Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Třebíč (5. - 6. 6. 2021)

100 m překážek [83,8cm] - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 5.6.2021 - 12:30) official Vítr: -0.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 86 Jana NovotnáJana Novotná 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 14.00 0.137 978
2 35 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 PB 14.15 0.149 957
3 83 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 14.27 0.141 941
4 66 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 PB 14.37 0.170 927
5 24 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 14.38 0.147 925
6 82 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 14.40 0.148 923
7 34 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 PB 14.63 0.149 891
8 20 Denisa MajerováDenisa Majerová 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 SB 14.63 0.198 891
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 5.6.2021 - 12:30) official Vítr: -0.8 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 27 Michaela KotroušováMichaela Kotroušová 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 15.16 0.207 821
2 23 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 SB 15.19 0.160 817
3 81 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 PB 15.29 0.135 804
4 43 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 15.30 0.208 802
5 45 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 15.67 0.171 755
6 30 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 SB 16.11 0.172 701
13 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 DQ 16.8 -0.002
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 86 Jana NovotnáJana Novotná 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 14.00 0.137 978
2 35 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 PB 14.15 0.149 957
3 83 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 14.27 0.141 941
4 66 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 PB 14.37 0.170 927
5 24 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 14.38 0.147 925
6 82 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 14.40 0.148 923
7 34 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 PB 14.63 0.149 891
8 20 Denisa MajerováDenisa Majerová 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 SB 14.63 0.198 891
9 27 Michaela KotroušováMichaela Kotroušová 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 15.16 0.207 821
10 23 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 SB 15.19 0.160 817
11 81 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 PB 15.29 0.135 804
12 43 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 15.30 0.208 802
13 45 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 15.67 0.171 755
14 30 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 SB 16.11 0.172 701
13 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 DQ 16.8 -0.002

100 m překážek [83,8cm] - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 5.6.2021 - 11:00) official Vítr: +0.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 29 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 SB 14.63 0.220 891
2 21 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 14.84 0.194 863
3 69 Natálie OlivováNatálie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 14.87 0.172 859
4 25 Valerie JankůValerie Janků 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 PB 14.94 0.185 850
5 26 Kateřina KavanováKateřina Kavanová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 PB 15.14 0.215 823
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 5.6.2021 - 11:00) official Vítr: +0.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Sedmiboj
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 63 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 SB 14.99 0.172 843
2 36 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 SB 15.21 0.220 814
3 74 Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 PB 15.26 0.194 808
4 53 Daniela KotkováDaniela Kotková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 SB 15.26 0.185 808
5 68 Anita HruškováAnita Hrušková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 PB 15.75 0.215 745
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 29 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 SB 14.63 0.220 891
2 21 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 PB 14.84 0.194 863
3 69 Natálie OlivováNatálie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 14.87 0.172 859
4 25 Valerie JankůValerie Janků 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 PB 14.94 0.185 850
5 63 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 SB 14.99 0.172 843
6 26 Kateřina KavanováKateřina Kavanová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 PB 15.14 0.215 823
7 36 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 SB 15.21 0.220 814
8 74 Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 PB 15.26 0.194 808
9 53 Daniela KotkováDaniela Kotková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 SB 15.26 0.185 808
10 68 Anita HruškováAnita Hrušková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 PB 15.75 0.215 745