná 87 USK PrahaUSK Praha 13.46 1.00
2 Anna KoubováAnna Koubová 90 USK PrahaUSK Praha 14.40
3 Zlata KunčickáZlata Kunčická 89 USK PrahaUSK Praha 14.68
4 Oldřiška ProkopováOldřiška Prokopová 88 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 DNP
Poznámky:
vítr + 1.8
Celkem 4 závodníků

100 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (po, 19.6.2006) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina FrabšováKateřina Frabšová 90 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 12.94 7.00
2 Anna ZimováAnna Zimová 89 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 12.95 5.00
3 Kateřina PetrlíkováKateřina Petrlíková 89 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 13.32 4.00
4 Eva SvobodováEva Svobodová 90 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 13.57 3.00
5 Markéta AdamováMarkéta Adamová 89 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 13.61 2.00
6 Tereza RudováTereza Rudová 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 14.08
7 Michaela ČamborováMichaela Čamborová 89 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha DNP
Poznámky:
vítr + 1.5
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (po, 19.6.2006) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MB Zuzana KubicováZuzana Kubicová 89 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 13.08
2 Lenka KřenkováLenka Křenková 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 13.89 1.00
3 Barbora NovotnáBarbora Novotná 89 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 14.23
4 Klára BuřilováKlára Buřilová 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 14.50
Poznámky:
vítr + 0.9
Celkem 4 závodníků