výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR mužů a žen na dráze

Olomouc (11. - 13. 7. 2003)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (pá, 11.7.2003) Vítr: 2,400 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří VojtíkJiří Vojtík 81 OLYPROLYPR 10.46
2 Pavel ŠromPavel Šrom 76 OTROKOTROK 10.81
3 Martin DudaMartin Duda 75 USKPRUSKPR 10.85
4 Radek ŠvehlaRadek Švehla 85 SUMPESUMPE 10.95
5 Ondřej BendaOndřej Benda 85 SPPR4SPPR4 11.12
6 Antonín MolekAntonín Molek 81 VITKOVITKO 11.22
7 Tomáš ObdržalTomáš Obdržal 82 SKPNBSKPNB 11.62
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (pá, 11.7.2003) Vítr: 1,600 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rostislav ŠulcRostislav Šulc 81 SPPR4SPPR4 10.69
2 Ondřej KozlovskýOndřej Kozlovský 82 HRANIHRANI 10.76
3 Martin BřeňMartin Břeň 78 DUKPRDUKPR 10.95
4 Lukáš JanoštíkLukáš Janoštík 84 OTROKOTROK 11.05
5 Jiří KachelJiří Kachel 84 VITKOVITKO 11.16
6 Petr KrejčíPetr Krejčí 80 OLYPROLYPR 11.16
6 Jakub ŠmejcJakub Šmejc 83 LITOMLITOM 11.19
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (pá, 11.7.2003) Vítr: 2,300 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Milan NovotnýMilan Novotný 84 KVARYKVARY 10.73
2 Martin VokounMartin Vokoun 76 MLBOLMLBOL 11.04
3 Michal KřivohlavýMichal Křivohlavý 81 CASLACASLA 11.05
4 Jaroslav PospíšilJaroslav Pospíšil 73 OTROKOTROK 11.07
5 Tomáš ZumrTomáš Zumr 82 DUKPRDUKPR 11.08
6 Karel KolečkoKarel Kolečko 72 SPPR4SPPR4 11.11
7 David VrbaDavid Vrba 81 USKPRUSKPR 11.20
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (pá, 11.7.2003) Vítr: 0,900 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan StokláskaJan Stokláska 83 SLAPRSLAPR 10.73
2 Jan KritzbachJan Kritzbach 79 AKMOSAKMOS 10.85
3 Jaroslav VondřejcJaroslav Vondřejc 83 NMMETNMMET 10.88
4 Jan RomanJan Roman 83 DUKPRDUKPR 11.09
5 Radek MasařRadek Masař 84 HRANIHRANI 11.19
6 Jiří OpravilJiří Opravil 83 OTROKOTROK 11.23
Ondřej KubalaOndřej Kubala 85 VITKOVITKO DNP
Celkem 7 závodníků

100 m - Muži (Finále)

Finále (pá, 11.7.2003) Vítr: 2,700 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří VojtíkJiří Vojtík 81 OLYPROLYPR 10.38
2 Milan NovotnýMilan Novotný 84 KVARYKVARY 10.50
3 Rostislav ŠulcRostislav Šulc 81 SPPR4SPPR4 10.56
4 Jan StokláskaJan Stokláska 83 SLAPRSLAPR 10.67
5 Ondřej KozlovskýOndřej Kozlovský 82 HRANIHRANI 10.67
6 Jan KritzbachJan Kritzbach 79 AKMOSAKMOS 10.81
7 Martin DudaMartin Duda 75 USKPRUSKPR 10.85
8 Pavel ŠromPavel Šrom 76 OTROKOTROK 11.13
Celkem 8 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (pá, 11.7.2003) Vítr: 1,900 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana BenešováHana Benešová 75 USKPRUSKPR 12.10
2 Jana ŠmídováJana Šmídová 82 SKPLZSKPLZ 12.15
3 Pavla HřivnováPavla Hřivnová 86 AKLOLAKLOL 12.17
4 Kateřina LíbalováKateřina Líbalová 83 KAKLAKAKLA 12.25
5 Lenka LepičováLenka Lepičová 86 SOPLZSOPLZ 12.51
6 Bohuslava VáňováBohuslava Váňová 84 CECCBCECCB 12.77
7 Alžběta KudelováAlžběta Kudelová 83 KOTPRKOTPR 12.91
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (pá, 11.7.2003) Vítr: 3,000 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza KoškováTereza Košková 78 USKPRUSKPR 11.76
2 Pavlína DlouháPavlína Dlouhá 73 SPAPRSPAPR 11.99
3 Kristýna ŠubrtováKristýna Šubrtová 82 CASLACASLA 12.21
4 Zoja JakešováZoja Jakešová 85 TZTRITZTRI 12.34
5 Jarmila PtáčníkováJarmila Ptáčníková 83 SPAULSPAUL 12.36
6 Martina ŠtréblováMartina Štréblová 77 LITVILITVI 12.58
Kateřina ČechováKateřina Čechová 88 ACJBRACJBR DNP
Celkem 7 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále (pá, 11.7.2003) Vítr: 1,800 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza KoškováTereza Košková 78 USKPRUSKPR 11.73
2 Hana BenešováHana Benešová 75 USKPRUSKPR 11.76
3 Pavlína DlouháPavlína Dlouhá 73 SPAPRSPAPR 11.97
4 Kristýna ŠubrtováKristýna Šubrtová 82 CASLACASLA 12.08
5 Pavla HřivnováPavla Hřivnová 86 AKLOLAKLOL 12.14
6 Jana ŠmídováJana Šmídová 82 SKPLZSKPLZ 12.24
7 Kateřina LíbalováKateřina Líbalová 83 KAKLAKAKLA 12.29
8 Zoja JakešováZoja Jakešová 85 TZTRITZTRI 12.40
Celkem 8 závodníků

200 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (pá, 11.7.2003) Vítr: 0,000 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří VojtíkJiří Vojtík 81 OLYPROLYPR 21.01
2 Michal KřivohlavýMichal Křivohlavý 81 CASLACASLA 22.18
3 Tomáš NixTomáš Nix 82 HKRALHKRAL 22.46
4 Jaroslav VondřejcJaroslav Vondřejc 83 NMMETNMMET 22.70
5 Antonín MolekAntonín Molek 81 VITKOVITKO 22.83
6 Tomáš KaplanTomáš Kaplan 83 USKPRUSKPR 23.12
7 Petr ŠtefanPetr Štefan 76 VINPRVINPR 23.24
Jan KritzbachJan Kritzbach 79 AKMOSAKMOS DNF
1 Jiří VojtíkJiří Vojtík 81 OLYPROLYPR 21.01
Celkem 9 závodníků
Rozběh 2 (pá, 11.7.2003) Vítr: 0,000 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan MazanecJan Mazanec 82 DOMAZDOMAZ 21.64
2 Jan StokláskaJan Stokláska 83 SLAPRSLAPR 22.05
3 Jaroslav ČechJaroslav Čech 82 AKMOSAKMOS 22.09
4 Ondřej KozlovskýOndřej Kozlovský 82 HRANIHRANI 22.54
5 Martin VokounMartin Vokoun 76 MLBOLMLBOL 22.75
6 Marek VítaMarek Víta 81 TABORTABOR 22.88
7 Jaroslav JanišJaroslav Janiš 84 USKPRUSKPR 23.14
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (pá, 11.7.2003) Vítr: -0,600 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rudolf GötzRudolf Götz 83 SLAPRSLAPR 21.94
2 Jan RomanJan Roman 83 DUKPRDUKPR 22.83
3 Petr HrabovskýPetr Hrabovský 81 UNIBRUNIBR 22.84
4 Radek ŠvehlaRadek Švehla 85 SUMPESUMPE 22.90
5 Jan PrůchaJan Průcha 83 SPAPRSPAPR 23.42
6 Radek MasařRadek Masař 84 HRANIHRANI 23.49
Richard SynekRichard Synek 84 DOMAZDOMAZ DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (pá, 11.7.2003) Vítr: -0,200 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rostislav ŠulcRostislav Šulc 81 SPPR4SPPR4 22.29
2 Martin DudaMartin Duda 75 USKPRUSKPR 22.53
3 Jan SchillerJan Schiller 85 SLAPRSLAPR 22.63
4 Lukáš VojtekLukáš Vojtek 78 AKZLIAKZLI 22.70
5 Jakub ŠmejcJakub Šmejc 83 LITOMLITOM 22.98
6 Petr HatlmanPetr Hatlman 79 DOMAZDOMAZ 23.12
Filip KlvaňaFilip Klvaňa 77 MOSBRMOSBR DNP
Celkem 7 závodníků

200 m - Muži (Finále)

Finále (pá, 11.7.2003) Vítr: 0,900 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří VojtíkJiří Vojtík 81 OLYPROLYPR 20.82
2 Jan MazanecJan Mazanec 82 DOMAZDOMAZ 21.23
3 Rostislav ŠulcRostislav Šulc 81 SPPR4SPPR4 21.43
4 Rudolf GötzRudolf Götz 83 SLAPRSLAPR 21.54
5 Jaroslav ČechJaroslav Čech 82 AKMOSAKMOS 21.69
6 Jan StokláskaJan Stokláska 83 SLAPRSLAPR 21.78
7 Michal KřivohlavýMichal Křivohlavý 81 CASLACASLA 22.22
8 Tomáš NixTomáš Nix 82 HKRALHKRAL 22.28
Celkem 8 závodníků

200 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (pá, 11.7.2003) Vítr: -0,700 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana BenešováHana Benešová 75 USKPRUSKPR 25.04
2 Barbara SzlendakováBarbara Szlendaková 78 JUNBRJUNBR 25.26
3 Kateřina ČelišováKateřina Čelišová 76 SKPLZSKPLZ 25.71
4 Kristýna ŠubrtováKristýna Šubrtová 82 CASLACASLA 25.75
5 Bohuslava VáňováBohuslava Váňová 84 CECCBCECCB 25.94
6 Martina ŠtréblováMartina Štréblová 77 LITVILITVI 26.65
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (pá, 11.7.2003) Vítr: -0,300 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka OstravskáLenka Ostravská 79 USKPRUSKPR 24.85
2 Tereza KoškováTereza Košková 78 USKPRUSKPR 25.15
3 Lenka LepičováLenka Lepičová 86 SOPLZSOPLZ 25.52
4 Jana ŠmídováJana Šmídová 82 SKPLZSKPLZ 25.95
5 Petra ŠtěpánkováPetra Štěpánková 86 PACOVPACOV 26.03
6 Alžběta KudelováAlžběta Kudelová 83 KOTPRKOTPR 26.79
Celkem 6 závodníků

200 m - Ženy (Finále)

Finále (pá, 11.7.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana BenešováHana Benešová 75 USKPRUSKPR 24.08
2 Lenka OstravskáLenka Ostravská 79 USKPRUSKPR 24.32
3 Tereza KoškováTereza Košková 78 USKPRUSKPR 24.56
4 Barbara SzlendakováBarbara Szlendaková 78 JUNBRJUNBR 25.00
5 Kristýna ŠubrtováKristýna Šubrtová 82 CASLACASLA 25.29
6 Lenka LepičováLenka Lepičová 86 SOPLZSOPLZ 25.29
7 Kateřina ČelišováKateřina Čelišová 76 SKPLZSKPLZ 25.53
8 Bohuslava VáňováBohuslava Váňová 84 CECCBCECCB 25.82
Celkem 8 závodníků

400 m - Muži (Finále)

Finále (pá, 11.7.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav BláhaVáclav Bláha 80 SLAPRSLAPR 46.46
2 Filip KlvaňaFilip Klvaňa 77 MOSBRMOSBR 47.42
3 Jan HanzlJan Hanzl 78 KAKLAKAKLA 48.19
4 Jiří KmínekJiří Kmínek 82 DUKPRDUKPR 48.32
5 Jan VrbaJan Vrba 82 LIAZJLIAZJ 48.54
6 Petr ŠarapatkaPetr Šarapatka 77 SLAPRSLAPR 48.71
7 Jan PernicaJan Pernica 81 USKPRUSKPR 48.99
Richard SynekRichard Synek 84 DOMAZDOMAZ DNP
Celkem 8 závodníků

400 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (pá, 11.7.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav BláhaVáclav Bláha 80 SLAPRSLAPR 48.10
2 Jan PernicaJan Pernica 81 USKPRUSKPR 48.65
3 Richard SynekRichard Synek 84 DOMAZDOMAZ 48.96
4 Tomáš NixTomáš Nix 82 HKRALHKRAL 49.14
5 Jaroslav ČechJaroslav Čech 82 AKMOSAKMOS 49.66
6 Lukáš VojtekLukáš Vojtek 78 AKZLIAKZLI 50.00
7 Jan PrůchaJan Průcha 83 SPAPRSPAPR 50.48
8 Petr ŠtefanPetr Štefan 76 VINPRVINPR 50.56
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (pá, 11.7.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip KlvaňaFilip Klvaňa 77 MOSBRMOSBR 48.56
2 Jan VrbaJan Vrba 82 LIAZJLIAZJ 48.73
3 Petr ŠarapatkaPetr Šarapatka 77 SLAPRSLAPR 48.97
4 Libor HykešLibor Hykeš 83 DUKPRDUKPR 49.00
5 Petr PlecháčPetr Plecháč 84 MLBOLMLBOL 49.94
6 Marek VítaMarek Víta 81 TABORTABOR 50.35
7 Martin EšpandrMartin Ešpandr 76 VINPRVINPR 50.80
8 Martin BranišMartin Braniš 78 OLYPROLYPR 51.11
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (pá, 11.7.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan HanzlJan Hanzl 78 KAKLAKAKLA 48.84
2 Jiří KmínekJiří Kmínek 82 DUKPRDUKPR 49.22
3 Tomáš PodobaTomáš Podoba 83 SUMPESUMPE 49.39
4 Josef ŠrámekJosef Šrámek 82 DOMAZDOMAZ 49.86
5 Petr HrabovskýPetr Hrabovský 81 UNIBRUNIBR 49.90
6 Jakub MikšíkJakub Mikšík 84 AKLOLAKLOL 50.05
7 Jan VondřejcJan Vondřejc 83 NMMETNMMET 52.95
Josef BrýdaJosef Brýda 81 LIAZJLIAZJ DNP
Celkem 8 závodníků

400 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (pá, 11.7.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jitka BartoničkováJitka Bartoničková 85 SLAPRSLAPR 55.60
2 Martina MorawskaMartina Morawska 79 USKPRUSKPR 55.68
3 Drahomíra EidrnováDrahomíra Eidrnová 83 CASLACASLA 56.61
4 Lucie KoubkováLucie Koubková 81 SPPR4SPPR4 58.67
5 Veronika HovorkováVeronika Hovorková 80 KOLINKOLIN 58.95
Kateřina JatiováKateřina Jatiová 84 KVARYKVARY DNP
Michaela NováMichaela Nová 76 LIAZJLIAZJ DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (pá, 11.7.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eva FollnerováEva Follnerová 80 VITKOVITKO 55.14
2 Jitka BurianováJitka Burianová 77 OLYPROLYPR 56.25
3 Věra SuchomelováVěra Suchomelová 75 SPCASSPCAS 57.00
4 Eva JelínkováEva Jelínková 83 SPAPRSPAPR 57.47
5 Lucie BašťovanskáLucie Bašťovanská 85 LIAZJLIAZJ 57.72
6 Eva ŠlapákováEva Šlapáková 86 ACPARACPAR 58.74
7 Ester TschiedelováEster Tschiedelová 83 USKPRUSKPR 59.90
8 Lucie ŽirkováLucie Žirková 83 SLAPRSLAPR 1:00.18
Celkem 8 závodníků

400 m - Ženy (Finále)

Finále (pá, 11.7.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eva FollnerováEva Follnerová 80 VITKOVITKO 54.34
2 Jitka BartoničkováJitka Bartoničková 85 SLAPRSLAPR 54.93
3 Jitka BurianováJitka Burianová 77 OLYPROLYPR 55.31
4 Martina MorawskaMartina Morawska 79 USKPRUSKPR 55.40
5 Drahomíra EidrnováDrahomíra Eidrnová 83 CASLACASLA 56.90
6 Lucie BašťovanskáLucie Bašťovanská 85 LIAZJLIAZJ 57.08
7 Eva JelínkováEva Jelínková 83 SPAPRSPAPR 57.55
8 Věra SuchomelováVěra Suchomelová 75 SPCASSPCAS 57.70
Celkem 8 závodníků

800 m - Muži (Finále)

Finále (pá, 11.7.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Roman OravecRoman Oravec 78 OLYPROLYPR 1:53.97
2 Michal ŠnebergerMichal Šneberger 78 DUKPRDUKPR 1:54.99
3 Lukáš MusilLukáš Musil 79 OLYPROLYPR 1:55.36
4 Stanislav TáborStanislav Tábor 80 DUKPRDUKPR 1:56.10
5 Michal KulkaMichal Kulka 82 SPCASSPCAS 1:56.80
6 David MaťašovskýDavid Maťašovský 83 USKPRUSKPR 1:57.10
7 David VondruškaDavid Vondruška 84 OLYPROLYPR 1:58.80
8 Ondřej KřičkaOndřej Křička 80 SLAPRSLAPR 1:59.22
Celkem 8 závodníků

800 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (pá, 11.7.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lukáš MusilLukáš Musil 79 OLYPROLYPR 1:52.35
2 Michal ŠnebergerMichal Šneberger 78 DUKPRDUKPR 1:52.63
3 David MaťašovskýDavid Maťašovský 83 USKPRUSKPR 1:52.81
4 Michal KulkaMichal Kulka 82 SPCASSPCAS 1:53.92
5 Pavel ProcházkaPavel Procházka 78 USKPRUSKPR 1:55.46
Michal JežekMichal Ježek 81 KAKLAKAKLA DNF
David NerudDavid Nerud 85 USORLUSORL DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (pá, 11.7.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Roman OravecRoman Oravec 78 OLYPROLYPR 1:55.20
2 Stanislav TáborStanislav Tábor 80 DUKPRDUKPR 1:55.37
3 Jiří DoupovecJiří Doupovec 84 ARCBRARCBR 1:55.39
4 Roman PíchaRoman Pícha 73 LIAZJLIAZJ 1:57.03
5 David MíšekDavid Míšek 78 NMMETNMMET 1:57.63
6 Jiří NavrátíkJiří Navrátík 77 TZTRITZTRI 1:57.68
7 Tomáš ProcházkaTomáš Procházka 78 USKPRUSKPR 1:58.05
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (pá, 11.7.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 David VondruškaDavid Vondruška 84 OLYPROLYPR 1:53.96
2 Ondřej KřičkaOndřej Křička 80 SLAPRSLAPR 1:54.11
3 Michal KunrtMichal Kunrt 78 SPPR4SPPR4 1:54.32
4 Josef KozinaJosef Kozina 82 DUKPRDUKPR 1:54.75
5 Dalibor BartákDalibor Barták 85 ARCBRARCBR 1:58.01
Lukáš VydraLukáš Vydra 73 USKPRUSKPR DNP
Celkem 6 závodníků

800 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (pá, 11.7.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lenka KalábováLenka Kalábová 79 FMISTFMIST 2:13.04
2 Petra LochmanováPetra Lochmanová 80 NMMETNMMET 2:13.76
3 Michaela NováMichaela Nová 76 LIAZJLIAZJ 2:14.34
4 Ivana JohnováIvana Johnová 86 NMMETNMMET 2:23.24
Lenka MatouškováLenka Matoušková 86 SOKCBSOKCB DNF
Veronika BlaškováVeronika Blašková 84 BKKADBKKAD DNP
Tereza ŠediváTereza Šedivá 85 ACPRAACPRA DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (pá, 11.7.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Helena FuchsováHelena Fuchsová 65 OLYPROLYPR 2:11.18
2 Zdena PukováZdena Puková 80 USKPRUSKPR 2:13.68
3 Jana HofierkováJana Hofierková 85 TZTRITZTRI 2:14.23
4 Kateřina DoubkováKateřina Doubková 72 JUNBRJUNBR 2:14.56
5 Petra RackováPetra Racková 85 SOKCBSOKCB 2:17.70
6 Lucie SuchopárováLucie Suchopárová 84 KAKLAKAKLA 2:18.63
Andrea ŠuldesováAndrea Šuldesová 75 USKPRUSKPR DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (pá, 11.7.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Veronika MráčkováVeronika Mráčková 82 SGJABSGJAB 2:15.12
2 Eva ŠebrlováEva Šebrlová 76 SPAPRSPAPR 2:15.42
3 Veronika PlesarováVeronika Plesarová 84 JICINJICIN 2:16.38
4 Lucie VeseláLucie Veselá 82 DOMAZDOMAZ 2:17.09
5 Jana CvikýřováJana Cvikýřová 86 NMMETNMMET 2:18.12
6 Dana ŠatrováDana Šatrová 86 SOKCBSOKCB 2:18.78
Celkem 6 závodníků

800 m - Ženy (Finále)

Finále (pá, 11.7.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Petra LochmanováPetra Lochmanová 80 NMMETNMMET 2:06.70
2 Veronika MráčkováVeronika Mráčková 82 SGJABSGJAB 2:06.93
3 Lenka KalábováLenka Kalábová 79 FMISTFMIST 2:07.07
4 Helena FuchsováHelena Fuchsová 65 OLYPROLYPR 2:07.48
5 Eva ŠebrlováEva Šebrlová 76 SPAPRSPAPR 2:09.26
6 Michaela NováMichaela Nová 76 LIAZJLIAZJ 2:10.05
7 Jana HofierkováJana Hofierková 85 TZTRITZTRI 2:15.19
8 Zdena PukováZdena Puková 80 USKPRUSKPR 2:15.85
Celkem 8 závodníků

1500 m - Muži (Finále)

Finále (pá, 11.7.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Petr MlatečekPetr Mlateček 78 ACPARACPAR 3:53.32
2 Petr HubáčekPetr Hubáček 78 NMMORNMMOR 3:53.63
3 Karel VáňaKarel Váňa 75 CASLACASLA 3:54.00
4 Vladimír BartůněkVladimír Bartůněk 80 SKPLZSKPLZ 3:54.12
5 Roman HurtíkRoman Hurtík 83 ACNJIACNJI 3:54.87
6 Adam CísařAdam Císař 81 SLAPRSLAPR 3:54.99
7 Tomáš BednářTomáš Bednář 85 VITKOVITKO 3:56.70
8 Jindřich TučanJindřich Tučan 78 SPPR4SPPR4 3:56.89
9 Petr PíchaPetr Pícha 83 ACTURACTUR 3:57.33
10 Radek VážanskýRadek Vážanský 86 VITKOVITKO 3:58.32
11 Jan TománekJan Tománek 83 NVCELNVCEL 3:58.64
12 Václav ŠkvorVáclav Škvor 75 KOLINKOLIN 3:59.35
Celkem 12 závodníků

1500 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (pá, 11.7.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Vladimír BartůněkVladimír Bartůněk 80 SKPLZSKPLZ 3:57.43
2 Karel VáňaKarel Váňa 75 CASLACASLA 3:57.51
3 Petr PíchaPetr Pícha 83 ACTURACTUR 3:58.13
4 Petr MlatečekPetr Mlateček 78 ACPARACPAR 3:58.37
5 Tomáš BednářTomáš Bednář 85 VITKOVITKO 3:58.68
6 Václav ŠkvorVáclav Škvor 75 KOLINKOLIN 3:59.90
7 Jan TománekJan Tománek 83 NVCELNVCEL 4:00.39
8 Martin PetrželaMartin Petržela 78 UNIBRUNIBR 4:02.40
Michal KunrtMichal Kunrt 78 SPPR4SPPR4 DNF
Celkem 9 závodníků
Rozběh 2 (pá, 11.7.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Petr HubáčekPetr Hubáček 78 NMMORNMMOR 3:56.91
2 Jindřich TučanJindřich Tučan 78 SPPR4SPPR4 3:57.37
3 Roman HurtíkRoman Hurtík 83 ACNJIACNJI 3:57.42
4 Radek VážanskýRadek Vážanský 86 VITKOVITKO 3:57.46
5 Adam CísařAdam Císař 81 SLAPRSLAPR 3:57.94
6 Václav JanoušekVáclav Janoušek 85 SPPR4SPPR4 4:00.77
7 Zdeněk HniloZdeněk Hnilo 85 ATCZSATCZS 4:03.08
8 Martin SlaninaMartin Slanina 80 JICINJICIN 4:11.54
Zdeněk PichlZdeněk Pichl 83 KOLINKOLIN DNF
Celkem 9 závodníků

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (pá, 11.7.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Andrea ŠuldesováAndrea Šuldesová 75 USKPRUSKPR 4:14.57
2 Renata HoppováRenata Hoppová 76 KOLINKOLIN 4:20.88
3 Lucie MüllerováLucie Müllerová 78 SNLIBSNLIB 4:26.04
4 Pavla HavlováPavla Havlová 82 OLYPROLYPR 4:28.70
5 Eva TománkováEva Tománková 84 NVCELNVCEL 4:31.42
6 Lenka PtáčkováLenka Ptáčková 85 SKPLZSKPLZ 4:32.69
7 Lucie ŠpatenkováLucie Špatenková 80 SKPCBSKPCB 4:33.38
8 Nina RybákováNina Rybáková 84 AKMOSAKMOS 4:42.69
9 Iva PátkováIva Pátková 86 AFKPAAFKPA 4:43.16
10 Petra FouskováPetra Fousková 81 SPCASSPCAS 4:48.70
11 Kateřina MatoušováKateřina Matoušová 82 TJCHOTJCHO 4:53.60
Helena ŠimkováHelena Šimková 77 KOLINKOLIN DNF
Zdena PukováZdena Puková 80 USKPRUSKPR DNP
Hana SlavíkováHana Slavíková 84 ACNJIACNJI DNP
Jana SuchopárováJana Suchopárová 84 KAKLAKAKLA DNP
Celkem 15 závodníků

5000 m - Muži (Finále)

Finále (pá, 11.7.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Michael NejedlýMichael Nejedlý 69 KAKLAKAKLA 14:13.27
2 Tomáš KrutskýTomáš Krutský 79 SNLIBSNLIB 14:14.21
3 David GerychDavid Gerych 77 VITKOVITKO 14:36.07
4 Zdeněk DúbravčíkZdeněk Dúbravčík 64 ACSMLACSML 14:43.46
5 Jan PolášekJan Polášek 80 VITKOVITKO 14:44.22
6 Michal ŠmídMichal Šmíd 71 AFKPAAFKPA 14:52.90
7 Jiří MilerJiří Miler 75 LIAZJLIAZJ 15:01.82
8 Petr VymazalPetr Vymazal 75 KROMEKROME 15:03.54
9 Dalibor BartošDalibor Bartoš 75 LIAZJLIAZJ 15:10.96
10 Peter MikulenkaPeter Mikulenka 82 FMISTFMIST 15:18.79
11 Daniel FeklDaniel Fekl 78 DUKPRDUKPR 15:19.38
12 Jaroslav UrbánekJaroslav Urbánek 82 MOSBRMOSBR 15:20.32
13 Metoděj FikesMetoděj Fikes 67 KAKLAKAKLA 15:36.60
14 Jan BohdalJan Bohdal 79 STRIBSTRIB 15:38.11
15 Milan KrajčMilan Krajč 64 LIAZJLIAZJ 15:57.77
Ali Zayed MabroukAli Zayed Mabrouk 78 LBALBA MS(14:11.56)
Petr KotyzaPetr Kotyza 70 UNIBRUNIBR DNF
Miroslav VankoMiroslav Vanko 73 SVKSVK DNF
Aleš DrahoňovskýAleš Drahoňovský 72 ACTURACTUR DNP
Karel VáňaKarel Váňa 75 CASLACASLA DNP
Vladimír VašekVladimír Vašek 69 AFKPAAFKPA DNP
Celkem 21 závodníků

5000 m - Ženy (Finále)

Finále (pá, 11.7.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Michaela MannováMichaela Mannová 82 DVKRADVKRA 15:54.10
2 Petra KamínkováPetra Kamínková 73 AKLOLAKLOL 16:03.98
3 Lenka ŠvaňhalováLenka Švaňhalová 76 ACPARACPAR 16:14.74
4 Pavla HavlováPavla Havlová 82 OLYPROLYPR 16:56.27
5 Lucie MüllerováLucie Müllerová 78 SNLIBSNLIB 16:56.98
6 Barbora KuncováBarbora Kuncová 82 SNLIBSNLIB 17:03.00
7 Hana HarokováHana Haroková 77 JUNBRJUNBR 17:17.13
8 Lenka PtáčkováLenka Ptáčková 85 SKPLZSKPLZ 17:30.74
9 Irena PetříkováIrena Petříková 83 JUNBRJUNBR 17:51.99
10 Kateřina MatoušováKateřina Matoušová 82 TJCHOTJCHO 18:03.36
11 Anna BáčováAnna Báčová 69 SVITASVITA 18:07.35
12 Lada BlažkováLada Blažková 76 NMMORNMMOR 19:02.65
Denisa KozákováDenisa Kozáková 79 SKPNBSKPNB DNF
Jitka BělohlávkováJitka Bělohlávková 76 TJCHOTJCHO DNP
Alena PeterkováAlena Peterková 60 VITKOVITKO DNP
Helena ŠimkováHelena Šimková 77 KOLINKOLIN DNP
Celkem 16 závodníků

10000 m - Muži (Finále)

Finále (pá, 11.7.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan BláhaJan Bláha 71 SOKCBSOKCB 30:24.04
2 Michal ŠmídMichal Šmíd 71 AFKPAAFKPA 30:45.26
3 Aleš DrahoňovskýAleš Drahoňovský 72 ACTURACTUR 30:51.08
4 Vladimír MacečekVladimír Maceček 75 KROMEKROME 30:56.71
5 Zdeněk DúbravčíkZdeněk Dúbravčík 64 ACSMLACSML 31:22.14
6 Vladimír VašekVladimír Vašek 69 AFKPAAFKPA 31:28.68
7 Petr KaslPetr Kasl 83 STRIBSTRIB 31:37.21
8 Zdeněk MoravčíkZdeněk Moravčík 62 LITOMLITOM 32:03.52
9 Jiří ŽákJiří Žák 71 NMMORNMMOR 32:29.26
10 Petr VymazalPetr Vymazal 75 KROMEKROME 32:46.50
11 Petr MinaříkPetr Minařík 76 AKZLIAKZLI 32:53.78
12 Jiří WallenfelsJiří Wallenfels 72 VINPRVINPR 32:58.31
13 Dušan PodroužekDušan Podroužek 74 SNLIBSNLIB 33:29.10
14 Pavel HorákPavel Horák 61 AHAVYAHAVY 33:53.48
Celkem 14 závodníků

10000 m - Junioři (Finále)

Finále (pá, 11.7.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan KreisingerJan Kreisinger 84 4DVCB4DVCB 30:18.00
Imrich MagyarImrich Magyar 84 SVKSVK MS(31:42.31)
2 Martin MoravecMartin Moravec 84 USORLUSORL 32:57.18
3 Petr VaculkaPetr Vaculka 85 AKMOSAKMOS 32:58.12
4 Martin KotekMartin Kotek 84 VITKOVITKO 33:57.60
5 Zdeněk KotulanZdeněk Kotulan 85 KAKLAKAKLA 33:59.97
6 Jan BrchlJan Brchl 85 4DVCB4DVCB 35:00.86
7 Ondřej HorákOndřej Horák 84 KROMEKROME 35:32.51
Jan KalendaJan Kalenda 85 AKZLIAKZLI DNF
Celkem 9 závodníků

10000 m - Ženy (Finále)

Finále (pá, 11.7.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Petra KamínkováPetra Kamínková 73 AKLOLAKLOL 33:58.20
2 Alena PeterkováAlena Peterková 60 VITKOVITKO 35:12.64
3 Irena ŠádkováIrena Šádková 69 ACPARACPAR 35:36.22
4 Hana HarokováHana Haroková 77 JUNBRJUNBR 36:13.58
5 Ivana MartincováIvana Martincová 63 MOSBRMOSBR 36:55.11
6 Irena PetříkováIrena Petříková 83 JUNBRJUNBR 37:16.26
7 Ivana DoubravováIvana Doubravová 66 KYJOVKYJOV 37:40.48
8 Jitka BělohlávkováJitka Bělohlávková 76 TJCHOTJCHO 37:49.20
9 Marta VlčovskáMarta Vlčovská 76 ACPARACPAR 37:53.64
10 Jana AmmerováJana Ammerová 77 AKHODAKHOD 37:56.68
11 Lenka KalovskáLenka Kalovská 70 AACBRAACBR 39:03.38
12 Monika UchytilováMonika Uchytilová 77 NMMORNMMOR 40:11.93
13 Magdaléna HajzlerováMagdaléna Hajzlerová 73 AHAVYAHAVY 41:15.02
Monika DoleželováMonika Doleželová 78 DOMAZDOMAZ DNF
Denisa KozákováDenisa Kozáková 79 SKPNBSKPNB DNF
Celkem 15 závodníků

100 m překážek - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (pá, 11.7.2003) Vítr: 2,400 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie MartincováLucie Martincová 82 USKPRUSKPR 13.40
2 Lenka OstravskáLenka Ostravská 79 USKPRUSKPR 13.93
3 Zuzana HorníčkováZuzana Horníčková 86 SLAPRSLAPR 14.48
4 Petra WalachováPetra Walachová 85 TZTRITZTRI 14.52
5 Marie BurešováMarie Burešová 85 SPAPRSPAPR 15.11
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (pá, 11.7.2003) Vítr: 2,700 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra SeidlováPetra Seidlová 81 USKPRUSKPR 13.55
2 Jana KlečkováJana Klečková 75 SPAPRSPAPR 14.00
3 Natálie FričováNatálie Fričová 81 SKPLZSKPLZ 14.90
4 Petra LudanyiováPetra Ludanyiová 86 DUKOVDUKOV 14.98
5 Petra ŠindelářováPetra Šindelářová 83 OLYPROLYPR 15.21
Eva VaidováEva Vaidová 85 AKLOLAKLOL DQ
Celkem 6 závodníků

100 m překážek - Ženy (Finále)

Finále (pá, 11.7.2003) Vítr: 1,900 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie MartincováLucie Martincová 82 USKPRUSKPR 13.22
2 Petra SeidlováPetra Seidlová 81 USKPRUSKPR 13.62
3 Lenka OstravskáLenka Ostravská 79 USKPRUSKPR 13.78
4 Jana KlečkováJana Klečková 75 SPAPRSPAPR 14.03
5 Petra WalachováPetra Walachová 85 TZTRITZTRI 14.43
6 Zuzana HorníčkováZuzana Horníčková 86 SLAPRSLAPR 14.69
7 Natálie FričováNatálie Fričová 81 SKPLZSKPLZ 14.92
Petra LudanyiováPetra Ludanyiová 86 DUKOVDUKOV DNP
Celkem 8 závodníků

110 m překážek - Muži (Finále)

Finále (pá, 11.7.2003) Vítr: 1,300 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Stanislav SajdokStanislav Sajdok 83 DUKPRDUKPR 13.97
2 Jan ČechJan Čech 81 SLAPRSLAPR 13.98
3 Michal KrejčíMichal Krejčí 81 ACPARACPAR 14.30
4 Jaroslav RůžaJaroslav Růža 83 DUKOVDUKOV 14.56
5 Jakub TomoszekJakub Tomoszek 85 TZTRITZTRI 14.67
6 Filip ŠilerFilip Šiler 83 VITKOVITKO 14.90
Tomáš BinasTomáš Binas 80 ACPARACPAR DQ
Pavel ĎuricaPavel Ďurica 80 TJCHOTJCHO DQ
Celkem 8 závodníků

110 m překážek - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (pá, 11.7.2003) Vítr: 0,400 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ČechJan Čech 81 SLAPRSLAPR 14.14
2 Michal KrejčíMichal Krejčí 81 ACPARACPAR 14.36
3 Jaroslav RůžaJaroslav Růža 83 DUKOVDUKOV 14.73
4 Tomáš PetříčekTomáš Petříček 72 TZTRITZTRI 15.09
5 Jan JelínekJan Jelínek 80 LITVILITVI 15.34
6 Dušan BradáčDušan Bradáč 83 DUKPRDUKPR 15.51
7 Pavel SedlákPavel Sedlák 83 KAKLAKAKLA 15.58
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (pá, 11.7.2003) Vítr: 1,300 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Stanislav SajdokStanislav Sajdok 83 DUKPRDUKPR 14.49
2 Pavel ĎuricaPavel Ďurica 80 TJCHOTJCHO 14.70
3 Jakub TomoszekJakub Tomoszek 85 TZTRITZTRI 14.83
4 Tomáš BinasTomáš Binas 80 ACPARACPAR 14.86
5 Filip ŠilerFilip Šiler 83 VITKOVITKO 15.00
6 Jan KouřilJan Kouřil 86 OTROKOTROK 15.71
Celkem 6 závodníků

400 m překážek - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (pá, 11.7.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej DaněkOndřej Daněk 81 OLYPROLYPR 51.91
2 Petr HabáskoPetr Habásko 76 SLAPRSLAPR 53.23
3 Martin DrtinaMartin Drtina 84 TABORTABOR 55.95
4 Jan DvořákJan Dvořák 77 MOSBRMOSBR 56.25
Jiří MužíkJiří Mužík 76 DUKPRDUKPR DNP
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (pá, 11.7.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán TesaříkŠtěpán Tesařík 78 DUKPRDUKPR 51.84
2 Michal UhlíkMichal Uhlík 80 SLAPRSLAPR 52.01
3 Jaromír OdvárkaJaromír Odvárka 82 DUKPRDUKPR 52.51
4 Tomáš MatyskaTomáš Matyska 85 OLYPROLYPR 54.95
5 David HauschkeDavid Hauschke 84 BILINBILIN 55.28
Michal PoštulkaMichal Poštulka 83 AKLOLAKLOL DNF
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (pá, 11.7.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jindřich ŠimánekJindřich Šimánek 79 DUKPRDUKPR 51.12
2 Jaroslav RůžaJaroslav Růža 83 DUKOVDUKOV 51.37
3 Tomáš DoubětaTomáš Douběta 80 SLAPRSLAPR 52.59
4 David BauerDavid Bauer 73 DOMAZDOMAZ 53.58
5 Aleš ŘíhošekAleš Říhošek 85 SKPRESKPRE 55.74
Jiří NavrátíkJiří Navrátík 77 TZTRITZTRI DNP
Celkem 6 závodníků

400 m překážek - Muži (Finále)

Finále (pá, 11.7.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán TesaříkŠtěpán Tesařík 78 DUKPRDUKPR 49.49
2 Jindřich ŠimánekJindřich Šimánek 79 DUKPRDUKPR 50.54
3 Ondřej DaněkOndřej Daněk 81 OLYPROLYPR 51.03
4 Michal UhlíkMichal Uhlík 80 SLAPRSLAPR 51.25
5 Petr HabáskoPetr Habásko 76 SLAPRSLAPR 51.53
6 Jaromír OdvárkaJaromír Odvárka 82 DUKPRDUKPR 52.18
7 Tomáš DoubětaTomáš Douběta 80 SLAPRSLAPR 54.11
Jaroslav RůžaJaroslav Růža 83 DUKOVDUKOV DNP
Celkem 8 závodníků

400 m překážek - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (pá, 11.7.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alena RücklováAlena Rücklová 81 SPPR4SPPR4 1:00.48
2 Tereza NozarováTereza Nozarová 83 JUNBRJUNBR 1:02.29
3 Dana Zemanová-HarveyDana Zemanová-Harvey 81 UNIBRUNIBR 1:05.35
4 Tereza JiráskováTereza Jirásková 84 SLAPRSLAPR 1:05.55
5 Lenka MatouškováLenka Matoušková 86 SOKCBSOKCB 1:05.77
6 Veronika HovorkováVeronika Hovorková 80 KOLINKOLIN 1:07.54
7 Zdeňka TučanováZdeňka Tučanová 80 SPPR4SPPR4 1:37.60
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (pá, 11.7.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie SichertováLucie Sichertová 76 JUNBRJUNBR 1:00.49
2 Ivana SekyrováIvana Sekyrová 71 SPAPRSPAPR 1:00.60
3 Lucie JašováLucie Jašová 83 SLAPRSLAPR 1:02.43
4 Zuzana NěmečkováZuzana Němečková 84 SPPR4SPPR4 1:02.92
5 Lenka RoblováLenka Roblová 82 KINCBKINCB 1:04.40
6 Veronika LoužeckáVeronika Loužecká 84 OLYPROLYPR 1:06.02
7 Martina FischerováMartina Fischerová 84 SPPR4SPPR4 1:07.08
Eliška VaníčkováEliška Vaníčková 86 JABPJJABPJ DNP
Celkem 8 závodníků

400 m překážek - Ženy (Finále)

Finále (pá, 11.7.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie SichertováLucie Sichertová 76 JUNBRJUNBR 59.44
2 Ivana SekyrováIvana Sekyrová 71 SPAPRSPAPR 1:00.74
3 Lucie JašováLucie Jašová 83 SLAPRSLAPR 1:01.36
4 Zuzana NěmečkováZuzana Němečková 84 SPPR4SPPR4 1:02.99
5 Tereza NozarováTereza Nozarová 83 JUNBRJUNBR 1:03.32
6 Lenka RoblováLenka Roblová 82 KINCBKINCB 1:04.45
7 Dana Zemanová-HarveyDana Zemanová-Harvey 81 UNIBRUNIBR 1:05.45
Alena RücklováAlena Rücklová 81 SPPR4SPPR4 DNP
Celkem 8 závodníků

3000 m překážek - Muži (Finále)

Finále (pá, 11.7.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Michael NejedlýMichael Nejedlý 69 KAKLAKAKLA 8:42.33
2 David GerychDavid Gerych 77 VITKOVITKO 8:45.48
3 František ZouharFrantišek Zouhar 82 DUKPRDUKPR 8:59.63
4 Jiří MilerJiří Miler 75 LIAZJLIAZJ 9:06.42
5 Martin KučeraMartin Kučera 80 UNIBRUNIBR 9:07.21
6 Jan PolášekJan Polášek 80 VITKOVITKO 9:10.58
7 Jan HavlíčekJan Havlíček 79 SLAPRSLAPR 9:12.16
8 Peter MikulenkaPeter Mikulenka 82 FMISTFMIST 9:12.76
9 Petr DoubravskýPetr Doubravský 84 SUMPESUMPE 9:13.10
10 Jan VejlupekJan Vejlupek 71 KOLINKOLIN 9:20.18
11 Petr LevPetr Lev 83 UNIBRUNIBR 9:23.40
12 Libor KohoutekLibor Kohoutek 82 ACMKRACMKR 9:25.32
13 Ondřej MarekOndřej Marek 82 SPPR4SPPR4 9:31.05
14 Martin VeselskýMartin Veselský 69 NMMORNMMOR 9:33.59
15 Lukáš KučeraLukáš Kučera 81 UNIBRUNIBR 9:40.88
16 Robin KramářRobin Kramář 84 VITKOVITKO 9:42.09
17 Milan HrazděraMilan Hrazděra 84 ARCBRARCBR 9:43.31
18 Milan KrajčMilan Krajč 64 LIAZJLIAZJ 9:44.65
19 Lukáš DejdarLukáš Dejdar 81 ACPARACPAR 9:48.33
20 Metoděj FikesMetoděj Fikes 67 KAKLAKAKLA 9:52.42
Zdeněk DúbravčíkZdeněk Dúbravčík 64 ACSMLACSML DNP
Pavel HorákPavel Horák 61 AHAVYAHAVY DNP
Celkem 22 závodníků

3000 m překážek - Ženy (Finále)

Finále (pá, 11.7.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jana BiolkováJana Biolková 74 VITKOVITKO 9:49.40
2 Barbora KuncováBarbora Kuncová 82 SNLIBSNLIB 10:22.05
3 Anna BáčováAnna Báčová 69 SVITASVITA 11:02.87
4 Eva TruksováEva Truksová 84 LIAZJLIAZJ 11:20.18
5 Lada BlažkováLada Blažková 76 NMMORNMMOR 11:53.95
6 Anna OtáhalováAnna Otáhalová 82 VITKOVITKO 11:56.74
7 Ilona JanouškováIlona Janoušková 84 KOLINKOLIN 12:08.16
8 Jaroslava PokorováJaroslava Pokorová 72 SOKOPSOKOP 14:36.84
Pavla HavlováPavla Havlová 82 OLYPROLYPR DNP
Michaela MannováMichaela Mannová 82 DVKRADVKRA DNP
Celkem 10 závodníků

4 x 100 m - Muži (Finále)

Finále (pá, 11.7.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zumr,Sajdok,Kmínek,Břeň Zumr,Sajdok,Kmínek,Břeň DUKPRDUKPR 41.80
2 Pospíšil,Šrom,Opravil,Janoštík Pospíšil,Šrom,Opravil,Janoštík OTROKOTROK 42.07
3 Kolečko,Šída,Šulc,Benda Kolečko,Šída,Šulc,Benda SPPR4SPPR4 42.11
4 Janiš,Kaplan,Vrba,Duda Janiš,Kaplan,Vrba,Duda USKPRUSKPR 43.33
Šarapatka,Bohman,Gotz,Stoklásk Šarapatka,Bohman,Gotz,Stoklásk SLAPRSLAPR DNF
Šiler,Kubala,Kachel,Molek Šiler,Kubala,Kachel,Molek SOKOPSOKOP DNP
Janeček,Balner,Levay,Daníšek Janeček,Balner,Levay,Daníšek VITKOVITKO DNP
Celkem 7 závodníků

4 x 100 m - Ženy (Finále)

Finále (pá, 11.7.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Košková,Seidlová,Komrsková,Ben Košková,Seidlová,Komrsková,Ben USKPRUSKPR 46.93
2 Tschiedelová,Ostravská,Bičíkov Tschiedelová,Ostravská,Bičíkov USKPRUSKPR 47.92
3 Fričová,Čelišová,Eismanová,Šmí Fričová,Čelišová,Eismanová,Šmí SKPLZSKPLZ 47.94
4 Šauerová,Sichertová,Lužová,Szl Šauerová,Sichertová,Lužová,Szl ACJBRACJBR 48.54
5 Štvánová,Lepičová,Gažáková,Fra Štvánová,Lepičová,Gažáková,Fra SOPLZSOPLZ 48.57
Celkem 5 závodníků

4 x 400 m - Muži (Finále)

Finále (pá, 11.7.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šarapatka,Habásko,Uhlík,Bláha Šarapatka,Habásko,Uhlík,Bláha SLAPRSLAPR 3:09.74
2 Tesařík,Šimánek,Hykeš,Kmínek Tesařík,Šimánek,Hykeš,Kmínek DUKPRDUKPR 3:11.63
3 Synek,Šrámek,Bauer,Mazanec Synek,Šrámek,Bauer,Mazanec DOMAZDOMAZ 3:13.52
4 Matyska,Vondruška,Oravec,Musil Matyska,Vondruška,Oravec,Musil OLYPROLYPR 3:19.78
5 Duda,Procházka T.,Kaplan,Proch Duda,Procházka T.,Kaplan,Proch USKPRUSKPR 3:21.73
6 Petžela,Batelka,Hudec,Hrabovsk Petžela,Batelka,Hudec,Hrabovsk UNIBRUNIBR 3:27.53
Celkem 6 závodníků

4 x 400 m - Ženy (Finále)

Finále (pá, 11.7.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Masná,Sichertová,Nozarová,Szle Masná,Sichertová,Nozarová,Szle ACJBRACJBR 3:46.58
2 Burešová,Šebrlová,Sekyrová,Fiš Burešová,Šebrlová,Sekyrová,Fiš SPAPRSPAPR 3:47.05
3 Tschiedelová,Komrsková,Ostravs Tschiedelová,Komrsková,Ostravs USKPRUSKPR 3:47.14
4 Jašová,Horníčková,Žirková,Bart Jašová,Horníčková,Žirková,Bart SLAPRSLAPR 3:51.85
5 Johnová,Cvikýřová,Rohulánová,L Johnová,Cvikýřová,Rohulánová,L NMMETNMMET 3:51.92
6 Koubková,Fischerová,Němečková, Koubková,Fischerová,Němečková, SPPR4SPPR4 3:53.96
7 Petrová,Matoušková,Racková,Šat Petrová,Matoušková,Racková,Šat SOKCBSOKCB 4:00.64
Celkem 7 závodníků

Skok vysoký - Muži

(pá, 11.7.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Jaroslav BábaJaroslav Bába
VITKOVITKO
84 2.27
2 Jan JankůJan Janků
LIAZJLIAZJ
71 2.23
3 Tomáš JankůTomáš Janků
DUKPRDUKPR
74 2.19
4 Dalibor HonDalibor Hon
AKLOLAKLOL
78 2.15
5 Stanislav SajdokStanislav Sajdok
DUKPRDUKPR
83 2.10
6 Jakub GenžaJakub Genža
OLYPROLYPR
81 2.05
7 Martin PexaMartin Pexa
SPAPRSPAPR
77 2.05
8 Jan MalíkJan Malík
DUKPRDUKPR
77 2.05
9 Ondřej BalcarOndřej Balcar
OLYPROLYPR
81 2.05
10 Jan JelínekJan Jelínek
LITVILITVI
80 2.00
10 Petr ŽbelPetr Žbel
AKZLIAKZLI
80 2.00
Petr HogelPetr Hogel
AKLOLAKLOL
84 0.00
Michal RujzlMichal Rujzl
JACBRJACBR
80 0.00
Poznámky/pokusy:
" <DIV>Zvyšování: 2.00 2.05 2.10 2.15 2.19 2.23 2.27 2.30</DIV><DIV>1. - - - O XXO O O XXX</DIV><DIV>2. - - - - O XO X- XX</DIV><DIV>3. - - O O O XXX</DIV><DIV>4. - O O O XXX</DIV><DIV>5. - O O XXX</DIV><DIV>6. O O XXX</DIV><DIV>7. O XO XXX</DIV><DIV>8. O XXO XXX</DIV><DIV>9. XO XXO XXX</DIV><DIV>10. O XXX</DIV><DIV>10. O XXX</DIV><DIV>XXX</DIV><DIV>XXX</DIV>
Celkem 13 závodníků

Skok vysoký - Ženy

(pá, 11.7.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Zuzana HlavoňováZuzana Hlavoňová
USKPRUSKPR
73 1.92
2 Iva StrakováIva Straková
OLYPROLYPR
80 1.88
3 Barbora LalákováBarbora Laláková
SPPR4SPPR4
81 1.84
4 Inge JankůInge Janků
LIAZJLIAZJ
74 1.80
5 Kateřina KorčováKateřina Korčová
JUNBRJUNBR
76 1.75
5 Diana LázničkováDiana Lázničková
SVKSVK
74 1.75
7 Jana KlečkováJana Klečková
SPAPRSPAPR
75 1.75
7 Lucie VavříkováLucie Vavříková
OLYPROLYPR
82 1.75
9 Blanka PovolnáBlanka Povolná
TABORTABOR
84 1.70
9 Petra ŠindelářováPetra Šindelářová
OLYPROLYPR
83 1.70
11 Iva MoravcováIva Moravcová
JACBRJACBR
85 1.70
12 Kateřina KonvalinkováKateřina Konvalinková
VITKOVITKO
86 1.65
Markéta SoučkováMarkéta Součková
JACBRJACBR
86 0.00
Jitka MoudráJitka Moudrá
KVARYKVARY
85 DNP
Dagmar PindurováDagmar Pindurová
TZTRITZTRI
74 DNP
Poznámky/pokusy:
" <DIV>Zvyšování: 1.65 1.70 1.75 1.80 1.84 1.88 1.92 1.95</DIV><DIV>1. - - O O O O XO XXX</DIV><DIV>2. - O O O O O XXX</DIV><DIV>3. - - XO O XO X- XX</DIV><DIV>4. - O O XO XX- X</DIV><DIV>5. O O O XXX</DIV><DIV>5. O O O XXX</DIV><DIV>7. O XXO XXO XXX</DIV><DIV>7. O XXO XXO XXX</DIV><DIV>9. O O XXX</DIV><DIV>9. O O XXX</DIV><DIV>11. O XO XXX</DIV><DIV>12: O XXX</DIV><DIV>XXX</DIV>
Celkem 15 závodníků

Skok o tyči - Muži

(pá, 11.7.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Adam PtáčekAdam Ptáček
DUKPRDUKPR
80 5.60
2 Martin KyselaMartin Kysela
USKPRUSKPR
74 5.50
3 Aleš HončlAleš Hončl
USKPRUSKPR
75 5.20
4 Lukáš BechyněLukáš Bechyně
USKPRUSKPR
83 4.80
4 Jan ŽaludJan Žalud
USKPRUSKPR
77 4.80
6 Tomáš PurmanTomáš Purman
TABORTABOR
80 4.60
7 Jakub BöhmJakub Böhm
SOKOPSOKOP
84 4.40
7 Michal ŠídaMichal Šída
SPPR4SPPR4
78 4.40
9 Tomáš PetříčekTomáš Petříček
TZTRITZTRI
72 4.40
Rudolf HaraksimRudolf Haraksim
SVKSVK
81 0.00
Petr JuříčekPetr Juříček
TZTRITZTRI
77 0.00
Miroslav TeleckýMiroslav Telecký
ACTURACTUR
83 0.00
Michal BalnerMichal Balner
SOKOPSOKOP
82 DNP
Poznámky/pokusy:
" <DIV>Zvyšování: 4.40 4.60 4.80 5.00 5.20 5.30 5.40 5.45 5.50 5.55 5.60 5.70</DIV><DIV>1. - - - - O - O - - - O XXX</DIV><DIV>2. - - - O XO - O - XO - XXX</DIV><DIV>3. - - - O XXO XXX</DIV><DIV>4. - - O XXX</DIV><DIV>4. - - O XXX</DIV><DIV>6. O O XXX</DIV><DIV>7. O XXX</DIV><DIV>7. O XXX</DIV><DIV>9. XXO XXX</DIV><DIV>XXX</DIV><DIV>XXX</DIV><DIV>XXX</DIV>
Celkem 13 závodníků

Skok o tyči - Ženy

(pá, 11.7.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Pavla HamáčkováPavla Hamáčková
DUKPRDUKPR
78 4.55
2 Michaela BoulováMichaela Boulová
USKPRUSKPR
81 4.10
3 Kateřina BaďurováKateřina Baďurová
USKPRUSKPR
82 4.00
4 Lucie PalasováLucie Palasová
USKPRUSKPR
81 3.80
5 Barbora TáborskáBarbora Táborská
TABORTABOR
83 3.60
6 Eliška VaníčkováEliška Vaníčková
JABPJJABPJ
86 3.60
7 Jitka SmržováJitka Smržová
SLAPRSLAPR
85 3.60
8 Michaela BlanárováMichaela Blanárová
JUNBRJUNBR
78 3.40
9 Zdena BezůškováZdena Bezůšková
CEJKOCEJKO
84 3.20
9 Lucie VaníčkováLucie Vaníčková
JABPJJABPJ
86 3.20
11 Monika ParmováMonika Parmová
USKPRUSKPR
87 3.20
Zuzana HrůzováZuzana Hrůzová
SOKOPSOKOP
80 DNP
Kristýna SlanařováKristýna Slanařová
USKPRUSKPR
84 DNP
Poznámky/pokusy:
" <DIV>Zvyšování: 3.20 3.40 3.60 3.80 4.00 4.10 4.20 4.25 4.30 4.45 4.55 4.65</DIV><DIV>1. - - - XO - O - - O O O XXX</DIV><DIV>2. - - - XO O XO XXX</DIV><DIV>3. - - XO O XXO XXX</DIV><DIV>4. - - O O XXX</DIV><DIV>5. O O O XXX</DIV><DIV>6. XO XXO O XXX</DIV><DIV>7. O O XO XXX</DIV><DIV>8. XO O XXX</DIV><DIV>9. O XXX</DIV><DIV>9. O XXX</DIV><DIV>11. XO XXX</DIV>
Celkem 13 závodníků

Skok daleký - Muži

(pá, 11.7.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Petr HnízdilPetr Hnízdil
DUKPRDUKPR
81 7.66 0,200 m/s
2 Štěpán WagnerŠtěpán Wagner
MOSBRMOSBR
81 7.57 0,200 m/s
3 Zbyněk HnízdilZbyněk Hnízdil
DUKPRDUKPR
81 7.54 1,100 m/s
4 Michal StaněkMichal Staněk
ACHAVACHAV
83 7.45 0,900 m/s
5 Tomáš PourTomáš Pour
SOKCBSOKCB
83 7.35 0,400 m/s
6 Tomáš BorekTomáš Borek
DUKPRDUKPR
81 7.30 2,100 m/s
7 Adam JelínekAdam Jelínek
HKRALHKRAL
85 7.23 1,300 m/s
8 Lukáš LípaLukáš Lípa
AKHODAKHOD
83 7.20 2,500 m/s
9 Michal ČadaMichal Čada
TJKLATJKLA
85 7.09 0,600 m/s
10 Jan VlačihaJan Vlačiha
NPAKANPAKA
79 7.06 1,500 m/s
11 Adam ToufarAdam Toufar
AKZLIAKZLI
84 7.01 1,400 m/s
12 Pavel LoučkaPavel Loučka
ACPARACPAR
75 6.87 0,800 m/s
13 Jakub TomoszekJakub Tomoszek
TZTRITZTRI
85 6.78 0,700 m/s
14 Zdeněk BézaZdeněk Béza
AKLOLAKLOL
86 6.71 -0,300 m/s
15 Martin KlímaMartin Klíma
JACBRJACBR
83 6.62 2,500 m/s
16 Lukáš KlímaLukáš Klíma
JACBRJACBR
80 6.61 0,300 m/s
17 Vladimír FraněkVladimír Franěk
SPPR4SPPR4
76 6.59 1,400 m/s
18 Jan MarcisJan Marcis
DUKPRDUKPR
78 6.53 0,800 m/s
19 Vít ZákouckýVít Zákoucký
DUKPRDUKPR
78 6.39 -0,500 m/s
Pavel HyklPavel Hykl
DUKOVDUKOV
76 0.00
Poznámky/pokusy:
" <DIV>1. 7.01 7.35 7.66 7.64 7.58 7.65</DIV><DIV>2. 7.07 7.14 6.69 7.37 7.57 X</DIV><DIV>3. 6.97 7.10 7.40 X X 7.54</DIV><DIV>4. X X 7.33 7.45 X 7.33</DIV><DIV>5. 7.32 X 7.15 7.12 7.31 7.35</DIV><DIV>6. 6.69 7.30 7.08 7.06 6.85 X</DIV><DIV>7. X 6.96 7.16 7.07 7.23 7.15</DIV><DIV>8. 7.08 6.84 7.16 6.95 7.07 7.20</DIV><DIV>9. 6.87 7.04 7.09</DIV><DIV>10. 6.40 7.06 6.89</DIV><DIV>11. 6.59 7.01 6.88</DIV><DIV>12. X X 6.87</DIV><DIV>13. 4.46 X 6.78</DIV><DIV>14. 6.71 X X</DIV><DIV>15. 6.55 6.62 6.50</DIV><DIV>16. 6.46 6.61 6.54</DIV><DIV>17. 6.41 6.18 6.59</DIV><DIV>18. 6.00 6.53 2.93</DIV><DIV>19. 6.39 X X</DIV><DIV>X X X</DIV>
Celkem 20 závodníků

Skok daleký - Ženy

(pá, 11.7.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lucie KomrskováLucie Komrsková
USKPRUSKPR
77 6.34 2,700 m/s
2 Zuzana BičíkováZuzana Bičíková
USKPRUSKPR
81 6.17 1,900 m/s
3 Barbara SzlendakováBarbara Szlendaková
JUNBRJUNBR
78 6.13 2,700 m/s
4 Kateřina LíbalováKateřina Líbalová
KAKLAKAKLA
83 6.06 1,100 m/s
5 Martina DarmovzalováMartina Darmovzalová
BRECLBRECL
78 5.92 2,500 m/s
6 Lucie KoldováLucie Koldová
LIAZJLIAZJ
83 5.91 2,800 m/s
7 Eva VaidováEva Vaidová
AKLOLAKLOL
85 5.89 2,400 m/s
8 Natálie FričováNatálie Fričová
SKPLZSKPLZ
81 5.72 1,600 m/s
9 Jana KorešováJana Korešová
USKPRUSKPR
81 5.71 0,400 m/s
10 Dana EismanováDana Eismanová
SKPLZSKPLZ
82 5.64 0,700 m/s
10 Veronika NavrátíkováVeronika Navrátíková
OLYPROLYPR
83 5.64 1,000 m/s
12 Petra ŠtěpánkováPetra Štěpánková
PACOVPACOV
86 5.53 1,300 m/s
13 Zoja JakešováZoja Jakešová
TZTRITZTRI
85 5.44 2,400 m/s
14 Lucie PetráskováLucie Petrásková
BRECLBRECL
86 5.25 0,900 m/s
15 Jana JíchováJana Jíchová
SKPLZSKPLZ
80 4.93 0,700 m/s
16 Martina SkružnáMartina Skružná
SLAPRSLAPR
83 0.00
Poznámky/pokusy:
" <DIV>1. 6.05 6.15 X X 6.34 6.16</DIV><DIV>2. X 5.90 5.86 5.98 6.17 X</DIV><DIV>3. 5.96 X X X 4.53 6.13</DIV><DIV>4. X 6.06 5.70 5.85 X X</DIV><DIV>5. X X 5.92 5.68 X X</DIV><DIV>6. 3.91 5.78 4.51 X 5.91 X</DIV><DIV>7. X 5.82 X X 5.89 X</DIV><DIV>8. 5.33 5.72 X X 5.60 X</DIV><DIV>9. 5.71 5.58 5.61</DIV><DIV>10. X X 5.64</DIV><DIV>10. X 5.64 X</DIV><DIV>12. 5.53 5.00 5.15</DIV><DIV>13. X 5.35 5.44</DIV><DIV>14. 5.19 X 5.25</DIV><DIV>15. 4.93 4.44 X</DIV><DIV>X</DIV>
Celkem 16 závodníků

Trojskok - Muži

(pá, 11.7.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Petr HnízdilPetr Hnízdil
DUKPRDUKPR
81 16.06 1,400 m/s
2 Miron MutyabaMiron Mutyaba
MOSBRMOSBR
81 15.78 1,700 m/s
3 Jan MarcisJan Marcis
DUKPRDUKPR
78 15.62 2,200 m/s
4 Jakub HůrkaJakub Hůrka
AKMOSAKMOS
85 15.17 1,200 m/s
5 Jiří HerzaJiří Herza
SLAPRSLAPR
79 15.09 0,600 m/s
6 Martin SýkoraMartin Sýkora
BILINBILIN
70 14.74 1,700 m/s
7 Martin ČerveňMartin Červeň
VITKOVITKO
84 14.59 1,500 m/s
8 Libor KantorLibor Kantor
TZTRITZTRI
80 14.46 2,700 m/s
9 Zdeněk BézaZdeněk Béza
AKLOLAKLOL
86 14.30 1,800 m/s
10 Michal ŠídaMichal Šída
SPPR4SPPR4
78 14.12 1,300 m/s
11 Vladimír FraněkVladimír Franěk
SPPR4SPPR4
76 14.01 0,800 m/s
12 Petr MykaPetr Myka
LIAZJLIAZJ
82 13.66 0,600 m/s
Evžen ŠulcEvžen Šulc
AFKCRAFKCR
84 0.00
Marek ZiklMarek Zikl
AKTPRAKTPR
75 DNP
Poznámky/pokusy:
" <DIV>1. 15.24 16.06 X 15.69 14.65 16.03</DIV><DIV>2. 15.04 15.39 15.78 15.67 14.81 15.61</DIV><DIV>3. 15.25 15.19 15.62 15.13 15.43 15.18</DIV><DIV>4. X X 14.95 15.17 X X</DIV><DIV>5. X 15.09 - - - -</DIV><DIV>6. X 14.51 14.64 14.74 14.47 14.62</DIV><DIV>7. X 14.35 14.59 X X X</DIV><DIV>8. 13.89 X 14.46 13.62 X X</DIV><DIV>9. 14.30 X X</DIV><DIV>10. 13.85 13.99 14.12</DIV><DIV>11. 14.01 X 13.71</DIV><DIV>12. X X 13.66</DIV><DIV>X X X</DIV>
Celkem 14 závodníků

Trojskok - Ženy

(pá, 11.7.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martina DarmovzalováMartina Darmovzalová
BRECLBRECL
78 12.73 1,500 m/s
2 Kateřina HrabalováKateřina Hrabalová
AKMOSAKMOS
79 12.66 0,500 m/s
3 Gabriela DonátováGabriela Donátová
OLYPROLYPR
83 12.64 1,300 m/s
4 Jaroslava NeumanováJaroslava Neumanová
SPAPRSPAPR
77 12.63 0,400 m/s
5 Jana JíchováJana Jíchová
SKPLZSKPLZ
80 12.32 1,100 m/s
6 Eva VaidováEva Vaidová
AKLOLAKLOL
85 12.13 0,000 m/s
7 Lucie KoldováLucie Koldová
LIAZJLIAZJ
83 12.06 2,000 m/s
8 Pavla DvořáčkováPavla Dvořáčková
SPAULSPAUL
80 11.98 0,600 m/s
9 Zuzana ValentováZuzana Valentová
AFKPAAFKPA
63 11.84 1,100 m/s
10 Pavla CoufalováPavla Coufalová
MOSBRMOSBR
77 11.81 0,700 m/s
11 Veronika NavrátíkováVeronika Navrátíková
OLYPROLYPR
83 11.73 0,600 m/s
12 Lucie KohútováLucie Kohútová
JUNBRJUNBR
83 11.69 0,900 m/s
13 Jana MrózkováJana Mrózková
TZTRITZTRI
82 11.63 0,600 m/s
Lucie PetráskováLucie Petrásková
BRECLBRECL
86 0.00
Poznámky/pokusy:
" <DIV>1. 12.70 12.73 X 12.25 12.69 12.70</DIV><DIV>2. X 11.85 12.53 12.66 X 12.66</DIV><DIV>3. 12.16 12.24 X 12.44 12.62 12.64</DIV><DIV>4. 12.61 X 12.63 X X 11.64</DIV><DIV>5. X X 11.86 X 12.32 12.13</DIV><DIV>6. X X 12.13 X X X</DIV><DIV>7. 12.02 11.91 11.95 X 12.06 X</DIV><DIV>8. X X 11.98 X X X</DIV><DIV>9. X 11.62 11.84</DIV><DIV>10. 11.68 X 11.81</DIV><DIV>11. X X 11.73</DIV><DIV>12. X X 11.69</DIV><DIV>13. 11.46 11.49 11.63</DIV><DIV>X X X</DIV>
Celkem 14 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy

(pá, 11.7.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jana KárníkováJana Kárníková
AFKPAAFKPA
81 15.10
2 Jitka SvatošováJitka Svatošová
AFKPAAFKPA
75 14.18
3 Lenka LedvinováLenka Ledvinová
DOMAZDOMAZ
85 14.03
4 Barbora ŠpotákováBarbora Špotáková
DUKPRDUKPR
81 13.97
5 Klára ChytráKlára Chytrá
SPAPRSPAPR
80 13.67
6 Kateřina MarešováKateřina Marešová
JICINJICIN
84 13.58
7 Barbora UngermannováBarbora Ungermannová
SGJABSGJAB
85 13.20
8 Romana GrómanováRomana Grómanová
VITKOVITKO
84 12.46
9 Kateřina ŽofkováKateřina Žofková
BILINBILIN
80 11.80
10 Renata KacerováRenata Kacerová
JUNBRJUNBR
79 10.92
11 Kateřina DufkováKateřina Dufková
JICINJICIN
85 10.48
Poznámky/pokusy:
" <DIV>1. 14.63 X X X X 15.10</DIV><DIV>2. 13.70 13.78 13.52 X 14.18 X</DIV><DIV>3. 13.35 X 13.10 X X 14.03</DIV><DIV>4. 12.36 13.88 13.97 - 13.93 13.44</DIV><DIV>5. 13.31 X X X 13.67 X</DIV><DIV>6. X X 12.19 12.48 12.88 13.58</DIV><DIV>7. 13.19 X X 12.95 X 13.20</DIV><DIV>8. 12.46 11.56 X 11.58 X X</DIV><DIV>9. 11.80 X X</DIV><DIV>10. X 9.03 10.92</DIV><DIV>11. X X 10.48</DIV>
Celkem 11 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži

(pá, 11.7.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Petr StehlíkPetr Stehlík
DUKPRDUKPR
77 20.33
2 Antonín ŽalskýAntonín Žalský
USKPRUSKPR
80 18.74
3 Arnošt HolovskýArnošt Holovský
OLYPROLYPR
82 18.10
4 Michal OerteltMichal Oertelt
SPAPRSPAPR
79 17.54
5 Jan TylčeJan Tylče
DUKPRDUKPR
82 17.03
6 Zdeněk CejnarZdeněk Cejnar
SPAPRSPAPR
82 16.75
7 Michal TlapákMichal Tlapák
USORLUSORL
82 16.61
8 Miroslav PohůnekMiroslav Pohůnek
DUKPRDUKPR
83 16.05
9 Ondřej SpazierOndřej Spazier
VITKOVITKO
83 14.96
10 Jiří VrabelJiří Vrabel
UNIBRUNIBR
64 14.85
11 Radim ŠtefekRadim Štefek
ACHAVACHAV
75 14.69
12 Ladislav KáňaLadislav Káňa
ACHAVACHAV
78 14.63
13 Dalibor MenšíkDalibor Menšík
AFKPAAFKPA
72 14.59
Zdeněk SedmíkZdeněk Sedmík
AKMOSAKMOS
74 DNP
Poznámky/pokusy:
" <DIV>1. X 19.56 X 20.33 X 20.02</DIV><DIV>2. 18.51 X 18.74 18.55 X X</DIV><DIV>3. X 17.45 17.41 17.90 18.10 X</DIV><DIV>4. 16.33 17.54 X X 17.35 X</DIV><DIV>5. 15.74 15.67 X X 16.35 17.03</DIV><DIV>6. 16.23 X 16.75 X X X</DIV><DIV>7. 15.04 16.16 16.08 15.90 16.61 16.24</DIV><DIV>8. 15.67 15.97 X 16.05 X X</DIV><DIV>9. 14.92 X 14.96</DIV><DIV>10. 14.85 14.77 X</DIV><DIV>11. 14.69 14.64 14.14</DIV><DIV>12. 14.10 14.63 14.40</DIV><DIV>13. X X 14.59</DIV>
Celkem 14 závodníků

Hod diskem 1kg - Ženy

(pá, 11.7.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Věra PospíšilováVěra Pospíšilová
OLYPROLYPR
78 65.86
2 Vladimíra RackováVladimíra Racková
SPAPRSPAPR
67 59.17
3 Jana KárníkováJana Kárníková
AFKPAAFKPA
81 46.80
4 Andrea ValešováAndrea Valešová
STBOLSTBOL
80 45.22
5 Kateřina DufkováKateřina Dufková
JICINJICIN
85 44.71
6 Kateřina MarešováKateřina Marešová
JICINJICIN
84 42.96
7 Helena KrejčováHelena Krejčová
KAKLAKAKLA
83 42.50
8 Zuzana KuklováZuzana Kuklová
LIAZJLIAZJ
84 40.79
9 Lucie VaníčkováLucie Vaníčková
JABPJJABPJ
86 40.41
10 Kateřina ŽofkováKateřina Žofková
BILINBILIN
80 39.96
11 Lenka TomaštíkováLenka Tomaštíková
AKZLIAKZLI
82 38.83
12 Romana GrómanováRomana Grómanová
VITKOVITKO
84 38.55
13 Alena PejškováAlena Pejšková
JUNBRJUNBR
84 37.90
14 Klára ŠpačkováKlára Špačková
MLBOLMLBOL
81 36.88
15 Lenka BaronováLenka Baronová
MOPISMOPIS
82 36.18
Poznámky/pokusy:
" <DIV>1. 60.04 X 59.61 X 65.86 64.48</DIV><DIV>2. 56.90 57.40 56.64 57.64 59.17 X</DIV><DIV>3. 45.47 46.80 44.17 X X X</DIV><DIV>4. 45.22 43.39 41.79 44.20 X 40.07</DIV><DIV>5. X X 43.14 43.32 X 44.71</DIV><DIV>6. 42.96 35.28 41.56 35.17 36.95 X</DIV><DIV>7. 42.50 40.21 42.46 41.88 41.15 39.22</DIV><DIV>8. 40.79 40.21 30.67 37.48 38.88 X</DIV><DIV>9. X 40.41 39.68</DIV><DIV>10. 36.37 39.96 39.69</DIV><DIV>11. 38.83 34.64 X</DIV><DIV>12. 35.01 38.55 36.55</DIV><DIV>13. 37.90 35.48 35.88</DIV><DIV>14. 36.88 X X</DIV><DIV>15. 35.77 36.18 X</DIV>
Celkem 15 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži

(pá, 11.7.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Libor MalinaLibor Malina
OLYPROLYPR
73 61.11
2 Antonín ŽalskýAntonín Žalský
USKPRUSKPR
80 55.41
3 Tomáš JirásekTomáš Jirásek
AFKPAAFKPA
83 54.51
4 Michal OerteltMichal Oertelt
SPAPRSPAPR
79 52.31
5 Libor RacekLibor Racek
SPAPRSPAPR
66 51.25
6 Petr VukliševičPetr Vukliševič
KVARYKVARY
82 50.62
7 Igor GondorIgor Gondor
JESPRJESPR
79 50.60
8 Gejza ValentGejza Valent
CEJKOCEJKO
53 49.90
9 Ondřej SádloOndřej Sádlo
SLAPRSLAPR
73 48.48
10 Milan BrzekMilan Brzek
USORLUSORL
71 47.06
11 Miroslav PetrMiroslav Petr
AFKPAAFKPA
78 46.45
12 Jiří VrabelJiří Vrabel
UNIBRUNIBR
64 46.01
13 Stanislav SudíkStanislav Sudík
BEROUBEROU
78 44.99
14 Ladislav KáňaLadislav Káňa
ACHAVACHAV
78 42.75
15 Libor MaškaLibor Maška
LIAZJLIAZJ
83 40.75
Jan WernerJan Werner
SLAPRSLAPR
84 0.00
Vladimír KadlečíkVladimír Kadlečík
ACHAVACHAV
71 DNP
Poznámky/pokusy:
" <DIV>1. 60.16 61.11 59.19 X 59.63 X</DIV><DIV>2. 45.19 47.91 52.41 55.41 X -</DIV><DIV>3. 54.51 X X 53.57 X 53.79</DIV><DIV>4. 52.31 X - X X X</DIV><DIV>5. 49.21 X 51.25 49.78 50.45 X</DIV><DIV>6. 49.50 47.03 X 48.86 X 50.62</DIV><DIV>7. 49.54 48.25 50.60 X X 49.85</DIV><DIV>8. 48.98 47.85 X X 49.90 49.63</DIV><DIV>9. X 48.48 46.84</DIV><DIV>10. 47.06 X X</DIV><DIV>11. 46.23 46.45 46.22</DIV><DIV>12. 46.01 X 45.33</DIV><DIV>13. X 44.99 44.55</DIV><DIV>14. 41.19 41.38 42.75</DIV><DIV>15. 39.45 X 40.75</DIV><DIV>X X X</DIV><DIV>X</DIV>
Celkem 17 závodníků

Hod kladivem 4kg - Ženy

(pá, 11.7.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lucie VrbenskáLucie Vrbenská
OLYPROLYPR
77 67.86
2 Lenka TomaštíkováLenka Tomaštíková
AKZLIAKZLI
82 56.69
3 Lenka LedvinováLenka Ledvinová
DOMAZDOMAZ
85 53.86
4 Markéta HajdůMarkéta Hajdů
LIAZJLIAZJ
74 53.48
5 Šárka ŠmirausováŠárka Šmirausová
AFKPAAFKPA
84 53.16
6 Klára ChytráKlára Chytrá
SPAPRSPAPR
80 51.49
7 Lucie KrouzováLucie Krouzová
LIAZJLIAZJ
79 49.77
8 Eva VindováEva Vindová
AFKPAAFKPA
79 48.58
9 Jana HyjánkováJana Hyjánková
USKPRUSKPR
81 47.03
10 Romana GrómanováRomana Grómanová
VITKOVITKO
84 45.80
11 Kamila KolníkováKamila Kolníková
LIAZJLIAZJ
81 42.78
12 Klára ŠpačkováKlára Špačková
MLBOLMLBOL
81 38.52
Poznámky/pokusy:
" <DIV>1. 61.62 X 62.13 60.94 67.86 65.08</DIV><DIV>2. 52.40 X 54.41 54.38 X 56.69</DIV><DIV>3. 46.52 X 51.68 47.31 53.86 52.76</DIV><DIV>4. 51.32 52.41 50.86 53.48 52.70 X</DIV><DIV>5. 50.94 49.27 49.51 51.83 52.20 53.16</DIV><DIV>6. 49.89 X 51.49 49.54 50.23 50.66</DIV><DIV>7. 47.38 46.51 X X 49.77 44.82</DIV><DIV>8. 44.89 44.57 47.57 X 47.32 48.58</DIV><DIV>9. X X 47.03</DIV><DIV>10. 43.87 43.55 45.80</DIV><DIV>11. 42.78 42.63 X</DIV><DIV>12. 37.81 38.52 X</DIV>
Celkem 12 závodníků

Hod kladivem 7,26kg - Muži

(pá, 11.7.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lukáš MelichLukáš Melich
DUKPRDUKPR
80 74.72
2 Vladimír MaškaVladimír Maška
LIAZJLIAZJ
73 74.15
3 Pavel SedláčekPavel Sedláček
DUKPRDUKPR
78 71.11
4 Michal FialaMichal Fiala
KAKLAKAKLA
85 59.30
5 Dušan KrálDušan Král
DUKPRDUKPR
83 58.93
6 Pavel ŽákPavel Žák
SLAPRSLAPR
81 56.67
7 František VrtělkaFrantišek Vrtělka
USKPRUSKPR
80 56.08
8 Dalibor MenšíkDalibor Menšík
AFKPAAFKPA
72 54.55
9 Libor MaškaLibor Maška
LIAZJLIAZJ
83 53.38
10 Rudolf UrbanRudolf Urban
SLAPRSLAPR
82 52.38
11 Marek SikoraMarek Sikora
TZTRITZTRI
82 48.77
Poznámky/pokusy:
" <DIV>1. 69.15 71.15 X 74.72 73.28 72.70</DIV><DIV>2. 70.52 72.32 70.43 71.99 72.22 74.15</DIV><DIV>3. 64.95 71.11 70.13 70.98 X X</DIV><DIV>4. X 55.64 X 58.59 X 59.30</DIV><DIV>5. 58.83 X X 58.93 X X</DIV><DIV>6. 55.01 54.10 56.58 55.27 56.67 X</DIV><DIV>7. 55.49 X X 56.08 55.75 X</DIV><DIV>8. 54.55 54.31 54.22 X X X</DIV><DIV>9. 53.38 51.62 52.47</DIV><DIV>10. 52.38 X 52.36</DIV><DIV>11. 48.04 48.77 48.18</DIV>
Celkem 11 závodníků

Hod oštěpem 600g - Ženy

(pá, 11.7.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Barbora ŠpotákováBarbora Špotáková
DUKPRDUKPR
81 52.20
2 Michaela JačkováMichaela Jačková
SPAPRSPAPR
78 47.54
3 Helena BrejchováHelena Brejchová
SOPLZSOPLZ
78 45.88
4 Veronika MedusováVeronika Medusová
JUNBRJUNBR
83 45.21
5 Lenka LantováLenka Lantová
NMMETNMMET
85 44.59
6 Jitka LázničkováJitka Lázničková
USKPRUSKPR
78 44.22
7 Andrea AranovskáAndrea Aranovská
USKPRUSKPR
74 43.89
8 Iva SamkováIva Samková
BILINBILIN
79 40.53
9 Lenka MilošováLenka Milošová
AKZLIAKZLI
85 39.76
10 Kateřina ŽofkováKateřina Žofková
BILINBILIN
80 38.07
Poznámky/pokusy:
" <DIV>1. 48.66 49.89 52.20 49.92 51.87 48.90</DIV><DIV>2. 47.54 45.02 42.16 42.97 47.18 41.77</DIV><DIV>3. 44.26 41.50 45.53 40.92 44.02 45.88</DIV><DIV>4. 43.54 X 41.68 45.21 44.47 45.19</DIV><DIV>5. 42.01 44.59 40.82 44.51 44.01 43.86</DIV><DIV>6. X 43.40 41.72 42.22 44.01 44.22</DIV><DIV>7. 42.89 43.89 X 42.25 43.09 41.61</DIV><DIV>8. 34.35 37.04 40.53 37.20 39.68 35.74</DIV><DIV>9. 37.52 39.44 39.76</DIV><DIV>10. X 38.07 X</DIV>
Celkem 10 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži

(pá, 11.7.2003) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Miroslav GuzdekMiroslav Guzdek
DUKPRDUKPR
75 75.65
2 Michal ŠafářMichal Šafář
USORLUSORL
79 74.45
3 Petr BělunekPetr Bělunek
DUKPRDUKPR
79 71.70
4 David SekerákDavid Sekerák
DOMAZDOMAZ
74 70.44
5 Vít ŠimečekVít Šimeček
DUKPRDUKPR
80 70.14
6 Patrick LandmesserPatrick Landmesser
NMMETNMMET
69 67.81
7 Jaroslav KvětJaroslav Květ
STOPRSTOPR
82 65.59
8 Jan SyrovátkoJan Syrovátko
AFKPAAFKPA
85 65.41
9 Petr KrejčiříkPetr Krejčiřík
KROMEKROME
79 58.75
10 Lukáš KlímaLukáš Klíma
JACBRJACBR
80 58.24
11 Mojmír BůžekMojmír Bůžek
AKZLIAKZLI
81 54.47
Poznámky/pokusy:
" <DIV>1. X 75.65 72.61 74.55 71.92 X</DIV><DIV>2. 74.45 X X 68.04 71.10 69.75</DIV><DIV>3. 70.17 71.44 X 70.20 71.70 X</DIV><DIV>4. 67.08 62.72 66.13 70.44 66.79 X</DIV><DIV>5. 70.14 X X 68.02 X 66.17</DIV><DIV>6. 65.36 X 66.96 67.81 X 64.92</DIV><DIV>7. X 65.59 64.03 X 61.73 X</DIV><DIV>8. 61.46 X 59.62 65.41 X 62.53</DIV><DIV>9. X 58.75 X</DIV><DIV>10. 54.05 58.24 57.55</DIV><DIV>11. 54.47 53.06 X</DIV>
Celkem 11 závodníků