Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR mužů a žen v hale

Ostrava (20. - 21. 2. 2021)

60 m překážek (1.06) - Muži (Rozběh)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 20.2.2021 - 16:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 130 Petr SvobodaPetr Svoboda 84 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 07.85 Q 0.140
2 151 Marek KretMarek Kret 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.23 Q 0.152
3 44 Marek PáníkMarek Páník 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 08.37 Q 0.175
4 240 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 SB 08.43 q 0.147
5 155 Jan VojtekJan Vojtek 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 SB 08.51 0.136
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 20.2.2021 - 16:25) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 124 Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 08.17 Q 0.159
2 71 Pavel PetříkPavel Petřík 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 08.19 Q 0.132
3 248 David HolýDavid Holý 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 08.40 Q 0.209
4 154 Václav ValachVáclav Valach 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 PB 08.47 q 0.145
5 94 Martin PokornýMartin Pokorný 88 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 08.69 0.144
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 130 Petr SvobodaPetr Svoboda 84 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 07.85 Q 0.140
2 124 Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 08.17 Q 0.159
3 71 Pavel PetříkPavel Petřík 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 08.19 Q 0.132
4 151 Marek KretMarek Kret 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.23 Q 0.152
5 44 Marek PáníkMarek Páník 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 08.37 Q 0.175
6 248 David HolýDavid Holý 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 08.40 Q 0.209
7 240 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 SB 08.43 q 0.147
8 154 Václav ValachVáclav Valach 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 PB 08.47 q 0.145
9 155 Jan VojtekJan Vojtek 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 SB 08.51 0.136
10 94 Martin PokornýMartin Pokorný 88 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 08.69 0.144

60 m překážek (1.06) - Muži (Finále)

Finále (so, 20.2.2021 - 17:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 130 Petr SvobodaPetr Svoboda 84 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 07.90 0.115
2 248 David HolýDavid Holý 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 08.15 0.202
3 124 Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 08.15 0.147
4 151 Marek KretMarek Kret 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 08.26 0.160
5 71 Pavel PetříkPavel Petřík 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.33 0.131
6 240 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 =SB 08.43 0.134
7 154 Václav ValachVáclav Valach 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 PB 08.46 0.141
8 44 Marek PáníkMarek Páník 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 08.47 0.161
Celkem 8 závodníků

60 m překážek (0.84) - Ženy (Rozběh)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 20.2.2021 - 15:50) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 275 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 08.17 Q 0.141
2 133 Kateřina KodrováKateřina Kodrová 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 08.59 Q 0.169
3 38 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 08.62 Q 0.164
4 277 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 =SB 08.63 q 0.158
5 52 Barbara PíchalováBarbara Píchalová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 SB 08.78 0.161
6 107 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 PB 08.83 0.119
7 207 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 08.85 0.176
8 26 Magdaléna MenčíkováMagdaléna Menčíková 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 8 09.35 0.174
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 20.2.2021 - 16:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 259 Helena JiranováHelena Jiranová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 08.35 Q 0.173
2 254 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 08.52 Q 0.159
3 195 Pavlína MinářováPavlína Minářová 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 PB 08.58 Q 0.159
4 232 Petra HarasimováPetra Harasimová 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 PB 08.64 q 0.126
5 30 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 AK BílinaAK Bílina 7 08.83 0.177
6 34 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 08.88 0.123
7 98 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 08.90 0.155
8 106 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 08.99 0.161
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 275 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 08.17 Q 0.141
2 259 Helena JiranováHelena Jiranová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 08.35 Q 0.173
3 254 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 08.52 Q 0.159
4 195 Pavlína MinářováPavlína Minářová 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 PB 08.58 Q 0.159
5 133 Kateřina KodrováKateřina Kodrová 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 08.59 Q 0.169
6 38 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 08.62 Q 0.164
7 277 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 =SB 08.63 q 0.158
8 232 Petra HarasimováPetra Harasimová 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 PB 08.64 q 0.126
9 52 Barbara PíchalováBarbara Píchalová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 SB 08.78 0.161
10 107 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 PB 08.83 0.119
10 30 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 AK BílinaAK Bílina 7 08.83 0.177
12 207 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 08.85 0.176
13 34 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 08.88 0.123
14 98 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 08.90 0.155
15 106 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 08.99 0.161
16 26 Magdaléna MenčíkováMagdaléna Menčíková 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 8 09.35 0.174

60 m překážek (0.84) - Ženy (Finále)

Finále (so, 20.2.2021 - 17:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 259 Helena JiranováHelena Jiranová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 08.22 0.144
2 275 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 08.30 0.125
3 254 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 08.44 0.159
4 277 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 PB 08.49 0.143
5 133 Kateřina KodrováKateřina Kodrová 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 08.51 0.164
6 195 Pavlína MinářováPavlína Minářová 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 08.61 0.179
7 38 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 08.62 0.162
8 232 Petra HarasimováPetra Harasimová 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.71 0.131
Celkem 8 závodníků