Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Třebíč (5. - 6. 6. 2021)

1500 m - Muži

(ne, 6.6.2021 - 18:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Desetiboj
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 33 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 9 SB 4:33.76 720
2 60 Roman BašeRoman Baše 01 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 6 PB 4:35.92 706
3 6 Matyáš FraněkMatyáš Franěk 00 AC PardubiceAC Pardubice 7 PB 4:37.60 695
4 57 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 10 SB 4:40.74 676
5 87 Vilém StráskýVilém Stráský 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 4:45.38 647
6 55 Radek HykešRadek Hykeš 90 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5 PB 4:49.36 623
7 70 Jakub HolekJakub Holek 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 PB 4:54.15 594
8 67 Pavel KrejčaPavel Krejča 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 SB 5:10.09 503
9 38 Vojtěch KorelVojtěch Korel 99 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 SB 5:11.44 496
10 61 Ondřej PáleníkOndřej Páleník 99 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 2 SB 5:15.54 474
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
4006Franěk Matyáš (ACPAR)1:11.05
8006Franěk Matyáš (ACPAR)2:28.97
120060Baše Roman (KLAST)3:44.33
Celkem 10 závodníků

1500 m - Junioři

(ne, 6.6.2021 - 18:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Desetiboj
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 50 Adam JarošAdam Jaroš 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 PB 4:35.81 707
2 51 Adam StarýAdam Starý 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 PB 4:36.79 701
3 2 Petr StránskýPetr Stránský 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 10 4:40.23 679
4 16 David TermerDavid Termer 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 PB 4:47.77 632
5 5 Luděk ČumpelíkLuděk Čumpelík 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 SB 4:51.67 609
6 48 Mike DallalMike Dallal 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 9 PB 4:54.71 591
7 3 František DoubekFrantišek Doubek 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 11 4:56.66 579
8 59 Jan TürkJan Türk 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 SB 5:20.57 447
9 4 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 3 SB 5:20.98 445
10 9 Matěj SádovskýMatěj Sádovský 02 AC PardubiceAC Pardubice 4 SB 5:21.41 443
11 8 Jakub MarečekJakub Mareček 02 AC PardubiceAC Pardubice 1 SB 6:18.17 195
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
4002Stránský Petr (ACCLI)1:10.82
8002Stránský Petr (ACCLI)2:28.74
120051Starý Adam (SPPR4)3:43.29
Celkem 11 závodníků

1500 m - Dorostenci

(ne, 6.6.2021 - 16:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Desetiboj
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 72 Adam HavlíčekAdam Havlíček 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 11 PB 4:35.07 712
2 80 Petr SvobodaPetr Svoboda 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 8 PB 4:36.86 700
3 1 Štěpán PíchaŠtěpán Pícha 05 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 PB 4:41.34 672
4 52 Viktor VacekViktor Vacek 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 PB 4:43.63 658
5 65 Filip SvobodaFilip Svoboda 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 7 PB 4:47.14 636
6 49 Michal JáraMichal Jára 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10 PB 4:47.85 632
7 18 Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 4:48.66 627
8 62 Roman KadavýRoman Kadavý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 9 PB 4:57.34 575
9 58 Jan MozgaJan Mozga 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 PB 4:57.75 573
10 56 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 PB 5:09.43 507
42 Thai Bao TranThai Bao Tran 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
40072Havlíček Adam (SPTRE)1:12.06
80072Havlíček Adam (SPTRE)2:29.29
120072Havlíček Adam (SPTRE)3:43.87
Celkem 11 závodníků