Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Czech Indoor Gala (WAIT Silver)

Ostrava (3. 2. 2021)

60 m - Muži (Rozběh)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 6.34 Christian COLEMAN USA 18.02.2018 Albuquerque, NM (USA)
WL 6.48 Trayvon BROMELL USA 24.01.2021 Randal Tyson Indoor Center, Fayetteville, AR (USA)
MR 6.49 Kim Collins SKN 2014 Praha
Rozběh 1 (st, 3.2.2021 - 12:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
National
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 185 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 06.97 Q 0.106
2 177 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 SB 07.04 Q 0.153
3 174 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 SB 07.09 Q 0.150
4 160 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 PB 07.23 0.122
5 143 David KovářDavid Kovář 05 JAC BrnoJAC Brno 7 PB 07.27 0.152
6 115 Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 SB 07.27 0.166
7 180 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 SB 07.30 0.151
188 Jiří ŠámalJiří Šámal 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 1 (st, 3.2.2021 - 16:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 111 Ján VolkoJán Volko 96 SlovakiaSlovakia 4 06.69 Q 0.150
2 104 Oliver BrombyOliver Bromby 98 United KingdomUnited Kingdom 3 SB 06.71 Q 0.152
3 121 Massimiliano FerraroMassimiliano Ferraro 91 ItalyItaly 6 06.73 Q 0.156
4 144 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 94 Czech RepublicCzech Republic 5 06.77 q 0.142
5 138 Erik KostrytsyaErik Kostrytsya 99 UkraineUkraine 7 06.79 0.181
6 150 Oliver WdowikOliver Wdowik 02 PolandPoland 2 06.84 0.156
7 126 Stanislav JíraStanislav Jíra 00 Czech RepublicCzech Republic 8 06.85 0.122
8 132 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 Czech RepublicCzech Republic 1 06.89 0.134
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (st, 3.2.2021 - 12:51) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
National
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 132 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 06.91 Q 0.144
2 258 Tomáš KošíkTomáš Košík 00 SlovakiaSlovakia 6 PB 06.92 Q 0.146
3 164 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 JAC BrnoJAC Brno 3 PB 07.00 Q 0.157
4 118 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 PB 07.02 0.164
5 182 Ondřej StrapáčOndřej Strapáč 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 PB 07.23 0.145
6 187 Jiří SynekJiří Synek 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 PB 07.26 0.150
7 192 Jan ŠulcJan Šulc 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 PB 07.30 0.179
8 149 Casey Constanti LongCasey Constanti Long 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 SB 07.31 0.188
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (st, 3.2.2021 - 16:22) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 147 Jan VelebaJan Veleba 86 Czech RepublicCzech Republic 5 06.67 Q 0.130
2 135 Dominik KopećDominik Kopeć 95 PolandPoland 4 =PB 06.67 Q 0.145
3 119 Denis DimitrovDenis Dimitrov 94 BulgariaBulgaria 6 06.79 Q 0.130
4 139 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 Czech RepublicCzech Republic 7 06.79 q 0.124
5 129 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 95 Czech RepublicCzech Republic 8 06.88 0.138
6 270 Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Czech RepublicCzech Republic 2 =SB 06.91 0.141
122 Markus FuchsMarkus Fuchs 95 AustriaAustria 3 DQ -0.167
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 147 Jan VelebaJan Veleba 86 Czech RepublicCzech Republic 5 06.67 Q 0.130
2 135 Dominik KopećDominik Kopeć 95 PolandPoland 4 =PB 06.67 Q 0.145
3 111 Ján VolkoJán Volko 96 SlovakiaSlovakia 4 06.69 Q 0.150
4 104 Oliver BrombyOliver Bromby 98 United KingdomUnited Kingdom 3 SB 06.71 Q 0.152
5 121 Massimiliano FerraroMassimiliano Ferraro 91 ItalyItaly 6 06.73 Q 0.156
6 144 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 94 Czech RepublicCzech Republic 5 06.77 q 0.142
7 119 Denis DimitrovDenis Dimitrov 94 BulgariaBulgaria 6 06.79 Q 0.130
8 139 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 Czech RepublicCzech Republic 7 06.79 q 0.124
9 138 Erik KostrytsyaErik Kostrytsya 99 UkraineUkraine 7 06.79 0.181
10 150 Oliver WdowikOliver Wdowik 02 PolandPoland 2 06.84 0.156
11 126 Stanislav JíraStanislav Jíra 00 Czech RepublicCzech Republic 8 06.85 0.122
12 129 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 95 Czech RepublicCzech Republic 8 06.88 0.138
13 132 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 Czech RepublicCzech Republic 1 06.89 0.134
14 270 Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Czech RepublicCzech Republic 2 =SB 06.91 0.141
15 132 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 06.91 Q 0.144
16 258 Tomáš KošíkTomáš Košík 00 SlovakiaSlovakia 6 PB 06.92 Q 0.146
17 185 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 06.97 Q 0.106
18 164 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 JAC BrnoJAC Brno 3 PB 07.00 Q 0.157
19 118 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 PB 07.02 0.164
20 177 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 SB 07.04 Q 0.153
21 174 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 SB 07.09 Q 0.150
22 160 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 PB 07.23 0.122
23 182 Ondřej StrapáčOndřej Strapáč 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 PB 07.23 0.145
24 187 Jiří SynekJiří Synek 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 PB 07.26 0.150
25 143 David KovářDavid Kovář 05 JAC BrnoJAC Brno 7 PB 07.27 0.152
26 115 Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 SB 07.27 0.166
27 192 Jan ŠulcJan Šulc 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 PB 07.30 0.179
28 180 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 SB 07.30 0.151
29 149 Casey Constanti LongCasey Constanti Long 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 SB 07.31 0.188
188 Jiří ŠámalJiří Šámal 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 DNS
122 Markus FuchsMarkus Fuchs 95 AustriaAustria 3 DQ -0.167

60 m - Muži (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 6.34 Christian COLEMAN USA 18.02.2018 Albuquerque, NM (USA)
WL 6.48 Trayvon BROMELL USA 24.01.2021 Randal Tyson Indoor Center, Fayetteville, AR (USA)
MR 6.49 Kim Collins SKN 2014 Praha
Finále (st, 3.2.2021 - 14:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
National
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 132 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 06.89 0.140
2 258 Tomáš KošíkTomáš Košík 00 SlovakiaSlovakia 5 06.93 0.137
3 185 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 06.93 0.128
4 177 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 SB 07.02 0.147
5 164 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 JAC BrnoJAC Brno 3 07.04 0.162
6 174 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 07.10 0.147
7 118 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 07.10 0.149
8 160 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 07.24 0.130
Celkem 8 závodníků
Finále (st, 3.2.2021 - 18:37) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 104 Oliver BrombyOliver Bromby 98 United KingdomUnited Kingdom 3 SB 06.65 0.141
2= 135 Dominik KopećDominik Kopeć 95 PolandPoland 5 =PB 06.67 0.149
2= 147 Jan VelebaJan Veleba 86 Czech RepublicCzech Republic 4 06.67 0.142
4 121 Massimiliano FerraroMassimiliano Ferraro 91 ItalyItaly 7 =SB 06.68 0.146
5 111 Ján VolkoJán Volko 96 SlovakiaSlovakia 6 06.69 0.144
6 119 Denis DimitrovDenis Dimitrov 94 BulgariaBulgaria 1 06.75 0.128
7 139 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 Czech RepublicCzech Republic 2 06.81 0.127
8 144 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 94 Czech RepublicCzech Republic 8 06.82 0.155
Celkem 8 závodníků

60 m - Ženy (Rozběh)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 6.92 Irina PRIVALOVA RUS 11.02.1993 Madrid (ESP)
WL 7.08 Dina ASHER-SMITH GBR 29.01.2021 Europahalle, Karlsruhe (GER)
MR 7.10 Michelle-Lee Ahye TTO 2016 Jablonec n. N.
Rozběh 1 (st, 3.2.2021 - 12:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
National
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 51 Lucie MičunkováLucie Mičunková 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 07.64 Q 0.146
2 50 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 SB 07.76 Q 0.182
3 77 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 SB 07.88 Q 0.155
4 43 Michaela KučerováMichaela Kučerová 92 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 SB 07.91 0.154
5 66 Simona MalatincováSimona Malatincová 97 SlovakiaSlovakia 2 SB 08.00 0.168
6 2 Klára BartoškováKlára Bartošková 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 8 SB 08.19 0.154
36 Kateřina KodrováKateřina Kodrová 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 1 (st, 3.2.2021 - 16:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 89 Jamile SamuelJamile Samuel 92 NetherlandsNetherlands 4 SB 07.34 Q 0.165
2 3 Klaudia AdamekKlaudia Adamek 99 PolandPoland 5 =PB 07.35 Q 0.130
3 42 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Czech RepublicCzech Republic 7 =SB 07.53 Q 0.155
4 34 Gina Akpe-MosesGina Akpe-Moses 99 IrelandIreland 6 SB 07.63 q 0.156
5 32 Johana KaiserováJohana Kaiserová 00 Czech RepublicCzech Republic 8 07.63 0.354
6 88 Julia PolakJulia Polak 01 PolandPoland 3 07.70 0.219
35 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 95 Czech RepublicCzech Republic 2 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (st, 3.2.2021 - 12:36) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
National
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 30 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 JAC BrnoJAC Brno 5 SB 07.86 Q 0.204
2 33 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 SB 07.89 Q 0.147
3 19 Eliška GrzybováEliška Grzybová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 PB 07.93 Q 0.199
4 70 Klára StaňkováKlára Staňková 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 SB 08.01 0.173
5 54 Petra MuzikantováPetra Muzikantová 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 SB 08.08 0.146
6 60 Jana PiškulováJana Piškulová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 PB 08.22 0.173
4 Hana BlažkováHana Blažková 04 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 4 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (st, 3.2.2021 - 16:07) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 65 Inna EftimovaInna Eftimova 88 BulgariaBulgaria 4 07.36 Q 0.144
2 87 Marcela PírkováMarcela Pírková 96 Czech RepublicCzech Republic 3 SB 07.46 Q 0.166
3 12 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 Czech RepublicCzech Republic 7 07.59 Q 0.154
4 40 Natálie KožuškaničováNatálie Kožuškaničová 01 Czech RepublicCzech Republic 8 SB 07.61 q 0.143
5 324 Lauren RoyLauren Roy 00 IrelandIreland 6 SB 07.66 0.131
80 Ciara NevilleCiara Neville 99 IrelandIreland 5 DNS
82 Lucie VykydalováLucie Vykydalová 93 Czech RepublicCzech Republic 2 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 89 Jamile SamuelJamile Samuel 92 NetherlandsNetherlands 4 SB 07.34 Q 0.165
2 3 Klaudia AdamekKlaudia Adamek 99 PolandPoland 5 =PB 07.35 Q 0.130
3 65 Inna EftimovaInna Eftimova 88 BulgariaBulgaria 4 07.36 Q 0.144
4 87 Marcela PírkováMarcela Pírková 96 Czech RepublicCzech Republic 3 SB 07.46 Q 0.166
5 42 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Czech RepublicCzech Republic 7 =SB 07.53 Q 0.155
6 12 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 Czech RepublicCzech Republic 7 07.59 Q 0.154
7 40 Natálie KožuškaničováNatálie Kožuškaničová 01 Czech RepublicCzech Republic 8 SB 07.61 q 0.143
8 34 Gina Akpe-MosesGina Akpe-Moses 99 IrelandIreland 6 SB 07.63 q 0.156
9 32 Johana KaiserováJohana Kaiserová 00 Czech RepublicCzech Republic 8 07.63 0.354
10 51 Lucie MičunkováLucie Mičunková 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 07.64 Q 0.146
11 324 Lauren RoyLauren Roy 00 IrelandIreland 6 SB 07.66 0.131
12 88 Julia PolakJulia Polak 01 PolandPoland 3 07.70 0.219
13 50 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 SB 07.76 Q 0.182
14 30 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 JAC BrnoJAC Brno 5 SB 07.86 Q 0.204
15 77 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 SB 07.88 Q 0.155
16 33 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 SB 07.89 Q 0.147
17 43 Michaela KučerováMichaela Kučerová 92 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 SB 07.91 0.154
18 19 Eliška GrzybováEliška Grzybová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 PB 07.93 Q 0.199
19 66 Simona MalatincováSimona Malatincová 97 SlovakiaSlovakia 2 SB 08.00 0.168
20 70 Klára StaňkováKlára Staňková 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 SB 08.01 0.173
21 54 Petra MuzikantováPetra Muzikantová 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 SB 08.08 0.146
22 2 Klára BartoškováKlára Bartošková 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 8 SB 08.19 0.154
23 60 Jana PiškulováJana Piškulová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 PB 08.22 0.173
36 Kateřina KodrováKateřina Kodrová 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 DNS
35 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 95 Czech RepublicCzech Republic 2 DNS
4 Hana BlažkováHana Blažková 04 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 4 DNS
80 Ciara NevilleCiara Neville 99 IrelandIreland 5 DNS
82 Lucie VykydalováLucie Vykydalová 93 Czech RepublicCzech Republic 2 DNS

60 m - Ženy (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 6.92 Irina PRIVALOVA RUS 11.02.1993 Madrid (ESP)
WL 7.08 Dina ASHER-SMITH GBR 29.01.2021 Europahalle, Karlsruhe (GER)
MR 7.10 Michelle-Lee Ahye TTO 2016 Jablonec n. N.
Finále (st, 3.2.2021 - 14:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
National
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 50 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 SB 07.68 0.169
2 51 Lucie MičunkováLucie Mičunková 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 07.73 0.169
3 30 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 JAC BrnoJAC Brno 6 SB 07.84 0.165
4 33 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 07.90 0.148
5 77 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 07.91 0.157
6 19 Eliška GrzybováEliška Grzybová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 07.95 0.172
7 43 Michaela KučerováMichaela Kučerová 92 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 08.01 0.147
8 66 Simona MalatincováSimona Malatincová 97 SlovakiaSlovakia 1 08.02 0.142
Celkem 8 závodníků
Finále (st, 3.2.2021 - 18:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 89 Jamile SamuelJamile Samuel 92 NetherlandsNetherlands 4 SB 07.28 0.176
2 65 Inna EftimovaInna Eftimova 88 BulgariaBulgaria 6 SB 07.33 0.132
3 3 Klaudia AdamekKlaudia Adamek 99 PolandPoland 5 07.38 0.142
4 87 Marcela PírkováMarcela Pírková 96 Czech RepublicCzech Republic 3 SB 07.44 0.160
5 42 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Czech RepublicCzech Republic 7 =SB 07.53 0.181
6 40 Natálie KožuškaničováNatálie Kožuškaničová 01 Czech RepublicCzech Republic 2 07.62 0.149
7 34 Gina Akpe-MosesGina Akpe-Moses 99 IrelandIreland 1 SB 07.62 0.154
8 12 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 Czech RepublicCzech Republic 8 07.65 0.150
Celkem 8 závodníků