Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Třebíč (5. - 6. 6. 2021)

110 m překážek [106,7 cm] - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 6.6.2021 - 11:30) official Vítr: -0.8 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Desetiboj
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 57 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 SB 14.63 0.134 895
2 87 Vilém StráskýVilém Stráský 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 SB 14.74 0.145 881
3 17 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 SB 15.03 0.142 846
4 6 Matyáš FraněkMatyáš Franěk 00 AC PardubiceAC Pardubice 3 SB 15.61 0.166 777
5 41 Petr JindřichPetr Jindřich 88 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 7 SB 15.62 0.159 776
6 33 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 15.75 0.163 761
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 6.6.2021 - 11:31) official Vítr: +0.9 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Desetiboj
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 70 Jakub HolekJakub Holek 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 SB 15.93 0.225 741
2 61 Ondřej PáleníkOndřej Páleník 99 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 7 PB 16.29 0.199 700
3 38 Vojtěch KorelVojtěch Korel 99 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 16.32 0.167 697
4 60 Roman BašeRoman Baše 01 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 2 PB 16.42 0.172 686
5 55 Radek HykešRadek Hykeš 90 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 SB 17.45 0.143 578
6 67 Pavel KrejčaPavel Krejča 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 SB 17.54 0.189 569
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 57 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 SB 14.63 0.134 895
2 87 Vilém StráskýVilém Stráský 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 SB 14.74 0.145 881
3 17 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 SB 15.03 0.142 846
4 6 Matyáš FraněkMatyáš Franěk 00 AC PardubiceAC Pardubice 3 SB 15.61 0.166 777
5 41 Petr JindřichPetr Jindřich 88 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 7 SB 15.62 0.159 776
6 33 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 15.75 0.163 761
7 70 Jakub HolekJakub Holek 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 SB 15.93 0.225 741
8 61 Ondřej PáleníkOndřej Páleník 99 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 7 PB 16.29 0.199 700
9 38 Vojtěch KorelVojtěch Korel 99 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 16.32 0.167 697
10 60 Roman BašeRoman Baše 01 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 2 PB 16.42 0.172 686
11 55 Radek HykešRadek Hykeš 90 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 6 SB 17.45 0.143 578
12 67 Pavel KrejčaPavel Krejča 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 SB 17.54 0.189 569