Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR mužů a žen ve vícebojích

Praha - Stromovka (13. - 14. 2. 2021)

60 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 13.2.2021 - 11:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 19 Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet 91 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 SB 07.10 0.147 847
2 28 Jiří SýkoraJiří Sýkora 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 07.16 0.147 826
3 22 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 98 AC PardubiceAC Pardubice 2 SB 07.18 0.158 819
4 27 Vilém StráskýVilém Stráský 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 SB 07.20 0.142 813
5 17 František DoubekFrantišek Doubek 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 6 07.23 0.146 802
6 21 Petr JindřichPetr Jindřich 88 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 7 SB 07.35 0.130 762
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 13.2.2021 - 11:31) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 15 Roman BašeRoman Baše 01 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 3 PB 07.30 0.180 779
2 26 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 SB 07.47 0.155 723
3 25 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 SB 07.53 0.124 703
4 20 Jakub HolekJakub Holek 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 SB 07.59 0.180 684
5 24 Ondřej PáleníkOndřej Páleník 99 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4 SB 07.59 0.138 684
6 23 Pavel KrejčaPavel Krejča 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 SB 07.76 0.163 631
Poznámky:
Závodník Holek Jakub (SOKOP) obdržel žlutou kartu z důvodu nevhodného chování na startu - pravidlo 16.5 technických pravidel.
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 19 Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet 91 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 SB 07.10 0.147 847
2 28 Jiří SýkoraJiří Sýkora 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 07.16 0.147 826
3 22 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 98 AC PardubiceAC Pardubice 2 SB 07.18 0.158 819
4 27 Vilém StráskýVilém Stráský 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 SB 07.20 0.142 813
5 17 František DoubekFrantišek Doubek 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 6 07.23 0.146 802
6 15 Roman BašeRoman Baše 01 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 3 PB 07.30 0.180 779
7 21 Petr JindřichPetr Jindřich 88 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 7 SB 07.35 0.130 762
8 26 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 SB 07.47 0.155 723
9 25 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 SB 07.53 0.124 703
10 20 Jakub HolekJakub Holek 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 SB 07.59 0.180 684
11 24 Ondřej PáleníkOndřej Páleník 99 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4 SB 07.59 0.138 684
12 23 Pavel KrejčaPavel Krejča 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 SB 07.76 0.163 631

60 m - Muži (Rozběh)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (ne, 14.2.2021 - 12:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 142 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 06.75 Q 0.134
2 85 Stanislav JíraStanislav Jíra 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 06.84 Q 0.130
3 100 Jiří KubešJiří Kubeš 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 07.00 Q 0.147
4 121 Jakub PeterkaJakub Peterka 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 =PB 07.08 q 0.139
5 16 Antonín WijasAntonín Wijas 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 07.10 0.135
6 130 Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 07.10 0.132
7 132 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 07.11 0.155
8 170 Jan ProcházkaJan Procházka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 SB 07.18 0.189
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (ne, 14.2.2021 - 12:01) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 72 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 06.76 Q 0.124
2 144 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 06.96 Q 0.117
3 107 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 =PB 07.05 Q 0.133
4 128 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 SB 07.06 q 0.157
5 73 Adam HavlasAdam Havlas 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 07.08 0.142
6 103 Ondřej MacíkOndřej Macík 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 PB 07.09 0.163
7 148 Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 SB 07.14 0.147
8 126 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 07.17 0.155
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 142 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 06.75 Q 0.134
2 72 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 06.76 Q 0.124
3 85 Stanislav JíraStanislav Jíra 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 06.84 Q 0.130
4 144 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 06.96 Q 0.117
5 100 Jiří KubešJiří Kubeš 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 07.00 Q 0.147
6 107 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 =PB 07.05 Q 0.133
7 128 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 SB 07.06 q 0.157
8 121 Jakub PeterkaJakub Peterka 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 =PB 07.08 q 0.139
9 73 Adam HavlasAdam Havlas 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 07.08 0.142
10 103 Ondřej MacíkOndřej Macík 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 PB 07.09 0.163
11 16 Antonín WijasAntonín Wijas 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 07.10 0.135
12 130 Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 07.10 0.132
13 132 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 07.11 0.155
14 148 Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 SB 07.14 0.147
15 126 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 07.17 0.155
16 170 Jan ProcházkaJan Procházka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 SB 07.18 0.189

60 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 14.2.2021 - 14:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 142 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 SB 06.68 0.123
2 72 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 06.73 0.131
3 144 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 06.96 0.129
4 107 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 PB 07.04 0.142
5 128 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 =SB 07.06 0.147
6 121 Jakub PeterkaJakub Peterka 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 PB 07.07 0.136
100 Jiří KubešJiří Kubeš 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 DQ 16.8 0.082
85 Stanislav JíraStanislav Jíra 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 14.2.2021 - 14:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 96 Natálie KožuškaničováNatálie Kožuškaničová 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 PB 07.51 0.149
2 90 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 07.71 0.161
3 160 Lucie VykydalováLucie Vykydalová 93 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 SB 07.78 0.154
4 61 Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 SB 07.87 0.155
5 118 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 07.88 0.153
6 155 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 07.97 0.172
91 Kateřina KodrováKateřina Kodrová 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 DNS
152 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Ženy (Rozběh)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (ne, 14.2.2021 - 12:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 90 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 07.68 Q 0.133
2 155 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 SB 07.85 Q 0.152
3 61 Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 SB 07.91 Q 0.145
4 120 Sára PavliduSára Pavlidu 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 8 SB 07.98 0.149
5 30 Michaela LopuškováMichaela Lopušková 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 SB 08.03 0.162
74 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková 01 AC PardubiceAC Pardubice 3 DNS
101 Pavla KvasničkováPavla Kvasničková 01 AC PardubiceAC Pardubice 6 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (ne, 14.2.2021 - 12:21) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 96 Natálie KožuškaničováNatálie Kožuškaničová 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 07.57 Q 0.149
2 152 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 PB 07.63 Q 0.145
3 160 Lucie VykydalováLucie Vykydalová 93 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 SB 07.79 Q 0.149
4 118 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 07.84 q 0.149
5 91 Kateřina KodrováKateřina Kodrová 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 07.85 q 0.172
6 146 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 SB 08.00 0.178
7 67 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 SB 08.21 0.351
82 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 JAC BrnoJAC Brno 2 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 96 Natálie KožuškaničováNatálie Kožuškaničová 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 07.57 Q 0.149
2 152 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 PB 07.63 Q 0.145
3 90 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 07.68 Q 0.133
4 160 Lucie VykydalováLucie Vykydalová 93 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 SB 07.79 Q 0.149
5 118 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 07.84 q 0.149
6 91 Kateřina KodrováKateřina Kodrová 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 07.85 q 0.172
7 155 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 SB 07.85 Q 0.152
8 61 Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 SB 07.91 Q 0.145
9 120 Sára PavliduSára Pavlidu 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 8 SB 07.98 0.149
10 146 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 SB 08.00 0.178
11 30 Michaela LopuškováMichaela Lopušková 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 SB 08.03 0.162
12 67 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 SB 08.21 0.351
74 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková 01 AC PardubiceAC Pardubice 3 DNS
101 Pavla KvasničkováPavla Kvasničková 01 AC PardubiceAC Pardubice 6 DNS
82 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 JAC BrnoJAC Brno 2 DNS

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 14.2.2021 - 13:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 113 Vít MüllerVít Müller 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 PB 21.32 0.165
2 103 Ondřej MacíkOndřej Macík 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 PB 21.50 0.162
3 84 Erik JelínekErik Jelínek 98 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 PB 22.00 0.185
132 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 14.2.2021 - 13:41) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 117 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 SB 21.40 0.167
2 154 Jan TesařJan Tesař 90 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 SB 21.87 0.166
3 104 Matěj MachMatěj Mach 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 SB 22.20 0.167
4 130 Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 22.24 0.137
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (ne, 14.2.2021 - 13:42) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 157 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 6 SB 21.58 0.184
2 73 Adam HavlasAdam Havlas 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 SB 22.01 0.150
3 121 Jakub PeterkaJakub Peterka 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB DQ 17.3.1 0.147
107 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 113 Vít MüllerVít Müller 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 PB 21.32 0.165
2 117 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 SB 21.40 0.167
3 103 Ondřej MacíkOndřej Macík 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 PB 21.50 0.162
4 157 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 6 SB 21.58 0.184
5 154 Jan TesařJan Tesař 90 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 SB 21.87 0.166
6 84 Erik JelínekErik Jelínek 98 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 PB 22.00 0.185
7 73 Adam HavlasAdam Havlas 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 SB 22.01 0.150
8 104 Matěj MachMatěj Mach 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 SB 22.20 0.167
9 130 Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 22.24 0.137
10 121 Jakub PeterkaJakub Peterka 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB DQ 17.3.1 0.147
132 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 DNS
107 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 DNS

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 14.2.2021 - 14:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 124 Marcela PírkováMarcela Pírková 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 PB 23.77 0.162
2 66 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 SB 24.10 0.149
3 53 Nikola BisováNikola Bisová 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 PB 24.93 0.175
4 118 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 24.97 0.162
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 14.2.2021 - 14:01) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 77 Věra HolubářováVěra Holubářová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 SB 25.45 0.243
2 95 Anna KozlováAnna Kozlová 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 PB 25.46 0.183
3 155 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 PB 25.75 0.162
4 67 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 SB 26.54 0.149
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 124 Marcela PírkováMarcela Pírková 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 PB 23.77 0.162
2 66 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 SB 24.10 0.149
3 53 Nikola BisováNikola Bisová 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 PB 24.93 0.175
4 118 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 24.97 0.162
5 77 Věra HolubářováVěra Holubářová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 SB 25.45 0.243
6 95 Anna KozlováAnna Kozlová 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 PB 25.46 0.183
7 155 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 PB 25.75 0.162
8 67 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 SB 26.54 0.149

300 m - Muži

(ne, 14.2.2021 - 13:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 108 Pavel MaslákPavel Maslák 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 SB 32.82 0.193
2 151 Patrik ŠormPatrik Šorm 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 SB 33.62 0.150
140 Adam SmolkaAdam Smolka 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 DQ 17.3.1 0.156
Celkem 3 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 14.2.2021 - 13:05) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 143 Adam SudekAdam Sudek 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 49.95 0.168
2 119 Tomáš NovýTomáš Nový 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 50.88 0.173
3 135 Oliver SerafinOliver Serafin 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 PB 51.17 0.119
4 137 Kryštof SkalaKryštof Skala 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 54.62 0.193
79 Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 DNS
158 Jan VolejníkJan Volejník 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200143Sudek Adam (BEROU)23.70
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 14.2.2021 - 13:06) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 150 Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 48.73 0.169
2 98 Philip KrenekPhilip Krenek 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 49.69 0.189
3 81 Michal HusekMichal Husek 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 49.73 0.179
4 105 Tomáš MajerTomáš Majer 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 PB 50.63 0.192
5 125 Michal PokornýMichal Pokorný 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 51.40 0.157
6 80 Petr HudečekPetr Hudeček 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 PB 51.75 0.169
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200150Škrland Ondřej (BEROU)23.22
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 150 Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 48.73 0.169
2 98 Philip KrenekPhilip Krenek 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 49.69 0.189
3 81 Michal HusekMichal Husek 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 49.73 0.179
4 143 Adam SudekAdam Sudek 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 49.95 0.168
5 105 Tomáš MajerTomáš Majer 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 PB 50.63 0.192
6 119 Tomáš NovýTomáš Nový 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 50.88 0.173
7 135 Oliver SerafinOliver Serafin 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 PB 51.17 0.119
8 125 Michal PokornýMichal Pokorný 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 51.40 0.157
9 80 Petr HudečekPetr Hudeček 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 PB 51.75 0.169
10 137 Kryštof SkalaKryštof Skala 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 54.62 0.193
79 Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 DNS
158 Jan VolejníkJan Volejník 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 DNS

400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 14.2.2021 - 13:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 76 Martina HofmanováMartina Hofmanová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 54.36 0.159
2 134 Zdeňka SeidlováZdeňka Seidlová 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 SB 55.18 0.184
3 58 Lenka ČechováLenka Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 SB 57.72 0.168
4 57 Eliška ČechováEliška Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 59.69 0.149
5 60 Anežka ČernohorskáAnežka Černohorská 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 SB 59.98 0.188
77 Věra HolubářováVěra Holubářová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
20076Hofmanová Martina (USKPR)25.69
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 14.2.2021 - 13:21) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 153 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 SB 56.87 0.206
2 92 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 SB 57.24 0.154
3 139 Jana SlavíkováJana Slavíková 97 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 SB 57.25 0.361
4 55 Veronika BrabcováVeronika Brabcová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 60.39 0.162
114 Petra MuzikantováPetra Muzikantová 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 DNF 0.152
109 Veronika MeczlováVeronika Meczlová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
20092Kolářová Štěpánka (VITKO)25.54
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 76 Martina HofmanováMartina Hofmanová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 54.36 0.159
2 134 Zdeňka SeidlováZdeňka Seidlová 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 SB 55.18 0.184
3 153 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 SB 56.87 0.206
4 92 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 SB 57.24 0.154
5 139 Jana SlavíkováJana Slavíková 97 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 SB 57.25 0.361
6 58 Lenka ČechováLenka Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 SB 57.72 0.168
7 57 Eliška ČechováEliška Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 59.69 0.149
8 60 Anežka ČernohorskáAnežka Černohorská 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 SB 59.98 0.188
9 55 Veronika BrabcováVeronika Brabcová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 60.39 0.162
77 Věra HolubářováVěra Holubářová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 DNS
114 Petra MuzikantováPetra Muzikantová 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 DNF 0.152
109 Veronika MeczlováVeronika Meczlová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 DNS

800 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 14.2.2021 - 12:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 75 Vendula HlucháVendula Hluchá 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 2:06.27
2 68 Kimberley FicenecKimberley Ficenec 94 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 PB 2:06.96
3 71 Kateřina HálováKateřina Hálová 81 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 SB 2:07.43
4 149 Anna ŠimkováAnna Šimková 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 SB 2:09.20
5 69 Denisa FolkováDenisa Folková 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 2:11.69
93 Kristýna KorelováKristýna KorelováPACE 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 DNF
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
20093Korelová Kristýna (STBOL)29.72
40093Korelová Kristýna (STBOL)1:00.59
60075Hluchá Vendula (SOKOP)1:33.75
Celkem 6 závodníků
Běh 1 (so, 13.2.2021 - 17:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 6 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 PB 2:19.98 824
2 13 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 2:24.02 770
3 9 Michaela KotroušováMichaela Kotroušová 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 2:29.79 696
4 5 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 AK BílinaAK Bílina 3 2:30.58 686
5 3 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 2:34.74 635
6 2 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 2:35.62 624
7 1 Eliška ČervenáEliška Červená 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 2:36.60 612
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
2006Gieselová Michaela (AKLOL)33.06
4006Gieselová Michaela (AKLOL)01:07.78
6006Gieselová Michaela (AKLOL)01:43.37
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 13.2.2021 - 17:41) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 12 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 PB 2:19.13 835
2 14 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 SB 2:20.08 822
3 11 Natálie OlivováNatálie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 PB 2:22.38 791
4 4 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 SB 2:22.85 785
5 8 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 SB 2:29.92 694
6 10 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 SB 2:36.17 618
31 Lucia VadlejchLucia Vadlejch 88 SlovakiaSlovakia 2 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
20012Skřivanová Dorota (PACOV)32.59
40012Skřivanová Dorota (PACOV)01:06.78
60012Skřivanová Dorota (PACOV)01:42.97
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 14.2.2021 - 12:41) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 111 Natálie MillerováNatálie Millerová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 PB 2:11.34
2 129 Iveta RaškováIveta Rašková 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 SB 2:12.74
3 122 Veronika PetráskováVeronika Petrásková 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 2:14.71
4 106 Anna MálkováAnna Málková 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 SB 2:16.25
5 109 Veronika MeczlováVeronika Meczlová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 SB 2:17.30
6 63 Adéla DostálováAdéla Dostálová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 1 PB 2:19.47
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
200122Petrásková Veronika (USKPR)31.60
400122Petrásková Veronika (USKPR)1:04.97
600111Millerová Natálie (USKPR)1:37.69
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 75 Vendula HlucháVendula Hluchá 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 2:06.27
2 68 Kimberley FicenecKimberley Ficenec 94 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 PB 2:06.96
3 71 Kateřina HálováKateřina Hálová 81 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 SB 2:07.43
4 149 Anna ŠimkováAnna Šimková 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 SB 2:09.20
5 111 Natálie MillerováNatálie Millerová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 PB 2:11.34
6 69 Denisa FolkováDenisa Folková 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 2:11.69
7 129 Iveta RaškováIveta Rašková 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 SB 2:12.74
8 122 Veronika PetráskováVeronika Petrásková 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 2:14.71
9 106 Anna MálkováAnna Málková 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 SB 2:16.25
10 109 Veronika MeczlováVeronika Meczlová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 SB 2:17.30
11 12 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 PB 2:19.13 835
12 63 Adéla DostálováAdéla Dostálová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 1 PB 2:19.47
13 6 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 PB 2:19.98 824
14 14 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 SB 2:20.08 822
15 11 Natálie OlivováNatálie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 PB 2:22.38 791
16 4 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 SB 2:22.85 785
17 13 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 2:24.02 770
18 9 Michaela KotroušováMichaela Kotroušová 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 2:29.79 696
19 8 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 SB 2:29.92 694
20 5 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 AK BílinaAK Bílina 3 2:30.58 686
21 3 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 2:34.74 635
22 2 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 2:35.62 624
23 10 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 SB 2:36.17 618
24 1 Eliška ČervenáEliška Červená 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 2:36.60 612
93 Kristýna KorelováKristýna KorelováPACE 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 DNF
31 Lucia VadlejchLucia Vadlejch 88 SlovakiaSlovakia 2 DNS

1000 m - Muži

(ne, 14.2.2021 - 15:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 25 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 PB 2:43.79 832
2 22 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 98 AC PardubiceAC Pardubice 10 PB 2:44.41 825
3 15 Roman BašeRoman Baše 01 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 6 PB 2:44.82 821
4 17 František DoubekFrantišek Doubek 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 9 PB 2:45.13 817
5 19 Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet 91 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 11 SB 2:53.83 726
6 23 Pavel KrejčaPavel Krejča 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 SB 2:55.67 707
7 20 Jakub HolekJakub Holek 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 SB 3:00.49 659
8 24 Ondřej PáleníkOndřej Páleník 99 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4 SB 3:07.41 593
9 27 Vilém StráskýVilém Stráský 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 SB 3:07.43 593
10 26 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 SB 3:07.63 591
21 Petr JindřichPetr Jindřich 88 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
20025Pospíšil Jonáš (AKLOL)32.75
40025Pospíšil Jonáš (AKLOL)01:05.36
60025Pospíšil Jonáš (AKLOL)01:38.50
80025Pospíšil Jonáš (AKLOL)02:12.37
Celkem 11 závodníků

60 m překážek (1.06) - Muži

(ne, 14.2.2021 - 11:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 83 Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 08.13 0.120
2 78 David HolýDavid Holý 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 08.18 0.203
3 99 Marek KretMarek Kret 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08.34 0.173
4 156 Václav ValachVáclav Valach 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 =PB 08.49 0.125
5 31 Pavel PetříkPavel Petřík 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.55 0.144
6 102 Jan LepeškaJan Lepeška 00 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 3 SB 09.47 0.192
Celkem 6 závodníků

60 m překážek (1.06) - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 14.2.2021 - 11:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 19 Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet 91 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 07.98 0.153 987
2 22 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 98 AC PardubiceAC Pardubice 3 08.29 0.132 910
3 27 Vilém StráskýVilém Stráský 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 08.41 0.147 881
4 26 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 SB 08.55 0.182 848
5 17 František DoubekFrantišek Doubek 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 2 PB 08.60 0.166 836
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 14.2.2021 - 11:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 21 Petr JindřichPetr Jindřich 88 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 SB 08.73 0.164 806
2 15 Roman BašeRoman Baše 01 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 3 PB 08.89 0.193 770
3 25 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 PB 08.97 0.167 752
4 24 Ondřej PáleníkOndřej Páleník 99 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4 SB 09.27 0.176 687
5 20 Jakub HolekJakub Holek 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 SB 09.34 0.213 673
6 23 Pavel KrejčaPavel Krejča 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 SB 09.38 0.140 664
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 19 Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet 91 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 07.98 0.153 987
2 22 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 98 AC PardubiceAC Pardubice 3 08.29 0.132 910
3 27 Vilém StráskýVilém Stráský 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 08.41 0.147 881
4 26 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 SB 08.55 0.182 848
5 17 František DoubekFrantišek Doubek 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 2 PB 08.60 0.166 836
6 21 Petr JindřichPetr Jindřich 88 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 SB 08.73 0.164 806
7 15 Roman BašeRoman Baše 01 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 3 PB 08.89 0.193 770
8 25 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 PB 08.97 0.167 752
9 24 Ondřej PáleníkOndřej Páleník 99 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4 SB 09.27 0.176 687
10 20 Jakub HolekJakub Holek 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 SB 09.34 0.213 673
11 23 Pavel KrejčaPavel Krejča 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 SB 09.38 0.140 664

60 m překážek (0.99) - Junioři

(ne, 14.2.2021 - 11:31) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 7 Šimon WeiserŠimon Weiser 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 08.09 0.136
2 51 Jan BartoňJan Bartoň 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 PB 08.36 0.136
3 119 Tomáš NovýTomáš Nový 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 SB 08.65 0.153
4 115 Jakub MyslivecJakub Myslivec 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 PB 08.66 0.137
5 56 František BuchaFrantišek Bucha 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 08.71 0.167
6 141 Petr StránskýPetr Stránský 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 PB 08.80 0.155
7 64 Josef DrahotaJosef Drahota 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 PB 09.06 0.186
Celkem 7 závodníků

60 m překážek (0.84) - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 14.2.2021 - 11:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 152 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 08.22 0.138
2 86 Helena JiranováHelena Jiranová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 08.23 0.145
3 91 Kateřina KodrováKateřina Kodrová 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 08.52 0.164
4 112 Pavlína MinářováPavlína Minářová 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 08.76 0.177
5 110 Magdaléna MenčíkováMagdaléna Menčíková 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 8 PB 08.86 0.154
6 65 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 09.04 0.142
29 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 DNF 0.548
Celkem 7 závodníků
Běh 1 (so, 13.2.2021 - 11:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 4 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 PB 08.32 0.151 1057
2 8 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 SB 08.66 0.163 982
3 10 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 PB 08.71 0.143 971
4 31 Lucia VadlejchLucia Vadlejch 88 SlovakiaSlovakia 4 08.73 0.155 967
5 12 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 7 PB 08.76 0.186 961
6 13 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 SB 08.76 0.135 961
7 3 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 08.83 0.161 946
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 13.2.2021 - 11:01) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj hala
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 5 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 AK BílinaAK Bílina 5 PB 08.79 0.194 954
2 14 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 SB 08.87 0.150 937
3 6 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 SB 09.03 0.151 904
4 11 Natálie OlivováNatálie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 09.16 0.198 877
5 1 Eliška ČervenáEliška Červená 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 PB 09.22 0.158 865
6 9 Michaela KotroušováMichaela Kotroušová 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 SB 09.23 0.120 862
7 2 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 09.48 0.177 812
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 14.2.2021 - 11:46) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 50 Tereza BabickáTereza Babická 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 PB 08.87 0.142
2 123 Barbara PíchalováBarbara Píchalová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 08.87 0.174
3 145 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 09.17 0.161
4 89 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 SB 09.25 0.199
5 94 Daniela KotkováDaniela Kotková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 09.30 0.236
6 74 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková 01 AC PardubiceAC Pardubice 1 09.43 0.126
70 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 DNS
54 Barbora BouzkováBarbora Bouzková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 152 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 08.22 0.138
2 86 Helena JiranováHelena Jiranová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 08.23 0.145
3 4 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 PB 08.32 0.151 1057
4 91 Kateřina KodrováKateřina Kodrová 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 08.52 0.164
5 8 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 SB 08.66 0.163 982
6 10 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 PB 08.71 0.143 971
7 31 Lucia VadlejchLucia Vadlejch 88 SlovakiaSlovakia 4 08.73 0.155 967
8 12 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 7 PB 08.76 0.186 961
9 112 Pavlína MinářováPavlína Minářová 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 08.76 0.177
10 13 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 SB 08.76 0.135 961
11 5 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 AK BílinaAK Bílina 5 PB 08.79 0.194 954
12 3 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 08.83 0.161 946
13 110 Magdaléna MenčíkováMagdaléna Menčíková 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 8 PB 08.86 0.154
14 14 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 SB 08.87 0.150 937
15 50 Tereza BabickáTereza Babická 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 PB 08.87 0.142
16 123 Barbara PíchalováBarbara Píchalová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 08.87 0.174
17 6 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 SB 09.03 0.151 904
18 65 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 09.04 0.142
19 11 Natálie OlivováNatálie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 09.16 0.198 877
20 145 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 09.17 0.161
21 1 Eliška ČervenáEliška Červená 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 PB 09.22 0.158 865
22 9 Michaela KotroušováMichaela Kotroušová 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 SB 09.23 0.120 862
23 89 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 SB 09.25 0.199
24 94 Daniela KotkováDaniela Kotková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 09.30 0.236
25 74 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková 01 AC PardubiceAC Pardubice 1 09.43 0.126
26 2 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 09.48 0.177 812
29 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 DNF 0.548
70 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 DNS
54 Barbora BouzkováBarbora Bouzková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 DNS

skok vysoký - Muži

(so, 13.2.2021 - 15:15) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.591.621.651.681.711.741.771.801.831.861.891.921.951.982.01 Body
1 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký
AC PardubiceAC Pardubice
98 9 SB 1.98 --------OOXOOOOXXX 785
2= Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 7 =PB 1.95 ---------OOOOXXX 758
2= Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
91 12 SB 1.95 ---------OOOOXXX 758
4 František DoubekFrantišek Doubek
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
02 4 PB 1.95 -------O-XO-XOOXXX 758
5 Roman BašeRoman Baše
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
01 8 SB 1.95 -----O-OXOXOOOXOXXX 758
6 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 10 SB 1.95 ---------XOXXOOXXOXXX 758
7 Vilém StráskýVilém Stráský
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
99 5 SB 1.86 ------OXOXOXOXXX 679
8 Radoš RyklRadoš Rykl
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
95 6 SB 1.83 -----O-XXOOXXX 653
9 Petr JindřichPetr Jindřich
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
88 2 SB 1.74 ---OOOXXX 577
10 Ondřej PáleníkOndřej Páleník
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
99 3 SB 1.74 OOXOXXOOOXXX 577
11 Jakub HolekJakub Holek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
95 1 SB 1.62 OOXXX 480
Jiří SýkoraJiří Sýkora
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
95 11 DNS
Celkem 12 závodníků

skok vysoký - Ženy

(so, 13.2.2021 - 12:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj hala
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.441.471.501.531.561.591.621.651.681.711.74 Body
1 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
98 12 =PB 1.71 ----OOOOOXOXXX 867
2 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
97 11 =PB 1.71 ----OOOOOXXOXXX 867
3 Lucia VadlejchLucia Vadlejch
SlovakiaSlovakia
88 13 1.71 -----OOOXOXXOXXX 867
4 Natálie OlivováNatálie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 14 SB 1.68 -O-OOOOOXOXXX 830
5 Kamila FrontzováKamila Frontzová
AK BílinaAK Bílina
01 1 PB 1.65 --OOXOOXXOOXXX 795
6 Anna KerbachováAnna Kerbachová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
00 5 PB 1.65 ---OOOXOXXOXXX 795
7 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 9 1.65 ---OOXOOXXOXXX 795
8 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
00 7 SB 1.62 --OOOOOXXX 759
9 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
97 10 1.59 --OOOXXOXXX 724
10 Eliška ČervenáEliška Červená
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
04 8 SB 1.59 -OOOXXOXXOXXX 724
11 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
01 4 SB 1.56 -OOOXXOXXX 689
12= Michaela KotroušováMichaela Kotroušová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
90 6 SB 1.53 OOOOXXX 655
12= Michaela GieselováMichaela Gieselová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
99 2 SB 1.53 OOOOXXX 655
14 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 3 SB 1.47 XOOXXX 588
Celkem 14 závodníků

skok o tyči - Muži

(ne, 14.2.2021 - 12:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 3.203.303.403.503.603.703.803.904.004.204.304.404.504.604.704.804.905.00 Body
1 Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
91 10 SB 4.90 -----------O-XOOOXOXXX 880
2 Radoš RyklRadoš Rykl
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
95 9 SB 4.70 ---------O-O-XOOXXX 819
3 Jakub HolekJakub Holek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
95 8 SB 4.60 --------OOOOXXOXOXXX 790
4 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký
AC PardubiceAC Pardubice
98 11 4.60 -------------XXOXXX 790
5 František DoubekFrantišek Doubek
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
02 6 PB 4.50 --------XOXO-XXOOXXX 760
6 Vilém StráskýVilém Stráský
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
99 5 =PB 4.40 ---------OXOOXXX 731
7 Ondřej PáleníkOndřej Páleník
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
99 7 SB 4.30 ------OOXXOOXXOXXX 702
8 Roman BašeRoman Baše
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
01 3 SB 3.90 ---OOOXOOXXX 590
9 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 4 SB 3.80 ----XXO-OXXX 562
Petr JindřichPetr Jindřich
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
88 2 NM
Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 1 NM
Celkem 11 závodníků

skok daleký - Muži

(so, 13.2.2021 - 12:15) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
91 11 SB 7.30 7.217.307.027.30 886
2 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký
AC PardubiceAC Pardubice
98 8 PB 7.17 7.137.17X7.17 854
3 Vilém StráskýVilém Stráský
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
99 10 SB 6.84 XX6.846.84 776
4 František DoubekFrantišek Doubek
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
02 9 6.80 6.756.80X6.80 767
5 Radoš RyklRadoš Rykl
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
95 7 SB 6.73 6.556.316.736.73 750
6 Jiří SýkoraJiří Sýkora
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
95 12 SB 6.67 6.606.636.676.67 736
7 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 6 SB 6.61 6.316.496.616.61 723
8 Ondřej PáleníkOndřej Páleník
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
99 4 =PB 6.54 6.326.406.546.54 707
9 Roman BašeRoman Baše
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
01 3 PB 6.52 X6.526.396.52 702
10 Petr JindřichPetr Jindřich
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
88 5 SB 6.52 6.36X6.526.52 702
11 Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 2 SB 6.26 X6.266.126.26 644
12 Jakub HolekJakub Holek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
95 1 SB 6.01 6.015.97X6.01 589
Celkem 12 závodníků
(ne, 14.2.2021 - 13:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Radek JuškaRadek Juška
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
93 8 NL 7.97 X7.787.977.97-7.94X
2 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 7 SB 7.15 7.01X5.337.01X6.857.15
3 Jakub RusekJakub Rusek
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
96 6 7.10 6.917.02X7.026.997.10X
4 Jakub BělíkJakub Bělík
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 3 PB 7.05 6.646.857.057.056.975.47X
5 Filip DittrichFilip Dittrich
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
93 4 PB 6.91 X6.74X6.746.916.74X
6 David JodlDavid Jodl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 5 SB 6.77 6.626.63X6.636.776.636.53
7 František BuchaFrantišek Bucha
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
03 2 SB 6.31 X6.15X6.156.31XX
8 Siddartha SivilaSiddartha Sivila
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
00 1 6.28 XX6.286.28XXX
Celkem 8 závodníků

skok daleký - Ženy

(so, 13.2.2021 - 16:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj hala
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
97 13 NL 6.20 5.876.146.206.20 912
2 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
98 12 SB 5.98 X5.98X5.98 843
3 Lucia VadlejchLucia Vadlejch
SlovakiaSlovakia
88 14 5.97 4.675.945.975.97 840
4 Michaela GieselováMichaela Gieselová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
99 8 SB 5.73 5.715.685.735.73 768
5 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 5 PB 5.69 5.555.435.695.69 756
6 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
97 11 SB 5.52 XX5.525.52 706
7 Michaela KotroušováMichaela Kotroušová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
90 10 SB 5.45 5.40X5.455.45 686
8 Anna KerbachováAnna Kerbachová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
00 9 SB 5.45 5.325.45X5.45 686
9 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
00 2 PB 5.42 X5.185.425.42 677
10 Natálie OlivováNatálie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 6 5.33 5.285.33X5.33 651
11 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 1 PB 5.24 4.825.025.245.24 626
12 Kamila FrontzováKamila Frontzová
AK BílinaAK Bílina
01 4 SB 5.19 XX5.195.19 612
13 Eliška ČervenáEliška Červená
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
04 7 SB 5.18 5.164.255.185.18 609
14 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
01 3 SB 5.07 XX5.075.07 578
Celkem 14 závodníků
(ne, 14.2.2021 - 11:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza BabickáTereza Babická
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 7 SB 5.68 5.68-5.515.68XXX
2 Karolína ČernáKarolína Černá
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
95 5 SB 5.52 5.155.27X5.275.235.525.33
3 Kateřina SalcmanováKateřina Salcmanová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 1 PB 5.49 X5.46X5.465.49X5.18
4 Tereza SklenářováTereza Sklenářová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 6 5.49 XXXX5.345.49
5 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 2 SB 5.45 4.985.105.455.453.685.415.31
6 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková
AC PardubiceAC Pardubice
01 4 SB 5.18 5.18XX5.18X5.054.94
7 Kateřina KadaváKateřina Kadavá
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 3 5.08 3.75X5.085.083.593.49X
Adéla ZáhorováAdéla Záhorová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
99 8 NM
Celkem 8 závodníků

vrh koulí 4kg - Ženy

(so, 13.2.2021 - 15:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Pětiboj hala
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
98 12 PB 13.07 12.4212.6713.0713.07 732
2 Anna KerbachováAnna Kerbachová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
00 14 12.72 12.72X12.5612.72 709
3 Natálie OlivováNatálie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 10 PB 11.90 10.8311.1811.9011.90 654
4 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
97 11 SB 11.71 11.2011.4411.7111.71 642
5 Lucia VadlejchLucia Vadlejch
SlovakiaSlovakia
88 13 11.40 11.4011.1610.8011.40 621
6 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
01 9 SB 11.27 11.27XX11.27 613
7 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
97 6 SB 10.92 10.1810.6810.9210.92 590
8 Kamila FrontzováKamila Frontzová
AK BílinaAK Bílina
01 8 SB 10.49 09.6308.5610.4910.49 562
9 Michaela KotroušováMichaela Kotroušová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
90 7 SB 10.33 10.3310.0009.1110.33 551
10 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 4 =PB 10.21 09.1410.0410.2110.21 543
11 Eliška ČervenáEliška Červená
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
04 5 PB 09.95 09.3809.9509.6209.95 526
12 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
00 1 PB 09.08 08.4708.9609.0809.08 469
13 Michaela GieselováMichaela Gieselová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
99 2 SB 08.25 07.4107.8208.2508.25 416
14 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 3 PB 07.98 07.8507.1207.9807.98 398
Celkem 14 závodníků

vrh koulí 7,26kg - Muži

(so, 13.2.2021 - 13:45) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj hala
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
91 12 PB 15.64 14.8115.64X15.64 829
2 Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 10 =SB 14.96 14.6714.9614.6514.96 787
3 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký
AC PardubiceAC Pardubice
98 9 SB 13.10 13.1013.0712.8913.10 673
4 František DoubekFrantišek Doubek
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
02 8 PB 13.08 11.9512.8413.0813.08 672
5 Vilém StráskýVilém Stráský
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
99 5 PB 12.56 11.5211.8212.5612.56 640
6 Petr JindřichPetr Jindřich
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
88 6 SB 12.12 11.4511.7112.1212.12 614
7 Radoš RyklRadoš Rykl
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
95 7 SB 11.78 11.2311.5111.7811.78 593
8 Jakub HolekJakub Holek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
95 4 SB 11.12 10.8211.1211.0211.12 553
9 Ondřej PáleníkOndřej Páleník
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
99 2 PB 10.70 10.5810.6710.7010.70 528
10 Roman BašeRoman Baše
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
01 3 PB 10.42 X10.1210.4210.42 511
11 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 1 PB 09.96 09.96X09.8209.96 483
Jiří SýkoraJiří Sýkora
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
95 11 NM
Celkem 12 závodníků
pětiboj hala [Z] - Ženy
stav po 5 z 5 disciplín
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4238 0
2 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4211 27
3 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3866 372
4 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3831 407
5 Natálie OlivováNatálie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3803 435
6 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3683 555
7 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 AK BílinaAK Bílina 3609 629
8 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3567 671
9 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3486 752
10 Michaela KotroušováMichaela Kotroušová 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3450 788
11 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3343 895
12 Eliška ČervenáEliška Červená 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3336 902
13 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3316 922
MS Lucia VadlejchLucia Vadlejch 88 SlovakiaSlovakia DNF
Poznámky:
Skřivanová D. 4238 (08.76/961-1.71/867-13.07/732-5.98/843-2:19.13/835)
Dvořáková K. 4211 (08.32/1057-1.71/867-10.92/590-6.20/912-2:22.85/785)
Kerbachová A. 3866 (08.66/982-1.65/795-12.72/709-5.45/686-2:29.92/694)
Zatloukalová B. 3831 (08.87/937-1.59/724-11.71/642-5.52/706-2:20.08/822)
Olivová N. 3803 (09.16/877-1.68/830-11.90/654-5.33/651-2:22.38/791)
Nedvědová V. 3683 (08.71/971-1.65/795-10.21/543-5.69/756-2:36.17/618)
Frontzová K. 3609 (08.79/954-1.65/795-10.49/562-5.19/612-2:30.58/686)
Gieselová M. 3567 (09.03/904-1.53/655-08.25/416-5.73/768-2:19.98/824)
Duchoslavová S. 3486 (08.83/946-1.62/759-09.08/469-5.42/677-2:34.74/635)
Kotroušová M. 3450 (09.23/862-1.53/655-10.33/551-5.45/686-2:29.79/696)
Štanclová V. 3343 (08.76/961-1.47/588-07.98/398-5.24/626-2:24.02/770)
Červená E. 3336 (09.22/865-1.59/724-09.95/526-5.18/609-2:36.60/612)
Dorňáková N. 3316 (09.48/812-1.56/689-11.27/613-5.07/578-2:35.62/624-/)
Vadlejch L. 3295 (08.73/967-1.71/867-11.40/621-5.97/840-/)
Celkem 14 závodníků
sedmiboj hala [M] - Muži
stav po 7 z 7 disciplín
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet 91 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5913 0
2 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 98 AC PardubiceAC Pardubice 5656 257
3 František DoubekFrantišek Doubek 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 5412 501
4 Vilém StráskýVilém Stráský 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5113 800
5 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4977 936
6 Roman BašeRoman Baše 01 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4931 982
7 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4813 1100
8 Ondřej PáleníkOndřej Páleník 99 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4478 1435
9 Jakub HolekJakub Holek 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4428 1485
10 Pavel KrejčaPavel Krejča 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4191 1722
Petr JindřichPetr Jindřich 88 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. DNF
Jiří SýkoraJiří Sýkora 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. DNF
Poznámky:
Helcelet A. 5913 (07.10/847-7.30/886-15.64/829-1.95/758-07.98/987-4.90/880-2:53.83/726)
Kopecký O. 5656 (07.18/819-7.17/854-13.10/673-1.98/785-08.29/910-4.60/790-2:44.41/825)
Doubek F. 5412 (07.23/802-6.80/767-13.08/672-1.95/758-08.60/836-4.50/760-2:45.13/817)
Stráský V. 5113 (07.20/813-6.84/776-12.56/640-1.86/679-08.41/881-4.40/731-3:07.43/593)
Rykl R. 4977 (07.47/723-6.73/750-11.78/593-1.83/653-08.55/848-4.70/819-3:07.63/591)
Baše R. 4931 (07.30/779-6.52/702-10.42/511-1.95/758-08.89/770-3.90/590-2:44.82/821)
Pospíšil J. 4813 (07.53/703-6.61/723-09.96/483-1.95/758-08.97/752-3.80/562-2:43.79/832)
Páleník O. 4478 (07.59/684-6.54/707-10.70/528-1.74/577-09.27/687-4.30/702-3:07.41/593)
Holek J. 4428 (07.59/684-6.01/589-11.12/553-1.62/480-09.34/673-4.60/790-3:00.49/659)
Krejča P. 4191 (07.76/631-6.26/644-14.96/787-1.95/758-09.38/664-/-2:55.67/707)
Jindřich P. 3461 (07.35/762-6.52/702-12.12/614-1.74/577-08.73/806-/-/)
Sýkora J. 1562 (07.16/826-6.67/736-/-/)
Celkem 12 závodníků