Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR v půlmaratonu mužů a žen

Ostřešany (10. 4. 2021)

půlmaratón - Muži

(so, 10.4.2021 - 13:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 1 Vít PavlištaVít Pavlišta 85 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. SB 1:06:31
2 8 Viktor ŠináglViktor Šinágl 97 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. PB 1:07:11
3 7 Ondřej FejfarOndřej Fejfar 89 AK KroměřížAK Kroměříž SB 1:07:38
4 3 Vladimír MarčíkVladimír Marčík 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň SB 1:08:24
5 18 Petr PechekPetr Pechek 83 TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s.TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. SB 1:09:52
6 5 Jan KohutJan Kohut 85 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko SB 1:10:00
7 15 David PlnýDavid Plný 93 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod PB 1:10:10
8 9 David PelíšekDavid Pelíšek 90 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. SB 1:10:19
9 29 Ondřej ChourOndřej Chour 87 AC Česká LípaAC Česká Lípa PB 1:10:25
10 4 Jakub ZemaníkJakub Zemaník 95 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. PB 1:10:29
11 14 Kamil KrunkaKamil Krunka 86 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod SB 1:10:45
12 31 Vojtěch BártaVojtěch Bárta 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. PB 1:10:58
13 20 Michal StanovskýMichal Stanovský 93 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. SB 1:11:45
14 69 Tomáš EdlmanTomáš Edlman 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha SB 1:11:57
15 64 Šimon KobližekŠimon Kobližek 99 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. PB 1:12:01
16 6 Tomáš JašaTomáš Jaša 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň PB 1:12:10
17 76 Karel SplítekKarel Splítek 89 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... PB 1:12:13
18 47 Dominik ChlupáčDominik Chlupáč 93 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno PB 1:12:36
19 83 Sebastián VošvrdaSebastián Vošvrda 96 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. PB 1:12:40
20 57 František LinduškaFrantišek Linduška 94 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... PB 1:12:44
21 16 Tomáš NavrátilTomáš Navrátil 88 AK KroměřížAK Kroměříž SB 1:12:50
22 44 Jiří ČivrnýJiří Čivrný 80 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují SB 1:12:55
23 21 Pavel JelenPavel Jelen 91 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod PB 1:12:59
24 65 Milan JanataMilan Janata 85 TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s.TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. SB 1:13:01
25 35 Jan ŠvadlenkaJan Švadlenka 86 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. SB 1:13:15
26 84 Pavel HrdinaPavel Hrdina 88 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav SB 1:13:35
27 48 Jan ŠnebergerJan Šneberger 85 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. PB 1:13:43
28 67 Ladislav ŠinkaLadislav Šinka 97 PROFI SPORT Cheb z.s.PROFI SPORT Cheb z.s. PB 1:13:53
29 85 Tomáš KřivohlávekTomáš Křivohlávek 95 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. SB 1:13:56
30 42 Vojtěch ČabalaVojtěch Čabala 93 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. PB 1:13:57
31 40 Matěj ZimaMatěj Zima 98 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. SB 1:14:21
32 41 Petr MinaříkPetr Minařík 76 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. SB 1:14:36
33 56 Jaroslav BlažekJaroslav Blažek 93 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha PB 1:14:39
34 50 Rudolf MüllerRudolf Müller 76 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM PB 1:14:45
35 43 Jiří FranzJiří Franz 90 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. SB 1:14:53
36 49 Michal BurianMichal Burian 94 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. PB 1:15:18
37 81 Jan HavlenaJan Havlena 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno PB 1:15:26
38 34 Jan MrázekJan Mrázek 81 TJ Sokol Kbely PrahaTJ Sokol Kbely Praha SB 1:15:41
39 28 Ondřej VolákOndřej Volák 00 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod PB 1:15:57
40 71 Martin StaněkMartin Staněk 86 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. PB 1:16:01
41 46 Josef ProcházkaJosef Procházka 71 ASK DěčínASK Děčín SB 1:16:13
42 52 Jiří BrychtaJiří Brychta 74 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. SB 1:16:34
43 55 Michal ProcházkaMichal Procházka 82 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... SB 1:16:47
44 68 Tomáš JarešTomáš Jareš 91 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... PB 1:16:52
45 79 Ladislav SukLadislav Suk 83 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno PB 1:16:53
46 72 Vojtěch GrünVojtěch Grün 92 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. PB 1:17:08
47 45 Dalibor BartošDalibor Bartoš 75 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. SB 1:17:09
48 39 Tomáš EisnerTomáš Eisner 87 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň SB 1:17:20
49 22 Jan VideckýJan Videcký 85 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. SB 1:17:22
50 53 Oldřich KokošekOldřich Kokošek 88 Energy sports team Bolatice, z.s.Energy sports team Bolatice... SB 1:17:26
51 80 Lukáš NevařilLukáš Nevařil 93 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. PB 1:17:54
52 63 Petr BenaPetr Bena 69 Štefko Running TeamŠtefko Running Team PB 1:18:04
53 70 Zbyšek LhotaZbyšek Lhota 84 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. PB 1:18:17
54 26 Richard BrázdaRichard Brázda 75 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM PB 1:18:39
55 33 Jan VetchýJan Vetchý 85 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... SB 1:18:46
56 51 Jan RadaJan Rada 69 Štefko Running TeamŠtefko Running Team SB 1:18:51
57 77 Přemysl ŠvarcPřemysl Švarc 85 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň PB 1:18:54
58 66 Jan ŠunkaJan Šunka 76 SK BabiceSK Babice PB 1:18:57
59 61 Pavel ŠtěpáníkPavel Štěpáník 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň PB 1:19:19
60 62 Martin FrelichMartin Frelich 71 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice SB 1:19:24
61 75 Petr HarnošPetr Harnoš 86 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika SB 1:19:39
62 19 Lukáš KrýslLukáš Krýsl 99 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. PB 1:19:57
63 54 Michal ŠanderaMichal Šandera 76 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. PB 1:20:06
64 73 Jan KárníkJan Kárník 80 AO TJ Sokol UnhošťAO TJ Sokol Unhošť SB 1:20:42
65 122 Milan LangrMilan Langr 81 Štefko Running TeamŠtefko Running Team PB 1:21:30
66 124 Karel SvobodaKarel Svoboda 85 SK BabiceSK Babice PB 1:21:37
67 123 Jaroslav AujezdskýJaroslav Aujezdský 74 Štefko Running TeamŠtefko Running Team PB 1:21:40
68 37 Petr BučekPetr Buček 94 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... PB 1:22:10
69 125 Martin ČmelíkMartin Čmelík 01 SK HraniceSK Hranice PB 1:23:33
70 59 Tomáš HrdinaTomáš Hrdina 79 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... SB 1:24:09
71 58 Pavel ProcházkaPavel Procházka 79 Atletický klub Sokolov, spolekAtletický klub Sokolov, spolek SB 1:24:29
72 93 Tadeáš MahelTadeáš Mahel 89 SK BabiceSK Babice PB 1:25:13
73 87 Ondřej DominikOndřej Dominik 77 Maraton klub Seitl Ostrava z.s.Maraton klub Seitl Ostrava ... SB 1:25:57
74 74 Dan SkrobákDan Skrobák 79 RBZ PRAHARBZ PRAHA PB 1:26:49
75 23 Michal ŠeděnkaMichal Šeděnka 87 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko PB 1:28:26
27 Milan JanoušekMilan Janoušek 91 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNF
38 Petr MurasPetr Muras 89 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. DNF
25 Ladislav KučeraLadislav Kučera 76 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... DNF
10 Luboš GaislLuboš Gaisl 85 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. DNF
17 Patrik VebrPatrik Vebr 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... DNF
36 Aleš FilingrAleš Filingr 92 AK MostAK Most DNF
32 Pavel ŠedíkPavel Šedík 85 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. DNF
60 Jan KreisingerJan Kreisinger 84 Sportovní klub Studenec. z.s.Sportovní klub Studenec. z.s. DNF
82 Jan ŠvejnohaJan Švejnoha 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno DNF
78 Jan FlašarJan Flašar 86 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... DNS
Celkem 85 závodníků
Mezičasy:
umí Závodník 5 km 10 km 15 km 20 km CÍL
1 1 Vít Pavlišta 15:10 31:14 46:53 1:03:00 1:06:31
2 8 Viktor Šinágl 15:24 31:14 47:02 1:03:37 1:07:11
3 7 Ondřej Fejfar 15:26 31:45 47:28 1:04:01 1:07:38
4 3 Vladimír Marčík 15:26 31:45 47:36 1:04:39 1:08:24
5 18 Petr Pechek 15:53 32:37 49:05 1:06:26 1:09:52
6 5 Jan Kohut 15:25 31:45 48:58 1:06:27 1:10:00
7 15 David Plný 15:26 32:21 49:05 1:06:27 1:10:10
8 9 David Pelíšek 15:53 32:37 49:17 1:06:38 1:10:19
9 29 Ondřej Chour 16:13 33:06 49:41 1:06:51 1:10:25
10 4 Jakub Zemaník 15:25 31:46 48:53 1:06:52 1:10:29
11 14 Kamil Krunka 15:54 32:37 49:32 1:07:02 1:10:45
12 31 Vojtěch Bárta 15:54 32:44 49:37 1:07:11 1:10:58
13 20 Michal Stanovský 16:22 33:25 50:25 1:07:58 1:11:45
14 69 Tomáš Edlman 15:26 32:38 50:08 1:08:13 1:11:57
15 64 Šimon Kobližek 16:16 33:20 50:09 1:08:04 1:12:01
16 6 Tomáš Jaša 15:29 32:46 50:19 1:08:24 1:12:10
17 76 Karel Splítek 16:47 34:14 51:12 1:08:35 1:12:13
18 47 Dominik Chlupáč 16:58 34:27 51:31 1:08:55 1:12:36
19 83 Sebastián Vošvrda 16:47 34:14 51:12 1:08:44 1:12:40
20 57 František Linduška 15:49 32:37 49:56 1:08:29 1:12:44
21 16 Tomáš Navrátil 16:32 34:10 51:12 1:08:45 1:12:50
22 44 Jiří Čivrný 16:47 34:13 51:19 1:09:08 1:12:55
23 21 Pavel Jelen 16:47 34:14 51:19 1:09:12 1:12:59
24 65 Milan Janata 16:47 34:14 51:19 1:09:09 1:13:01
25 35 Jan Švadlenka 16:47 34:13 51:19 1:09:10 1:13:15
26 84 Pavel Hrdina 16:25 33:42 51:04 1:09:28 1:13:35
27 48 Jan Šneberger 16:46 34:13 51:31 1:09:47 1:13:43
28 67 Ladislav Šinka 17:16 34:56 52:11 1:10:00 1:13:53
29 85 Tomáš Křivohlávek 16:15 34:15 51:31 1:09:57 1:13:56
30 42 Vojtěch Čabala 17:17 34:56 52:09 1:10:00 1:13:57
31 40 Matěj Zima 16:47 34:13 51:46 1:10:21 1:14:21
32 41 Petr Minařík 16:48 34:18 52:10 1:10:36 1:14:36
33 56 Jaroslav Blažek 16:47 34:14 51:55 1:10:37 1:14:39
34 50 Rudolf Müller 17:15 34:56 52:32 1:10:50 1:14:45
35 43 Jiří Franz 17:16 34:56 52:21 1:10:52 1:14:53
36 49 Michal Burian 17:15 35:05 52:51 1:11:17 1:15:18
37 81 Jan Havlena 16:13 34:13 52:25 1:11:21 1:15:26
38 34 Jan Mrázek 17:17 34:57 52:40 1:11:29 1:15:41
39 28 Ondřej Volák 16:57 34:38 52:37 1:11:42 1:15:57
40 71 Martin Staněk 16:47 34:39 52:49 1:11:49 1:16:01
41 46 Josef Procházka 17:16 34:57 52:51 1:11:58 1:16:13
42 52 Jiří Brychta 16:47 34:17 52:51 1:12:16 1:16:34
43 55 Michal Procházka 17:17 35:34 54:00 1:12:47 1:16:47
44 68 Tomáš Jareš 17:17 34:56 54:00 1:12:53 1:16:52
45 79 Ladislav Suk 17:50 36:14 54:12 1:12:52 1:16:53
46 72 Vojtěch Grün 17:06 35:06 53:37 1:12:54 1:17:08
47 45 Dalibor Bartoš 17:19 35:35 53:53 1:12:56 1:17:09
48 39 Tomáš Eisner 16:40 34:58 53:30 1:12:53 1:17:20
49 22 Jan Videcký 17:00 35:40 54:28 1:13:22 1:17:22
50 53 Oldřich Kokošek 16:58 34:57 53:40 1:13:07 1:17:26
51 80 Lukáš Nevařil 17:38 35:57 54:26 1:13:49 1:17:54
52 63 Petr Bena 17:41 36:15 54:49 1:13:58 1:18:04
53 70 Zbyšek Lhota 17:42 36:17 54:49 1:13:59 1:18:17
54 26 Richard Brázda 17:52 36:18 55:03 1:14:41 1:18:39
55 33 Jan Vetchý 17:15 35:38 54:02 1:14:11 1:18:46
56 51 Jan Rada 17:51 36:15 54:55 1:14:29 1:18:51
57 77 Přemysl Švarc 16:26 34:14 53:05 1:14:21 1:18:54
58 66 Jan Šunka 17:41 36:18 55:10 1:14:44 1:18:57
59 61 Pavel Štěpáník 16:53 35:56 55:57 1:15:05 1:19:19
60 62 Martin Frelich 17:53 36:43 55:24 1:15:06 1:19:24
61 75 Petr Harnoš 17:42 36:38 55:40 1:15:13 1:19:39
62 19 Lukáš Krýsl 16:17 34:41 55:07 1:16:02 1:19:57
63 54 Michal Šandera 17:20 36:17 55:29 1:15:31 1:20:06
64 73 Jan Kárník 17:59 36:19 55:40 1:16:08 1:20:42
65 122 Milan Langr 18:24 37:40 56:54 1:17:11 1:21:30
66 124 Karel Svoboda 18:10 37:08 56:54 1:17:13 1:21:37
67 123 Jaroslav Aujezdský 18:23 37:40 56:54 1:17:15 1:21:40
68 37 Petr Buček 17:39 36:37 56:43 1:17:11 1:22:10
69 125 Martin Čmelík 17:59 36:48 56:52 1:18:56 1:23:33
70 59 Tomáš Hrdina 17:42 37:38 57:58 1:19:24 1:24:09
71 58 Pavel Procházka 18:12 38:01 58:28 1:19:38 1:24:29
72 93 Tadeáš Mahel 17:50 36:17 57:10 1:20:20 1:25:13
73 87 Ondřej Dominik 18:08 38:07 58:33 1:20:57 1:25:57
74 74 Dan Skrobák 18:52 38:54 59:54 1:21:56 1:26:49
75 23 Michal Šeděnka 19:03 39:24 1:00:40 1:23:26 1:28:26
27 Milan Janoušek 16:17 33:43 51:04 - -
38 Petr Muras 16:47 34:14 52:10 - -
25 Ladislav Kučera 16:46 34:16 - - -
10 Luboš Gaisl 15:52 33:24 - - -
17 Patrik Vebr 15:53 33:56 - - -
36 Aleš Filingr 16:58 34:59 - - -
32 Pavel Šedík 15:59 - - - -
60 Jan Kreisinger 16:39 34:51 - - -
82 Jan Švejnoha 16:06 33:56 - - -
78 Jan Flašar - - - - -

půlmaratón - Ženy

(so, 10.4.2021 - 13:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 11 Tereza HrochováTereza Hrochová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň SB 1:14:34
2 112 Barbora MacurováBarbora Macurová 99 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM PB 1:16:54
3 92 Magdalena HorkáMagdalena Horká 84 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM PB 1:17:52
4 12 Hana HomolkováHana Homolková 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň SB 1:19:16
5 90 Petra KotlíkováPetra Kotlíková 82 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov PB 1:21:32
6 91 Gabriela VeigertováGabriela Veigertová 00 AC TJ JičínAC TJ Jičín PB 1:22:56
7 86 Eva FilipiováEva Filipiová 86 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek SB 1:24:29
8 89 Tereza JagošováTereza Jagošová 93 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... PB 1:25:29
9 117 Tereza KalousováTereza Kalousová 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... PB 1:25:51
10 116 Tereza ŠedováTereza Šedová 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... PB 1:26:15
11 96 Barbora ChumlenováBarbora Chumlenová 89 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. PB 1:26:50
12 120 Tereza KubíčkováTereza Kubíčková 90 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. PB 1:27:05
13 13 Adéla StránskáAdéla Stránská 91 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... SB 1:27:15
14 97 Veronika ŠindelářováVeronika Šindelářová 88 Jihočeský klub maratonců z.s.Jihočeský klub maratonců z.s. PB 1:28:07
15 100 Anna HillAnna Hill 89 Štefko Running TeamŠtefko Running Team PB 1:29:02
16 94 Barbora NovákováBarbora Nováková 83 Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk PB 1:29:59
17 118 Lenka PardamcováLenka Pardamcová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice PB 1:30:20
18 119 Jana AdamcováJana Adamcová 84 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. PB 1:30:57
19 114 Daria IshchukDaria Ishchuk 94 Štefko Running TeamŠtefko Running Team PB 1:33:04
20 115 Adélka SemrádováAdélka Semrádová 94 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. PB 1:33:18
21 99 Klára MaláKlára Malá 81 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. PB 1:33:48
22 88 Regina ProcházkováRegina Procházková 86 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 SB 1:34:06
23 107 Julia ŠimáčkováJulia Šimáčková 91 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují PB 1:34:30
24 103 Anežka KřížováAnežka Křížová 99 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. SB 1:35:34
25 102 Petra DvořákováPetra Dvořáková 81 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. SB 1:36:41
26 106 Iva KroužilováIva Kroužilová 77 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika SB 1:36:53
27 104 Barbora PoživilováBarbora Poživilová 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. PB 1:37:58
28 95 Hana LegerskáHana Legerská 85 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. SB 1:38:19
29 101 Eliška Vlachová HutováEliška Vlachová Hutová 88 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM PB 1:40:38
30 108 Jana HorákováJana Horáková 71 KPA PardubiceKPA Pardubice PB 1:45:21
110 Zuzana BartasováZuzana Bartasová 84 SK BabiceSK Babice DNF
111 Martina BradáčováMartina Bradáčová 74 Maratón klub Kladno, z.s.Maratón klub Kladno, z.s. DNF
109 Mária RušinováMária Rušinová 85 Štefko Running TeamŠtefko Running Team DNF
105 Adéla HolakovskáAdéla Holakovská 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNF
98 Klára MirvaldováKlára Mirvaldová 93 SportRacesSportRaces DNF
Celkem 35 závodníků
Mezičasy:
umí Závodník 5 km 10 km 15 km 20 km CÍL
1 11 Tereza Hrochová 16:46 34:16 52:10 1:10:37 1:14:34
2 112 Barbora Macurová 17:42 36:14 54:12 1:12:52 1:16:54
3 92 Magdalena Horká 17:50 36:16 54:34 1:13:37 1:17:52
4 12 Hana Homolková 18:12 37:08 55:57 1:15:05 1:19:16
5 90 Petra Kotlíková 18:39 38:06 57:17 1:17:12 1:21:32
6 91 Gabriela Veigertová 18:39 38:07 57:48 1:18:21 1:22:56
7 86 Eva Filipiová 18:53 38:54 58:52 1:19:54 1:24:29
8 89 Tereza Jagošová 18:55 38:52 59:21 1:20:50 1:25:29
9 117 Tereza Kalousová 20:17 40:52 1:00:46 1:21:21 1:25:51
10 116 Tereza Šedová 19:40 40:08 1:00:39 1:21:34 1:26:15
11 96 Barbora Chumlenová 19:58 40:53 1:01:19 1:22:16 1:26:50
12 120 Tereza Kubíčková 20:17 40:53 1:01:20 1:22:18 1:27:05
13 13 Adéla Stránská 18:12 38:33 59:20 1:22:02 1:27:15
14 97 Veronika Šindelářová 20:17 40:54 1:01:51 1:23:31 1:28:07
15 100 Anna Hill 19:46 40:53 1:01:48 1:24:06 1:29:02
16 94 Barbora Nováková 20:37 42:06 1:03:14 1:25:13 1:29:59
17 118 Lenka Pardamcová 19:40 40:08 1:00:39 1:23:13 1:30:20
18 119 Jana Adamcová 19:52 41:20 1:03:15 1:25:50 1:30:57
19 114 Daria Ishchuk 21:06 43:10 1:05:08 1:28:10 1:33:04
20 115 Adélka Semrádová 20:57 43:06 1:04:59 1:28:06 1:33:18
21 99 Klára Malá 19:52 41:54 1:04:18 1:28:32 1:33:48
22 88 Regina Procházková 19:22 42:13 1:05:17 1:28:56 1:34:06
23 107 Julia Šimáčková 21:02 43:15 1:06:04 1:29:25 1:34:30
24 103 Anežka Křížová 21:15 42:54 1:05:46 1:30:16 1:35:34
25 102 Petra Dvořáková 21:11 43:06 1:05:46 1:31:14 1:36:41
26 106 Iva Kroužilová 21:20 44:16 1:07:31 1:31:25 1:36:53
27 104 Barbora Poživilová 21:30 45:08 1:08:48 1:32:59 1:37:58
28 95 Hana Legerská 20:45 44:12 1:07:47 1:32:56 1:38:19
29 101 Eliška Vlachová Hutová 21:32 45:09 1:09:32 1:34:58 1:40:38
30 108 Jana Horáková 22:29 47:03 1:12:07 1:39:24 1:45:21
110 Zuzana Bartasová 19:58 41:57 - - -
111 Martina Bradáčová 21:17 43:27 1:06:35 - -
109 Mária Rušinová 21:58 47:03 - - -
105 Adéla Holakovská 20:32 - - - -
98 Klára Mirvaldová 19:58 - - - -