Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Zlatá tretra Ostrava (Zlatý mítink WACT)

Ostrava (19. 5. 2021)

skok daleký - Muži

(st, 19.5.2021 - 17:05) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Augustin BeyAugustin Bey
FranceFrance
95 6 SB 8.02 -0.3 m/s 7.99  -0.98.02  -0.3-8.02X-7.78  -0.3
2 Benjamin GföhlerBenjamin Gföhler
SwitzerlandSwitzerland
94 5 SB 7.73 +0.7 m/s 7.32  +0.27.54  +0.67.66  -0.37.667.41  +0.17.73  +0.7X
3 Radek JuškaRadek Juška
Czech RepublicCzech Republic
93 8 SB 7.62 +0.1 m/s XXX07.47  -1.77.62  +0.1X
4 Fabian HeinleFabian Heinle
GermanyGermany
94 7 7.60 -0.4 m/s 7.60  -0.4XX7.607.30  -0.87.38  -0.87.60  -0.2
5 Gabriel BitanGabriel Bitan
RomaniaRomania
98 3 SB 7.48 +0.1 m/s 7.33  +0.1XX7.337.38  -0.47.48  +0.17.41  +0.2
6 Jakub BystroňJakub Bystroň
Czech RepublicCzech Republic
99 4 SB 7.41 -0.4 m/s XX6.33  -0.16.337.30  +0.97.41  -0.47.31  -0.5
7 Šimon NavrátilŠimon Navrátil
Czech RepublicCzech Republic
03 1 SB 7.13 +0.0 m/s 6.79  +0.2X7.13  +0.07.136.78  -0.9XX
8 Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet
Czech RepublicCzech Republic
91 2 7.08 +0.4 m/s 7.08  +0.86.99  +0.16.82  -0.17.087.08  +0.4--
Celkem 8 závodníků

skok daleký - Ženy

(st, 19.5.2021 - 14:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
National
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ema MaštalířováEma Maštalířová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
00 6 SB 5.80 -0.1 m/s X5.80  -0.15.38  -1.35.80X4.11  -0.15.69  -0.2
2 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
99 5 SB 5.79 +0.9 m/s 5.395.69  +0.9X5.695.55  +0.35.58  -0.45.79  +0.9
3 Lucie PiskováLucie Pisková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 7 5.65 -0.6 m/s 5.32  +0.0X5.65  -0.65.655.32  -0.55.43  -1.3X
4 Valerie JankůValerie Janků
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 2 PB 5.55 -0.2 m/s X5.44  -1.05.22  -0.75.445.52  +0.55.34  +0.15.55  -0.2
5 Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
03 4 PB 5.48 -0.3 m/s 4.93XX4.935.48  -0.35.39  -0.23.84  -0.9
6 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 3 SB 5.30 -0.7 m/s 4.845.14  -0.15.30  -0.75.305.11  +0.45.17  +0.75.09  0.0
7 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 1 SB 4.97 +0.1 m/s 4.78X4.64  -0.24.78X4.94  +0.54.97  +0.1
Celkem 7 závodníků