Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Czech Indoor Gala (WAIT Silver)

Ostrava (3. 2. 2021)

60 m překážek (1.06) - Muži (Rozběh)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 7.30 Colin JACKSON GBR 06.03.1994 Sindelfingen (GER)
WL 7.35 Grant HOLLOWAY USA 24.01.2021 Randal Tyson Indoor Center, Fayetteville, AR (USA)
MR 7.51 Dayron Robles CUB 2014 Praha
Rozběh 1 (st, 3.2.2021 - 12:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
National
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 184 Petr SvobodaPetr Svoboda 84 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 SB 07.71 Q 0.146
2 125 Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 08.18 Q 0.133
3 154 Matej BaluchMatej Baluch 00 SlovakiaSlovakia 5 08.29 Q 0.173
4 172 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 08.54 q 0.151
5 201 Jan VojtekJan Vojtek 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 SB 08.64 q 0.176
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (st, 3.2.2021 - 12:07) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
National
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 169 Pavel PetříkPavel Petřík 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 SB 08.30 Q 0.131
2 137 Marek KretMarek Kret 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 PB 08.32 Q 0.153
3 196 Václav ValachVáclav Valach 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 PB 08.63 Q 0.149
205 Jiří ZedníčekJiří Zedníček 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 DNS
183 Vilém StráskýVilém Stráský 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 184 Petr SvobodaPetr Svoboda 84 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 SB 07.71 Q 0.146
2 125 Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 08.18 Q 0.133
3 154 Matej BaluchMatej Baluch 00 SlovakiaSlovakia 5 08.29 Q 0.173
4 169 Pavel PetříkPavel Petřík 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 SB 08.30 Q 0.131
5 137 Marek KretMarek Kret 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 PB 08.32 Q 0.153
6 172 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 08.54 q 0.151
7 196 Václav ValachVáclav Valach 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 PB 08.63 Q 0.149
8 201 Jan VojtekJan Vojtek 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 SB 08.64 q 0.176
205 Jiří ZedníčekJiří Zedníček 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 DNS
183 Vilém StráskýVilém Stráský 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 DNS

60 m překážek (1.06) - Muži (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 7.30 Colin JACKSON GBR 06.03.1994 Sindelfingen (GER)
WL 7.35 Grant HOLLOWAY USA 24.01.2021 Randal Tyson Indoor Center, Fayetteville, AR (USA)
MR 7.51 Dayron Robles CUB 2014 Praha
Finále (st, 3.2.2021 - 14:10) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
National
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 125 Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 PB 08.12 0.131
2 169 Pavel PetříkPavel Petřík 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 =PB 08.29 0.133
3 137 Marek KretMarek Kret 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 08.40 0.166
4 196 Václav ValachVáclav Valach 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 PB 08.49 0.109
5 201 Jan VojtekJan Vojtek 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 SB 08.63 0.305
184 Petr SvobodaPetr Svoboda 84 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 DNS
172 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 8 DNS
154 Matej BaluchMatej Baluch 00 SlovakiaSlovakia 6 DNS
Celkem 8 závodníků

60 m překážek (0.84) - Ženy

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 7.68 Susanna KALLUR SWE 10.02.2008 Karlsruhe (GER)
WL 7.86 Tonea MARSHALL USA 24.01.2021 Randal Tyson Indoor Center, Fayetteville, AR (USA)
MR 7.89 Tiffany Porter GBR 2016 Jablonec n. N.
(st, 3.2.2021 - 12:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
National
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 13 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 SB 08.44 0.170
2 55 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 PB 08.73 0.114
3 85 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 SB 08.88 0.150
4 10 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 08.95 0.181
5 18 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 SB 09.16 0.170
6 20 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková 01 AC PardubiceAC Pardubice 2 SB 09.34 0.101
67 Veronika SkalickáVeronika Skalická 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 DNS
Celkem 7 závodníků

60 m překážek (0.84) - Ženy (Rozběh)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 7.68 Susanna KALLUR SWE 10.02.2008 Karlsruhe (GER)
WL 7.86 Tonea MARSHALL USA 24.01.2021 Randal Tyson Indoor Center, Fayetteville, AR (USA)
MR 7.89 Tiffany Porter GBR 2016 Jablonec n. N.
Rozběh 1 (st, 3.2.2021 - 15:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 314 Pia SkrzyszkowskaPia Skrzyszkowska 01 PolandPoland 6 SB 08.13 Q 0.153
2 313 Klaudia SiciarzKlaudia Siciarz 98 PolandPoland 4 SB 08.18 Q 0.164
3 308 Helena JiranováHelena Jiranová 95 Czech RepublicCzech Republic 7 SB 08.21 Q 0.161
4 311 Anamaria NesteriucAnamaria Nesteriuc 93 RomaniaRomania 3 SB 08.24 q 0.138
5 312 Elisávet PesirídouElisávet Pesirídou 92 GreeceGreece 5 SB 08.35 0.185
6 307 Giada CarmassiGiada Carmassi 94 ItalyItaly 8 SB 08.35 0.170
7 13 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 Czech RepublicCzech Republic 2 SB 08.38 0.148
8 79 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 Czech RepublicCzech Republic 1 08.72 0.162
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (st, 3.2.2021 - 15:47) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 309 Gréta KerekesGréta Kerekes 92 HungaryHungary 4 SB 08.19 Q 0.136
2 316 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 Czech RepublicCzech Republic 5 08.21 Q 0.146
3 310 Sarah Kate LavinSarah Kate Lavin 94 IrelandIreland 7 PB 08.21 Q 0.161
4 315 Stanislava ŠkvarkováStanislava Škvarková 96 SlovakiaSlovakia 6 08.23 q 0.168
5 317 Klaudia WojtunikKlaudia Wojtunik 99 PolandPoland 8 08.31 0.155
6 36 Kateřina KodrováKateřina Kodrová 93 Czech RepublicCzech Republic 2 PB 08.47 0.116
7 333 Koudelová Lucie ČudaKoudelová Lucie Čuda 94 Czech RepublicCzech Republic 3 08.48 0.120
8 83 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 Czech RepublicCzech Republic 1 08.77 0.145
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 314 Pia SkrzyszkowskaPia Skrzyszkowska 01 PolandPoland 6 SB 08.13 Q 0.153
2 313 Klaudia SiciarzKlaudia Siciarz 98 PolandPoland 4 SB 08.18 Q 0.164
3 309 Gréta KerekesGréta Kerekes 92 HungaryHungary 4 SB 08.19 Q 0.136
4 316 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 Czech RepublicCzech Republic 5 08.21 Q 0.146
5 310 Sarah Kate LavinSarah Kate Lavin 94 IrelandIreland 7 PB 08.21 Q 0.161
6 308 Helena JiranováHelena Jiranová 95 Czech RepublicCzech Republic 7 SB 08.21 Q 0.161
7 315 Stanislava ŠkvarkováStanislava Škvarková 96 SlovakiaSlovakia 6 08.23 q 0.168
8 311 Anamaria NesteriucAnamaria Nesteriuc 93 RomaniaRomania 3 SB 08.24 q 0.138
9 317 Klaudia WojtunikKlaudia Wojtunik 99 PolandPoland 8 08.31 0.155
10 312 Elisávet PesirídouElisávet Pesirídou 92 GreeceGreece 5 SB 08.35 0.185
11 307 Giada CarmassiGiada Carmassi 94 ItalyItaly 8 SB 08.35 0.170
12 13 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 Czech RepublicCzech Republic 2 SB 08.38 0.148
13 36 Kateřina KodrováKateřina Kodrová 93 Czech RepublicCzech Republic 2 PB 08.47 0.116
14 333 Koudelová Lucie ČudaKoudelová Lucie Čuda 94 Czech RepublicCzech Republic 3 08.48 0.120
15 79 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 Czech RepublicCzech Republic 1 08.72 0.162
16 83 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 Czech RepublicCzech Republic 1 08.77 0.145

60 m překážek (0.84) - Ženy (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 7.68 Susanna KALLUR SWE 10.02.2008 Karlsruhe (GER)
WL 7.86 Tonea MARSHALL USA 24.01.2021 Randal Tyson Indoor Center, Fayetteville, AR (USA)
MR 7.89 Tiffany Porter GBR 2016 Jablonec n. N.
Finále (st, 3.2.2021 - 17:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 314 Pia SkrzyszkowskaPia Skrzyszkowska 01 PolandPoland 4 PB 08.02 0.151
2 311 Anamaria NesteriucAnamaria Nesteriuc 93 RomaniaRomania 2 =PB 08.15 0.150
3 310 Sarah Kate LavinSarah Kate Lavin 94 IrelandIreland 3 PB 08.18 0.158
4 315 Stanislava ŠkvarkováStanislava Škvarková 96 SlovakiaSlovakia 8 SB 08.20 0.208
5 309 Gréta KerekesGréta Kerekes 92 HungaryHungary 5 08.20 0.144
6 317 Klaudia WojtunikKlaudia Wojtunik 99 PolandPoland 1 PB 08.21 0.160
7 316 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 Czech RepublicCzech Republic 7 08.21 0.253
8 308 Helena JiranováHelena Jiranová 95 Czech RepublicCzech Republic 6 08.22 0.209
Celkem 8 závodníků