Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale

Ostrava (6. - 7. 3. 2021)

60 m - Junioři (Rozběh)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 6.3.2021 - 11:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 223 Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 06.86 Q 0.140
2 273 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 JAC BrnoJAC Brno 5 PB 06.98 Q 0.122
3 95 Vladimír ŠaurVladimír Šaur 02 AK BílinaAK Bílina 6 07.03 Q 0.144
4 172 Jakub ŠenkJakub Šenk 02 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 PB 07.31 q 0.163
5 149 Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 07.33 q 0.195
6 161 Kevin MilerKevin Miler 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 8 SB 07.44 0.160
450 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 DQ 16.8 0.092
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 6.3.2021 - 11:52) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 291 Filip JarolímekFilip Jarolímek 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 PB 06.91 Q 0.141
2 247 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 06.98 Q 0.133
3 392 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 SB 07.35 Q 0.144
4 45 František KřivánekFrantišek Křivánek 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 PB 07.51 0.144
5 445 Jan BrátJan Brát 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 SB 07.54 0.158
6 391 Marian PražákMarian Pražák 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 SB 07.69 0.150
259 Jakub ŘehounekJakub Řehounek 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 DNS
Celkem 7 závodníků

60 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 6.3.2021 - 13:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 223 Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 =NL 06.81 0.130
2 291 Filip JarolímekFilip Jarolímek 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 PB 06.87 0.151
3 273 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 JAC BrnoJAC Brno 3 PB 06.94 0.138
4 95 Vladimír ŠaurVladimír Šaur 02 AK BílinaAK Bílina 7 PB 06.96 0.141
5 247 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 =PB 06.97 0.131
6 149 Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 07.28 0.165
7 392 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 8 SB 07.30 0.148
172 Jakub ŠenkJakub Šenk 02 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Dorostenci (Rozběh)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 6.3.2021 - 11:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 117 Jakub PeterkaJakub Peterka 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 07.10 Q 0.142
2 252 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 SB 07.21 Q 0.142
3 452 Jiří SynekJiří Synek 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 07.25 Q 0.147
4 334 Casey Constanti LongCasey Constanti Long 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 07.32 q 0.180
5 280 Tomáš SušickýTomáš Sušický 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 PB 07.36 0.166
6 162 František ŠtolfaFrantišek Štolfa 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 PB 07.37 0.161
7 99 Štěpán GregorŠtěpán Gregor 04 AK MostAK Most 2 SB 07.45 0.139
500 Filip MorcinekFilip Morcinek 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 6.3.2021 - 11:37) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 8 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 07.12 Q 0.190
2 544 Ondřej StrapáčOndřej Strapáč 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 07.18 Q 0.166
3 449 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 PB 07.23 Q 0.147
4 154 Jan ŠulcJan Šulc 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 07.24 q 0.191
5 54 Matěj KábeleMatěj Kábele 04 AC PardubiceAC Pardubice 2 PB 07.33 0.179
6 453 Vít VinduškaVít Vinduška 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 PB 07.33 0.151
7 46 Martin MartečíkMartin Martečík 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 SB 07.36 0.148
8 159 Ondřej HelebrantOndřej Helebrant 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 PB 07.37 0.141
Celkem 8 závodníků

60 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 6.3.2021 - 13:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 117 Jakub PeterkaJakub Peterka 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 07.10 0.161
2 8 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 07.13 0.179
3 252 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 SB 07.19 0.132
4 154 Jan ŠulcJan Šulc 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 07.22 0.162
5 449 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 07.25 0.143
6 452 Jiří SynekJiří Synek 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 07.30 0.155
7 334 Casey Constanti LongCasey Constanti Long 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 07.39 0.166
8 544 Ondřej StrapáčOndřej Strapáč 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 32.14 0.139
Celkem 8 závodníků

60 m - Juniorky (Rozběh)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 6.3.2021 - 11:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 348 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 =SB 07.68 Q 0.184
2 478 Klára SobotkováKlára Sobotková 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 SB 07.87 Q 0.161
3 137 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 PB 07.96 Q 0.158
4 240 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 SB 07.99 q 0.139
5 268 Barbora MoravcováBarbora Moravcová 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 PB 07.99 q 0.157
6 69 Markéta JurákováMarkéta Juráková 02 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 8 PB 08.21 0.347
7 299 Anna StráneckáAnna Stránecká 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 PB 08.27 0.202
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 6.3.2021 - 11:22) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 377 Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 SB 07.76 Q 0.135
2 457 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 07.93 Q 0.221
3 250 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 PB 08.18 Q 0.135
4 480 Eliška VébrováEliška Vébrová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 SB 08.28 0.139
5 138 Kateřina UhlováKateřina Uhlová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 SB 08.58 0.145
285 Veronika ValtrováVeronika Valtrová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 DNS
Celkem 6 závodníků

60 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 6.3.2021 - 13:10) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 348 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 =PB 07.67 0.165
2 377 Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 SB 07.69 0.148
3 478 Klára SobotkováKlára Sobotková 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 SB 07.79 0.166
4 268 Barbora MoravcováBarbora Moravcová 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 PB 07.90 0.155
5 457 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 07.90 0.189
6 240 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 SB 07.95 0.133
7 137 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 07.98 0.151
8 250 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 PB 08.12 0.116
Celkem 8 závodníků

60 m - Dorostenky (Rozběh)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 6.3.2021 - 11:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 21 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 07.70 Q 0.174
2 175 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 PB 07.74 Q 0.153
3 52 Andrea NěmcováAndrea Němcová 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 PB 07.92 Q 0.153
4 298 Michaela LopuškováMichaela Lopušková 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 PB 07.95 q 0.198
5 123 Stella BöhmováStella Böhmová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 SB 07.96 0.181
6 101 Zuzana HoláZuzana Holá 04 AK MostAK Most 8 PB 08.22 0.234
7 238 Amálie HolšánováAmálie Holšánová 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 PB 08.39 0.166
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 6.3.2021 - 11:07) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 170 Hana BlažkováHana Blažková 04 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 5 07.73 Q 0.122
2 274 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 JAC BrnoJAC Brno 4 07.84 Q 0.176
3 486 Sára PavliduSára Pavlidu 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 SB 07.85 Q 0.116
4 413 Eliška GrzybováEliška Grzybová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 07.94 q 0.196
5 236 Gabriela BřeznáGabriela Březná 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 PB 08.17 0.176
6 387 Šárka AubrechtováŠárka Aubrechtová 04 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 8 SB 08.31 0.190
181 Kateřina MaškováKateřina Mašková 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 DNS
Celkem 7 závodníků

60 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 6.3.2021 - 13:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 170 Hana BlažkováHana Blažková 04 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 5 NL 07.66 0.148
2 21 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 07.68 0.172
3 274 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 JAC BrnoJAC Brno 6 SB 07.77 0.172
4 175 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 07.85 0.158
5 52 Andrea NěmcováAndrea Němcová 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 PB 07.90 0.159
6 486 Sára PavliduSára Pavlidu 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 7 07.91 0.136
7 298 Michaela LopuškováMichaela Lopušková 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 PB 07.91 0.177
8 413 Eliška GrzybováEliška Grzybová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 07.96 0.186
Celkem 8 závodníků

200 m - Junioři (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (ne, 7.3.2021 - 11:25) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 223 Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 21.90 Q 0.180
2 247 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 PB 22.03 q 0.139
3 450 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 22.62 0.172
4 310 Mathias LangmaierMathias Langmaier 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 PB 23.44 0.182
5 198 Jiří KovářJiří Kovář 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 SB 24.19 0.203
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (ne, 7.3.2021 - 11:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 148 Josef DrahotaJosef Drahota 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 22.24 Q 0.204
2 512 Jakub SpišjakJakub Spišjak 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 PB 22.65 0.348
3 282 Radek VítůRadek Vítů 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 PB 23.01 0.167
4 333 Tomáš LisákTomáš Lisák 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 SB 23.25 0.155
Celkem 4 závodníků
Rozběh 3 (ne, 7.3.2021 - 11:35) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 273 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 JAC BrnoJAC Brno 6 PB 22.12 Q 0.162
2 311 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 PB 22.33 q 0.184
3 95 Vladimír ŠaurVladimír Šaur 02 AK BílinaAK Bílina 4 PB 22.67 0.147
4 63 Jiří KováčJiří Kováč 03 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 3 PB 23.14 0.170
Celkem 4 závodníků

200 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 7.3.2021 - 14:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 223 Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 NR 20.95 0.166
2 273 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 JAC BrnoJAC Brno 6 PB 21.81 0.169
3 247 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 PB 22.01 0.130
4 148 Josef DrahotaJosef Drahota 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 SB 22.06 0.183
311 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 DNS
Celkem 5 závodníků

200 m - Dorostenci (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (ne, 7.3.2021 - 11:10) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 9 Petr HudečekPetr Hudeček 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 PB 22.83 Q 0.211
2 252 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 PB 22.97 0.148
3 1 Michal SlabýMichal Slabý 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 PB 23.43 0.181
4 99 Štěpán GregorŠtěpán Gregor 04 AK MostAK Most 4 SB 23.67 0.138
117 Jakub PeterkaJakub Peterka 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (ne, 7.3.2021 - 11:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 8 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 PB 22.64 Q 0.198
2 154 Jan ŠulcJan Šulc 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 PB 22.73 q 0.197
3 449 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 22.98 0.128
4 54 Matěj KábeleMatěj Kábele 04 AC PardubiceAC Pardubice 3 PB 23.41 0.183
5 10 Matěj JarušekMatěj Jarušek 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 24.07 0.159
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (ne, 7.3.2021 - 11:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 334 Casey Constanti LongCasey Constanti Long 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 PB 22.92 Q 0.191
2 110 Michal HaidelmeierMichal Haidelmeier 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 22.94 q 0.200
3 452 Jiří SynekJiří Synek 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 23.06 0.151
4 185 Karel BrychtaKarel Brychta 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 SB 23.45 0.178
5 498 Vít HolubVít Holub 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 PB 24.31 0.186
Celkem 5 závodníků

200 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 7.3.2021 - 14:10) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 8 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 NL 22.37 0.221
2 9 Petr HudečekPetr Hudeček 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 PB 22.62 0.192
3 154 Jan ŠulcJan Šulc 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 22.77 0.176
4 334 Casey Constanti LongCasey Constanti Long 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 22.95 0.178
110 Michal HaidelmeierMichal Haidelmeier 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 DNS
Celkem 5 závodníků

200 m - Juniorky (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 3 časy (q) do finále

Rozběh 1 (ne, 7.3.2021 - 10:55) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 348 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 25.20 Q 0.195
2 377 Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 SB 25.69 q 0.144
3 125 Kateřina BurianováKateřina Burianová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 SB 26.06 q 0.175
4 250 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 PB 26.39 0.132
5 18 Adriana HavlováAdriana Havlová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 SB 27.20 0.177
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (ne, 7.3.2021 - 11:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 404 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 PB 25.35 Q 0.244
2 478 Klára SobotkováKlára Sobotková 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 25.43 q 0.141
3 137 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 26.13 0.164
4 441 Natálie KuttichováNatálie Kuttichová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 PB 26.61 0.204
5 143 Michaela ČervenáMichaela Červená 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 PB 26.84 0.206
Celkem 5 závodníků

200 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 7.3.2021 - 14:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 348 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 PB 24.49 0.199
2 404 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 PB 25.26 0.197
3 377 Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 25.81 0.166
4 125 Kateřina BurianováKateřina Burianová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 26.37 0.149
478 Klára SobotkováKlára Sobotková 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 DNF 0.146
Celkem 5 závodníků

200 m - Dorostenky (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (ne, 7.3.2021 - 10:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 21 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 25.13 Q 0.210
2 175 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 PB 25.68 q 0.209
3 237 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 SB 26.08 0.162
4 207 Adriana HefkováAdriana Hefková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 PB 26.35 0.170
5 417 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 PB 26.44 0.153
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (ne, 7.3.2021 - 10:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 170 Hana BlažkováHana Blažková 04 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 5 25.36 Q 0.190
2 298 Michaela LopuškováMichaela Lopušková 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 25.40 q 0.180
3 442 Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 PB 26.53 0.161
4 502 Zina PindorováZina Pindorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 SB 26.57 0.122
5 511 Julie KovářováJulie Kovářová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 SB 27.35 0.176
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (ne, 7.3.2021 - 10:50) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 274 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 JAC BrnoJAC Brno 5 25.77 Q 0.269
2 52 Andrea NěmcováAndrea Němcová 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 SB 25.99 0.144
3 494 Eliška ČervenáEliška Červená 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 PB 26.03 0.167
4 158 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 26.31 0.194
5 123 Stella BöhmováStella Böhmová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 26.32 0.199
Celkem 5 závodníků

200 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 7.3.2021 - 13:50) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 21 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 NL 24.17 0.213
2 170 Hana BlažkováHana Blažková 04 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 6 PB 24.61 0.177
3 274 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 JAC BrnoJAC Brno 4 PB 25.11 0.192
4 298 Michaela LopuškováMichaela Lopušková 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 PB 25.23 0.219
5 175 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 25.86 0.350
Celkem 5 závodníků

400 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 7.3.2021 - 13:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 541 Tadeáš PlačekTadeáš Plaček 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 NL 47.99 0.156
2 513 David BixDavid Bix 02 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 3 PB 48.35 0.168
3 341 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 PB 49.35 0.228
4 405 Adam SudekAdam Sudek 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 PB 49.37 0.175
5 116 Tomáš NovýTomáš Nový 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 PB 50.76 0.187
406 Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 DNF 0.206
Celkem 6 závodníků

400 m - Junioři (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 6.3.2021 - 16:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 406 Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 50.23 Q 0.203
2 405 Adam SudekAdam Sudek 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 50.26 Q 0.221
3 341 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 50.50 q 0.216
4 66 Petr BachanPetr Bachan 03 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 PB 51.81 0.178
5 227 Pavel BenešPavel Beneš 03 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 PB 51.95 0.150
6 554 Mathias LangmaierMathias Langmaier 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 PB 52.51 0.165
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 6.3.2021 - 16:50) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 541 Tadeáš PlačekTadeáš Plaček 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 49.29 Q 0.174
2 513 David BixDavid Bix 02 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 5 50.39 Q 0.215
3 116 Tomáš NovýTomáš Nový 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 50.97 q 0.175
4 63 Jiří KováčJiří Kováč 03 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 4 PB 51.44 0.185
5 555 Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 PB 51.92 0.119
6 198 Jiří KovářJiří Kovář 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 SB 53.64 0.194
Celkem 6 závodníků

400 m - Dorostenci (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 3 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 6.3.2021 - 16:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 530 Tomáš MajerTomáš Majer 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 NL 49.92 Q 0.216
2 540 Lukáš MusilLukáš Musil 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 SB 51.05 q 0.223
3 9 Petr HudečekPetr Hudeček 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 51.34 0.207
4 277 Vojtěch ŠvajnerVojtěch Švajner 04 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2 PB 53.01 0.182
5 205 Dominik WallekDominik Wallek 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 PB 54.77 0.165
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 6.3.2021 - 16:35) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 49 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 NL 50.43 Q 0.191
2 335 Matěj LutzMatěj Lutz 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 PB 50.97 q 0.179
3 313 Jan ŠmrhaJan Šmrha 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 PB 51.74 0.161
4 180 David TřískaDavid Tříska 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 PB 52.65 0.199
230 Vilém ŠmídlVilém Šmídl 05 Atletika Ostrov, z.s.Atletika Ostrov, z.s. 2 DNF 0.166
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (so, 6.3.2021 - 16:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 12 Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 NL 50.37 Q 0.178
2 402 Jakub ZajíčekJakub Zajíček 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 PB 51.28 q 0.218
3 1 Michal SlabýMichal Slabý 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 PB 52.36 0.258
4 330 Filip ČervenkaFilip Červenka 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 PB 52.86 0.155
553 Jiří HvězdaJiří Hvězda 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 DNS
Celkem 5 závodníků

400 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 7.3.2021 - 13:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 530 Tomáš MajerTomáš Majer 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 NL 49.32 0.195
2 12 Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 PB 49.78 0.180
3 49 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 SB 49.98 0.153
4 335 Matěj LutzMatěj Lutz 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 PB 50.30 0.139
5 402 Jakub ZajíčekJakub Zajíček 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 PB 50.75 0.149
6 540 Lukáš MusilLukáš Musil 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 51.24 0.160
Celkem 6 závodníků

400 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 7.3.2021 - 13:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 533 Nikola BisováNikola Bisová 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 55.98 0.199
2 483 Lucie ZavadilováLucie Zavadilová 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 PB 55.99 0.164
3 482 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 PB 56.57 0.194
4 469 Marie KlapuchováMarie Klapuchová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 SB 56.62 0.156
5 415 Kateřina OsičkováKateřina Osičková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 PB 58.01 0.224
6 476 Anna RychlíkováAnna Rychlíková 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 58.03 0.184
Celkem 6 závodníků

400 m - Juniorky (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 3 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 6.3.2021 - 16:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 482 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 SB 57.39 Q 0.193
2 476 Anna RychlíkováAnna Rychlíková 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 PB 57.76 q 0.367
3 250 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 61.49 0.140
4 18 Adriana HavlováAdriana Havlová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 SB 61.93 0.190
5 208 Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 SB 62.79 0.173
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 6.3.2021 - 16:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 533 Nikola BisováNikola Bisová 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 59.85 Q 0.199
2 534 Anežka ČernohorskáAnežka Černohorská 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 SB 60.12 0.203
3 477 Veronika SládkováVeronika Sládková 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 PB 60.43 0.199
4 441 Natálie KuttichováNatálie Kuttichová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 SB 61.56 0.217
355 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (so, 6.3.2021 - 16:25) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 483 Lucie ZavadilováLucie Zavadilová 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 PB 56.67 Q 0.177
2 469 Marie KlapuchováMarie Klapuchová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 SB 57.09 q 0.166
3 415 Kateřina OsičkováKateřina Osičková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 PB 58.43 q 0.174
4 86 Lucie SajdlováLucie Sajdlová 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 SB 59.41 0.325
Celkem 4 závodníků

400 m - Dorostenky (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 3 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 6.3.2021 - 16:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 132 Kateřina MatouškováKateřina Matoušková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 56.61 Q 0.154
2 23 Šárka SomrováŠárka Somrová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 PB 57.83 q 0.395
3 2 Kristýna FliegelováKristýna Fliegelová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 60.72 0.193
4 245 Sabina VantuchováSabina Vantuchová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 PB 61.06 0.383
5 548 Tereza PijákováTereza Pijáková 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 PB 61.54 0.155
6 556 Evelína StaráEvelína Stará 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 SB 63.36 0.276
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 6.3.2021 - 16:05) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 471 Marina KollárMarina Kollár 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 57.58 Q 0.235
2 163 Veronika BrabcováVeronika Brabcová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 57.97 q 0.154
3 236 Gabriela BřeznáGabriela Březná 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 PB 58.58 q 0.177
4 379 Andrea GrabovskáAndrea Grabovská 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 PB 59.29 0.159
5 100 Nela BabjákováNela Babjáková 05 AK MostAK Most 1 PB 62.12 0.174
6 437 Markéta BlatníkováMarkéta Blatníková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 PB 65.23 0.176
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 6.3.2021 - 16:10) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 70 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 57.73 Q 0.228
2 128 Valerie DzurováValerie Dzurová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 58.83 0.174
3 535 Mariana KokšalováMariana Kokšalová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 PB 59.22 0.280
4 416 Jana PiškulováJana Piškulová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 PB 59.39 0.156
5 184 Zuzana HorňákováZuzana Horňáková 04 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 3 60.43 0.181
6 316 Linda UbryováLinda Ubryová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 PB 61.67 0.196
Celkem 6 závodníků

400 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 7.3.2021 - 13:10) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 70 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 =NL 56.18 0.209
2 132 Kateřina MatouškováKateřina Matoušková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 56.58 0.408
3 163 Veronika BrabcováVeronika Brabcová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 PB 57.17 0.163
4 471 Marina KollárMarina Kollár 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 57.98 0.168
5 23 Šárka SomrováŠárka Somrová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 58.55 0.192
6 236 Gabriela BřeznáGabriela Březná 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 58.82 0.196
Celkem 6 závodníků

800 m - Junioři (Rozběh)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 6.3.2021 - 15:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 214 Matěj EliášMatěj Eliáš 03 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 SB 2:00.15 Q
2 314 Daniel VaidišDaniel Vaidiš 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 2:00.23 Q
3 423 Thomas HlavačkaThomas Hlavačka 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 SB 2:01.30 Q
4 462 Jakub KnitlJakub Knitl 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 PB 2:02.03 q
5 66 Petr BachanPetr Bachan 03 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 SB 2:02.56
6 340 Jan PorubaJan Poruba 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 PB 2:03.49
7 90 Tomáš SeveraTomáš Severa 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 SB 2:06.80
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 6.3.2021 - 15:52) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 97 Petr ŽďáraPetr Žďára 02 AK KroměřížAK Kroměříž 5 SB 1:59.61 Q
2 78 Michal HanykMichal Hanyk 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 SB 2:00.65 Q
3 36 Jakub KolínJakub Kolín 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 SB 2:01.02 Q
4 362 Ondřej GlozaOndřej Gloza 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 PB 2:01.84 q
5 531 Petr SynáčekPetr Synáček 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 SB 2:02.48
6 26 Michal PernerMichal Perner 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 PB 2:02.82
7 166 Pavel LenomarPavel Lenomar 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 SB 2:24.45
Celkem 7 závodníků

800 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 7.3.2021 - 13:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 214 Matěj EliášMatěj Eliáš 03 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 NL 1:53.48
2 97 Petr ŽďáraPetr Žďára 02 AK KroměřížAK Kroměříž 5 PB 1:54.24
3 36 Jakub KolínJakub Kolín 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 PB 1:54.83
4 314 Daniel VaidišDaniel Vaidiš 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 1:55.41
5 78 Michal HanykMichal Hanyk 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 PB 1:56.37
6 462 Jakub KnitlJakub Knitl 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 PB 1:59.46
7 423 Thomas HlavačkaThomas Hlavačka 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 SB 1:59.52
8 362 Ondřej GlozaOndřej Gloza 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 PB 1:59.69
Celkem 8 závodníků

800 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 7.3.2021 - 12:50) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 318 Jiří Pavel ČeškaJiří Pavel Češka 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 1:55.94
2 309 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 PB 1:56.86
3 89 Jakub DudychaJakub Dudycha 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 PB 1:57.02
4 35 Jáchym ČervinkaJáchym Červinka 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 PB 1:59.01
5 501 František SzkatulaFrantišek Szkatula 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 PB 1:59.16
6 488 Adam TrojanAdam Trojan 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 PB 2:00.91
7 112 Radek HrubýRadek Hrubý 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 2:01.56
8 194 Bedřich ZahradníkBedřich Zahradník 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 PB 2:01.60
Celkem 8 závodníků

800 m - Dorostenci (Rozběh)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 6.3.2021 - 15:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 89 Jakub DudychaJakub Dudycha 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 PB 2:01.17 Q
2 501 František SzkatulaFrantišek Szkatula 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 PB 2:01.31 Q
3 309 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 SB 2:01.45 Q
4 194 Bedřich ZahradníkBedřich Zahradník 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 PB 2:04.27 q
5 25 František MalinaFrantišek Malina 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 PB 2:05.38
6 179 Václav ŠpéraVáclav Špéra 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 PB 2:05.40
7 530 Vojtěch PavelekVojtěch Pavelek 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 PB 2:07.55
539 Adam KosinaAdam Kosina 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 DNF
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 6.3.2021 - 15:37) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 318 Jiří Pavel ČeškaJiří Pavel Češka 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 2:02.05 Q
2 35 Jáchym ČervinkaJáchym Červinka 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 PB 2:03.19 Q
3 488 Adam TrojanAdam Trojan 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 SB 2:03.75 Q
4 112 Radek HrubýRadek Hrubý 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 SB 2:03.78 q
5 151 Martin KopenecMartin Kopenec 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 PB 2:07.30
6 201 Pavel NovosadPavel Novosad 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 PB 2:10.86
7 551 Kryštof HanekKryštof Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 SB 2:15.24
226 Jan ApolenJan Apolen 05 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 4 DNS
Celkem 8 závodníků

800 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 7.3.2021 - 12:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 108 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 MR 2:09.60
2 289 Adéla DostálováAdéla Dostálová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 PB 2:15.10
3 414 Leona MihalíkováLeona Mihalíková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 PB 2:15.85
4 382 Edita VaculíkováEdita Vaculíková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 PB 2:16.95
5 481 Nikola VimmerováNikola Vimmerová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 PB 2:18.63
6 168 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 PB 2:18.78
7 386 Johana BierskáJohana Bierská 03 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 2:23.36
8 131 Pavlína KosťováPavlína Kosťová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 2:29.57
Celkem 8 závodníků

800 m - Juniorky (Rozběh)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 6.3.2021 - 15:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 414 Leona MihalíkováLeona Mihalíková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 2:20.73 Q
2 481 Nikola VimmerováNikola Vimmerová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 PB 2:21.32 Q
3 382 Edita VaculíkováEdita Vaculíková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 SB 2:21.38 Q
4 386 Johana BierskáJohana Bierská 03 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1 PB 2:21.78 q
5 267 Kateřina MachováKateřina Machová 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 PB 2:23.50
6 71 Veronika UhříčkováVeronika Uhříčková 03 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 PB 2:25.84
220 Tereza MervartováTereza Mervartová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 6.3.2021 - 15:22) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 108 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 2:18.99 Q
2 289 Adéla DostálováAdéla Dostálová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 2:19.81 Q
3 168 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 PB 2:20.70 Q
4 131 Pavlína KosťováPavlína Kosťová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 2:21.96 q
5 103 Natálie FurchováNatálie Furchová 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 SB 2:22.75
6 53 Zuzana SmejkalováZuzana Smejkalová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 PB 2:27.54
7 51 Zuzana NavrátilováZuzana Navrátilová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 SB 2:31.10
Celkem 7 závodníků

800 m - Dorostenky (Rozběh)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 6.3.2021 - 15:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 76 Veronika SuchardováVeronika Suchardová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 PB 2:19.17 Q
2 427 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 SB 2:20.32 Q
3 504 Tereza SikorováTereza Sikorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 SB 2:20.62 Q
4 403 Pavla KumstátováPavla Kumstátová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 SB 2:20.80 q
5 549 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 SB 2:21.14 q
6 129 Michaela FialováMichaela Fialová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 SB 2:26.99
7 50 Nela HavlíčkováNela Havlíčková 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 PB 2:28.06
278 Lucie KubecováLucie Kubecová 05 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2 DQ 17.3.1
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 6.3.2021 - 15:07) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 343 Hana BorováHana Borová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 2:19.51 Q
2 183 Sára Viktorie SerbouskováSára Viktorie Serbousková 04 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 6 SB 2:20.15 Q
3 173 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 PB 2:23.41 Q
4 506 Julie HendrychováJulie Hendrychová 04 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 2 SB 2:23.87
5 244 Nina VálkováNina Válková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 PB 2:24.08
6 475 Nela ProcházkováNela Procházková 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 SB 2:25.87
7 315 Kateřina HynkováKateřina Hynková 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 SB 2:30.09
Celkem 7 závodníků

800 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 7.3.2021 - 12:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 343 Hana BorováHana Borová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 MR 2:11.01
2 183 Sára Viktorie SerbouskováSára Viktorie Serbousková 04 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 3 PB 2:16.13
3 427 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 SB 2:17.46
4 549 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 PB 2:19.83
5 504 Tereza SikorováTereza Sikorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 2:20.99
6 76 Veronika SuchardováVeronika Suchardová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 2:24.37
7 173 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 2:24.99
8 403 Pavla KumstátováPavla Kumstátová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 2:30.24
Celkem 8 závodníků

1500 m - Junioři

(ne, 7.3.2021 - 10:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 67 Tomáš HabartaTomáš Habarta 03 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 12 3:57.52
2 177 Matěj HřebačkaMatěj Hřebačka 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 8 PB 3:57.84
3 189 Michal HrochMichal Hroch 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 11 PB 3:58.62
4 372 Maximilian MatolínMaximilian Matolín 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 10 PB 4:00.11
5 40 Jakub ZejbrdlichJakub Zejbrdlich 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 PB 4:05.58
6 312 Jan ŠeboJan Šebo 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 SB 4:11.11
7 425 Patrik StankovPatrik Stankov 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 SB 4:12.63
8 109 Philippe CarpentierPhilippe Carpentier 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 9 4:14.33
9 360 Petr BahenskýPetr Bahenský 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 PB 4:14.43
10 47 Ondřej NěmecOndřej Němec 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 PB 4:17.25
11 365 Petr LukšPetr Lukš 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 4:21.57
12 182 Jan ŠimůnekJan Šimůnek 03 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 3 SB 4:28.97
Celkem 12 závodníků

1500 m - Dorostenci

(ne, 7.3.2021 - 10:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 72 Ondřej GajdošOndřej Gajdoš 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 12 4:12.33
2 248 Pavel VinduškaPavel Vinduška 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 11 4:13.59
3 7 Marián DražanMarián Dražan 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10 SB 4:13.92
4 543 Tomáš RůžaTomáš Růža 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 PB 4:15.92
5 192 Marek KünstlerMarek Künstler 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 9 4:17.39
6 514 Ondřej BudínOndřej Budín 05 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 8 PB 4:18.17
7 80 Adam MalýAdam Malý 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 PB 4:21.13
8 150 Ondřej HošekOndřej Hošek 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 4:23.34
9 366 Benedikt PánekBenedikt Pánek 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 PB 4:23.88
10 369 Michal PerglerMichal Pergler 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 7 SB 4:24.86
11 517 Albert SlabaAlbert Slaba 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 SB 4:27.63
260 Filip StránskýFilip Stránský 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 DNS
Celkem 12 závodníků

1500 m - Juniorky

(ne, 7.3.2021 - 10:10) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 503 Karolína SasynováKarolína Sasynová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 9 4:36.86
2 104 Natálie HlušíNatálie Hluší 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 10 4:39.13
3 146 Petra HelebrantováPetra Helebrantová 03 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 11 SB 4:47.62
4 398 Tereza ŠedováTereza Šedová 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 PB 4:54.56
5 84 Jana PekařováJana Pekařová 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 PB 4:56.84
6 29 Vendulka RyšaváVendulka Ryšavá 02 AC Česká LípaAC Česká Lípa 8 PB 4:58.18
7 103 Natálie FurchováNatálie Furchová 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 PB 4:58.52
8 286 Dana PřikrylováDana Přikrylová 03 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 12 SB 4:59.51
9 367 Anežka GutwirthováAnežka Gutwirthová 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 PB 5:13.83
10 323 Hana KoděrováHana Koděrová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 SB 5:15.75
11 53 Zuzana SmejkalováZuzana Smejkalová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 PB 5:16.15
126 Melanie CarpentierMelanie Carpentier 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 DNF
Celkem 12 závodníků

1500 m - Dorostenky

(ne, 7.3.2021 - 10:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 408 Adéla SteinsováAdéla Steinsová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 PB 4:44.43
2 23 Šárka SomrováŠárka Somrová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11 PB 4:48.12
3 376 Kateřina BrdičkováKateřina Brdičková 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 PB 4:49.24
4 28 Kateřina HadravováKateřina Hadravová 05 AC Česká LípaAC Česká Lípa 10 PB 4:50.64
5 22 Radana LapáčkováRadana Lapáčková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 PB 4:53.54
6 378 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 12 PB 4:56.82
7 145 Ema KlimentováEma Klimentová 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 7 SB 5:00.28
8 472 Mariana KonvičkováMariana Konvičková 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 PB 5:05.36
9 519 Eliška KučerováEliška Kučerová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 9 SB 5:09.53
10 368 Barbara KostkováBarbara Kostková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 SB 5:28.07
11 349 Sára NavrátilováSára Navrátilová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 SB 5:28.99
467 Simona BartošováSimona Bartošová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 DNF
Celkem 12 závodníků

3000 m - Junioři

(so, 6.3.2021 - 18:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 177 Matěj HřebačkaMatěj Hřebačka 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 12 08:39.61
2 109 Philippe CarpentierPhilippe Carpentier 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10 PB 08:41.39
3 40 Jakub ZejbrdlichJakub Zejbrdlich 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 PB 08:42.70
4 189 Michal HrochMichal Hroch 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 11 PB 08:53.48
5 6 Kryštof AlexaKryštof Alexa 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 08:56.02
6 32 Jan PerglerJan Pergler 03 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 7 PB 09:02.15
7 542 Daniel RůžaDaniel Růža 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 PB 09:07.71
8 496 Ondřej StudničkaOndřej Studnička 02 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 PB 09:13.89
9 182 Jan ŠimůnekJan Šimůnek 03 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 3 PB 09:14.12
10 466 Karel WankeKarel Wanke 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 PB 09:16.45
11 371 Janis MachJanis Mach 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 9 PB 09:25.81
12 515 Jan KotrabaJan Kotraba 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 SB 09:49.91
Celkem 12 závodníků

3000 m - Dorostenci

(so, 6.3.2021 - 18:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 7 Marián DražanMarián Dražan 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 PB 08:54.69
2 499 Nikodem MitrengaNikodem Mitrenga 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10 PB 09:03.76
3 388 Daniel DočkalDaniel Dočkal 05 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 9 PB 09:16.60
4 260 Filip StránskýFilip Stránský 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 PB 09:18.55
5 222 Pavel DolákPavel Dolák 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 12 SB 09:18.69
6 370 Jakub KrejčířJakub Krejčíř 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 11 PB 09:19.53
7 339 Jeroným PolášekJeroným Polášek 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 PB 09:27.55
8 190 Marek JanákMarek Janák 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 PB 09:28.70
9 80 Adam MalýAdam Malý 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 PB 09:32.49
10 461 Štěpán KavanŠtěpán Kavan 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 PB 09:35.99
11 424 Ondřej KotásekOndřej Kotásek 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 PB 09:55.15
12 231 Marek BukáčekMarek Bukáček 04 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 4 PB 10:07.55
Celkem 12 závodníků

3000 m - Juniorky

(so, 6.3.2021 - 18:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 104 Natálie HlušíNatálie Hluší 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 10 10:02.41
2 398 Tereza ŠedováTereza Šedová 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 11 PB 10:19.00
3 286 Dana PřikrylováDana Přikrylová 03 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 12 PB 10:22.29
4 29 Vendulka RyšaváVendulka Ryšavá 02 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 SB 10:47.67
5 146 Petra HelebrantováPetra Helebrantová 03 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 9 SB 10:49.35
6 84 Jana PekařováJana Pekařová 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 SB 10:55.69
7 474 Eliška PoborskáEliška Poborská 03 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 SB 10:58.15
8 107 Šárka PůstováŠárka Půstová 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 SB 11:00.52
9 367 Anežka GutwirthováAnežka Gutwirthová 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 PB 11:11.99
10 323 Hana KoděrováHana Koděrová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 PB 11:26.52
11 265 Kateřina KoberováKateřina Koberová 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 PB 11:28.30
12 169 Tereza MazlováTereza Mazlová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 SB 11:50.89
Celkem 12 závodníků

3000 m - Dorostenky

(so, 6.3.2021 - 18:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 407 Tereza PlacatkováTereza Placatková 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 10 PB 10:25.66
2 28 Kateřina HadravováKateřina Hadravová 05 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 PB 10:26.88
3 211 Aneta KučerováAneta Kučerová 04 Atletika BenešovAtletika Benešov 9 PB 10:30.01
4 378 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 PB 10:37.44
5 61 Viktorie OlšovskáViktorie Olšovská 04 AC Praha 1890AC Praha 1890 11 PB 11:10.08
6 368 Barbara KostkováBarbara Kostková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 PB 11:35.09
7 470 Eliška SlaninováEliška Slaninová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 PB 11:37.25
8 251 Emma RyšávkováEmma Ryšávková 05 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 1 PB 11:39.82
9 430 Viktorie ŤahanováViktorie Ťahanová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 12 SB 11:45.02
10 15 Nikola BadinováNikola Badinová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 PB 11:53.97
11 547 Kristýna JežkováKristýna Ježková 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 SB 12:04.28
85 Anna PergerováAnna Pergerová 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 DNS
Celkem 12 závodníků

60 m překážek (0.99) - Junioři (Rozběh)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 6.3.2021 - 10:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 293 Šimon WeiserŠimon Weiser 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 08.01 Q 0.162
2 495 Jan BartoňJan Bartoň 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 PB 08.11 Q 0.141
3 342 Jan VicherJan Vicher 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 PB 08.27 Q 0.152
4 410 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 PB 08.28 q 0.170
5 116 Tomáš NovýTomáš Nový 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 PB 08.47 0.179
6 55 Jakub MarečekJakub Mareček 02 AC PardubiceAC Pardubice 5 08.57 0.158
7 445 Jan BrátJan Brát 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 08.98 0.154
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 6.3.2021 - 10:52) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 409 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 =NL 07.99 Q 0.138
2 33 František DoubekFrantišek Doubek 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 5 PB 08.01 Q 0.150
3 375 Jan TürkJan Türk 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 PB 08.32 Q 0.145
4 311 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 08.35 q 0.166
5 296 František BuchaFrantišek Bucha 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 08.47 0.156
6 448 Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 SB 08.75 0.137
7 321 Adam StarýAdam Starý 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 PB 08.81 0.186
8 164 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 8 PB 09.05 0.138
Celkem 8 závodníků

60 m překážek (0.99) - Junioři (Finále)

Finále (so, 6.3.2021 - 12:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 293 Šimon WeiserŠimon Weiser 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 NL 07.98 0.143
2 33 František DoubekFrantišek Doubek 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 3 PB 08.00 0.137
3 495 Jan BartoňJan Bartoň 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 08.14 0.139
4 342 Jan VicherJan Vicher 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 PB 08.18 0.141
5 410 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 08.34 0.150
6 375 Jan TürkJan Türk 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 08.37 0.150
7 311 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 08.49 0.149
409 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 DNF 0.128
Celkem 8 závodníků

60 m překážek (0.91) - Dorostenci (Rozběh)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 6.3.2021 - 10:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 8 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 SB 08.04 Q 0.162
2 319 Michal JáraMichal Jára 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 PB 08.25 Q 0.141
3 153 Jakub MyslivecJakub Myslivec 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 PB 08.39 Q 0.145
4 204 Petr SedlářPetr Sedlář 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 SB 08.50 q 0.154
5 56 Tomáš NavrátilTomáš Navrátil 04 AC PardubiceAC Pardubice 2 PB 09.01 0.171
6 44 Štěpán HanekŠtěpán Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 PB 09.20 0.194
7 373 Michal SupMichal Sup 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 SB 09.28 0.211
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 6.3.2021 - 10:37) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 114 Tomáš KozaTomáš Koza 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 08.12 Q 0.179
2 399 Roman KadavýRoman Kadavý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 PB 08.23 Q 0.144
3 68 Šimon PekařŠimon Pekař 05 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 6 PB 08.45 Q 0.193
4 110 Michal HaidelmeierMichal Haidelmeier 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 PB 08.57 q 0.198
5 48 Vladimír PokoraVladimír Pokora 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 SB 08.62 0.191
6 451 Jakub SvobodaJakub Svoboda 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 SB 08.82 0.181
7 57 Adam OutrataAdam Outrata 04 AC PardubiceAC Pardubice 2 PB 09.61 0.182
Celkem 7 závodníků

60 m překážek (0.91) - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 6.3.2021 - 12:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 8 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 07.90 0.183
2 114 Tomáš KozaTomáš Koza 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 08.09 0.172
3 399 Roman KadavýRoman Kadavý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 PB 08.17 0.145
4 319 Michal JáraMichal Jára 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 =PB 08.25 0.129
5 68 Šimon PekařŠimon Pekař 05 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 8 PB 08.33 0.183
6 153 Jakub MyslivecJakub Myslivec 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 08.48 0.146
7 204 Petr SedlářPetr Sedlář 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 08.51 0.150
8 110 Michal HaidelmeierMichal Haidelmeier 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 10.52 0.207
Celkem 8 závodníků

60 m překážek (0.84) - Juniorky (Rozběh)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 6.3.2021 - 10:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 404 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 08.82 Q 0.155
2 137 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 09.05 Q 0.149
3 381 Tereza SupováTereza Supová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 PB 09.50 Q 0.217
4 86 Lucie SajdlováLucie Sajdlová 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 PB 09.64 q 0.194
5 216 Justýna DaňkováJustýna Daňková 02 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 7 PB 10.49 0.250
327 Gabriela PatalováGabriela Patalová 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 DNF 0.200
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 6.3.2021 - 10:22) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 135 Barbara PíchalováBarbara Píchalová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 08.79 Q 0.170
2 324 Daniela KotkováDaniela Kotková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 09.26 Q 0.205
3 380 Eliška NovákováEliška Nováková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 PB 09.47 Q 0.153
4 124 Barbora BouzkováBarbora Bouzková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 09.95 q 0.387
5 393 Nela GoišováNela Goišová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 PB 10.52 0.217
Celkem 5 závodníků

60 m překážek (0.84) - Juniorky (Finále)

Finále (so, 6.3.2021 - 12:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 135 Barbara PíchalováBarbara Píchalová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 NL 08.60 0.161
2 404 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 08.70 0.171
3 137 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 09.08 0.163
4 324 Daniela KotkováDaniela Kotková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 PB 09.12 0.156
5 86 Lucie SajdlováLucie Sajdlová 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 PB 09.48 0.213
6 380 Eliška NovákováEliška Nováková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 09.51 0.200
7 124 Barbora BouzkováBarbora Bouzková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 PB 09.93 0.136
381 Tereza SupováTereza Supová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 DNS
Celkem 8 závodníků

60 m překážek (0.76/8.50) - Dorostenky (Rozběh)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 6.3.2021 - 10:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 158 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 PB 08.69 Q 0.170
2 328 Tereza VálkováTereza Válková 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 PB 08.91 Q 0.150
3 416 Jana PiškulováJana Piškulová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 PB 09.03 Q 0.173
4 127 Markéta DavídkováMarkéta Davídková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 09.04 q 0.192
5 87 Nela VaníčkováNela Vaníčková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 SB 09.06 0.204
6 502 Zina PindorováZina Pindorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 SB 09.42 0.126
356 Johana SuchánkováJohana Suchánková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 6.3.2021 - 10:07) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 139 Emma ZvěřinováEmma Zvěřinová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 08.64 Q 0.169
2 494 Eliška ČervenáEliška Červená 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 PB 08.82 Q 0.146
3 128 Valerie DzurováValerie Dzurová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 08.92 Q 0.170
4 417 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 PB 09.04 q 0.139
5 224 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 7 SB 09.22 0.138
6 458 Barbora ŠtěrbováBarbora Štěrbová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 09.25 0.182
266 Markéta KřivkováMarkéta Křivková 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 DNS
210 Klára BrandejsováKlára Brandejsová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 DNS
Celkem 8 závodníků

60 m překážek (0.76/8.50) - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 6.3.2021 - 12:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 139 Emma ZvěřinováEmma Zvěřinová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 08.59 0.136
2 494 Eliška ČervenáEliška Červená 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 PB 08.66 0.146
3 158 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 08.76 0.162
4 417 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 PB 08.89 0.146
5 127 Markéta DavídkováMarkéta Davídková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 PB 08.92 0.197
6 128 Valerie DzurováValerie Dzurová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 09.01 0.179
7 416 Jana PiškulováJana Piškulová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 09.05 0.159
8 328 Tereza VálkováTereza Válková 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 09.09 0.162
Celkem 8 závodníků

skok vysoký - Junioři

(ne, 7.3.2021 - 12:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.691.741.791.831.871.901.931.961.982.032.102.16
1 Jakub BělíkJakub Bělík
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 10 2.10 -----O-O-OXOXXX
2 Libor ŠkobránekLibor Škobránek
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
02 8 SB 1.93 -O-OOOOXXX
3 Jiří AdamecJiří Adamec
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
03 7 1.93 ---OXOOOXXX
4= František BuchaFrantišek Bucha
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
03 3 PB 1.93 -OOOOXXOXOXX
4= David JurkevičDavid Jurkevič
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 4 PB 1.93 -OOOOXXOXOXX
6 Jakub MarečekJakub Mareček
AC PardubiceAC Pardubice
02 6 =PB 1.90 -OOOOOXXX
7 Lukáš VajdaLukáš Vajda
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
03 9 SB 1.90 -OO-XOXXOXXX
8 Kryštof ValehrachKryštof Valehrach
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
03 2 PB 1.87 OOOOXXOXXX
9 Richard JanišRichard Janiš
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 5 SB 1.83 -OOOXXX
10 Roman ProkopRoman Prokop
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 1 SB 1.79 OOXXOXXX
Celkem 10 závodníků

skok vysoký - Dorostenci

(ne, 7.3.2021 - 10:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.651.691.731.771.801.831.861.881.901.921.941.962.00
1 Tomáš JelínekTomáš Jelínek
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
04 8 NL 1.96 --OOOOOXOXXOOOOXXX
2 Tomáš NeufussTomáš Neufuss
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
04 10 1.92 ----OOOOXOOXXX
3 David KožíšekDavid Kožíšek
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
05 5 PB 1.90 ---OOOOOOXXX
4 Pavel FroněkPavel Froněk
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
05 9 1.86 O-O-XOOXXOXXX
5 Matěj HápMatěj Háp
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 6 SB 1.83 --OOXOOXXX
6 Adam SchejbalAdam Schejbal
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 3 PB 1.80 XXOXOXOXXOXOXXX
7 Tomáš KozaTomáš Koza
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 7 SB 1.77 -OOOXXX
8 Jan KociánJan Kocián
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
04 1 PB 1.77 OOXXOOXXX
9= Erik SlatinskýErik Slatinský
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
04 4 1.73 OOOXXX
9= Matěj ŠpiclMatěj Špicl
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
05 2 =PB 1.73 OOOXXX
Celkem 10 závodníků

skok vysoký - Juniorky

(so, 6.3.2021 - 17:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.551.591.631.671.701.741.781.80
1 Klára KrejčiříkováKlára Krejčiříková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 10 NL 1.78 --OOOOXOXXX
2= Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 7 SB 1.67 OOXOOXXX
2= Ema KaletováEma Kaletová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 8 1.67 OOXOOXXX
4 Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
03 9 1.67 -OOXXOXXX
5 Tereza VlčkováTereza Vlčková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
02 5 SB 1.63 OOXOXXX
6 Adéla NeužilováAdéla Neužilová
JAC BrnoJAC Brno
02 4 1.59 OOXXX
7= Alice PřibylováAlice Přibylová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 2 SB 1.59 XOOXXX
7= Anita HruškováAnita Hrušková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 6 1.59 XOOXXX
9 Barbora LánskáBarbora Lánská
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
02 3 1.59 XXOOXXX
Barbora BouzkováBarbora Bouzková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 1 NM
Celkem 10 závodníků

skok vysoký - Dorostenky

(so, 6.3.2021 - 15:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.531.571.601.631.661.681.70
1 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová
JAC BrnoJAC Brno
05 11 1.68 OXOOOOXOXXX
2 Anna ŠobrováAnna Šobrová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 9 PB 1.68 OXOOXXOXXOXXOXXX
3 Karolína ChýlováKarolína Chýlová
AK MostAK Most
05 10 SB 1.63 OOOOXXX
4 Markéta DavídkováMarkéta Davídková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 7 SB 1.63 OOXOOXXX
5 Kateřina ČernockáKateřina Černocká
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
05 6 PB 1.63 OXXOOOXXX
6 Zdara PezinkováZdara Pezinková
AC PardubiceAC Pardubice
04 3 PB 1.60 XOXXOXXOXXX
7 Michaela SlaninováMichaela Slaninová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 4 SB 1.57 OOXXX
8 Lenka BurešováLenka Burešová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 5 SB 1.57 XOOXXX
9= Kateřina PaverováKateřina Paverová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 1 =PB 1.53 OXXX
9= Klára ToováKlára Toová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 2 SB 1.53 OXXX
Klára BrandejsováKlára Brandejsová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
05 8 DNS
Celkem 11 závodníků

skok o tyči - Junioři

(ne, 7.3.2021 - 10:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 3.503.703.854.004.124.234.314.394.444.494.544.594.64
1 Jiří NovotnýJiří Novotný
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 7 PB 4.59 ----O-OOO-XOXOXXX
2 František DoubekFrantišek Doubek
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
02 11 PB 4.59 -----XXOXO-XOOXXOXXOXX
3 Karel VeličkaKarel Velička
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 10 PB 4.54 -----OOXOOXOOXXX
4 Jáchym ŠtanclJáchym Štancl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 8 SB 4.39 -----XOOXXOXXX
5 Dominik GyselDominik Gysel
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
02 4 PB 4.23 -OOOOOXXX
6 David ZuskaDavid Zuska
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 9 SB 4.00 -O-OXXX
7 Jan TürkJan Türk
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
03 6 SB 4.00 -OXOOXXX
8 Adam StarýAdam Starý
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 2 PB 3.85 --OXXX
9 Cyril ŽeravaCyril Žerava
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
03 1 =PB 3.70 OOXXX
10 Jan RabaJan Raba
AC PardubiceAC Pardubice
03 5 SB 3.70 OXXOXXX
11 Vítězslav SchüssmannVítězslav Schüssmann
AK BílinaAK Bílina
02 3 SB 3.50 OXXX
Celkem 11 závodníků

skok o tyči - Dorostenci

(so, 6.3.2021 - 18:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 3.103.303.453.603.753.904.004.104.204.284.344.394.444.494.544.60
1 Mario HajzlerMario Hajzler
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
04 7 NL 4.54 -----O-OOOOOOOOXXX
2 Jan KrčekJan Krček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 10 4.44 ------O-O-XO-XO-XXX
3 Michal JáraMichal Jára
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 6 PB 4.34 -----O-OXOXOOXXX
4= Adam HavlíčekAdam Havlíček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 9 4.00 ---OOOXOXXX
4= Petr SvobodaPetr Svoboda
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 4 PB 4.00 ---OOOXOXXX
6 Dan JánskýDan Jánský
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 3 PB 4.00 -OXXOOOXXOXOXXX
7 Michal SupMichal Sup
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
04 5 PB 3.90 -OOOOOXXX
8 Radek FišerRadek Fišer
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
04 1 PB 3.60 OOOOXXX
Miroslav PavljukMiroslav Pavljuk
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 8 NM
Filip SvobodaFilip Svoboda
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
05 2 NM
Celkem 10 závodníků

skok o tyči - Juniorky

(so, 6.3.2021 - 14:35) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.752.953.153.303.453.603.723.843.944.014.06
1 Veronika ŠebákováVeronika Šebáková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
02 9 3.94 -----XOOXOXOXXX
2 Lucie DvořákováLucie Dvořáková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 7 PB 3.84 ---O-OXXOXXOXXX
3 Eliška HezkáEliška Hezká
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
02 6 PB 3.72 ---OXXOOOXXX
4= Yasmina ZaddemYasmina Zaddem
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
03 5 3.45 --OOOXXX
4= Petra PicmausováPetra Picmausová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 4 SB 3.45 --OOOXXX
6 Natálie PaťavováNatálie Paťavová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
03 3 SB 3.30 -OOOXXX
7 Kateřina ČamlíkováKateřina Čamlíková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
02 1 PB 2.75 OXXX
8 Denisa PeričováDenisa Peričová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
03 2 2.75 XOXXX
Tereza JaníkováTereza Janíková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 8 DNS
Celkem 9 závodníků

skok o tyči - Dorostenky

(so, 6.3.2021 - 10:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.602.803.003.153.303.453.603.723.864.00
1 Viktorie OndrováViktorie Ondrová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
05 8 MR 3.86 ----O-OOXOXXX
2 Niki JoanniduNiki Joannidu
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 9 3.45 -----O-XXX
3 Lucie GolasovskáLucie Golasovská
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 7 PB 3.30 -XOOOOXXX
4 Julie OndráčkováJulie Ondráčková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 5 PB 3.30 -XOOXOOXXX
5 Rozálie SchwarzováRozálie Schwarzová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 2 PB 3.15 XOXOXXOXOXXX
6 Julie Anna ŠebkováJulie Anna Šebková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 3 PB 3.00 XOOXXOXXX
7 Amélie JeřábkováAmélie Jeřábková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 1 PB 2.80 OXOXXX
7 Markéta LindákováMarkéta Lindáková
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
05 4 PB 2.80 OXOXXX
9 Sára KulhaváSára Kulhavá
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 6 PB 2.80 OXXOXXX
Celkem 9 závodníků

skok daleký - Junioři

(ne, 7.3.2021 - 13:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 11 NL 7.41 6.53X7.207.207.417.197.18
2 František DoubekFrantišek Doubek
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
02 10 SB 7.02 6.857.02X7.02X6.88X
3 Šimon NavrátilŠimon Navrátil
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 9 SB 6.96 X6.926.966.96XXX
4 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 3 PB 6.80 6.55X6.656.656.596.736.80
5 Jakub BělíkJakub Bělík
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 7 6.79 6.64--6.646.79XX
6 David JodlDavid Jodl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 8 =SB 6.77 6.776.64X6.776.75XX
7 Adam RaškaAdam Raška
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 1 PB 6.64 6.64X6.64
8 Matouš PospíšilMatouš Pospíšil
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 4 6.41 6.416.376.286.41
9 Tomáš KozmíkTomáš Kozmík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 5 6.39 6.396.336.306.39
10 Ondřej StaśOndřej Staś
Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965
03 2 SB 6.23 6.236.086.096.23
František BuchaFrantišek Bucha
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
03 6 DNS
Celkem 11 závodníků

skok daleký - Dorostenci

(ne, 7.3.2021 - 10:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Petr SvobodaPetr Svoboda
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 10 PB 6.86 6.716.766.866.866.86X5.56
2 Petr SedlářPetr Sedlář
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 11 SB 6.76 6.57X6.696.696.766.50X
3 Jakub PeterkaJakub Peterka
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 12 6.62 6.62-6.386.62--X
4 Roman KadavýRoman Kadavý
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 8 SB 6.44 6.206.336.446.446.386.266.40
5 Filip SvobodaFilip Svoboda
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
05 6 PB 6.40 6.196.316.076.316.406.346.16
6 Martin KvapilMartin Kvapil
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 9 SB 6.37 6.22X6.136.226.376.366.27
7 Šimon PekařŠimon Pekař
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
05 7 SB 6.25 6.106.256.186.255.98X6.22
8 Jiří MičkeJiří Mičke
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 5 6.22 6.225.90X6.226.066.11X
9 Jan MichutJan Michut
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 4 SB 6.12 5.875.776.126.12
10 Vít HolubVít Holub
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 2 PB 6.10 5.84X6.106.10
11 Štěpán MaturaŠtěpán Matura
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 1 PB 5.90 X4.295.905.90
Lukáš VacekLukáš Vacek
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
05 3 DNS
Celkem 12 závodníků

skok daleký - Juniorky

(ne, 7.3.2021 - 11:45) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza SklenářováTereza Sklenářová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 10 SB 5.64 5.265.64X5.645.48X5.54
2 Gabriela PatalováGabriela Patalová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
03 8 =PB 5.58 5.24X5.415.415.515.58X
3 Daniela VolnáDaniela Volná
AC TJ JičínAC TJ Jičín
02 11 5.52 XX5.525.52X5.125.02
4 Kateřina BurianováKateřina Burianová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 7 SB 5.49 X5.265.495.495.245.455.47
5 Lucie PiskováLucie Pisková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 9 5.46 5.46XX5.465.33XX
6 Ema KaletováEma Kaletová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 6 SB 5.40 5.21X5.195.215.275.325.40
7 Barbora MitevováBarbora Mitevová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 5 SB 5.34 X5.135.345.345.26X5.30
8 Anna StráneckáAnna Stránecká
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
03 3 PB 5.10 4.995.105.005.104.794.794.79
9 Daniela KučerováDaniela Kučerová
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
03 1 PB 5.06 4.83X5.065.06
10 Denisa PeričováDenisa Peričová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
03 2 SB 4.95 4.95XX4.95
Alice PřibylováAlice Přibylová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 4 NM
Celkem 11 závodníků

skok daleký - Dorostenky

(so, 6.3.2021 - 18:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza VlkováTereza Vlková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 12 5.73 5.625.38X5.62XX5.73
2 Eliška ČervenáEliška Červená
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
04 11 =PB 5.65 X5.565.505.565.655.60X
3 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
04 2 PB 5.51 X5.515.195.515.10X5.29
4 Sára PavliduSára Pavlidu
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
05 9 5.48 4.935.245.485.485.26X5.13
5 Kateřina SalcmanováKateřina Salcmanová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 8 5.47 5.475.46X5.47XXX
6 Adéla NovotnáAdéla Novotná
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 5 =PB 5.42 X5.365.425.42XXX
7 Andrea NěmcováAndrea Němcová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
05 1 PB 5.37 4.845.025.345.345.285.205.37
8 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová
JAC BrnoJAC Brno
05 10 5.30 5.175.305.175.305.215.275.10
9 Kateřina ČernockáKateřina Černocká
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
05 7 SB 5.25 5.115.255.115.25
10 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 3 =SB 5.13 4.95X5.135.13
11 Stella BöhmováStella Böhmová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 6 SB 5.11 X5.105.115.11
Markéta KřivkováMarkéta Křivková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 4 DNS
Celkem 12 závodníků

trojskok - Junioři

(so, 6.3.2021 - 16:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martin VeselýMartin Veselý
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
02 7 14.70 14.2614.4414.7014.70X14.4614.27
2 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 6 14.13 13.6213.97X13.9713.6114.1312.59
3 Lukáš BudíkLukáš Budík
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 4 PB 13.94 13.8413.9413.9413.94X13.9113.38
4 Matouš PospíšilMatouš Pospíšil
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 5 13.74 13.2313.7413.7113.7413.7213.5512.94
5 Jiří AdamecJiří Adamec
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
03 3 13.47 12.9313.4713.4113.4713.4412.9913.39
6 Tomáš KozmíkTomáš Kozmík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 2 13.45 12.8612.6313.1013.1013.1112.9613.45
7 Petr DočkalPetr Dočkal
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 1 SB 12.35 X12.35X12.35-XX
Celkem 7 závodníků

trojskok - Dorostenci

(so, 6.3.2021 - 14:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Petr SedlářPetr Sedlář
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 10 PB 14.35 14.35 14.08X14.0214.0813.8713.8714.35
2 Martin KvapilMartin Kvapil
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 9 PB 13.91 13.91 12.7713.58X13.5813.3913.5913.91
3 Matyas KoszegiMatyas Koszegi
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
05 4 PB 13.60 13.60 12.8613.1213.4513.4512.8713.3013.60
4 Erik SlatinskýErik Slatinský
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
04 2 PB 13.43 13.43 12.6713.0113.4013.4013.2113.4313.21
5 Jan MichutJan Michut
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 8 PB 13.08 13.08 13.07X12.8213.0712.40X13.08
6 Jakub DouděraJakub Douděra
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 6 PB 13.01 13.01 12.56X12.9112.91X12.9013.01
7 Daniel ZoicasDaniel Zoicas
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
04 1 PB 12.94 12.94 12.6312.7112.9412.9412.5211.9611.98
8 Patrik ĎurčoPatrik Ďurčo
AK MostAK Most
04 7 PB 12.92 12.92 XX12.9212.9212.4812.7012.56
9 Adam HavlíčekAdam Havlíček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 5 PB 12.89 12.89 12.8912.6812.7412.89
10 Matěj RuferMatěj Rufer
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 3 PB 12.45 12.45 12.4512.3412.3912.45
Celkem 10 závodníků

trojskok - Juniorky

(so, 6.3.2021 - 12:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Veronika SkalickáVeronika Skalická
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 12 12.32 12.32 12.0112.3212.1212.3211.9912.0212.29
2 Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 9 PB 12.25 12.25 XX11.7311.73X11.2212.25
3 Adéla NeužilováAdéla Neužilová
JAC BrnoJAC Brno
02 11 12.05 12.05 11.46X12.0512.0511.8511.96X
4 Magdaléna ŘehákováMagdaléna Řeháková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 7 PB 11.90 11.90 11.5711.8711.6411.8711.44X11.90
5 Daniela VáclavíkováDaniela Václavíková
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 6 PB 11.57 11.57 11.3511.5711.2611.5711.4111.4011.39
6 Denisa PeričováDenisa Peričová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
03 5 PB 11.22 11.22 X11.1311.2211.2210.5710.9310.50
7 Magdaléna SlavíkováMagdaléna Slavíková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 4 PB 11.06 11.06 X11.0610.8811.0610.8011.0411.01
8 Kristýna HerákováKristýna Heráková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 1 PB 10.80 10.80 10.6710.8010.5910.8010.67XX
9 Barbora MitevováBarbora Mitevová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 8 SB 10.80 10.80 X10.6410.8010.80
10 Andrea ŽižkováAndrea Žižková
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
03 2 PB 10.73 10.73 10.6110.73X10.73
11 Tereza SklenářováTereza Sklenářová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 10 09.49 9.49 XX09.4909.49
Helena RothanzlováHelena Rothanzlová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 3 DNS
Celkem 12 závodníků

trojskok - Dorostenky

(so, 6.3.2021 - 10:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza VlkováTereza Vlková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 8 MR 12.44 12.44 11.72X12.0812.0812.3912.4412.44
2 Adéla NovotnáAdéla Novotná
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 7 PB 11.44 11.44 11.44X11.3511.44X11.12X
3 Klára BrázdilováKlára Brázdilová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 6 PB 11.19 11.19 10.9011.1410.8311.1411.1911.0411.14
4 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
04 5 PB 10.93 10.93 10.8510.8510.7210.8510.9310.88X
5 Dominika SalčákováDominika Salčáková
JAC BrnoJAC Brno
04 4 SB 10.76 10.76 10.0310.6710.7610.7609.4010.2009.44
6 Valentýna HomolkováValentýna Homolková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 3 PB 10.57 10.57 10.4410.4710.5710.5710.4410.41X
7 Nicol SamohýlováNicol Samohýlová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
05 2 PB 10.30 10.30 10.3010.08X10.30X09.65X
8 Nina PetrováNina Petrová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 1 PB 09.84 9.84 09.4809.84X09.84XX09.77
Celkem 8 závodníků

vrh koulí 3kg - Dorostenky

(so, 6.3.2021 - 10:10) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martina MazurováMartina Mazurová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 12 14.49 14.0814.0514.4914.4913.9114.3214.11
2 Alice StehnováAlice Stehnová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 11 PB 13.65 12.87X12.6912.8712.7313.1713.65
3 Žaneta PivcováŽaneta Pivcová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
05 9 PB 13.25 12.6712.6213.2513.2512.6712.7712.60
4 Valentina DvořákováValentina Dvořáková
Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný
04 10 PB 13.02 13.0211.91X13.0212.2312.44X
5 Zita ČížkováZita Čížková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 5 PB 12.27 11.3311.5011.1611.5011.8011.7412.27
6 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 8 PB 12.14 12.1411.1011.4912.14X11.9011.74
7 Magdaléna HellmayerováMagdaléna Hellmayerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 2 PB 11.98 11.68X11.9811.98X11.42X
8 Nikol BalcarováNikol Balcarová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 6 PB 11.86 10.69X11.6911.6910.6211.8610.93
9 Kateřina SalcmanováKateřina Salcmanová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 7 SB 11.40 11.4011.21X11.40
10 Eva RemešováEva Remešová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 3 SB 11.30 11.30XX11.30
11 Eva NovotnáEva Novotná
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 4 PB 11.28 11.2811.1010.7511.28
12 Zdara PezinkováZdara Pezinková
AC PardubiceAC Pardubice
04 1 PB 10.78 10.7810.6110.4010.78
Celkem 12 závodníků

vrh koulí 4kg - Juniorky

(so, 6.3.2021 - 12:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Katrin BrzyszkowskáKatrin Brzyszkowská
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 9 14.35 X13.05X13.0513.2314.3513.84
2 Klára HolcováKlára Holcová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 3 PB 12.48 11.2511.5912.4812.4812.22X12.34
3 Johana CoufalováJohana Coufalová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 8 SB 11.98 11.1111.1111.3511.35X11.9011.98
4 Eva NiedermertlováEva Niedermertlová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
02 4 PB 11.20 10.6710.5410.4110.6710.6511.2010.66
5 Amelie VoříškováAmelie Voříšková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 2 PB 11.13 10.4610.3011.1311.1310.4510.43X
6 Pavlína ŠedáPavlína Šedá
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 5 PB 11.08 10.7411.0810.8711.08XXX
7